Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. július 21. 20:07 #9501
- törölt felhasználó -    
Connor,az új vámpírvadász Elenára fog vadászni
ez azért érdekes h miért
kíváncsi vagyok
2012. július 21. 23:14 #9502
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.07.21. 20:07)
Connor,az új vámpírvadász Elenára fog vadászni
ez azért érdekes h miért
kíváncsi vagyok

110.gif most komolyan? nehogy már 1 pillanatnyi "nyugalma" legyen már Elenanak... csak ebböl leszürve csak nekem néz ki ugy hogy igy is nyakig benne volt a vámpir-ügyekben, most még tapossunk is rá hogy feje bubjáig benne legyen a kalamajkában és közbe birkoz meg friss uj vámpir életeddel dry.gif de azért én bizok benne hogy több nyugodt ideje lesz az alkalmazkodáshoz, valahogy én nem akarok egy bloodalcholic ripper Elena-t
6 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Vampiregirl1, Misao, allyangel, An_d_a, Kyra99
2012. július 22. 12:27 #9503
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.07.21. 23:14)
110.gif most komolyan? nehogy már 1 pillanatnyi "nyugalma" legyen már Elenanak... csak ebböl leszürve csak nekem néz ki ugy hogy igy is nyakig benne volt a vámpir-ügyekben, most még tapossunk is rá hogy feje bubjáig benne legyen a kalamajkában és közbe birkoz meg friss uj vámpir életeddel dry.gif de azért én bizok benne hogy több nyugodt ideje lesz az alkalmazkodáshoz, valahogy én nem akarok egy bloodalcholic ripper Elena-t


Ez most megint arra fog kimenni,hogy Elenát folyton-folyvás meg kell védeni dry.gif Ezalatt meghal egy pár ember persze,a lényeg mindenki összefog,hogy megvédjünk a drága-Elenát,most nem (csak) Klaus,hanem az új vámpírvadász elől...Úgy untat már ez a menetrend. Valami mást nem lehetne kitalálni? Nem akkarok elkiabálni semmit,de elég valószínű,hogy ez lesz. dry.gif
8 felhasználónak tetszik: Cintii, allyangel, pink_bunny, An_d_a, Catherine, katie993, Bessie, Adrianna
2012. július 22. 13:24 #9504
- törölt felhasználó -    
nem hinném h ez ennyire egyszerű lenne, sztem jót hoznak ki az egészből
am meg nyilván elenáról kell szólnia, ő a főszereplő, ki mást akarnának megint megölni ha nem őt laugh.gif
2012. július 22. 14:03 #9505
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.07.22. 13:24)
nem hinném h ez ennyire egyszerű lenne, sztem jót hoznak ki az egészből
am meg nyilván elenáról kell szólnia, ő a főszereplő, ki mást akarnának megint megölni ha nem őt laugh.gif


Pl. Stefanra miért nem hajt soha senki? rofl.gif Ő is egy főszereplő... pardon.gif
4 felhasználónak tetszik: katie993, Bessie, Miley-fan09, An_d_a
2012. július 22. 14:23 #9506
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.07.22. 14:03)
Pl. Stefanra miért nem hajt soha senki? rofl.gif Ő is egy főszereplő... pardon.gif

és a epic love Stelena-t kihagyod ejnye, ejnye rohog.gif na meg drága Katherine-m is Stefanra hajt, szal inkább Damon miatt aggodjuk tongue.gif mért passzolja le mki unsure.gif
3 felhasználónak tetszik: Misao, An_d_a, Kyra99
2012. július 22. 14:30 #9507
- törölt felhasználó -    
ők is kaptak már jó néhány verést...
meg elena ne hogy unatkozzon már biggrin.gif
úgy is imádtam azokat a részeket amikor elenát akarják megmenti, ki ki a saját módján, kb a 2. évad végig erről szólt gyakorlatilag majdnem minden rész, de nem baj biggrin.gif
2012. július 22. 15:03 #9508
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Én vagyok az egyetlen, aki örülne egy rippah Elenának? unsure.gif cool.gif
2012. július 22. 17:44 #9509
- törölt felhasználó -    
Idézet (Catherine @ 2012.07.22. 15:03)
Én vagyok az egyetlen, aki örülne egy rippah Elenának? unsure.gif  cool.gif

nekem nem kell rippah elena, nekem Kat kell reklamalo.gif reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Daxy, LadyAlexa, Kyra99
2012. július 23. 13:13 #9510
Average Girl
Average Girl
Lady of the Ñoldor
 
StátuszAuta i lómë!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.04.08.
Hozzászólás: 3267
Csatolások: 273
Azonosító: 172960
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2012.07.22. 15:03)
Én vagyok az egyetlen, aki örülne egy rippah Elenának? unsure.gif  cool.gif


Nem, az nem lenne jó, az már nem Elena lenne. biggrin.gif
2012. július 23. 16:35 #9511
- törölt felhasználó -    
Spoiler
- Stefan-nak (Paul Wesley) lesz egy új motorja, ezzel is mutatva lázadó oldalát. “Én a minden napi életben is motorozok, ezért izgatott vagyok, hogy ég a gumi” mondta Wesley.
stefan motorral? smileeee.gif ez tetszeni fog,

- Damon (Ian Somerhalder) talál magának egy új ivócimborát, aki nem más mint Tyler. “Ellenségekből lesznek a barátok” mondta Ian.
tyler meg damon? sztem megszeretem tylert a 4. évadban, damon jó hatással lesz rá, hibrid és egy vámpír laugh.gif

- A negyedik évadban visszaugrunk 900 évet, ahol Rebekah (Claire Holt) életét ismerhetjük meg jobban. Keresi az új helyét az életben. “A Salvatore ház hatalmas” mondta, Ian. “És ez igaz Damon ágyára is!”
szóval akkor még több damon rebekah jelenet, ez tetszik, talán vele fog jobban össze habarodni

- Várakozás egy “nagy, spontán, robbanásos örömcsók” az első alkalommal, amikor Caroline először látja meg Tyler-t. Akiről azt hitte, hogy meghalt. “Ingek repülnek az első részben” mondta Trevino.
sztem már az 1 részben vissza tér tyler, már várom h reagál majd caroline biggrin.gif

- Jeremy (Steven R. McQueen) új szerelmet talál az új szereplő April személyében (az évad második részében) akiről már tudjuk, hogy édesapja halála után tér a városba és gyerekkori barátja Jeremy-nek. “Érdekes lesz látni, hová is megy ez” mondta McQueen. “De Jeremy-nek és Bonnie-nak van még néhány befejezetlen ügye.”
nekem jeremy és bonnie jobban tetszene


http://vampired.org/
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa, allyangel, An_d_a, Kyra99
2012. július 23. 17:40 #9512
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.07.23. 16:35)
Spoiler
- Damon (Ian Somerhalder) talál magának egy új ivócimborát, aki nem más mint Tyler.  “Ellenségekből lesznek a barátok” mondta Ian.
tyler meg damon? sztem megszeretem tylert a 4. évadban, damon jó hatással lesz rá, hibrid és egy vámpír laugh.gif
- Várakozás egy “nagy, spontán, robbanásos örömcsók” az első alkalommal, amikor Caroline először látja meg Tyler-t. Akiről azt hitte, hogy meghalt. “Ingek repülnek az első részben” mondta Trevino.
sztem már az 1 részben vissza tér tyler, már várom h reagál majd caroline  biggrin.gif
- Jeremy (Steven R. McQueen) új szerelmet talál az új szereplő April személyében (az évad második részében) akiről már tudjuk, hogy édesapja halála után tér a városba és gyerekkori barátja Jeremy-nek. “Érdekes lesz látni, hová is megy ez” mondta McQueen. “De Jeremy-nek és Bonnie-nak van még néhány befejezetlen ügye.”
nekem jeremy és bonnie jobban tetszene

jobb szemléltetés érdekében a te hozzáfüzéseidet álahuzottá tettem mert idézésben minden dölt
Damon&Tyler-re elöször azt hittem azt fogják csinálni hogy Tyler testében Klaus-l lesznek ivocimborák mondom wtf? bár kétlem hogy ilyen lépést megtennének
de a örömcsókos dolog azt sugalja elég korán kicibálják Klaust Tylerböl szal, és mivel tudjuk hogy Forwoodék nem igazán tűrtöztetik a hormonjaiakat szal tuti döngetni fogják a falakat rohog.gif (mint a 3x01ben)
Jeremy&Bonnie-ért sose voltam tulzottan oda Jeremy&Anna-t aligha fogja bármi is überelni de lássuk egy esetleges Jeremy&Aprilböl mit hoznak ki smileeee.gif
és természetesen Katherine továbbra se osztanak meg hireket
pilot twist: katherine visszatér MF-be, miután nem kell már menekülnie Klaus elöl mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, Misao, An_d_a
2012. július 23. 21:52 #9513
- törölt felhasználó -    
Milyen aranyos, wub3.gif simán letagadhatna 4-5 évet

http://24.media.tumblr.com/tumblr_m7mkhm6IU51r5xi7to11_r2_500.png
7 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, Cintii, allyangel, An_d_a, pink_bunny, Kyra99
2012. július 23. 22:24 #9514
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.07.23. 17:40)
örömcsókos dolog azt sugalja elég korán kicibálják Klaust Tylerböl szal, és mivel tudjuk hogy Forwoodék nem igazán tűrtöztetik a hormonjaiakat szal tuti döngetni fogják a falakat rohog.gif (mint a 3x01ben)

Vagy mint a 3x04-ben,3x06-ban,3x11 (majdnem,ha nem harapja meg),3x19...ééés még ki tudja mennyiszer? Félreértés nem essék,semmi bajom a Forwood párossal,de muszáj mindig lefeküdniük amint meg látják egymást? Ez már túltengeti Damon igényeit is rohog.gif


Egész érdekes kis spoilereket kaptunk. Aprilra én is kíváncsi vagyok,úgyszint Rebekah múltjára bővebben.
Kolról most komolyan semmi hír? Oké,hogy Nate Buzz folyamatosan járja ezeket a TVD Con-okat,de igazán adhatnának valami hírt a karakteréről is,ugyanis még életben van,ami ebben a sorozatban nagy szó biggrin.gif

Talán még a Debekah szálból is lehetne kezdeni valamit,annyira hallatattják Damon új 'szerelmét' ,Rebekahn kívűl más jelölt nem nagyon lenne...Van egy olyan érzésem,hogy Delenából nem sokat kapunk az éved elején,akkor mindig Stelenát nyomatnak,néhány korábbi spoiler is ezt erősíti...Szóval addig nekem egy kis Damon+Rebekah is megfelel.
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, Cintii, An_d_a, pink_bunny
2012. július 23. 22:33 #9515
- törölt felhasználó -    
én nem bánom ha nem lesz annyi delena
valahogy jobban csíptem ezért a 2.évadot, mert ott stelena volt, és amikor néha delena az viszont mindent vitt
azok a részek nagyon tetszettek
igaz a 3. évadban is nagyon jól mutattak meg minden, voltak ott olyan jelenetek hogy imádtam őket de az rosszabb sztem h elena egyiktől a másikba megy mint a 3. évadban és ez nem tetszik, olyan érzésem volt mintha egyik részben a stelenásoknak akarna kedvezni amásikban meg a delenásoknak, a 2. évadban legalább volt egyfajta folytonosság, a végén meg a damon elena jelenet nagyon szép volt
nagyon idegesített engem ugyanis h elena nem tudja kit szeret, ezt pedig az ember tudni szokta, gondolom ez majd továbbra is fenn fog állni, de az uccsó részben kinyögte h stefant, úgy hogy most gondolom visszajön a stelena megint, de nem bánim
ráadásul ha vissza kapjuk a régi damon-ünket akkor érthető h a delena csöppet hanyagolva lesz, de azért annyira ne legyen
de persze team delena még mindig , viszotn damon régi humorát nagyon hiányolom, főleg amikor semmi nem érdekelte, én ezt akkor láttam benne leginkább a 3. évadban amikor elenás csók után megmondta neki a magáét:wub:
2 felhasználónak tetszik: Cintii, allyangel
2012. július 24. 02:06 #9516
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.07.23. 16:35)
Spoiler

most láttam ezt spoiler listát angolul és egy részlet hiányzik
még pedig egy Elenával kapcsolatos
Idézet
- Early in the season, newly-turned vampire Elena (Nina Dobrev) will have what Plec calls her “first hot vampire sex” with either Damon, Stefan, Klaus, Matt or Elijah. A possible clue as to who the lucky guy is? “Elena saved Matt’s life, so he’s going to end up paying it forward in a very peculiar way.” Dobrev’s reaction to the action: “It’s like she’s going through puberty and vampire sex is going to feel like her first time.”

szal ö se fog kimaradni egy kis "akcio"bol rohog.gif
végig nézve a lehetségesek listáját, véleményem szerint
Damon, hát 3x19 volt egy kis hot&heavy-jük és kitudja meddig jutottak volna el ha Jeremy nem avatkozik közbe és mégis összejönnek akárcsak 1menetre is legalább lesz viszonyitási alapja mondjuk ellentétes lenne az eddig lassan felépitett kapcsolatjuknak deh friss vámpirlét meg a felfütött érzelmek kitudja mit eredményez...
Stefan, mivel s3 végén gyakorlatilag öt választotta és évad "elejére" SE-t rebesgetnek szal esélyes a dolog, én nem hiszem hogy olyan szenvedélyes lesz hamár a 3x22-s "csók"-t vesszük alapul és ha nincs meg kellö szenvedély és tudjuk hogy végzödött Elena kapcsolata Matt-l sztem nem huzzák ki ezta évadot együtt
Klaus, ez még viccnek is rossz, Elijah-böl meg nem nézem ki..., Matt-l valo hempergésnek se látom sok értelmét, amugy csoda hogy Kolt meg Tyler nem mellékelték a listához, és amit Delena-t illeti én továbbra is optimista vagyok, csak idö kérdése


forrás: TVGUIDE
5 felhasználónak tetszik: allyangel, Misao, Vampiregirl1, pink_bunny, An_d_a
2012. július 24. 10:37 #9517
- törölt felhasználó -    
ezek szerint stefan akarata fog érvényesülni, bár nem értem miért nem tud azokból a tasakokból inni, mint caroline
2012. július 24. 10:45 #9518
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.07.24. 07:16)

Állítólag Elena 'nasija' lesz miután befejezte az átalakulást biggrin.gif

Ne már, Elena cuki állatokat fog enni? Pont ezért lenne jó egy rippah Elena, mert akkor nem bántaná szegény állatokat. sad.gif rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Misao, allyangel, Vampiregirl1, pink_bunny, Adrianna, pillecukor3, An_d_a
2012. július 24. 11:23 #9519
- törölt felhasználó -    
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dvodwn4F8o4én még csak most találkoztam olyan vidivel ahol magyar a szám, de sztem nem rossz
596 oldal 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!