Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 29. 20:57 #10121
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Nem láttam hogy írtátok volna. smileeee.gif
Elena hogyan fog megbirkózni a Stefannal való szakítással?
Egyáltalán nem számítotok erre – és néhány rajongó boldog lesz. A nagy kérdés most következik: Miért? Elena szándékai tiszták?
Imádom a vadász tetoválását és ennek az egésznek a történetét az évadban, alig várom, hogy többet tudjak meg róla.
Akkor most tovább növelem a kíváncsiságod – az fő kérdés inkább az, hogy ki lesz az első célpontja vámpírvadászként? Egy kis bónusz: A neve öt betűből áll és az egyik betű az ‘a’ betű. Nos, ezen érdemes elgonlkodni. beer.gif

forrás: http://www.vampirnaplok.eoldal.hu/cikkek/hirek.html
2012. november 29. 23:44 #10122
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Évike12 @ 2012.11.29. 18:34)
Valaki tud egy olyan oldalt, ahol normális a felirat és nem kell egy évszádadot várni míg betölt az a rész.. előr eis köszi  meghajolo.gif

Én a feliratot is innen töltöm,jó az oldal,nagyon megbírhatóak a szerkesztők wink.gif
2012. november 30. 06:53 #10123
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!Nem tudom elhinni!!! yahoo.gif wub2.gif Végre megtörtént!!! Na szóval,nem tudom,hogy fogok tudni normális véleményt írni.Stefan egy segg volt,hogy szerencsétlen Jeremyvel így bánt,és végül majdnem megölte a saját(!!)húgát! ohmy.gif Tetszik a Steroline öribari,ott legalább kilelkizheti magát szerencsétlen Stefi rohog.gif És a Klaroline is nagyon cuki volt,csak kevés :'/ Ennek a Shame professzornak meg mindenbe benne van a keze,őrület rolleyes.gif Ezt a Hayley-t meg utálom,szóval nyugodtan összejöhetne Tylerrel,és esetleg Klaroline is lehetne tongue.gif Na,és direkt a végére hagytam: Delena.Hát,igaz,bazira örülök,de hogyha ezt félreteszem,azért meglátom,hogy 1,Ez Elenát elég ribisen állítja be,hogy nemrég szakított Stefannal,és erre egyből Damon ágyába köt ki 2,Most amit Steroline beszélt a végén...valahogy éreztem,hogy lesz valami akkor is,ha ez megtörténik,nem hagyják békibe a delena fanokat >.< De hogyha ezt nézzük,akkor az első pont már nem is olyan ribis.De basszus!Miért kell ezt csinálniuk velünk?! A delena szívem hasad meg cray.gif Röviden ennyi rolleyes.gif
2012. november 30. 07:54 #10124
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
OH MY F*CKING GOD!!! w00t.gif DE várjunk csak mi az,hogy Elena's sired to Damon? Most ezt komoly??? Mindegy jelenleg ez annyira nem érdekel. biggrin.gif Caroline még sosem volt ilyen idegesítő mint most... dry.gif Legszívesebben lecsaptam volna egy lapáttal,hogy ne ripacskodjon már állandóan. Bár Klaussal mi tagadás cukik voltak. wub.gif Stefan még mindig egy s*ggfej,először játsza a sértődöttet utána meg kínozza Jeremyt aki kishíján kinyirta a saját nővérét? WTF emberek??? ohmy.gif A vége meg...Hát hot&heavy meg minden...TÖKÉLETESEK! heart.gif Sosem láttam még olyat a tv-ben,hogy két ember között ennyire működne a kémia és ennyire jól tudják azt átadni a nézőknek. De ez azt jelenti,hogy akkor Elena mindent azért csinált eddig mert sired Damonhoz vagy mi van? unsure.gif Most neki is majd megkell törnie a sirebond-ot...? rolleyes.gif Áá semmi sem tökéletes,ez így már nem tetszik annyira. Azt az Aprilt meg tegye már valaki vonatra és küldje el az állam másik végébe,mert annyira nem illik oda mint egy fej nélküli zombi.
Húha mi lesz még itt? cool.gif Remek rész volt. meghajolo.gif Végre Shane profeszorról is kiderül ez-az,mondjuk hogy terve ven az ott lakókkal... biggrin.gif Várom a kövi részt!
9 felhasználónak tetszik: Brittany, Vampire Lady, An_d_a, Adrianna, Beba13, Alexis_0504, allyangel, Nita09, pink_bunny
2012. november 30. 08:18 #10125
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
OH MY GOD! Te atya ég! ÚR ISTEN w00t.gif biggrin.gif

na vééégre. a négy évad során a legjobb epizód. elképesztő és tökéletes. Annyira passzolnak, hogy az már... áááá imádom. Végre! Ezt a részt odatették. Nem csak Delena miatt. Végre volt akció, esemény, eye-sex, és oh my god. Jeremy karaktere nagyon bejön. Klaroline wub.gif Hayleyn meglepődtem rendesen azt meg kell hagyni a végén. Stefan meg ok... szegény, de nem tudom igazán sajnálni. Viszont ez a kötődés dolog szerintem nem az igazi... mármint Elena nem tett meg mindent amit Damon mondott neki. De majd kiderül. Én attól is félek hogy a szexet csak elkezdték de valami miatt a kövi részben kiderül hogy mégse lesz meg a dolog. Nem tudom... lehet túlkombinálom. smileeee.gif jó rész volt. brutál rész volt. akarok még ilyet
8 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, Beba13, Misao, nicol bellox, allyangel, Nita09, pink_bunny
2012. november 30. 10:41 #10126
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Imádtam ezt a részt! laugh.gif Maga a rész is nagyon jó volt,és a Delena még re tett néhány lapáttal wub.gif Bírtam a Klarolinet is,bár Caroline annyira idegesített ebben a részben,Stefannal együtt. dry.gif Hayleyt nagyon utálom,sose nem is kedveltem.April meg egy kicsit semmilyen,nem is értem mit keres a sorozatban.Az olimpijai kiscsajnak meg aztán nagyon nagy szerepe volt,meg sem szólalt rohog.gif Sajnálom,hogy Stefan így kihasználta Jeremyt,nagyon nagy asshole lett mostanában mad.gif A Delena a végén valami elképesztő volt,hihetetlenül aranyosak,Nina és Ian egész élethűen alakított drool.gif w00t.gif wub.gif Csak sajnálnám,ha ez az egész azért lenne,mert Elena kötődik,vagy mit csinál Damonhöz. cry.gif Mindenesetre nagyon-nagyon jó rész volt,akarok még ilyet! wink.gif cool.gif
2012. november 30. 12:22 #10127
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Vampire Lady, BunnyGirl, pink_bunny
2012. november 30. 13:39 #10128
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Most komolyan ennyivel fogják elintézni Delenát? Annyira kusza már az egész sorozat...sztem az írók se tudják, hogy mit akarnak. De ez elég olcsó húzás volt tőlük. Inkább hagyják ezt és foglalkozzanak a Hunter-szállal. Sokkal érdekesebb, mint ez a szenvedés... Elena mivel fogja megtörni a sirebondot? Ezt el se tudom képzelni:D A könyvben is volt vmi ilyesmi, hogy csak a vére miatt vonzódik hozzá, de arra nem emlékszem, hogy ott mit csinált.
2 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampire Lady
2012. november 30. 13:45 #10129
x maite x
x maite x
strickt.
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.22.
Hozzászólás: 2001
Csatolások: 2561
Azonosító: 141371
Offline offline
Végre együtt Delena:D Csak ez a kötődéses dolog zavar be megint.:| De hát Elena már emberként is szerette Damont.. itt megint azt tudnám felhozni, hogy még az őskorban azért választotta Stefant, mert vele találkozott először.. De később ugye kiderült, hogy nem is.. Úristen, de az utolsó jelenet valami ultramegaszuper volt!biggrin.gif wub.gif wub.gif Nagyon megható volt, hogy pont egy év telt el az első évad tánca óta, és megint együtt táncolnak.. Ó..*.* rolleyes.gif laugh.gif Akkor hatalmas késztetést érezte,. hogy meghallgassam az A I Need-et, vagy visszanézzem a jelenetet.biggrin.gif Kár, hogy nem vágták be... amikor Damon meg Elena egymásra néznek, simán betehettek volna 1-2 részletet az 1x19-ből:)) Stefan és Caroline jó barátok, bírom őket:) Hayley és a prof meg miben mesterkedhetnek? ohmy.gif És KLAROLINE! Annyira jók lennének együtt!! Imádom, alig várom a kövi részt! Viva la Delena. kiss2.gif heart.gif heart.gif
2012. november 30. 14:11 #10130
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Stefan, iránti nem tetszésem ujabb magasságokat ért el ezen epizod után, egyszerüen pofám leszakam mekkora egy ... volt, Elena-nak nem szabadna (ilyen) vámpirnak lennie omg.gif hát öcsém talán ha nem hagytad volna meghalni nem sokkal ezelött... de az természeseten teljesen oké hogy megörjited Jeremyt a vámpirvadász odalával, ami elégé hasonlitott Esther mesterkedésére Alaric-l, és akkor jöjjön a másik Caroline wtf.gif hülyéskedésük Klaus-t nem igazán tudott érdekelni, de igazán eldönthetné elözö részben látott "szakitás" Tyler-l igazi volt vagy csak szinjáték Klaus számára, én amondo vagyok Tyler jobban jár Haley-vel, még az kéne hogy Caroline Klaus pártját fogja omg.gif és az kis jelenet amit lezavart publikusan hogy mennyire nem tetszik neki az hogy Elena Damon-l jön össze, ne talántál teljesen elfelejtette mi történt s3-ban? és legnagyobb marhaság amit ki esett száján aza epizod végén lévö agyszüleménye az még hagyán hogy 100%-ig Stefan/Stelena stan lett de az hogy Damon és Elena szeremlét ledegradálni holni hybrid-sire bond-ra én szégyelném magam ha ilyen legjobb barátja lennék Elena-nak részemröl eza egész sire bond cucc nevetséges amit ráakarnak kenni DE-re, Elena-nak még mikor ember volt akkor is voltak érzései Damon iránt ami vámpirrá változáskor csak erösebb lett és akkor lássuk...
Dolgok amit Damon sose mondott hogy azt csinálja Elena
    Szakitson Stefan-l (Stefan szakitott vele elsö sorban)
    Legyen szerelmes belé
    Feküdjön le vele
    Táncoljon vele
    Csokolja meg
    Áljon ki mellette

és mellesleg EZ meg EZ és nem utolso sorban megdöbbentö hogy mennyire oké azzal Caroline hogy változtassuk vissza Elena Klaus bloodbag-jává, és ezek után jöjjön az epizod legjobb része ami táncolással kezdödött és (feltehetöen) Damon ágyában végzödött szent szüz anyám... spiteful.gif SE kufircolás elbujhat e mellett laugh.gif csak vess egy pillantást (vagy többet) Elena-ra ezt neked sirebond rohog.gif és én akkor fogok leginkább röhögni azokon akik azt hiszik hogy eza "sire bond" miatt szereti Elena Damont és megtesznek mindent azért hogy ezt megtörjék és ha sikerül is bár egyelöre semmi logikát nem látok benne, még az után is fogja Elena szeretni Damont mert az érzései valodiak akkor jön képbe eza "zene" rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Évike12
2012. november 30. 15:10 #10131
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
A sire bond nem csak azt jelenti, hogy azt teszi, amit parancsolnak neki, hanem azt amit szerinte akarna a másik. Az biztos, hogy nem lesz egyszerű szülés wink.gif Érdekes ez a kép így a történtek fényében...
2 felhasználónak tetszik: mikieger, Vampire Lady
2012. november 30. 16:51 #10132
- törölt felhasználó -    
OMFGez aztán rész volt a javából. *Delena és Klaroline feelings* Az egészet egybevéve imádtam heart.gif Caroline&Klaus...hát mit ne mondjak egyszerűen perfect wub.gif Stefannak legszívesebben behúztam volna,hagyja már Elenát békén egyszerűen nem fogja fel,h Elena most nem kívánsi rá reklamalo.gif A Hayley&Shane részek durvák voltak és számomra érthetetlenek blink.gif
A vége pedig no comment...Most meg mi franc van?Már csak az kell,h elrontsák Delenát az egész kötelék-hülyeségükkel
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, pink_bunny
2012. november 30. 17:18 #10133
- törölt felhasználó -    
Jó rész volt.Nekem tetszett csak Bonnie-t hiányoltam.Visszajöhetne már...
És Klaroline thumbsup.gif Mióta is vártam?Nagyon helyesek voltak.Caroline pedig hihetetlenül tetszett ebben a részben.
Gabby Douglasnek(így írják?)kulcsfontosságú szerepe volt. wink.gif
Akik idegesítenek azok Stefan és Elena.Utálom ,hogy Damon ennyire manipulálja.Olyan ,mint egy kisiskolás aki be akar vágódni a nagyobbaknál.Stefan szimplán idegesítő volt és elég mérges voltam rá azért amit Jeremyvel tett. mad.gif Nem csodálkoznék ,ha kiderülne ,hogy nincs semmi gyógyír a vámpírság ellen.Klaus csak felhasználta ,hogy megszerezzen valamit.Bár ennek nem lenne értelme ,mert Rebike mondta el a dolgokat a gyógyírrel kapcsolatban...
Elena és Damon teljesen hidegen hagy.Az 1.évadban szurkoltam ,a másodikban és harmadikban már a ideges voltam miattuk.Hol jó ,hol rossz értemben, de most már nem érdekelnek.
Hayley hihetetlen ellenszenves.Sosem bírtam az ilyen karaktereket és ez nem változik cool.gif Tylerrel elmehetnek az Alpokba vagy akár Kínába is.Klaus egyértelműen jobban jár Carolinal wink.gif Egyébként szerintem számíthatunk egy Klaus-Tyler összecsapásra.Tyler arcát elnézve.Klaust és Carolinet nagyon jó volt nézni.April helyes volt és a piros ruha tényleg jobban állt neki.Én el tudnám őt képzelni Mattel.
2012. november 30. 17:58 #10134
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Fúú, hogy engem hogy felidegesítettek... Komolyan? Ennyi? Elintézik egy ilyen hülyeséggel ezt a tökéletes befejezést? Ne már... Olvastam pár helyen, hogy a Stelena fanok nyavalyognak és néhányan azt állítják, hogy addig nem nézik majd a TVD-t, míg nem lesz SE a régi.
Bakker, ilyen alapon eddig egy részt sem kellett volna megnéznem. A vak is látja, hogy annak a kettőnek már (rég) vége és a másik opció sokkal élettel telibb és tele van szenvedéllyel, szerelemmel, bizalommal. Ha így akarják elintézni DE-t, akkor én most azonnal kaszálom a sorozatot. Nem azért vártam 3 teljes évadot + még pár részt, hogy ezt a baromságot kapjam. Már a fejemet fogom... Az utolsó jelenetet kihagyták volna, tökéletes rész lett volna és nem csesztek volna ki a DE fanokkal. Gratulálok az íróknak. fear.gif bolond.gif Ha azt hiszik, hogy mindig előhozhatnak valamit, akkor tévednek. Nekem ez a mostani is... Ne magyarázzák már meg, hogy ez áll az egész mögött. Az a hűségről szól, tudtommal szerelmet nem csinál, sőt szeretet sem. Na meg E nem csinált meg mindent, amit D mondott neki, most sorolhatnám, de inkább nem írnám le. dry.gif Eddig elviseltem S-t, de most már tényleg kibírhatatlan. Hogy lehet valaki ennyire önző? omg.gif
11 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, An_d_a, Vampire Lady, Kyra99, csicsi20, allyangel, LadyAlexa, BunnyGirl, Nita09, pink_bunny
2012. november 30. 18:25 #10135
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Így utólag belegondolva ebben a sirebondban tényleg van valami még pedig: Mielőtt Elena kiruccant volna az erdőbe Stefannal Bambit szívni,Damon gyakorlatilag "meggyőzte" hogy neki emberi vér kell a vénából,és csodák csodájára tényleg. Csaki Mattból tudott kortyolni egyet a templomban sunyiban,semmi mást nem tudott magában tartani még a tasakos vért sem,ami mitagadás gyanakvásra ad okot. unsure.gif Hiszen ez nem Elena döntése volt,egyszerűen csak így lett mert Damon azt mondta. A ruhás jelent dettó furcsa volt,már akkor is feltünt de annyira nem érdekelt (túlságosan lekötött az azt követő delena-eye-sex) rohog.gif De tényleg akkora b*romság ez! Sirebond...omg.gif Tszhhh. Most őszintén valami jobbat nem tudtak kitalálni? rolleyes.gif Mindegy addig nem érdekel amíg Delena van és most az van/lesz még. pompom.gif
u.i: Damon azt nem ajánlotta fel Elenának,hogy hancúrozzanak,gyakorlatilag Elena kezdeményezett szóval... spiteful.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, allyangel, pink_bunny
2012. november 30. 18:30 #10136
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Nagyon jó az új rész, de azért láttam volna egy elcsattanó csókot Carolien és Klaus között, na akkor mekkora feje lett volna Tyler-nek. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. november 30. 18:53 #10137
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Nagyon tetszett a rész! Imádtam, ahogyan Klaus "jófej" volt és mellőzte a gonoszkodást! Jeremy kicsit idegesített, bár nem tudom, hogy miért, mivel Elenát alapból ki nem állhatom. Talán Jer stílusával volt a baj... A rész tetőpontja abszolút Caroline és Stefan "közös felfedezése" volt. Végre valami kiábrándítót kaphattak a Delenások. Ja és Caroline "OH MY GOD"-jai: heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Jessy, lostgirl
2012. november 30. 19:04 #10138
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2012.11.30. 18:53)
A rész tetőpontja abszolút Caroline és Stefan "közös felfedezése" volt. Végre valami kiábrándítót kaphattak a Delenások.


Mi az hogy "végre"? ohmy.gif Folyamatosan csak azt kapjuk...
12 felhasználónak tetszik: Adrianna, Rékakroki72, An_d_a, Daxy, Vampire Lady, Kyra99, csicsi20, Alexis_0504, allyangel, BunnyGirl, Nita09, pink_bunny
2012. november 30. 19:05 #10139
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Az vicces,hogy eddig minden delena rajongónak az volt a baja,hogy Stefan szerintük milyen kis nyuszi,most meg,hogy nem törődött senki mással,már az a baj,hogy milyen s*ggfej.
Ez aztán a logika laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Toxic, lostgirl
2012. november 30. 19:12 #10140
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.11.30. 19:04)
Mi az hogy "végre"? ohmy.gif Folyamatosan csak azt kapjuk...


Gépeld be a YouTube-on, hogy "Delena moments" és rájössz te magadtól is...
596 oldal 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!