Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 04. 10:57 #9201
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért, miért,??erről a részről nem tudok mit írni még, Klaus halála teljesen letaglózott, ő volt a kedvencem, ő vitt üde színfoltot a soriba, ha még Rebekah és elmegy részemről akkor részemről ennyi volt.. Remélem Klaus még valahogy visszatér, mert nélküli nem lesz ugyanaz sad.gif Mindenesetre egy jó nagy gigantikus meteort Julie Plec szobájába reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Misao, BunnyGirl, Pandus
2012. május 04. 11:20 #9202
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Nem láttam még ezt a részt,de azok után amit itt olvastam. w00t.gif Nem hiszem el,hogy teljesült a kívánságom. thumbsup.gif Tudom most minden Klaus rajongó utálni fog,de én örülök,hogy Klaus kimegy a sorozatból. thumbsup.gif Habár a rajongói miatt nem nyírtam volna ki,csak kiírtam volna,aztán egyszer majd felbukkanna,de nem én vagyok az író..
6 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, pink_bunny, NorPatch, zsuzsye, Nita09
2012. május 04. 11:35 #9203
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Miért?? MIÉRT Őt? Klaus gonoszkodása olyan üdítő volt a szerelmi háromszög miatt zajló folyamatos drámában sad.gif Nem is akarom elhinni sad.gif Ő volt a kedvencem... kinyírták, a másik kedvencem Alaric volt, őt is elcseszték...már csak Jeremy maradt aki miatt nézném, szóval gyerünk nyírják ki őt is gyorsan mad.gif Caroline meg... Amikor Klaus "megmentette" olyan aranyosak voltak... utána meg buliznak a halála után? Tylernek meg vissza se kellett volna jönnie... mad.gif
2 felhasználónak tetszik: mikieger, Pandus
2012. május 04. 13:23 #9204
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
akkor most szép lassan elmondom akik azt hiszik hogy klaus meghalt, bármennyire is szép lenne (bocsi de sose volt kedvenc karakterem), de ö nem halt meg mintahogy mikael se volt halott mikor felkeltették, az egésznek az volt a lényege hogy megállitották a szivét hogy az ne dobogjon vagyis nincs mi ami szét pumpálná a vért a testében és igy beszürkült és aludsza csipkerozsika álmát (vagy ugyis el lehet képzelni hogy készeléti üzemódba kapcsolták mint a számitogépet laugh.gif amit bármikor visszalehet kapcsolni mintha misem történt volna smileeee.gif)
mellesleg bloodline-s dolgot se értettem pontosan livestreamben mert mintha azt mondta volna klaus hogy az egész csapat az ö bloodline-jaba tartozik blink.gif tul egyértelmünek tartom unsure.gif viszont ha mégis, és ha ti feltételezésetek szerint klaus halott akkor cast nagyrésze elhullik mire kezdödik a kövi rész rolleyes.gif

már tülkön ülve várom mikor jön vissza katherine (klaus "alszik" - pipa, klaus nincs mf-ben - pipa, és ha season finale-ban se lesz katherine én morci leszek - pipa _nevet.gif )
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Cintii, pink_bunny, zsuzsye, Pandus
2012. május 04. 13:31 #9205
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Minek kellett kinyírniuk Klaus-t? reklamalo.gif Bírtam a karakterét. Legalább egy időre parkolópályára rakhatták volna.

Idézet (Misao @ 2012.05.04. 08:48)
Julie,jányom mostmár kösd fel a gatyádat és teggyél valami élvezhetőt az asztalra! Kezd nem tetszenni amit ez a nő írkál...! dry.gif

Nemrég néztem a sorozat nézettségét és szörnyülködtem, hogy hova süllyed. A pilotot majdnem 5 millióan nézték. És most hol tartunk? A múlt hetit 2,22 millióan látták. Hiába a CW legjobbja, a nézettség is számít!
Amúgy ezt a részt nem ő írta.


A finálé promója (felirattal)
3 felhasználónak tetszik: Cintii, pink_bunny, Pandus
2012. május 04. 14:30 #9206
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
csak nekem tűnt fel, hogy nem kell így pánikolni, mert Klaust úgy nyírták ki, mint Michaelt és ebből adódóan bármikor vissza lehet még hozni? Nem porladt szét, nem a fehér tölgyet szúrták bele, csak kiszárították. Vagy nálam nem stimmel valami? Joseph Morgan karaktere örök érvényű toplistán szerepel nálam a gonosz karakterek között. tökéletesen hozta.

Nekem egyébként tetszett ez a rész is. Nem tudom. Alaric gonosz énje számomra bejön. Oké, még mindig hiányzik a töritanár, pótapa, és hiányozni is fog, de ettől függetlenül Matt Davis jól hozza.

Damon wub.gif hogy rohant Elenához, hogy jól van - e. Istenem. Úgyis Stefant fogja választani...sad.gif bár azért még reménykedek az ellenkezőjébe. Kíváncsian várom a finálét. A promo alapján durva lesz. De ELIJAH végre ismét köztünk smileeee.gif Nem tudom eldönteni melyik ős a kedvencem. Bekka, Klaus és Elijah is nagyon jó karakter.
11 felhasználónak tetszik: Adrianna, Misao, allyangel, Daxy, An_d_a, Vampiregirl1, Cintii, pink_bunny, NorPatch, Pandus, Nina1122
2012. május 04. 15:17 #9207
- törölt felhasználó -    
Úristen, ezt a részt nagyon összehozták. Nem izgultam még ennyire egyik résznél sem az évad során. Komolyan mondom, egyik legjobb TVD-s epizód volt. És én ebbe a sorozatba szerettem bele, ahol bármi megtörténhet, senki sincs biztonságban, az örömbe pedig mindig belepiszkít a szomorúság. Volt benne romantika is, de nem a csöpögős verzióban. Így kell ezt, le a kalappal. hi.gif És kifejezetten örültem, hogy Stefanön kívül senkit sem viselt meg túlságosan Klaus halála (neki azért hoznia kellett az "valaha testvéremnek tekintettem" szomorú nézést, mert azért lássuk be, anno egész jó párost alkottak). Remélem, most már halott is marad és nem támasztják fel. Zárjuk le ezt az egész ősi vámpíros dolgot és kezdjünk bele egy új fejezetbe. cool.gif És a következő rész. ELIJAH! Na meg a visszaemlékezésekre is kíváncsi vagyok. Végre visszajött az az igazi TVD-érzés, hogy alig bírom kivárni azt az egy hetet, ami az új résztől választ el. laugh.gif
5 felhasználónak tetszik: allyangel, Adrianna, Vampiregirl1, pink_bunny, Nita09
2012. május 04. 15:23 #9208
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Szerintem egyáltalán nem volt rossz az új rész, még akkor sem, ha Klaus-t megölték, vagy kiszárították... Én is sajnáltam, mert így a 3. évadra már megkedveltem és szurkoltam a Klaroline párosnak, de ez van...
Egyébként, csak én vettem észre, hogy Stefan mintha megsajnálta volna Klaus-t, amikor megállították a szívét és ott feküdt a földön?
Tyler végre tett valami jót is, megmentette Elena-t, még mielőtt az összes vérét lecsapolták volna. Ez kedves volt tőle. smileeee.gif
Alaric pedig teljesen megkattant. fear.gif Most már mondhatjuk, hogy tényleg sokkal, de sokkal rosszabb és gonoszabb, mint Klaus volt a 2. évad végén.
Elena meg... dry.gif Már kezdek félni, hogy a fináléban kit fog választani. Elsőre arra tippelnék, hogy egyiküket sem, pont amiatt, amit a Salvatore fiúknak mondott, amikor hazakísérték. De mivel azt olvastam, hogy egyértelműen választ majd az utolsó részben, így inkább Stefan-ra tippelnék. (Nem hiszem, hogy lenne olyan szerencsém, hogy Delena legyen a fináléban. dry.gif )
Illetve az is érdekelne, hogy szegény lány miért esett össze csak úgy a végén. unsure.gif Ilyen sok vért vesztett talán?

Nagyon várom már a jövő heti részt. Az előzetes alapján izgalmasnak ígérkezik. w00t.gif
5 felhasználónak tetszik: allyangel, Adrianna, Vampiregirl1, pink_bunny, zsuzsye
2012. május 04. 15:59 #9209
- törölt felhasználó -    
Az kimaradt a véleményemből (és sajnos már szerkeszteni sem tudom a hozzászólást), hogy teljesen össze vagyok zavarodva, hogy mi a fene történhetett Elenával a rész végén. Komolyan... Szegény lány, mindig bántják. Vajon köze van Klaus halálához? Mert végül is őt nem ölték meg, csak elvitték úszni, aminek személy szerint ölük, még ha már unom is az Ősöket (vagyis csak abból lett elegem, hogy körülöttük forgott az egész sorozat). Bár elég fura lenne, hogy most megölték, aztán visszahozzák rögtön a következő epizódban. Lehet, hogy majd a nagyon-nagyon szemét és legyőzhetetlen ellenfélnél felélesztik, és akkor együtt fogják legyőzni a gonoszt és mindenki boldog lesz, ahogy az szokott lenni. rohog.gif De visszatérve Elenához... Valakinek van ötlete? think.gif
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampiregirl1
2012. május 04. 16:08 #9210
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
ÚRISTEN! w00t.gif Nekem amennyire nem tetszett az előző rész, az új most annyival jobb volt! wub2.gif Igen, igen, tudom... kövezzetek meg, de én nem bánom, hogy Klaust kiiktatták egy időre. A sorozat sztorivonala már megkívánta a "megölését" (vagyis kiszárítását...). Most gondoljatok bele... hová tudták volna még húzni Klaus sztorivonalát?! Nem lehet minden epizódban az, hogy Elenát kergeti. rolleyes.gif És igen, én is sajnálom/sajnáltam őt abban a pillanatban amikor "meghalt", de annyira nem, hogy meg is sirassam. Rájöttem, hogy én Caroline-al együtt szerettem csak Klaust, külön nem annyira. A Klaroline vonalat viszont sajnálom egy kicsit. sad.gif Bár a rész végén megint igen aranyosak voltak Tylerrel, szóval annyira azért nem bánkódok. smileeee.gif
Na de hogy a többiről is szót ejtsek... OMG! Végigizgultam az egész részt! Végre! w00t.gif Minden tetszett. cool.gif Akkorát szakadtam, amikor Klaus elkezdte rombolni a házat. nevet2.gif nevet2.gif Hát az nagyon nagy volt!!! rofl.gif Vissza is nézem még párszor. Az utóbbi részek egyik legjobb jelenete volt. Amikor megjelent a meggyújtott újsággal, OMG. nevet2.gif Fetrengtem a székemben. rofl.gif Tetszett a sulis Klaroline jelenet, a Salvatore tesós kocsijelenet, meg úgy minden. A verandás Salvatore tesók + Elena scene is igen ottvolt. cool.gif A végén komolyan tequilázgattak a kis 18 évesek?! _nevet.gif Csak néztem. unsure.gif De a végén miért esett össze Elena?! wtf.gif
Nálam nyerő volt ez az epizód. Viszont Klaus végülis nem halt meg, csak kiszárították a testét vagy mi... Szóval nem kell aggódni, Klaus fanok! smileeee.gif Viszont ha bedobják az Atlanti-óceánba, az már neccesebb. nevet2.gif Onnan nehéz lesz visszaszerezni... rohog.gif
Ja, és az új promó! OMFG! O__O Durva lesz, az tuti... Bármibe lefogadnám, hogy Elena vámpír lesz az évadzáró végére... rolleyes.gif
7 felhasználónak tetszik: Bütyi92, Adrianna, Vampiregirl1, pink_bunny, zsuzsye, Nina1122, Nita09
2012. május 04. 16:23 #9211
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.05.04. 16:08)
ÚRISTEN! w00t.gif Nekem amennyire nem tetszett az előző rész, az új most annyival jobb volt! wub2.gif Igen, igen, tudom... kövezzetek meg, de én nem bánom, hogy Klaust kiiktatták egy időre. A sorozat sztorivonala már megkívánta a "megölését" (vagyis kiszárítását...). Most gondoljatok bele... hová tudták volna még húzni Klaus sztorivonalát?! Nem lehet minden epizódban az, hogy Elenát kergeti. rolleyes.gif És igen, én is sajnálom/sajnáltam őt abban a pillanatban amikor "meghalt", de annyira nem, hogy meg is sirassam. Rájöttem, hogy én Caroline-al együtt szerettem csak Klaust, külön nem annyira. A Klaroline vonalat viszont sajnálom egy kicsit. sad.gif Bár a rész végén megint igen aranyosak voltak Tylerrel, szóval annyira azért nem bánkódok. smileeee.gif
Na de hogy a többiről is szót ejtsek... OMG! Végigizgultam az egész részt! Végre!  w00t.gif Minden tetszett. cool.gif  Akkorát szakadtam, amikor Klaus elkezdte rombolni a házat. nevet2.gif nevet2.gif Hát az nagyon nagy volt!!! rofl.gif Vissza is nézem még párszor. Az utóbbi részek egyik legjobb jelenete volt. Amikor megjelent a meggyújtott újsággal, OMG. nevet2.gif Fetrengtem a székemben. rofl.gif Tetszett a sulis Klaroline jelenet, a Salvatore tesós kocsijelenet, meg úgy minden. A verandás Salvatore tesók + Elena scene is igen ottvolt. cool.gif A végén komolyan tequilázgattak a kis 18 évesek?! _nevet.gif Csak néztem. unsure.gif De a végén miért esett össze Elena?! wtf.gif
Nálam nyerő volt ez az epizód. Viszont Klaus végülis nem halt meg, csak kiszárították a testét vagy mi... Szóval nem kell aggódni, Klaus fanok! smileeee.gif Viszont ha bedobják az Atlanti-óceánba, az már neccesebb. nevet2.gif Onnan nehéz lesz visszaszerezni... rohog.gif 
Ja, és az új promó! OMFG! O__O Durva lesz, az tuti... Bármibe lefogadnám, hogy Elena vámpír lesz az évadzáró végére... rolleyes.gif


Az utolsó mondattal tökéletesen egyetértek. Én is ezt sejtem...
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. május 04. 16:40 #9212
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Ez a rész... Nem sok hatással volt rám. rohog.gif Igazából Klaust sem sajnáltam annyira, mert szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy még látjuk. biggrin.gif Badass Alaric? Egyre inkább me gusta. cool.gif Azért azon jót röhögtem, ahogy a két Barbie összefogott ellene, meg azon, hogy Klaus kerítést dobált Damonékre. _nevet.gif Elenával meg mi a jó égvilág történt a végén? És hogy? Nekem ez kicsit nagyon nem világos. unsure.gif
De gyerekek, gondoljunk csak bele Klaus "halálába"! Azt mondták Katherine akkor jön vissza, amikor Klaus halott és most ha úgy vesszük az. tongue.gif Szóval várunk téged, Kath Baby. cool.gif
6 felhasználónak tetszik: Brittany, Vampiregirl1, Adrianna, pink_bunny, zsuzsye, Nita09
2012. május 04. 17:02 #9213
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2012.05.04. 16:40)
Ez a rész... Nem sok hatással volt rám. rohog.gif Igazából Klaust sem sajnáltam annyira, mert szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy még látjuk. biggrin.gif Badass Alaric? Egyre inkább me gusta. cool.gif Azért azon jót röhögtem, ahogy a két Barbie összefogott ellene, meg azon, hogy Klaus kerítést dobált Damonékre. _nevet.gif Elenával meg mi a jó égvilág történt a végén? És hogy? Nekem ez kicsit nagyon nem világos. unsure.gif
De gyerekek, gondoljunk csak bele Klaus "halálába"! Azt mondták Katherine akkor jön vissza, amikor Klaus halott és most ha úgy vesszük az. tongue.gif Szóval várunk téged, Kath Baby. cool.gif


Csak legyen igazad. We miss you Kath Baby! smileeee.gif Elenával én se igazán értettem, hogy a végén mi történt. Vérveszteség, méreg, harapás ki tudja... Bonnie ebbe a részbe nem idegesített! Végre... épp ideje volt. Szegény Jeremy meg még hányszor hal meg :S Olyan lesz, mint Alaric. Még egy nézést biztos megérdemel a rész, sajnos csak egyszer sikerült eddig végigmustrálnom. Imádom a rosszfiú Alaricot!

Szegény Elena viszont így most még inkább az Ősök célpontja lesz. Ha ő meghal Alaric is meghal. És fordítva. Pfff... nem poén. Amúgy kíváncsi leszek abból a tanács gyűlésből mit akarnak még kihozni a kövi részben.
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. május 04. 17:43 #9214
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Kicsit hamarabb,mint az előző héten,végre nekem is sikerült megnézni a részt smileeee.gif Kövezzetek meg,de szerintem az,h Klaus kicsit kikerüljön a képből...már időszerű volt,éreztem,h ez hamarosan be fog következni.Viszont biztos vagyok benne,h még látni fogjuk,egy "szimpla" kiszárítással szerintem úgysem lehet megszabadulni tőle pardon.gif
Alaric új énje elsőre kicsit furcsa volt,de így valamivel több szín van a karakterében.Nekem is hiányzik a régi,de így sokkal érdekesebb a sztori.Elena viselkedése viszont már az őrületbe kerget,hiába mondogatja,h nem rángatja Damon-t és Stefan-t zsinóron,én akkoris nagyon így látom dry.gif Amikor kísérték haza,és mindketten a nyomában loholtak,Elena pedig csak "nyugodtan" sétálgatott az ajtó felé...na akkor egy pillanatra megmondtam volna neki a magamét dry.gif rohog.gif Várom is meg nem is a finálét,ugyanis akkor végre meg fogjuk tudni kit választ Elena,viszont nagyon úgy érzem,h megint Stefan javára fog billenni a mérleg.Ami Delena pártiként egyértelműen nem tetszene.A pletyka pedig igaznak bizonyult,ugyanis Damon és Stefan megegyezett a kocsiban,h a "vesztes" elhagyja a várost...Ha Damon menne el...Nem is tudom mit csinálnék. unsure.gif Úgy szeretem a karakterét,ő a kedvenc heart.gif
Viszont a végét nem értettem,Elena miért esett össze? mellow.gif


Idézet (allyangel @ 2012.05.04. 16:08)

Ja, és az új promó! OMFG! O__O Durva lesz, az tuti... Bármibe lefogadnám, hogy Elena vámpír lesz az évadzáró végére... rolleyes.gif


Én is erre gondoltam először,h talán vámpír lesz.Az eléggé nagy fordulat lenne.Már ígyis tűkön ülök a következő rész miatt,ezzel csak fokozva lett az izgalom.Csütörtök wub.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, pink_bunny, Nina1122
2012. május 04. 17:47 #9215
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Bocsánat, de ezt muszáj beraknom... nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif Az új rész legjobb jelenete, amikor Klaus ostromolja a Gilbert házat! rofl.gif

http://kepfeltoltes.hu/120504/tumblr_m3hf05wE091qj7hvgo1_500_www.kepfeltoltes.hu_.gif
19 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, An_d_a, Catherine, mikieger, Misao, Lady Suzy, Adrianna, BunnyGirl, Alexis_0504, pink_bunny, Daxy, Lolla, zsuzsye, Pandus, Kyra99, fanni1998, Nina1122, Nita09, Miley-fan09
2012. május 04. 17:55 #9216
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Akárki akármit is mond,ez jó rész volt! w00t.gif
Végre volt valami kis izgalom is wink.gif A két barbie babát a psicho Ken üldözte,igaz,hogy nem kellett volna,dö röhögtem ezen egy jót rohog.gif A másik,amin besírtam,az a Klaus vs. Salvatore brothers a háznál,hát az nagyon kész rofl.gif Most Bonnie sem volt rossz karakter,és még Elena is tetszett,főleg,mikor megcsapolta Klaus baby,mert megérdemelte rolleyes.gif Caroline és Klaus is cuki volt,de akkor is Tylerine laugh.gif Szegény Bekah,hogy tiszta forever alonenak érezhette magát unsure.gif Egyébként hova tűnt a többi ős? think.gif Na mindegy... Klaus kiszáradt,végre thumbsup.gif Kicsit untam,hogy minek akar még mindig hibrid hadsereget létrehozni. dry.gif A tesók cukik voltak,mint mindig wink.gif A kis party jó volt,csak azon gondolkodtam,hogy 18 évesen hogy ihatnak alkoholt? think.gif az amerikaiaknál nem 21 évesen lehet?Elenával meg vajon mi történt,...az kiderül a következő részben rolleyes.gif
2012. május 04. 18:39 #9217
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Egy rész, amit nem szerettem, mert baja esett Klausnak. reklamalo.gif Ettől függetlenül tetszett az epizód. Azért reménykedem, hogy nem nyírják ki örökre. Remélem a fináléban látjuk még. Nem bírok ki egy részt se nélküle.
A Klaroline részért odáig voltam. Annyira rossz volt nézni, hogy Caroline ünnepelt, mikor 'meghalt' Klaus.
Egyébként, én biztos vagyok benne, hogy Elena Damont válassza. Pedig Stelena rajongó vagyok inkább, de akkor sem lennék öngyilkos, ha végül Delena lenne. smileeee.gif
Remélem, hogy nemcsak Elijaht hozzák vissza a fináléba, hanem Kolt is biggrin.gif
Azon gondolkodtam, hogy Elenával mi történt a rész végén. Mármint ez a Klausos dolog miatt történt? Remélem igen, mert akkor a következő részbe már láthatnánk is talán. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, mikieger
2012. május 04. 19:33 #9218
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Nem tudom, ez offnak számít-e, de:
Nyitottam egy új tumblr-t ezúttal egy kérdezőset, ahol Rebekah-t lehet zaklatni. biggrin.gif Megköszönném, ha páran jönnétek, hogy egy kicsit beinduljon az oldal. tongue.gif
Ja, a link biggrin.gif
2012. május 05. 11:04 #9219
liliboni4
liliboni4
 
StátuszTwitter: https://twitter.com/#!/liliboni4 - Itt tudtok nyomon követni
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 08.08.24.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 17072
Azonosító: 69870
Offline offline
Elena nem lessz vámpír. A jelenet ami az előzetesben van az össze van vágva . Az az a jelenet amikor Elena a szüleivel balesetet szenved. Hisz a rész a múltjáról szól, betekintést nyerünk a múltjába.(Amikor még éltek a szülei, majd a balesetről is.)!!!
2012. május 05. 11:08 #9220
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Valamit nem értek...Miért szólt arról minden Spoiler,hogy Klaust nem fogják tudni kinyírni és ebben Carolinenak nagy szerepe lesz? - Olyan sok helyen olvastam ezt,hogy végül arra jutottam,hogy gyakorlaitilag Caroline menti meg Klaust (lehet túl szép lett volna... air_kiss.gif)
A másik...dolog,amit allyangel is írt korábban,hogy Elena vámpír lesz az utolsó részben,végülis nem lehetetlen...Alaric-t csak úgy lehet megölni,ha Elena is meghal és tegyük fel vámpírvérrel a szervezetében halna meg Alaricnak is annyi lenne,viszont Elena meg vámpírként térne vissza.Ez is egy opció pardon.gif Meghát így a "vissza emlékezek a régi emberi életemre" vonal is tökéletesen illene a képbe... Na,nem találgatok továb,mert és ezt szerényen megjegyzem: általában igazam lesz! spiteful.gif I'm a psychic cool.gif
9 felhasználónak tetszik: allyangel, Adrianna, Lady Suzy, Vampiregirl1, pink_bunny, Cintii, Daxy, Pandus, An_d_a
596 oldal 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!