Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 11. 16:44 #8581
- törölt felhasználó -    
Here are eight other season 3 clues that were shared during the panel:

1. Damon and Rebekah revisited: In the March 29 episode titled “The Murder of One,” “Damon does something really crappy to Rebekah and hell hath no fury like a woman scorned,” Plec teased to the eager crowd. (An image popped up recently where Rebekah is seen torturing a bloodied, tied up and shirtless Damon.)

2. Esther’s plan to kill her children resurfaces: Thought Esther was gone for good? Not so fast, says Plec. “Esther’s plan to take out her children [will be revisited],” she revealed.

3. Katherine is staying away – for now: When asked whether Katherine will make an appearance before season’s end, Plec – sort of – squashed discussions for the time being. According to her, if Klaus is still in Mystic Falls, Katherine will be far, far away.

4. Girl power: Kat Graham teased that in coming episodes, viewers will see more scenes between Bonnie and Caroline. “You’ll see a lot more of Bonnie and Caroline working together a lot,” she shared.

5. Mystic Falls death on the horizon?: Since season 1, viewers have endured the deaths of Vicki and aunt Jenna, but could there be another pivotal offing in the near future? “I don’t know,” Plec responded when asked whether everyone this season survives.

6. Elena before the Salvatores came into focus: At the moment, producers are eyeing actors to play Elena’s adoptive parents (and Jeremy’s biological ones), revisiting the moment of the fatal car accident that killed them and introduced Stefan into the fold. “We’re talking about having Elena’s life before we had vampires in it,” Plec says, “and her parents are a part of it.”

7. Bonnie getting some love: Graham was coy, but hinted that Bonnie will meet someone who doesn’t die.

8. Elena as a vampire?: An avid reader of the L.J. Smith novels prefaced her question by saying that Elena in the books was turned into a vampire. Three seasons into the television show, there are no signs that the producers are going in that direction. Will they at some point? “We’ll see,” Plec replied.

Stay tuned for video interviews with the cast in coming days.

The Vampire Diaries returns Thursday, March 15 at 8 p.m. on The CW.

ezt esetleg ha valaki letudná fordítani sajnos én csak nagyjából értem
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Bessie, allyangel, Adrianna, pillecukor3
2012. március 11. 17:19 #8582
- törölt felhasználó -    
Julie Plec szerint, Damon sosem fogja feladni az Elenáért való harcot

"Just because Stefan is returning from the dark side on The Vampire Diaries, that doesn't mean Damon is out of the running for Elena's heart.
After Damon (Ian Somerhalder) finally locked lips — for keeps, this time — with Elena (Nina Dobrev), he begrudgingly stepped aside once his brother Stefan (Paul Wesley) began to show emotion again. Despite Damon's insistence that he's better off as the bad guy, executive producer Julie Plec tells TVGuide.com that he has not given up. "

"Damon made it very clear that he is much better at being the bad guy than Stefan is. Will he now give up on Elena? Will he turn bad again?
Plec: The beauty of Damon is he never really gives up. He acts out, he takes a stand, he has opinions, but when all is said and done, if brother's in a crisis, if girl's in a crisis, if the world is in a crisis, Damon inevitably can't help himself and he's got to find his way back in. This week's episode really shows that perfect balance of Damon being nasty and sarcastic and angry, and yet really illuminating at his core that he is a very heroic person. It's the constant Damon evolution."

"Can we expect reconciliation between Elena and Stefan soon?
Julie Plec: We can expect movement, we can expect breakthroughs, we can expect honest conversations and we can expect some frustration as they continue to try to rediscover if those feelings that were so strong in the beginning still exist. Did they go away and has Stefan ruined it forever? Or does Elena still have a willingness and an ability to love him? In the midst of all that, [we'll] confront the question of what exactly has evolved and transpired in the Damon and Elena friendship that's gotten so far this year. The rest of the season is going to be circling around those questions."
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, Daxy, Adrianna, NorPatch, pillecukor3
2012. március 11. 17:23 #8583
- törölt felhasználó -    
PaleyFestről pár videó...ÉRDEMES MEGNÉZNI!!! Nian!!! Ian majdnem vetkőzik XD
( 1. videó) HOHO...Nina mintha féltékeny lenne arra a jelenetre mikor Bex-Damonci..khm..khm..jól elvoltak biggrin.gif Nina..ez csak egy forgatás XDDD Milyen kínos, egyben cuki pillanat volt, mikor Ian-től kérdezték, hogy mi a helyzet Rebekahval, mert látták a 3x18-s képeket, melyen az Ős kínozza, erre a válasz: " Mint ahogyan az Összes NŐ az életemben" ..Aztán egyből Ninára nézett, és mindketten irultak-pirultak biggrin.gif AWKARD!!! Hmm, lehet hogy még sem dúl már köztük a szerelem???Just kidding, aranyosak együtt, főleg mikor Ian ráadja a zakóját Ninára! BTW: Ian mosolyát külön öröm nézni, nem beszélve arról, hogy mennyire NŐŐRJÍTŐ ez a hapsi. Sok száz nővel zsúfolt helységben gombolgatja az ingjét, ilyen megszólalással: "Bocsánat, elfelejtettem, hogy nem otthon vagyok" XD Nee (L) (L) (L)u.i. Csak nekem tűnt fel, hogy Ian és Paul a kelleténél többet szólogatnak be egymásnak???Paul próbálja viccesen oltogatni Ian-t, de mintha Ő erre annyira nem lenne fogékony. I guess.







forrás:andietvdstories.blogspot.com
5 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, pink_bunny, Adrianna, pillecukor3
2012. március 11. 17:27 #8584
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.11. 17:23)
PaleyFestről pár videó...ÉRDEMES MEGNÉZNI!!! Nian!!! Ian majdnem vetkőzik XD
( 1. videó) HOHO...Nina mintha féltékeny lenne arra a jelenetre mikor Bex-Damonci..khm..khm..jól elvoltak biggrin.gif Nina..ez csak egy forgatás XDDD Milyen kínos, egyben cuki pillanat volt, mikor Ian-től kérdezték, hogy mi  a helyzet Rebekahval, mert látták a 3x18-s képeket, melyen az Ős kínozza, erre a válasz: " Mint ahogyan az Összes NŐ az életemben" ..Aztán egyből Ninára nézett, és mindketten irultak-pirultak biggrin.gif AWKARD!!! Hmm, lehet hogy még sem dúl már köztük a szerelem???Just kidding, aranyosak együtt, főleg mikor Ian ráadja a zakóját Ninára! BTW: Ian mosolyát külön öröm nézni, nem beszélve arról, hogy mennyire NŐŐRJÍTŐ ez a hapsi. Sok száz nővel zsúfolt helységben gombolgatja az ingjét, ilyen megszólalással: "Bocsánat, elfelejtettem, hogy nem otthon vagyok" XD Nee (L) (L) (L)u.i. Csak nekem tűnt fel, hogy Ian és Paul a kelleténél többet szólogatnak be egymásnak???Paul próbálja viccesen oltogatni Ian-t, de mintha Ő erre annyira nem lenne fogékony. I guess.





forrás:andietvdstories.blogspot.com


pont mots feliratozom az első vidit,felthetem ha van rá kereslet biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pillecukor3, Pandus
2012. március 11. 17:35 #8585
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2012.03.11. 17:27)
pont mots feliratozom az első vidit,felthetem ha van rá kereslet  biggrin.gif

uhh ezer hála érte, és igen nyugodtan töltsd fel laugh.gif laugh.gif laugh.gif
2012. március 11. 18:10 #8586
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
VampireDiares4ever ezek a képek nem ide valók! Lehet, hogy a szereplők vannak rajta, de nincs semmi köze a TVD-hez, kérlek a megfelelő Topic-ba töltsd őket meghajolo.gif
2012. március 11. 20:08 #8587
- törölt felhasználó -    
valaki letudná magyarosítani mind az öt videót?? sajnos nem tudok angolul de nagyon jó lenne
bőven elég ha csak szimplán leírni alá h miről beszélnek, nem kell ráégetni a magyar feliratot
nagyon hálás lennék érte
2012. március 11. 20:27 #8588
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline


Tádá! Najó,először is; előre is elnézést a hibákért,én csináltam,szóval kizárt,hogy nincs rohog.gif Csak a fontosabb ill. viccesebb részeket vágtam össze,már elnézést,de Julie annyit halandzsált benne,hogy lusta voltam feliratozni.xD
Még egy dolog; volt egy kis problémám a "hot" kifejezéssel,mert ugye Kat arra értette,h melege van,erre a többiek rávágják;hogy az vagy! Nos ez azért van,mert a hot annyit is jelent,hogy dögös,Kat viszont nem erre értette... rohog.gif Mint mondtam,nem tökéletes,az is lehet félrehallottam vmit (ez van,én a Britt angolt preferálom) - lehet könnyebb dolgom lett volna,ha Joseph is ott van pardon.gif Nem ígérek folytatást,majd meglátjuk! wink.gif Enjoy! blush.gif
10 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, DiscoDiva, pink_bunny, allyangel, chelseagirl18, Bütyi92, pillecukor3, Pandus, Nina1122, ssszzzandy
2012. március 11. 23:28 #8589
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Pár perce létrehoztam egy oldalt a Facebookon, ami a sorozatokról szól. Mindenféle sorozatról. Gondoltam jó ötlet lenne ott is kivesézni a spoilereket, videókat, híreket. biggrin.gif Majd kiderül mennyire válik be. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: zsuzsye
2012. március 12. 14:42 #8590
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.03.11. 20:27)



LOL, az elején mennyire aranyos már az a beszólás IANtól biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif és hogy ránéz Ninára. És ááááhhh KO!
8 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, House Of Wax, pillecukor3, pink_bunny, Adrianna, allyangel, Nina1122
2012. március 12. 16:53 #8591
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2012.03.12. 14:42)
LOL, az elején mennyire aranyos már az a beszólás IANtól biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif és hogy ránéz Ninára. És ááááhhh KO!


Nekem a zakós rész tetszett wub.gif Szerintem Nina azért sem visz magával dzsekit rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny, Adrianna, pillecukor3, Nina1122
2012. március 12. 18:01 #8592
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
3.18 - The Murder of One stills HQ - ami kimaradt.
19 felhasználónak tetszik: allyangel, House Of Wax, Misao, Catherine, Bütyi92, Vampiregirl1, BunnyGirl, zsofeeh, Pandus, pink_bunny, Adrianna, ssszzzandy, chelseagirl18, Bessie, Lizania, Lolla, pillecukor3, Nina1122, standoffan
2012. március 13. 16:50 #8593
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
OMG!!! ohmy.gif SPOILERES - csak saját felelőséggel! rohog.gif

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DZTyqXVYlgo
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny, chelseagirl18, Catherine, House Of Wax, pillecukor3
2012. március 13. 19:27 #8594
- törölt felhasználó -    
Spoiler
Julie Plec Interjú A TV Guide-dal

Csak mert Stefan visszatért a sötét oldalról a The Vampire Diaries-ban, az még nem azt jelenti, hogy Damon esélyei elpárologtak volna az Elena szívéért folytatott küzdelemben.

Miután Damon végre - viszonzottan - megcsókolhatta Elenát, ki is lépett a képből, mikor Stefan újra érzéseket kezdett mutatni a külvilág felé. Habár Damon ragaszkodik hozzá, hogy ő jobb, ha rosszfiú marad, Julie Plec elárulta a TVGuide.com-nak: távolról sem adta még fel igazán.

A szombati PaleyFest-en elcsíptük Plecet, aki beszélt a Damon/Elena/Stefan háromszögről, Alaric jövőjéről, és az Elsők következő megpróbáltatásáról. Ráadásul azt is megtudjuk, hogy miért sírt annyit az elkövetkezendő évadzáró miatt.

Számíthatunk Stefan és Elena kibékülésére mostanában?
Julie Plec: Számíthatunk próbálkozásokra, áttörésekre, őszinte beszélgetésekre és némi frusztrációra is, míg próbálnak rájönni, hogy a régi érzelmek élnek-e még, és olyan erősek-e mint voltak. Vajon végleg elmúltak, és Stefan mindent tönkretett? Vagy Elena még mindig hajlandó és képes lenne szeretni őt? Emellett pedig ott a kérdés, hogy pontosan mi történt Damon és Elena barátságával, ami annyira közel fűzte őket egymáshoz mostanában. Az évadnak ez a része csak ezekről a kérdésekről fog szólni.

Damon kijelentette, hogy sokkal jobb a rosszfiú szerepben, mint Stefan. Most már végleg feladja Elenát, és megint rosszfiú lesz?

Plec: Damon szépsége az, hogy sosem adja fel igazán. Úgy tesz, mint aki feladja, megvan mindenről a véleménye, de a nap végén ha az öccse vagy a szeretett nő bajban van, ha a világ összeomlani készül, Damon elkerülhetetlenül megtalálja a módját, hogy tegyen valamit. Az eheti rész tökéletesen megmutatja azt az egyensúlyt Damon szarkasztikus és dühös oldala, valamint a hősiessége közt, ami a leginkább jellemzi őt.

Meredith lelőtte Alaricet az utolsó részben. Mit tudhatunk a jövőjéről?

Plec: Alaric a maga tragikus és szerencsétlen sorsával ami a nőket illeti, majdnem megölette magát egy nővel. Ha egy picit jobbra megy az a golyó, Ric halott lenne. Viszont újra látjuk majd Ricet, aki tökéletesen ennek az egész gyilkolós ügynek a közepébe sodródik, és sok választ kapunk azt illetően, hogy mi is folyik a városban igazán, és ki áll az egész mögött.

Most, hogy kiderült, létezik még egy fehér tölgy, ez milyen irányba indítja el az évad maradék részét?
Plec: A felfedezés, hogy van még egy ilyen fa, határozottan kiborítja egy kicsit Rebekah-t és Klaust. Épp hogy átmenetileg legyőzték a saját anyjukat, aki próbálta megölni őket, de még nem is élvezhetik a győzelmet, mert kiderül, hogy annyira mégsem halhatatlanok. Csak ők tudnak a fegyver létezéséről. Látjuk majd, hogy Rebekah meddig tudja megtartani ezt a titkot - gondolom sejtitek, hogy nem sokáig. Damon érezni fogja, hogy Rebekah titkol valamit, és nagy valószínűséggel elindul, hogy kiderítse.

Abby átalakulása határozottan nem lesz olyan egyszerű, mint Caroline-é volt. Hogy fogja Caroline segíteni Bonnie-t és az anyját?

Plec: Az a szép Caroline karakterében, hogy az emberként irányításmániás lányból egy nagyon, nagyon jó önkontrollal rendelkező vámpírrá vált. Senki nem olyan határozott, megigéző és tökéletességmániás, mint Caroline. Abby-nél láthatjuk, ahogy egy boszorkány, aki a természet szolgálója, a vámpírrá válásakor elveszíti az erejét, és ezzel együtt valami eltűnik belőle. Nem csak az emberséged veszíted el, hanem ha pl. vallásilag közelítjük meg, akkor a kapcsolatodat Istennel. Nem lesz könnyű neki, ahogy bonnie-nak sem, mivel nincs egy varázsige sem, amivel ezt vissza lehetne fordítani. Bonnie-nak olyan problémákkal kell szembenéznie, hogy mégis hogyan segítse az anyját, akit nem is ismer, aki elhagyta őt, akivel alig találkoztak. Hogy segítsen neki megtalálni önmagát egy ilyen tragédia után?

Elena barátai kijelentették, hogy az ő megmentése érdekében mindenki más csak szenved. Nagy súllyal nehezedik ez rá, mikor a sorozat visszatér?
Plec: Igen, a legnagyobb teher Elena számára a saját önzetlensége lesz. Tényleg meg akarja védeni az embereket maga körül, vigyázni akar azokra akit szeret, és pont ebből kifolyólag van egy baráti köre, akik ugyanúgy viszont szeretik. Képesek feláldozni magukat érte. Minden a sorozat alapjaihoz vezethető vissza: a hűséghez, a szeretethez, a barátsághoz, a család jelentőségéhez, és hogy miket tennél meg azokért, akik fontosak neked. Egy ilyen helyzetben Mystic Falls lakosai, akiknek minden nap kockázatot kell vállalniuk, több módon állhatnak a dologhoz. Most úgy tűnik, hogy Elena barátai kicsit megelégelték a dolgot, és Elenának ezzel meg kell birkóznia.

A tavalyi fináléban végig ott lengett a veszély. Ez az évadzáró az érzelmekre koncentrál, vagy eseménydúsabb lesz?
Plec: Még nem igazán döntöttük el, de az idei finálé az utolsó kettőnek a keveredése lesz talán. Itt ez a sok mitológia, a "rossz" karakterek, akik végül elvezetnek minket az utolsó részhez, de érzelmileg is minden karakternek van bőven probléma az életében. Hogy ez a sztori biztos kitartson a 22. részig, biztos sírtam vagy négyszer-ötször, néha szívrohamot akartam kapni, néha izgultam és máskor ideges voltam, hogy ezt mégis hogy fogjuk összehozni. Sok a történés, és kevés az idő. De nagyon remélem, hogy ez a finálé is nagyon jó lesz.

Forrás: Diaries Online

Spoilerek A PaleyFestről


A CW nagy sikerű sorozata, a The Vampire Diaries elárasztotta a PaleyFest-et szombaton, és az este egyik legnagyobb témája a Team Salvatore volt. A tesók kapcsolata reflektorfénybe került az "1912" korai vetítésén, de szintén mutatott egy kis részletet Stefan igazán kiábrándító oldalából és kaptunk egy hatalmas függővéget is.

“Van ez a sötétség, ami kísérti őt, és mindig is fogja," árulta el Julie Plec a fiatalabb Salvatore-ról. "Mindig csak arról van szó, hogy ezt hogyan lehet valamelyest enyhíteni. Stefannak meg kell találnia a belső egyensúlyt, hogy egyszerre válhasson emberré és hőssé, hogy szerethessen és őt is szerethessék, de közben vámpírként is tudjon élni."

Ami a legmeglepőbb, hogy nem más segíti őt végig ebben a folyamatban, mint a bátyja, Damon. Lehet, hogy sokszor kerülnek összetűzésbe, de "van egy közös útjuk," folytatta Plec. "Egyszerűen csak két külön módon próbálják járni."

Ahogy Damon ráébred a vámpírlét örömeire a csütörtöki rész visszatekintéseiben, és Stefan a közöny megjátszásával szenved, végül kölcsönösen sietnek egymás segítségére. "A testvérek mindig hősködni akarnak a másikért," árulta el Plec.

“Érdekes, hogy annak ellenére is bajtársiasság köti össze őket, hogy ugyanabba a lányba szerelmesek," tette hozzá Paul Wesley.

És ha már szóba jött az a bizonyos lány, a szerelmi háromszög Elena és a testvérek között "eldől" az évad végére, ez pedig magával vonja azt a tényt, hogy "Elenának sok kérdést kell feltennie magának arról, hogy ki iránt érez többet, hogy mit jelent számára mindkét testvér," magyarázta Plec. És hogy Nina Dobrev melyik fiút választaná Elenának? "Külföldre kéne mennie, új fiúkkal találkoznia," ajánlotta a színésznő nevetve. "Biztos vagyok benne, hogy Olaszországban sok Salvatore van még." (Az sem lepne meg minket, ha a következő részben feltűnne egy harmadik választási lehetőség is...)

További Spoilerek:

• A március 29-i rész sokkal többet tartogat, mint ami a képekről látszik, mikor Rebekah kést szegez a félmeztelen Damonhöz. "Van egy csodálatos jelenete Elenának Stefannal és Damonnel is," árulja el Ian Somerhalder. És ha már a kínzásról volt szó... "Damon vét valami nagyon csúnyát Rebekah ellen, így Rebekah bedühödik, és emellett a dühlevezetés mellett dönt," magyarázza Plec. Somerhalder hozzátette, "Az Elsőknek különösen jó érzéke van a pusztításhoz, és nem tétováznak sokat."

• Ha először nem sikerül a terved, újra próbáld meg. "Nem most láttuk utoljára az Elsőket, ahogy Esther sem utoljára próbálta kiiktatni a gyerekeit," vetette fel Plec.

Ne várjátok mostanában Katherine-t. Habár mindkét Salvatore-ral kapcsolatba került, "nincs szebb szerelmi szál annál, amit saját magával és a szabadságával ápol," árulta el Plec. Magyarán: Katherine elég okos ahhoz, hogy tudja, mikor kell lelépni.

Bonnie mindent megtesz, hogy helyrehozza a barátságát Elenával. "Nem hiszem, hogy tényleg úgy gondolja, Elena tette tönkre az anyjával való kapcsolatát," mondta el Kat Graham. "Biztos vagyok benne, hogy hamarosan rendbe jönnek a dolgaik." És a másik vonalon pedig, "Határozottan több Caroline-Bonnie jelenetet láthattok majd, mivel sokat dolgoznak majd össze." Ráadásul egy szerelmi szál is készülőben van a boszorkány számára!

• Arról is volt szó, hogy "láthatjuk Elena életét, mielőtt még vámpírokkal lett volna körülvéve," árulta el Plec.

Elena vajon vámpírrá fog változni, ahogy L.J. Smith könyveiben? "Majd meglátjuk," válaszolta Plec. "Súlya van a történetnek, amit a könyvekből merítettünk. Vannak dolgok, amiket mi döntöttünk el és találtunk ki, de vannak, amiket nem. Maradjunk annyiban, hogy nem tudom."

Forrás: Diaries Online

5 Tény A 16. részről

Az E!Online-nak alkalma nyílt egy héttel korábban megtekinteni a 03x16 1912 című epizódot, és elárultak néhány izgalmas dolgot a résszel kapcsolatban.

1. Alaric nem hal meg: A lövés amit kapott a mellkasába, be fog gyógyulni. Az epizód elején pedig kedvenc töritanárunk, aki nappal törit tanít, éjszaka vámpírvadász, rácsok mögött találja magát, s el kell beszélgetnie Forbes sheriff-fel. Valamint információk is derülnek majd ki Alaric életéről, még mielőtt a városba jött volna, s azt is láthatjuk, milyen volt az élete a Duke hallgatójaként.

2. Elena megnyílik: Az epizódban sokak kedvenc jelenete az, amikor Elena és Matt beszélgetnek, rengeteg időt töltenek együtt, s egyfajta Sherlock-Watson csapatot alkotva elkezdenek nyomozni. Elena végre belátja, hogy mindkét Salvatore fiú iránt érez valamit, de ott van Matt is, aki egykor Elena szerelme volt. Tökéletes jelenet lesz ez!

3. Damon "Lexi"-je, Sage: Találkozunk Sagedzsel, a vámpírral, aki megtanította Damonnek, hogyan is kell vámpírként élni. Nevezhetjük akár Damon Lexijének is. Felfedezzük majd meglepő kapcsolatát az Eredeti családdal, melynek kihatása lesz a jelenbeli Mystic Fallsra. Érdekes csavar lesz, valamint megértjük azt is, miért sír Sage a tizennyolcadik epizódban.

4. Damon és Stefan, Elena nélkül: Az epizódban visszatekintés kacsint majd ránk, melyben Stefan és Damon összefut, közel 50 év után. Itt még szó sincs Elenáról, így láthatunk jópár Salvatore-jelenetet. Megértjük végre ezt az egész szeretet-gyűlölet viszonyt is, ami kialakult kettejük között. Damon humoros, szellemes oldala is itt alakult ki, láthatunk tőle majd pár remek egysorost.

5. Feltárások és feltárt dolgok: Végre kiderül, ki ez az elmebeteg sorozatgyilkos Mystic Fallsban. Az 1912-es visszatekintésben is láthatjuk már őt, s kiderül, miért is öldözi a Tanács tagjait a jelenben. Ez az egyik legjobb csavar lesz a sorozat történelmében.

Utóirat: Caroline és Bonnie nem fog szerepelni a 16. epizódban, valamint Klaus sem. Aggodalomra semmi ok, ugyanis Rebekah feltűnik, aki együtt iszogat a Mystic Grillben Damonnel és Stefannel.
9 felhasználónak tetszik: NorPatch, Vampiregirl1, Misao, Catherine, Adrianna, pink_bunny, allyangel, LadyAlexa, pillecukor3
2012. március 14. 09:09 #8595
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline


Ha már Damon ennyi nővel elbír, akkor én is csatlakoznék biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, pink_bunny, House Of Wax, pillecukor3, Bütyi92, Nina1122
2012. március 14. 10:05 #8596
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Egy spoiler Matt Davis-szel kapcsolatban.
Lehet, hogy Alaric mégis komoly veszélyben van? A KsiteTV értesülései szerint az őt játszó Matt Davist választott a CW csatorna új Cult című sorozatának főszerepére. A hír úgy szól, hogy ha a sorozatot végül be is rendeli a csatorna, akkor sem biztos, hogy lesz lehetősége a színésznek kettészakadni, hacsak nem egy helyen forgatnak. A kérdés viszont inkább az, hogy vajon azért kapta meg a szerepet, mert biztosan búcsúzik a Vampírnaplóktól?
forrás: vampirnaplok.hu
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Bessie, allyangel, pink_bunny, pillecukor3, Bütyi92
2012. március 14. 11:41 #8597
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0v9ynQRZp1qik21fo6_250.gif
beer.gif
6 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, pink_bunny, pillecukor3, Lady Suzy, Catherine
2012. március 14. 14:15 #8598
- törölt felhasználó -    
Videóinterjúk A PaleyFestről

A csapattal a PaleyFest-en találkoztunk, ahol annyira fel voltak dobva, hogy csak úgy szórták a jobbnál-jobb információkat. Szerencsétekre, ezeket most mind megosztjuk veletek.

Kezdjük is a legizgalmasabbal.

"Nagyon sok csókjelenet várható. Sokkal több lesz az elkövetkezendő hat részben, mint eddig az egész évadban összesen," árulta el nekünk maga a sorozat producere, Julie Plec. "Már a 16. résznél járunk, és úgy gondoltuk, 'Senki nem örül. Senki nem szerelmes. Senki nem szexel senkivel. Senki nem meztelen. Mi folyik itt? Röhejes ez az egész.' Úgyhogy most bepótoljuk a dolgot."

Imádott TV istenek, adjátok nekünk, hogy a hírek a legjobb szerelmi háromszögről szóljanak: Damonről, Elenáról és Stefanról. De komolyan, ti nem őrültök meg az izgalomtól? Lehetne valami még dögösebb mint a Stelena és Delena csókok? Nos, hogy erre a kérdésre választ kapjunk, Paulhoz és Ianhez fordultunk, akik szintén bőkezűek voltak a válaszokat illetően.


"Szerintem az volt a fontos eddig, hogy kiépítsék Elena és Damon kapcsolatát, most viszont vissza kell térni a gyökerekhez, már ami Stefant és Elenát illeti," mondta el Paul. "És hogy ez megvalósítható legyen, Stefant picit vissza kellett szorítani az Elena által felállított korlátok közé. Úgy sejtem, hogy ez nem lesz túl hosszú életű, és valahol ebben is reménykedtem."


Paul reméli, hogy Stefan nem marad jófiú sokáig? Őrülten hangzik, de pont ezért szeretjük ezt a sorozatot. Ettől azonban nem fog Elena még jobban elrémülni? Ne aggódjatok, Stelena rajongók! Paul biztos benne, hogy azok ketten sosem tesznek pontot a kapcsolatuk végére.


"Szerintem az egész sztori az ő kapcsolatukon alapszik," tűnődött Paul. "Muszáj reménynek lennie, már ami őket és a kapcsolatukat illeti. A sorozatnak hol szét kell őket választani, hol újra összehozni őket. Ez egy kulcsfontosságú része a műsornak."


Ian azonban hamar elfújta a Stelenások reményeit, mikor ezt a kis infót ejtette el: "Ha minden jól megy, nagyon király Damon és Elena dolgok várhatók." Hozzátett ehhez még egy jellegzetes szemöldökvonogatást is, így már biztosak lehetünk, hogy a bátyó és a hasonmás között tényleg lesz valami izgalmas mostanában.


Van még valami, amit gőzerővel várhatunk, és az a finálé, amiről nemrég tudtuk meg, hogy Elena és a szülei szörnyű balesete köré fog épülni. "Keressük Elena szüleit," árulta el Julie Plec. "Ahogy mind tudjuk, Elena majdnem meghalt, a szülei pedig el is hunytak abban a pár évvel ezelőtti autóbalesetben. Az évadzárót még nem írtuk meg, és konkrétan még semmi nincs megerősítve, de vannak ötleteink amiket mindenképp szeretnénk beletenni, és szeretnénk visszamenni arra az estére, hogy lássuk egy picit Elena életét mielőtt nem volt szerelmes vámpírokba, mikor még éltek a szülei, és mielőtt minden olyan borzalmas fordulatot vett volna."


És csak ha eltűnődnétek, Nina és Paul is megerősítették, hogy most ellenőrizték az úszóképességüket, úgyhogy készülhettek pár víz alatti jelenetre.
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny, pillecukor3, allyangel, Bütyi92
2012. március 14. 14:19 #8599
- törölt felhasználó -    
TVD Spoilerek

Lehet, hogy Alaric mégis komoly veszélyben van? A KsiteTV értesülései szerint az őt játszó Matt Davist választott a CW csatorna új Cult című sorozatának főszerepére. A hír úgy szól, hogy ha a sorozatot végül be is rendeli a csatorna, akkor sem biztos, hogy lesz lehetősége a színésznek kettészakadni, hacsak nem egy helyen forgatnak. A kérdés viszont inkább az, hogy vajon azért kapta meg a szerepet, mert biztosan búcsúzik a Vampírnaplóktól?

Mi lesz Bonnie-val, a kedvenc karakteremmel a The Vampire Diaries-ben?
Alaric-kal fog egy kis időt eltölteni! Igen, jól olvastátok: Bonnie-nak lesz pár jelenete mindenki kedvenc töritanárával és amikor megkérdeztük Kat Grahamt, hogy mi ez a dinamikusság kettejük közt, csak annyit mondott, hogy szokatlan. Viszont nem hisszük, hogy a TVD megtenné ezt az egész tanár-diák kapcsolatos dolgot, de kíváncsiak vagyunk, hogy mi lesz velük…

Caroline és Klaus!!
Készüljetek fel TVD rajongók: sem Caroline, sem Klaus nem fog szerepelni a csütörtöki epizódban és Klaus az azután lévőben sem fog szerepelni, szóval most egy jó darabig várnotok kell Klaroline rajongók. Ami Tylert illeti, megkérdeztük Julie Plec-t a visszatéréséről és arról, hogy nevezhetjük-e a Klaus-Tyler-Caroline felállást szerelmi háromszögnek és azt mondta, hogy inkább féltékenységi háromszögnek nevezzük. Érdekes megfogalmazás, nem?
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny, pillecukor3, Bütyi92
2012. március 15. 10:48 #8600
- törölt felhasználó -    
thumbsup.gif MÁR CSAK EGY NAP AZ ÚJ RÉSZIG thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, Adrianna
596 oldal 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!