Glee / Sztárok leszünk! (2009-2015)
2011. május 06. 06:57
#382
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Idézet (Dianna @ 2011.05.06. 06:52)
Ajj istenem alig várom már, hogy kijöjjön a felirat a 19. részhez. A 20 meg igazán "ütős" lesz. Szó szerint. Quinn most komolyan behúzott egyet Rachelnek?
Erre én is kiváncsi leszek.
2011. május 06. 07:03
#383
2.18. - Born This Way
Nem HQ, de több mint a semmi
*mellesleg nagyon jó rész volt és Gagának is tetszett*
Nem HQ, de több mint a semmi
*mellesleg nagyon jó rész volt és Gagának is tetszett*
2011. május 06. 07:31
#385
Idézet (Twilight6 @ 2011.05.06. 06:57)
Erre én is kiváncsi leszek. 
Hát én is. De megérdemelné, hogy Quinn beverjen neki egyet, mert már nagyon idegesítő kezd lenni.
*spoiler* 2×19
Egyébként kíváncsi leszek, hogy Rachel megint be fog-e dőlni Jessenek, aki visszatér a New Directionsbe, bár állítólag segítő céllal. Hogy ez igaz-e? Passz. Nem mellesleg jópár oldalon azt írják kezd megbomlani a Quinn és Finn páros, ráadásul ebben a részben Rachel és Finn nyomozni is fog Quinn után, mert azt hiszik csalja Sammel Finnt. Apropó Sam: be fogja mutatni az öccsét meg a nővérét, akiknek ha jól tudom szintén "pisztráng szájuk" van.
2011. május 07. 18:55
#387
Idézet (Twilight6 @ 2011.05.06. 15:36)
Nem is igaz
Team Rachel 
Teljesen egyetértek. Valahol megértem Rachel-t, de a mostanság elkövetett gonoszságai túllőnek a célon. Quinn ismét gonosz, amit sajnálok. Annak viszont örülnék már, ha Brittany otthagyná Artie-t Santanáért. Team Brittana
1 felhasználónak tetszik:
Twilight6
2011. május 07. 18:58
#388
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Idézet (itsmedemz @ 2011.05.07. 18:55)
Teljesen egyetértek. Valahol megértem Rachel-t, de a mostanság elkövetett gonoszságai túllőnek a célon. Quinn ismét gonosz, amit sajnálok. Annak viszont örülnék már, ha Brittany otthagyná Artie-t Santanáért. Team Brittana 
Igen annak én is örülnék. Pont tegnap láttam azt a részt. [Kicsit le vagyok maradva
szerk: megtaláltam.
2011. május 08. 14:32
#397
|
|
LovemeSPN |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.07. Hozzászólás: 1501 Csatolások: 2572 Azonosító: 140291 offline
|
Idézet (Twilight6 @ 2011.05.08. 14:29)
Láttad már azt a részt?? És nekem nem is mondtad el?!

Nem láttem azt a részt hanem a 19.-et megnéztem felirat nélkül és abbol ki lehet szürni miért huzott be neki de ebben csak 70%-ban vagyok biztpos.
2011. május 08. 14:33
#398
|
Twilight6♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.12.20. Hozzászólás: 10636 Csatolások: 13801 Azonosító: 141171 offline
|
Idézet (Loveme @ 2011.05.08. 14:32)
Nem láttem azt a részt hanem a 19.-et megnéztem felirat nélkül és abbol ki lehet szürni miért huzott be neki de ebben csak 70%-ban vagyok biztpos. 
Ja.
Kapcsolódó sztárok
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
Olivia Wilde elárulta, miből jött rá, hogy vége a házasságának
2020-ban ért véget a kapcsolatuk.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Összejött a kollégájával az Off Campus sztárja?
Románc alakulhatott a forgatáson.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
„Ezt akarják látni az emberek” - A Your Fault: London színészei megvédték a toxikus mostohatestvéri románcot
Ma volt a második rész premierje.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
17 év után visszatért! Itt a Shrek 5. hivatalos előzetese!
Nézd meg, mi lesz a folytatásban!



offline






























