5x01 - Love, Love, Love stills HQ
Glee / Sztárok leszünk! (2009-2015)
2014. április 02. 18:13
#1270
SPOILERES!!
Szóval megnéztem az 5. évad 14. epizódját (felirat nélkül, szóval itt-ott nem annyira értettem) és meg kell mondjam, hogy nagyon tetszett, így hogy már csak ennyien vannak, így jobban tudtak koncentrálni minden karakterre, mindegyiküknek volt valami storylineja, ráadásul, volt egy pár Artie jelenet (aki az egyik kedvencem) és ő és Rachel énekelhettek is együtt (ami igazán tetszett, pedig nem is kedvelem Rachelt) Rachel és Sam is elmentek, sőt, Sam-et már úgy-ahogy kedvelem is (pedig sose volt nagy kedvenc, de ha újra összejönne Mercedesszel, én annak örülnék). Na és a lényeg: VÉGRE MUTATTAK KLAINE JELENETEKET!! Komolyan, annyira zavart már hogy az eljegyzésük óta max. háttérjeleneteik voltak, semmi nagy beszélgetés vagy duett. Na most mindettő megvolt, hála az égnek. Nagyon jók voltak, a kémia még most is megvan. És a csókjaik, basszus, nagyon jó volt, de tényleg! Bár egy kicsit hülyeségnek tartottam, hogy Blaine végül elköltözött, de végül is megértem, szóval, összességében, jó rész volt, FURA ezt mondani, főleg, hogy egy másik kedvenc sorozatomat eléggé elcseszték így a végére, de na.
Szóval megnéztem az 5. évad 14. epizódját (felirat nélkül, szóval itt-ott nem annyira értettem) és meg kell mondjam, hogy nagyon tetszett, így hogy már csak ennyien vannak, így jobban tudtak koncentrálni minden karakterre, mindegyiküknek volt valami storylineja, ráadásul, volt egy pár Artie jelenet (aki az egyik kedvencem) és ő és Rachel énekelhettek is együtt (ami igazán tetszett, pedig nem is kedvelem Rachelt) Rachel és Sam is elmentek, sőt, Sam-et már úgy-ahogy kedvelem is (pedig sose volt nagy kedvenc, de ha újra összejönne Mercedesszel, én annak örülnék). Na és a lényeg: VÉGRE MUTATTAK KLAINE JELENETEKET!! Komolyan, annyira zavart már hogy az eljegyzésük óta max. háttérjeleneteik voltak, semmi nagy beszélgetés vagy duett. Na most mindettő megvolt, hála az égnek. Nagyon jók voltak, a kémia még most is megvan. És a csókjaik, basszus, nagyon jó volt, de tényleg! Bár egy kicsit hülyeségnek tartottam, hogy Blaine végül elköltözött, de végül is megértem, szóval, összességében, jó rész volt, FURA ezt mondani, főleg, hogy egy másik kedvenc sorozatomat eléggé elcseszték így a végére, de na.
Kapcsolódó sztárok
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
1 felhasználónak tetszik:
































