Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. május 01. 09:46 #4641
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Anyum szerint ha kiírják Ian-t az csak azért lehet , mert ő is ki akar lépni unsure.gif
Hát , nem is tudom , szerintem Ian nem hagyná ott szívesen a TVD-t. Mert hát ez most neki hatalmas bevétel és rengeteget dobott a karrierjén is , most már többen ismerik mint mondjuk 5 éve. Nagyon remélem , hogy nem önszántából akarja otthagyni a sorozatot és hogy Plec csak viccel ezzel az egésszel cray.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2011. május 01. 09:52 #4642
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2011.05.01. 09:46)
Anyum szerint ha kiírják Ian-t az csak azért lehet , mert ő is ki akar lépni  unsure.gif 
Hát , nem is tudom , szerintem Ian nem hagyná ott szívesen a TVD-t. Mert hát ez most neki hatalmas bevétel és rengeteget dobott a karrierjén is , most már többen ismerik mint mondjuk 5 éve. Nagyon remélem , hogy nem önszántából akarja otthagyni a sorozatot és hogy Plec csak viccel ezzel az egésszel cray.gif


Ekkora spoilereket soha nem árulnak el egyetlen sorozatnál sem. Nyugalom! biggrin.gif Az alkotók tudják, hogy ha Iant kiírnák, az hatalmas felháborodást keltene, és nem néznénk tovább a sorozatot. A The CW legsikeresebb műsora a Vámpírnaplók, ami fantasy műfajban foglal helyet. Damon egy olyan karakter, aki nélkül a Vámpírnaplók, nem Vámpírnaplók. Ennyi! Ha meghal, nincs többé szerelmi háromszög Stefan, Elena és ő közötte, ami egy központi romantikus szál a cselekményekben. Szerintem Julie sem tudja elképzelni nélküle a sorozatot, ezért bolond lesz kinyírni. Az már csak a feszültség fokozására hasznos, ha olyanokat nyilatkozik, hogy bárki meghalhat! Ugyan, már??? Csak én nem veszem be ezt a maszlagot??? rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, katie993, allyangel
2011. május 01. 09:55 #4643
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2011.05.01. 09:52)
Ekkora spoilereket soha nem árulnak el egyetlen sorozatnál sem. Nyugalom! biggrin.gif Az alkotók tudják, hogy ha Iant kiírnák, az hatalmas felháborodást keltene, és nem néznénk tovább a sorozatot. A The CW legsikeresebb műsora a Vámpírnaplók, ami fantasy műfajban foglal helyet. Damon egy olyan karakter, aki nélkül a Vámpírnaplók, nem Vámpírnaplók. Ennyi! Ha meghal, nincs többé szerelmi háromszög Stefan, Elena és ő közötte, ami egy központi romantikus szál a cselekményekben.


Hát remélem is , mert azért ez egy hatalmas SPOILER-nak számít laugh.gif Igen , egyből eltűnne a szerelmi háromszög , ráadásul szerintem még az sem segítene ha KLAUS-t és ELIJAH-t berakják állandó szereplőnek. unsure.gif Damon humora és szarkazmusa nélkül nem érne semmit. Egyébként így már sokkal jobban várom az utolsó két részt és lehet , hogy ez volt az alkotók terve , hogy még nagyobb izgalommal várják a rajongók az utolsó két részt rolleyes.gif
2011. május 01. 10:14 #4644
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2011.05.01. 09:55)
Hát remélem is , mert azért ez egy hatalmas SPOILER-nak számít  laugh.gif  Igen , egyből eltűnne a szerelmi háromszög , ráadásul szerintem még az sem segítene ha KLAUS-t és ELIJAH-t berakják állandó szereplőnek.  unsure.gif Damon humora és szarkazmusa nélkül nem érne semmit. Egyébként így már sokkal jobban várom az utolsó két részt és lehet , hogy ez volt az alkotók terve , hogy még nagyobb izgalommal várják a rajongók az utolsó két részt  rolleyes.gif


Sokszor történt olyan a sorozatban, amire nem lehetett számítani. Ettől jó, és izgalmas! Nagyon fordulatos finálét várok, de abban meggyőződésem, hogy nem Damont látjuk meghalni. Én inkább Jenna, és Caroline miatt aggódom.
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. május 01. 10:24 #4645
- törölt felhasználó -    
Szerintem ne lovagoljunk tovább ezen, mert úgysem fog meghalni. Az olyan lenne, mintha egy karácsonyi filmben kigyilkolnák a Mikulást. unsure.gif
10 felhasználónak tetszik: House Of Wax, funny18, xxxddd, Adrianna, Daxy, yxcv90, zsuzsye, vilcs, allyangel, Domcicc
2011. május 01. 13:17 #4646
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.05.01. 10:24)
Szerintem ne lovagoljunk tovább ezen, mert úgysem fog meghalni. Az olyan lenne, mintha egy karácsonyi filmben kigyilkolnák a Mikulást. unsure.gif

rohog.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. május 01. 13:30 #4647
- törölt felhasználó -    
beer.gif beer.gif
4 felhasználónak tetszik: funny18, Adrianna, House Of Wax, allyangel
2011. május 01. 17:03 #4648
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Ismét van néhány SPOILER-ünk wink.gif

Q: Ande szerepelni fog még ebben az évadban?
A: Andie már nem lesz benne ebben az évadban. De remélem, hogy újra látjuk.

Q: Tényleg három halott lesz?
A: Halálok. Soha nem mondtuk, hogy hányan fognak meghalni.

Q: Melyik TVD jeleneten sírtál a legtöbbet??
A: A következő epizódon.

Q: Nem gondolod, hogy Elenának viselnie kéne Isobel nyakláncát, amikor vámpírrá változik?
A: A nyakláncot akkor is varázsolni kénem de ha megtörténik, igen, megrendítő lenne.

Q: Hallottam, hogy valakivel privát üzeneteket vált Masonnel kapcsolatban.
A: Öhm, helló privát üzenet csaló. Ne mondj hazugságokat. Nem beszéltem senkinek sem Masonnel kapcsolatban.

Q: Légyszíves tudnál egyszer egy tiszta tweetet küldeni?
A: Értsd meg.

Q: Nincs több gyűlölet, szenvedés vagy fájdalom a haldokló Damonnek?
A: Az utolsó két epizód már készen van, szóval nem tudok semmit sem ígérni, de azt elmondhatom, hogy az egész az ő utazása lesz az embersége felé.

Q: Az eredeti Petrovának lesz valamilyen jelentősége? Amikor Elijah azt mondta Katherine-nek, hogy emlékezteti valakire.. ő rá értette?
A: Igen és remélem, hogy egy nap találkozunk vele. De nem ígérem. Még nem mondok semmit.

Q: Hol van Meredith?
A: Az idő majd elmondja.

Q: Nagyon jó volt a tegnapi epizód! Megtudjuk valaha, hogy Elijah és Klaus hogyan lettek vámpírok? Ez nagyon érdekelni.
A: Ez az egész Elsők sztori egy napon kiderül.

Q: Damon is azt fogja tapasztalni, mint Rose, amikor Jules megharapta?
A: Nem lesz olyan jó, ebben biztosak lehetünk.

Q: Az átok fog működni, ha Elena vámpírrá válik, ahelyett, hogy haldoklik?
A: Elena nem fog addig vámpírrá változni, míg meg nem hal.

Q: Félmeztelen Stefan jelenetet!
A: Megkapod, csak várj a következő évadig. Bocsi!!! (-szerk: tehát Stefan túléli az évadot valószínüleg)

Q: Készítsük fel magunkat az évad fináléjára?
A: Hát.. több célzás is lesz benne a harmadik évadot illetően.

Q: Mit csináljunk, ha megöltök egy rendszeres karaktert?
A: Sírjatok, ahogy mi.

Q: Mondj el valamit Caroline jövőjével kapcsolatban. Bármit, amit szeretnél. Csak mond.
A: Írtunk neki egy jelenetet, amelyben az apjával szerepel, de már azelőtt kivágtuk, mielőtt leforgattuk volna. Talán következő évben, ha túléli ezt az évadot.

Q: Még mindig olyan, mintha Stefan “utazásai” rövidebbek lennének Damonénál. Ez azért van, mert Damon ellenállt a változásnak vagy hasonló?
A: Amikor Stefan találkozott Elenával ő mély utakon járt. Damoné még csak most kezdődik el. De a kérdés az, hogy mi lesz Stefan következő “útja”?

Q: Klaus meghal ebben az évadban? Vagy a harmadik évadban megjelenik?
A: Nem válaszolok erre, szóval ezt ne kérdezzétek. Ez spoiler.

Q: Fogunk valaha többet látni Bonnie privát életéből? Az apját? A házát, szobáját, stb..? Ha túléli az évadot?
A: Ha túléli az évadot, akkor itt az idő, hogy megmutassuk, nem gondolod?

Az utolsó előtti és az az előtti kérdésnél a válaszban az van , hogy Damon útja még csak most kezdődik biggrin.gif biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: funny18, Adrianna, vilcs, pillajunior, wannascream, allyangel, Domcicc
2011. május 01. 17:07 #4649
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna, allyangel
2011. május 01. 17:22 #4650
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2011.05.01. 17:03)

Az utolsó előtti és az az előtti kérdésnél a válaszban az van  , hogy Damon útja még csak most kezdődik  biggrin.gif  biggrin.gif


Nagyon remélem hogy ez azt jelenti hogy valahogy csak túléli.
2 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna
2011. május 01. 17:43 #4651
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2011.05.01. 17:03)

  Q: Légyszíves tudnál egyszer egy tiszta tweetet küldeni?
  A: Értsd meg.

beee.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, vilcs, allyangel
2011. május 01. 17:50 #4652
- törölt felhasználó -    
Egy szó: vötöfö! ohmy.gif (én a helyedben nem jelölném ki acute.gif de tényleg nem unsure.gif)
→ Igen, a 22. rész java Elena és Damon különös helyzetével foglalkozik. Igen, lesz olyan jelenet, ahol Damon a földre omlik az Elfújta a szél jelenetével. És igen, lesz egy csomó Delena jelenet. A sokkoló történéseknek a fináléban semmi közük nem lesz Delenához. Valaki fogja mondani, hogy "nem veszíthetlek el", de ezúttal nem Damon lesz az. Elena mindig meg fog bocsátani Damonnek. Nem számít hogy mit tesz, kit öl meg, hogy viselkedik; mindig meg fog neki bocsátani.
→ A fináléra Stefannak nem lesz oka rá, hogy bántva érezze magát. Bármi is történik, az egy pontos ár, amit meg kell fizetnie a tetteiért.
→ Klaus Elena orra előtt vesz el tőle mindent, amit valaha szeretett. Meg fogja kínozni Katherine-t. Ha Klaus kiváltja a vérfarkas oldalát, képes lesz kialakítani a saját faját, lassan feltölteni a természetfeletti világot a sajátjaival. Ez az egyik fő dolog, amit meg kell majd akadályozni a 3. évadban. Klaus maradni fog - elég hosszú ideig. Legalábbis addig, amíg nem találkozunk a családja többi részével, különösen az apjával.
→ Bonnie terve, hogy megölje Klaust, nem fog működni.
→ Többen is halnak meg. Jenna, Alaric, Katherine, John, Liz és Matt - közülük hárman biztosan nem élik meg a következő évadot.
→ A 21. rész legvégén van egy temetés. Elena, John, Jeremy, Caroline, Matt és Stefan biztosan ott lesznek. Kétlem, hogy Elena a saját temetésére menne el.
→ Az, hogy Elena a hasonmás, olyan előnyöket ad neki, amiről egyikőjük sem tud.
→ Egy véres fináléra számíthatunk. Mindenki, aki túléli a rituálét, veszélyben van. Az első évados fináléval ellentétben, ahol a dolgok többnyire jól végződtek, most minden, ami tönkre tud menni, tönkre fog. Klausnak semmi köze nem lesz a véres eseményekhez. Az utolsó rész címszavai: hamis boldogság, halál, fájdalom és becstelenség. A 22. rész többnyire tükröt tart majd az Alapítók Napjának, és sok dolog, ami a két évad alatt történt, visszaüt a szereplőknek. Árulás is várható.
→ Egy sokkal sötétebb Elenára kell számítani a rituálé után. A piknik sem az lesz, mint amire számítotok.
→ Maddox sokkal erősebb volt, mint Bonnie a 100 halott boszorkány lelke nélkül, és Greta sokkal erősebb, mint Maddox.
→ Már most rettegsz Klaustól? Még csak most kezdett hozzá. A következő epizód arról fog szólni, hogy hogyan vesz el mindent Elenától, amivel törődik és amit szeret, még az áldozat előtt. Vérfürdőt fog rendezni, és lesz valami, ami nagyon nagy hatással lesz a fináléban látható véres eseményekre (és ez nem Klaus-szal kapcsolatos).
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, wannascream, vilcs, allyangel, Adrianna
2011. május 01. 18:01 #4653
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.05.01. 17:50)
Egy szó: vötöfö! ohmy.gif (én a helyedben nem jelölném ki acute.gif de tényleg nem unsure.gif)
→ Igen, a 22. rész java Elena és Damon különös helyzetével foglalkozik. Igen, lesz olyan jelenet, ahol Damon a földre omlik az Elfújta a szél jelenetével. És igen, lesz egy csomó Delena jelenet. A sokkoló történéseknek a fináléban semmi közük nem lesz Delenához. Valaki fogja mondani, hogy "nem veszíthetlek el", de ezúttal nem Damon lesz az. Elena mindig meg fog bocsátani Damonnek. Nem számít hogy mit tesz, kit öl meg, hogy viselkedik; mindig meg fog neki bocsátani.
→ A fináléra Stefannak nem lesz oka rá, hogy bántva érezze magát. Bármi is történik, az egy pontos ár, amit meg kell fizetnie a tetteiért.
→ Klaus Elena orra előtt vesz el tőle mindent, amit valaha szeretett. Meg fogja kínozni Katherine-t. Ha Klaus kiváltja a vérfarkas oldalát, képes lesz kialakítani a saját faját, lassan feltölteni a természetfeletti világot a sajátjaival. Ez az egyik fő dolog, amit meg kell majd akadályozni a 3. évadban. Klaus maradni fog - elég hosszú ideig. Legalábbis addig, amíg nem találkozunk a családja többi részével, különösen az apjával.
→ Bonnie terve, hogy megölje Klaust, nem fog működni.
→ Többen is halnak meg. Jenna, Alaric, Katherine, John, Liz és Matt - közülük hárman biztosan nem élik meg a következő évadot.
→ A 21. rész legvégén van egy temetés. Elena, John, Jeremy, Caroline, Matt és Stefan biztosan ott lesznek. Kétlem, hogy Elena a saját temetésére menne el.
→ Az, hogy Elena a hasonmás, olyan előnyöket ad neki, amiről egyikőjük sem tud.
→ Egy véres fináléra számíthatunk. Mindenki, aki túléli a rituálét, veszélyben van. Az első évados fináléval ellentétben, ahol a dolgok többnyire jól végződtek, most minden, ami tönkre tud menni, tönkre fog. Klausnak semmi köze nem lesz a véres eseményekhez. Az utolsó rész címszavai: hamis boldogság, halál, fájdalom és becstelenség. A 22. rész többnyire tükröt tart majd az Alapítók Napjának, és sok dolog, ami a két évad alatt történt, visszaüt a szereplőknek. Árulás is várható.
→ Egy sokkal sötétebb Elenára kell számítani a rituálé után. A piknik sem az lesz, mint amire számítotok.
→ Maddox sokkal erősebb volt, mint Bonnie a 100 halott boszorkány lelke nélkül, és Greta sokkal erősebb, mint Maddox.
→ Már most rettegsz Klaustól? Még csak most kezdett hozzá. A következő epizód arról fog szólni, hogy hogyan vesz el mindent Elenától, amivel törődik és amit szeret, még az áldozat előtt. Vérfürdőt fog rendezni, és lesz valami, ami nagyon nagy hatással lesz a fináléban látható véres eseményekre (és ez nem Klaus-szal kapcsolatos).

Dikkaszájuk mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2011. május 01. 18:02 #4654
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.05.01. 18:01)
Dikkaszájuk mellow.gif

Elena niga lesz. mellow.gif
2011. május 01. 18:05 #4655
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.05.01. 18:02)
Elena niga lesz. mellow.gif

omg.gif

Adná az isten, hogy Matt, John, és Liz halna meg meghajolo.gif
4 felhasználónak tetszik: vilcs, Daxy, allyangel, Adrianna
2011. május 01. 18:09 #4656
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.05.01. 17:50)
Egy szó: vötöfö! ohmy.gif (én a helyedben nem jelölném ki acute.gif de tényleg nem unsure.gif)

Lol, pont most olvastam Tumblr-ön és pont most akartam beszúrni, erre meglátom magyarul rohog.gif Elég rémisztőnek/izgalmasnak tűnik.

Egy rossz hír: Az e heti epizód még lejjebb ment nézettséggel, mint a múltheti. Klaus-t még 2,7 millióan látták, (ami, ha jól tudom a sorozat akkori legalacsonyabb nézettségű epizódja lett), de ezt a The Last Day a 2,679 milliójával mégjobban alulmúlta.
Részletesebben: (amiből én őszintén az összes néző után semmit se értek, de valakit hátha érdekel smileeee.gif)
The Vampire Diaries (96% coverage CW normally 95%)
- 2.679 million viewers
- 1.7/3 HH
- 1.2/4 A18-49
- 1.3/5 A18-34
- 1.9/6 W18-34
Engem ez egy kicsit meglepett, azt hittem hogy legalább annyian megnézik, mint az előző részt, erre még lejjebb ment :/ mellow.gif
2011. május 01. 18:10 #4657
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.05.01. 18:05)
omg.gif
Adná az isten, hogy Matt, John, és Liz halna meg meghajolo.gif

Adná. meghajolo.gif
Azt olvastam, hogy Katet látták, ahogy nézi a filmet a többiekkel a fináléban, szóval ő elvileg túléli. cool.gif
2 felhasználónak tetszik: vilcs, Adrianna
2011. május 01. 18:10 #4658
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Ezektől a spoilerektől szabályosan ráz a hideg. :|

Elena doppelganger mivolta miatt lehet, hogy a vére megtudja gyógyítani Damont? think.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, Adrianna
2011. május 01. 18:12 #4659
- törölt felhasználó -    
Idézet (wannascream @ 2011.05.01. 18:10)
Ezektől a spoilerektől szabályosan ráz a hideg. :|
Elena doppelganger mivolta miatt lehet, hogy a vére megtudja gyógyítani Damont? think.gif

Miért, ezek a doppelgangerek, olyan menők? acute.gif mellow.gif
2011. május 01. 18:12 #4660
- törölt felhasználó -    
Idézet (wannascream @ 2011.05.01. 18:10)
Ezektől a spoilerektől szabályosan ráz a hideg. :|
Elena doppelganger mivolta miatt lehet, hogy a vére megtudja gyógyítani Damont? think.gif

Lehet azért, mert a doppelganger szóban benne van a dopp, ami a doppingot jelöli, aminek hála... secret.gif
2 felhasználónak tetszik: vilcs, allyangel
596 oldal 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!