Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. január 16. 22:51 #10381
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Toxic @ 2013.01.16. 18:39)
Ezek amúgy hol jelennek meg? Mármint egy rajongói oldalról szerzitek, vagy máshonnan? Esetleg nem linkelnétek be, hogy honnan? Köszi!

én twitteren láttam elöször
hivatalos forrás (x)
2013. január 17. 21:47 #10382
- törölt felhasználó -    
http://24.media.tumblr.com/6dbedbd0d10f738d4c8a17caabba5d70/tumblr_mgsekgvJ0x1r25qveo1_500.jpg
Elena Loves Damon,hát wub.gif csak ennyit mondanék Stefan-nak
http://data.whicdn.com/images/48923689/tumblr_mfkori2UqI1s1tj2po1_500_large.gif
7 felhasználónak tetszik: Beba13, mikieger, Vampiregirl1, allyangel, Adrianna, rencsi95, xxxddd
2013. január 17. 22:28 #10383
xbloodyvampire
xbloodyvampire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 369
Azonosító: 186032
Offline offline
[center]4x11 Catch Me If You Can[center]
7 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna, Galexa93, Vampiregirl1, Lolla, allyangel, standoffan
2013. január 17. 22:30 #10384
xbloodyvampire
xbloodyvampire
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.09.14.
Hozzászólás: 94
Csatolások: 369
Azonosító: 186032
Offline offline
4x11 Catch Me If You Can
7 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Galexa93, Vampiregirl1, Lolla, allyangel, zsofeeh, standoffan
2013. január 18. 04:25 #10385
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
ez aztán nem semmi epizod volt laugh.gif
2013. január 18. 11:50 #10386
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2013.01.16. 13:04)
Új S4 Promoshoot HQ wub.gif
11 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Vampire Lady, Vampiregirl1, Lolla, Misao, allyangel, LoveNessa, Nita09, zsofeeh, BunnyGirl, standoffan
2013. január 18. 15:05 #10387
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Na,ez a rész nem volt olyan rossz laugh.gif Először is Delena: Annyira szépek együtt,és nagyon tetszett ez a Rebekah game,ahol Elenácskánknak is igazat kellett mondania smileeee.gif Teljesen úgy van,ahogy mondta.Aztán Damon arckifejezése a végén,annyira boldog volt,nagyon tetszett heart.gif Stefant két kezemmel fojtottam volna meg rolleyes.gif Hát nem igaz,hogy nem bírja elfogadni delenát,meg kivágja a hisztit.Ja,és persze hogy a testvére az önző,és nem ő,mert Damon sosem mondta Elenának,hogy nem érdemli meg,meg hogy Stefannal kell lennie pardon.gif Én meg ott csak röhögni tudtam hogy "How many way are you rip my heart out" vagy mit mondta rofl.gif April idegesített,de annak örültem,hogy miatta tért vissza Bekah ok.gif Hamár Rebekah: Remek volt ez a játéka,bár még így sem volt olyan izgi a rész.Tetszik a karaktere,csak el ne rontsák fear.gif Kol drága heart.gif Tylert sajnáltam szegénykének mindenkijét megölték már sleep.gif Klaus meg Klaus volt rohog.gif heart.gif Érdekelne ez a Silas-os dolog,ha már az ősök is besz*rtak tőle,szóval jó lenne elkezdeni izgalmassá tenni a sorozatot végre pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Adrianna
2013. január 18. 15:57 #10388
- törölt felhasználó -    
Nem volt annyira unalmas epizód, mint az előző, de engem már nagyon irritál ez az egész dráma a kötődés körül, és jelen pillanatban szinte csak erről szól az egész. A mostani részben sem történt túl sok minden, könnyedén össze lehet foglalni az eseményeket: Stefan vergődik, Rebekah örül, Jeremy edz, Delena szenved, Klaus keménykedik. Köszönöm ezt a kellemes 42 percet.
8 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, An_d_a, mikieger, Adrianna, House Of Wax, Nita09, marti27
2013. január 18. 16:43 #10389
- törölt felhasználó -    
Hát eljutottam én is odáig h megnézzem... és nekem nagyon tetszett a rész.
Bekah kis felelsz v mersz játéka mersz nélkül nem csak szórakoztató volt, de felpörgette a storyt.- végree biggrin.gif Kb én is olyannyira élveztem nézni amennyire Bekah a szívatásukat rohog.gif
Caroline most sem volt vmi szimpi, védjük csak Stefan érzelmeit stb stb, nem egyszerűbb ha mindenki tudja hányadán is állnak? blink.gif Az emléktörlés kérése mondjuk nagyon odavágott. Mármint mindent összesítve ez már nem egy hülye hiszti volt Stefi részéről, sokkal inkább egy kapaszkodó h ne kelljen szenvednie ahogyan teszem azt damonnek ezidáig évadokon keresztül. A rész végére azért csak felerősödött a büszkesége. Mondjuk azt nem értem hogy Damonre miért haragszik, amikor ő is ezen a gyógymódon dolgozik h Elena önmaga legyen. V ezt Caroline nem pletykálta el neki?
Tylert sajnáltam, de most sokkal szerethetőbb volt olyan mint a második évadban. Szinte olyanok voltak a végén Caroline-al mint ahogy már említettem a második évadban, amikor tyler felfedezte farkas voltát, Car pedig segített neki, ezt hiányoltam, és jó volt látni. Ha mindig ez lenne , vissza térnék a klarolineról, rájuk rolleyes.gif
Kol pedig wub.gif .
most már érdekel ez a Silas dolog, sokkal inkább a holtak feltámasztása. biggrin.gif
és a végén Damon arca, az a boldogság wub.gif wub.gif de én még mindig nem tudom elhinni hogy elena csak őt szereti, mármint h csak belé szerellmes és nem a kötelék miatt. mert ha azt szajkózzák a kötelék nem érzelmi, akk stefi miért kételkedik folyton
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2013. január 18. 17:08 #10390
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Végre,a múltkori unalmas rész után egy kis izgalom.A mostani részt nagyon élveztem,végre újra meg tudtak lepni,remélem,hogy ez így is fog folyatódni.Tetszett Rebekah 'felelsz vagy mersz' játéka,kicsit feldobta a hangulatot rohog.gif Valamint annak is örülök,hogy Elena bevallotta,hogy Damont szereti.Jaa,és Kol heart.gif April még mindig nem nyűgözött le,legszívesebben megfujtottam volna,nem is tudom,hogy mit is keres ott.Ez az Silas ügy elég érdekes,mármint,hogy az Ősök is félnek tőle.Viszont Damont egy kicsit hiányoltam a részből,nem sokat volt benne,de a végén nagyon édes volt. wub.gif Nem tudom,mi lesz ebből a nagy Stefan-Bekah párosból,vagy hogy hogyan fognak együtt dolgozni,de nagyon érdekel.Végre,egy jó kis rész,izgatottan várom a következőt!
2013. január 18. 17:48 #10391
- törölt felhasználó -    
Aztabüdös, aztabüdöööööös. w00t.gif w00t.gif
Hát ez az epizód túlszárnyalja az előzőt! Először is, amikor Elena bevallotta a Damon-dolgot, uhh. Bevallom, Stefan jobban tetszik így, tökösen, hogy kezébe veszi az irányítást, és összeáll Rebekával. Amikor pedig lezajlott a telefonbeszélgetés, majd' kiugrottam a lelki világomból. Ian arca.. wub.gif Áhh. Kifejezhetetlen, mit éreztem. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, allyangel
2013. január 18. 17:55 #10392
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Nincs kedvem fehéríteni - spoileres, aki nem látta ne olvassa el. pardon.gif

Ez a Silas dolog engem is legalább annyira hoz lázba mint Rebekaht. rolleyes.gif "Silas does not exist.
He is a fairy tale made up to scare children
into eating their vegetables."
rohog.gif
Kolnak örültem - hozta a formáját. De úgy ennyi. Semmi különös nem volt ebben az epizódban sem. Semmi olyat nem tettek bele amiért várnám a következőt. Megfogom nézni mivel eldöntöttem kivégzem a 4. évadot is,de eddig elég gyengén muzsikál. nea.gif
Azt nem értem miért kellett a három főszereplőböl ilyen unszimpatikus karaktereket csinálni? Különösen Stefanból. Amit ebben az epizódban is művelt. wtf.gif Szánalmas. Elena most úgy ahogy türhető a kérdés az, hogy meddig... Damon nekem még mindig egy kicsit túl nyálas. A poénjai se ütnek már annyira. Klaus meg több mint irritáló volt. Szegény Joseph folyamatosan ugyanazt a szövegkönyvet kapja.
Mindent összevetve nem volt ez olyan rossz, csak még mindig nem elég hogy én újra ráizguljak erre a sorozatra.
u.i: igen, nem felejtettem el a nagy Delena-momentumot sem. De most könyörgöm telefonon keresztül? Really? omg.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, An_d_a, Vampire Lady, Adrianna, House Of Wax, Nita09
2013. január 18. 18:20 #10393
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.01.18. 17:55)
Elena most úgy ahogy türhető a kérdés az, hogy meddig...

sztem csak azért mert igézve volt, és igazat kellett mondania rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, An_d_a
2013. január 18. 19:01 #10394
- törölt felhasználó -    
Valaki nem tudja, honnan lehetne megszerezni az ilyen fajta promó képeket HQ méretben? Nem láttam fennt sehol, még itt a fórumban sem, pedig már egy ideje megjelentek kis méretben biggrin.gif
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151670590474968&set=a.10150164769944968.356109.106357469967&t...&type=1&theater
2013. január 18. 19:15 #10395
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
SPOILER
Rebekah mindent vitt! Nagyon jó volt végre megigézte a többieket már ideje volt,hogy a képességét használja. Egyenesen élveztem a kis játékát a többiekkel Kol olyan helyes a professzort meg nem sajnáltam, tőlem aztán meghalhatott volna de inkább ne mert Silasra kíváncsi vagyok. April,April hát most Elena helyett őt kell megmenteni mindig...
Nem sajnáltam Stefant, mikor Elena elmondta az érzéseit.De miért nem sajnáltam?Régebben tuti sajnáltam volna. Damon keveset volt benne de az jó volt, mikor oda hívta magához Elenát a végén,ideje, hogy boldog legyen.Érdekes párosok alakultak ki: Rebekah-Stefan,Damon-Klaus és indul a verseny a gyógymódért,testvért cseréltek. Tylert sajnáltam azért ,Jeremy férfiasodik
1 felhasználónak tetszik: kurrek
2013. január 18. 19:22 #10396
Toxic
Toxic
peligroso™
 
StátuszI'm glad that you want to kiss my neck.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.27.
Hozzászólás: 2631
Csatolások: 5538
Azonosító: 150146
Offline offline
Őszintén, nekem nem nagyon jött be a visszatérő rész! Valahogy sokkal izgalmasabbra, pörgősebbre számítottam. Annyira megváltozott az összes színész játéka, hogy ledöbbentem! Egyedül Claire/Rebekah volt képes némi életet lehelni az unalmas részbe. Klaus sem csinált semmi érdekeset, pedig őt nagyon vártam, hogy mutasson valami erőteljesebbet. April hányinger volt, ahogy okoskodott, bárcsak meghalt volna. Nagyon sajnáltam Stefant, amikor Rebekah kimondatta Elenával az igazságot, de szerintem megérdemelte, jobbat is találhatna Elenánál, nem értem miért nem tudja már túltenni magát rajta! Elena csak menjen pajzánkodni Damonnel és csináljon magával, amit akar. Engem sem izgat különösebben ez a Silas szál. Általában amit ennyi várakozás és titkolózás előz meg, az soha nem durran akkorát, mint híresztelik.
2 felhasználónak tetszik: lostgirl, Jessy
2013. január 18. 20:23 #10397
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline


If you have any kind of affection for Damon at all, it was just nice to see the guy so happy. He’d fought Elena so hard on whether or not her feelings for him were real, it was surprising to see how he responded to her three little words. Entertainment Weekly asked executive producer Julie Plec where D’s head is at. “I think the takeaway, ultimately, is that Elena believes it so fundamentally that in that moment, it’s enough for Damon to let himself believe too,” she said.

Even though Elena is sure in her heart of hearts that she loves Damon, it won’t be enough to make him forget the sire bond. Julie says, “Yes, of course, the question is still gonna exist and always gonna exist. This isn’t necessarily the end-all, be-all now that that word ["love"] has been spoken. The doubt is still gonna be there. And it’s gonna continue to eat at Damon for the next few episodes. Elena’s gonna continue to have to fight for it in how much she believes it.”

Érdekes...nem tudom, hogy más is észrevette e, de Julie minden interjúban azt hangsúlyozza, hogy Elena mennyire hiszi, hogy szereti Damon-t, de sose mondja azt, hogy biztosan tudja. Úgy hiszem lesz itt még sz*rkavarás bőven...Remélem Stefan összejön Rebekah-val:) Ezzel kapcsolatban is találtam infókat:

“Into the Wild” (Content Rating TBD) (HDTV) (4X13)

MYSTERIOUS ISLAND — Shane (guest star David Alpay) leads an expedition to a desolate island off the coast of Nova Scotia, where he believes the secret of the cure lies hidden. On the trek to the island’s interior, Rebekah (Claire Holt) and Elena (Nina Dobrev) continue their bitter rivalry, Stefan (Paul Wesley) does his best to keep the peace, and Damon (Ian Somerhalder) accuses Shane of leading them into a trap. Bonnie (Kat Graham) and Jeremy (Steven R. McQueen) try to figure out the message of the Hunter’s mark, while Shane reveals more of the legend of Silas and the witch Qetsiyah, along with his own personal history. Back in Mystic Falls, Tyler (Michael Trevino) confronts Klaus (Joseph Morgan), and Caroline (Candice Accola) is caught up in the violence that follows. Michael Allowitz directed the episode written by Caroline Dries (#413).
2013. január 18. 20:38 #10398
LoveNessa
LoveNessa
 
StátuszHelló, Nyugat.hu! ;)
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 11.06.17.
Hozzászólás: 1483
Csatolások: 10859
Azonosító: 153158
Offline offline
na ebben a részben rájöttem, hogy mennyire is imádom Rebekhát thumbsup.gif hatalmas volt és mindent vitt meghajolo.gif nem mondom, hogy ez volt a legjobb rész, de jó, hogy visszatértek! beer.gif
kíváncsi vagyok már Silasra úgyhogy remélem sikerül Shane-nek kiszabadítania/feltámasztania - haláli volt ahogy Kol majdnem betojt amikor Shane mondta a tervét rohog.gif és amikor Elena elmondta Damonnek, hogy szereti. Istenem az arc mennyire aranyos volt wub.gif
2013. január 18. 20:43 #10399
kurrek
kurrek
ღ Emton ღ
 
Státusz“And I will love you until I take my last breath on this earth.”
  Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 10.11.13.
Hozzászólás: 6362
Csatolások: 23371
Azonosító: 138617
Offline offline
Hoztam nektek 4. évad 10. rész kivágott képeket! 1. adag biggrin.gif
2013. január 18. 20:48 #10400
- törölt felhasználó -    
ezeket a képeket inkább ne ide sztem
am nőt a nézettség !!! talán lassan de újra visszatér a sorozat a szintjéhez , talán.. de elindult szval már ez is jó
2 felhasználónak tetszik: kurrek, Kyra99
596 oldal 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!