Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 02. 16:38 #2361
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.11.02. 15:53)
Ez igaz, ezért lenne jó, ha mondjuk két részen keresztül Matt játszaná a féltékeny kisfiút, aztán ahogy Caroline és Tyler közelebb kerülnek, úgy szítódik a mérge, behúz egyet Tylernek, Tyler meg félig véletlenül megöli. Persze Caroline ezért kicsit utálni fogja Tylert, de az évad végére jó kis párt fognak alkotni. biggrin.gif *álmodozik*
Ki ez a srác Bonnie mellett a képeken? Mármint nem a Jeremy oldalon. biggrin.gif Egyébként tessék, még egy háromszögelés. unsure.gif


félig megöli _nevet.gif _nevet.gif Szerintem csak költözön el Mystic Fallsból az anyukája után unsure.gif Hogy még később legyen esély visszajönnie, végleg őt sem akarom hogy kiírják blink.gif
2010. november 02. 17:10 #2362
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.11.02. 15:53)
Ez igaz, ezért lenne jó, ha mondjuk két részen keresztül Matt játszaná a féltékeny kisfiút, aztán ahogy Caroline és Tyler közelebb kerülnek, úgy szítódik a mérge, behúz egyet Tylernek, Tyler meg félig véletlenül megöli. Persze Caroline ezért kicsit utálni fogja Tylert, de az évad végére jó kis párt fognak alkotni. biggrin.gif *álmodozik*


héjj ez az én ötletem volt biggrin.gif
2010. november 02. 17:14 #2363
- törölt felhasználó -    
Nagyon szeretem a Vámpirnaplókat ..KEDVENEM(L)
2010. november 02. 17:29 #2364
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Sixy)
héjj ez az én ötletem volt biggrin.gif


Naaa, nem is igaz, visszaolvastam és te csak annyit mondtál, emiatt Caroline megutálja Tylert. biggrin.gif (meg miután elmondtam, hogy véletlenül megöli, te leírtad megint biggrin.gif "megüli" _nevet.gif )

Idézet (csicsi20)
félig megöli _nevet.gif  _nevet.gif Szerintem csak költözön el Mystic Fallsból az anyukája után unsure.gif Hogy még később legyen esély visszajönnie, végleg őt sem akarom hogy kiírják blink.gif


Jó, de akkor valaki más hal meg helyette, azt meg végképp nem szeretném. biggrin.gif
2010. november 02. 18:47 #2365
LalaLola
LalaLola
visszatérő vendég
 
StátuszAz avatarom ne vidd el,én csináltam,vagy kérd el,nem harapom le érte a fejed =)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.28.
Hozzászólás: 482
Csatolások: 94
Azonosító: 80745
Offline offline
Csak az a baj h. Matt nem kulcsfontosságú,szóval ő ki van lőve =S
2010. november 02. 19:06 #2366
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Jó, de ki a kulcsfontosságú? Elena, Stefan, Kat és Damon. A többiek csak mellékfőszereplők, benne sincsenek minden részben. pardon.gif
2010. november 02. 19:31 #2367
LalaLola
LalaLola
visszatérő vendég
 
StátuszAz avatarom ne vidd el,én csináltam,vagy kérd el,nem harapom le érte a fejed =)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.28.
Hozzászólás: 482
Csatolások: 94
Azonosító: 80745
Offline offline
Ott van Caroline,Bonnie,Jenna,Rick,Jeremy.Perpillanat ők akik még kulcsfontosággúak lehetnek..
2010. november 02. 19:34 #2368
- törölt felhasználó -    
íííííí ..xD Nagyon szeretem a Vámpirnaplókat.Főled Iant és Ninát(L)
2010. november 02. 19:34 #2369
LalaLola
LalaLola
visszatérő vendég
 
StátuszAz avatarom ne vidd el,én csináltam,vagy kérd el,nem harapom le érte a fejed =)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.28.
Hozzászólás: 482
Csatolások: 94
Azonosító: 80745
Offline offline
Idézet (Linaa @ 2010.11.02. 19:34)
íííííí ..xD Nagyon szeretem a Vámpirnaplókat.Főled Iant és Ninát(L)



már irtad biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. november 02. 21:09 #2370
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (LalaLola @ 2010.11.02. 19:31)
Ott van Caroline,Bonnie,Jenna,Rick,Jeremy.Perpillanat ők akik még kulcsfontosággúak lehetnek..


De ők nem kulcsfontosságúak, csak fontos szereplők. A kettő között mérföldnyi különbséget vannak. biggrin.gif De ha ők is beleszámítanak, akkor ha végigveszem, két esélyest látok, az Jenna és Matt, mindketten nemrég menekültek meg, ezért mindenki megnyugodott, és ha meg akarnak lepni olyat tesznek el láb alól, akire nem számít a néző.
Najó, ki is fejtem... Bonnie az egyetlen boszika, ő ezért van "védve", Caroline nagyon jól nyomja mostanság, és úgy tűnik, vele még vannak terveik, szóval őt is biztonságban tudom. Alaric mostanában annyira nem fontos igazából, de ha mindenképp akarnánk neki egy védővonalat adni, pártfogolhatná Jeremyt. Jeremy úgysem tud meghalni, nem hinném, hogy megint ujjakat vagdosnának. Tyler az egyedüli vérfarkas, így ő sem fog meghalni. Hát ennyi, azt hiszem.

Ha Rick nem kap egy új szálat, akkor van három esélyes. Így csak kettőt látok. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: csicsi20
2010. november 02. 21:19 #2371
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.11.02. 21:09)
De ők nem kulcsfontosságúak, csak fontos szereplők. A kettő között mérföldnyi különbséget vannak. biggrin.gif De ha ők is beleszámítanak, akkor ha végigveszem, két esélyest látok, az Jenna és Matt, mindketten nemrég menekültek meg, ezért mindenki megnyugodott, és ha meg akarnak lepni olyat tesznek el láb alól, akire nem számít a néző.
Najó, ki is fejtem... Bonnie az egyetlen boszika, ő ezért van "védve", Caroline nagyon jól nyomja mostanság, és úgy tűnik, vele még vannak terveik, szóval őt is biztonságban tudom. Alaric mostanában annyira nem fontos igazából, de ha mindenképp akarnánk neki egy védővonalat adni, pártfogolhatná Jeremyt. Jeremy úgysem tud meghalni, nem hinném, hogy megint ujjakat vagdosnának. Tyler az egyedüli vérfarkas, így ő sem fog meghalni. Hát ennyi, azt hiszem.
Ha Rick nem kap egy új szálat, akkor van három esélyes. Így csak kettőt látok. rolleyes.gif


Ebben van logika... Alaric szereplése az utóbbi időben igencsak visszaesett, szinte csak Jenna mellett mutatkozik. Már kezd ő is unalmassá válik. Szerintem hamarabb fogják megölni Alaric-ot mint Jennát, mert Jenna az utolsó rokon Jeremy-nek és Elenának. Bár lehetséges hogy épp ezért ölnék meg őt? unsure.gif Na mindegy még mindig azon a véleményen vagyok hogy Matt hiányozna nekem a legkevésbé.Lehetséges, hogy meghal és úgy kerül majd Tyler karjaiba Caroline. A gyász összehozza az embereket...
Bonnie halálának tényleg nem lenne értelme, nem csak azért mert ő az egyetlen boszi. Hanem azért is, mert most kezdik összekapcsolni Jeremyvel és ennek már mi értelme lenne, ha megint megölnének egy csajt, aki iránt valamit érez a srác. Az már túlzás lenne blink.gif
2010. november 02. 22:10 #2372
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2010.11.02. 21:19)
Ebben van logika... Alaric szereplése az utóbbi időben igencsak visszaesett, szinte csak Jenna mellett mutatkozik. Már kezd ő is unalmassá válik. Szerintem hamarabb fogják megölni Alaric-ot mint Jennát, mert Jenna az utolsó rokon Jeremy-nek és Elenának. Bár lehetséges hogy épp ezért ölnék meg őt?  unsure.gif Na mindegy még mindig azon a véleményen vagyok hogy Matt hiányozna nekem a legkevésbé.Lehetséges, hogy meghal és úgy kerül majd Tyler karjaiba Caroline. A gyász összehozza az embereket... 
Bonnie halálának tényleg nem lenne értelme, nem csak azért mert ő az egyetlen boszi. Hanem azért is, mert most kezdik összekapcsolni Jeremyvel és ennek már mi értelme lenne, ha megint megölnének egy csajt, aki iránt valamit érez a srác. Az már túlzás lenne  blink.gif

Na, ez sajna igaz. Ric nagyon elszürkült mostanában, bár még mindig érdekesebb, mint Matt. Ez a vámpírvadász vagyok téma jól áll neki, de nem a végtelenségig, kéne neki valami új szál. Hogy Jennával együtt van, már nem új, mindenki erre várt, megkaptuk amit akartunk és így már kezd egyre haloványabb lenni a karaktere. Hogy istápolja Jeremyt...? Háááát, nem tudom. Lehet, hogy jó ötlet lenne, de én többet hoznék ki belőle egyszerű mentornál. Pl. nem bánnám, ha Isobel visszatérne.. oké, tudom, hogy megigézte őt, meg minden.. de a vámpírok szeszélyesek cool.gif
2010. november 02. 22:30 #2373
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.11.02. 22:10)
Na, ez sajna igaz. Ric nagyon elszürkült mostanában, bár még mindig érdekesebb, mint Matt. Ez a vámpírvadász vagyok téma jól áll neki, de nem a végtelenségig, kéne neki valami új szál. Hogy Jennával együtt van, már nem új, mindenki erre várt, megkaptuk amit akartunk és így már kezd egyre haloványabb lenni a karaktere. Hogy istápolja Jeremyt...? Háááát, nem tudom. Lehet, hogy jó ötlet lenne, de én többet hoznék ki belőle egyszerű mentornál. Pl. nem bánnám, ha Isobel visszatérne.. oké, tudom, hogy megigézte őt, meg minden.. de a vámpírok szeszélyesek  cool.gif


Isobel visszajöttének nem örülnék, nekem ő eddig a legellenszenvesebb dry.gif Irritál az a nő... blink.gif Jeremyt már amugysem kell istápolni, már felnőtt lett, ahogyan a mostani részben utaltak rá smileeee.gif
2010. november 02. 22:32 #2374
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2010.11.02. 22:30)
Isobel visszajöttének nem örülnék, nekem ő eddig a legellenszenvesebb  dry.gif Irritál az a nő...  blink.gif Jeremyt már amugysem kell istápolni, már felnőtt lett, ahogyan a mostani részben utaltak rá  smileeee.gif

Mondjuk én Jeremyvel vagyok úgy, hogy ha "véletlenül" lekerülne róla a gyűrű és "véletlenül" "valaki" átharapná a torkát. Hát indiántáncban szökdelnék a szobámban! Nem bírom, nem tehetek róla, Bonnie detto, szóval ők ketten a zsák a foltját esete. Isobelt én sem kedveltem túlzottan, sőt... de legalább ő csinált valamit.
2010. november 02. 22:42 #2375
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.11.02. 22:32)
Mondjuk én Jeremyvel vagyok úgy, hogy ha "véletlenül" lekerülne róla a gyűrű és "véletlenül" "valaki" átharapná a torkát. Hát indiántáncban szökdelnék a szobámban! Nem bírom, nem tehetek róla, Bonnie detto, szóval ők ketten a zsák a foltját esete. Isobelt én sem kedveltem túlzottan, sőt... de legalább ő csinált valamit.


Hát pedig én azt hittem hogy Jeremyt mindenki szereti, mert szerintem szeretnivaló... de úgy látszik nem _nevet.gif _nevet.gif Bonnie a mostani rész után kezd szerethetőbb lenni, de még mindig nem foglalta vissza a régi helyét a szívemben... azt már amugyis kiadtam Tyler-nek wub.gif wub.gif
2010. november 02. 22:43 #2376
Kiai
Kiai
visszatérő vendég
 
StátuszIn 3 words I can explain what I've learned about life: it goes on.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.17.
Hozzászólás: 201
Csatolások: 0
Azonosító: 127435
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2010.11.02. 22:42)
Hát pedig én azt hittem hogy Jeremyt mindenki szereti, mert szerintem szeretnivaló... de úgy látszik nem  _nevet.gif  _nevet.gif Bonnie a mostani rész után kezd szerethetőbb lenni, de még mindig nem foglalta vissza a régi helyét a szívemben... azt már amugyis kiadtam Tyler-nek  wub.gif  wub.gif



Jeremyvel nekem semmi problémám, de ugye mindig Damon marad a favorit. biggrin.gif wub.gif
Bonniet viszont egyenesen ki nem állhatom tongue.gif biggrin.gif
2010. november 02. 22:47 #2377
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (csicsi20 @ 2010.11.02. 22:42)
Hát pedig én azt hittem hogy Jeremyt mindenki szereti, mert szerintem szeretnivaló... de úgy látszik nem  _nevet.gif  _nevet.gif Bonnie a mostani rész után kezd szerethetőbb lenni, de még mindig nem foglalta vissza a régi helyét a szívemben... azt már amugyis kiadtam Tyler-nek  wub.gif  wub.gif

Bonnie most tényleg kedvesebb volt, bár ez a "senkinek se essen baja" dolog elvből lehetetlen küldetés. Katherine mellett ilyet kívánni?? w00t.gif w00t.gif Szerintem ő már soha nem fogja visszafoglalni a régi helyét a kicsi-nagy szívemben. Részben mert Tyler (és előtte Mason) már jó előre beterpeszkedett. Amúgy is én hadilábon állok általában a női karakterekkel, mert őket nehezebb megkedvelnem. Elena/Nina/Katherine más volt, mivel főhősnők - a maguk módján - és még szeretni valóak is - kivéve Kat - de Bonnie.. nem tudom. Az első évadban nekem szürke egérke volt, egy ideig, lehet hogy ezért is bírtam. De ahogy kezdett keménykedni, mint valami őrült Xena, úgy kezdtem nem kedvelni egyre jobban. És ma is ez van..
2010. november 02. 23:03 #2378
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet
mint valami őrült Xena

_nevet.gif
Igen, én próbáltam kedvelni előző évad végéig, de azért nem lehet mindent a végtelenségig eltűrni, én se szeressem Bonnie-t. De Jeremyt bírom, vele sosem voltak komoly problémáim.
Jó lehet, ez a mentorkodás nem jó Alaricnek, de valami izgit kaphatna már azon kívül, hogy Jennára felügyel és a háttérből telefonálgat... rolleyes.gif Szeretem őt, ne írják ki. sad.gif
1 felhasználónak tetszik: Eszty Morgan
2010. november 02. 23:10 #2379
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.11.02. 23:03)
_nevet.gif 
Igen, én próbáltam kedvelni előző évad végéig, de azért nem lehet mindent a végtelenségig eltűrni, én se szeressem Bonnie-t. De Jeremyt bírom, vele sosem voltak komoly problémáim.
Jó lehet, ez a mentorkodás nem jó Alaricnek, de valami izgit kaphatna már azon kívül, hogy Jennára felügyel és a háttérből telefonálgat... rolleyes.gif Szeretem őt, ne írják ki. sad.gif

Basszus, ha kiírják én... nem is tudom mi lesz, de nem fogok örülni. A mentorkodás a semminél több, de Ric többre hivatott.. hogy mire? Nem tudom, jókat kérdezek magamtól biggrin.gif
2010. november 02. 23:35 #2380
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.11.02. 23:10)
Basszus, ha kiírják én... nem is tudom mi lesz, de nem fogok örülni. A mentorkodás a semminél több, de Ric többre hivatott.. hogy mire? Nem tudom, jókat kérdezek magamtól biggrin.gif


Na ezért nem szokták magukat interjúvolni az emberek. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: csicsi20
596 oldal 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!