Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 09. 20:19 #10041
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Nekem eddig a negyedik évad nagyon tetszik.És ez a rész is jó volt szerintem.Végre kinyírták azt a k*csög vámpírvadászt( good.gif )...Wait for it...És Elena tette!! pompom.gif Végre egy kis badass Elena,végre rolleyes.gif És az a jelenet Damonnal nem volt rossz... spiteful.gif Stefan most jó volt,mert szinte az egész epizódba utálta őt Elena és Damon is,yeahh yess.gif És Damon majdnem kitépte a szívét,és jól tette,hogy nem,mert akkor Elena megutálta volna,meg úgy is sikerült kihúznia belőle pardon.gif Stefi elég rossz titoktartó,szegény Klauszkám sad.gif De szerintem ez a "jeremyn is megjelent a tetkó" dolog azért volt benne,mert vele folytatódik az ötök cuccosa,és akkor ő lesz a térkép 2,gondoltam,hogy nem hagyják abba ezt a gyógymódos ügyet ilyen hamar rolleyes.gif Sajnos szokás szerint visszatért a nyafi Elena,bár most több oka volt rá,mint általában,így elviseltem happy.gif És kíváncsi leszek,mi lesz ez az egész hallucinációs dolog laugh.gif És Damon: szokásához híven ő volt a legnormálisabb rolleyes.gif És teljesen jogosan tette fel szent Stefinek a kérdést: " Azért akarod meggyógyítani, mert vámpír és ez nem való neki, vagy azért mert így nem tudod szeretni?" pardon.gif erre Damon persze elmondja neki,hogy ő bárhogy szeretné Elenát. Elena miért ilyen idióta r_bi,hogy nem bírja észrevenni,hogy Damon tett érte a legtöbbet,és hogy ő sokkal jobban megérti őt,mint Stefan?? fool.gif Bonnie nyugodtan maradhat am azzal a Shane professzorral,soha nem volt a kedvencem,nyugodtan maradjon háttérbe yes.gif
5 felhasználónak tetszik: rencsi95, Vampire Lady, Adrianna, nicol bellox, pink_bunny
2012. november 09. 20:56 #10042
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.11.09. 20:19)
Nekem eddig a negyedik évad nagyon tetszik.És ez a rész is jó volt szerintem.Végre kinyírták azt a k*csög vámpírvadászt( good.gif )...Wait for it...És Elena tette!! pompom.gif Végre egy kis badass Elena,végre rolleyes.gif És az a jelenet Damonnal nem volt rossz... spiteful.gif Stefan most jó volt,mert szinte az egész epizódba utálta őt Elena és Damon is,yeahh  yess.gif És Damon majdnem kitépte a szívét,és jól tette,hogy nem,mert akkor Elena megutálta volna,meg úgy is sikerült kihúznia belőle pardon.gif Stefi elég rossz titoktartó,szegény Klauszkám  sad.gif De szerintem ez a "jeremyn is megjelent a tetkó" dolog azért volt benne,mert vele folytatódik az ötök cuccosa,és akkor ő lesz a térkép 2,gondoltam,hogy nem hagyják abba ezt a gyógymódos ügyet ilyen hamar rolleyes.gif Sajnos szokás szerint visszatért a nyafi Elena,bár most több oka volt rá,mint általában,így elviseltem happy.gif És kíváncsi leszek,mi lesz ez az egész hallucinációs dolog laugh.gif És Damon: szokásához híven ő volt a legnormálisabb  rolleyes.gif  És teljesen jogosan tette fel szent Stefinek a kérdést: " Azért akarod meggyógyítani, mert vámpír és ez nem való neki, vagy azért mert így nem tudod szeretni?"  pardon.gif erre Damon persze elmondja neki,hogy ő bárhogy szeretné Elenát. Elena miért ilyen idióta r_bi,hogy nem bírja észrevenni,hogy Damon tett érte a legtöbbet,és hogy ő sokkal jobban megérti őt,mint Stefan?? fool.gif Bonnie nyugodtan maradhat am azzal a Shane professzorral,soha nem volt a kedvencem,nyugodtan maradjon háttérbe yes.gif 

Jobban le sem tudtad volna írni,mindenben teljesen egyetértek wink.gif laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. november 09. 23:25 #10043
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
és máris itt egy 4x06-s webclip Klaus nem tünik tul boldognak Elena elsö áldozatának a kiléte miatt lol, mellesleg mit aggodsz Klaus lol mintha aza 900év annyira hosszu idö lenne számodra (:
8 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Vampiregirl1, Misao, nicol bellox, An_d_a, allyangel, rencsi95, pink_bunny
2012. november 10. 09:40 #10044
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Szerintem nagyon jó volt ez a rész, nekem tetszett : )
Várom már nagyon a következőt, kezd végre izgalmas lenni, és végre Jeremy is több szerepet kap...
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampire Lady
2012. november 10. 12:52 #10045
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
A 4. évad eddig nem nagyon tetszett de a legutóbbi részben voltak plot twistek, amikre nem számítottam. Remélem így folytatják majd és visszakapjuk a 2. évados érést. yess.gif A hirtelen megjelent tetkó Jeremy karján nagyon összezavart. Nem csak akkor kezd megjelenni a karján ha megölt egy vámpírt? És ez amúgy is csak az Öteknél van, Jeremy meg tudtommal nem tartozik közéjük. Vagy...? unsure.gif
És a következő rész promója. ohmy.gif KATHERINE! yahoo.gif cool.gif Nagyon remélem hogy nem csak egy hallucináció lesz. dry.gif
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampire Lady, An_d_a, pink_bunny
2012. november 10. 13:55 #10046
- törölt felhasználó -    
Idézet (Catherine @ 2012.11.10. 12:52)
A 4. évad eddig nem nagyon tetszett de a legutóbbi részben voltak plot twistek, amikre nem számítottam. Remélem így folytatják majd és visszakapjuk a 2. évados érést. yess.gif A hirtelen megjelent tetkó Jeremy karján nagyon összezavart. Nem csak akkor kezd megjelenni a karján ha megölt egy vámpírt? És ez amúgy is csak az Öteknél van, Jeremy meg tudtommal nem tartozik közéjük. Vagy...? unsure.gif 
És a következő rész promója. ohmy.gif KATHERINE! yahoo.gif cool.gif Nagyon remélem hogy nem csak egy hallucináció lesz. dry.gif

én úgy gondolom h hallucináció lesz egyrészt azért mert julie azt mondta nem mostanában tér vissza katherine és arra a kérdésre h lesz e vmi össze csapás elenával , a válasza az volt h reméli, és lehetséges, de nekem ebből az jön le h még várnunk kell a valóságos kat-re, másrészt meg ki másról hallucinálna ..az lehetséges h ez azért van mert egy vadászt őlt meg? akk klauséknak is lehettek halucinációi? nekem úgy tűnik eléggé képbe van ezt illetőleg
caroline-t am nagyon sajnáltam tylert megtudtam volna fojtani, kezd kissé 1 évados lenni de csak vszínüleg számomra
shane prof. meg am a gyógyírt akarja, és ezért küldte connort minél több vámpírra? csak mert nem tűnik annyira gonosznak és ha ez az indoka akk talán nem is az, elégre kitudja ha így lenne kinek szánná..
2012. november 10. 14:09 #10047
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
Eleinte erősen a várokozásaimon alul teljesített a negyedik évad,de a negyedik rész után egyszercsak újra kezdtem izgalmasnak találni a részeket.Lehet,h ebben erősen közrejátszott az,h a negyedik részben,a táncos jelenetnél,Elena végre úgy viselkedett,mint egy normálisnak mondható vámpír,és nem a nyávogását kellett hallgatnom rolleyes.gif Bár Bonnie elrontotta a végét és Elena újra hisztizni kezdett,azért nekem nagyon tetszett a jelenet.Számomra ez a negyedik évad eddigi kedvence smileeee.gif
Az előző részből Damon ezen arckifejezését pedig kifejezetten imádtam biggrin.gif heart.gif
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcyaxn9HsB1qfl6a7o1_500.gif
Lényeg a lényeg,ha így folytatódik az évad,lehet annyira fogom szeretni,mint a második évadot.Eddig "jó úton haladnak a készítők",remélem ígyis marad smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2012. november 11. 02:46 #10048
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.11.09. 08:01)
KATHERINE'S BACK!!! w00t.gif 

Egész végig, miközben néztem az új részt, azt mondogattam magamban, hogy: "Mikor jön már végre Katherine?" Úgyhogy remélem, hogy nem csak egyszerű hallucináció lesz, hanem már tényleg belép a képbe, bár eddig nagyon úgy tűnik, hogy ebben az elméletben is csalódni fogok. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Misao, Adrianna, An_d_a, Vampire Lady, pink_bunny
2012. november 12. 13:52 #10049
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
spoiler
nekem is tetszett ez a rész, Elena végre nem csak nyafogott, hanem tett is valamit, végre nem őt kellett megvédeni, mert már abból egy kicsit elegem volt.
Damon megint egyre jobb fej és egyre jobban bírom a stílusát.
az, hogy Jeremynek mi lesz a sorsa,hogy most ő viszi tovább a vadász szerepet arra kíváncsi vagyok, és már várom mit fognak belőle kihozni.
lehet segít Elenáéknak lehet nem, de az utóbbi biztosan érdekesebb lenne.
jó rész volt.
1 felhasználónak tetszik: Vampire Lady
2012. november 12. 15:00 #10050
- törölt felhasználó -    
Idézet (rolleee @ 2012.11.12. 13:52)
spoiler
nekem is tetszett ez a rész, Elena végre nem csak nyafogott, hanem tett is valamit, végre nem őt kellett megvédeni, mert már abból egy kicsit elegem volt.

nekem elena csak a végén volt idegesítő már nevettem rajta ahogyan ott sírt, bár az már zokogás v nem tudom mi volt, igaz meg lehet érteni, de sajnálom h damon nem használta ki a lehetőséget és ment megvigasztalni, na akkor megnéztem volna stefi arcát biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: rolllllleee, Vampire Lady, mikieger, Rékakroki72
2012. november 12. 20:17 #10051
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Késztítettem egy humorosnak szánt videót, remélem megnézitek! cool.gif Köszöntem! laugh.gif
8 felhasználónak tetszik: Misao, rolllllleee, Vampire Lady, Adrianna, rencsi95, Rékakroki72, An_d_a, SzMo99
2012. november 13. 00:13 #10052
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
4x06 webclip #2 drool.gif
8 felhasználónak tetszik: Peti_1992, Vampire Lady, Vampiregirl1, Misao, rencsi95, allyangel, Minimanó94, pink_bunny
2012. november 13. 09:56 #10053
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2012.11.13. 00:13)
4x06 webclip #2  drool.gif

Úgy látszik a The CW-sek tudták, hogy tegnap szülinapom volt! biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Misao, Rékakroki72, Vampiregirl1, Minimanó94, An_d_a, pink_bunny
2012. november 16. 10:07 #10054
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
El sem hiszem,hogy Elenáék szakítottak.Én már nagyon várnám a Delenát,de félek,hogy csak cseszegetnek minket evvel az egésszel.Reméljük nem így lesz.Viszont jó volt Katherinet viszont látni,még akkor is,ha csak hallucináció volt. laugh.gif Érdekel,mit hoznak ki a Jeremys ügyből,egyre jobb a sorozat. w00t.gif Csak sajnálom,hogy jövő héten nem lesz unsure.gif
04x07 My Brother's Keeper(előzetes)
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, pink_bunny
2012. november 16. 15:51 #10055
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Jujj,ez a rész!!! yahoo.gif Stefan és Elena szakítottak,és végre úgy tűnik,van remény delena számára!!! yahoo.gif wub3.gif Na,erről a részről nem fogok tudni normális véleményt írni rohog.gif Szóval,az elején szegény Jeremyt leszúrta a goncsi Elena,az haláli volt,és tudom,emiatt most morbidnak nézhetek ki,de hát na tongue.gif Tetszett ez a látomásos szitu,végre szembeállították Elenát azokkal a dolgokkal rolleyes.gif Katherine! w00t.gif Igaz,csak hallucináció,de akkor is! laugh.gif Szegény Aprilnek most aztán végképp nem láttam semmi hasznát rohog.gif Azért kivi leszek erre,mit fognak ebből a Shayn professzorból kihozni rolleyes.gif Delena!! heart.gif Ha ezek után nem jönnek össze hivatalosan is,nem tudom mit csinálok! tucherch.gif Nem bírok többet kibökni sajnos,túlságosan boldog lettem ettől,és most még a pesszimista énemnek sem engedek,aki azt mondja,hogy így sem fognak komolyan összejönni Damonnal! pardon.gif Ja,és persze nagyon kíváncsi leszek a Klaroline randira!! laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, Vampire Lady, pink_bunny
2012. november 16. 16:09 #10056
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
The Vampire Diaries 4x07 "My Brother's Keeper" EXTENDED Promo (2)

OMG! heart.gif heart.gif
Jaj,most láttam,hogy valaki belinkelte unsure.gif Na mindegy,itt van megint rohog.gif
2012. november 16. 16:37 #10057
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Imádtam a Delena-ágy-jelenetet,DE: a következő epizód promoját nézve most megint ez a rész is csak a szerelmi háromszögre lesz kihegyezve? unsure.gif Súlyos ötlethiányba szenvedhetnek a készítők,ha már ahhoz folyamodna,hogy ilyen hirtelen dobják Elenát Damon karjaiba. Ez a rész annyira nem tetszett,se Jeremy se Shane professor sőt még az Ötök múltjáról sem tudtunk meg többet.
2012. november 16. 16:58 #10058
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.11.16. 16:37)
Imádtam a Delena-ágy-jelenetet,DE: a következő epizód promoját nézve most megint ez a rész is csak a szerelmi háromszögre lesz kihegyezve? unsure.gif Súlyos ötlethiányba szenvedhetnek a készítők,ha már ahhoz folyamodna,hogy ilyen hirtelen dobják Elenát Damon karjaiba. Ez a rész annyira nem tetszett,se Jeremy se Shane professor sőt még az Ötök múltjáról sem tudtunk meg többet.

Nekem erről eszembe jutott,hogy 1.akkor damon biztos nem jönne össze vele egyből,mivel eddig is tisztelte a testvérét annyira,hogy nem csábította el Elenát.2. Szerintem lopják tőlem az ötletet,mert nálam is az volt a sztorimba,hogy Elenának megerősödtek az érzelmei Damon iránt a vámpírság miatt,és őt választotta(Nálam!). rohog.gif
Ui: Új rész promo magyar felirattal
2012. november 16. 17:02 #10059
- törölt felhasználó -    
Nálam ez a rész verte az összes többit... biggrin.gif
Elena-t megsajnáltam végül is az első évad óta szenved ettől a vámpíros dologtól, attól h meghalnak körülötte folyamatosan az emberek most meg ezek a hallucinációk eléggé kikészítették, persze az a kis merénylet Jer ellen ütött rendesen. Végre olyan rész volt aminek valóban minden pillanatát élveztem talán a Bonnie-s részeket kevésbé mellow.gif
A vége sztem elég szomorú volt, ennyire hivatalos vége a stelenának talán akkor volt ilyen amikor az első évadban Elena bemondta az unalmast mert akk még azt hitte az a sok baj a vámpírbarátjával való kapcsolatának köszönhető, mint tudjuk sokkal inkább hasonmás voltának na mindegy.
Sajnáltam Stefant amikor azt mondta tovább nem megy ezt elviselnie, de szinte teljesen biztos vagyok benne h Elena ismét ember lesz majd, amikor megint Stefannal lesz, vámpírként pedig Damonnel. CSak hogy én azt olvastam még egyszer h Damon nel sem fog most össze jönni, v ha még is nem hosszú távon, szval én nem számítok semmilyen delenára, jobb lenne ha Elena egy kicsit egyedül lenne, a két tesó meg megint jóban lenne minta a 3. évad második felében
Klausnak és Carolinenak nagyon édes kis jelenetük volt, ahogy mosolygott Joseph wub.gif annyira össze passzolnak, legalábbis amikor Klaus ezt az aranyos oldalát mutatja
A szakítós részt nem vettem be Tyler-rel de Hayley-t egyre jobban megszeretem. Ami meg Tyler-t illeti kezdem sejteni mi vet véget a kapcsolatuknak Caroline-al
Alaric-ot pedig követelem vissza mad.gif mad.gif reklamalo.gif rtfm.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, nicol bellox
2012. november 16. 17:31 #10060
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.11.16. 17:02)

Alaric-ot pedig követelem vissza mad.gif  mad.gif  reklamalo.gif  rtfm.gif [/color]


De hisz meghalt. blink.gif Ne hozzunk már vissza minden halott karaktert azért. Anno semmi ilyesmi nem volt. Aki elpatkolt az el,ennyi. unsure.gif

Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.11.16. 16:58)
2. Szerintem lopják tőlem az ötletet,mert nálam is az volt a sztorimba,hogy Elenának megerősödtek az érzelmei Damon iránt a vámpírság miatt,és őt választotta(Nálam!). rohog.gif


Gyakorlatilag mindenkinek ez volt a "sztorijában." Damon meg nyálasabb volt ebben a részben mint valaha. rolleyes.gif Sokkal jobban tetszett amikor lesz*rta mindenki érzéseit,ha meg úri kedve néha úgy tartotta Elenával "emberi" volt. Ezt tette olyan különlegessé a kapcsolatukat és az egész szerelmi háromszöget.
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, Lizania
596 oldal 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!