Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 12. 09:09 #7881
- törölt felhasználó -    
Az egyik legjobb rész volt az eddigiek közül... beer.gif
Kezdem Elenával.Nem hittem volna hogy ennyire bátor...két vámpírt is leszúrt smileeee.gif Katherine pedig visszatért pompom.gif Nagyon örültem neki,végre!!Már úgy hiányzott... heart.gif Én teljesen azt hittem, hogy Elena az meg is ijedtem amikor Mikael leszúrta,de amikor felkelt meglepődtem!! ohmy.gif Gondoltam,hogy nem sikerül majd megölniük Klaus-t. thumbsup.gif De arra nem számítottam hogy Mikael meghal,jobb ez így én személy szerint nem kedveltem. w00t.gif Elsőnek nem értettem,hogy Stefan miért akadályozta meg hogy megöljék Klaus-t,de a végén kiderült és szerintem jól tette hogy megmentette Damon-t. meghajolo.gif wub.gif Nekem nem annyira szimpatikus mostanában Tyler, persze megértem őt is,de Caroline-t nagyon sajnáltam!!! unsure.gif Damon és Elena a végén nagyon aranyosak voltak heart.gif már majdnem megcsókolták egymást,csak az a telefon,nem hiszem el... mad.gif Rebekah...amikor a tükör előtt készülődött eszméletlen szép volt, heart.gif sajnáltam is amikor Elena háton szúrta. sad.gif És hát a végén Klaus...imádom amikor dühös!!! heart.gif Bonnie-t nagyon sajnáltam,szegény nem tudott kivel elmenni a bálra. sad.gif
Ez nagyon izgalmas befejezés volt,nem is tudom hogy fogom kibírni olyan sokáig hogy nézhetem. unsure.gif Így is minden héten úgy várom hogy csütörtök legyen. dry.gif De az előzetes alapján a 10.rész is nagyon jó lesz.Kíváncsian várom!!! thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: pink_bunny, allyangel
2011. november 12. 13:33 #7882
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Na, én is megnéztem az új részt. Még mindig a hatása alatt állok, de azt hiszem kész vagyok a véleményem kinyílvánításra:

Azt hiszem, hogy a legjobb rész volt az évadban. Nemcsak a végén lepődtem meg, hanem körülbelül minden ötödik percben. Én már az elején tudtam, hogy Katherine lesz az, főleg ahogy szegényke berezelt Klaus-tól. Én biztos voltam benne, hogy Mikael jobban bebiztosítja magát, és okosabb. De ahhoz képest hamar megölték. Szerencsére! Én Klauskát úgy megsajnáltam, mikor sírt, így nagyon örültem, hogy Stefan megmentette. Katherine meg Stefan a végén. heart.gif És Katherine megmentette Damon-t. thumbsup.gif Szerény véleményem szerint még mindig szereti a Salvatore-tesókat. cool.gif Tyler egy s_ggfej. dry.gif Szegény Caroline.. Amúgy szerintem valami boszorkány keze van abban a dologban, hogyha Klaus meghal, akkor Damon is.. De ez csak saját feltételezés. rolleyes.gif

Már alig várom január 5.-ét. Addig nem is tudom, hogy mivel ütöm el az időmet TVD nélkül. unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Bütyi92, House Of Wax, allyangel
2011. november 12. 20:38 #7883
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
FIGYELEM IAN RAJONGÓK!

A Diaries-Online indított egy projektet Ian szülinapja alkalmából, és jó lenne, ha minél többen részt tudnátok venni benne.

INFÓK ITT!
8 felhasználónak tetszik: DisneyFans, Adrianna, pillecukor3, zsuzsye, Domcicc, pink_bunny, House Of Wax, Alex 1992
2011. november 12. 21:46 #7884
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Na végre meg tudtam nézni az új részt, és... wow. Nagyszerű rész volt; pontosan így kell megcsinálni egy félévadzárót. A szálak tényleg össze-vissza voltak csavargatva, és ügyesen húzták az agyunkat egyes részeknél. Eddig ez volt a legjobb része az évadnak, szerintem. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, pink_bunny
2011. november 12. 23:41 #7885
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Na jó, muszáj hozzászólnom, mert egyszerűen nem értem egyeseket, hogy miért utálják ennyire Mikael karakterét? unsure.gif Szerintem egy fantasztikus karakter volt, egy fantasztikus színésztől.Remek ötlet volt szerintem, hogy van egy gonoszabb lény a Földön, mint Klaus, akitől még maga Klaus is fél, aki nem más, mint Klaus "apja" (és aki vámpírokkal táplálkozik, mert nem akarja bántani az ártatlan emberi lényeket).Maga, ahogy felvázolták a történetet, hogyan születtek a legelső vámpírok, szerintem briliáns volt.Úgy érzem sokaknak csak a szálka a szemében Mikael, mert meg akarta ölni Klaus-t, azt a Klaus-t, aki az előző évadban megölte pl Jenna-t is, akit mindenki sajnált, de nembaj, mert mára már meg lett bocsájtva neki dry.gif .Mindegy, ezzel nem azt mondom, hogy én utálom Klaus-t, mert nem,jól játszik, tetszik az akcentusa, de igazából nem is a kedvenc karakterem és javítsatok ki, ha tévedek, hogy Mikael utálatának nincs köze ahhoz, hogy meg akarta ölni Klaus-t.Akit mellesleg mindenki meg akar ölni kb (kivéve, akiket megbűvölt), mert mindenkinek keresztbe tesz.Nekem Damon a kedvencem, de pl az a jelenet, amikor az előző részben Mikael a kezében tartotta Damon szívét, zseniális volt.Nem akartam és nem is akarom Damon halálát, de akkor is egy lélegzetelállító jelenet volt, egy merész húzás, amit örülök, hogy beleírtak a készítők, mert ezzel is hangsúlyozták, mennyire badass Mikael.Annak már kevésbé örülök, hogy ennyire hanar kiírták. sad.gif Szóval ez így elég sziven ütött, hosszú lesz ez a két hónap, de remélem arra jönnek vissza, hogy Stefan felébreszti Elijah-t thumbsup.gif
5 felhasználónak tetszik: Domcicc, Adrianna, pillajunior, katie993, allyangel
2011. november 13. 03:33 #7886
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2011.11.12. 23:41)
Na jó, muszáj hozzászólnom..

Én nem akartam már itt a tömeggel szembe menni, annyiszor teszem ezt...de egyetértek minden szavaddal, ennél szebben meg se fogalmazhattad volna. beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, allyangel
2011. november 13. 18:02 #7887
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Hogy is kezdjem???Megvan:
Katherine!! pompom.gif Imádom ezt a csajt,annyira örülök,hogy visszatért.Remélem az,hogy most ismét elmegy nem jelenti azt,hogy sokáig nem is fogjuk látni. unsure.gif Damon ebben a részben is cuki volt,sajnáltam a végén,mert látszott rajta,hogy mekkorát csalódott Stefanban.Míg nem tudtam miért tette Stefan amit tett,addig én is csalódott voltam,de utána boldog voltam,hogy ennyire számít neki a testvére élete.Most,hogy visszatért,vagyis nem visszatért,de már nem áll Klaus szolgálatában,remélem ez nem azt jelenti,hogy Elena újra vele akar majd lenni.Most a Delenának van itt az ideje. heart.gif Olyan cukik voltak a végén együtt.
Mikael:sajnáltam,mert még csak most jött,nem kellett volna ilyen hamar meghalnia.Inkább Klausnak. dry.gif Tudom sokan bírjátok,de én még mindig nem.
Rebekah:Elenáék még biztos kapnak tőle amiért ezt tették vele. rohog.gif Azért nem lennék a csaj helyébe,nagyon sz*r neki. unsure.gif

Nem bírom ki januárig!! cry.gif
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, pink_bunny, allyangel, Katttah, Ziitta, Bütyi92
2011. november 14. 09:53 #7888
Ziitta
Ziitta
visszatérő vendég
 
StátuszNe hazudj, úgysem hiszek neked.. :]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.14.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 0
Azonosító: 155438
Offline offline
Idézet (SmileyZ @ 2011.11.13. 18:02)
Hogy is kezdjem???Megvan:
Katherine!! pompom.gif Imádom ezt a csajt,annyira örülök,hogy visszatért.Remélem az,hogy most ismét elmegy nem jelenti azt,hogy sokáig nem is fogjuk látni. unsure.gif Damon ebben a részben is cuki volt,sajnáltam a végén,mert látszott rajta,hogy mekkorát csalódott Stefanban.Míg nem tudtam miért tette Stefan amit tett,addig én is csalódott voltam,de utána boldog voltam,hogy ennyire számít neki a testvére élete.Most,hogy visszatért,vagyis nem visszatért,de már nem áll Klaus szolgálatában,remélem ez nem azt jelenti,hogy Elena újra vele akar majd lenni.Most a Delenának van itt az ideje. heart.gif Olyan cukik voltak a végén együtt.
Mikael:sajnáltam,mert még csak most jött,nem kellett volna ilyen hamar meghalnia.Inkább Klausnak. dry.gif Tudom sokan bírjátok,de én még mindig nem.
Rebekah:Elenáék még biztos kapnak tőle amiért ezt tették vele. rohog.gif Azért nem lennék a csaj helyébe,nagyon sz*r neki. unsure.gif
 
Nem bírom ki januárig!! cry.gif



Én is így gondolom. Sajnálom Mikaelt, Klaus meghalhatna már. Nagyon nem bírom. Inkább visszajöhetne Elijah, őt bírtam biggrin.gif Meg Rebeka is szimpatikus volt számomra. smileeee.gif Kár hogy meghalt..
2 felhasználónak tetszik: allyangel, SmileyZ
2011. november 14. 15:37 #7889
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (Ziitta @ 2011.11.14. 09:53)
Én is így gondolom. Sajnálom Mikaelt, Klaus meghalhatna már. Nagyon nem bírom. Inkább visszajöhetne Elijah, őt bírtam biggrin.gif Meg Rebeka is szimpatikus volt számomra. smileeee.gif Kár hogy meghalt..


Rebekah nem halt meg, ugyanúgy "alszik", mint Elijah, ha kihúzzák belőle a tőrt, felébred rolleyes.gif
2011. november 14. 15:54 #7890
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Semmi poént nem akarok lelőni szóval inkább kifehérítem az egész mondandómat laugh.gif
Volt itt szó Mikaelről meg arról hogy ki miért utálja meg ilyesmi. Nekem eleinte Mikael karaktere olyan "majd meglátjuk mi sül ki belőle" karakter volt. Aztán jött az a rész amikor megtudtuk hogyan lettek az első vámpírok, és abban a részben vált teljesen ellenszenvessé. Nem pont azért mert meg akarta ölni Klaust, mert kb a fél sorozat meg akarta ölni mégis nagy részüket szeretem laugh.gif Az, hogy Klaus megölte Jennát számomra olyan mint mikor Damon megölte Lexyt és Zachet. MEGBOCSÁTHATATLAN! de ettől persze még szeretem őket rolleyes.gif Maga a színész aki Mikaelt játszotta (Sebastian) nagyon szimpatikus pasi, és az Odaátban teljesen odavoltam érte laugh.gif Nagyon bírtam, sajnáltam is hogy "távozott" unsure.gif sad.gif Van benne valami ami miatt /bár az apám lehetne/ de azt merem rá mondani hogy jó pasi laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Domcicc, Sixy, pink_bunny
2011. november 14. 16:05 #7891
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2011.11.14. 15:54)
Semmi poént nem akarok lelőni szóval inkább kifehérítem az egész mondandómat  laugh.gif
Volt itt szó Mikaelről meg arról hogy ki miért utálja meg ilyesmi. Nekem eleinte Mikael karaktere olyan "majd meglátjuk mi sül ki belőle" karakter volt. Aztán jött az a rész amikor megtudtuk hogyan lettek az első vámpírok, és abban a részben vált teljesen ellenszenvessé. Nem pont azért mert meg akarta ölni Klaust, mert kb a fél sorozat meg akarta ölni mégis nagy részüket szeretem  laugh.gif Az, hogy Klaus megölte Jennát számomra olyan mint mikor Damon megölte Lexyt és Zachet. MEGBOCSÁTHATATLAN! de ettől persze még szeretem őket rolleyes.gif  Maga a színész aki Mikaelt játszotta (Sebastian) nagyon szimpatikus pasi, és az Odaátban teljesen odavoltam érte laugh.gif Nagyon bírtam, sajnáltam is hogy "távozott"  unsure.gif  sad.gif  Van benne valami ami miatt /bár az apám lehetne/ de azt merem rá mondani hogy jó pasi  laugh.gif


Ez egy korrekt válasz, köszönöm! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2011. november 14. 16:09 #7892
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (chelseagirl18 @ 2011.11.14. 15:54)
Van benne valami ami miatt /bár az apám lehetne/ de azt merem rá mondani hogy jó pasi  laugh.gif

Dettó. 44 évesen egyrészt simán letagadhatna pár évet, másrészt olyan durván szexi, amikor franciául beszél, maga az akcentusa is, meg amikor énekel (nincs az a kifejezetten jó hangja, de nincs baj vele), arról nem is beszélve, hogy milyen csípőmozgást tud produkálni...Ezt nézd 28.30-tól, ha még nem láttad, a lényeg mondjuk majdnem 29 percnél van. laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: wannascream
2011. november 14. 16:19 #7893
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.11.14. 16:09)
Dettó. 44 évesen egyrészt simán letagadhatna pár évet, másrészt olyan durván szexi, amikor franciául beszél, maga az akcentusa is, meg amikor énekel (nincs az a kifejezetten jó hangja, de nincs baj vele), arról nem is beszélve, hogy milyen csípőmozgást tud produkálni...Ezt nézd 28.30-tól, ha még nem láttad, a lényeg mondjuk majdnem 29 percnél van. laugh.gif



Hát ezen most jót nevettem laugh.gif Elképesztő laugh.gif laugh.gif A v nyakú pólók nagyon jól állnak neki blush.gif
2011. november 14. 18:27 #7894
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Figyelem Ian fanok!
Ian szülinapja december 8-án lesz és ezzel kapcsolatban indul egy projekt. smileeee.gif
2011. november 14. 22:08 #7895
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2011.11.14. 18:27)
Figyelem Ian fanok!
Ian szülinapja december 8-án lesz és ezzel kapcsolatban indul egy projekt. smileeee.gif

Feljebb már beraktam! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. november 15. 19:05 #7896
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Végre itt is (Szerbiában) elkezdték adni a sorozatot! biggrin.gif És igazán nézhető időpontban (délután 2-kor!). Ma néztem az második részt. Olyan fura volt, mert a harmadik évadnál tartok, és akkor még fiatalok voltak a színészek. Esetleg érdekel valakit itt a sorozat lapja. Van egy promó is! Ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg, mert az egyik néven olyan jót röhögtem.
4 felhasználónak tetszik: pink_bunny, chelseagirl18, zsuzsye, anonymka
2011. november 16. 21:20 #7897
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Új fiú Bonnie életében?

Az E!Online forrásai szerint Bonnie életébe nemcsak egy új személy érkezik. A lány anyja mellé kap egy dögös boszit is. Az alakító Robert Ri'chard. A sorozatban a Jamie nevet kapta.

Nektek nem hasonlít egy kicsit a történet a Luka-sztorira? think.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2011. november 16. 21:40 #7898
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (pink_bunny @ 2011.11.16. 21:20)
Új fiú Bonnie életében?
Az E!Online forrásai szerint Bonnie életébe nemcsak egy új személy érkezik. A lány anyja mellé kap egy dögös boszit is. Az alakító Robert Ri'chard. A sorozatban a Jamie nevet kapta.
Nektek nem hasonlít egy kicsit a történet a Luka-sztorira? think.gif



Wow erre a srácra emlékszem a viasztestekből laugh.gif de legalább már nem Jeremyvel lesz. Nem bírtam őket együtt unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: pink_bunny, katie993
2011. november 17. 14:25 #7899
Ziitta
Ziitta
visszatérő vendég
 
StátuszNe hazudj, úgysem hiszek neked.. :]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.14.
Hozzászólás: 148
Csatolások: 0
Azonosító: 155438
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2011.11.14. 15:37)
Rebekah nem halt meg, ugyanúgy "alszik", mint Elijah, ha kihúzzák belőle a tőrt, felébred rolleyes.gif

tudom hogy így van. de azért felébreszthetnék már őket, mert szerettem mindkettőt.
2011. november 17. 15:10 #7900
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Készítettem egy új Damon + Elena videót, remélem meglesitek! happy.gif heart.gif Köszönöm. smileeee.gif

16 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Adrianna, chelseagirl18, zsuzsye, Domcicc, Bütyi92, liltoria, pillecukor3, Mirjána, DisneyFans, LittleVampire, Daxy, Sütiih, Rihannna, Beba13, Lady Suzy
596 oldal 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!