Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 23. 20:19 #1981
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Egy új Behind the Scenes kép LQ-ban! Remélem lesz nagyobban is mert nagyon jó kép lett! wub.gif
6 felhasználónak tetszik: Brittany20, Domcicc, marti27, BunnyGirl, tothbianka, laura96
2010. szeptember 23. 20:53 #1982
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Jó lesz a mai rész. Már várós! thumbsup.gif
2010. szeptember 24. 09:48 #1983
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Még 10 perc és lent van az új rész. Áááá már megzavarodok. Főleg a jövő heti trailertől. Az valami eszelős lett!



beer.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, BunnyGirl, tothbianka
2010. szeptember 24. 10:18 #1984
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Meglestem az tegnapi részt és hú, OMG! Jöjjön egy kis SPOILER!
Caroline valami eszelősen jó vámpírként, nagyon imádom, látszik rajta, hogy nem akar embert ölni és, hogy hallgat Stefanra. Elena és Damon kapcsolata pedig számomra most kezd izgalmassá válni. Talán ebben a részben sajnáltam a legjobban Damont, amikor a végén a Gilbert ház előtt beszélgettek. Meg Damonért megdobbant a szívem, amikor Elena elé ugrott, hogy inkább őt találja el a nyíl. De még mindig Team Stefan vagyok! biggrin.gif És ami a részben a legjobban tetszett, a farkasos dolog és a hozzá tartozó história. Ezt az egészet olyan jól megoldották, annyira izgalmas volt, amikor átváltozott és amit a farkasokról tudni lehetett. Azért remélem, hogy Carolinet nem fogja megölni, kár lenne érte. Úgyhogy tényleg izgalmas rész volt, mindenkinek ajánlom és én már nagyon várom a következő részt!
Aki nem kíváncsi részletekre, ne jelölje ki. Nézze mindenki ezt a részt, mert tényleg izgalmas volt! wink.gif
2010. szeptember 24. 10:45 #1985
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Na végre! Ezt a részt már nagyon vártam! SPOILER fehérrel!
Egyre jobban szimpatiztálok ezzel a farkas szállal! Eleinte féltem, hogy nem lesz jó, de tévedtem! Masont amennyire nem bírtam hirtelen az első részben, most már annyira igen! beer.gif beer.gif
Viszont Tyler egyre bosszantóbb! Sunyi a gyerek! Persze kíváncsi is, de akkor is bosszantó!
Caroline egyre durvul! Mégis sokkal izgalmasabb így a karaktere! Bár sejtettem, hogy nem lesz jó vége a Matt dolognak. Mikor Mason "elkapta" Car-t hát egy kicsit megállt bennem az ütő!
Ó és hát a legszebb Delena jelenetek! Oké, némelyik azért eléggé nem volt happy, de akkor is!
Mikor Elena elé ugrott és eltalálta a nyílvessző!! Jajj! Tudtam, hogy nem halhat meg, de akkor is megijedtem. Egy kicsit. wink.gif
És végre itt volt Ric! Már nagyon hiányzott! És Jenna meg ő végre megtettek egy lépést! Hát már nagyon ideje volt!
Én azt bírnám, ha kiderülne, hogy Katherine eredetileg (a Petrova miatt) valamiféle módon magyar felmenőkkel is rendelkezne! Bárcsak wub.gif wub.gif
Most nem volt Jeremy, de őszintén szólva nem is hiányzott.
Viszont azon gondolkodtam, hogy vajon Mason tudatában van a dolgoknak, mikor vérfarkas lesz? Mert nekem nagyon úgy tűnt, hogy nem akarja bántani Caroline-t, legalábbis mintha visszafogta volna magát, aztán persze Stefan jól le is terítette!
Nekem eddig ez a rész tetszett a legjobban!
Ó, és Bonniet odavethetnék Mason elé! Komolyan egyre jobban utálom!


Jövőhéten pedig face to face Elena & Katherine! Már alig várom!! wub.gif wub.gif
3 felhasználónak tetszik: zsofeeh, funny18, Adrianna
2010. szeptember 24. 11:18 #1986
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Na jó megint elérték a teljes sokk hatást. Ezért imádom ezt a sorozatot.

Bonnie nekem is egyre kijebb esik a szívemből. Valahogy annyira nem jó most a karaktere. Caroline még mindig imádnivaló mint vámpír. Gondoltam hogy Mattel így fog járni, de hát ez van... de a végén milyen aranyos volt, hogy inkább kiprovokálta a szakítást, mintsem, hogy újra bántsa esetleg...

Alaric wub.gif wub.gif wub.gif végre! Annyira hiányzott. Azért akkor hirtelen a szívemhez kaptam mikor Vanessa majdnem lelőtte Elenat. De Damon megint megmentette. Imádtam ezt a sok Delena jelenetet, bár a végén egy picit elszomorodtam. Damon beszólása viszont tetszett, hoyg nem csak külsőleg hasonlítanak annyira Katherinnel... hihi.

A vérfarkas szál jó. Cuki Mason. És jóóóó teste van (de még mindig Damon a No1 termsézetesen. És tetszik az is hogy kezd fejlődni Stefan karaktere is. Már nem csak az a nyálas szépfiú.

A vége pedig... áááááááááá kegyetlen volt. Katherine újra itt van, sejtettem hogy ő fogja a védencévé fogadni majd az elveszett Carolinet. Bonniet esetleg ő is kinyírhatná... na jó nem, mert kell egy boszi a sztoriba, de valamiért egyre jobban csúszik le a karakter.


A jövő heti Katherine vs. Elena harcra nagyon nagyon nagyon kíváncsi leszek! Addig meg megnézem még 20 - 30x ezt a részt újra és újra. blush.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: zsofeeh, Adrianna, Bessie
2010. szeptember 24. 11:25 #1987
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
2x03 Tag Free HQ Production Stills
4 felhasználónak tetszik: zsofeeh, funny18, Domcicc, BunnyGirl
2010. szeptember 24. 15:05 #1988
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
TVD MAGYAR FELIRAT

Annyit mondanék hozzá, hogy van egy ???-jeles szó, amit se ő, se senki más nem értett, akit kérdezett, szóval nem meglepődni. Ha valaki kihallja a szót, hogy mi az, megírom neki, és gondolom akkor korrigálja. rolleyes.gif
2010. szeptember 24. 15:06 #1989
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.09.24. 15:05)
TVD MAGYAR FELIRAT
Annyit mondanék hozzá, hogy van egy ???-jeles szó, amit se ő, se senki más nem értett, akit kérdezett, szóval nem meglepődni. Ha valaki kihallja a szót, hogy mi az, megírom neki, és gondolom akkor korrigálja. rolleyes.gif


Hol van a szó? mármint ki mondja meg mikor?
2010. szeptember 24. 16:43 #1990
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.09.24. 15:06)
Hol van a szó? mármint ki mondja meg mikor?


Amikor Alaric megtalálja az aztékos feljegyzéseket, akkor a csaj (elfelejtettem a nevét blush.gif ) mondja, hogy minden ott van skandináv alakváltóktól a ???-ig. 20-dik perc vége. Én se értem, illetve értek valamit, de az nem passzol. laugh.gif
Plusz pont a fordítónak, hogy csak emiatt a rész miatt leszedett egy azték szótárat. wink.gif

Piszkos Mason!!! drool.gif Egyre jobban kedvelem, mind a karaktert, mind a pasit magát. w00t.gif Persze Damon nálam is mindig első marad, de azért a sok felsőtest mellett elég nehéz volt arra koncentrálni, hogy nem ezt kéne figyelni. laugh.gif Amikor Tyler rászólt... szerintem Mason teljesen tisztában van vele mi történik, csak az ösztöneit nem tudja befolyásolni, így történhetnek még katasztrófák.
Tetszik Caroline, nagyon bírom vámpírként. thumbsup.gif Csak ne hisztizne annyit... Sajnálom, ami Matt és közte volt, de nagyon jól megoldották, hogy Caroline inkább feláldozta a kapcsolatukat. Jobb lesz ez így, egy ideig biztos.
Bonnie-t juttassa már alaki halálközeli élményhez. dry.gif Nem kell kinyírni, mert végülis jó karakter (volt az előző évadban), csak nagyon nem tetszik ami most van vele. rolleyes.gif
Damon wub.gif Úgy sajnáltam a végén, mikor Elena hidegvérrel közölte vele, hogy örökre elvesztette a barátságukat. sad.gif De a mimikája most is ott volt. És megmentette Elenát, megint. Meg amit legutoljára mondott neki, hát huh meg hááhh biggrin.gif
Alaric wub.gif Visszatért a kis tanárbácsi. blush.gif Jennával közös jeleneteik nagyon jók voltak smileeee.gif Végre egy kis változás. smileeee.gif
Stefan egyre szimpatikusabb, valóban kezdem megkedvelni a karakterét. biggrin.gif Csak így tovább ok.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Eszty Morgan
2010. szeptember 24. 16:45 #1991
- törölt felhasználó -    
Huh na én is eljutottam az új rész megnézéséhez biggrin.gif
Spoiler:
Caroline tavaly még nem sajnáltam volna, hogyha meghal, de mióta vámpír lett, sokkal jobb a karaktere. Remélem nem hal meg. De milyen aranyosak voltak Stefannal most:D Damon&Elena páros...Jaj szegény Damon. Jó oké nagyon gonosz volt az első részben, de Elena...tőle nem vártam volna ilyet. A vérfarkas szál nekem is egyre jobban tetszik. Bár megnéztem volna, hogy hogyan változik át Manson. Hátha majd a későbbi részekben előjön:) A jövőhét meg nagyon város:) Katherine vs. Elena:D:D
2010. szeptember 24. 17:32 #1992
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Azért most is hagytak rendesen kérdőjeleket...

Felhozták ezt a hasonmás dolgot Elena & Katherine között. Biztos vagyok benne, hogy nem csak a rokoni szálat hozzák ki majd a végére... kíváncsi leszek mi lesz belőle.

Ott van a Tyler dolog ő vajon miért nem változik át teliholdkor ha leszármazott. Pedig rá is hatással van picit a hold ezt láttuk az első részben. Lehet, hogy egy bizonyos kort kell elérni, vagy történnie kell valaminek, hogy farkas legyen ő is? nem tom... érdekes mindenesetre.

Nem tetszik egyenlőre Amy karaktere, aztán lehet belőle is kihoznak valamit. Matt viszont így számomra elvesztette az érdekes karaktert... részemről a kapcsolatuk alakulására voltam kíváncsi a továbbiakban... de így, hogy Caroline elérte, hogy szakítsanak

A Katherine és Caroline "barátságra" kíváncsi leszek. Sajna szerintem a szőke vámpírtól hamarosan búcsúzhatunk... van egy ilyen rossz érzésem. Bár reménykedek a legjobbakban.

Annyira nem indult a vérfarkas promoval annyira érdekesnek ez a rész, aztán megint megkavarták a szálakat. Oda voltam meg vissza. A következő meg húúúúúúúúúúhhaa borzasztó várós lesz.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. szeptember 24. 19:51 #1993
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Extended promo!! ÁÁÁ nagyon várom már!!! thumbsup.gif
7 felhasználónak tetszik: Beba13, Domcicc, Adrianna, zsofeeh, BunnyGirl, Hailey^^, laura96
2010. szeptember 24. 20:27 #1994
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2010.09.24. 19:51)
Extended promo!! ÁÁÁ nagyon várom már!!! thumbsup.gif 


WOW! Köszi!
Szerintem akinek Damon csókot nyom az arcára az nem Elena... furcsa lenne, hogy ilyen hamar békébe vannak. biggrin.gif azok után, hogy most jelenleg utálják egymást vagy mi... hihi.

Extra várós rész. Kíváncsi leszek a két csaj harcára. Nina iszonyat jó mint Katherine.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. szeptember 24. 20:29 #1995
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Látom "dirty" Mason mindenkinek bejött thumbsup.gif thumbsup.gif meghajolo.gif meghajolo.gif Nem csodálom!
5 felhasználónak tetszik: Beba13, Domcicc, Adrianna, zsofeeh, funny18
2010. szeptember 24. 21:31 #1996
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
"Memory Lane" Sneak Peek Delena biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, laura96
2010. szeptember 25. 12:10 #1997
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Ez a sorozat még mindig egyre csak jobb és jobb lesz. Damon és Elena szála pedig egyre érdekesebb... wub.gif wub.gif

Néhány Delena videó:

(sose végződjön így ez a szál, de ez egyszerűen gyönyörű... ohmy.gif)


2 felhasználónak tetszik: tothbianka, laura96
2010. szeptember 25. 14:38 #1998
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Ian Video chat Akit érdekel! Nagyon elegáns a videóban! biggrin.gif thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Adrianna
2010. szeptember 25. 14:41 #1999
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Már láttam a 2. évad 3. részét és nekem nagyon tetszik... ez egy végtelen sztori. Senki nem tudja kitalálni, hogyan is végződhetne! és nem is legyen vége! biggrin.gif wub.gif
3 felhasználónak tetszik: zsofeeh, Adrianna, Girl_thing
2010. szeptember 25. 15:55 #2000
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Brit nagyon jó kérdést tett fel. meghajolo.gif meghajolo.gif Hogy vajon Tyler miért nem változik át..? Elvégre ő is Lockwood az átok pedig rá is vonatkozik.
Szerintem a holdkő az oka. Mason nagyon kereste a múltkor, Tyler meg "rátenyerelt". Mivel a vérfarkasok a telihold miatt őrülnek meg még jobban, a holdkő épp ezért lehet jó, mert legalább az átváltozást meggátolja??
596 oldal 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!