Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 18. 00:36 #8421
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (LadyAlexa @ 2012.02.18. 00:29)
Nem vagy ezzel egyedül, Misao rolleyes.gif


Akkor jó! blush.gif Amúgy nem bánnám,ha a két csaj kicsit összezördülne...túl szép ez a barátság amit ápolnak! rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, chelseagirl18, allyangel
2012. február 18. 00:59 #8422
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.02.18. 00:36)
Akkor jó!  blush.gif Amúgy nem bánnám,ha a két csaj kicsit összezördülne...túl szép ez a barátság amit ápolnak!  rohog.gif

Szerintem is. Jó lenne már bele valami izgalom. Amúgy is csalódtam most az egyik kedvenc párosomban rolleyes.gif (Delena)
2012. február 18. 01:06 #8423
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (LadyAlexa @ 2012.02.18. 00:59)
Amúgy is csalódtam most az egyik kedvenc párosomban rolleyes.gif (Delena)


Bennük mostanság sokat csalódik az ember. dry.gif
5 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Adrianna, allyangel, katie993, Pandus
2012. február 18. 01:26 #8424
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.02.18. 01:06)
Bennük mostanság sokat csalódik az ember.  dry.gif

Eléggé, pedig az elején odáig voltam értük unsure.gif
Elena egyre h*lyébb és halálosan szerelmes Stef-be, ez rontotta el a kapcsolatukat mad.gif
2012. február 18. 09:08 #8425
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát nem volt egy bumm de nagy epizód, de viszont most nem unatkoztam laugh.gif
Elena még mindig rendesen felhúz dry.gif Teljesen igaza volt Caroline-nak, miatta van minden rossz. Mindenki meg akarja menteni őt, de közben mindenki körülötte csak szenved dry.gif
Imádtam Damon-t egész végig heart.gif Az elején az a tipikus Damon lazaság laugh.gif Imádom mikor ilyen nyers Elena-val spiteful.gif Remélem lesz még egy kis Damon&Rebekah blush.gif Nagyon jó párost alkotnak w00t.gif Én nagyon is örültem, hogy most megint Damon a szemét wink.gif Azért mert így legalább nem fog Elena után koslatni többet wink.gif Élvezze az életet, szórakozzon, legyen olyan mint régen wub3.gif Elena meg legyen a drágalátos Stefan-jével. Múltkor bebizonyosodott, hogy megérdemlik egymást dry.gif
De tudtam, hogy Meredith a gyilkos dry.gif Szegény Rick, mindig ő szívja meg cray.gif
Miért akarja mindenki Elijah-t megmenteni rohog.gif ?? Én Klaus miatt aggódom blush.gif Senki ne merje bántani ,vagy ölök acute.gif Halljátok, milyen jól kifizetődő meló vámpírnak lenni : láttátok Elijah autóját ? _nevet.gif Nem semmi rohog.gif Kol rohog.gif Jó fej srác, kedvelem biggrin.gif
Caroline & Klaus heart.gif Milyen édes volt már Klaus ebben a jelenetben wub3.gif Damon a favorit de azért Klaus is igen közel van laugh.gif Rebekah heart.gif Amennyire utáltam abban a H2O-ban itt annyira imádom biggrin.gif Szerintem azért nem jön vissza Kath, mert Rebekah éppen elég nagy r*banc most cool.gif

Jaj de várom már a következő részt w00t.gif Damon visszaemlékezés heart.gif Damon olyan ritkán harap meg valakit rohog.gif Itt az ideje feleleveníteni az élményt heart.gif
13 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, Lady Suzy, Nina1122, LadyAlexa, An_d_a, allyangel, pink_bunny, Bütyi92, NorPatch, Lolla, Miley-fan09, BunnyGirl
2012. február 18. 12:28 #8426
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
A következő rész promója felirattal
11 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, An_d_a, allyangel, Adrianna, pillecukor3, pink_bunny, House Of Wax, Vampiregirl1, Bütyi92, Pandus, BunnyGirl
2012. február 18. 12:39 #8427
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2012.02.18. 12:28)
A következő rész promója felirattal

Nem fogom kibírni 15.-éig reklamalo.gif mad.gif
5 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Vampiregirl1, Bütyi92, katie993, Lady Suzy
2012. február 18. 14:50 #8428
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Hát, akkor én is leírnám a véleményem az új részről...
Elena... omg.gif Most komolyan minden részben meg kell őt menteni? Ráadásul valahogy mindig Damon terve menti meg, és mégis mindig Damon a rossz? Ez most akkor hogy lehet? think.gif Mindegy, a Delena kapcsolatról inkább nem ejtek több szót, mert számomra már teljesen megfejthetetlen!
Stefan pedig újra a régi... mellow.gif Nem tehetek róla, de nekem a ripper Stefan sokkal szimpatikusabb volt. Ezentúl majd ismét nézhetjük az önmarcangoló Stefan-t, aki előbb vagy utóbb úgyis megint összejön Elena-val... dry.gif
A részben nem igazán magyarázták meg, hogy miért, de tényleg nem lehet valaki egyszerre boszorkány és vámpír? Mert, ha ez így van, akkor Abby-nek lőttek. Bonnie el fogja veszíteni az anyját (akit mellesleg még csak most talált meg) és mindezt Elena miatt. Teljesen igaza volt Caroline-nak, Elena most tényleg ne akarjon Bonnie-nál jó pofizni.
És, ezután a rész után már biztos, hogy Klaroline rajongó leszek. Annyira aranyosak lennének együtt. wub.gif Viszont megértem, hogy Caroline miért olyan elutasító... azért nem lehet könnyű egy olyan fickóval beszélgetni, aki kinyírta a legjobb barátnőd nagynénjét, aki hibriddé változtatta a pasidat, és aki a legjobb barátnődet mindenféle szívfájdalom nélkül feláldozta egy rituálén. Sőt, ha jól emlékszem, még Caroline-t is elrabolta, ő lett volna a vámpír, akit feláldozott volna, ha Damon nem mentette volna meg.
Örültem, hogy Esther varázslata nem sikerült. Még csak az kellett volna, hogy pont most nyírja ki az ősöket, amikor már megkedveltem Klaus-t. laugh.gif
És Meredith... Te jó ég! fear.gif Sejtettem, hogy valami bűzlik vele kapcsolatban, de arra nem gondoltam, hogy ennyire beteg a csaj. ohmy.gif Lelövi Alaric-ot... És ugye ha Meredith nem természetfeletti lény, akkor Alaric-nek is vége... Ne már! Ez nem lehet igaz! reklamalo.gif

Nekem tetszett a rész, és már nagyon kíváncsi vagyok a folytatásra. Milyen messze van még március 15. sad.gif
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, chelseagirl18, Adrianna, allyangel, House Of Wax, pink_bunny, Lady Suzy
2012. február 18. 18:34 #8429
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Nagyon nagyon kezdem azt unni, hogy MINDEN ELENA MEGMENTÉSÉRŐL SZÓL. Komolyan én Rebekah helyében már rég letéptem volna a fejét. dry.gif Annyira szánalmasnak tartom amit csinál, már az előző részeknél is a fogamat csikorgattam, annyira unom, hogy folyton játssza a mártírt, meg már telefonon is zaklatja Stefant. Na az meg a másik...MIÉRT?! MIÉRT?! MIÉRT?! Kezd visszatérni régi, érzelmes Stefan. Brühühü, nem iszik emberi vért, Elena életéért aggódik... dry.gif Ripper Stefan, please come back!
Caroline olyan kis gonosz. Én nem tudnám magam ennyire visszafogni ha egy ilyen férfi harcolna értem, mint Klaus. Jó, megértem, szereti Tylert, de könyörgöm...KLAUSRÓL VAN SZÓ. Ha rám mosolyogna így, én rohannék a karjaiba. rohog.gif
Egyébként bennem már csak a tesók tartják a lelket. Elijah, Klaus, Rebekah, és bár leszóltam az előző résznél Kolt, de kezd egyre szimpatikusabb lenni. Bírtam az elején mikor beszólt Rebekahnak. rohog.gif
A másik felháborító Stefan-Elena kapcsolatán kívül az Alaric! TE JÓ ISTEN, mit csinálnak szerencsétlennel?! Konkrétan 3-4 rész óta folyamatosan gyilkolják le. Elüti egy kocsi, leszúrják, most lelövik...komolyan, ne máááár! Egyik legszimpatikusabb szereplő a sorozatban, erre szép lassan úgy érzem, hogy adagolják nekünk a halálát..DE MIÉRT?! Komolyan csak kapkodom a fejem az írókon. Nem elég, hogy rendesen elcs.szték a Delena szálat, nem elég, hogy visszahozzák a brühühü-Stefant, nem elég hogy nem valószínű, hogy Klaus és Caroline összejönnek, NEM ELÉG, hogy elküldik Jeremyt, nem, még Alaricket se hagyják békén. Egy jó nagy s.ggberúgást érdemelnének ezért! reklamalo.gif

Kár, hogy a következő rész csak március 15.-én lesz, mondjuk lehet jobb is, addig TALÁN sikerül lehiggadnom rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, Bütyi92, chelseagirl18, Misao, pink_bunny, Adrianna, Alexis_0504
2012. február 18. 18:59 #8430
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Pandus @ 2012.02.18. 18:34)
Nem elég, hogy rendesen elcs.szték a Delena szálat, nem elég, hogy visszahozzák a brühühü-Stefant, nem elég hogy nem valószínű, hogy Klaus és Caroline összejönnek, NEM ELÉG, hogy elküldik Jeremyt, nem, még Alaricket se hagyják békén. Egy jó nagy s.ggberúgást érdemelnének ezért! reklamalo.gif

Hát ez mekkora volt! rofl.gif rofl.gif rofl.gif Amúgy az egész kommenteddel egyetértek. rohog.gif Sok felróható dolog van már az írók számláján. rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, chelseagirl18, Adrianna, House Of Wax, Pandus, pink_bunny
2012. február 18. 19:57 #8431
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Pandus @ 2012.02.18. 18:34)
Nem elég, hogy rendesen elcs.szték a Delena szálat, nem elég, hogy visszahozzák a brühühü-Stefant, nem elég hogy nem valószínű, hogy Klaus és Caroline összejönnek, NEM ELÉG, hogy elküldik Jeremyt, nem, még Alaricket se hagyják békén...


Folytathatom? Nem elég,hogy elküldik Kolt is,nem elég,hogy Meredithből pszihopata gyilkost csinálnak,nem elég...najóóó ezt befejeztem,mert egész éjjel írhatnék pár ilyen "nem elég"-t rohog.gif Amúgy én is hasonlóan érzek...;(
3 felhasználónak tetszik: Pandus, Vampiregirl1, pink_bunny
2012. február 18. 21:10 #8432
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Ja, azt kihagytuk szerintem mindannyian, hogy Tyler sem bővíti már a csapatot. Mondjuk az viszont plusz pont, hogy bambafejű Matt ebben a részben nem boldogított minket. rohog.gif Na jóóó nem bántom, egész aranyos..csak meg ne szólaljon. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Vampiregirl1, Adrianna
2012. február 18. 21:29 #8433
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (Pandus @ 2012.02.18. 21:10)
Ja, azt kihagytuk szerintem mindannyian, hogy Tyler sem bővíti már a csapatot. Mondjuk az viszont plusz pont, hogy bambafejű Matt ebben a részben nem boldogított minket.  rohog.gif Na jóóó nem bántom, egész aranyos..csak meg ne szólaljon.  biggrin.gif

Én Mattet pedig kezdtem megkedvelni, lehet hogy valami baj van velem? rohog.gif Komolyan édes lenne Elenával, legyen már normális pasija is a csajnak. rohog.gif Ha egyszer jártak, miért ne lehetne másodszorra is? tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Pandus
2012. február 18. 21:39 #8434
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2012.02.18. 21:29)
Én Mattet pedig kezdtem megkedvelni, lehet hogy valami baj van velem? rohog.gif Komolyan édes lenne Elenával, legyen már normális pasija is a csajnak. rohog.gif Ha egyszer jártak, miért ne lehetne másodszorra is? tongue.gif

Amúgy szerintem is Elenához inkább Matt való, mint mondjuk Stefan vagy Damon. Nincs amúgy különösebb bajom vele azonkívül, hogy szegény elég butuska. rohog.gif De legalább aranyos. biggrin.gif
Damonhoz meg szerintem Katherine, de egyébként vele mi van?! Nem látni azóta amióta a gonosz apuci megtámadta... unsure.gif
2012. február 18. 22:17 #8435
- törölt felhasználó -    
Idézet (Pandus @ 2012.02.18. 21:39)
Damonhoz meg szerintem Katherine, de egyébként vele mi van?! Nem látni azóta amióta a gonosz apuci megtámadta... unsure.gif

Szerintem most, hogy az Elsőkkel foglalkozó szálak lecsillapodtak, vissza fog jönni. Legalábbis így lenne logikus. Bár ha Klaus továbbra is ott lesz, nem sok esély van rá, hogy visszajöjjön a drágaszág. sad.gif Pedig egyik legjobb szereplő, nem értem, miért hanyagolják el. Szívesebben nézném, ahogy mindenkit átver, mint Elena szenvedését. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Pandus, Adrianna, pink_bunny
2012. február 18. 22:22 #8436
- törölt felhasználó -    
Szerintem izgalmas..Jó az új előzetes..csak azt nem tudom hogy ki lesz az a nő mad.gif
Delena wub.gif
2012. február 19. 08:35 #8437
- törölt felhasználó -    
Ismételten a kedvencem a Klaroline részek voltak. heart.gif Nagyon aranyosak együtt,bár Caroline elég visszautasító, de remélem ez idővel meg fog változni. Nekem egyáltalán nem hiányzik Tyler csak elrontaná az egészet,remélem még egy ideig távol lesz. Elenát már nagyon unom. dry.gif Azt hiszi minden csak körülötte forog,pedig nem. Figyelnie kellene másokra is,mert minden miatta történik. reklamalo.gif Hát igen ahogy gondoltam már megint Damon lesz a rossz, Stefan pedig a jó kisfiú. mellow.gif Megmondom őszintén mostanában eléggé megkedveltem Stefant, de most már nem tudom mi lesz…Damon&Rebekah páros nekem nagyon tetszik. blush.gif Annyira összeillenének. És remélem lesz is köztük valami. wub3.gif Meredith, nagyon meglepett. ohmy.gif Éreztem hogy nem stimmel valami vele,de hogy ő a gyilkos. Teljesen ledöbbentem. És a végén nagyon sajnáltam Alaric-ot,remélem nem hal meg. cray.gif Az utóbbi időben megkedveltem,és most már nagyon hiányozna. De arra is kíváncsi vagyok mi lesz Abby-vel. Bonnie biztos összeomlana,ha meghalna. Hiszen még csak most kapta vissza. blink.gif
Izgatottam várom már a folytatást,ez a visszaemlékezős rész nagyon jónak tűnik happy.gif nem tudom hogy fogom kibírni március 15.-ig. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, Bütyi92, pink_bunny, allyangel
2012. február 19. 09:58 #8438
- törölt felhasználó -    
Most néztem meg a részt és úgy vagyok vele, hogy mostmár Car+Klaus összejöhetne, édesek lennének együtt. heart.gif Örülök, hogy Esther terve nem jött össze, mert "Kolista" vagyok (nagyon megimádtam blush.gif ), és kezdem megkedvelni Klaust is. heart.gif Elena meg no comment, nagyon megutáltam... Azt hiszi, hogy róla szólnak a dolgok, de mindig más szívja meg. omg.gif 110.gif És nem értem, hogy milyen jogon haragudott Damon-re, mikor ő volt az, aki gyakorlatilag kikosarazta... Stephan jófiús visszatérésének nem örülök, jobb volt a Ripper Stephan... Bonnie-t azért sajnáltam, mert múltkor hiába untatott Abbey-vel, nem szeretném, hogy elveszítsen több embert, és ezt úgy mondom, hogy alapvetően sem jön be annyira a karater, mint mondjuk Caroline-é. Rebeccah is kezd egyre szimpibbé válni, de tehetne már valami csúnya dolgot Elenával, azok után, ahogyan viselkedik. rohog.gif (Természetesen nem megölni!) Finn meg még mindig nagyon semleges, nekem semmi nem jön be eddig belőle, de nem is utálom. Damon hozta a formáját, egyre jobban imádom. heart.gif De szeretnék egy kicsit több rosszfiút látni belőle, és Rebeccah-val sem lenne rossz, szerintem összeillenek. blush.gif Alaricárt most nagyon aggódom. Remélem, hogy nem írják ki mert akkor nem tudom mit csinálok! reklamalo.gif Meredith-en meg sem lepődtem, nem valami szimpatikus nő...

A következő részt meg már nagyon várom! heart.gif
8 felhasználónak tetszik: Nina1122, Misao, Bütyi92, pink_bunny, allyangel, Vampiregirl1, Pandus, Catherine
2012. február 19. 13:43 #8439
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Megnéztem az új részt
Először is: Elena idegesítő,már nagyon unom a nyafogását,azt hiszi,csak neki vannak gondjai.Ezután Stefan:Kezd visszatérni az eredeti szerepébe,és ez nem jó,sokkal jobb volt ripperként.Damon: Megérdemelte Elena,hogy összejött Rebekahval,ezzel is idegesítette.Jó,hogy kezd visszatérni a szerepébe,de most egy időre búcsút mondhatok a delena szálnak,amit most nem is bánom,mert megutáltam elenát.Bonniet sajnálom,hogy meghal az anyja is.Caroline és Klaus összeillik,maradjanak már együtt!Szegény Alaric,remélem,megint feltámad,mert ő az egyik favoritom.Meredith volt nálam az egyik esélyes gyilkosként,a másik katherine volt,mert milyen király lett volna,ha így tér vissza?! w00t.gif Várom az új részt,jónak tűnik laugh.gif
UI: Amúgy csak én néztem először az ajánlóban Sage-t Beatrix Lestrangenek a HP-ból? rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Bütyi92, pink_bunny, Misao
2012. február 19. 17:42 #8440
Diana9
Diana9
visszatérő vendég
    Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.12.02.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 129
Azonosító: 164671
Offline offline
Nekem anyira nem jön be a sorozat sad.gif
596 oldal 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!