Starity

Natasha Richardson kómában van

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. március 18. 18:49 #1
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
Natasha Richardson kómában van

Kómában fekszik a hétfõn balesetet szenvedett színésznõ a Daily Mail információi szerint. Natasha Richardson egy kezdõknek kialakított sípályán esett el hétfõn, és akkor még látszólag semmi baja nem volt.

New Yorkba szállították az eszméletlen Natasha Richardsont [1], aki hétfõn súlyos síbalesetet szenvedett [2] Kanadában. „A férje, Liam Neeson [3] meghalni hozta haza, hogy még egy napot a családjával tölthessen - nyilatkozta a család egyik ismerõse a Daily Mailnek. - Hihetetlen, hogy ez az életteli nõ, akibõl áradt a szeretet, most agyhalottan fekszik."
Natasha Richardson1

Közben az is kiderült, hogy a színésznõ egy látszólag teljesen ártatlan baleset után került súlyos állapotba. Egy kezdõknek kialakított sípályán gyakorolt oktató felügyeletével, mikor elesett. Bukósisak nem volt rajta, de a szemtanúk szerint nevetve pattant fel, és még egy papírt is aláírt, hogy nincs szüksége orvosi ellátásra. Csak egy órával azután kezdett erõs fejfájásra panaszkodni, hogy visszatért a hotelszobájába. Utána azonnal kórházba vitték.

Liam Neeson a baleset hírére azonnal otthagyta Chloe címû filmje torontói forgatását, hogy a felesége mellett lehessen. A pár két kisfiát, a tizenhárom éves Michaelt és a tizenkét éves Daniel Jacket a színésznõ édesanyja, Vanessa Redgrave vigasztalja.

Natasha Richardson több mint harminc hollywoodi filmben szerepelt, például az 1990-es A szolgálólány meséjében, a 98-as Apád-anyád ide jöjjön!-ben, az Álmomban már láttalak-ban Jennifer Lopezzel játszott, Koltai Lajos Este címû filmjében az anyjával. A filmeknél nagyobb elismerést hoztak neki a színpadi szerepek, játszott Opheliát a Hamletben, Helenát a Szentivánéji álomban, és 98-ban Tony-díjat kapott a Kabaré címû musicalért.
(Index)

Durva. mellow.gif


2009. március 18. 20:19 #2
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Rettenetesen sajnálom, annyira kedves nõnek tûnik, még ha nem is a kedvencem. sad.gif
2009. március 18. 21:05 #3
TruDavies
TruDavies
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.29.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 1
Azonosító: 16943
Offline offline
Szegény =(
És a családja... cray.gif
2009. március 18. 22:25 #4
linus04
linus04
OTH & Glee ♥
 
StátuszLea, Dianna, Naya- Lovesong ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.18.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 1294
Azonosító: 74401
Offline offline
Szegény cray.gif
Remélem valami csoda folytán jobban lesz!
2009. március 18. 22:40 #5
- törölt felhasználó -    
Személy szerint engem nem igazán érdekel...Nekem ebben az egészben csak az fáj, hogy amikor lehozzák vaqlakinek a halálhírét, vagy jelen estben azt, hogy haldoklik, akkor mindenki rinyál, hogy jajj szegény meg bõg meg szomorú. Persze, ha meghal valaki, akkor megdöbbenünk, hogy elment, de amikor egy "halandó" ember meghal, akkor az a kutyát nem érdekli.

A fiait megértem, mert nekik ugyebár az anyjuk, meg a családot, de azt nem tudom felfogni, hogy a nagyvilágban az olyan emberek, akik nem ismerték mint embert, csak mint színésznõt, az mért gyászol úgy, mintha ismerte volna mint embert...
Részemrõl most ennyi.
2009. március 18. 23:06 #6
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Idézet(Cynthia @ 2009. March 18. - 22:40)
Személy szerint engem nem igazán érdekel...Nekem ebben az egészben csak az fáj, hogy amikor lehozzák vaqlakinek a halálhírét, vagy jelen estben azt, hogy haldoklik, akkor mindenki rinyál, hogy jajj szegény meg bõg meg szomorú. Persze, ha meghal valaki, akkor megdöbbenünk, hogy elment, de amikor egy "halandó" ember meghal, akkor az a kutyát nem érdekli.

A fiait megértem, mert nekik ugyebár az anyjuk, meg a családot, de azt nem tudom felfogni, hogy a nagyvilágban az olyan emberek, akik nem ismerték mint embert, csak mint színésznõt, az mért gyászol úgy, mintha ismerte volna mint embert...
Részemrõl most ennyi.

Ki mondta, hogy úgy gyászolnak (ami azért szerintem túlzás, meg egyébként sem értek egyet ezzel a "szokással"), mintha jól ismerték volna az emberi oldaláról is? Sokaknak a kedvence volt vagy emlékszik rá filmekbõl, engedtessék már meg nekik, hogy szomorúak legyenek a hír miatt. Gondolom, te is ott pityeregnél, ha mondjuk a Twilight egyik sztárjáról jönne ilyesmi hír...

Én nem igazán ismerem a munkásságát, de Liam Neeson a kedvenceim közé tartozik, ezért szomorú vagyok én is a hír miatt. sad.gif
2009. március 18. 23:24 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2009. March 18. - 23:06)
Ki mondta, hogy úgy gyászolnak (ami azért szerintem túlzás, meg egyébként sem értek egyet ezzel a "szokással"), mintha jól ismerték volna az emberi oldaláról is? Sokaknak a kedvence volt vagy emlékszik rá filmekbõl, engedtessék már meg nekik, hogy szomorúak legyenek a hír miatt. Gondolom, te is ott pityeregnél, ha mondjuk a Twilight egyik sztárjáról jönne ilyesmi hír...

Én nem igazán ismerem a munkásságát, de Liam Neeson a kedvenceim közé tartozik, ezért szomorú vagyok én is a hír miatt. sad.gif

Nem azt mondom, hogy ne legyenek szomorúak, csak azt furcsállom nagyon, hogy õket, mármint a hírességeket mindenki úgy gyászolja, mintha nem is tudom mibõl lenne...
Na mind1, nem igazán tudom megfogalmazni, ha érthetõ akk érthetõ, ha nem akk nem, ennyi.
2009. március 19. 08:10 #8
Annamari74
Annamari74
visszatérő vendég
 
StátuszJackman mániás:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.20.
Hozzászólás: 137
Csatolások: 942
Azonosító: 69512
Offline offline
Gyászhír: Egész családja siratja Natasha Richardsont


A család mélyen megrendült Natasha Richardson elvesztése miatt. A 45 esztendõs sztár fejsérülése miatt veszítette el életét.
Natasha Richardson szerdán végleg eltávozott, miután a gépekkel tartották már csak életben, hogy családtagjai el tudjanak búcsúzni tõle. A tragikus hírt megerõsítette férje Los Angeles-i sajtósa egy közleményban: „Liam Neeson, a fiai (Michael, 13 és Daniel, 12) és az egész család sokkot kapott és mélyen megrendült imádott Natashájuk tragikus halála miatt. Rendkívül hálásak a támogatásért, szeretetért és imákért, melyek mindenhonnan érkeztek, de szeretnének egy kis nyugalmat kérni ebben a nehéz idõszakban.”
Mint hírt adtunk róla, Richardson egy síbaleset során sérült meg. Elõször úgy tûnt, nem súlyos az állapota. A srácai is vele voltak, amikor a baleset történt a kanadai üdülõhelyen, együtt kacagtak anyukájuk ügyetlenségén. A színésznõ azt sem engedte, hogy orvoshoz vigyék, ám egy óra múlva rosszullétre panaszkodott. Végül kritikus állapotba került, szerdára beállt nála az agyhalál, csupán gépek tartották életben. New Yorkba szállították, hogy el tudjanak tõle búcsúzni a családtagjai. Férje és két fiuk, valamint édesanyja, Vanessa Redgrave és testvére, Joely Richardson mellette volt.
A Tony-díjas mûvész híres édesanyjával épp egy Broadway fellépésre készült Stephen Sondheim Egy kis éji zene címû darabjában. Redgrave és Richardson anyát és lányát „alakította” Koltai Lajos este címû mozifilmjében.

tv24.hu
2009. március 19. 09:49 #9
bajer
bajer
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.25.
Hozzászólás: 7390
Csatolások: 46079
Azonosító: 61874
Offline offline
ezt már komolyan nem hiszem el... cray.gif cray.gif cry.gif
RIP.
2009. március 19. 13:05 #10
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
cray.gif

Megrendülve olvastam... nyugodjon békében.
2009. március 19. 14:19 #11
Blamethevain
Blamethevain
 
Státusz"Azt hiszem, túl nagy árat kell fizetnünk néhány felejthetetlen pillanatért."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.12.23.
Hozzászólás: 2022
Csatolások: 5002
Azonosító: 21944
Offline offline
R.I.P. dehát sejthetõ volt, hogy ez lesz sajnos. sad.gif

(Ez egy sztárfórum, ezért nem cikkezünk olyan emebrek haláláról itt akit senki sem ismert vagy valakineka valakije, szerintem csak ennyi az egész. Persze nyilván ha valakim meghal akit szeretek gyászolni fogom akkor is ha nem sztár...)
2009. március 19. 14:26 #12
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Én szerettem, mint színésznõt. Nyugodjon békében. sad.gif
2009. március 19. 14:51 #13
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Habár erre számtani lehetett, én is nagyon sajnálom. sad.gif

Ez itt nem a hatalmas gyászról szól a sztárok iránt, mert ha egy másik, hétköznapi emberrõl hallanék ilyen hírt, õt is ugyanúgy sajnálnám ahogy Natashát. Itt egyszerûen csak emberségrõl és részvétrõl van szó.
2009. március 19. 16:51 #14
tiana
tiana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 7
Azonosító: 23714
Offline offline
szegény! R.I.P sad.gif
2009. március 19. 18:47 #15
- törölt felhasználó -    
Nem ismertem, sajnálom. sad.gif Csak egyszerûen nem értem, hogy mi a fenének kell a sztároknak síelni, ha egyszer nem értenek hozzá. Ez nem olyan, mint a biciklizés! Van egy olyan érzésem, hogy csak divatból csinálják. Kb. mintha én most elmennék cirkuszi artistának, mert épp az lenne a menõ, amikor még kötélre mászni sem tudtam soha. Mindegyikük így akar meghalni? Thalíánál is egy hajszálon múlott, ráadásul már 1-2 hónapos terhes volt.
2009. március 19. 18:48 #16
mutyafangirl19
mutyafangirl19
visszatérő vendég
 
Státusz"A chapter can be a book"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.29.
Hozzászólás: 208
Csatolások: 61
Azonosító: 70362
Offline offline
El sem hiszem... ohmy.gif
Mindig a legjobb színészek halnak meg
Nagyon sajnálom õt, hogy ilyen fiatalon, és egy ilyen jelentéketelen dolog miatt kellet meghalnia, és otthagynia 2 fiát!!!
cray.gif cry.gif sad.gif



Nyugodjon Békében!!!
2009. március 19. 18:58 #17
rihanna
rihanna
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.11.
Hozzászólás: 18
Csatolások: 0
Azonosító: 63439
Offline offline
Nyugodjék békében.
2009. március 19. 20:18 #18
Raymond
Raymond
Kristen Bell Addict
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.01.18.
Hozzászólás: 3464
Csatolások: 13704
Azonosító: 12203
Offline offline
Idézet(ZTM @ 2009. March 19. - 18:47)
Csak egyszerûen nem értem, hogy mi a fenének kell a sztároknak síelni, ha egyszer nem értenek hozzá.
Ezt úgy mondtad, mintha ez lenne a világ legextrémebb sportja. Egy kezdõ pályán lemenni kb. olyan veszélyes, mint tollaslabdázni, az csak hatalmas pech, hogy ilyen szerencsétlenül esett el.
2009. március 19. 20:23 #19
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Idézet(Raymond @ 2009. March 19. - 21:18)
Ezt úgy mondtad, mintha ez lenne a világ legextrémebb sportja. Egy kezdõ pályán lemenni kb. olyan veszélyes, mint tollaslabdázni, az csak hatalmas pech, hogy ilyen szerencsétlenül esett el.


Az volt a fõ baj, hogy nem volt a fején sisak és hát egy kezdõnek mondjuk szerintem ez alap lenne, szóval az oktató is felelõs ezért.
2009. március 19. 20:35 #20
- törölt felhasználó -    
Idézet(Kata159 @ 2009. March 19. - 20:23)
Az volt a fõ baj, hogy nem volt a fején sisak és hát egy kezdõnek mondjuk szerintem ez alap lenne, szóval az oktató is felelõs ezért.


Teljesen mindegy, akkor is egy veszélyes sport. Ha a tollaslapda a fejedre esik, különösebb bajod nem lesz tõle, még akkor sem, ha elesel a biciklivel. A síelésnél meg az a minimum, hogy az ember kezét-lábát töri, ha életben marad. Én még egy kezdõ pályán sem mernék lesiklani, ha egyszer nincs egyensúlyérzékem.
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!