Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 14. 21:12 #9361
- törölt felhasználó -    
TVLine: Jó hírek Julie Plec-től Klaus-ról!

TVLINE | Mi a helyzet Joseph Morgannel? Most láttuk őt utoljára?
Julie: Nem, egyáltalán nem. Ez csak átmeneti, mint amikor Klaus Alaric testében volt.

TVLINE | Szóval mindketten teljesen jól lesznek, ha Klaus végül elhagyja Tyler testét?
Julie: Igen. Kiszáradt Klaus most egy kicsit ropogósra sült, de minden bizonnyal még megmenthető.

TVLINE | Kissé úgy tűnt, hogy Klaus ki lett írva a sorozatból. Miért döntöttél mégis úgy, hogy ilyen módon visszahozod őt?
Julie: Ritkán van olyan, hogy egy sorozatban, mindennek a kellős közepén felbukkan egy karakter, aki szinte berobban, a színész, aki játsza őt, remek és a rajongók utálják őt szeretni vagy szeretik őt utálni. Joseph Morgan, mint Klaus, elég speciális. Bár azt akartuk, hogy hőseink végre nyerjenek, de tudjuk azt is, hogy Joseph Morgan és Klaus nem tűnhet el a sorozatból, mert még jóval többet akarunk belőle mutatni. Olyasféle győzelmet akartunk aratni hőseink számára, melynek még mindig része Klaus is. És ez sikerült.

ennél jobb hírt nem is kakphattnk volna, most már megnyugodtam smileeee.gif
8 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Kyra99, Nina1122, Cintii, LadyAlexa, Catherine, Pandus, BunnyGirl
2012. május 15. 01:25 #9362
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.14. 21:12)
TVLine: Jó hírek Julie Plec-től Klaus-ról!
TVLINE | Mi a helyzet Joseph Morgannel? Most láttuk őt utoljára?
Julie: Nem, egyáltalán nem. Ez csak átmeneti, mint amikor Klaus Alaric testében volt. 
TVLINE | Szóval mindketten teljesen jól lesznek, ha Klaus végül elhagyja Tyler testét?
Julie: Igen. Kiszáradt Klaus most egy kicsit ropogósra sült, de minden bizonnyal még megmenthető.
TVLINE | Kissé úgy tűnt, hogy Klaus ki lett írva a sorozatból. Miért döntöttél mégis úgy, hogy ilyen módon visszahozod őt?
Julie: Ritkán van olyan, hogy egy sorozatban, mindennek a kellős közepén felbukkan egy karakter, aki szinte berobban, a színész, aki játsza őt, remek és a rajongók utálják őt szeretni vagy szeretik őt utálni. Joseph Morgan, mint Klaus, elég speciális. Bár azt akartuk, hogy hőseink végre nyerjenek, de tudjuk azt is, hogy Joseph Morgan és Klaus nem tűnhet el a sorozatból, mert még jóval többet akarunk belőle mutatni. Olyasféle győzelmet akartunk aratni hőseink számára, melynek még mindig része Klaus is. És ez sikerült.
ennél jobb hírt nem is kakphattnk volna, most már megnyugodtam smileeee.gif

döltbetüs részt, mond el Katherine-nek rolleyes.gif végre szabad vagy nem kell bujkálnod Klaus elöl, oh upszi mégse csak elküldtük aludni/másnak a testébe nah mind1 inkább csöndbe maradok Klaus ugyse kedvenc karakter számomra unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1
2012. május 15. 15:16 #9363
- törölt felhasználó -    
mivel valószínüleg klaus még ellesz tyler testében egy ideig, katherine is vissza fog jönni ebben biztos vagyok
annak pedig örülök hogy Joseph nem lett kiíírva
2012. május 15. 15:43 #9364
- törölt felhasználó -    
Zap2It: Amikor „Tyler” elbúcsúzott Caroline-tól, és a gyönyörű jövőjéről beszélt, akkor már valójában Klaus-t hallottuk?
Julie Plec: Igen. Ezt szerettük volna elhinteni a „gyönyörű vagy, és nagyszerű jövő áll előtted” mondattal. Ez egy klasszikus Klaus-Caroline mondat volt, tehát szándékosan mondattuk ezt vele. Az a sok érzelem igenis Klaus-tól eredt.

Zap2It: Mielőtt visszatér a saját testébe, fog egy kicsit szórakozni Tylerében?
Julie Plec: Igen. Egyértelműen meg fogja hosszabbítani a Tylerben maradását, az első részben legalábbis biztosan, a körülmények miatt. Bármi is fog történni az első részben Caroline és „Tyler” között, valójában Caroline és Klaus között fog történni, úgyhogy nagy valószínűséggel jól fogunk szórakozni.

Zap2It: Tudom, hogy korábban azt nyilatkoztad, hogy Stefan és Elena újra együtt lesznek, de emellett mi fog járni most Stefan fejében? Mit fog gondolni a döntésről, amit hozott? Nagyon összetörtnek látszott az utolsó jelenetben.
Julie Plec: Sok minden közrejátszott abban, hogy össze volt törve. Meredith már közölte vele a híreket, szóval amikor ott állt Elena teste mellett, épp gyászolta őt, és arra gondolt, hogy nem tudta megmenteni Elenát az egyetlen dologtól, amit soha nem akart, vagyis hogy vámpírrá kelljen válnia. Nagy nyomás fog nehezedni rá, és nagyon ki fogja borítani Damont, hogy Mattet mentette meg Elena helyett. Abban a pillanatban hatalmas teher volt Stefan vállán. Mivel Elena azt szerette volna, hogy Stefan Mattet mentse meg, a fiú így tett. Stefan mindig is hagyta, hogy Elena önálló döntéseket hozzon. Ha vámpírként Elena rossz döntéseket kezd el hozni, akkor látni fogjuk, hogy Stefan miként kezeli ezt a helyzetet. Betekintést fogunk nyerni abba, hogy Stefan hogyan tud még viselkedni egy kapcsolatban, hogy milyen, amikor nem minden fenékig tejfel, és nem támogatja mindenben megingathatatlanul a barátnőjét. Elena többé már nem ugyanaz az Elena.

http://vampirnaplok.hu/a-4-evadban-meg-inkabb-kielezodik-a-szerelmi-haromszog/#more-3195
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Vampiregirl1, LadyAlexa
2012. május 15. 16:16 #9365
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.15. 15:43)
Zap2It: Amikor „Tyler” elbúcsúzott Caroline-tól, és a gyönyörű jövőjéről beszélt, akkor már valójában Klaus-t hallottuk?
  Julie Plec: Igen. Ezt szerettük volna elhinteni a „gyönyörű vagy, és nagyszerű jövő áll előtted” mondattal. Ez egy klasszikus Klaus-Caroline mondat volt, tehát szándékosan mondattuk ezt vele. Az a sok érzelem igenis Klaus-tól eredt.

Tudtam. Már amikor elsőre néztem a részt, akkor is rájöttem egyből. laugh.gif Bezzeg a húgom nem akarta nekem elhinni, csak mire hosszasan elmagyaráztam... rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Beba13, Vampiregirl1, LadyAlexa, pink_bunny, An_d_a
2012. május 15. 16:31 #9366
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.15. 15:43)

  Zap2It: Tudom, hogy korábban azt nyilatkoztad, hogy Stefan és Elena újra együtt lesznek, de emellett mi fog járni most Stefan fejében? Mit fog gondolni a döntésről, amit hozott? Nagyon összetörtnek látszott az utolsó jelenetben.
  Julie Plec: Sok minden közrejátszott abban, hogy össze volt törve. Meredith már közölte vele a híreket, szóval amikor ott állt Elena teste mellett, épp gyászolta őt, és arra gondolt, hogy nem tudta megmenteni Elenát az egyetlen dologtól, amit soha nem akart, vagyis hogy vámpírrá kelljen válnia.

Erröl jut eszembe hogy unsure.gif és itt nem lehet semmi kifogása Stefannak mindannak mellet Stefan hibásan döntött mikor hagyta meghalni szerelmét, de másrészt még ilyen kritikus helyzettben is tiszteletben tartotta Elena kivánságát
és amit Damont illeti joggal lesz berágva Stefanra hisz hagyta meghalni akibe mindketten szerelmesek és tudjuk amit Damont illeti "I don’t mind being the bad guy, I’ll make all the the life and death decisions…I’ll even let her hate me for it. But at the end of the day, I’ll be the one to keep her alive" rolleyes.gif én már kiváncsian várom mikor Damon és Elena erröl fognak beszélni elég fontosnak tartom remélem nem fogják kihagyni smileeee.gif és amint Elena-t illeti, sztem igen
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, An_d_a, pink_bunny
2012. május 15. 18:52 #9367
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
bocsi a dupláért nem tudom elözöt már szerkeszteni csak gondoltam megosztom veletek is smileeee.gif természetesen nem az én videoim
7 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Adrianna, Beba13, An_d_a, Nina1122, Vampiregirl1, Average Girl
2012. május 15. 20:37 #9368
- törölt felhasználó -    
még csak most jutott eszembe h Klaus milyen lelkesen lelépett volna Tyler testében Caroline-al. rolleyes.gif
meg arra is kivámcsi lennék h Stefan tudott e róla hogy Elena átváltozik ha meghal, amikor Matt-et mentette meg helyette v M..t csak utána szólt neki amikor már Elena meghalt... mert amilyen lelkiismeretes én nem hiszem hogy hagyta volna végleg meghalni, csak azért mert tiszteletben tartja a döntéseit
mindenesetre remélem hamarosan Kat-ről is kapunk valami jó hírt, nem lennék meg lepve ha már az első vagy második részben felbukkanna...
1 felhasználónak tetszik: Lizania
2012. május 17. 21:44 #9369
- törölt felhasználó -    
Jó hírek Katherineről!
A napokban készült interjúban Nina elárulta,hogy Katherine benne lesz a negyedik évadban és nagyon meglepődik majd,amikor megtudja,hogy Elena vámpír.
Rossz hírek a kezdéssel kapcsolatban.
Szeptemberről októberre tolták a 4. széria kezdését.
8 felhasználónak tetszik: Daxy, Kyra99, Lady Suzy, Vampiregirl1, katie993, pink_bunny, An_d_a, Pandus
2012. május 18. 06:56 #9370
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (FashionGirl @ 2012.05.17. 21:44)
Jó hírek Katherineről!
A napokban készült  interjúban Nina elárulta,hogy Katherine benne lesz a negyedik évadban és nagyon meglepődik majd,amikor megtudja,hogy Elena vámpír.
Rossz hírek a kezdéssel kapcsolatban.
Szeptemberről októberre tolták a 4. széria kezdését.


+1 hónap...?! ooo.gif Valaki öljön meg.! fear.gif
7 felhasználónak tetszik: allyangel, Lady Suzy, Vampiregirl1, katie993, pink_bunny, An_d_a, Pandus
2012. május 18. 20:09 #9371
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Vampire Diaries Cast Teases Season Four cool.gif
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Kyra99, Misao, allyangel, pink_bunny, Lady Suzy, An_d_a
2012. május 20. 13:53 #9372
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.05.20. 13:19)
Ezt muszáj! rohog.gif Hát nem cukik? wub3.gif

A felső sorban a második az kicsoda? rohog.gif Matt Davis? think.gif
2012. május 20. 18:53 #9373
lilla0007
lilla0007
'A'
 
Státusz~ What doesn't kill me, makes me stronger.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 1416
Csatolások: 0
Azonosító: 130643
Offline offline
Egy kis hír smileeee.gif :
Julie Plec, nem tervez bontogatni egy új románcot a faképnél hagyott Salvatore testvér számára.

Elena Stefant válaszotta, bár ez a döntés végül kapóra jött, mikor kiderült, hogy ő most már vámpír. Időbe fog telni, mire elfogadja a változást és felméri, hogyan van hatással az új természetfeletti helyzete a Stefannal és Damonnel való kapcsolatára. “Az évad első részében betekintést nyerünk az Elenával történő dolgokba, hogy hogyan fog a két testvér vélekedni a helyzetről, miként akarják átsegíteni a lányt a nehézségeken, és mindez hogyan lesz hatással a kapcsolatukra?” Plec elmondja a TVLine-nak: “Miután lenyugodtak a kedélyek ekörül, meglátjuk mi lesz Damon új szerelmével."
forrás : vampirnaplok.tk
7 felhasználónak tetszik: Misao, An_d_a, Vampiregirl1, allyangel, Nina1122, Bütyi92, LadyAlexa
2012. május 20. 19:05 #9374
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (lilla0007 @ 2012.05.20. 18:53)
“Miután lenyugodtak a kedélyek ekörül, meglátjuk mi lesz Damon új szerelmével."
forrás : vampirnaplok.tk


Damon új szerelmével? think.gif
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2012. május 20. 19:12 #9375
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2012.05.20. 19:05)
Damon új szerelmével? think.gif

állat lenne ha Tatia is felbukkanna spiteful.gif akkor már Elijah is kapna egy elenát laugh.gif
2012. május 20. 19:31 #9376
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.20. 19:12)
állat lenne ha Tatia is felbukkanna spiteful.gif akkor már Elijah is kapna egy elenát laugh.gif


Én nem is értem miért nem klónoznak,oszt mindenkinek jutna egy Elena,az igazi meg maradjon csak Damonnal rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: An_d_a, allyangel, Vampiregirl1, Nina1122, Beba13, Adrianna, Kyra99, Lady Suzy, LadyAlexa
2012. május 20. 19:51 #9377
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2012.05.20. 19:31)
Én nem is értem miért nem klónoznak,oszt mindenkinek jutna egy Elena,az igazi meg maradjon csak Damonnal rohog.gif

az a legnagyobbik baj h mindegyik stefant akarja mad.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. május 21. 17:57 #9378
- törölt felhasználó -    
Idézet
Elena Stefant válaszotta, bár ez a döntés végül kapóra jött, mikor kiderült, hogy ő most már vámpír. Időbe fog telni, mire elfogadja a változást és felméri, hogyan van hatással az új természetfeletti helyzete a Stefannal és Damonnel való kapcsolatára. “Az évad első részében betekintést nyerünk az Elenával történő dolgokba, hogy hogyan fog a két testvér vélekedni a helyzetről, miként akarják átsegíteni a lányt a nehézségeken, és mindez hogyan lesz hatással a kapcsolatukra?”"

ez am azt jelenti h stefan és damon annyira jól ápolt harmadik évados kapcsolata megint meggyengül? remélem nem
2012. május 21. 18:26 #9379
- törölt felhasználó -    
néhány hír a 4.évadról
A CW megerősítette, hogy a 4. évadot október elején láthatjuk a képernyőn. A sorozatot a megszokott időben, csütörtökön adja majd a csatorna, de a Beauty and the Beast c. sorozat fogja követni a The Secret Circle helyett.
A hasonmás elvesztése eléggé meghatározó lesz Klaus számára, és a cselekvéseit is ez fogja befolyásolni. Valójában nem is érezheti magát biztonságban, hiszen van egy karó, ami megölheti, van egy boszorkány, aki kiszáríthatja és új hibrideket sem hozhat létre. Plusz Caroline sem fog túlságosan örülni, ha rájön, Klaus átverte őt.
Jó hír a Joseph Morgan rajongóknak: a színész továbbra isállandó szereplője lesz a sorozatnak.
A 4. évad azzal a tudattal indul majd, hogy minden megváltozott. Elena és barátai utolsó évüket töltik a középiskolában, és az érettségi után külön utakon járnak majd, de a szülővárosukhoz, Mystic Falls-hoz való kötődésük elmélyül, mikor egy új ellenség el akarja pusztítani azt.
11 felhasználónak tetszik: Nina1122, Kyra99, chelseagirl18, An_d_a, Lady Suzy, Vampiregirl1, allyangel, katie993, Cintii, Zolanski, LadyAlexa
2012. május 21. 18:34 #9380
- törölt felhasználó -    
Idézet (FashionGirl @ 2012.05.21. 18:26)
néhány hír a 4.évadról 
A CW megerősítette, hogy a 4. évadot október elején láthatjuk a képernyőn. A sorozatot a megszokott időben, csütörtökön adja majd a csatorna, de a Beauty and the Beast c. sorozat fogja követni a The Secret Circle helyett.
A hasonmás elvesztése eléggé meghatározó lesz Klaus számára, és a cselekvéseit is ez fogja befolyásolni. Valójában nem is érezheti magát biztonságban, hiszen van egy karó, ami megölheti, van egy boszorkány, aki kiszáríthatja és új hibrideket sem hozhat létre. Plusz Caroline sem fog túlságosan örülni, ha rájön, Klaus átverte őt.
Jó hír a Joseph Morgan rajongóknak: a színész továbbra isállandó szereplője lesz a sorozatnak.
A 4. évad azzal a tudattal indul majd, hogy minden megváltozott. Elena és barátai utolsó évüket töltik a középiskolában, és az érettségi után külön utakon járnak majd, de a szülővárosukhoz, Mystic Falls-hoz való kötődésük elmélyül, mikor egy új ellenség el akarja pusztítani azt.

én már nagyon kiváncsi vagyok erre az új gonoszra, de leginkább arra h milyen célból fog Mystic Falls-ba jönni
596 oldal 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!