4x02 - "Britney 2.0" hivatalos képek (HQ/UHQ)
Glee / Sztárok leszünk! (2009-2015)
2012. szeptember 15. 18:13
#1206
Nekem meglepően tetszett ez az új rész, főleg Kurt és Rachel nagy találkozós jelnete, az egyszerűen imádnivaló volt!! Egyedül azt sajnáltam, hogy se Quinn, se Finn nem volt benne... Nekem az új szereplők közül a Kitty-n kívül mindenki tetszik (az a csaj nekem túl bitch, Santana és Quinn jobbak voltak) Marley és Jake jók voltak eddig, Brittany, hát ő is nagyszerű volt (mint minig) Blaine egy kicsit fura volt... A dalok nagyon jók voltak, még a Call me maybe is tetszett, pedig az nagy szó...
1 felhasználónak tetszik:
Twilight6
2012. november 22. 13:24
#1214
Idézet (saii @ 2012.11.21. 22:31)
wow.. Quinn
Én teljesen azt hittem, hogy Dianna végleg kiszállt, de akkor mégsem!
2012. november 22. 15:29
#1215
|
|
Adriannaღ music lover ღ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 08.06.17. Hozzászólás: 1582 Csatolások: 5393 Azonosító: 63884 offline
|
Idézet (zsedenyi2 @ 2012.11.22. 13:24)
Idézet (saii @ 2012.11.21. 22:31)
wow.. Quinn
Én teljesen azt hittem, hogy Dianna végleg kiszállt, de akkor mégsem!
Szó sem volt ilyesmiről tudtommal, még olyat is olvastam, hogy nagy szerepet szánnak neki valamiben.
2012. november 26. 01:55
#1216
|
|
Janiedreamer ^^ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.01.02. Hozzászólás: 6051 Csatolások: 43 Azonosító: 142376 offline
|
[quote=Adrianna,2012.11.22. 15:29~3586426]wow.. Quinn
Én teljesen azt hittem, hogy Dianna végleg kiszállt, de akkor mégsem!
[/quote]
Szó sem volt ilyesmiről tudtommal, még olyat is olvastam, hogy nagy szerepet szánnak neki valamiben.
Végre. Már épp itt volt az ideje.
[/quote]
Énn pont az ellenkezőjét hallottam, hogy keveset fog szerepelni, háttérben lesz a karaktere.
Én teljesen azt hittem, hogy Dianna végleg kiszállt, de akkor mégsem!
Szó sem volt ilyesmiről tudtommal, még olyat is olvastam, hogy nagy szerepet szánnak neki valamiben.
Énn pont az ellenkezőjét hallottam, hogy keveset fog szerepelni, háttérben lesz a karaktere.
2012. december 01. 21:47
#1217
Eddig érdekes a negyedik évad,de nem hozza a régi jó érzéseket. Persze meg próbálok megismerkedni az új tagokkal,de nehéz megszerettni őket,úgy ,hogy más karakterek voltak a kedvenceim
Hál istennek Blaine maradt *-* Különben XD elég rossz lenne.. Mind egy eddig a 2.rész a kedvencem
mint zenei rész a 4.-mint történeti a kedvencem
Remélem az évad végén megint meg nézem majd 1000x-szer mint a többit XD
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline

































