Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 24. 08:30 #8661
- törölt felhasználó -    
Ez az, aminek gondolom? ohmy.gif heart.gif ( a 3x18-as kanadai promóból kivágott jelenet)

sztem az csak damon fogja hallucinálni amikor kínozza Rebekah, de persze nem biztos
2 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1
2012. március 24. 08:31 #8662
- törölt felhasználó -    
imádoom a TVD-t biggrin.gif wub.gif
2012. március 24. 08:59 #8663
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.24. 08:30)
Ez az, aminek gondolom?  ohmy.gif heart.gif ( a 3x18-as kanadai promóból kivágott jelenet)
sztem az csak damon fogja hallucinálni amikor kínozza Rebekah, de persze nem biztos


Én is pont erre gondoltam...;D elvégre a mostani részben is Elena jól leteremtette Damont -.-" Annyira távolinak érzem most a kapcsolatukat,hogy fogalmam sincs,hogy akarják megint összehozni őket...think.gif Tisztára mint a 2. évadban: az évad közepén elna pikkel damonra,az évad végén meg hirtelen történik valami és..."megbocsájt" xD Remélem most nem ugyanezt fogják eljátszani,de kíváncsi vok^^ Egyáltalán Bekah miért akarná megkínozni Damont? Nekem nem tünt olyan dühösnek mikor fa égetés közben találkoztak megint a hídnál...think.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 24. 09:58 #8664
- törölt felhasználó -    
Megnéztem tegnap az új részt, nem volt valami nagy durranás. Remélem, bele fognak húzni, mert lassan megalszik a tej a számban. Tavaly ilyenkor mennyire izgultam, hogy mikor tér vissza igazából Klaus, meg hogy Alaric testében van, és hogy miket fog művelni. És most miért izgulok? Hogy őszinte legyek, semmiért. Szóval ideje lenne letenni azt a bizonyos szénsavmentes ásványvizet és egy kis üdítőitalra átváltani. help.gif
13 felhasználónak tetszik: saii, Misao, House Of Wax, dave095, Adrianna, Vampiregirl1, allyangel, pink_bunny, Beba13, Lady Suzy, Nita09, BunnyGirl, Ketherina
2012. március 24. 14:14 #8665
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.22. 16:02)
3x17.jelenet szinkronnal
az a csapat készítette akik a Wendy sorozat 1 és 2. részét is leszinkronizálták
véleményem szerint nagyon jó lett, először szokatlan de hamar meglehet szokni smileeee.gif  smileeee.gif gratula hozzá


Szerintem Paul hangja nagyon rossz lett. :S Nem könnyű jól eltalálni,én is tudom,de ez nagyon nem illik hozzá.
1 felhasználónak tetszik: Lady Suzy
2012. március 24. 21:24 #8666
- törölt felhasználó -    
mit gondolsz ki fog meghalni az uccsó részben???
2012. március 24. 22:10 #8667
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.24. 21:24)
mit gondolsz ki fog meghalni az uccsó részben???


egyértelmű; Alaric unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 25. 09:35 #8668
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.24. 21:24)
mit gondolsz ki fog meghalni az uccsó részben???


Talán még Meredith is,ami kár lenne,egyre jobban kezdem megkedvelni Paul asszonykáját rohog.gif Mármint sztem jó színésznő,mostanában nézem a PLL-t,és leesett,h Torry is játszik benne xD lol...de még mindig azt mondom sztem szegény Alaricért fog eljöni a nagykaszás...;(((
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 25. 10:58 #8669
- törölt felhasználó -    
valaki lenne olyan kedves lefordítani ezt a vidit???
2012. március 25. 13:38 #8670
- törölt felhasználó -    
jól láttam h Rebekah leszúrta Damont ? de úgyse lesz baja nem?


magyarul:
Matt: Mit csinálunk itt?
Damon: Találtam még egy kis fehér tölgyet.
Elena: Fehér tölgyet? Van egy fegyveretek, ami képes végezni Klausszal?
Stefan: Nem. Mindannyiunknak van.
Klaus: Szóval Bonnie. Mi lesz azzal a varázsigével?
Stefan: Damonnek igaza van. Ha látsz egy Ősi vámpírt, öld meg.
Elena: Téged a harag vezérel.
Stefan: A harag megteszi a dolgát.

forrás: http://www.vampirnaplok-sorozat.eoldal.hu/
2012. március 26. 10:16 #8671
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline


Nate a segítségünket kéri!
Egy videóban kéri az emberek segítségét,miszerint itt az idő,hogy hallatassuk a hangunkat a jobb ügyért ami a "rabszolgák" ill. emberkereskedők áltozatául esett embereken segít.(ilyenek még vannak manapság?) think.gif A lényeg,hogy a mai naptól (vagy már ink. tegnaptól) a #72daysforfreedom-nak 720$ - kell emenlie,egy hónap (30 napon) belül. - ebben kéri/kérik az emberek hozzájárulását.
Az,hogy hogy megy ennek a menete az egy másik kérdés,de asszem erről is szót ejtett a vidiben... unsure.gif
u.i: érdemes megnézni,Nate ismételten nagyon aranyos. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Kyra99, Vampiregirl1
2012. március 26. 11:31 #8672
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Nekem az első két évadban Elena volt az egyik legnagyobb kedvencem, de ezzel a harmadik évaddal nagyon "elrontják". unsure.gif
Néha már idegesít, amikor Elenás részek vannak. Pl. amikor meglátta, hogy Stefan megint vért ivott. Vámpír, nem macska, hogy tejet igyon. blink.gif

Ja és eddig óriási Delena fan is voltam, de azt is elrontják... Nem részletezem, mert aki nézi a sorozatot, érti, mire gondolok.
Mostanában Stelenát akarok. Azt nem tudom, pontosan miért, de örülnék, ha Stefan azt mondaná Elenának, hogy "Szeretlek", vagy valami ilyesmi.. rolleyes.gif

Imádom a sorozatot, és mindig minden részt megnézek, de valami érdekeset csinálhatnának már, mert kezd elunalmasodni. Nem azért, mert unom nézni. Arról szó sincs. Csak egyszerűen semmi olyan dolog nem történik benne, amin egész héten izgulhatnék a következő részig, mint ahogy azt eddig szoktam tenni. mellow.gif
7 felhasználónak tetszik: Misao, LadyAlexa, Vampiregirl1, allyangel, pink_bunny, katie993, Cintii
2012. március 26. 14:44 #8673
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Đelena heart.gif
Ezek voltak talán a legjobb részek... (2. évad vége)

4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Bütyi92, pink_bunny, Hajni-Twilight
2012. március 26. 14:51 #8674
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.24. 21:24)
mit gondolsz ki fog meghalni az uccsó részben???

Finn rohog.gif Egyáltalán nem fájlalnám a hiányát... lehet, hogy eredetetileg nem is működne már ez az összekapcsolódás, őt pedig kinyírják _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, pink_bunny
2012. március 26. 14:58 #8675
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kyra99 @ 2012.03.26. 11:31)
Nekem az első két évadban Elena volt az egyik legnagyobb kedvencem, de ezzel a harmadik évaddal nagyon "elrontják".  unsure.gif 
Néha már idegesít, amikor Elenás részek vannak. Pl. amikor meglátta, hogy Stefan megint vért ivott. Vámpír, nem macska, hogy tejet igyon.  blink.gif 
Ja és eddig óriási Delena fan is voltam, de azt is elrontják... Nem részletezem, mert aki nézi a sorozatot, érti, mire gondolok. 
Mostanában Stelenát akarok. Azt nem tudom, pontosan miért, de örülnék, ha Stefan azt mondaná Elenának, hogy "Szeretlek", vagy valami ilyesmi..  rolleyes.gif 
Imádom a sorozatot, és mindig minden részt megnézek, de valami érdekeset csinálhatnának már, mert kezd elunalmasodni. Nem azért, mert unom nézni. Arról szó sincs. Csak egyszerűen semmi olyan dolog nem történik benne, amin egész héten izgulhatnék a következő részig, mint ahogy azt eddig szoktam tenni.  mellow.gif

Én is mostanság Stelenát akarok.Delena párti vagyok,de rossz nézni ahogyan Damonból egy nyálas hősszerelmest csinálnak.
De ettől függetlenül minden részt megnézek és imádom a TVD,csak picivel több izgalom és Damonos beszólás kéne.
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa, pink_bunny, Kyra99, ssszzzandy
2012. március 26. 16:16 #8676
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (LadyAlexa @ 2012.03.26. 14:51)
Finn rohog.gif Egyáltalán nem fájlalnám a hiányát... lehet, hogy eredetetileg nem is működne már ez az összekapcsolódás, őt pedig kinyírják _nevet.gif


LOL... _nevet.gif Nem kéne ilyen gonosznak lennünk,de én sem síratnám meg...rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Kyra99
2012. március 26. 17:44 #8677
- törölt felhasználó -    
HOZTAM NÉMI SPOILERT!!


A következő apró spoilerek Nancy Fornertől, a sorozat egyik szerkesztőjétől származnak, azokról az epizódokról beszél, amiket ő vágott (19-20), így hitelesnek nevezhetők.

Nancy szerint a 19 rész nagyon romantikus, annyira, hogy néha ki kell mennie az irodájából a friss levegőre, hogy kissé lehűtse magát smileeee.gif
A 19. részben Elenának nagyon jó jelenetei lesznek Damonnal, de lesznek jelenetei Stefannal is. Meg kell néznetek, izgatottak lesztek.
Lesz egy látványos boszorkányos-varázslós jelenet, és ez nem Bonnieval lesz (hmmm. Esther visszatér?)
Damonnak lesz egy összecsapása valamelyik original családtaggal. ( Nancy: sajnos rajta lesz az ingje )
A 20. részben lesz Damon és Alaric között az eddigi legcsodálatosabb jelenet.(Nancy megj.: ezek a fiúk tudnak ám játszani...nem csak helyesek...és okosak)
Nancy a jövő héten már finálén fog dolgozni, ami véleménye szerint lélegzet elállító.
És még egy kérdés Nancytől: a 19 epizód címe: A Sötétség Szíve. Mit gondoltok, kinek a szívéről van szó?



Julie Plec a legutóbbi epizód közben chatpartyt tartott a rajongókkal

- Ki írja Damon nagyszerű beszólásait?
- Csapatmunka,de Kevinnek jár az első díj érte.

-Fog-e Bonnie összeütközésbe kerülni S-al és D-al amiatt, hogy Abby-t átváltoztatták?
- Igen, Bonnie egy darabig neheztelni fog.

- Elismeri-e Stefan vagy bármelyik másik szereplő mindazt a jót, amit Damon tett?
- A jó tetteit a karakterek azzal ismerik el, hogy mélyen szeretik őt a rossz dolgok ellenére, amit elkövetett. (hát ezzel nem értek egyet)

- Van arra esély, hogy újra lássuk Caroline és Stefan barátságát? Szeretném, ha Stefannak lenne egy barátja Damonon és Elenán kívül.
- Caroline és Stefan barátságának még csak akezdetét láttuk,alig érintettük a felszínt. Alig várom, hogy többet elmesélhessünk.

- Fogunk látni egy komolyabb Elena karakter kidolgozást a Salvatore testvérekhez fűződő kapcsolatán kívül?
- Az évad hátralevő része nagyon Elena centrikus

- Elenának és Stefannak nyilvánvalóan vannak még érzései egymás iránt. Fognak még ők ketten beszélni ezekről az érzésekről?
- Igen, fognak

- Az elkövetkező részekben Damon és Elena fognak arról beszélgetni, hogy mit éreznek egymás iránt?
- Igen, fognak !!

- Látjuk még Elijaht, Kolt és Finnt ebben az évadban?
- Igen, mindannyiukat.

- Látunk még több olyan bensőséges pillanatot Damon és Stefan között ebben az évadban, mint az előző epizódban?
- A testvérek kapcsolata egyre erősebbé és erősebbé válik.

- Kedvenc Damon-Elena jelenet?
- az ágyban a 3x08 végén

- Nem fogjuk Damont többé olyannal látni az ágyban, aki nem Elena?
- Minden alkalommal, mikor erre a kérdésre válaszolok, rám kiabálnak, de úgy gondolom, Damon, mint felnőtt férfi hatalmas szexuális energiával, el tudja választani a szexet az intimitástól.

- Melyik karaktert szereti a legjobban írni?
- Caroline és Damon/Alaric

- A Delena fanok elég szomorúak ebben a pillanatban. Az előző epizódbanElena elég mogorva volt Damonnal. Ez szexuális frusztráció?
- Általában arra leszel a legdühösebb, aki a legfontosabb számodra. (!!)

- Lát valami hasonlóságot Damon és Elena között, mint a könyvekben?
- Igen, tagadhatatlanul mindkettőjüket a szerelem emészti fel . (ezt nem tudom, jól fordítottam-e? " consumed by love")

- Élvezi Matt Davis, hogy Alaric sötét oldalát játszhatja?
- Imádja

- Paul azt mondta, hogy szeretne Stefannak egy új szerelmet Elena helyett.
- Amit Paul szeretne és amit Paul kap, az gyakran különböző dolog.



A képet elnézve nem számíthatunk semmi jóra Ric-el kapcsolatban az uccsó részben:( vajon tényleg megfog halni???

forrás:andietvdstories.blogspot.com
8 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Bütyi92, chelseagirl18, allyangel, Kyra99, Adrianna, pillecukor3, zsuzsye
2012. március 26. 17:53 #8678
- törölt felhasználó -    
Idézet
Paul azt mondta, hogy szeretne Stefannak egy új szerelmet Elena helyett.

ez egy tökéletes bizonyítéka annak h még Paul is unja már elena és stefan erőlködéseit, és ő is DELENA FAN biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
11 felhasználónak tetszik: Misao, LadyAlexa, allyangel, pink_bunny, Kyra99, Pandus, katie993, Adrianna, Lady Suzy, BunnyGirl, An_d_a
2012. március 27. 09:58 #8679
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Egy kis spoiler a Gilbert szülőkről és az évadzáróról
Hivatalosan is elkeltek a helyek Elena és Jeremy szüleinek szerepére! Az évadzáró visszatekintős jelenetében látni fogjuk Grayson és Miranda Gilbertet, akiket atlantai (itt forgatják a sorozatot) színészek fognak alakítani (a nevük egyelőre nem került nyilvánosságra, de forrásunk szerint nem is mondanának nekünk sokat). Nem kell arra számítanunk azonban, hogy betekintést fogunk nyerni a szülők egységébe, a színészeknek ugyanis alig lesz szöveges szerepe. Főként azt a pillanatot fogjuk felidézni, amikor a szülők Elenával a hátsó ülésen a vízbe zuhantak kocsijukkal a Wickery-hídról.
Megtudtuk azt is, hogy az évadzáró (03×22) epizód címe, a ’The Departed’ (magyarul: Az elhunytak) azokra a személyekre utal, akiket Elenának el kellett veszítenie a történet során.

forrás: vampirnaplok.hu
6 felhasználónak tetszik: Bütyi92, Kyra99, Vampiregirl1, allyangel, pink_bunny, Adrianna
2012. március 27. 16:37 #8680
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.26. 17:44)
HOZTAM NÉMI SPOILERT!!

[...]

A képet elnézve nem számíthatunk semmi jóra Ric-el kapcsolatban az uccsó részben:( vajon tényleg megfog halni???


Szerintem Ric fog meghalni. cray.gif A kép, és az, hogy mostanában nincs teljesen magánál a sorozatban ... Lehet, hogy valaki megöli (a gyűrűje ugye épp nincs nála, és valószínűleg fel sem fogja venni...), vagy akár öngyilkos is lehet. mellow.gif Nem akarom!

Szerintetek ki az/kik azok, akik esetleg megölhetik Őt? Nekem nincs túl sok tippem. Talán Ő maga, esetleg véletlen halál...
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny, Adrianna
596 oldal 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!