Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 16. 19:45 #7401
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.09.16. 19:24)
Igen, én sem értettem, hogy minek kellett betenni azt a jelenetet a végére. Az rendben van, hogy több hónapnyi gyilkolászás után még mindig szereti őt, de könyörgöm, egy ripper ne sírjon már. Ez teljesen lerombolt bennem mindent, amit sikerült elérnie a gonoszkodásával. Kezdtem megkedvelni, erre... help.gif


Így is van meghajolo.gif Mondjuk nekem sosem volt semmi bajon Stefan-nel csak az hogy Elena-val van rohog.gif

3X02 MQ Kép
Behind The Scene wink.gif
20 felhasználónak tetszik: Bütyi92, Adrianna, An_d_a, Domcicc, wannascream, DisneyFans, zsofeeh, olsenfan.., fanni1998, Beba13, allyangel, Twilight6, Lolla, pillecukor3, xxxddd, Rékakroki72, BunnyGirl, Minimanó94, DiscoDiva, Pandus
2011. szeptember 16. 20:13 #7402
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Nekem az tűnt fel, hogy minden pasi mennyire férfias lett mostanra... lehet én is bezsongtam mint Caroline biggrin.gif na, de most tényleg. Jeremy iszonyat sokat változott, és tiszta férfias lett. Matt is kupálódott. Haláli volt ahogy befüzeztek. Hihi. Tyler teste nem egyszerű. Stefan rosszfiúként esküszöm megnyerő és helyes. Klaus nem tetszett az előző évadban, most viszont őt is jóképűnek látom. Alaric meg ahogy lecsúszott.. Áh ISTENIEN néz ki! Jó, persze Damon viszi még mindig a prímet, bár a haja nagyon nem jön be. Kezdhetnének vele valamit. De az elején mikor zuhanyzott. Oh te jó ég! biggrin.gif

Amúgy imádtam. Meg is nézem gyorsan még párszor tongue.gif

Megmaradtam TEAM DELENA wub.gif wub.gif wub.gif édesek együtt.
17 felhasználónak tetszik: Twilight6, anonymka, SmileyZ, pillajunior, Adrianna, olsenfan.., fanni1998, allyangel, House Of Wax, Bütyi92, Lolla, audrey, xxxddd, Barbi411, Sixy, Pandus, DiscoDiva
2011. szeptember 16. 21:02 #7403
- törölt felhasználó -    
ez a rész most hirtelen sokkolt ohmy.gif
Örülök ennek a rippel Stefan dolognak és annak is örültem, hogy Andie végre meghal már egy kicsit idegesíetett rohog.gif Damon amikkor kijött a kádból és kisétált Elenához, Elena meg gyorsan oda dobott valamit rohog.gif Aztán az a buli Caroline lerendezte azt a csajt akivel Tyler randizott meg az egyik embert, hogy arrébb rakta már rohog.gif De az a csók, annak nagyon örültem wub3.gif És most már tényleg nagyon utálom Tyler anyját dry.gif Én is, mint Brittany most jó épűnek látom Klaust pedig eddig utáltam
6 felhasználónak tetszik: allyangel, katie993, pink_bunny, audrey, Sixy, DiscoDiva
2011. szeptember 16. 21:10 #7404
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Új jelenet nincs benne de beleszerettem ebbe a számba. A 3x01 végén ment.

11 felhasználónak tetszik: anonymka, DisneyFans, Adrianna, olsenfan.., Beba13, allyangel, Bütyi92, pink_bunny, Paul_Wesley, pillecukor3, BunnyGirl
2011. szeptember 16. 21:12 #7405
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2011.09.16. 21:10)
Új jelenet nincs benne de beleszerettem ebbe a számba. A 3x01 végén ment.

A szám neve: A Drop In The Ocean by Ron Pope
Nagyon jó dal heart.gif
6 felhasználónak tetszik: anonymka, House Of Wax, katie993, pink_bunny, SmileyZ, xxxddd
2011. szeptember 16. 21:25 #7406
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Én sajnos eléggé csalódtam ebben a részben, mert az előző évad nyitányához képest gyenge volt... Mondjuk lehet, hogy azért nem lepődtem meg a legtöbb dolgon, mert mazochista módjára elolvastam a spoilereket. rohog.gif
Számomra ami igazán emlékezetes volt, az a Forwood-hancúr, Tyler és Caroline olyan édesek együtt... wub.gif Jeremy és Matt pedig no comment. laugh.gif Még nyáron kiálltam a Delenások közül (nem megkövezni érte) és visszatértem a Stelenához. A végén meg, amikor Stefan felhívja Elenát, na ott elbőgtem magam. cray.gif
Viszont az egyetlen dolog ami meglepett, az ahogy Mrs. Lockwood megtámadta Carolinet. Ennek tuti lesz folytatása, hiszen HARCIAS MAMI AKCIÓBAN! banana_moonwalk.gif rohog.gif
14 felhasználónak tetszik: anonymka, Domcicc, funny18, allyangel, katie993, Bütyi92, pink_bunny, xxxddd, Pixie Buue, Rékakroki72, Barbi411, vampiregirl18, Katttah, DiscoDiva
2011. szeptember 16. 21:43 #7407
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Idézet (RoxanaaŁ @ 2011.09.16. 21:12)
A szám neve: A Drop In The Ocean by Ron Pope
Nagyon jó dal heart.gif


Órák óta ez a szám megy nálam. laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: anonymka, Brittany, allyangel, Adrianna, pink_bunny
2011. szeptember 16. 21:44 #7408
- törölt felhasználó -    
Idézet (wannascream @ 2011.09.16. 21:43)
Órák óta ez a szám megy nálam. laugh.gif

Én is ezt hallgatom, a VD-nek olyan jó számai vannak! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2011. szeptember 17. 00:42 #7409
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (wannascream @ 2011.09.16. 21:43)
Órák óta ez a szám megy nálam. laugh.gif

Én ezt a számot már a TVD előtt is ismertem és imádtam, és wááá, amikor meghallottam a részben azok alatt a szuper jelenetek alatt, még be is sírtam a gyönyörtől. _nevet.gif Ezekután csak mégjobban imádom a számot. rohog.gif heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, pink_bunny, Pandus
2011. szeptember 17. 07:21 #7410
- törölt felhasználó -    
Mivel nem tudom,hogyan kell kifehéríteni,így aki nem látta annak SPOILER! Erre a részre nem nagyon tudok mit mondani.Elena tényleg sokat változott,és már Klaus is jobban bejön.A Végén a bőgős részt én se értem.Egy kicsit már örültem,hogy öldököl biggrin.gif Na meg Caroline és Tyler.Végre wub.gif De vége ohmy.gif ...megint várhatok egy hetet,hogy mi is történt.Remélem Kat is valahogy bejön a képbe.Szerintem a 2.évad évadnyitója jobban tetszett,de ez se volt azért semmi.
2011. szeptember 17. 07:33 #7411
- törölt felhasználó -    
Nagyon jó volt a tegnapi rész főleg az a rész mikor Caroline&Tyler össze jön .heart.gif
4 felhasználónak tetszik: pink_bunny, allyangel, katie993, vampiregirl18
2011. szeptember 17. 14:53 #7412
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
Szóval én is megnéztem. smileeee.gif

Szerintem nem volt egy rossz évadkezdés. Örülök hogy végre kezdtek valamit Stefan karakterével, én már halálosan untam jófiúként az első 2 évadban, végig azt vártam hogy mutassanak belőle valami izgalmasat is. Hát most itt van a badass Stefan, és komolyan mondom, imádom! Bár a végére az a sírós-régistefanakaroklenni rész tényleg nem kellett volna... Na azért remélem hogy az évad során még sokat fog Stefan rosszalkodni Klaussal. heart.gif heart.gif smileeee.gif
A Caroline&Tyler szál már a második évadban is tetszett, és most is jó jeleneteik voltak. A végén meg Mrs. Lockwood ahogy elintézi Care-t.. Hát az "anyósjelölt" hamar akcióba lépett _nevet.gif
Matt-et szerintem nem kéne erőltetni, nem értem hogy miért nem ölte már meg valaki, vagy hasonló, nem bánnám ha elhúzna a balfenékre...
Hát Elena... kíváncsian várom, hogy mi fog vele történni.
És remélem hogy Katherine is visszatér majd hamarosan, a tavalyi évadban iszonyat jó volt... Valami miatt Nina Dobrev-et Elenaként nem nagyon csípem, de Katherineként... na úgy már sokkal jobban bírom. (Nina Dobrev remek színésznő, Elenát is remekül játssza el, csak hát... )
Damon meg hozta a szokásos formáját, csak az a frizura szörnyű. mellow.gif
És végre, nincs többé Andie!
8 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Bütyi92, House Of Wax, allyangel, xxxddd, Adrianna, Domcicc, DiscoDiva
2011. szeptember 17. 15:25 #7413
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Jaj, még nem is írtam semmit sem az új részről. laugh.gif
Szóval, kezdjük ott, hogy a Forwood szál érdekes volt. Amellett, hogy erre vártam már az előző évad óta, nem tetszett annyira, hogy így összejöttek. Tyler és Caroline viselkedése teljesen megváltozott, nem volt igazán karakterhű. Szerintem jobb lett volna, ha egy-két résszel később jönnek össze.
Volt valami, amit nem értettem: Matt. Nem úgy volt, hogy neki még mindig azt kéne játszania, hogy Caroline megigézte, és nem tud semmit sem vámpírokról/vérfarkasokról? Vagy nekem kiesett egy jelenet? unsure.gif
Rippah!Stefant imádom. Kegyetlen, morbid, véres - és mindezt pont azért csinálja, mert érez.
Az utolsó Stelena jelenet eszméletlen volt. Egyszerűen imádtam. MÉG, MÉG, MÉG!
12 felhasználónak tetszik: Pixie Buue, pink_bunny, Bütyi92, katie993, House Of Wax, pillecukor3, zsuzsye, Barbi411, xxxddd, marti27, Domcicc, DiscoDiva
2011. szeptember 17. 19:04 #7414
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Gyerekek, most én vagyok vak vagy tényleg eltűnt az a hsz-em amiben véleményt írtam a részről? blink.gif
szerk: Én tényleg vak vagyok, még mindig megvan. _nevet.gif
2011. szeptember 17. 19:32 #7415
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Idézet
Volt valami, amit nem értettem: Matt. Nem úgy volt, hogy neki még mindig azt kéne játszania, hogy Caroline megigézte, és nem tud semmit sem vámpírokról/vérfarkasokról? Vagy nekem kiesett egy jelenet?  unsure.gif


Matt már tudta mert csak eljátszotta hogy meg lett igézve mert Forbes serif adott neki verbénát és csak úgy hitte Caroline hogy megigézte és közben mégsem Már nem emlékszem hogy melyik részben volt, de a úgy rémélik hogy a 20 vagy a 21-ben volt.
2011. szeptember 17. 20:37 #7416
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Idézet (zsuzsye @ 2011.09.17. 19:32)
Matt már tudta mert csak eljátszotta hogy meg lett igézve mert Forbes serif adott neki verbénát és csak úgy hitte Caroline hogy megigézte és közben mégsem Már nem emlékszem hogy melyik részben volt, de a úgy rémélik hogy a 20 vagy a 21-ben volt.


Ajj, mindenki ezt magyarázza, de én ezt értem is. Gyerekek, értelmezzétek, amit írtam. laugh.gif
Én konkrétan azt írtam, hogy nem értem, hogy a TÖBBIEK honnan tudják, hogy ő tudja, mivel - mint, ahogy te is írtad - csak eljátszotta, hogy megigézték. De utána nem vallotta be, hogy mégsem, vagy nálam maradt ki ez a jelenet? Mert itt most Jeremyvel lazán beszélgetett erről...
2011. szeptember 18. 00:05 #7417
xxxddd
xxxddd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 947
Csatolások: 561
Azonosító: 128694
Offline offline
Ez a rész ohmy.gif minden volt benne biggrin.gif
Nem volt nagy durr de jó volt...és rövid biggrin.gif kedvenc rész mikor Caroline arrébb rakta a hapsikát biggrin.gif a végén jól elintézte a kis vénasszony dry.gif
Szerintem még kellett egy kis jót mutatni Stefan-ből és ezek után majd kezdődhet a ripper élet úgy igazán. wink.gif
Matt tényleg kis naiva. Amúgy azt én sem értem hogy hogy tudott olyan nyíltan beszélgetni Jeremy-vel az egész természetfeletti cuccról, elvileg ő nem tud semmit. unsure.gif
Bonnie meg hol volt? Ja a telefonban elbújt biggrin.gif Amúgy elutazott valahová? Miért? Mikor tér vissza?
Ja és igen.. Jeremy igen csak 'ki van lökve' cool.gif biggrin.gif
Delenában viszont már szinte minden történt de várom a folytatást heart.gif

Kíváncsi vagyok Kat-tel mi történt azóta biztos feltalálta magát és ütyködött valamin. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny
2011. szeptember 18. 09:03 #7418
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Na erre is rég jártam blush.gif
Nem volt egy ütős évadnyitó, de voltak jó jelenetek.A legjobban Forwood-nak örültem, már amikor beszéltek arról, hogy mind a ketten milyen "kanosak", ahogy egymásra néztek, már akkor vártam, hogy legyen már valami és lett is rolleyes.gif Mondjuk vampire slayer mami nem tudom mit pattogott ott a végén unsure.gif Ezt is hidegre tehetnék a hápika Mattikével együtt, mondjuk Stefan igazán eltehetné az útból, példának okáért , csak úgy pölö , mert éppen rossz helyen van rossz időben rohog.gif akkor még jobban szeretném Stefönt.Apropó: Ripper Stefön ok.gif
David Gallagher azzal a szakállal besokkolt ohmy.gif bemutathatnák egy borotvának igazán dry.gif
ÉS Persze Damon blush.gif A fürdőkádas jelenetét imádtam, kár, hogy ez a CW és nem egy Showtime vagy egy HBO.. dry.gif rohog.gif Mondjuk én csalódtam kicsit , abban reménykedtem, hogy Elena és Damon jobban egymásra lesz izgulva, de nem dry.gif Meg Elena-tól is többet vártam, hogy nem lesz már ennyire nyünyüge, de most talán már átalakul kicsit a csaj, hogy tudja, Stefön úgyse jön haza..
Damont meg Sajnáltam, megint bebizonyította, hogy a zord külső érző szívet takar cray.gif
6 felhasználónak tetszik: liltoria, allyangel, xxxddd, anonymka, Domcicc, pink_bunny
2011. szeptember 18. 15:31 #7419
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Jeremiás megint élvezi az életet... rohog.gif
http://30.media.tumblr.com/tumblr_lroiytxEYe1qih3qko1_500.gif
16 felhasználónak tetszik: pillajunior, Minimanó94, anonymka, allyangel, Lolla, fanni1998, Sixy, Bütyi92, zsofeeh, DiscoDiva, Dóríthá, pink_bunny, amira17, katie993, Pandus, xxxddd
2011. szeptember 18. 17:40 #7420
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Gondoltam én most azért nem írok véleményt az új részről, mert már mindenki szépen leírt mindent, amikkel hellyel-közzel én is egyetértek. Szerintem epic volt a rész, nem volt ez azért olyan rossz évadnyitónak... cool.gif Az akció majdcsak ezután bontakozik ki. acute.gif

Forwood örömére csináltam egy videót, remélem meglesitek *.* heart.gif

9 felhasználónak tetszik: Twilight6, fanni1998, anonymka, Bütyi92, liltoria, pink_bunny, xxxddd, Paul_Wesley, Beba13
596 oldal 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!