Starity

Csúnyán kiesett a magyar énekes a rangos versenyen

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2009. május 18. 22:48 #61
- törölt felhasználó -    
Idézet(Brittany20 @ 2009. May 18. - 19:32)
Zoli és Dóri legalább színvonal. Vagy akár (Dolhai) Attila. Õk legalább tényleg tehetségesek és tudnak énekelni. Õket bármikor szívesen látnám a mezõnyben.
meghajolo.gif


menjen Szabó P. Szilveszter.. úgy is annyira bírja az embereket _nevet.gif
2009. május 18. 22:50 #62
- törölt felhasználó -    
Idézet(B.Sziszkó @ 2009. May 18. - 22:48)
menjen Szabó P. Szilveszter.. úgy is annyira bírja az embereket _nevet.gif

ha már ott tartunk h ki menjen: Kaukázus wub.gif wub.gif vagy esetleg 30Y biggrin.gif najó, Anonim MC is laugh.gif
2009. május 18. 22:58 #63
frenetiq
frenetiq
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 04.10.14.
Hozzászólás: 928
Csatolások: 81
Azonosító: 286
Offline offline
Na jövõre mehet Sáváderomálé is osztán akkor bannolnak az Eurovisionrõl végleg minket.
2009. május 18. 23:02 #64
- törölt felhasználó -    
Idézet(frenetiq @ 2009. May 18. - 22:58)
Na jövõre mehet Sáváderomálé is osztán akkor bannolnak az Eurovisionrõl végleg minket.

_nevet.gif
2009. május 19. 01:07 #65
- törölt felhasználó -    
Idézet(frenetiq @ 2009. May 18. - 21:58)
Na jövõre mehet Sáváderomálé is osztán akkor bannolnak az Eurovisionrõl végleg minket.

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2009. május 19. 02:41 #66
zoomify
zoomify
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.19.
Hozzászólás: 1799
Csatolások: 46
Azonosító: 5440
Offline offline
Kozma Orsi, hangja is megvan hozzá, angolul is van tapasztalata énekkel, és stílusilag is tud igényes lenni ha kell ("ehhez vagy születni kell, de legalábbis érezni, nem mindig elég ha 'kitalálnak' egy hétvégére a stylist-ok")
Közhelyes ugyan de igaz.

Ádok Zolin pedig látszik az akarás, de a szöveg túl egyszerû, a hangja pedig nem túl extra, valamivel magasabban vagy plussz hajlításokkal de fel lehetett volna dobni az elõadásmódot, ill. a megjelenés is lehetett volna eltaláltabb az alkalomnak megfelelõen, na mind1 majd legközelebb cool.gif
2009. május 19. 06:26 #67
- törölt felhasználó -    
Zséda.
Nincs elszállva magától, aranyos, jó zenéje van. És nem kiáltanának fel az emberek hogyha kiküldenénk hogy "JÉÉÉ Ki ez???" (lásd. Csézy)
2009. május 19. 11:07 #68
zoomify
zoomify
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.04.19.
Hozzászólás: 1799
Csatolások: 46
Azonosító: 5440
Offline offline
A másik ami gondolom inkább idegesítõ volt mint sem, hogy végig a hamis-nem hamis határon táncikált az ének és nem lett feloldva valami lehengerlõ ellenponttal. Azaz a hallgató nem tudja miért de érzi, hogy valami hiányzik, mégha nem is tudja megfogalmazni pontosan sad.gif
2009. május 19. 13:13 #69
- törölt felhasználó -    
A huszonhárom éves minszki születésû énekes, hegedûmûvész, Alexander Rybak tizenhat országtól – köztük Magyarországtól – kapta meg a maximális pontszámot. A 387 pontjával messze megelõzte az ezüstérmes pozícióban 218 ponttal végzett izlandi énekesnõt, valamint a harmadik helyen 207 ponttal zárt Azerbajdzsánt képviselõ duót.
A norvég fiatalember a fesztivál utáni sajtótájékoztatón arról beszélt, hogy nem õ volt a mezõny legjobb énekese. Szerinte az segítette a gyõzelemhez, hogy nem versenynek, hanem egyfajta koncertnek tekintette a szereplést. Úgy véli, a legjobb énekes Yohanna, az izlandi hölgy, a legjobb dal pedig az ukrán volt. Arra az újságírói kérdésre, mi a véleménye arról, hogy az orosz hatóságok megakadályozták a homoszexuálisok szombati moszkvai felvonulását, Alexander azt válaszolta, sajnálja, ami történt, és hozzátette, hogy a világ legnagyobb melegparádéja éppen az Eurovíziós Dalfesztivál… Norvégia harmadszor nyerte meg a seregszemlét.


NO COMMENT.
2009. május 19. 13:23 #70
imi
imi
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.06.
Hozzászólás: 820
Csatolások: 2
Azonosító: 60146
Offline offline
szerintem jó a dal,csak magyarul
2009. május 19. 13:47 #71
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet(inspiredboy @ 2009. May 19. - 13:13)
Arra az újságírói kérdésre, mi a véleménye arról, hogy az orosz hatóságok megakadályozták a homoszexuálisok szombati moszkvai felvonulását, Alexander azt válaszolta, sajnálja, ami történt, és hozzátette, hogy a világ legnagyobb melegparádéja éppen az Eurovíziós Dalfesztivál…



úristen omg.gif
éppen azt akartam írni,hogy szerintem egyáltalán nem volt jó a norvég szám,nekem egyáltalán nem tetszett,a gyerek meg kifejezetten csúnya szerintem,dehát ez úgy látszik csak az én véleményem biggrin.gif voltak sokkal színvonalasabb,profibb számok is és akkor miért nem azok nyerték meg,ha már úgy is ott járunk,hogy ez számít smileeee.gif pl.Málta,vmi csodásan énekelt a hölgy,de kapott kb. 5-8 pontot,gondolom,mert duci volt meg nem ilyen "helyes,cuki" fiatalember tongue.gif egyébként szerintem nem voltak rosszak Zoliék,nagyon ügyesen táncoltak és a szám se volt rossz smileeee.gif nem volt túl ütõs,de elég fülbemászó és ettõl szerintem a Fairytale se volt egyénibb,a srác tényleg ügyesen hegedült,de ez végülis nem hangszerverseny volt ha azt nézzük...
valószínûleg egyedül leszek ezzel a véleménnyel,de tényleg ezt gondolom és nem a rajongókat akarom megbántani ^^
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!