Starity

VivaComet2009-Jelöltek

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. április 30. 10:21 #1
Kyile Minogue fan
Kyile Minogue fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.15.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 287
Azonosító: 52479
Offline offline
Legjobb új elõadó
A legjobb új elõadók közül mindannyian olyan mûvészek, akik az elmúlt néhány hónapban, évben tûntek fel a magyar zene porondján, és azonnal hatalmas sikert arattak a fiatalok körében. Akad közöttük olyan, aki korábban egy másik formációban már bizonyított, de szólóelõadóként nemrég kezdte a karrierjét. A VIVA nézõ azonban nagyon hamar elfogadták és megkedvelték õket, klipjeiket pedig egyenesen imádják.
A jelöltek: Barbee • CS.I.F.O • IdiotSide • Noémi Virág • SP

Legjobb nõi elõadó
A legjobb nõi elõadó kategória minden évben szoros versenyt hoz, és már maga a jelölés is nagy megtiszteltetés, hiszen számos remek hangú énekesnõ van kis hazánkban. Az elmúlt években nagyon szoros volt a szavazati arány, várhatóan idén sem lesz ez másként, hiszen a jelöltek között a valódi dívától kezdve a vadóc rockerlányon át a varázslatos hangú modellig sokféle stílus képviselteti magát…
A jelöltek: Dukai Regina • Kovácsovics Fruzsina • Lola • Tóth Gabi • Zséda

Legjobb férfi elõadó
E kategória jelöltjei is kemény megmérettetésre számíthatnak, õk is nagyon különbözõ stílusokat képviselnek, egy azonban közös bennük: a VIVA közönsége szereti õket. Megtippelni is nehéz, hogy idén ki viheti haza a gömböt, hiszen mindegyik elõadó nagy rajongótáborral büszkélkedhet. Egy biztos: az sms-számlólónak lesz dolga ennél a kategóriánál…
A jelöltek: Cozombolis • Majka • Mark • Puskás Peti • SP


Legjobb együttes
Nagy meglepetéseket tartogatott a legjobb együttes kategória. Olyan elõadók is a jelöltek közé kerültek, akik tavaly más kategóriában már hazavihették a Comet-gömböt; olyanok is, akik három ilyen díjjal büszkélkedhetnek; de arra is van példa az idei nomináltak között, hogy új elõadóként rögtön dupláztak is.
A jelöltek: Anti Fitness Club • Groovehouse • IdiotSide • No Thanx • Sugarloaf

Legjobb videoklip
A legjobb videoklip kategória idén is különbözik a többitõl, hiszen azokkal ellentétben itt nem a közönség, hanem egy szakmailag hozzáértõ zsûri választja ki a legjobbat az öt lehetséges nyertes kisfilmbõl. A zsûri az elsõ értékelési körökön már túlesett: húsz video közül kiválasztották azt az ötöt, amelyek végül versenyben maradtak, és most a Comet-gömb várományosai. Ez nemcsak a zenekarok, hanem a kliprendezõk versenye is…
A jelöltek: Anti Fitness Club – Miért hazudom (Indián) • NOX – Hiszed-e még (Tóth Gergely)
Puskás Peti – Állítsuk meg a világot (Herz Péter) • Zséda – És megindul a Föld (Herz Péter)
Zséda – Fekete rúzs (Víg Dávid)

Magyar Könnyûzenéért VIVA Comet díj
A VIVA 2006-ban alapította a Magyar Könnyûzenéért VIVA Comet díjat, amelyet azok az elõadók kapnak meg évrõl évre, akik sokat tettek le a hazai zenéért. A díjat megkapta már az EDDA, az R-Go, és tavaly az akkor éppen húsz esztendeje a pályán lévõ Ákos. Idén is kiemelkedõ mûvészekhez kerül a Comet-gömb, ám hogy kihez, az egyelõre maradjon titok…

A kilencedik VIVA Cometen három kategóriában a nézõk szavazatai döntenek. A legjobb nõi- és férfi elõadó, és a legjobb zenekar kategóriákra sms-ben lehet szavazni, a 1794-es telefonszámon. Azokra, akik szavaznak, értékes nyeremények várnak – és természetesen lehetõségük van arra, hogy kedvencüknek juttassák a Comet-gömböt!
A Magyar Könnyûzenéért VIVA Comet díj odaítélésérõl a VIVA dönt, ahogy arról is, hogy ki legyen 2009-ben az Év felfedezettje.

A Legjobb videoklip kategóriában egy szakmai zsûri ül össze, hogy eldöntse: az öt versenyben maradt klip közül melyik legyen az idei Comet legjobbja.

A zsûri tagjai a VIVA volt mûsorvezetõi: Patrícia, Kisó, Philip, Kristóf és Timo.


Hír a zenecsatorna hivatalos oldaláról van. meghajolo.gif
2009. május 01. 11:35 #2
Viktoriiaa
Viktoriiaa
obsessed with FOB and P!ATD ♥
 
StátuszWhen you say you love me, know I love you more... ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.22.
Hozzászólás: 1122
Csatolások: 1946
Azonosító: 88094
Offline offline
köszi az infokat ^^ smileeee.gif
2009. május 01. 17:32 #3
tiana
tiana
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 177
Csatolások: 7
Azonosító: 23714
Offline offline
Köszi!Hajrá Regina! smileeee.gif
2009. május 02. 09:44 #4
Darfar
Darfar
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.03.
Hozzászólás: 154
Csatolások: 1532
Azonosító: 68102
Offline offline
Én nekik drukkolok:
Legjobb új elõadó: CS.I.F.O. (Igazából egyik jelöltet se nagyon szeretem, de ha választani kell, akkor õ)
Legjobb nõi elõadó: Dukai Regina wub.gif
Legjobb férfi elõadó: Cozombolis (Óriasi tehetségnek tartom.)
Legjobb együttes: talán GroovehouseLegjobb videoklip: Puskás Peti: Állítsuk meg a világot (Itt se szeretem egyiket se)
2009. május 03. 06:42 #5
Necros
Necros
Cara is my Mistress
 
StátuszCaptivated by Tabrett.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.16.
Hozzászólás: 8558
Csatolások: 17675
Azonosító: 12106
Offline offline
blink.gif omg.gif Magyar zene, szuper... dry.gif
2009. május 03. 07:06 #6
- törölt felhasználó -    
Azt "bírom" hogy vagy 2-3 éven keresztül mindig a Lola meg az Ákos nyert, anélkül, hogy valami komolyabb produktummal jelentkeztek volna (=semmivel.) dry.gif
2009. május 03. 08:25 #7
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Kb. 1 éve nincsen magyar Vivám, de nem is hiányzik...nem szoktam magyar elõadókat hallgatni
1 felhasználónak tetszik: Necros
2009. május 09. 12:16 #8
- törölt felhasználó -    
Hajrá Zséda!Megérdemli a gyõzelmet, elég sokat dolgozott az elmúlt évben
2009. június 01. 11:24 #9
Boni
Boni
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.02.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 156
Azonosító: 33646
Offline offline
Hajrá Groovehouse együttes!!!!Remélem õk nyernek,mert megérdemlik!!! smileeee.gif
2009. június 01. 16:01 #10
buckodani
buckodani
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.27.
Hozzászólás: 127
Csatolások: 4
Azonosító: 70187
Offline offline
remélem hogy, Dukai Regina vagy Tóth Gabi lesz a nyertes a legjobb nõi elõadó kategóriában. dry.gif
2009. június 01. 17:14 #11
Kyile Minogue fan
Kyile Minogue fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.15.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 287
Azonosító: 52479
Offline offline
Idézet(buckodani @ 2009. June 1. - 15:01)
remélem hogy, Dukai Regina vagy Tóth Gabi lesz a nyertes a legjobb nõi elõadó kategóriában. dry.gif

Én pedig Remélem hogy REGI wub.gif wub.gif nyer smileeee.gif
2009. június 02. 21:24 #12
imirider
imirider
Lene fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.27.
Hozzászólás: 1519
Csatolások: 181
Azonosító: 72623
Offline offline
Nálam NOÉMI VIRÁG a nyerõ. Csípem a zenéjét. meghajolo.gif
Arról nem is beszélve, hogy nyertem 2 db jegyet a bulira ! smileeee.gif
2009. június 02. 21:27 #13
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. May 3. - 06:42)
blink.gif omg.gif Magyar zene, szuper... dry.gif



beer.gif beer.gif meghajolo.gif meghajolo.gif
2009. június 02. 21:46 #14
- törölt felhasználó -    
Idézet(Necros @ 2009. May 3. - 06:42)
blink.gif omg.gif Magyar zene, szuper... dry.gif



Idézet(Kata159 @ 2009. June 2. - 21:27)
beer.gif  beer.gif  meghajolo.gif  meghajolo.gif

Na igen, kell a színvonal...
Necros, Kata: csatlakozom beer.gif
2009. június 03. 13:11 #15
Kyile Minogue fan
Kyile Minogue fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.15.
Hozzászólás: 901
Csatolások: 287
Azonosító: 52479
Offline offline
Idézet(imirider @ 2009. June 2. - 20:24)
Nálam NOÉMI VIRÁG a nyerõ. Csípem a zenéjét.  meghajolo.gif
Arról nem is beszélve, hogy nyertem 2 db jegyet a bulira !  smileeee.gif



De jó neked,énekem pont holnap lesz az osztálykirándulás,ráadásul 2napos sad.gif
2009. június 04. 21:28 #16
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Legjobb új elõadó
Hát itt nagyon senki. Talán az IdiotSide. De csak a 2. számuk miatt.
Legjobb nõi elõadó
Legszívesebben Fruzsinának adnám, mert õ a legszimpatikusabb, ám csak 2 száma van, ráadásul a 2. nem tetszik, túl lassú (pedig szeretem Jamie Winchestert smileeee.gif ). Szóval akkor inkább Tóth Gabi. Neki nagyon tetszik a hangja, de mint személyiség már nem annyira, de a hangja... w00t.gif
Legjobb férfi elõadó
Hát... ez a legnehezebb. Nagyon senki se. Talán Cozombolis, mert vidámak a számai.
Legjobb együttes
Anti Fitness Club, az énekesnek nagyon jó hangja van és csak a külsõvel lenne bajom.
Legjobb videoklip
Anti Fitness Club – Miért hazudom (Indián)

Hát nem lennék jó zsûritag XD
De nem szeretem a magyar számokat. dry.gif
2009. június 04. 21:40 #17
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet(Necros @ 2009. May 3. - 06:42)
blink.gif omg.gif Magyar zene, szuper... dry.gif


Nem a magyar zenével van itt a gond... csak az igénytelen magyar zenével, vagyis annak terjesztõjével, a VIVÁval. Sosem a tényleg tehetséges és énekelni is tudó fiatalokat karolták vagy futtatták fel, hanem a sok tehetségtelen tinit, akiknek csini a pofijuk és ennyi. És basszus a legfelfoghatatlanabb, hogy ezt kajálja a nép, és tényleg oda meg vissza vagyunk például Barbeekától is, akinek kábé annyi hangja van, mint a kutyámnak, aki mindig vonyítókoncertet rendez, amikor elmegyünk itthonról. Nagyon kevés igazi zenész akad itt, de nekik tényleg szurkolok, hogy legalább a Cometet ne a sok megcsinált "elõadó" nyerje. dry.gif

2009. június 04. 21:44 #18
Kata159
Kata159
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.27.
Hozzászólás: 10398
Csatolások: 130295
Azonosító: 23738
Offline offline
Az a nagy baj, hogy az igazán jók nem is ismertek, csak egy nagyon szûk réteg számára. Abba is inkább a fesztiválokra járó és az internetet bujó emberkék tartoznak. Én is csak mostanában fedezek fel JÓ magyar zenészeket, amúgy fingom nincs kicsodák, de a zene meg baromi jó...
Szal igen, Miával értek egyet. Azt lehet eladni, aminek szép a csomagolása, pedig belül sokszor semmi nincs...
2009. június 04. 21:45 #19
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet(Mia @ 2009. June 4. - 20:40)
Nagyon kevés igazi zenész akad itt, de nekik tényleg szurkolok, hogy legalább a Cometet ne a sok megcsinált "elõadó" nyerje.  dry.gif



Írsz néhány elõadót, ha megkérlek? Kíváncsi vagyok. smileeee.gif
2009. június 04. 21:52 #20
Mia
Mia
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 06.04.23.
Hozzászólás: 2575
Csatolások: 2322
Azonosító: 15188
Offline offline
Idézet(Fuller @ 2009. June 4. - 21:45)
Írsz néhány elõadót, ha megkérlek? Kíváncsi vagyok.  smileeee.gif


Én nagyon tisztelem Zséda munkásságát, csak az a gond, hogy legjobb nõi elõadónál én Reginek szukolok, akinek szerintem fantasztikus hangja van, csak nagyon kevés elismerést kap. És személy szerint Majkát is szeretem, nem mondom, hogy õ egy nagy zenei tehetség, de õt legalább nem sokáig alakítgatták, magát adja, és ez a lényeg. Együtteseknél a Groovehouse-nak szurkolok, õk nagyon régen a szakmában vannak, nem véletlenül, teszem hozzá, habár nem hallgatom õket. És a NOX is egy olyan banda, akiknek a zenéje szintén nem az én világom, de róluk is azt lehet mondani, hogy teljesen egyediek és tehetségesek is. Persze ez csak az én véleményem. smileeee.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!