Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 11. 19:38 #9321
- törölt felhasználó -    
Kb 5 perce láttam és sokkos állapotban vagyok.Egyenlőre még nem fogtam fel.Szegény Ric cray.gif
Annak örülök,hogy Elena vámpír lett és a telefonbeszélgetés ellenére reménykedem még Delenában,mert azthiszem a könyvben úgy van,hogy Damon lesz vele amikor vámpír lesz
blink.gif
Remélem Kat-et végre visszahozzák.És mekkora szívás,hogy Damon kitörölte Elena emlékeit az első találkozásukról! dry.gif
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2012. május 11. 20:22 #9322
lilla0007
lilla0007
'A'
 
Státusz~ What doesn't kill me, makes me stronger.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 0
Azonosító: 130643
Offline offline
Bevallom őszintén ez a rész nagyon lesokkolt ohmy.gif ....Reggel sajnos megtudtam, hogy Elena vámpír lesz ezért nem lepett meg (egyébként a vége nagyon emlékeztetett a Breaking Dawn-ra, bár a VD sokkal jobb), amikor Elena Stefant választotta azt hittem,h hogy már nincs remény, de utána volt a Damonos visszajátszás és az a "talán" amit Elena Damon-nak mondott..reménykedek, hogy a 4. évadban még lesz Delena. Egy kicsit elszomorított, hogy Klaus Tyler testében él tovább, mert már kezdtem megszokni és sajnálom, hogy ezért valószínűleg Joseph kiszáll a sorozatból, viszont az nem zavar, hogy Tyler meghalt rohog.gif.A legnagyobb gond az, hogy alig van már gonosz szereplője a TVD-nek, szóval várunk vissza Katherine smileeee.gif. Nem tudom hogy bírom ki ezt a "pár" hónapot.. mellow.gif.
2012. május 11. 20:35 #9323
- törölt felhasználó -    
Damonnek most már van egy kis gyűjteménye, emlékek terén, amit elfeledtetett Elenával. Ez volt a puzzle egyik újabb darabja. Mindenki tudja viszont a vámpír szabályokat, hogy ha egy embert megigéznek még emberként, hogy felejtsen el dolgokat , akkor vámpírrá alakulása után az összes ilyen emléket visszakapja. A negyedik évad első epizódjában ez meg fog történni. Így újabb fordulatot vesz Elena és Damon zavaros kapcsolata. Mivel a lány Stefant választotta, hiszen szereti őt. Mégis érez valamit a fiú testvére iránt is. Talán lesznek még közös jelenetek az új évadban. wub.gif

Beszéljünk arról az üzletről, melyet Bonnie kötött meg Klausszal.
Bonnie ugyanazt a varázslatot használta, mint amikor Klaus került Alaric, vagy Esther Rebekah testébe. Szóval ebből egyértelműen ki lehet következtetni Joseph Morgan jövőjét a sorozatban.
Klaus teste felégett, ahogyan Mikael vagy Finn teste is, de örülnék neki , ha esetleg flashback formájában látnánk még őt.
Tudod, én nem láttam igazából, hogy Klausnak az egész teste elégett. Nem mondhatom 100%-os bizonyossággal, hogy most láttuk őt utoljára. heart.gif heart.gif heart.gif

És tényleg Klaus annak a vérvonalnak a teremtője, melynek tagjai a Salvatore testvérek és Caroline?
Így van, ez az igazság. Klaus valójában mégsem hazudott a többieknek.
Szóval mi fog történni a következő évadban Caroline-nal és Tylerrel? Caroline mit fog gondolni?
Meglehetősen sokkos állapotban lesz és megdöbbent lesz, de közben nagyon zavart is lesz, főleg, amikor rájön, hogy Tyler élni fog, de ez egy másik vége a történetnek. Szóval ezután nagyon dühös lesz Klausra, aki továbbra is folytatni fogja fortélyait és úgy tesz, mintha Tyler lenne. Majd látni fogjuk ez hogy sikerül.
Sok ember beszélt arról, hogy elhagyják a várost: Az Elsők, Tyler és Caroline, sőt még az egyik Salvatore tesónak is el kell, méghozzá annak, akit Elena nem választott.
Nos, ami megtörtént Elenával, azt hiszem, hogy ezek után senki nem tervezi a város elhagyását vagy nyomós oka van elmenni és abba mindenki beleegyezett. A tervek változnak.
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Alison Lerman, Kyra99, An_d_a
2012. május 11. 20:42 #9324
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.11. 20:35)

Beszéljünk arról az üzletről, melyet Bonnie kötött meg Klausszal.
Bonnie ugyanazt a varázslatot használta, mint amikor Klaus került Alaric, vagy Esther Rebekah testébe. Szóval ebből egyértelműen ki lehet következtetni Joseph Morgan jövőjét a sorozatban. 
Klaus teste felégett, ahogyan Mikael vagy Finn teste is, de örülnék neki , ha esetleg flashback formájában látnánk még őt.
Tudod, én nem láttam igazából, hogy Klausnak az egész teste elégett. Nem mondhatom 100%-os bizonyossággal, hogy most láttuk őt utoljára. heart.gif  heart.gif  heart.gif

nagyon helyes, Joseph Morgan-ért harapok, ha nem jön vissza biggrin.gif wub.gif air_kiss.gif , Klaus akkor az igazi, ha ő játsza, az arc mimikája haláli és szívdöglesztő, ahogy a hangja is biggrin.gif blush.gif
6 felhasználónak tetszik: Kyra99, chelseagirl18, Alison Lerman, Lady Suzy, pink_bunny, An_d_a
2012. május 11. 20:53 #9325
- törölt felhasználó -    
hát JoMo hangja egyszerűen fantasztikus, meg az egész ember..visszont most még van remény arra hogy vissza jöjjön, tylerként nevetséges lesz sztem
2 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, Alison Lerman
2012. május 11. 20:53 #9326
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2012.05.11. 16:42)
Nem értem, miért kellett Mattet kinyírni. Ha ezt a sorsot szánták neki, már a sorozat elején meg kellett volna tenniük, de mostanra már kezdtem megszeretni, erre bamm. sad.gif

Nem halt meg. smileeee.gif Julie nyilatkozta, hogy életben van. laugh.gif

Idézet (Misao @ 2012.05.11. 16:47)
STEFAN!! TE IDIÓTA,CSÖPÖGŐS-BAROM!! A BARÁTNŐJE,A HŐN SZERETETT CSAJ FULDOKLIK EGY ELSÜLYEDT AUTÓBAN Ő MEG AZ EX-BOyFRIEND-T MENTI KI??? WTF??? MOST NORMÁLIS??

Nem kedvelem Stefant, de most mellette kell, hogy szóljak. Ugyanis ő Elenát akarta kimenteni, viszont Elena arra utasította, hogy Mattet mentse először. unsure.gif Lehet, hogy Elena tudott róla, hogy Meredith vámpírvérrel gyógyította meg, és ezért tudta, hogy még ha vámpírként is, de túl fogja élni a balesetet. Viszont Matt élete forgott kockán, így Elena inkább a barátját mentette maga helyett.

Idézet (nOmiee @ 2012.05.11. 17:12)
Na jó, most megint visszanéztem azt a részt, ahol Stefan ki akarja szabadítani Elenát, de ő mutatja, hogy inkább Mattet mentse. Most komolyan, nem utálatként, mert ahhoz is elég nagy önuralom kell, hogy tiszteletben tartsd a szerelmed akaratát még  akkor is, ha tudod, hogy nem lesz jó vége, de Stefan nem tudta volna egyszerűen csak kicsatolni Elena övét? Aztán ő felúszhatott volna velük, hiszen már egy ajtó szabad volt... think.gif

Pontosan ugyanezen gondolkodtam én is. rofl.gif Nemhogy Stefan, de maga Elena is ki tudta volna kapcsolni a biztonsági övét, és mivel az ajtó nyitva volt már, simán felúszhatott volna a felszínre. Dehát Elena már csak ilyen stupid... rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: Cintii, Vampiregirl1, Alison Lerman, pink_bunny, Daxy, An_d_a
2012. május 11. 20:59 #9327
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Annyira jó rész volt, és egyben szomorú is.
Klaus :'( Én még mindig reménykedek, hogy valamilyen formában visszakapjuk Joseph Morgant Klausként. Michael Trevinoval nincs semmi bajom, de csak maradjon meg Tylerként.
Amikor Alaric elkezdett búcsúzkodni Jeremytől, akkor elkezdtem sírni, meg egyébként a Klausos résznél is, na mindegy.
Stelena.. Igazából én örülök neki. Aranyosak meg minden. biggrin.gif Kíváncsi leszek, hogy meddig lesznek együtt.
Damon.. Olyan aranyos volt, mikor a telefonba kiabált.. Jót nevettem. biggrin.gif Jaj, de annyira örültem, hogy volt közös jelenete Rebekah-val smileeee.gif Annyira édesek együtt, és remélem, hogy talán összejönnek a 4. évadba, bár nem látok erre sok esélyt, mert Damon Elenát szereti.
Annyira tetszett az a rész, hogy Caroline sírt Klaus miatt. Azért fájt neki egy kicsit, hogy 'meghalt'.
Egyébként, nem fogom kibírni szeptemberig. Már most hiányzik, és kb. a sírás kerülget, hogy nem látom egy ideig őket.
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. május 11. 21:19 #9328
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cintii @ 2012.05.11. 20:59)

Annyira tetszett az a rész, hogy Caroline sírt Klaus miatt. Azért fájt neki egy kicsit, hogy 'meghalt'.


nem klaus miatt sírt, hamem mert tudta hogy akkor tyler is meghal, szóval klaus nem érdekelte sad.gif
4 felhasználónak tetszik: allyangel, Alison Lerman, LadyAlexa, Beba13
2012. május 11. 22:29 #9329
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Először is, szeretném megköszönni a kedves forgatókönyvíróknak és az egész stábnak, hogy megint elvarratlanul hagyták a szálakat és, hogy várhatunk szeptemberig. tongue.gif
Továbbá, ezen kívül azt is meg szeretném köszönni, hogy létrehozták ezt az egészet, mert valami hihetetlen. smileeee.gif
Ez az utolsó rész.. blush.gif
A végén elsírtam magam, ilyenkor döbbenek rá, hogy milyen jó színész Ian Somerhalder. Hihetetlen, hogy tudja ilyen hitelesen beleélni magát a szerepeibe.
**SPOILER**
Az utolsó percekben, amikor meghalt Ric és Damon belegondolt, hogy ezek szerint Elena meghalt, az valami hihetetlen volt! Az arc cray.gif ...na, én akkor kezdtem el sírni.
**SPOILER vége**
Meg természetesen a dal is közrejátszott ebben Sigur Rós az egyik kedvenc együttesem, és ebbe a részbe tökéletesen illett. Imádom a VDt!! wub.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1
2012. május 12. 02:35 #9330
Rekahhh
Rekahhh
яεçкłεѕѕ™
 
StátuszI'm so happy, 'cuz today I found my friends, they're in my head.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.06.
Hozzászólás: 2997
Csatolások: 15
Azonosító: 124407
Offline offline
Még sosem írtam ide, de így hajnali 2 tájékán muszáj kiöntenem a szívem. Kicsit sokkos állapotban vagyok, direkt vártam estig és elvonultam megnézni az évadzárót. Az egész spoiler-es lesz, szóval aki még nem látta ne olvassa.

Nekem már 15 perc után elkezdtek folyni a könnyeim (nem tudom pontosan melyik résznél) és abba sem tudtam hagyni. Amilyen szerencsém van az utolsó 2 perc elött lefagyasztottam a gépet, de talán még ez is izgalmasabbá tette.
A So What-os jelenetnél amikor leesett, hogy visszamentünk a 16 éves Elenához annyira erős izgalom fogott el, hogy az már nevetséges.

Az utóbbi pár hónapban nem tudtam eldönteni, hogy igazából melyik Salvatore-nak szurkolok, de a döntő pillanatokban Stefan volt a fejemben. A visszaemlékezések annyira visszahozták az első évad hangulatát (ami lehet csak nekem ennyire kedves), szóval végig Stefan volt a fejembe és 1-2 hete már sejtettem, hogy Őt fogja választani. Damon hagyja, hogy Stefan legyen a jófiú, pedig ezzel magának "ártott" mindig is.

Igazából a Tyler és Caroline-os jelenetet nem tudtam átérezni, nem tudtam elképzelni, hogy elmenekülnek x időre. Meg számomra az elképzelhetetlen, hogy ártani tudnak nekik a Tanács tagok.

Örültem, hogy Matt végre lépett valamit, bevonva ezzel Jeremyt a játékba, és külön tervbe kezdtek, vártam már mikor tör ki Matt karaktere. Persze, ezzel igazából csak jól elrontotta a dolgokat, magát fogja hibáztatni Elena haláláért. Erre kitérve, várható volt, hogy elöbb-utóbb előhozzák ezt, nem lehetett tovább halogatni, és ez így egy kicsit hajaz is a könyvre. Én igazából simán kinézem, hogy még valami természetfölötti boszis dologgal visszaváltoztatják Elenát idővel, de ez még odébb van. Igazából ez most csak azért ütött szíven, mert az a bizonyos "talán ha veled találkozok elöször" mondat nagyon ott volt. Amikor leesett, hogy Damon ott fekszik a földön és nem a Jessica-s visszatekíntés van(egy pillanatig azthittem), szó szerint tátva maradt a szám. Sírtam, mint az állat és hangosan mondogattam, hogy ezt "ne csináljátok velem". Megszakadt a szívem Damonért. Always gonna be Stefan. Hányszor is hallotta már ezt? Még meg is igézte Elenát, hogy keresse a boldogságot, lehet, hogy ezért ragaszkodik annyira Stefanhoz, de most emlékezni fog erre. Egyértelműen kedvenc jelenet volt a 3. évadból, de Damon mintha nem lepődött volna meg azon, hogyegy kiköpött Kat-et lát maga elött. És Ian iszonyat jó színész, az Ő alakítása tetszett a legjobban ebben a részben.
Visszatérve erre a jelenetre, persze itt igazából a lényeg az volt, hogy megint a nulláról indul a szerelmi háromszög, sőt még be is ugrott amikor Damon a 2x21-ben Kat-et szívatja azzal, hogyha Elena vámpírrá válna örökké harcolhatnának Stef szerelméért. És hoppá, itt tartunk.
Amikor Elena könyörög, hogy Mattet mentse meg elöször és volt az a visszaemlékezést én... kész voltam. Összes évadban nem sírtam annyit, mint ezalatt az egy rész alatt. Bár én nem tudom, Stefan vajon nem lett volna képes arra, hogy egyszerre vigye ki mindkettöt. Jó, nem akarok kötözködni, de ez így észszerű.

Kicsit idegesítő, hogy Bonnie mindig ott van, hogy elcs.ssze a dolgokat. Már tudni lehetett, hogy mit tervez amikor Klausnak magyarázott. Kezd ellaposodni ez a szereplő, csinálhatna valami mást is ezen kívül. Szerintem azért Tyler válaszotta, hogy a többiek azthiggyék, hogy nem Klaustól származik a vérvonaluk. Csak így értelmes.

Tyler-Klaus egyértelműen kihasználja a helyzetet, hogy átverheti egy kis ideig Caroline-t. Klaus teste nem égett el teljesen, Plec is "megerősítette". Lesznek itt még bonyodalmak.

Hiányoltam Kat-et, hisz Julie aztmondta, hogy amíg Klaus él nem jön vissza. Én ebből azt szűrtem le, hogy erre a részre már visszajön. Valószínűleg vissza is fog és titokban Tyler-Klaus figyeli majd.

Remélem bejönnek a kicunék, ha már ennyire a könyv irányába haladunk. Nem tudok elképzelni más gonoszt, remélem Jeremyt nem változtatják gonosz vámpírvadásszá.

Amúgy igen, a vége erősen hajad a Breaking Dawn-ra, de mind tudjuk, hogy a kettőt nem lehet összehasonlítani. Vajon Stefan akkor is ott volt még vele? Szerintem Ő nem tudott a vérről amit Elena kapott.

Még ezer meg ezer dolgot akartam írni, de a felét elfelejtettem mire ide értem. Kicsit hosszúra sikeredett.
Várjuk a szeptembert és a spoilereket és addig imádkozzunk, hogy kibírjuk.
6 felhasználónak tetszik: Daxy, Alison Lerman, allyangel, LadyAlexa, Vampiregirl1, An_d_a
2012. május 12. 02:49 #9331
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline

és eza szám ment az epizod utolso 4-4,5percében cray.gif
5 felhasználónak tetszik: Brittany, Alison Lerman, allyangel, Vampiregirl1, Nita09
2012. május 12. 09:07 #9332
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Tegnap este én is megnéztem és egy nagy nyomot hagyott bennem ohmy.gif Damon amikor telefonált Elenáékkal az nagy volt biggrin.gif És végre itt volt újra Elijah thumbsup.gif Annak örülök hogy a gonosz Alaric meghalt, mert úgy szegénykém nem volt szimpi (kövezzetek meg de szerintem így jobb tongue.gif) és tényleg legalább Jennával lesz wub.gif De a végén megkönnyeztem amikor Jeremytől elbúcsúzott cray.gif Olyan régi Rickes volt akkor szerettem igazán smileeee.gif Sajnáltam hogy Klaus végleg meghalt legalábbis a teste, a múltheti epizódban annak örültem h egy ideig hidegre tették de nem számítottam arra h most végleg :(Damont is sajnáltam úgy izgultam h mi lesz (mondjuk legbelül éreztem h Stefant választja) w00t.gif
És a végén Elena vámpír good.gif Kiváncsi leszek milyen lesz vámpírként Elena cool.gif
ÉS az a visszapillantós jelenet az volt a legjobb Delena wub.gif De most bejön amit mondott kiderül h vele találkozott először biggrin.gif
Matt & Jeremy külön akciója már tényleg nem kellett volna..
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny
2012. május 12. 11:26 #9333
Alison Lerman
Alison Lerman
♦ Princess of Persia™♦
 
Státusz"Jesus gave his life for me, and I'll give my life to him." R.J.S.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.30.
Hozzászólás: 6379
Csatolások: 1346
Azonosító: 134139
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.05.12. 02:49)

és eza szám ment az epizod utolso 4-4,5percében  cray.gif


Úgy bizony! Nagyon sajnálom, hogy egy sorozat, (ami egyébként remek) kell hozzá, hogy megismerjék az emberek!
A Sigur Rós az egyik kedvenc együttesem, Jónsi nak egyszerűen rajongok a hangjáért! meghajolo.gif Nem akarom reklámozni őket, de akinek tényleg nagyon tetszett, ajánlatos meghallgatni a Festival illetve A Sticks and stones című számokat! persze, nem csak ezeket! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. május 12. 12:36 #9334
- törölt felhasználó -    
a kedvenc részem ebből az epizódból amikor Damon és Elena először találkoztak

7 felhasználónak tetszik: allyangel, Misao, Vampiregirl1, Adrianna, Daxy, Kyra99, Lolla
2012. május 12. 17:56 #9335
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1f08rFxkd1qf4ncio1_500.gif
ugye hogy ugye? rohog.gif
10 felhasználónak tetszik: Kyra99, Vampiregirl1, Adrianna, allyangel, An_d_a, pink_bunny, Lady Suzy, Nita09, Lolla, zsofeeh
2012. május 12. 18:29 #9336
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Az összes eddigi rész közül ez volt az egyik legjobb.!
Hiába bőgtem végig az egészet, akkor is az volt... good.gif Már az első 10-15 percnél elbőgtem magam, utána pedig a Klaus-os rész, Alaric halála, a visszatekintés(ek) a balesethez, az, hogy Matt majdnem meghalt, az, hogy Tyler haldoklott, hogy Caroline sírt, hogy Elena meghalt, stb... Mindenen bőgtem. Az egyetlen személy, akinek a halálán nem akadnék ki, az Bonnie. Régebben nagyon szerettem, de már egyre jobban idegesít. Néha-néha hókuszpókuszol valamit, aztán megsértődik, és/vagy szenved, stb. Már egyáltalán nem szimpatikus a karaktere. nea.gif

Viszont ha Julie P. egyszer szembesétál velem az utcán, szívesen meg"beszélem" vele a dolgokat; írjon má' egy kis Delenát valahova valamikor, mert Damon a legtöbb VD rajongó kedvence, és mindig Ő szenved. tucherch.gif Ha nem lesz Đelena, ledzsúdózom ezt a nőt. nunchaku.gif
Remélem, hogy Klaus valahogy visszatér a SAJÁT testében, és Tylert is visszakapjuk valahogy, mert megint nagyon megkedveltem őt is. Mondjuk az a "Tyroline-ék menekülnek dolog" nem jött volna be, mindegyikőjüket szeretem, és nem akarom, hogy az legyen velük is, mint Katherine-nel; hogy akár egy évadon keresztül nem látjuk őket sehol.
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én simán elviselnék még kb. 25 évadot. banana_moonwalk.gif
6 felhasználónak tetszik: Beba13, Vampiregirl1, Cintii, allyangel, An_d_a, pink_bunny
2012. május 12. 18:46 #9337
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (allyangel)
Pontosan ugyanezen gondolkodtam én is. rofl.gif Nemhogy Stefan, de maga Elena is ki tudta volna kapcsolni a biztonsági övét, és mivel az ajtó nyitva volt már, simán felúszhatott volna a felszínre. Dehát Elena már csak ilyen stupid... rolleyes.gif


Szerintem nem volt rá ideje, hogy kicsatolja, végülis már jó-pár perce a víz alatt volt, és amikor Stefan elkezdett felfelé úszni Matt-tel, Elena elkezdett "úszkálni", és látszott rajta, hogy szinte semmi levegő sem maradt már benne. Nem volt arra ideje, hogy kicsatolja magát - szerintem -. Meg persze biztos meg is volt ijedve, végülis kb. 2 másodperc alatt az útról a vízbe keveredtek. (Ejnye, Rebekah, ez egy mínusz pont volt nálad! acute.gif )
Az viszont igaz, hogy Stefan pl. kicsatolhatta volna Elena övét, vagy szinplán kitéphette volna, úgy, mint az ajtót... Ha azt ki tudta tépni, egy övet is fél másodperc alatt szétszaggat. Vagy felvihette volna Elenát és Matt-et egyszerre is. De hát épp' nem vágott egyiknek sem az esze eme helyzetben. bolond.gif
4 felhasználónak tetszik: Beba13, allyangel, pink_bunny, Vampiregirl1
2012. május 12. 18:58 #9338
- törölt felhasználó -    
Idézet (Kyra99 @ 2012.05.12. 18:29)
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én simán elviselnék még kb. 25 évadot.  banana_moonwalk.gif

én akár százat is, egyszerűen nem tudom megszokni ha más filmekben látom őket, főleg ha nem vmi természetfeletti lényként, mondjuk vámpír

am én Bonniet nem utálom, neki köszönhetem hogy Klaus még él, és nem csak ő, hanem Stefan Damon Abby Caroline meg talán még Tyler de az a rész még zavaros
szóval sztem ez volt az amit az évad során végre jól is csinált, thumbup2.gif victory.gif de nem írom le a kövi évadra sem, mivel Carolinet is utáltam az elsőben de mára már megszerettem, talán Bonniet is majd megszerettetik velünk

és én is több Delenát akarok, milyen jó lesz majd látni amikor Elena először találkozik Damonnel az átváltozása óta,
nem lennék meglepve azon se ha Damon vmi hülyeséget csinálna amíg azt hiszi hogy Elena tényleg meghalt, de lehet hogy pörgetnek majd, bár nem hiszem
2 felhasználónak tetszik: Kyra99, Beba13
2012. május 12. 22:30 #9339
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Csináltam egy rövidke Delena videót az új rész tiszteletére. cool.gif Tudom, hogy sz@r, de az a helyzet, hogy a program amivel csinálom bedöglött kb. 3 hete és azóta próbálom megszerelni, de nem sikerül... Így egy korábbi verzióját kellett letöltenem, ami meg tök sz@r, dehát ez van. -.-" Átmeneti megoldás... Remélem azért tetszik! laugh.gif

9 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Daxy, Misao, Vampiregirl1, Kyra99, Bütyi92, Adrianna, Lolla, An_d_a
2012. május 13. 11:43 #9340
- törölt felhasználó -    
Az elmúlt pár napban rengeteg bántó szöveget olvastam Stefanről (nem csak itt), de most így belegondolva, én hálás vagyok neki. Mert végül is, ha kimenti Elenát, Delena soha a büdös életben nem történt volna meg. Az ember Elena nem engedte volna el Stefant. Na igen, az ember Elena... Ugyanis ne mondjuk már, hogy Stefan ugyanúgy fogja szeretni a vámpír Elenát, amikor még az elején (talán az első évadban?) kihangsúlyozta, hogy pont az emberségét szereti annyira. Ráadásul ugye nem véletlenül mutatták azt a visszaemlékezős jelenetet, ahol Damon találkozott Elenával először. Na meg ott van még a nagy szerelmi vallomás, ami biztosan megzavarja majd szegény Elena bioritmusát. Stefan meg végre máshova is nézelődhetne (most Katherine-re vagy Caroline-ra gondolok), Paul is biztos örülne neki. Na de egy szó mint, száz, már nagyon várom, amikor Elena végre emlékezni fog. Mondjuk én a helyében dühös lennék, ha ilyen nagy kaliberű dolgot elfelejtetnének velem, de hát a szerelem és a düh kéz a kézben jár, szóval hajrá, dühöngj csak. rolleyes.gif
12 felhasználónak tetszik: allyangel, Misao, Adrianna, Vampiregirl1, LadyAlexa, Daxy, pink_bunny, Lolla, katie993, Beba13, xxxddd, An_d_a
596 oldal 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!