Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 16. 17:41 #10061
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2012.11.16. 17:31)
De hisz meghalt. blink.gif Ne hozzunk már vissza minden halott karaktert azért. Anno semmi ilyesmi nem volt. Aki elpatkolt az el,ennyi. unsure.gif 
Gyakorlatilag mindenkinek ez volt a "sztorijában." Damon meg nyálasabb volt ebben a részben mint valaha. rolleyes.gif Sokkal jobban tetszett amikor lesz*rta mindenki érzéseit,ha meg úri kedve néha úgy tartotta Elenával "emberi" volt. Ezt tette olyan különlegessé a kapcsolatukat és az egész szerelmi háromszöget.

szellemként gondoltam ric-et, mert azt ígérték h lesz még ilyen mint anno a másik részben damon-nel a temetőben,, persze ennyi erővel élőben is visszahozhatnák nem zavarna
damon meg sztem nem akkora baj ha érzelmes pillanatai is vannak, igaz h egyre több, de legalább nem érzéketlen bunkó, meg amíg a humora megmarad nem panaszkodom rá, de ebben a részben elég fura lett volna ha másként viselkedett volna, muszáj volt pátyolgatni elenát
2012. november 16. 17:47 #10062
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.11.16. 17:41)
szellemként gondoltam ric-et, mert azt ígérték h lesz még ilyen mint anno a másik részben damon-nel a temetőben,, persze ennyi erővel élőben is visszahozhatnák nem zavarna
damon meg sztem nem akkora baj ha érzelmes pillanatai is vannak, igaz h egyre több, de legalább nem érzéketlen bunkó, meg amíg a humora megmarad nem panaszkodom rá, de ebben a részben elég fura lett volna ha másként viselkedett volna, muszáj volt pátyolgatni elenát


Ez a gond. A 2 évad óta őt mindig muszáj. A karakter visszafele fejlődik. Esküszöm Elena belevalóbb gimis lány volt anno az 1. évadban mint később hasonmás,meg most vampájör. rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, Lizania, xxxddd
2012. november 16. 18:11 #10063
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2012.11.16. 17:47)
Ez a gond. A 2 évad óta őt mindig muszáj. A karakter visszafele fejlődik. Esküszöm Elena belevalóbb gimis lány volt anno az 1. évadban mint később hasonmás,meg most vampájör. rolleyes.gif

hát eléggé, az első részben mennyire másabb volt cinkes meg a hasonló szavak, bár nem is volt szimpi még akk de ami igaz az igaz belevalóbb volt , de már csak idő kérdése h vmilyen oknál fogva kikapcsolja az érzéseit, és akk majd próbálják észhez téríteni stefannal meg damonnel az élen
2012. november 16. 18:40 #10064
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Na mostanra sikerült annyira összeszednem magam, hogy írjak egy normális véleményt az új részről (pedig már du. 1-kor megnéztem és azóta mégegyszer)...
ADHSGFSVBHDNGJSHADGHAF, ALL THE FEELINGS, ÉDES ISTENEM!!! heart.gif Az örömöm természetesen a csodás Damon/Elena jeleneteknek köszönhető és a Stelena szakításnak... szépen megcsinálták a szakítós részt, a végén már meg is sajnáltam szegény Stefant. rohog.gif De aztán rájöttem, hogy nincs mit rajta sajnálni, mert 3 ÉVADON KERESZTÜL AZ ÖVÉ VOLT ELENA!!! Na mindegy, a lényeg... az a Delena kézfogós jelenet az ágyon.. hát én ott lettem kész, de nagyon. wub.gif ELENA FOGTA MEG DAMON KEZÉT, Ő VOLT A KEZDEMÉNYEZŐ ashdjashfmsafg hát kell ennél jobb? És Damon még az utolsó pillanatban is próbálta Stefant védeni Elena előtt.. ÉS MÉG DAMON AZ ÖNZŐ, KIKÉREM MAGAMNAK, AKI EZT MONDJA!!! És a következő rész promója, MOTHER OF GOD!! ohmy.gif heart.gif Azok a kis huncut pillantások... És hogy rohadnának meg, csak két hét múlva lesz új rész PONT MOST, MIKOR BEINDULTAK A DOLGOK!! Hogy rúgjam fejbe őket... reklamalo.gif
Na de hogy a többi dologról is szót ejtsek... Hát a rész elején, amikor Elena Jeremy nyakába vágta a kést, hirtelen azt se tudtam, hogy mi van. blink.gif Tökre megijedtem. rohog.gif Abszurd egy jelenet volt. Aztán amikor Elena Damont hívta Stefan helyett... aww. wub.gif Szegény Damon sem értette a szitut, vagy háromszor mondta zavarában, hogy "You should have called Stefan". rofl.gif Egyem meg a drágát!!! És örülök, hogy Elena nem bocsátott meg Stefannak olyan könnyen az elején, mint ahogy régen szokta... Tetszett, ahogy kikerülte, meg beolvasott neki. cool.gif
Klaus hozta a formáját ebben a részben is, jó beszólásai voltak és a Klaroline jelenet is toppon volt a bárban, Klaus nagyon édes volt. wub3.gif Bár az kicsit szíven ütött, amikor mondta Care-nek: "You're beautiful but if you don't stop talking, I'll kill you!", méghogy megöli, PFFF! Hozzá ne merjen nyúlni Carolinehoz!!! reklamalo.gif Csak akkor, ha más módon akar hozzányúlni, if you know what I mean. spiteful.gif
April már kezd egy kicsit idegesíteni, állandóan azon rugózik, hogy hol van Rebekah, de ahogy láttam az arckifejezésükből, már Jeremy és Matt is nagyon unja őt. _nevet.gif Viszont arra kíváncsi vagyok, hogy az apjának mi köze volt Shane prof.-hoz. És ha már Shane prof... a keresztneve ATTICUS!!! nevet2.gif Amikor először megláttam, mondom WTF?? wtf.gif Ez valami boszinév amit a kőkorból halásztak neki elő, vagy mi?? lol2.gif Amúgy szerintem az a történet, amit mesélt a kiállításon, az igaz!!! Hiszen az előző részekből megtudtuk, hogy "a greater evil is coming", és szerintem ez a Silas (akiről a történet szólt) lesz a "greater evil". unsure.gif Mondta is Shane, hogy "Maybe we should be afraid". Hmm...
Amúgy csak nekem volt fura, hogy Rick régi íróasztalában Damon talált piát?? _nevet.gif Mert akkor ez nemcsak azt jelenti, hogy az az ital már kitudja hány hónapja rohadt ott, de azt is, hogy Rick alkoholizált a suliban. rofl.gif Biztosan így jobban ment neki a Civil War elmesélése. nevet2.gif Meg Damon a Grill-ben hogy odarakott Ric helyére is egy pohár whisky-t. rohog.gif
Katherine-t sosem kedveltem, szinte immunis vagyok a jelenlétére, úgyhogy nem igazán hozott lázba, hogy feltűnt, úgyis lehetett előre tudni, hogy csak Elena hallucinációja lesz. rolleyes.gif Jött és ment (hál' Istennek!).
A hidas jelenet is tetszett, bár Elena anyja nem volt valami kedves... rolleyes.gif Legalábbis nekem nagyon unszimpatikus volt abban a jelenetben. Amúgy Tyler hogy bepöccent már, hogy kinyírták az ő csokihibrid "barátját". Még a poharat is a falhoz vágta... szegény Care hogy meg volt rémülve. unsure.gif De a kövi részben randija lesz Klaussal, háháháá, ő majd megvigasztalja!!! spiteful.gif wub3.gif

ALIG VÁROM MÁR A KÖVETKEZŐ RÉSZT, de várhatunk rá két hetet!!! cry.gif It's killing me already.
7 felhasználónak tetszik: rencsi95, Vampiregirl1, LadyAlexa, Daxy, Vampire Lady, An_d_a, pink_bunny
2012. november 16. 19:46 #10065
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2012.11.16. 18:40)
De a kövi részben randija lesz Klaussal, háháháá, ő majd megvigasztalja!!! spiteful.gif wub3.gif 
ALIG VÁROM MÁR A KÖVETKEZŐ RÉSZT, de várhatunk rá két hetet!!! cry.gif It's killing me already.


sajnálom h nem mutatták azt a részt amikor caroline bele megy ebbe, klaus arca mindent vitt volna az az önelégült fej, h végre randizhat caroline-al wub.gif wub.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, Vampire Lady, rencsi95, katie993
2012. november 16. 20:50 #10066
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.11.16. 19:46)
sajnálom h nem mutatták azt a részt amikor caroline bele megy ebbe, klaus arca mindent vitt volna az az önelégült fej, h végre randizhat caroline-al wub.gif  wub.gif

Egyébként nagyon imádtam Klaus you don't say-es pillanatát wub.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: katie993, Minimanó94
2012. november 17. 10:38 #10067
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
4.08 - WE'LL ALWAYS HAVE BOURBON STREET stills
OMG,Damon egyenruhában wub3.gif heart.gif + Lexi! laugh.gif
+ 4x07 Ismertető
VISSZATEKINTÉS AZ 1942-ES NEW ORLEANS-BE – Amikor Stefan szembesíti Damon-t az Elena-ról szóló gyanújáról Damon-nak nincs más választása mint, hogy segítsen Stefan-nak a nyomozásban. A válaszokat keresve Damon és Stefan elutazik a modern New Orleans-be, hogy találjanak valakit, aki emlékszik az utolsó New Orleans-i látogatásukra, beleértve Damon egykori szerelmét, Charlotte-ot. Elena, Caroline és Bonnie egy igazi csajos estét tartanak, amíg a Salvatore fiúk nincsenek a városban és Elena érzései a tetőfokáig emelkedik, amikor sokkoló hírt oszt meg a barátaival. Hayley sürgetésére Tyler szembesíti Kimberly-t Klaus egyik hibridjét és a helyzet erőszakos fordulatot vesz. Végül Damon egy szívszaggató döntéssel néz szembe.
12 felhasználónak tetszik: mikieger, nicol bellox, Kyra99, Vampire Lady, Lolla, An_d_a, allyangel, marti27, Minimanó94, House Of Wax, SmileyZ, standoffan
2012. november 17. 17:10 #10068
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.11.17. 10:38)
4.08 - WE'LL ALWAYS HAVE BOURBON STREET stills
OMG,Damon egyenruhában  wub3.gif  heart.gif + Lexi! laugh.gif
+ 4x07 Ismertető
VISSZATEKINTÉS AZ 1942-ES NEW ORLEANS-BE – Amikor Stefan szembesíti Damon-t az Elena-ról szóló gyanújáról Damon-nak nincs más választása mint, hogy segítsen Stefan-nak a nyomozásban. A válaszokat keresve Damon és Stefan elutazik a modern New Orleans-be, hogy találjanak valakit, aki emlékszik az utolsó New Orleans-i látogatásukra, beleértve Damon egykori szerelmét, Charlotte-ot. Elena, Caroline és Bonnie egy igazi csajos estét tartanak, amíg a Salvatore fiúk nincsenek a városban és Elena érzései a tetőfokáig emelkedik, amikor sokkoló hírt oszt meg a barátaival. Hayley sürgetésére Tyler szembesíti Kimberly-t Klaus egyik hibridjét és a helyzet erőszakos fordulatot vesz. Végül Damon egy szívszaggató döntéssel néz szembe.


Damon egykori szerelmét, Charlotte-ot. Ez a része érdekesen hangzik nekem wub.gif
Végül Damon egy szívszaggató döntéssel néz szembe. Lehet h rosszul sejtem de sztem damon dönteni fog h legyen e delena v sem, nyilván itt majd stefan jelenléte okozza a problémát , de én úgy érzem nem lesz ebből még delena hivatalosan
2012. november 17. 21:09 #10069
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Mi van már itt? Pont most, hogy újra kezdtem megszeretni Stefant így elbánnak vele. Nem hiszem, hogy a szakítás végleges lenne, egy kezemen nem tudom megszámolni hányszor szakítottak már...+ tuti húzzák még a szerelmi háromszöges dolgot kb a végéig. Elena részről részre idegesítőbb, egyik fiút se érdemli már meg. Ha már eddig váratták Delenát remélem nem cseszik el ezt is... akkor kaszálom.
2012. november 17. 21:20 #10070
- törölt felhasználó -    
Idézet (lostgirl @ 2012.11.17. 21:09)
Mi van már itt? Pont most, hogy újra kezdtem megszeretni Stefant így elbánnak vele. Nem hiszem, hogy a szakítás végleges lenne, egy kezemen nem tudom megszámolni hányszor szakítottak már...+ tuti húzzák még a szerelmi háromszöges dolgot kb a végéig. Elena részről részre idegesítőbb, egyik fiút se érdemli már meg. Ha már eddig váratták Delenát remélem nem cseszik el ezt is... akkor kaszálom.

én amíg csak lehet nézni fogom rolleyes.gif
2012. november 18. 14:26 #10071
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
Spoiler
Katherine miért csak látomás volt? sad.gif
nagyon bírom a karaktert naa nem tetszett, hogy csak látomás volt.
a rész úgy összességében jó volt, csak Elena már megint idegesített és az, hogy egy csomót nyafog kezd idegesítő lenni szerintem a körülötte lévőknek is.
Bonnie sok vizet nem zavar, pedig jó lenne egy kicsit több szerep.
Klaus pedig a szokásos volt.
Katherine-t bírtam , mert sok igaz dolgot mondott
még mindig reménykedem a nagy Katherine visszatérésében.
2012. november 19. 15:22 #10072
Drewbee
Drewbee
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.30.
Hozzászólás: 52
Csatolások: 22
Azonosító: 94558
Offline offline
6732 x 8984

http://www.imagebam.com/image/eadd3e221154362

The site uploader wouldn't post the picture.
1 felhasználónak tetszik: Daxy
2012. november 19. 16:51 #10073
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Gondoltam,kiírom ezt is,mivel igaz,hogy nem biztos,de elég nagy a valószínűsége biggrin.gif
"Az E!Online közzétett egy úgynevezett ´´vak spoilert´´ -aminek a lényege hogy feltár egy fontos információt,de azt pontosan nem mondják meg hogy melyik sorozatról szól ez a spoileres infó,csak néhány nyomot,aminek alapján nekünk rá kell jönnünk hogy miről vagy kikről van szó.Viszont nagy a valószínűsége hogy ez a spoiler a Vámpírnaplókról szól,de döntsétek el magatok a hamarosan leírtak alapján,.kizárólag saját felelősségre olvass!
Egy bizonyos népszerü sorozat rajongói le kellene ülnötök!
Megbízható forrásból tudjuk,hogy két karakter az egyik kedvenc sorozatunkból lefekszik egymással.Hamarosan!És teljesen letaglóz majd ez titteket.

Bum!

Szóval ki az?
Ez egy hatalmas csavar a történetben,amit csak úgy azonnal nem mondhatunk el nektek,mert... nem! Aztán mi lenne a móka benne?
De azt elmondhatjuk hogy ez a pár:
-tagja egy sorozat fő szerelmi háromszögének
-hatalmas rajongótábora van {de ellen tábor is}
-már egy ideje lassacskán kibontakoznak { eredetileg ez volt oda írva:´´már több mint a 3.évadtól bontakozik´´,de ez biztosan sokat árult volna el,szóval azonnal ki lett törölve és helyettesítve egy általános kijelentéssel}
-egy népszerű televíziós sorozat része"

Vélemény?Én inkább most még nem írok semmit rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Lizania
2012. november 19. 17:01 #10074
- törölt felhasználó -    
Hát ez érdekes de vajon hogy értik két egyforma nemű karakterre céloznak vagy mi??
2012. november 19. 17:37 #10075
- törölt felhasználó -    
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.11.19. 16:51)
Gondoltam,kiírom ezt is,mivel igaz,hogy nem biztos,de elég nagy a valószínűsége biggrin.gif 
"Az E!Online közzétett egy úgynevezett ´´vak spoilert´´ -aminek a lényege hogy feltár egy fontos információt,de azt pontosan nem mondják meg hogy melyik sorozatról szól ez a spoileres infó,csak néhány nyomot,aminek alapján nekünk rá kell jönnünk hogy miről vagy kikről van szó.Viszont nagy a valószínűsége hogy ez a spoiler a Vámpírnaplókról szól,de döntsétek el magatok a hamarosan leírtak alapján,.kizárólag saját felelősségre olvass!
Egy bizonyos népszerü sorozat rajongói le kellene ülnötök!
Megbízható forrásból tudjuk,hogy két karakter az egyik kedvenc sorozatunkból lefekszik egymással.Hamarosan!És teljesen letaglóz majd ez titteket.
Bum!
Szóval ki az?
Ez egy hatalmas csavar a történetben,amit csak úgy azonnal nem mondhatunk el nektek,mert... nem! Aztán mi lenne a móka benne?
De azt elmondhatjuk hogy ez a pár:
-tagja egy sorozat fő szerelmi háromszögének
-hatalmas rajongótábora van {de ellen tábor is}
-már egy ideje lassacskán kibontakoznak { eredetileg ez volt oda írva:´´már több mint a 3.évadtól bontakozik´´,de ez biztosan sokat árult volna el,szóval azonnal ki lett törölve és helyettesítve egy általános kijelentéssel}
-egy népszerű televíziós sorozat része"

Vélemény?Én inkább most még nem írok semmit rolleyes.gif

nekem először delena ugrott be de ismerve damont sztem ő nem menne bele ebbe még ilyen hamar, elena már kiszámíthatatlan XDXD őt eltudnám képzelni vkivel stefanon és damonön kívül is biggrin.gif

am bírom az ilyen talán játékokat rolleyes.gif ,
2012. november 19. 19:12 #10076
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.11.19. 16:51)
Gondoltam,kiírom ezt is,mivel igaz,hogy nem biztos,de elég nagy a valószínűsége biggrin.gif 
"Az E!Online közzétett egy úgynevezett ´´vak spoilert´´ -aminek a lényege hogy feltár egy fontos információt,de azt pontosan nem mondják meg hogy melyik sorozatról szól ez a spoileres infó,csak néhány nyomot,aminek alapján nekünk rá kell jönnünk hogy miről vagy kikről van szó.Viszont nagy a valószínűsége hogy ez a spoiler a Vámpírnaplókról szól,de döntsétek el magatok a hamarosan leírtak alapján,.kizárólag saját felelősségre olvass!
Egy bizonyos népszerü sorozat rajongói le kellene ülnötök!
Megbízható forrásból tudjuk,hogy két karakter az egyik kedvenc sorozatunkból lefekszik egymással.Hamarosan!És teljesen letaglóz majd ez titteket.
Bum!
Szóval ki az?
Ez egy hatalmas csavar a történetben,amit csak úgy azonnal nem mondhatunk el nektek,mert... nem! Aztán mi lenne a móka benne?
De azt elmondhatjuk hogy ez a pár:
-tagja egy sorozat fő szerelmi háromszögének
-hatalmas rajongótábora van {de ellen tábor is}
-már egy ideje lassacskán kibontakoznak { eredetileg ez volt oda írva:´´már több mint a 3.évadtól bontakozik´´,de ez biztosan sokat árult volna el,szóval azonnal ki lett törölve és helyettesítve egy általános kijelentéssel}
-egy népszerű televíziós sorozat része"

Vélemény?Én inkább most még nem írok semmit rolleyes.gif


Szerintem Elena és Damon lesz az,én csak ennek látom értelmét blush.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Vampire Lady, pink_bunny
2012. november 19. 23:51 #10077
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.11.19. 16:51)
Gondoltam,kiírom ezt is,mivel igaz,hogy nem biztos,de elég nagy a valószínűsége biggrin.gif 
"Az E!Online közzétett egy úgynevezett ´´vak spoilert´´ -aminek a lényege hogy feltár egy fontos információt,de azt pontosan nem mondják meg hogy melyik sorozatról szól ez a spoileres infó,csak néhány nyomot,aminek alapján nekünk rá kell jönnünk hogy miről vagy kikről van szó.Viszont nagy a valószínűsége hogy ez a spoiler a Vámpírnaplókról szól,de döntsétek el magatok a hamarosan leírtak alapján,.kizárólag saját felelősségre olvass!
Egy bizonyos népszerü sorozat rajongói le kellene ülnötök!
Megbízható forrásból tudjuk,hogy két karakter az egyik kedvenc sorozatunkból lefekszik egymással.Hamarosan!És teljesen letaglóz majd ez titteket.
Bum!
Szóval ki az?
Ez egy hatalmas csavar a történetben,amit csak úgy azonnal nem mondhatunk el nektek,mert... nem! Aztán mi lenne a móka benne?
De azt elmondhatjuk hogy ez a pár:
-tagja egy sorozat fő szerelmi háromszögének
-hatalmas rajongótábora van {de ellen tábor is}
-már egy ideje lassacskán kibontakoznak { eredetileg ez volt oda írva:´´már több mint a 3.évadtól bontakozik´´,de ez biztosan sokat árult volna el,szóval azonnal ki lett törölve és helyettesítve egy általános kijelentéssel}
-egy népszerű televíziós sorozat része"

Vélemény?Én inkább most még nem írok semmit rolleyes.gif

Szerintem is a Delenához van köze,csak annak lenne értelme,de nekem túl egyszerűnek tűnik ez a 'vak spoiler',az sem biztos,hogy nem csak hülyítenek minket. rolleyes.gif
2012. november 20. 01:12 #10078
Lizania
Lizania
lied
 
Státusz"Színház az egész világ, és színész benne minden férfi és nő"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.07.
Hozzászólás: 3170
Csatolások: 1228
Azonosító: 163471
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.11.19. 16:51)
Gondoltam,kiírom ezt is,mivel igaz,hogy nem biztos,de elég nagy a valószínűsége biggrin.gif 
"Az E!Online közzétett egy úgynevezett ´´vak spoilert´´ -aminek a lényege hogy feltár egy fontos információt,de azt pontosan nem mondják meg hogy melyik sorozatról szól ez a spoileres infó,csak néhány nyomot,aminek alapján nekünk rá kell jönnünk hogy miről vagy kikről van szó.Viszont nagy a valószínűsége hogy ez a spoiler a Vámpírnaplókról szól,de döntsétek el magatok a hamarosan leírtak alapján,.kizárólag saját felelősségre olvass!
Egy bizonyos népszerü sorozat rajongói le kellene ülnötök!
Megbízható forrásból tudjuk,hogy két karakter az egyik kedvenc sorozatunkból lefekszik egymással.Hamarosan!És teljesen letaglóz majd ez titteket.
Bum!
Szóval ki az?
Ez egy hatalmas csavar a történetben,amit csak úgy azonnal nem mondhatunk el nektek,mert... nem! Aztán mi lenne a móka benne?
De azt elmondhatjuk hogy ez a pár:
-tagja egy sorozat fő szerelmi háromszögének
-hatalmas rajongótábora van {de ellen tábor is}
-már egy ideje lassacskán kibontakoznak { eredetileg ez volt oda írva:´´már több mint a 3.évadtól bontakozik´´,de ez biztosan sokat árult volna el,szóval azonnal ki lett törölve és helyettesítve egy általános kijelentéssel}
-egy népszerű televíziós sorozat része"

Vélemény?Én inkább most még nem írok semmit rolleyes.gif

Ez alapján nekem ez a Klaroline páros lesz. Delena-ra nem igazán lehet számítani, de lehetséges, hogy ha Caroline és Tyler szakítanak (akár Hayley miatt, bár ennek kicsi a valószínűsége.), Klaus is szóba kerülhet Car-nél. Az ahogy Tyler leüvöltötte Caroline-t a múltkori részben kicsit meglepett...
Egyébként nem igazán tettszik már megint a sorozat mostani állása. Elena nyafog, Katherine sehol (látomás nem ér, az nem ő volt), pedig ő az egyik legjobb karakter, Damon ellaposodott, Rebekah-t kiiktatták, Shane nem tűnik túl nagy veszélynek. Egyedül talán Klaus az izgalmas és itt már úgy érzem teljesen felesleges volt a sok új szereplő:April-nek 5 mondat ju 1 részre, Hayley se túl bőbeszédű, Connornak már nincs túl nagy jövője (spoiler miatt azért nem írom ki teljesen), Shane izgalmas, de még kibontakozásra vár. Kezd olyan irányba menni a sorozat, ami már nem annyira jön be, de ha Elena vérengzővé válik végre, talán megmenthető. Még mindig jobb, mint az elcseszett 3. évad... rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, pink_bunny
2012. november 20. 16:45 #10079
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
FMK TVD verzioban laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, An_d_a
2012. november 20. 17:35 #10080
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Spoiler a Karácsonyi epizódról!
Nemsokára beköszönt a Karácsony Mystic Falls-ban. Habár nem biztos, hogy az ünnep teljesen meg lesz ünnepelve, hiszen a sorozatnak kiszámíthatatlan az idővonala (még mindig 2010 lenne?). De látni fogunk egy télies csodaországot a kilencedik epizódban, mielőtt a sorozat szünetre menne. Boldog, vidám epizódra számíthattok, tele lesz csupa jó dolgokkal. “Nagyon, nagyon szép lesz. A helyszín gyönyörű volt és egy nagyon, nagyon őrült epizód lesz. Hatalmas rész lesz, nagyon sok minden fog történni. Minden jó lesz, tökéletes lesz és csodálatos lesz, nem lesznek problémák, mindenki boldogan fogja inni a kakaóját az epizód végén.” – mondta Candice Accola.
- vampired.org

u.i: remélem ezt szarkaztikusan értette Candice. omg.gif
7 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampire Lady, allyangel, An_d_a, Kyra99, nicol bellox, pink_bunny
596 oldal 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!