Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. november 30. 19:31 #10141
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2012.11.30. 19:12)
Gépeld be a YouTube-on, hogy "Delena moments" és rájössz te magadtól is...


Nem nekem kell visszanézni az eddigi Delena jeleneteket,fejből megy az összes,btw. Gondolom az nem vitáns,hogy melyik párosból kaptunk a legtöbbet a sorozat történelmében és az biztos nem Damon&Elena volt. Anno vanamikor örülhettünk,ha 3 epizódonként egymásra néztek,ha pedig még közel is mentek egymáshoz jött valaki csatlakozni a cockblock bajnokokhoz,azaz kinek van a legfrankóbb időzítése delena fronton. Ideji jelöltek: Stefan,Bonnie és Shane professzor. Vajon képesek lesznek megdönteni Jeremy 3x19-es rekordját. nevet2.gif rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: Adrianna, Kyra99, Vampire Lady, x maite x, LadyAlexa, BunnyGirl, Vampiregirl1, Nita09, pink_bunny
2012. november 30. 19:37 #10142
- törölt felhasználó -    
Tudom hogy most mindenki aki Delena párti ujjongott, és felsikított és már szinte rosszul volt persze érezhető némi túlzás a szavaimban, de én kb sírva fakadok és julie-t megtudnám.. mad.gif Ez most komoly? ohmy.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif Arra várok hogy Elena végre legalább kinyögje őszintén hogy igen is van valamit közte és Damon között, erre mit kapok? Egymásnak esnek. Ami nem lenne gond , de így azért csöppet elcseszett helyzet hogy ez az egész csak egyoldalú. Legalábbis amíg Elena vámpír.
A jelenlegi felállás pedig ez:
- Elena emberként Stefant szereti, és bár elég sok érzelmes pillanatok kötik Damon-höz, még is Stefant választja
- Elena félig a halálban még egy érzelmes beszédet tart arról hogy mennyire szereti Stefant, hogy nem bánta meg h őt választotta,élete legjobb döntése, majd szerencséjére emberi vérhez jut, és nem hal meg
- Elena vámpírként eltávolodik Stefantól, nincs semmilyen igazán érzelmesnek mondható pillanat közöttük, szinte mintha a kapcsolat megszűnt volna a vámpírrá válás után, Damon kezd egyre középpontba kerülni, és mi hülyék már elnézést a kifejezésért de azt higyjük hogy végre itt a Delenaa amire annyira vártunk, és aztán jön a fordulat mert ez mind csak a kötődés miatt
konkrétan egy tornádó csapott a delenába ezzel, legalábbis szerintem
a cél pedig nem más mint hogy elena újra ember legyen, jeremy ne akarja folyton megölni, és ne kötődjön damon-höz, aki majd jól pofára esik amint rájön hogy hiába hitte azt hogy elena végre vele lehet, mert r*hadtul nem
összességében utálom az egész részt, a klaroline-on kívül semmi nem tetszik jelenleg, klaus nagyon édesen elnevetgélt caroline-al, de a rész többi fele, mondjuk shane azért eléggé érdekes
Jeremyvel most megint mi lesz? Ric sorsára jut ő is? V Connoréra? gondoljuk csak végig: van egy gyűrű ami egy őrülté varázsolja néhány halott pillanat után, és kiderül hogy vámpír vadász már úgy alapból is, és nem is kispályás, aki nem tudja magát kontrollálni
csak sztem fog az éved végén búcsút mondani? v ebből is kigyógyítják majd? hát nem hiszem mert elenát fogják, ami már damon érdeke is lesz, mert feltételezem nincs szüksége rá így ha csak a kötődés miatt szereti

am a rész vége ütős volt, egy igazi izgalmas jelenet, csak az nem tetszik ami ennek a következménye
nem tartom fernek ezt a dolgot, mert amíg elena vámpír nem lesznek olyan hogy is fogalmazzak. unsure.gif .. valódi pillanatok, hiszen damon szereti de elena nem pont úgy
és ez sztem egy nagyon csúnya húzás volt, azzal engem nem kárpótolnak ha most elena egyfolytában damon-ön csüng, ha ez az egész nem is valódi, már pedig nem az
elena pedig amint ember lesz majd vmikor, már pedig tuti az lesz, simán eltudnám képzelni, ismét stefant fogja szeretni, nem azt mondom h damon-t nem szereti , mert persze h igen, de ha ez a kötődés nem lesz amit nem tudom hogyan akarnak megszüntetni, lehet h ismét vissza megy stefanhoz, mert őt szerette mindigis dumával
1 felhasználónak tetszik: rencsi95
2012. november 30. 19:58 #10143
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.11.30. 19:31)
Nem nekem kell visszanézni az eddigi Delena jeleneteket,fejből megy az összes,btw. Gondolom az nem vitáns,hogy melyik párosból kaptunk a legtöbbet a sorozat történelmében és az biztos nem Damon&Elena volt. Anno vanamikor örülhettünk,ha 3 epizódonként egymásra néztek,ha pedig még közel is mentek egymáshoz jött valaki csatlakozni a cockblock bajnokokhoz,azaz kinek van a legfrankóbb időzítése delena fronton. Ideji jelöltek: Stefan,Bonnie és Shane professzor. Vajon képesek lesznek megdönteni Jeremy 3x19-es rekordját. nevet2.gif rohog.gif


Hát igen, a Delenás zagyvaságok csak "fellángolások" voltak, a Stelenás pillanatok, pedig az igaz szerelmet jelenítették meg... (lásd: Growing Pains)
1 felhasználónak tetszik: lostgirl
2012. november 30. 20:08 #10144
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2012.11.30. 19:58)
Hát igen, a Delenás zagyvaságok csak "fellángolások" voltak, a Stelenás pillanatok, pedig az igaz szerelmet jelenítették meg... (lásd: Growing Pains)


Ezen vitatkoznék,de én innen feladom. pardon.gif Nem akarok meggyőzni senkit,nem vagyunk egyformák,én őket shippelem te stelenát - cool. cool.gif
8 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampire Lady, Kyra99, An_d_a, Beba13, House Of Wax, x maite x, pink_bunny
2012. november 30. 20:15 #10145
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2012.11.30. 19:58)
Hát igen, a Delenás zagyvaságok csak "fellángolások" voltak, a Stelenás pillanatok, pedig az igaz szerelmet jelenítették meg... (lásd: Growing Pains)

ok látom hogy itt nem fogunk egyett érteni, nea.gif és inkább nem is avatkozok bele a Stelena logikába, mindkettönk és a fórum érdekébe smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Kyra99, Alishon.
2012. november 30. 20:30 #10146
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Megnéztem én is. 45 perces ugye az egész. A 43. percnél már ujjongtam, hogy "Úúúúúristeen, ez az eddigi legjobb rész!", erre az utolsó két percben Caroline és Stefan elcs_szik a jókedvemet az okosságaikkal. dry.gif Mi az, hogy Elena csak a vére miatt kötődik Damonhoz? ): Ez így nem jó. Valahogy azonnal végigfutott a fejemen, hogy Stefan, Bonnie és Caroline visszaszerzik a régi Elenát, Damon megint el lesz felejtve és megint minden hepi. rolleyes.gif Remélem rossz a gondolkodókám, és mégiscsak lesz igazi, normális Delena dolog. Vagy valamit félreértettem.. Ha igen, valaki nyugtasson meg, légyszi. mellow.gif
Legalább a Klaroline páros kezd kialakulgatni..
2012. november 30. 20:34 #10147
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Idézet (Kyra99 @ 2012.11.30. 20:30)
Megnéztem én is. 45 perces ugye az egész. A 43. percnél már ujjongtam, hogy "Úúúúúristeen, ez az eddigi legjobb rész!", erre az utolsó két percben Caroline és Stefan elcs_szik a jókedvemet az okosságaikkal.  dry.gif Mi az, hogy Elena csak a vére miatt kötődik Damonhoz? ): Ez így nem jó. Valahogy azonnal végigfutott a fejemen, hogy Stefan, Bonnie és Caroline visszaszerzik a régi Elenát, Damon megint el lesz felejtve és megint minden hepirolleyes.gif Remélem rossz a gondolkodókám, és mégiscsak lesz igazi, normális Delena dolog. Vagy valamit félreértettem.. Ha igen, valaki nyugtasson meg, légyszi.  mellow.gif 
Legalább a Klaroline páros kezd kialakulgatni..

Sajnos nem értettél félre semmit,Elena kötődik Damonhöz,mint anno Tyler Klaushoz.Csak még jó,hogy ők nem feküdtek le rohog.gif
5 felhasználónak tetszik: Kyra99, Adrianna, katie993, cintia0023, pink_bunny
2012. november 30. 20:35 #10148
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Kész vagyok rohog.gif _nevet.gif
11 felhasználónak tetszik: benyaw93, Kyra99, Misao, cintia0023, lostgirl, allyangel, x maite x, rencsi95, Vampiregirl1, Rékakroki72, pink_bunny
2012. november 30. 20:38 #10149
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Egy szóval sem mondtam, hogy Stelenás vagyok, mivel rühellem Elenát, csupán azt akartam kifejezni, hogy inkább már az érzelmes Stelena, mint a nevetséges Delena...
2012. november 30. 20:45 #10150
- törölt felhasználó -    
Idézet (Toxic @ 2012.11.30. 20:38)
Egy szóval sem mondtam, hogy Stelenás vagyok, mivel rühellem Elenát, csupán azt akartam kifejezni, hogy inkább már az érzelmes Stelena, mint a nevetséges Delena...

jó sztem is már hagyjuk ezt a témát, így is eléggé fáj ez az egész baromság amit kitaláltak a delenával kapcsolatban:( jól elcseszték a kedvem az biztos
2012. november 30. 20:45 #10151
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2012.11.30. 20:38)
Egy szóval sem mondtam, hogy Stelenás vagyok, mivel rühellem Elenát, csupán azt akartam kifejezni, hogy inkább már az érzelmes Stelena, mint a nevetséges Delena...

A könyvekben sokkal jobban megoldották ezeket a Delena-Stelena dolgokat... A sorozatban én például abszolút Delena párti vagyok, a könyvek első felében pedig inkább a Stelena felé hajlottam, a végére pedig Delenáékat pártoltam. Valamint a könyvekben Stefant, Elenát, Bonniet és Mattet is jobban bírtam, bár sok dologban meg a sorozat jobb. unsure.gif Az őrületbe kergetnek már ezek a kesze-kusza sorozatos dolgok.. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. november 30. 20:51 #10152
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Mostmár tényleg: Screw you,Stefan! dry.gif

12 felhasználónak tetszik: Adrianna, Vampire Lady, An_d_a, Kyra99, Beba13, Daxy, allyangel, rencsi95, Vampiregirl1, Alishon., Rékakroki72, pink_bunny
2012. november 30. 21:44 #10153
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2012.11.30. 20:38)
Egy szóval sem mondtam, hogy Stelenás vagyok, mivel rühellem Elenát, csupán azt akartam kifejezni, hogy inkább már az érzelmes Stelena, mint a nevetséges Delena...
ehem érzelmes Stelena _nevet.gif már bocs de... lolhit.gif Elena hate igy kezdödik és ilyeneknél csucsosodik ki
ui: fenti képen olvashato személy is magyar csaj egyszerüen nem értelek titeket glare.gif
Idézet (Misao @ 2012.11.30. 20:51)
Mostmár tényleg: Screw you,Stefan! dry.gif 

csak én vagyok ugy vele hogy kiváncsi várom Stefan bocsánat kérését? rolleyes.gif
2012. november 30. 22:49 #10154
- törölt felhasználó -    
Egek, egek! Nem tudom, mit tartotok nevetségesnek ebben, de én az első évad első része óta erre vágytam, ami most teljesedett ki. bday.gif
10 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, Misao, LadyAlexa, Lady Suzy, Vampiregirl1, Lolla, Alishon., Rékakroki72, pink_bunny
2012. december 01. 14:17 #10155
- törölt felhasználó -    
Idézet (Toxic @ 2012.11.30. 20:38)
Egy szóval sem mondtam, hogy Stelenás vagyok, mivel rühellem Elenát, csupán azt akartam kifejezni, hogy inkább már az érzelmes Stelena, mint a nevetséges Delena...

Teljes mértékben egyetértek.Azon meg ,hogy ki melyik párost szereti jobban nem éri meg vitatkozni.Nekem például mind a három főszereplő idegesít.
2012. december 01. 14:29 #10156
rolllllleee
rolllllleee
♣Patience
 
StátuszR.I.P. (Acoustic Version) RITA ORA
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.24.
Hozzászólás: 2169
Csatolások: 638
Azonosító: 131859
Offline offline
SPOILER!
na ez egy érdekes rész volt
Jeremy-nek hála izgalmas, arra én is kíváncsi vagyok mit tervez Hayley a professzorral és erre a kötődésre Elena és Damon között.
nagyon remélem még mindig, hogy valaki a kedvenc karaktereim közül visszatér, mert akkor az lesz a legjobb.
Caroline egyre jobb fej lesz egyre jobban bírom.
összességében az egész tényleg érdekes volt, és tényleg az első évad jutott nekem is eszembe a bálról
1 felhasználónak tetszik: Alishon.
2012. december 01. 15:40 #10157
Alishon.
Alishon.
 
Státusz♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.06.
Hozzászólás: 653
Csatolások: 537
Azonosító: 163409
Offline offline
Sziasztok Vámpírfanok. (:

Gondoltam kifejtem én is a véleményemet, ha nem baj.
Összetörtem, komolyan. cool.gif
Hogy lehet, az a sz*r, hogy Elena csak kötődik Damonhoz? Elena érez valamit iránta, és ez a valami, az a szerelem. ! Ne merészeljék elvenni az én Delenámat, most végre megkaptam! És csalódtam bennük is! Mi az, hogy csak egymásnak esnek és kész, ha? A falra mászok! Ha lehetett Stelena kb. 4 évadon keresztül, akkor lehet Delena is. reklamalo.gif
Remélem, elfelejtik ezt a kötőzsdi izét. Amúgy is, Elena máskor is került még közelebb Damonhoz, mielőtt vámpír lett. Akkor most mi van? Szereti.heart.gif Ahh, Elsírom magam. rohog.gif
2012. december 01. 16:02 #10158
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Gondolkoztam sokat ezen a kötődés dolgon. Na már most... Elena már elég régóta érez valamit Damon iránt. Folyamatosan izzik a levegő körülöttük. Lényeg, hogy a második évad végén, ahol még nem volt vámpír, magától csókolta meg Damont. A harmadik évadban magától feküdt le majdnem vele, de legalábbis nagyon szenvedélyes volt a csók amit váltottak... amikor Jeremy után mentek és ha nem jelenik meg Jeremy... hmmm... és még tudomásom szerint itt sem volt vámpír és itt sem kötődött. Meg a másik verandás csók, mikor visszacsókolta Damont... Carolinenak is beismerte, hogy érez valamit Damon iránt... akkor sem volt még vámpír... szóval nekem ez az egész kötődés sztori nevetséges. Most vámpírként Damon az egyetlen aki elfogadja olyannak amilyen. Már nem azért, de én is azzal az emberrel szeretek lenni, aki úgy szeret, ahogy vagyok és nem akar megváltoztatni, vagy Elena szavaival élve - Megjavítani. Semmi bajom Stefannal. Tényleg... de sose volt meg az a vibrálás Elena és közte. Oké lehet erre rájön, hogy Nina és Ian az életben is egy pár, de akkor is brutális a kémia közöttük.
11 felhasználónak tetszik: rencsi95, Rékakroki72, Évike12, Vampire Lady, Beba13, Vampiregirl1, Misao, Adrianna, LadyAlexa, pink_bunny, An_d_a
2012. december 01. 17:59 #10159
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Julie Plec-s interju 4x07 elött
mivel látom sok gond van ezzel a sirebond dologgal van egy két érdekes dolog a cikkben ami talán lecsillapitja a kedélyeket smileeee.gif és aztán itt egy másik érdekes post engem csak az idegesitett az epizod végén ahogy Caroline ki brainstorm-lta saját teoriáját egy szo mint száz Klaus&Hybrid sirebond != ami Damon&Elena-nak van feltehetöen kettejük közt de még igyis keveset tudunk errol a dologrol és 4x08 fog több informáciot megosztani velük erröl szal én nem aggodnék annyira és pláne azért nem aggodnék hogy hirtelen Elena visszamegy Stefan-hoz mert az nem fog megtörténni plusz még mondani is ö Stefannak hogy lépjen tovább szal "Keep calm and wait for it" smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. december 01. 18:05 #10160
- törölt felhasználó -    
Pár perce még le akartam írni a véleményem a mostani részről, de találtam egy remek videót, ami helyettem (vagyis az egész Delena fandom nevében) is beszél. Áldásom a készítőre. (Spoiler, ha még nem láttad az új részt.)
11 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Daxy, Misao, Adrianna, Vampiregirl1, LadyAlexa, Nita09, An_d_a, allyangel, Kyra99, pink_bunny
596 oldal 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!