Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 27. 11:51 #9401
Nadett
Nadett
új tag
 
StátuszÉlek létezem és élvezem :D
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.26.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 176560
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.05.27. 09:43)
nem akarom h elmenjen cray.gif de legalább a negyedik évadban is benne lesz, szóval ez azért vigasztal
az mi már h róla nem is szólnak a tévében h itt van, pedig nagy sztár, v lehet h szóltak csak én nem láttam
a filmje kb mikorra lesz látható? vki nem tudja?


Szerintem nem csak a 4. évadban lesz benne bár mondjuk ez csak egy megérzés smileeee.gif A filmje meg szerintem csak jövőre lesz bemutatva, utalást még nem olvastam ezzel kapcsolatban. Addig is bújom a twiitert hátha Nina, Ian vagy Joseph elejt valami kis utalást a sorozattal vagy filmel kapcsolatban biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1
2012. május 27. 21:43 #9402
misscandygirl
misscandygirl
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.03.19.
Hozzászólás: 31
Csatolások: 0
Azonosító: 55234
Offline offline
TVD is one of my favorite shows : D
2012. június 01. 15:52 #9403
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Lehet, hogy azért, amit mondani fogok meg leszek kövezve, de kérdésesnek tartom, hogy végig fogom-e nézni a 4. évadot. A legfontosabb talán az, hogy már nagyon de nagyon elhúzzák ezt a Stefan - Elena - Damon szerelmi szálat és már engem (egyébként nagyon türelmes szoktam lenni) untat és idegesít. Vagy találjanak ki egy Stelena végződést, vagy válassza magát Elena, vagy pedig valaki mást csak legyen vége ennek, mert huhh... dry.gif A következő problémám az, hogy az összes jó karakterből nyálgombócot akarnak csinálni és aki meg végre érdekes lett (Alaric) azt szépen kinyírják. Kéne legalább egy olyan gonosz, akit nem rontanak el semmiféle szerelmi szállal vagy egyéb hasonló dologgal. Vagy lehet számára szerelmi szálat írni, csak akkor a személyisége a lehető legkevesebbet változzon. Egyébként pontosan emiatt nem támogatom a Delena párost sem. Ha az igazi badass és tökéletes Damonből egy hősszerelmest csinálnak én eskü odamegyek és felgyújtom Julie házát. rohog.gif Szóval a Delena lenne a harmadik (kettő és feledik?) problémám. Ami még nagyon zavarna, ha Elena továbbra is ilyen idegesítő maradna. Egy ponton már jobban kezdett zavarni, mint Rachel a Glee-ben (off: őt idő után megszerettem tongue.gif) ami azért tényleg jelenthetne valamit. Szóval az lenne itt a lényeg, hogy mondjuk azért ne csináljanak belőle gonoszt, de legalább legyen vámpír és ne legyen ilyen önző *censored*. Mert szerintem nagyobb *censored*, mint Katherine. rohog.gif Ja és ha nem kapunk izgi, új szereplőket és több Katherine-t, akkor tényleg végleg lemondok a sorozatól. Ámen.
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Misao, LadyAlexa, pink_bunny, rencsi95
2012. június 01. 17:50 #9404
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2012.06.01. 15:52)


A Stelenást részt leszámítva hasonlóan érzek én is. unsure.gif Nagyon reklámozzák most ez az "Új főgonoszt" - szóval valami nagyon nagyra számítok (ilyenkor szoktam csalódni rohog.gif) De én is őszintén remélem,hogy az új főgonoszunk,tényleg főgonosz lesz.Viszont (számomra) az egyetlen jelölt e téren Kol. biggrin.gif Ő az akinek nem tudok elképzelni szerelmiszálat (mármint a sorozatban biggrin.gif) - ergó gyengepontott sem.Klaus tökéletes főgonosz lett volna,ha nem kavarták volna bele,tesókat,anyut és Caroline-t...Na meg Bonnie-t,aki kinyírta (majdnem).Apropó Bonnie; hogy akarnak az írók bármiylen legyőzhetetlen karaktert kreálni,ha az egyetlen aki legyőzi úgyis Bonnie lesz? Mert ez ugye mindig így van.Bonnie átlapozza a bűvöskönyvét,hisztizik egy kicsit,hogy ez miért nem fog sikerülni,majd motyog néhány varázs szót és kész is,minden megoldódott! - Speciel engem már nagyon untatt,hogy folyton ezzel a menetrendel iktatják ki a legyőzhetetlennek kikiáltott karaktereket. Csak oda akarok kilyukadni,hogy az új főgonosztól még Bonnie is rettegjen,ennyi! pardon.gif A szerelmi-szálról; ebben az egyben egyetértek Julie-val,ha Elena válsztana az a sorozat végét jelentené. pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, pink_bunny, rencsi95
2012. június 01. 17:57 #9405
- törölt felhasználó -    
igazán tetszik amit írtál, bár még eddig nem zavar annyira az elena stefan damon háromszög
és hát az hogy "nagyobb *censored*, mint Katherine" lol2.gif ... biggrin.gif bár ha az ember végig gondolja , bele éli magát a karakterébe, sokszor meglehet érteni, bár az hogy csak azért nem választ mert mindkettő kell neki igazán Katherine-s, de ő is letudta már h Stefan kellett neki mindig is, olyan nincs h elena drága nem tudja , szóval talán a lezárás jól jönne, és egy újabb csaj damonnek, aki mivel ember lenne, damon folyton vigyázna rá .., legalábbis én így képzeltem el, de a rossz hír h Julie azt nyilatkozta idézem:

" Lehet azt mondani, hogy a szerelmi háromszög erősebb lesz a 4. évadban, mint valaha?
Julie Plec: Igen. Ezzel talán veszélybe sodrom magam, de igen. Az embereket idegesítheti a szerelmi háromszög, de a sorozat azon alapul, hogy van két vámpír testvérünk, akik ugyanazt a lányt szeretik. Így kezdődött a sorozat, és ez a vonal mindig is meglesz a történetben. Hol jobban, hol kevésbé fog előtérbe kerülni, de mindig ott lesz. Elena vámpírrá válása fel fogja frissíteni. Megváltoztat dolgokat, és új kérdéseket tár elénk. Elmélyíti a dolgokat. Ez mind a felnőtté válás része. ""

én azt mondom , h julie-nak ha valóban szeretné ezt az ígéretét megtartani akkor nagyon zseninek kell lennie, hogy ezt továbbra is megtudja csinálni jól, mert elég hamar nézettség csökkenés fog bekövetkezni, és talán veszélybe kerülhet az 5.évadunk

am jobb lenne ha elenát mindketten hanyagolnák, Stefan-t sokkal jobban megszeretnék, ha végre eltűnne az árnyékából, és más valakit szánnának neki Elena helyett - akár Rebekah vagy valaki más, aki kihozná belőle a vadabb Stefant, poénosabb Stefant, de nem az őrült gyilkolászós Stefant , amilyen a 3.évadban is volt

jah és az pedig sztem nem biztos h a sorozat végét jelentené ha a a három szög nek annyi lenne, behozták a klaus caroline tyler szálát, ez pont elég is lenne
plusz mellé egy fő gonosz aki feltehetően gonosz is marad
plusz a vámpír elena, és nem lenne gond ha a salvatore tesók más után néznének, ezt is meglehetne oldani jól

jah az pedig igazán fantasztikus lenne ha bonnie-t nyaralni küldenék, mert nem nagyon lett a kedvencem, sőt untam is rendesen az ő jeleneteit, főleg az anyjával, meg a sráccal
3 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, pink_bunny, Catherine
2012. június 01. 18:29 #9406
- törölt felhasználó -    
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Adrianna, pink_bunny, allyangel, LadyAlexa, Average Girl, Minimanó94
2012. június 03. 18:12 #9407
- törölt felhasználó -    
hát ha jól veszem ki akkor ez az első találkozásuk
kár hogy nem így történt... laugh.gif
2012. június 05. 12:41 #9408
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
TV Guide interjú Julie Plec-cel

Mikor idén ősszel visszatér a negyedik évaddal a sorozat, Stefan és Caroline barátsága még jobban megerősödik, amit a rajongók már régóta sürgettek. Egyszóval többet kapunk ilyen jelenetekből az új szezon során.

"Mindig is úgy tekinttem Carolinera, mint Stefan jövőbeli Lexijére." - árulta el Julie Plec a múlt hétvégi ATX Television Festival nevű rendezvényen. "A barátságukból eddig csak kis morzsákat kaptunk, de a sorozat előrehaladtával a lány szerepe egyre fontosabb, s Stefan életében is még fontosabbá fog válni." - mondta Plec.

1. Stefan Carolinera fog támaszkodni, amíg Elena átváltozik. "Caroline fogja biztosítani Stefan józanságát, valamint kimutatja a fiúnak, hogy 'Hé haver, én itt vagyok veled, mi egy csapat vagyunk!'. Mindketten próbálnak Elenának segíteni. Emlékszem, hogy a 2. évad 3. részében Stefan a szárnyai alá vette Carolinet és annyira jó volt nézni a kettejük közötti kémiát." - fejtette ki véleményét Julie.

2. Egy lehetséges Caroline és Matt közötti újból egymásra találás. Bár ebben a pillanatban a lány fülig szerelmes Tylerbe, de Julie Plec szerint - aki újranézte a sorozat 1. évados, Caroline-Matt jeleneteket - még a sorozat hosszútávú pályája alatt számíthatunk Caroline-Matt pillanatokra.

3. Bonnie apjára végre fény fog derülni. "Itt az idő! Ez az év a változások éve lesz. Leérettségiznek a szereplők, s mindenkire gazdag családi élet fog várni." - mondta Plec, az egyik executive producer.

4. Látható lesz-e vajon Joseph Morgan a 4. évad nyitányában? A TV Guide Julie Plec-kel és Joseph Morgannel is próbált erről beszélni, de a hölgy csak ennyit nyilatkozott. "Sajnos jelenleg nem tudom megmondani. Még nem kezdtük el írni a forgatókönyvet, szóval ez emlékeztet minket arra, mennyi ideig is akarjuk, hogy Klaus Tylerként legyen jelen."

5. Alaric, vagyis Matt Davis lehetséges visszatérése. "Mivel Jeremy képes látni a halottakat, a szellemeket, így tárva az ajtó ilyen lehetőségekre is. Nem érdekel, hogy a fináléval felrúgtuk a könyv szabályait, mert számunkra fontosabb volt, hogy Alaric, azaz Matt méltó elbúcsúzást kapjon. Igen, ő volt az utolsó pár rész gonosza, de inkább olyan ő, mint egy Obi-Wan-féle karakter."

6. Damon története a negyedik évadban is folytatódni fog. Julie nézett első évados jeleneteket, melyben Damon múltjáról is szó esett, s azon a véleményem van, hogy Damon az azutáni két évad alatt sokat fejlődött. "Ez egy emlékeztető volt, hogy Damon is egy karakter, aki nagyon sötét helyen kezdte, de ma már érzelmek és szeretet veszi körül. A fejlődése során áldozatául esett Stefan is, s még sokan mások, de ezidő alatt megértette a következő szavak jelentését: szerelem, fájdalom, elhagyatottság, önfenntartás, túlélés és család. Damon próbálja Elena érzelmeit is maga felé irányítani, s a lányt is egy teljesen másik szintre fejleszteni." - árulta el Plec a Damonnel kapcsolatos információkat.

7. A negyedik szezon sikításra fogja késztetni a rajongókat: Jose Molina, az egyik író is beszélt, szintén ezen a panelen a sorozatról, s ennyit el is árult: "Már akkor megvolt az ütemterv, még mielőtt vakációra indult volna mindenki, s mikor belegondoltam, miket rakunk majd le a nézők elé, egy hatalmas vigyor terült el az arcomon. Azt gondoltam: 'Ezek össze fogják sz**ni magukat!'. Már van olyan pillanat, ami a rajongóknál biztosan kiveri a biztosítékot." - ezzel zárult is az interjú.


forrás: vampire-d.net
9 felhasználónak tetszik: Brittany, Misao, allyangel, Bütyi92, Daxy, pink_bunny, Vampiregirl1, LadyAlexa, Average Girl
2012. június 05. 14:53 #9409
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Peti_1992 @ 2012.06.05. 12:41)
TV Guide interjú Julie Plec-cel
Már van olyan pillanat, ami a rajongóknál biztosan kiveri a biztosítékot." - ezzel zárult is az interjú.
forrás: vampire-d.net

csak óvatosan az ilyen pillanatokkal nehogy a fagyi visszanyaljon smileeee.gif mivel számomra kétes kategoriába tartoznak azok a jelenetek ami kiverik a biztositékot off topik példaként Hösök s3 napfogyatkozásos dupla rész utolso pár perce na az kiverte nálam a biztositékot és nem jo értelemben... de itt van az ellenkezö eset ami TVD s3 finálé volt ami szintén kiverte a biztositékot ami azt eredményezte hogy fél rész végig lehetett sirni, lényeg a lényeg remélem jol választják meg biztositék kiverös jeleneteket
2012. június 05. 15:56 #9410
- törölt felhasználó -    
Egy lehetséges Caroline és Matt közötti újból egymásra találás. Bár ebben a pillanatban a lány fülig szerelmes Tylerbe, de Julie Plec szerint - aki újranézte a sorozat 1. évados, Caroline-Matt jeleneteket - még a sorozat hosszútávú pályája alatt számíthatunk Caroline-Matt pillanatokra.

ennyit a Karoline párosról mad.gif

Bonnie apjára végre fény fog derülni.

megmondom őszintén, egyáltalán nem érdekel mi fog történni bonnie-val glare.gif

A negyedik szezon sikításra fogja késztetni a rajongókat: angry.gif

van egy olyan érzésem h én nem fogok örülni neki, julie bármit is talált ki
valahogy úgy érzem a harmadik évadban is mintha ellenem dolgozott volna, nem sok olyan pillanat volt, amikor a dolgok úgy végződtek volna ahogy én akartam
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. június 05. 19:30 #9411
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Örülök, hogy megint láthatjuk a Stefan-Caroline barátságot. biggrin.gif Áááh, nagyon shippelem őket, de csak barátként, mert ugye együtt kicsit furcsák lennének. laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa, allyangel, pink_bunny, b.vicike010, Lady Suzy
2012. június 06. 19:58 #9412
- törölt felhasználó -    
A ZAP2IT interjút készített a Vámpírnaplók egyik producerével, Kevin Williamsonnel.

“Mivel a Secret Circle-nek (A Titkos Kör) vége, látni szeretném Phoebe Tonkint a Vámpírnaplókban, lehet, hogy bele kéne írnom a sorozatba. De ez még nem 100%, ez csak egy ötlet.” mondta el Kevin.
7 felhasználónak tetszik: b.vicike010, Lady Suzy, pink_bunny, Kyra99, Adrianna, BunnyGirl, Catherine
2012. június 06. 20:41 #9413
b.vicike010
b.vicike010
új tag
 
StátuszBlack Veil Brides <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.03.
Hozzászólás: 61
Csatolások: 1
Azonosító: 174752
Offline offline
Spoiler Klausról

“A negyedik évadban Klaus cselekedeteit a hasonmás elvesztése fogja irányítani, ami komoly problémát okozott neki. Hirtelen rengeteg okból kifolyólag sebezhetővé vált. Egy karó véget vethet az életének, egy boszorkány kiszáríthatja, és a hybrid sereget, amitől legalább lelkileg biztonságban érezheti magát, képtelenségnek tűnik összehozni.
Az sem fog segíteni, mikor Caroline megharagszik, amiért Klaus rászedte őt. Más szavakkal élve, nem vár rá sok boldogság.”
(Én arra nagyon kíváncsi vagyok h Caroline h feg majd arra reagálni h Tyler testében Klaus van) smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Misao, Catherine, Vampiregirl1, Katttah
2012. június 11. 15:43 #9414
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
TheVampireDiaries 4. évad SPOILER video, angolul. Lehet, hogy már írtatok belőle részleteket, de gondoltam belinkelem, hátha van benne valami, ami még nem szerepelt a topikban.

2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Daxy
2012. június 11. 17:34 #9415
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (Cintii @ 2012.06.11. 16:05)
Én is úgy voltam, hogy tuti, hogy majd meghalok szeptemberig, de mégse. Pedig a 3. évadot epekedve vártam.


Úgy tűnik, hogy csak én fogok belehalni a VD hiányába.. think.gif
Egyébként; a Prizma TV-n minden kedd este 10-kor leadnak egy 1. évados részt magyar szinkronnal, ha valakit érdekelne. Holnap lesz a S1E2.
2012. június 13. 08:13 #9416
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Na ez nagyon jó!

3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny, Zsuzsy93
2012. június 14. 15:13 #9417
- törölt felhasználó -    
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5lx4ze3l81qib881o1_500.jpg
A negyedik évad lesz a "Változások évada"
Ahogy a 3.évadot többen is az "Ősök évada"-ként emlegették,Julie Plec elárulta,hogy 4.évadnak is lesz hasonló központi témája.Többek közt Elena vámpírrá aluklásra utalva.a 4.évad lesz a "Változások évada".
"Minden szereplőnk fel fog nőni,érettségizni fog,és ki fogja alakítnai saját kis Mystic Falls-on kívüli életét.Vagy talán mégsem..."-nyilatkozta sejtelmesen Julie.
10 felhasználónak tetszik: Kyra99, Vampiregirl1, Brittany, An_d_a, Adrianna, pink_bunny, Lady Suzy, BunnyGirl, Lolla, Pandus
2012. június 14. 15:43 #9418
- törölt felhasználó -    
Kaptunk pár SPOILER-t a 4. évadról a TV Guide és a TVLine által.

Van valami hír Bonnie-ról? —Macarena
Ausiello: Az ő döntése az évadzáróban arról, hogy segít Klausnak Tyler testét birtokolni (mindezt csakis a közjóért és mindenki tudta nélkül) létrehoz egy nagyon érdekes negyedik évadot az Elenával való barátsága szempontjából. Ő ment és meghozott egy döntést, amit úgy érzett, hogy az a legjobb a szeretteinek. Bonnie, mint egy igazi hős, bejött és megtalálta a módját, hogy mentse meg a napot. Ha a lány nem tette volna meg, amit tett, most a hőseink halottak lennének. Már az elején látni fogjuk, ahogyan felfedezi a képességeit, hogy ki ő és mit is jelent boszorkánynak lenni és hogy hogyan érez eziránt.

Szükségem valami Delena spoilerre. —Karolina
Ausiello: Lehet hogy nem a sztár párosról fog szólni a következő évad, a negyedik év az Átváltozások évada lesz. “Minden karakter fel fog nőni és le fog érettségizni, és kialakítják saját Mystic Falls-on kívüli felnőtt életüket… Vagy talán mégsem.”

Lefognak érettségizni és elhagyják Mystic Fallst a gyerekek a The Vampire Diariesben? — Jess
NATALIE: Tedd félre a papírzsepidet. Julie Plec azt mondta előbb utóbb meghozzák ezeket a döntéseket. Bár az a téma, hogy költözzenek vagy felnőjenek uralkodó fontosságú lesz ebben az évben. „Milyen velejárója az a felnőttkornak, hogy ezek a gyerekek fiatal felnőttként élnek tragikus életet, szülők és szülői felügyelet nélkül? Ez lesz a következő feladatunk a negyedik évadban, hogy kijárják a végzős évet és főiskolára menjenek… vagy ne.”

http://vampired.org/
6 felhasználónak tetszik: Kyra99, Vampiregirl1, Catherine, allyangel, An_d_a, Pandus
2012. június 14. 21:40 #9419
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.06.14. 15:43)
Kaptunk pár SPOILER-t a 4. évadról a TV Guide és a TVLine által.
Van valami hír Bonnie-ról? —Macarena
Ausiello: Az ő döntése az évadzáróban arról, hogy segít Klausnak Tyler testét birtokolni (mindezt csakis a közjóért és mindenki tudta nélkül) létrehoz egy nagyon érdekes negyedik évadot az Elenával való barátsága szempontjából. Ő ment és meghozott egy döntést, amit úgy érzett, hogy az a legjobb a szeretteinek. Bonnie, mint egy igazi hős, bejött és megtalálta a módját, hogy mentse meg a napot. Ha a lány nem tette volna meg, amit tett, most a hőseink halottak lennének. Már az elején látni fogjuk, ahogyan felfedezi a képességeit, hogy ki ő és mit is jelent boszorkánynak lenni és hogy hogyan érez eziránt.
Szükségem valami Delena spoilerre. —Karolina
Ausiello: Lehet hogy nem a sztár párosról fog szólni a következő évad, a negyedik év az Átváltozások évada lesz. “Minden karakter fel fog nőni és le fog érettségizni, és kialakítják saját Mystic Falls-on kívüli felnőtt életüket… Vagy talán mégsem.”
Lefognak érettségizni és elhagyják Mystic Fallst a gyerekek a The Vampire Diariesben? — Jess 
NATALIE: Tedd félre a papírzsepidet. Julie Plec azt mondta előbb utóbb meghozzák ezeket a döntéseket. Bár az a téma, hogy költözzenek vagy felnőjenek uralkodó fontosságú lesz ebben az évben. „Milyen velejárója az a felnőttkornak, hogy ezek a gyerekek fiatal felnőttként élnek tragikus életet, szülők és szülői felügyelet nélkül? Ez lesz a következő feladatunk a negyedik évadban, hogy kijárják a végzős évet és főiskolára menjenek… vagy ne.”
http://vampired.org/

Ebből én azt szűröm le, hogy bezony egy fontosabb karaktertől kell majd megválnunk. Igazából Caroline-t annyira nem sajnálnám, most valahogy elkezdett megint idegesíteni. Csak vissza ne hozzák az 1. évados Caro-t, mert huh. blink.gif rohog.gif
2012. június 16. 19:18 #9420
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline

Ezt a videót muszáj megosztanom,annyira remek,rendesen féltem,miközben néztem,és ez az aláfestő zene is nagyon passzolt. Ajánlom mindenkinek,eszméletlen ohmy.gif és a többi videója is nagyon jó persze wink.gif
11 felhasználónak tetszik: Catherine, allyangel, Misao, Adrianna, Bütyi92, An_d_a, pillecukor3, Average Girl, Pandus, Zsuzsy93, n_nono
596 oldal 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!