Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 27. 17:23 #8481
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
A producerek jelenleg castingot tartnak School Dance címmel, amelynek forgatására március 5 és 9 között kerül sor Atlantában. A LEGÚJABB BÁL TÉMÁJA EGYES PLETYKÁK SZERINT A 70-ES ÉVEK LESZNEK, mivel az első évadban 50-es, a másodikban 60-as évek stílusa volt. De ezt persze még nem 100% hogy így lesz. Amúgy 18-25 közöttieket várnak a castingra, bár nem hinném hogy közülünk valaki elmenne. biggrin.gif Valamint valószínűleg az évad 20. részében fogjuk látni az eseményt.
Forrás: Diaries Online
Bakker,mért csak 18 és 25 közöttiek cray.gif ? Bár amúgy sem tudnék most elmenni,pedig őstehetség vagyok rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Misao, allyangel, Adrianna, zsuzsye, pink_bunny, Pandus, LadyAlexa
2012. február 27. 17:36 #8482
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.02.27. 17:23)
A producerek jelenleg castingot tartnak School Dance címmel, amelynek forgatására március 5 és 9 között kerül sor Atlantában. A LEGÚJABB BÁL TÉMÁJA EGYES PLETYKÁK SZERINT A 70-ES ÉVEK LESZNEK, mivel az első évadban 50-es, a másodikban 60-as évek stílusa volt. De ezt persze még nem 100% hogy így lesz. Amúgy 18-25 közöttieket várnak a castingra, bár nem hinném hogy közülünk valaki elmenne. biggrin.gif Valamint valószínűleg az évad 20. részében fogjuk látni az eseményt.
Forrás: Diaries Online
Bakker,mért csak 18 és 25 közöttiek cray.gif ? Bár amúgy sem tudnék most elmenni,pedig őstehetség vagyok  rohog.gif


Ha Angliában lenne a casting esküszöm elmennék xD Max. hazaküldenek ;P lol rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, zsuzsye, pink_bunny
2012. február 27. 18:21 #8483
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Új Klaroline videóm. smileeee.gif

12 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, Catherine, pillecukor3, Adrianna, Bütyi92, zsuzsye, pink_bunny, Lady Suzy, Nina1122, Pandus, Rékakroki72
2012. február 29. 13:02 #8484
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Mi az isten van!? reklamalo.gif
Rossz hírrel szolgálhatunk azok számára, akik szeretik Nina Dobrevet a manipulatív vámpír, Katherine Pierce bőrébe bújva látni.
Kristinnek, az E!Online riporterének információi szerint ugyanis a sorozat írói nem tervezik a közeljövőben visszahozni a vámpír karakterét Mystic Falls-ba. wtf.gif
Ennél valamivel jobb hírt közölhetünk a Damon-Elena páros rajongóival. Megtudtuk ugyanis, hogy bár Damon és Elena most nagyon távol állnak egymástól, ez az állapot nem fog sokáig így maradni. Hamarosan ismét össze fognak melegedni még ebben az évadban.

Forrás: vampirnaplok.hu
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. február 29. 13:16 #8485
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2012.02.29. 13:02)
Mi az isten van!? reklamalo.gif
Rossz hírrel szolgálhatunk azok számára, akik szeretik Nina Dobrevet a manipulatív vámpír, Katherine Pierce bőrébe bújva látni.
Kristinnek, az E!Online riporterének információi szerint ugyanis a sorozat írói nem tervezik a közeljövőben visszahozni a vámpír karakterét Mystic Falls-ba. wtf.gif

Pedig az egyik legjobb karakter. reklamalo.gif Régen mennyire nyomatták ezt az egész Katherine/Elena hasonmás dolgot, most meg már minden van, csak olyan szál nincs, ami velük foglalkozna. Oké, hogy már kiderült, miért is hasonlítanak, de engem mindig is lázba hozott, amikor egyszerre láttam őket. Meg hol marad a szerelmi négyszög, amit még a 2. évad elején ígértek? A mostani állapotot még szerelmi háromszögnek sem nevezném, mivel Elena drága Stefant akarja, Stefan mártírkodik, Damon meg megint le van koppintva, mint áltlában. dry.gif
14 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Lady Suzy, Vampiregirl1, allyangel, liltoria, Nina1122, zsuzsye, Bütyi92, pink_bunny, Adrianna, katie993, Pandus, LadyAlexa, Katttah
2012. február 29. 13:56 #8486
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.02.29. 13:02)
Mi az isten van!? reklamalo.gif
Rossz hírrel szolgálhatunk azok számára, akik szeretik Nina Dobrevet a manipulatív vámpír, Katherine Pierce bőrébe bújva látni.
Kristinnek, az E!Online riporterének információi szerint ugyanis a sorozat írói nem tervezik a közeljövőben visszahozni a vámpír karakterét Mystic Falls-ba. wtf.gif

Forrás: vampirnaplok.hu


Na most már komolyan elegem van az egész sorozatból. mad.gif
Az utóbbi időben nem is tetszettek az epizódok,különösen az utolsó nem,egyetlen dolog van amit vártam,és kiderül,hogy az sem jön össze? omg.gif Inkább abba hagyom az egész nézését,veszteni úgy látom semmit nem fogok. dry.gif
Egyszer bírnám,ha Elenát hagynák már ki egy részből..De akkor nem lenne aki a sz*rt kavarná..
Bocsánat,de komolyan úgy felidegesítetek ezzel a hírrel. mad.gif
8 felhasználónak tetszik: zoeyway91, Miley-fan09, Nina1122, House Of Wax, pink_bunny, Pandus, LadyAlexa, Katttah
2012. február 29. 14:04 #8487
zoeyway91
zoeyway91
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.06.
Hozzászólás: 9
Csatolások: 0
Azonosító: 154802
Offline offline
Komolyan kezd idegesítő lenni ez az "Elena nem tud választani feeling." Nina mint színésznő, hihetetlenül jó, de a sorozatban annyira elvan már cseszve Elena karaktere. Folyton... Stefan... Damon..Stefan...Damon. olvastam egy cikket, miszerint úgy akarják megírni a Stelena részeket, hogy a Delena rajongók ne akadjanak ki, és ugyanez fordítva.. de engem ez már kezd idegesíteni -.-" meg a folyamatos.. jaj Elena nem halhat meg... jaj Elena így, Elena úgy... -.-"
7 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, pink_bunny, Adrianna, katie993, Pandus, Miley-fan09, Katttah
2012. február 29. 14:35 #8488
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.02.29. 13:02)
Mi az isten van!? reklamalo.gif
Rossz hírrel szolgálhatunk azok számára, akik szeretik Nina Dobrevet a manipulatív vámpír, Katherine Pierce bőrébe bújva látni.
Kristinnek, az E!Online riporterének információi szerint ugyanis a sorozat írói nem tervezik a közeljövőben visszahozni a vámpír karakterét Mystic Falls-ba. wtf.gif

Forrás: vampirnaplok.hu

Menjenek a bús p*csába, de tényleg! reklamalo.gif Pont az egyik kedvencem! reklamalo.gif Egyszerűen már nem tudom, hogy mit képzelnek.
Talán vigasztalódhatnék az Ős Petrovával, de azt is mikor fogják bemutatni? Mert nagyon kevés esélyt láttok arra, hogy még ebben a szezonban...
7 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Vampiregirl1, chelseagirl18, pink_bunny, Adrianna, Pandus, Miley-fan09
2012. február 29. 16:04 #8489
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Lady Suzy @ 2012.02.26. 21:58)
Candice 3. évados promóképei. wub.gif 
Nem láttam még fent, de javítsatok ki, ha tévedek.

Tagmentesen rolleyes.gif wub.gif
20 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, SmileyZ, allyangel, Domcicc, Nina1122, House Of Wax, Bütyi92, pink_bunny, Adrianna, Lady Suzy, benyaw93, Pandus, Lolla, Rékakroki72, pillecukor3, Cintii, BunnyGirl, zsofeeh, Catherine, standoffan
2012. február 29. 17:55 #8490
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2012.02.29. 13:02)
Mi az isten van!? reklamalo.gif
Rossz hírrel szolgálhatunk azok számára, akik szeretik Nina Dobrevet a manipulatív vámpír, Katherine Pierce bőrébe bújva látni.
Kristinnek, az E!Online riporterének információi szerint ugyanis a sorozat írói nem tervezik a közeljövőben visszahozni a vámpír karakterét Mystic Falls-ba. wtf.gif 
Ennél valamivel jobb hírt közölhetünk a Damon-Elena páros rajongóival. Megtudtuk ugyanis, hogy bár Damon és Elena most nagyon távol állnak egymástól, ez az állapot nem fog sokáig így maradni. Hamarosan ismét össze fognak melegedni még ebben az évadban.

Forrás: vampirnaplok.hu

Na erre már nem is tudok mit mondani. mellow.gif Az utolsó reményemet is elvették. Mindig is imádtam az olyan jeleneteket amiben Katherine kavar egy kicsit. Talán az egyik legjobb részek voltak. És ahogy olvasom nem csak én vagyok így vele, rengetegen szerették Kath-et és talán vele nagyobb is volt a nézettség,persze nem azt mondom hogy most nem az. Szerintem sokkal többen lennének kíváncsiak rá,mint Elena nyafogására. blink.gif
És annak hogy lesznek Delena részek,nem tudom hogy örüljek-e vagy ne. Hiszen Elena nyíltan elmondta ő Stefan-t szereti,és ez nem fog olyan könnyen elmúlni. Nem hiszem hogy Damon belemenne ebbe. Sőt Elena meg sem érdemelné őt, Damon ezerszer jobbat kap nála,aki tényleg szereti és nem játszadozik vele. dry.gif
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, SmileyZ, pink_bunny, Adrianna, katie993, House Of Wax, Miley-fan09, LadyAlexa
2012. február 29. 20:20 #8491
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2012.02.29. 13:02)
Mi az isten van!? reklamalo.gif
Rossz hírrel szolgálhatunk azok számára, akik szeretik Nina Dobrevet a manipulatív vámpír, Katherine Pierce bőrébe bújva látni.
Kristinnek, az E!Online riporterének információi szerint ugyanis a sorozat írói nem tervezik a közeljövőben visszahozni a vámpír karakterét Mystic Falls-ba. wtf.gif 
Ennél valamivel jobb hírt közölhetünk a Damon-Elena páros rajongóival. Megtudtuk ugyanis, hogy bár Damon és Elena most nagyon távol állnak egymástól, ez az állapot nem fog sokáig így maradni. Hamarosan ismét össze fognak melegedni még ebben az évadban.

Forrás: vampirnaplok.hu

R.I.P. Katherine! cray.gif Remélem meggondolják magukat és visszahozzák a közeljövőben Kath-et.
Idáig reméltem,hogy felbukkan vagy valami,erre tessék.Gratulálok az íróknak. omg.gif
Ez a Delena-hír meg még rosszabb nekem.Utálom elenát,csak játszik a 2 tesóval,főleg szegény Damon-nel,aki mindig ugrik elena szavára.Sajnálom,hogy nem veszi észre elena viselkedését,szinte lerí róla,hogy csak kihasználja Damon-t és neki csak stefan kell. sad.gif De ha nincs stefike,akkor jó neki Damon. dry.gif Remélem visszahozzák stelenát,mert egymáshoz illenek.Damon meg találhatna egy magához illőt,mondjuk Rebekah-t.Tetszettek a jeleneteik,úgyhogy simán elképzelném őket együtt. wub.gif
9 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Adrianna, Misao, chelseagirl18, SmileyZ, Pandus, lirose, House Of Wax, LadyAlexa
2012. február 29. 22:56 #8492
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2012.02.29. 20:20)
R.I.P. Katherine! cray.gif Remélem meggondolják magukat és visszahozzák a közeljövőben Kath-et.
Idáig reméltem,hogy felbukkan vagy valami,erre tessék.Gratulálok az íróknak. omg.gif 
Ez a Delena-hír meg még rosszabb nekem.Utálom elenát,csak játszik a 2 tesóval,főleg szegény Damon-nel,aki mindig ugrik elena szavára.Sajnálom,hogy nem veszi észre elena viselkedését,szinte lerí róla,hogy csak kihasználja Damon-t és neki csak stefan kell. sad.gif De ha nincs stefike,akkor jó neki Damon. dry.gif Remélem visszahozzák stelenát,mert egymáshoz illenek.Damon meg találhatna egy magához illőt,mondjuk Rebekah-t.Tetszettek a jeleneteik,úgyhogy simán elképzelném őket együtt. wub.gif 


Részben egyetértek,bár fura de én nem hiányolom annyira Katherine-t,nem azt mondom,hogy nem örülnék,ha felbukkana,csak most a sztori megy nélüle is... wink.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, chelseagirl18
2012. március 01. 13:10 #8493
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Úristen, mennyit tudtok nyavalyogni ezen. Kat vissza fog térni, még ha nem is most, mellesleg nem lehet túl egyszerű Ninának két karaktert eljátszania egyszerre, pláne, ha tényleg meg akarják csinálni, hogy egy harmadik karaktert is el kelljen játszania, ez egyáltalán nem könnyű. Csak gondoljatok bele, mennyire fárasztó lehet ez számára. Könyörgöm szegény lánnyal mik történtek a múlt félévben...
Delenára meg...nagyon jól tudjátok, hogy úgy van megírva, hogy Elena Stefant szereti mélyen, és hogy most vannak érzései Damon iránt is. Az utóbbi hónapokban mást se láttam itt csak szenvedést, hogy legyen már Delena. VOLT DELENA. Nem is kevés! És lesz még! Úgyhogy szerintem nincs ok az utálkozásra és siránkozásra.
Tudjátok jól, hogy én se vagyok Stelena párti, de nem is utálom őket, főleg, hogy Stefan-t eléggé megkedveltem a kis érzéketlen korszakában. Viszont miután visszakapta az érzéseit nagyon megharagudtam rá a hidas cucc miatt, akkor realizáltam, hogy ő nem ilyen, és kérem vissza a józan Stefant. Amennyi változáson ment át, nem lesz ugyanolyan, mint volt.
Elena nem játszani akar a két sráccal, egyszerűen csak döntésképtelen. Sosem voltatok még úgy, hogy két pasi tetszett egyszerre és az egyikkel ráadásul közös múltatok is van? Ráadásul testvérek, az ég szerelmére. Nem mondom, hogy kedvelem Elenát, azért elég erős volt, ahogy nemrégiben Damonnal bánt, de megbánta. Biztos vagyok benne, hogy minden ember elkövet egyszer egy ilyen hibát. Plusz persze, hogy mindig meg kell menteni, hát ő a főszereplő és nem halhat meg. rohog.gif
Utolsó gondolatom a sorozattal kapcsolatban pedig az, hogy néha úgy érzem, túl nagy elvárásaitok vannak. Letesznek elétek egy továbbra is jól működő, többé-kevésbé összetett show-t, ami még így is izgalmasabb, mint egy-néhány társa és akkor mit mondotok hétről-hétre? "Hát ez gyenge volt, remélem a következő jobb lesz" Tudjátok mit? Nem lesz jobb. Ez az évad ilyen, az első és a második izgalmasabb volt, nem lehet minden epizód 10/10, kellenek a vakvágányok és a 7/10-es epizódok is egy sorozatba, egyszerűen képtelenség ~80 részt ugyanolyan erősre megírni. mellow.gif Oké, mondjuk azt, hogy azzal van a baj, hogy alapból az írók túl magasra tették a lécet annak idején. Mindenesetre én továbbra is egy jó sorozatot nézek. Amíg élvezitek nézni, és továbbra is nézitek, márpedig ezt teszitek, egyedül egy olyan hsz-t olvastam, ami arról szólt, hogy ténylegesen abbahagyná, addig szerintem nincs gond. Hétről hétre ugyanazt írjátok le 50x, mert alig látok másmilyen véleményt (épp ezért nem is nagyon olvasok már itt kommenteket, csak átfutom).
Félre ne értsetek, nem megmondani szeretném, hogy mi tetsszen és mi nem, csak fárasztó ugyanazt olvasni, semmi értelme. Nincs baj azzal, ha leírjátok a véleményetek, hiszen én is ezt tettem sokáig, csak ez a sok gyűlölet eltaszít...

Azt már meg sem említem, hogy teleszórjátok tagos és kisméretű képekkel a topikot (az meg hatalmas vicc, amikor tumblr-ről szeditek a képeket), pedig néhány órán, maximum napon belül előkerül a tagmentes HQ verzió és ezt mindenki nagyon jól tudja. Érdekes, ez egy képes fórum és mégis van a topikban 350 oldalnyi dumálás a semmiről és 75 oldalnyi kép. Mikor köszöntétek még utoljára, hogy valaki hozta a tagmentes HQ képeket? Az MQ képekkel sincs gond, amíg olyan képek, amik nem jönnek ki HQ-ban rövid időn belül.


Fúúú, bocsánat, de nem bírtam már tovább ezt. rolleyes.gif blush.gif
u.i.: nyugodtan ignorálhatjátok ezt, ha úgy jobban tetszik, a véleményemen nem fog változtatni.
9 felhasználónak tetszik: funny18, Lady Suzy, katie993, Vampiregirl1, Peti_1992, Daxy, LadyAlexa, pillecukor3, Cintii
2012. március 01. 13:59 #8494
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2012.03.01. 13:10)
Úristen, mennyit tudtok nyavalyogni ezen. Kat vissza fog térni, még ha nem is most, mellesleg nem lehet túl egyszerű Ninának két karaktert eljátszania egyszerre, pláne, ha tényleg meg akarják csinálni, hogy egy harmadik karaktert is el kelljen játszania, ez egyáltalán nem könnyű. Csak gondoljatok bele, mennyire fárasztó lehet ez számára. Könyörgöm szegény lánnyal mik történtek a múlt félévben...


Abban egyetértek,hogy Katherine megformálása téynleg sok időt+energiát vesz igénybe,de "szegény lányt" szerintem nincs miért sajnálni,ő válalta ezt el,ez a munkája és nem hiszem,hogy agyon hajszolják a színészeket,bár a + szerep,az csak egy + szerep,de ne felejtsük; nem ingyen csinálja! rohog.gif A képekről meg annyit; szerintem semmi baj nincs azzal,ha valaki hozza hamarabb MQ-ban,minnél előbb látják a fanok annál jobb,nem? wink.gif
2 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Vampiregirl1
2012. március 01. 14:22 #8495
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.03.01. 13:59)
Abban egyetértek,hogy Katherine megformálása téynleg sok időt+energiát vesz igénybe,de "szegény lányt" szerintem nincs miért sajnálni,ő válalta ezt el,ez a munkája és nem hiszem,hogy agyon hajszolják a színészeket,bár a + szerep,az csak egy + szerep,de ne felejtsük; nem ingyen csinálja!  rohog.gif A képekről meg annyit; szerintem semmi baj nincs azzal,ha valaki hozza hamarabb MQ-ban,minnél előbb látják a fanok annál jobb,nem?  wink.gif

Igen, ő vállalta el (bár nem tudom, mennyire volt tisztában azzal, hogy hány karaktert kell majd eljátszani), és élvezte is Kat szerepét, de sok ideig ezt csinálva, elég fárasztó. Hát nekem már az önmagában fárasztó, ha nem magam adom, nem lennék jó színésznő rohog.gif
Uhm..oké, tudom, hogy viszonylag új vagy, de azt azért illene tudni, hogy ez egy minőségi HQ képes fórum. Csak azért sem fogok múlt időben beszélni erről. Mint mondtam, nincs baj az MQ képekkel, de amik ide vannak feltöltve távolról se jó minőségű MQ-k. Plusz tagosak, holott 10 percnyi kereséssel megtalálni őket tag nélkül is. Még pár óra várakozással pedig HQ-t is lehet lelni. Nem hiszem, hogy azt a pár órát olyan nehéz lenne kivárni. rolleyes.gif A tagos képekkel sincs baj, ha HQ és nem lehetne megtalálni tag nélkül nem sokkal később.
És omg, majdnem mind fenn vagytok tumblr-ön, ahol ezek a képek villámgyorsan végigszáguldanak mindenkin a fandomban, még én is látom azokat, holott én nem TVD-s/sorozatos tumblrrel vagyok fent.
2012. március 01. 19:26 #8496
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.03.01. 13:59)
Abban egyetértek,hogy Katherine megformálása téynleg sok időt+energiát vesz igénybe,de "szegény lányt" szerintem nincs miért sajnálni,ő válalta ezt el,ez a munkája és nem hiszem,hogy agyon hajszolják a színészeket,bár a + szerep,az csak egy + szerep,de ne felejtsük; nem ingyen csinálja!  rohog.gif A képekről meg annyit; szerintem semmi baj nincs azzal,ha valaki hozza hamarabb MQ-ban,minnél előbb látják a fanok annál jobb,nem?  wink.gif

Igen ő vállalta el így piszok nagy mázlista lett belőle, de azért egy színésznek se könnyű ha két vagy három szerepben brillírozik. Ebben csak az "rossz", hogy az egyik szerepe rovására megy. Mi nem tudhatjuk, hogy mennyit dolgoznak ténylegesen. A végeredményt látjuk ami néha tetszik néha pedig nem. Minden sorozatban vannak hullámvölgyek. Ez az évad ilyen, de én amondó vagyok, hogy ennél már csak jobb lehet. Ha nem ebben az évadban akkor a következőben. Örüljünk neki, hogy lesz. biggrin.gif

A képekre reagálva. Nekem nincs semmi bajom az MQ képekkel sőt, van ami csak így jelenik meg, de számtalanszor kértük már, hogy legalább annyit írjatok oda, hogy MQ vagy HQ. Én nem viccből írom oda és gondolom más sem, hanem azért, hogy ne legyen zsákbamacska. Szerintem annál nincs rosszabb, ha az ember vár egy képet, rákattint és csalódik mert jobbra számított. smileeee.gif
7 felhasználónak tetszik: saii, Domcicc, allyangel, Misao, Pandus, katie993, Cintii
2012. március 02. 12:29 #8497
DanaDobrev
DanaDobrev
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.03.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 43
Azonosító: 168425
Offline offline
wub.gif 3.17 Break On Through MQ
19 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, SmileyZ, Misao, Lady Suzy, Lolla, Nina1122, allyangel, LadyAlexa, Catherine, Bütyi92, pink_bunny, Rékakroki72, pillecukor3, zsofeeh, Alexis_0504, Adrianna, Nita09, Pandus, BunnyGirl
2012. március 02. 14:05 #8498
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (DanaDobrev @ 2012.03.02. 12:29)
wub.gif 3.17 Break On Through MQ


Ezekhez csak annyit; GO DEBEKAH! heart.gif nevet2.gif
7 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, House Of Wax, Miley-fan09, LadyAlexa, pink_bunny, Pandus, BunnyGirl
2012. március 02. 14:11 #8499
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2012.03.02. 14:05)
Ezekhez csak annyit; GO DEBEKAH! heart.gif nevet2.gif

Azon a képen, ahol Damon megfogja az arcát, Rebekah nem hasonlít egy picit Vickire? Már mióta ezen gondolkodok. think.gif
2 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Rékakroki72
2012. március 02. 16:53 #8500
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (DanaDobrev @ 2012.03.02. 12:29)
wub.gif 3.17 Break On Through MQ

OMG, úgylátom Meredith is áldozatául esett a késelős gyilkosnak. ohmy.gif Én már tényleg összevagyok zavarodva a gyilkos kilétét illetően. rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, Lady Suzy, pink_bunny, pillecukor3, Adrianna
596 oldal 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!