Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 14. 15:15 #8401
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (N.Dobrev @ 2012.02.14. 15:12)
Péntektől Kol fan lettem egyszerűen imádni való heart.gif


nem vagy egyedül! (:
http://i1202.photobucket.com/albums/bb379/MissMisao/SMIRK.gif

Ahw! heart.gif
17 felhasználónak tetszik: mikieger, allyangel, Catherine, chelseagirl18, zsofeeh, pink_bunny, Lady Suzy, Vampiregirl1, DiscoDiva, BunnyGirl, pillecukor3, LadyAlexa, DisneyFans, An_d_a, Nina1122, katie993, Lolla
2012. február 14. 17:49 #8402
- törölt felhasználó -    
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbsup.gif
18 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, allyangel, Catherine, Bütyi92, Pandus, pink_bunny, Lolla, Lady Suzy, Cakey5000, DiscoDiva, Nina1122, mikieger, pillecukor3, benyaw93, Adrianna, An_d_a, standoffan
2012. február 14. 18:26 #8403
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (ssszzzandy @ 2012.02.14. 17:49)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif thumbsup.gif


Az Damon? o.O' Visszatekintés,huh?..hmmm...ez megmagyarázza az érdekes frizurát rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, An_d_a
2012. február 16. 00:34 #8404
Cakey5000
Cakey5000
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.10.
Hozzászólás: 255
Csatolások: 809
Azonosító: 136047
Offline offline
Even low res Cassidy Freeman is good. Thanx!
2012. február 16. 12:40 #8405
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline


Betekintés a maesti részbe,természetesen spoileres,néhány új jelenettel,de annyira nem vészes,mert vannak a régiből is.

"If you don't shut your mouth,the next thing to come out of it will be your teeth."
_nevet.gif Kol megint mondott valamit,amit nem kellett volna nevet2.gif
13 felhasználónak tetszik: ssszzzandy, pink_bunny, Vampiregirl1, Catherine, Nina1122, chelseagirl18, allyangel, mikieger, pillecukor3, LadyAlexa, Adrianna, An_d_a, Pandus
2012. február 16. 17:10 #8406
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Találtam új folytatást a paródiákhoz! rohog.gif



4 felhasználónak tetszik: pink_bunny, mikieger, pillecukor3, LadyAlexa
2012. február 17. 14:25 #8407
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
igy elsöként két szösszenet a mai epizodrol ez és ez unsure.gif
Kövi epizod: márc. 15 reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: pink_bunny, allyangel, Catherine, katie993
2012. február 17. 14:58 #8408
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Szokatlan a csend biggrin.gif ilyenkor már kint vannak a vélemények, vagy mindenkit fejbe vágott a rész? biggrin.gif
Az én véleményem röviden: Kol írtó cuki volt, meglehet zabálni biggrin.gif, Elena nekem továbbra is unszimpi Rebekah végezhetett volna vele 110.gif , Klaus és Caroline pedig áhh wub.gif ,Klaus mosolya elég csábító tud lenni blush.gif . Esther és Finn hogy hova tünt sejtelmem nincs, de jobb is nélkülük, egyikse fog hiányozni. Lesz egy újszülött vámpírunk a városban? A vége pedig elég WTF volt.. remélem Alaric élni fog, bár nem természetfeletti lőtte le... ohmy.gif ohmy.gif .De ha erre a hangos pisztoly lövésre Elena nem ébredt fel, akkor süket..
+ van még abból a fából amivel Elsőket lehet ölni. Jaajj, csak ne ez legyen a 3.évad vége, hogy megölik Elijaht vagy Klaust esetleg Rebekah és Kolt, mert akkor reklamalo.gif

Március 15-re meg reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
6 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Misao, pink_bunny, Lady Suzy, Bütyi92, katie993
2012. február 17. 17:30 #8409
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Hát az új részről csak annyit, hogy...
Alaric! ohmy.gif Miééért? Miért mindig ő??? Szegény már nagyon az utolsókat rúgja. cray.gif Mi meg jól félre lettünk vezetve. blink.gif Mindenki azt hitte, hogy Meredith nem legyet a gyilkos, mivel túl sok ellenérv szólt ellene + ő elég egyértelmű is lett volna, mostmeg puff... mégis ő. mellow.gif Ó, hogy azt az elmeroggyant szentséges úristenit! reklamalo.gif De mi a franc oka van rá, hogy megölje Ricket meg Caroline apját!? Oké, azt a medical examiner-t még megértem... biggrin.gif De hogy őket!? Na mindegy. Ajánlom Julie-éknak, hogy Rick ne haljon meg. mellow.gif
Én már arra is gondoltam, hogy Meredith talán valami új lény lehet... Démon, vagy valami ilyesmi... Mert a megtámadottak nem emlékeztek arra, hogy ki támadta meg őket. unsure.gif Szóval... nem tudom.
Klaus-t és Caroline-t még mindig megzabálom, csak Care ne lenne ilyen visszautasító. sad.gif A szívem szakadt meg, amikor Klaus a tűzbe dobta a Caroline-os rajzokat. unsure.gif
A másik dolog... Miért mindig Damonnek kell elintéznie a piszkos munkát!? reklamalo.gif Hogy Elena megint megutálja??? Ez annyira nem fair... dry.gif
Amúgy most akkor Abby meghal vagy mi!? Ha jól értettem, akkor nem lehet valaki egyszerre boszi és vámpír szóval gondolom igen...
ugye? unsure.gif
Még egy dolgot magyarázzon már el valaki... biggrin.gif Amikor Rebekah fel akarta gyújtani Elenát (ami mellesleg lol volt rohog.gif ), akkor a tűz hogy aludt ki magától? rohog.gif Egyik pillanatban még égett, aztán mutatták őket megint és már semmi. rolleyes.gif


Amúgy szerintem nem volt valami nagy rész. biggrin.gif Inkább a Damon-ös visszemlékezésre lennék már kíváncsi... rolleyes.gif Március 15... think.gif

Idézet (mikieger @ 2012.02.17. 14:58)
De ha erre a hangos pisztoly lövésre Elena nem ébredt fel, akkor süket..

Hát Elena elég nehezen fog felébredni a pisztolylövésre, mivel ez az egész Meredith lakásában történt, és nem Elenáéknál... biggrin.gif
10 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, An_d_a, LadyAlexa, Lady Suzy, Nina1122, pink_bunny, Bütyi92, katie993, Pandus
2012. február 17. 18:49 #8410
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.02.17. 17:30)

[b]Hát Elena elég nehezen fog felébredni a pisztolylövésre, mivel ez az egész Meredith lakásában történt, és nem Elenáéknál... biggrin.gif


Hoppi ezt benéztem biggrin.gif, véletlen az ágyban fekvő Meredith-ről azt gondoltam Elena! rohog.gif SORRYYY ELENA! _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, katie993
2012. február 17. 19:20 #8411
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.02.17. 17:30)
[b]Hát az új részről csak annyit, hogy...
Mindenki azt hitte, hogy Meredith nem legyet a gyilkos, mivel túl sok ellenérv szólt ellene + ő elég egyértelmű is lett volna, mostmeg puff... mégis ő. mellow.gif

Én még mindig úgy gondolom, hogy nem Meredith a gyilkos. Meggondolatlanság lenne így gyilkolásznia embereket ember létére. unsure.gif Szerintem vagy valamelyik vámpír (talán Katherine) szolgája és az ő kedvéért csinálja mindezt, vagy pedig falaz az illető vámpírnak. Persze lehet, hogy b@romságokat hordok össze, de hátha nem. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. február 17. 20:28 #8412
- törölt felhasználó -    
Jó rész volt, de engem már nagyon irritál, hogy Stefan ennyire szenved. Most komolyan megint vegavámpír lesz? Az évad elején már örültem, hogy nem lesz ilyen nyámnyila, erre megint jön ez a bambievés. És persze ismét Damon a rossz, Stefan a jó, Elena Stefant akarja, Damont meg senki. Gratulálok... Mintha nem ezt láttuk volna úgy két évadon át. omg.gif Amúgy Alaricot már csak ilyen élő céltáblának használják? Szegény... rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, allyangel, Lady Suzy, Misao, pink_bunny, Bütyi92
2012. február 17. 21:11 #8413
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Fogalmam sincs miért,de csináltam egy feliratot,a mostani részhez...aki akarja letöltheti: http://data.hu/get/4745619/The_Vampire_Diaries_3x15.srt

u.i: epizód-vélemény később nyílvánitok blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny
2012. február 17. 22:43 #8414
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Hú micsoda rész volt. rolleyes.gif
Elena annyira az agyamra megy már... dry.gif komolyan röhögnöm kellett azon a jeleneten amikor először felhívta Stefant aztán meg Damont. És mi jogon borult ki ennyire azon hogy Damon Rebekahval volt? Mert hogy meg akarta őt ölni... kit érdekel? Kicsit mintha kihasználná azt a szerencsétlen Damont. Arra kíváncsi vagyok, hogy Stefan diétája meddig fog tartani. Minden esetre én nagyon szerettem ebben a részben. wub.gif A közös jeleneteik Damonnal nagyon jók voltak. Damon átvállalta a "felelősséget". Akiktől szintén falnak megyek már azok a boszik. Annyira nem kellenének már oda, csak a baj van velük. Ez az anyuka se semmi... Na meg Finn. Kíváncsi vagyok mikor keverednek vissza. Elijaht imádtam ebben a részben, bár a többiben is, de itt nagyon. Az a levél amit Elenának írt... wub.gif Kol haláli egy pofa, nagyon bírom. thumbsup.gif A Klaussal való közös jelenei nagyon jók voltak. Klaus változatlanul a kedvencem, imádom. wub.gif Sajnáltam mikor elégette a rajzokat. sad.gif De nagyon édes volt Carolinenal. A mosolya imádnivaló. Rebekaht most is nagyon bírtam, őrült egy csaj. Remélem nem szélednek szét tényleg, és újra összeállnak a tesók. Alaric... ne idegesítsenek, meg ne öljék nekem őt is. Nagyon remélem hogy ezzel a Meredith dologgal lesz még valami csavar, és nem egy őrült spiné tényleg. Amúgy valami nekem nem tiszta. Anyuka nem gondolt arra hogy oké összekötötte a gyerekeit, de Klaus vérfarkas énje még ott van, ha a vámpír meg is hal. Vele mit akart még kezdeni? Vagy utána őt tök simán kinyírta volna valahogy? Minden esetre jó kis rész volt, várom a következőt. thumbsup.gif
4 felhasználónak tetszik: mikieger, Misao, pink_bunny, Bütyi92
2012. február 17. 22:48 #8415
- törölt felhasználó -    
Hát ez meg megint milyen rész volt már? Semmi szívszaggató dráma, csak bumm, lecsó?
Először is, én most már leszarom, mit csinál Damon, Elena vagy Stefan, konkrétan nem érdekel, annyira elb_szott szerelmi történetet tudnak produkálni, hogy az már nekem fáj. Meghalnék (és ti mindnyájan) egy értelmes happyendért, mindegy, hogy Stelena vagy Delena részéről, csak történjen valami, de semmi sem történik, és ebből már rohadtul elegem van. Szóval inkább átállok a Klaroline pártba, mert az a közös jelenet fantasztikus volt. Istenem, Klaus, kezdesz a szívemhez nőni wub.gif Annyira örülök, hogy Elijah még él, és ezek szerint még jó pár részben benne lesz, ahogyan Klaus is, és ha ő benne van, nem érdekel, hogy Clar átverte, lesz még esély kibontakoztatni a kapcsolatukat, ha már Elena ül a popóján, és nem tanul a brazil szappanoperákból.. Csak meg ne jelenjen Tyler, őszintén szólva, amennyire szerettem a Tay&Clar párost, annyira nem kívánom őket vissza. Clarék pedig annyira ellentétesek, mégis egymáshoz illők Klausszal, hogy elő a pomponokkal, szurkoljunk nekik rohog.gif
Alaricról nem is mondok semmit, szegényt Ámor nem tudja normálisan meglőni. Szerintem lassan faraghatják neki a koporsót.
7 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, LadyAlexa, Lady Suzy, Misao, pink_bunny, allyangel, Bütyi92
2012. február 17. 22:52 #8416
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Gyűlölöm... sőt, egyenesen utálom, hogy mindig, MINDIG Damon a rossz, Stefan pedig a jó. reklamalo.gif Már elegem van ebből az egészből. Amikor megbeszélték azt, hogy Stefnek kellett volna átváltoztatnia Abbyt, mégis Damon tette meg, dühös lettem. Nem értem, hogy miért csinálja ezt. Gondolom azért, mert Ő csak Elena boldogságát akarja... De ez már akkor is túl sok! mad.gif Na meg Elijah... nem mintha nem szeretném, de minden 3 ember bele van zúgva Elenába?! Mert, hogy teljesen úgy viselkedik, főleg a rész végén azzal a levéllel. Nem is értem, hogy mit szeretnek ebben a csajban. Klaroline páros meg furcsa... nagyon örülnék, ha összejönnének, de Carol annyira elutasító Klaussal, hogy az már nekem fáj. Jól van, tudom, hogy Tylert szereti... dry.gif A Bennett boszorkányok meg hozzák a formájukat. De Abby, hogy lehetne egyszerre vámpír és boszorkány? ohmy.gif Ezt nem értem mellow.gif
Alaric szegényke... mindig megszívja a nőkkel. _nevet.gif Vagy meghalnak vagy őt akarják kinyírni. rohog.gif Remélem, hogy nem fog meghalni, mert akkor nagyon szomorú leszek, és levadászom a TVD stábját laugh.gif
Na de térjünk vissza egy kicsit a Salvatore bratyókra. Stefannak bűntudata van, hogy annyi embert megölt, és megint áttér a mókusok vadászatára dry.gif Damonban utálom, hogy ennyire szereti Elenát, hiszen a csaj meg se érdemli. Csak azért bírom a Delena párost, mert bátyó nem szomorú és nem szenved annyit, mintha szingli lenne... unsure.gif
Várom már a flashback-es részt. Kíváncsi leszek, hogy Cassy mit jelent az Ősöknek és Damonnak. rolleyes.gif De nagyon bánom, hogy csak március 15-én jön ki. 3 hét?! ohmy.gif Nem fogom kibírni. sad.gif Ha már annyit fogunk várni a 16 részre, akkor jó legyen! biggrin.gif
Na jól van, akinek volt türelme végigolvasni, annak emelem kalapomat. rohog.gif Bár senki nem fogja _nevet.gif Most már befogom a számat laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, mikieger, Misao, pink_bunny, allyangel, Bütyi92
2012. február 17. 22:54 #8417
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Courtneyy @ 2012.02.17. 22:48)
Hát ez meg megint milyen rész volt már? Semmi szívszaggató dráma, csak bumm, lecsó? 
Először is, én most már leszarom, mit csinál Damon, Elena vagy Stefan, konkrétan nem érdekel, annyira elb_szott szerelmi történetet tudnak produkálni, hogy az már nekem fáj. Meghalnék (és ti mindnyájan) egy értelmes happyendért, mindegy, hogy Stelena vagy Delena részéről, csak történjen valami, de semmi sem történik, és ebből már rohadtul elegem van. Szóval inkább átállok a Klaroline pártba, mert az a közös jelenet fantasztikus volt. Istenem, Klaus, kezdesz a szívemhez nőni  wub.gif Annyira örülök, hogy Elijah még él, és ezek szerint még jó pár részben benne lesz, ahogyan Klaus is, és ha ő benne van, nem érdekel, hogy Clar átverte, lesz még esély kibontakoztatni a kapcsolatukat, ha már Elena ül a popóján, és nem tanul a brazil szappanoperákból.. Csak meg ne jelenjen Tyler, őszintén szólva, amennyire szerettem a Tay&Clar párost, annyira nem kívánom őket vissza. Clarék pedig annyira ellentétesek, mégis egymáshoz illők Klausszal, hogy elő a pomponokkal, szurkoljunk nekik  rohog.gif
Alaricról nem is mondok semmit, szegényt Ámor nem tudja normálisan meglőni. Szerintem lassan faraghatják neki a koporsót.



hasonlóképp érzek én is a Stefan/Elana/Damon drámával kapcsolatban. Igazából akik lekötnek az az Ősi család. Annyira unalmas már hogy Elena ide oda ugrál nem tudja mit akar, kihasználja mindkettőt, a hajam égnek áll már tőle ohmy.gif
2 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, pink_bunny
2012. február 17. 22:59 #8418
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Teljesen egyetértek veletek Courtneyy és chelseagirl18 thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: chelseagirl18
2012. február 18. 00:24 #8419
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Na,most jutottam el arra pontra,hogy írjak is az epizódról...;P Szóval itt van Elena,továbbra is rühellem a csajt,epizódról-epizódra jobban utálom...fel kell,a drágának mi az első dolga? Pontosan,felhívja Stefant...de legalább kinyomta.Apropó Stefan,khm-khm...hölygeim és uraim! Szent Stefan visszatért! Naplót irogat,az ember vért messziről elkerüli,az arcán meg a jó öreg: "szenvedek-a-bűntudadtól" kifejezés.Bravó az íróknak,jobban nem is csinálhatnák.Akkor itt van Damon nála most nem érzem ezt a "én is régi vagyok" dögös-rosszfiú faktort...lehet Ian öregszik a szememben rohog.gif Mindegy is,a lényeg,felkell melette Rebekahval,Elena meg (miután megcsörgette kedvencét) nagy nehezen ráveszi magát,hogy Damont is felhívja (milyen kedves,mi?)...nem sokkal később át is megy a villába,ez eddig oké,csak azt nem értem azelőtt milyen "féltékenykedésről" olvastam ennyit??? Mert,ha Elenának csak ennyire telik,az írók megint nagyon elcsesztek valamit!!! De ami a Delena párost illeti,én már feladtam.Nem hittem volna,de úgy tűnik tényleg ennyi,a csók pedig nagyon nem a kezdett volt,sőt...a ma láttotak alapján Damon is eléggé beletörődött,idézem:
"Azt hittem elnyerhetem tőled.De nem én kellek neki."
(itt nagyon szomorú voltam) Végülis Elena 1x megmondta: "Mindig Stefan lesz" de azt nem gondoltam,hogy szószerint ilyen komolyan,és vakon ragaszkodik ahozz az extra-nagy-péklapát fejhez (sorry Stefan fanok) _nevet.gif De ez van ezt kell szeretni -.-" Na,Klausról..édes részegen rohog.gif Istenem amikor jött át az úttesten...azon behalltam.Haha annyira jó piás volt,Joseph: ez elment volna egy jó régi english-comedy showba! xD Caroline meg ne legyen ilyen kőszívű! Örülök,hogy nem egy óvatlan szőke,de akkor is...Bonnie...: csak nekem tűnt fel,hogy amikor Stefan közölte vele,ha nem állítják meg Esthert,Elenának annyi,a kis boszi meg nem nagyon ugrott,hogy megmentse a legjobbbarit,hanem végig azt magyarázta miért nem lehet..csak én furcsálom ezt? Mert oké,hogy megfontolt meg figyelembe veszi az összes lehetőséget,de nem nagyon kapkodta a fejét,a gondolaton hogy Elennának kalap...bár lehet én is belunnék egyszer,hogy mindennap Elenát kell megmeneteni,a végén meg mindig én szívom meg.Kicsit sajnáltam is Bonniet,habár Abby nem hiszem,hogy hiányozni fog.(feltéve,ha tényleg nem lehet valaki boszi-vámpír)Elijaht nagyon bírtam ebben a részben,olyan bölcsességeket mondott,hogy még én is elgondolkoztam a szavain. (: A levél meg a végén...aranyos,bár nem mintha Elena megérdemelte volna.=/ Rebekah...végig Rebekah volt...hozta a formáját.Alaric..hát igen elég nyílvánvaló,hogy már nagyon a végét húzza...ok nélkül,nem ölünk meg valakit "mindig csak majdnem" epizódról-epizódra...elég valószínű,hogy nem lesz ott sokáig...túlélném,ha kiírnák,bár bírom a karakterét,de mégsem favorit. Meredith meg...kezdek félni a csajtól! rohog.gif Gyanús nekem,nem vagyok benne,olyan biztos,hogy ember-e...mármint igaz,hús-vér halandó...lehet féldémon,sámán,vagy ilyesmi...(lehet nem kéne ennyiszer elovasnom "The Summonning"-t,ezért vannak ilyen vad ötleteim) _nevet.gif Na akkor Esther&Finn...hááát Finn,hogy Kol szavaival éljek téynleg szánalmas...szánalmas kis talpnyaló...ki a fene,akar önként meghallni? Ráadásul azért mert vámpír,pláne,hogy nem is Ő volt az okozója ennek...ezt a birkát! Na mindegy...Esther meg...tényleg nem az "Év-anyukája" ;P Habár,az is furcsa,hogy 1.000 éven keresztül áttérezte a gyermekei áldozatainak a fájdalmát...Durva ohmy.gif De,hogy őszinte legyek nem sajnálom,először is ő meg a eszement férje kényszerítették a csemetéket a "vámpírlétre",úgy hogy tudták,hogy a dolognak súlyos következméynei lesznek...de az,hogy a gyermekei szemébe mondja,hogy: "Átkok ezen a földön"..egy Anyától ez nekem idegen,1.000 év,ide vagy oda...Kol nem szerepelt annyit amennyit vártam,de amikor igen minden képkockát imádtam tőle heart.gif A jelenet amikor Rebekah megérkezik... rohog.gif "Our sister is a strumpet,but at least she's having fun."
Lehet idegesítő,hogy végül mindig ide lyukadok ki,de olyan szinten csalódtam Juliékban,hogy azt el se tudom mondani!Így lezárni Damon&Elena kapcsolatát..felháborító! reklamalo.gif Kicsit becsapva is érzem magam,mert 2. (lassan 3) kerek évig reménykedtem,hogy összejönnek,hogy ennek a "mindig van egy percünk" dolognak van is valami értelem...ez az évad meg olyan szépen indult,a csóknál meg úgy éreztem végre itt a fordulópont a kapcsolatukban,erre a 3x14-ben Elena egy mondattal tönkretette az egészet.A mai részben meg csak jobban megerősítette ezt.Nem mondom,hogy nem lehet még valami komoly is köztük (bár mostmár nem tartom valószínűnek) de,ha a távol jövőben lenne,akkor is megint a start mezőnél van a ship.Szóval erről ennyit...Ja,és még,ha mindez nem lenne elég új kedvencemet (Kolt) is elküldik,Elijahval együtt! Ez már nekem is sokk...és akkor hol van még a 4. hetes szünet,a következő részig? Meg áll az ész! Fúúúúú najó most kidühöngtem magam...(: A következő részt még mindig várom,bár ez most nem volt annyira ütőss,de jó volt...inkább langyos,de nézhető.A promo alapján,az Ősi-vámpír témát kicsit szüneteltetik,és megint a Salvatore tesókra irányul a figyelem,persze nem bánnom...kíváncsi vagyok már Sage-re.De van egy olyan érzésem,hogy nem lesz a kedvencem.
xo Jó'ccakát!
3 felhasználónak tetszik: pink_bunny, allyangel, Bütyi92
2012. február 18. 00:29 #8420
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.02.18. 00:24)
Bonnie...: csak nekem tűnt fel,hogy amikor Stefan közölte vele,ha nem állítják meg Esthert,Elenának annyi,a kis boszi meg nem nagyon ugrott,hogy megmentse a legjobbbarit,hanem végig azt magyarázta miért nem lehet..csak én furcsálom ezt?

Nem vagy ezzel egyedül, Misao rolleyes.gif
596 oldal 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!