Starity

Óriásposzter nyomtatás és óriásképek lelőhelyei - Minden amit tudni lehet ezekrõl

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2005. szeptember 14. 22:33 #1
Sliders
Sliders
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.09.14.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 8949
Offline offline
Siasztok!

A topikot azért indítom, hogy azok a megszállottak mint például én is, hajlandó vagyok, fizetni szép nagy képek nyomtatásáért. (Plotter) etc.. Mivel minden sarki fénymásoldában ilyen nincs ezért is kérdem. a Másik h minõség frankon meglegyen. Valaki tud ilyen helyet és hozzá árakat elég nagy segítség lenne. Szerintem rajtam kívül még sokakat érdekelne. Szóval minél angyobb plotter választék van annál jobb. szép kis képeket ... izé... gigaposzetereket lehessen nyomtatni. smileeee.gif

A másik kérdésem kapcsolódik a fentihez. Mivel egy ilyen plotteres cucchoz nyilván jó nagy felbontás is kellhet. Hol lehet a weben is találni olyan oldalakat ahol filmsztárokról, esetleg filmek posztereit lehet letölteni extra brutal nagy felbontásban? Nyilván fizetés fejében, mert gondolom ingyé ilyen nincs, jahh és megbizható oldal legyen smileeee.gif

Illetve szimplán csak olyan oldal ahol HQ minõségben vannak képek, mondok egy példát: wireimage.com
Ehhez hasonlót tud valaki még. Lényeg h sztárokról legyen.

A plotteres és a szimplán nagy felbontású képek is érdekelnének. Valaki tud ehhez ilyen oldalt akkor ezer thnx meghajolo.gif

U.i.: egy plotterhez mekkora felbontású kép kell, mondjuk a legújabb HP plotterhez, csak a példának okéárt?
2005. szeptember 14. 22:48 #2
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12494
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet(Sliders @ 2005, September 14. - 21:33)
Siasztok!

A topikot azért indítom, hogy azok a megszállottak mint például én is, hajlandó vagyok, fizetni szép nagy képek nyomtatásáért. (Plotter) etc.. Mivel minden sarki fénymásoldában ilyen nincs ezért is kérdem. a Másik h minõség frankon meglegyen. Valaki tud ilyen helyet és hozzá árakat elég nagy segítség lenne. Szerintem rajtam kívül még sokakat érdekelne. Szóval minél angyobb plotter választék van annál jobb. szép kis képeket ... izé... gigaposzetereket lehessen nyomtatni. smile.gif

A másik kérdésem kapcsolódik a fentihez. Mivel egy ilyen plotteres cucchoz nyilván jó nagy felbontás is kellhet. Hol lehet a weben is találni olyan oldalakat ahol filmsztárokról, esetleg filmek posztereit lehet letölteni extra brutal nagy felbontásban? Nyilván fizetés fejében, mert gondolom ingyé ilyen nincs, jahh és megbizható oldal legyen smile.gif

Illetve szimplán csak olyan oldal ahol HQ minõségben vannak képek, mondok egy példát: wireimage.com
Ehhez hasonlót tud valaki még. Lényeg h sztárokról legyen.

A plotteres és a szimplán nagy felbontású képek is érdekelnének. Valaki tud ehhez ilyen oldalt akkor ezer thnx  meghajolo.gif

U.i.: egy plotterhez mekkora felbontású kép kell, mondjuk a legújabb  HP plotterhez, csak a példának okéárt?
[right][/right]


nekik elég jó felszereltségük van amennyire én értek hozzá: http://www.copygeneral.hu/index.php?m=activity&i=11
árakat, elérhetőségeket megtalálod az oldalon ...

fotókat egy cimborám pedig régebben az intercomból kapott dián és iszonyat minősége van, hatalmas kollekciójuk van - azt nem tudom, hogy bárkinek adnak-e ki anyagot vagy csak neki volt vmi ismerőse ott, de egy telefont biztos megér ...
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!