Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 10. 18:19 #9281
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Na jó,itt az én tippem Elenát illetően: Az előző részben ugye összeesett,rosszul lett v. mi.Gyógyulása érdekében valamelyik Salvatore tesó (remélem Damon spiteful.gif) megitatja a vérével,utána Elena jól lesz,minden happy,közben a többiek azon dolgoznak,hogy pusztítsák el Alaricot.Elena és Matt együtt nosztalgiázik, nagyokat sóhajtanak a régi idők emlékére (szokásos),aztán valamilyen oknál fogva autókázni indulnak és mégegy rejtélyes ok miatt pont a Wickery hídhoz,ahol kiderül,hogy Matt sose tanult vezetni (jogsija sincs rohog.gif) és indétlenül belegázol a kocsival a tóba (v. folyó) Mattnek a tüdeje tele megy H2o-val,meg is fullad (így veszítünk el egy pozitív hőst),Elena is O2 nélkül marad (még szép a víz alatt rohog.gif) lehetőleg Damon kimenti a vízből, aztán Elena felébred,mert ugye a vampire-c738h1166n812O203S2fe volt a szervezetében.Csap egy hisztit,hogy ő nem akar vámpír lenni,meg nem fejezi be az átaluklást és majd ezen izgulunk Szeptemberig,hogy vámpír lesz-e vagy se,persze tudjuk hogy vámpír lesz...rögtön a 4x01-epizódban,szív egy kis Fe elemet a szervezetébe és ennyi.pardon.gif
Rólam meg kiderül néha figyelek Science-n. rofl.gif
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, An_d_a, Adrianna, pink_bunny, chelseagirl18, LadyAlexa
2012. május 10. 18:30 #9282
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2012.05.10. 18:19)
Na jó,itt az én tippem Elenát illetően: Az előző részben ugye összeesett,rosszul lett v. mi.Gyógyulása érdekében valamelyik Salvatore tesó (remélem Damon spiteful.gif) megitatja a vérével,utána Elena jól lesz,minden happy,közben a többiek azon dolgoznak,hogy pusztítsák el Alaricot.Elena és Matt együtt nosztalgiázik, nagyokat sóhajtanak a régi idők emlékére (szokásos),aztán valamilyen oknál fogva autókázni indulnak és mégegy rejtélyes ok miatt pont a Wickery hídhoz,ahol kiderül,hogy Matt sose tanult vezetni (jogsija sincs rohog.gif) és indétlenül belegázol a kocsival a tóba (v. folyó) Mattnek a tüdeje tele megy H2o-val,meg is fullad (így veszítünk el egy pozitív hőst),Elena is O2 nélkül marad (még szép a víz alatt rohog.gif) lehetőleg Damon kimenti a vízből, aztán Elena felébred,mert ugye a vampire-c738h1166n812O203S2fe volt a szervezetében.Csap egy hisztit,hogy ő nem akar vámpír lenni,meg nem fejezi be az átaluklást és majd ezen izgulunk Szeptemberig,hogy vámpír lesz-e vagy se,persze tudjuk hogy vámpír lesz...rögtön a 4x01-epizódban,szív egy kis Fe elemet a szervezetébe és ennyi.pardon.gif
Rólam meg kiderül néha figyelek Science-n. rofl.gif

A H2O-s résznél azt hittem, hogy azt fogod írni, hogy Rebekah átváltozik sellővé és kiszabadítja őket, de sajnos nem errefelé ment el a történtet. rohog.gif Amúgy én is reménykedem benne, hogy Elena most már vámpír lesz. Ha tényleg hat évadot akarnak, akkor lehetne úgy, hogy három évadig Elena ember, aztán pedig vámpír. A mostani évad utolsó jelenete lehetne az, hogy a vámpírrá válást teljesen megvető Elena szájából emberi vér csordogál. És bumm! Várhatunk egy teljes nyarat a folytatásra. Nekemm ez nagyon bejönne, de persze ezek csak gyenge feltételezések, úgysem az szokott történni, amit mi elgondolunk. laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, An_d_a, Adrianna, pink_bunny, allyangel
2012. május 10. 18:33 #9283
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2012.05.10. 18:30)
A H2O-s résznél azt hittem, hogy azt fogod írni, hogy Rebekah átváltozik sellővé és kiszabadítja őket, de sajnos nem errefelé ment el a történtet. rohog.gif


Eszembe jutott mivel a promóban is ott van Bekah,mikor lezuhan az autó,de ha időben kiment őket Elena nem lesz vámpír... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Adrianna
2012. május 10. 19:41 #9284
liliboni4
liliboni4
 
StátuszTwitter: https://twitter.com/#!/liliboni4 - Itt tudtok nyomon követni
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 08.08.24.
Hozzászólás: 935
Csatolások: 17072
Azonosító: 69870
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2012.05.08. 17:54)
Idén nyáron nem fogják elkezdeni a harmadik évadot. Ez jelenleg majdnem 100%. Sajnos a nézettség nem hozza a várt számokat, úgyhogy meg kell elégednünk az angollal.


Nos, már be van jegyezve június 25 (hétfőre) 22.30-kor az RTL-en!!! amint megtudtam beírtam a határidőnaplómba, de az is lehet hogy július 25 csak véletlenül a júniushoz írtam! (de valószínűleg 06.25.
2012. május 10. 19:43 #9285
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Én már komolyan nem tudom mit gondoljak rohog.gif Teljesen összekeveredtem,már tippelni se tudok lassan,vajon ki lesz a befutó:Damon vagy Stefan?Ez a pár előzetes és a pletykák az évadzáróról,miszerint lesz Stelena csók...teljes képzavar biggrin.gif Ami biztos,h én a Delena párosnak drukkolok,de eddig még soha nem az lett egyik sorozatban sem amit néztem eddig,amit én akartam pardon.gif Talán majd most biggrin.gif
Arra sincs semmiféle "megérzésem",h vajon ki fog meghalni.Nekem elsőre Alaric ugrott be,h talán ő.Bár lehet,h valaki az ősök közül,de ha a hírek szerint valaki pozitív karakter fog távozni,akkor nálam Alaric felé billen a mérleg.Esetleg Matt,de ha meg ő távozik,akkor Elenának senki olyanja nem maradna,aki tényleg közel áll hozzá.
Alig várom már,h végre láthassam az évadzárót,szerintem még életemben nem vártam ennyire egy TVD részt sem heart.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, Nina1122
2012. május 10. 20:51 #9286
- törölt felhasználó -    
lehet hogy a stelena csók egy búcsú csók lesz..
am meg az elvileg biztos hogy Stefan fogja kimenteni a vízből őket, kérdés hogy túl éli e vagy sem elena, lehet hogy akkor fog majd elena egy kis vért kapni, vagy akár Matt is átváltozhat vámpírrá.. am meg arrra még senki se gondolt hogy Tyler fog meghalni, gonodljunk csak bele, túl egyértelmű hogy Matt meghal a baleset miatt
és ugye mondták hogy majd a salvatore tesók elmennek a vérvonalukkal kapcsolatban elintézni valamit, majd az egyikük vissza fordul elena miatt mert kórházba kerül, szóval az a rész amikor damon meg bonni vannak a webclippben, lehet hogy úgy lesz hogy Stefan is velük lesz, csak ő fog vissza menni, vagy lehet hogy teljesen másképp lesz
mi van ha Caroline hal meg?? blink.gif
2012. május 10. 21:00 #9287
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én úgy félek ettől az évadzárótól. rohog.gif Nem tudom megmagyarázni, hogy miért... nem attól félek, hogy Elena kit fog választani, sem attól, hogy ki fog meghalni... Egyszerűen csak rossz érzés kerít hatalmába, ha rágondolok. unsure.gif Tiszta gyomorgörcsöm van. rohog.gif Ezt még jobban várom, mint a tavalyi évadzárót. rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, pink_bunny
2012. május 10. 21:20 #9288
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (liliboni4 @ 2012.05.10. 19:41)
Nos, már be van jegyezve június 25 (hétfőre) 22.30-kor az RTL-en!!! amint megtudtam beírtam a határidőnaplómba, de az is lehet hogy július 25 csak véletlenül a júniushoz írtam! (de valószínűleg 06.25.

én annak csak örülnék ha megint lenne nyáron bár sztem még korai lenne erröl beszélni smileeee.gif

Idézet (allyangel @ 2012.05.10. 21:00)
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én úgy félek ettől az évadzárótól. rohog.gif Nem tudom megmagyarázni, hogy miért... nem attól félek, hogy Elena kit fog választani, sem attól, hogy ki fog meghalni... Egyszerűen csak rossz érzés kerít hatalmába, ha rágondolok.  unsure.gif Tiszta gyomorgörcsöm van. rohog.gif Ezt még jobban várom, mint a tavalyi évadzárót. rolleyes.gif

gyomorgörcsöt kivéve mondhatnám azt is hogy stimt unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. május 10. 21:41 #9289
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.05.10. 21:00)
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én úgy félek ettől az évadzárótól. rohog.gif Nem tudom megmagyarázni, hogy miért... nem attól félek, hogy Elena kit fog választani, sem attól, hogy ki fog meghalni... Egyszerűen csak rossz érzés kerít hatalmába, ha rágondolok.  unsure.gif Tiszta gyomorgörcsöm van. rohog.gif Ezt még jobban várom, mint a tavalyi évadzárót. rolleyes.gif


Gyomorgörcs az nekem is van,csak nem az évadzáró miatt...rohog.gif Viccet félre téve,én is izgulok,de inkáb azért,hogy esetleg nem hozza az epizód a kívánt színvonalat. unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. május 11. 03:15 #9290
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
cray.gif cry.gif cray.gif 4hónap szünet grrr.gif
5 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Brittany, allyangel, Vampiregirl1, Lady Suzy
2012. május 11. 06:06 #9291
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
ÉÉéééééés tudtam! Végre eltaláltam valamit. rohog.gif thumbsup.gif Huhh, most nehéz lesz várni a köv. részig. unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Vampiregirl1
2012. május 11. 10:08 #9292
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
beer.gif wub.gif beer.gif





Istenem... imádtam!
10 felhasználónak tetszik: mikieger, allyangel, Daxy, An_d_a, pink_bunny, Alexis_0504, Vampiregirl1, Adrianna, Lady Suzy, Nita09
2012. május 11. 10:18 #9293
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Sokkos állapotba vagyok. Nem ... erre nem lehet mit írni. Julie ez tökéletes endgame volt a harmadik szezonra. Még így is. Sőt... talán így még tökéletesebb! ha beteljesedett volna Delena máris, akkor nem lenne miért tovább izgulni, nem lenne annyira izgalmas és várós hogy vajon hogyan tovább. Rick. Hát végleg vége. Imádtam a karakterét. Az egész lényét. Most nem megy több. Inkább még egy nézés. Imádom, imádom imádom!
8 felhasználónak tetszik: allyangel, Daxy, pink_bunny, Vampiregirl1, Misao, Adrianna, Lady Suzy, Pandus
2012. május 11. 12:05 #9294
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2012.05.11. 10:18)
Sokkos állapotba vagyok. Nem ... erre nem lehet mit írni. Julie ez tökéletes endgame volt a harmadik szezonra. Még így is. Sőt... talán így még tökéletesebb! ha beteljesedett volna Delena máris, akkor nem lenne miért tovább izgulni, nem lenne annyira izgalmas és várós hogy vajon hogyan tovább. Rick. Hát végleg vége. Imádtam a karakterét. Az egész lényét. Most nem megy több. Inkább még egy nézés. Imádom, imádom imádom!

TELJESEN EGYETÉRTEK! meghajolo.gif Méltó befejezése volt a 3. évadnak, és nagyon izgi rész volt. IMÁDOM! heart.gif Minden percét. És minden bejött, amire tippeltem (végre egyszer... rohog.gif ). Még vagy százszor megnézem ezt a részt, az tuti. wub3.gif Nah, le is írom a véleményem egy külön kommentben.
4 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Vampiregirl1, Adrianna, Lady Suzy
2012. május 11. 12:12 #9295
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Akárki akármit mond, nekem nagyon tetszett a rész! És minden bejött, amire tippeltem! OMFG! ÚRISTEN, nem bírok normális véleményt írni jelenleg, mert még mindig sokkban vagyok! mellow.gif De azért megpróbálkozok vele...
ÚRISTEEN, mindenbe le mertem volna fogadni, hogy Elena vámpír lesz... és OMFG, DAMONNEL találkozott először még Stefan előtt és úristen, majd' megszakadt a szívem, amikor Damon elfeledtette vele a dolgokat (már akkor is milyen önzetlen volt wub3.gif). És most mindenre emlékezni fog Elena, amit Damon elfeledtetett vele, OMG! w00t.gif Nekem iszonyúan tetszett a rész! Ez a "Klaus-Tyler-testébe-szállt" dolog annyira nem jött be, de még ebből is kihozhatnak valami jót. Szóval erre mondta Julie, hogy Tylernek nagy sztorivonala lesz a 4. évadban. ohmy.gif Mostmár minden világos. Nem is baj, Tyler végleges halálát úgyis sajnáltam volna (de tudtam hogy úgysem fog bekövetkezni az előbbi spoiler miatt). De mostmeg majd Tylert akarják megölni, mert benne van Klaus. rohog.gif Kusza egy sztori. rolleyes.gif Jesszus, de még mindig le vagyok ragadva Damon & Elenánál... OMFG! ohmy.gif Tény, hogy Elena nem őt választotta, de ezekután majd szépen átgondolja. spiteful.gif Más megvilágításból látja majd a helyzetet. Hiszen azt mondta, hogy ha Damonnel talizott volna először, akkor most őt választaná. HOLY SHIT! wub2.gif Alaric halála várható volt, de jobb is így... viszont jó volt viszontlátni a régi Alaric-ot szellem formában, amikor Jeremytől elbúcsúzott. Azt meg is könnyeztem. cray.gif Amúgy olyan furi volt látni Elenát és Mattet együtt a visszaemlékezésben. _nevet.gif Röhögnöm kellett, de nagyon! rofl.gif Tényleg, most Matt meghalt, vagy mi van vele?! blink.gif Amúgy Mattnek túl sok szerepe volt ebben a részben, nem gondoljátok? rofl.gif Hát az a kis magánakciója Jeremyvel (hogy vigyék el Elenát a városból)... látszik az értelmi szint. biggrin.gif Na mindegy... Sok megválaszolatlan kérdés... Jó kis 4. évadnak nézünk elébe, úgy látom. yu.gif
(P.S.: A vége eléggé Breaking Dawn koppintás volt. rohog.gif Rögtön az jutott eszembe róla.)

EZT A RÉSZT MEG KELL NÉZNEM MÉG VAGY SZÁZSZOR, MERT NEM TUDOK BETELNI VELE! *__*
8 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Vampiregirl1, LadyAlexa, Misao, Adrianna, Lady Suzy, Nina1122, Nita09
2012. május 11. 12:20 #9296
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Egyszerűen remek volt!
Az biztos, hogy Klaus holtan rémisztő volt. Azokkal a nyitott szemekkel. Ezek szerint Tyler is meghalt? think.gif Bár az tényleg meglepő volt, amit Bonnie tett. Elena meg pont olyan, mint az apja: feláldozza magát.
Talán egy éve még azt mondtam volna, hogy Elena ne legyen vámpír, de most... valahogy mindegy. Érdekes lesz majd a negyedik évad. (Hjuj, de messze van...)
Elena választásáról meg csak annyit, hogy sejteni lehetett, hogy Stefant válassza. Azon azért meglepődtem, hogy Damon-nal találkozott előbb.
Akkor most Elena az új gonosz vagy Tyler-Klaus? Mert ha jól emlékszem, az évadzáróra ígértek egy új gonoszt.
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. május 11. 12:23 #9297
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2012.05.11. 12:20)
Egyszerűen remek volt!
Az biztos, hogy Klaus holtan rémisztő volt. Azokkal a nyitott szemekkel. Ezek szerint Tyler is meghalt? think.gif Bár az tényleg meglepő volt, amit Bonnie tett. Elena meg pont olyan, mint az apja: feláldozza magát.
Talán egy éve még azt mondtam volna, hogy Elena ne legyen vámpír, de most... valahogy mindegy. Érdekes lesz majd a negyedik évad. (Hjuj, de messze van...)
Elena választásáról meg csak annyit, hogy sejteni lehetett, hogy Stefant válassza. Azon azért meglepődtem, hogy Damon-nal találkozott előbb.
Akkor most Elena az új gonosz vagy Tyler-Klaus? Mert ha jól emlékszem, az évadzáróra ígértek egy új gonoszt.


Nem hiszem, hogy Elena lenne az új gonosz. Tyler - Klaus. Szerintem ő. De így hogy Rick egyszer visszajött szellemként, majd lesz esély rá a jövőben is biggrin.gif Szeretem a karakterét, nem akarom hogy többet ne tűnjön fel. Damon annyira édes volt a végén. Áh. Olvadok tőle. Imádnivaló. Elena vámpír. Gondoltam rá én is, de azt hittem nem merik megcsinálni. Vajon kinek a vérével változtatta át Meredith? Azért arra kíváncsi lennék. smileeee.gif Pfff. ha mindenre emlékezni fog. Damon elfeledtette vele az első találkozást, azt amikor szerelmet vallott neki és még ki tudja mit, amit nem láttunk - majd a jövőre nézve biztos tesznek bele Julieék ilyen jeleneteket. smileeee.gif

Méltó és elképesztő befejezés volt. beer.gif
4 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, Misao, Adrianna
2012. május 11. 12:34 #9298
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2012.05.11. 12:23)
Vajon kinek a vérével változtatta át Meredith? Azért arra kíváncsi lennék. smileeee.gif

Ezen eddig nem is gondolkodtam. ohmy.gif De minden esély meg van rá, hogy Damon vérével változott át, mert Meredith egyszer vett vért Damontől még a 10-es rész körül. OMG, de jó lenne, ha tényleg Damon vére lenne... wub2.gif Elvégre nem túl sok vámpírtól vehetett vért Meredith. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Vampiregirl1, Misao, Adrianna, Pandus
2012. május 11. 12:51 #9299
- törölt felhasználó -    
Ez aztán évadzáró volt a javából. ohmy.gif Az elején annyira vicces volt, ahogy Damon üvöltött a telefonban. rofl.gif De ennyi, itt vége is letta humornak, és minden átcsapott drámába és WTF momentumba. Nem is bántam. Az viszont fura, hogy Damon találkozott először Elenával, nem pedig Stefan. Erre aztán tényleg nem számítottam. De ha Elena vámpír lesz, akkor bizony emlékezni fog rá, na meg a szerelmi vallomására is, amire külön kíváncsi leszek. cool.gif De nem ugrok ennyire előre, egyelőre még nem tartunk a 4. évadnál. Tehát mégis csak Klaus vérvonalához tartoznak... Most akkor Tyler/Klaus lesz? És akkor Klaus Tylerön keresztül fogja élvezi Caroline társaságát? Mert az úgy eléggé... ijesztő lesz. unsure.gif Na meg akkor most Tyler halott, mert ő volt valójában Klaus testében? Amúgy annyira sejtettem, hogy Elena Stefant fogja választani, de nem is baj, még örülök is neki. rolleyes.gif A vámpír Elenára kíváncsi leszek, de remélem, nem lesz belőle is Bambievő, nem kell még egy vegetáriánus vámpír a sorozatba. De mi az már, hogy ilyen Avatár-stílusban fejezik be. Amikor mutatták, hogy ott fekszik Elena, tudtam, hogy ki fogja nyitni a szemét és bumm, bejön a TVD-logó. Lehettek volna egy kicsit eredetibbek is, mivel a Nyállájt is elsütötte ezt (igen, sajnos ennyire mazochista vagyok, hogy megnéztem azt a szörnyűséges "filmet"). De összességében nagyon jó kis epizód volt. Még meg is könnyeztem a végét. De hogy fogjuk kibírni szeptemberig? mega_shok.gif
10 felhasználónak tetszik: mikieger, pink_bunny, allyangel, Vampiregirl1, LadyAlexa, Misao, Adrianna, Nina1122, Nita09, Pandus
2012. május 11. 13:11 #9300
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2012.05.11. 12:51)
Ez aztán évadzáró volt a javából. ohmy.gif Az elején annyira vicces volt, ahogy Damon üvöltött a telefonban. rofl.gif De ennyi, itt vége is letta humornak, és minden átcsapott drámába és WTF momentumba. Nem is bántam. Az viszont fura, hogy Damon találkozott először Elenával, nem pedig Stefan. Erre aztán tényleg nem számítottam. De ha Elena vámpír lesz, akkor bizony emlékezni fog rá, na meg a szerelmi vallomására is, amire külön kíváncsi leszek. cool.gif De nem ugrok ennyire előre, egyelőre még nem tartunk a 4. évadnál. Tehát mégis csak Klaus vérvonalához tartoznak... Most akkor Tyler/Klaus lesz? És akkor Klaus Tylerön keresztül fogja élvezi Caroline társaságát? Mert az úgy eléggé... ijesztő lesz. unsure.gif Na meg akkor most Tyler halott, mert ő volt valójában Klaus testében? Amúgy annyira sejtettem, hogy Elena Stefant fogja választani, de nem is baj, még örülök is neki. rolleyes.gif A vámpír Elenára kíváncsi leszek, de remélem, nem lesz belőle is Bambievő, nem kell még egy vegetáriánus vámpír a sorozatba. De mi az már, hogy ilyen Avatár-stílusban fejezik be. Amikor mutatták, hogy ott fekszik Elena, tudtam, hogy ki fogja nyitni a szemét és bumm, bejön a TVD-logó. Lehettek volna egy kicsit eredetibbek is, mivel a Nyállájt is elsütötte ezt (igen, sajnos ennyire mazochista vagyok, hogy megnéztem azt a szörnyűséges "filmet"). De összességében nagyon jó kis epizód volt. Még meg is könnyeztem a végét. De hogy fogjuk kibírni szeptemberig? mega_shok.gif


Én már most kivagyok. Utálom az évadbefejező epizódjaikat. Mindig hatalmas kérdőjeleket hagynak hátra. Wáááá. Hát igen. A vége kicsit twilight volt, de hát valahogy meg kellett mutatni az átvátltozást. Vajon Stefan még akkor is ott állt mellette? Neki vajon szintén mondta Meredith hogy Elenából vámpír lesz? Mattel mi lehet? Remélem azért túlélte. Tyler gondolom hogy így elhalálozott. Mondjuk azt nem egészen értem, hogy Bonniemiért pont belé tette Klaust. Bár erre is biztos kapunk majd választ. Szerintem amúgy elmegy majd egy kicsit a lány a sötét mágia irányába. Lehet ő lesz a kövi gonosz biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Bessie, pink_bunny, Vampiregirl1, LadyAlexa, Adrianna, Rekahhh
596 oldal 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!