Starity

William Shatner 78 éves

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. március 22. 20:50 #1
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Happy Birthday Bill! Boldog Születésnapot Bill! beer.gif smileeee.gif


user posted image


Kirk kapitány, TJ Hooker és Denny Crane megformálója, vagy kinek mi jut eszébe róla elõször, 1931 március 22-én született Kanadában. Már a kis Bill is színészálmokat szövögetett és sok viszontagság után sikerült is elõbb a színpadon majd a TV képernyõn és a filmvásznon is érvényesülnie. A már említett ikonok eljátszásán kívül számtalan filmben, sorozatban, dokumentumfilmben, reklámban és egyéb mûsorban lehetett látni, hiszen fáradhatatlanul dolgozik, már több, mint 50 éve. Kirk kapitányként ismeri az egész világ, de íróként, rendezõként és énekesként is elismerték már tehetségét. Színészként pedig Denny Crane szerepében nyújtott alakítását díjazták két Emmy és egy Golden Globe díjjal, több jelölés mellett, más díjakra is. Jelenleg a Shatner's Raw Nerve címû beszélgetõs mûsort vezeti, melyben híres emberekkel diskurál kötetlenül, érdekes témákat boncolgatva. Emellett a Youtube oldalán rendszeresen megoszt a közönséggel történeteket, kulisszatitkokat, betekintést enged az életébe, lánya segítségével. Itt vagy a honlapján (ahol további elérhetõségek is találhatóak) is kívánhat neki boldog szülinapot, aki akar. smileeee.gif Star Trek és Boston Legal rajongóként úgy gondolom, megérdemel egy témát itt is.
2009. március 22. 21:15 #2
TYÜTYI2006
TYÜTYI2006
FPS TPS Szimulátor Player
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.11.
Hozzászólás: 5800
Csatolások: 5266
Azonosító: 34400
Offline offline
bday.gif bday.gif birthday.gif birthday.gif boldog születésnapot. Amikor a tv-ben elõször ment a T J Hooker (80-as évek vége felé talán), nagyon megkedveltem azt a sorozatot, aztán Viasat-on néztem is az ismétlését. Akkoriba derült ki számomra, hogy õ játszotta James Tiberius Kirk kapitányt is. Amikor a TV3 elkezdte vetíteni a Star Trek-et, akkor lettem Star Trek rajongó. Úgyhogy a 2 említett film miatt 1-ik kedvenc színészem lett. Aztán már néhány hónapja COD4 multiban is nevet váltottam, .:XD:.J.T.KIRK. COD2-ben meg, JAMES TIBERIUS KIRK néven játszok 1 ideje.
2009. március 22. 21:26 #3
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
Én Denny Crane-ként kedveltem meg igazán, azzal a szereppel vívta ki minden elismerésem, fantasztikusat alakított abban a szerepben. meghajolo.gif Persze Kirk-ként is kedveltem, de akkor még közel sem voltam akkora rajongója, mint 5 évadnyi Boston Legal után. smileeee.gif

Denny Crane! smokin.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!