Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. február 08. 18:25 #10561
Jessy
Jessy
♥F1♥ addict
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.23.
Hozzászólás: 3076
Csatolások: 15340
Azonosító: 37540
Offline offline
Kedvenc jelenetem: Elena megpróbálja hirtelen felindulásból megölni Rebekaht. Azt hittem kifekszem a röhögéstől _nevet.gif Aztán Becca egy fél mozdulattal megmenti Elenácska életét. Kész. biggrin.gif
Következő facepalm párbeszéd: Elena sokkos állapotba kerül,mert Damon nem akar miatta ember lenni. Úristen, valahol porszem került a gépezetbe,mert nem az történik,amit ő előre elképzelt. Ott volt neki Stefan,aki mindent megtett volna érte,emberré is változna,nem volt elég,nem volt jó. Most meg Damont akarja átformálni,hogy olyan legyen,mint Stefan. Többek között a logika sem Elena erőssége. blink.gif
11 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, lostgirl, katie993, Bessie, Adrianna, Vampiregirl1, An_d_a, aníítaaa, xxxddd, marti27
2013. február 08. 18:57 #10562
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Már megint de vacak epizód ez is. fear.gif Legjob jelenet ez volt és részemről ennyi is. Rebekah nem lenne ott haldokolna ez a sorozat. A földből még ki nem ásott Sesam továbbra sem érdekel túlzottan. Professzor szerencsés családi életével is ez a helyzet. A feleségével való visszatekintéseket (tudjátok amikor abban a sötét lyukban voltak spiteful.gif) - speciel én majd elaludtam rajtuk. Damon szívárvány-unikornisos szövege már elhangzott egy párszor,nem értem - régen olyan jó sorai voltak mostanában meg folyton saját magát ismétli.
Majdnem annyira bosszantó ez mint a drága Elena. rolleyes.gif Plusz még egy bakit kiszúrtam. Ó, am csak én tartottam tök feleslegesnek a mostani klaroline-részeket?
Mindegy,nagyon unalmas már ez gyerekek. Kérdéses neki látok-e majd az 5. évadnak, ha ez így megy tovább...
8 felhasználónak tetszik: Zsuzsy93, Minimanó94, Jessy, Adrianna, Vampiregirl1, xxxddd, marti27, Nita09
2013. február 08. 19:13 #10563
- törölt felhasználó -    
Idézet (Misao @ 2013.02.08. 18:57)
Mindegy,nagyon unalmas már ez gyerekek. Kérdéses neki látok-e majd az 5. évadnak, ha ez így megy tovább...

Én is elgondolkodtam, hogy mégis miért nézem.. előjön Szezám ( rohog.gif ), a nagy félelmetes terminátor, aztán kiderül, tök átlagos, mint Klaus, Elena visszamegy Stefanhoz, de előtte persze még kiszúr Rebekahval valahogy, Damon meg olyan unalmassá válik, mint Matt. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, katie993
2013. február 08. 20:10 #10564
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
Rebekah nagyon jó volt, majd kidőltem a röhögéstől. _nevet.gif Majdnem minden részt Rebekah visz (persze ha nincs leszúrva), na meg Damon. Én nagyon jókat szórakozok Reb-en mióta Elenával utálják egymást. "Szegény" Elena nem tudott érvényesülni ebben a részben. Jeremy olyan szexi volt a tetoválással spiteful.gif Caroline miatt aggódtam,Klaus rossz fiú volt. Atty jelenetein kívül nekem tetszett ez a rész. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, Adrianna, xxxddd
2013. február 08. 20:23 #10565
- törölt felhasználó -    
Inkább az a kérdés lesz e 5. évad... ismét csökkent a nézettség, és habár még mindig elég nézett sorozat, nem biztos hogy az évadzárásáig is az lesz.
Én mondom hogy kapjanak az agyukhoz de komolyan. Oké a mostani rész számomra nem volt olyan vészes , de mi lesz ezután? Elkezdődik a másik sorozat is naná hogy Julie diktálja ott is a szabályokat miért is ne, reklamalo.gif Klaus Elijah már is átkerülnek oda. persze legalább Kat akk vissza térhet, de ez nem segít a színvonalon olyan sokat ha már a tobbi karakter elvan cseszve. Lehet h ősök nélkül is élte már fénykorát a sorozat számomra 2. évad a favorit, de jelenleg meg csak ők tartják életben majdhogynem. Remélem Rebekah marad a rendesben és Kat-el Elenával együtt sok izgalmat okoznának. Meg lássuk be ki tudná jobban kiosztani elenát Kat-nél ? _nevet.gif
És am meg a shanes barlangos kutatgatós jelenetek nem érnek fel Ric ével. Amikor Elena felhozta h elképzelte milyen lenne újra látni akiket elvesztettek, Ric ugrott be cry.gif sad.gif wub.gif . Soha nem bocsátom meg a kiírását a sorozatból, nagy .. volt . És mit ne mondjak a normális szálakból is kifogytak. Kéne az is, persze nem April hez hasonlók, nea.gif hanem Jenna-hoz teszem azt. Nem túl jó hogy egy normáiis ember nincs körülöttük, akinek a szerepe érdekes ( Matt kicsit sem az ) Talán ezért olyan zavaró h folyton a gyógyír vámpírok vérfarkasok..vannak a középpontban.
8 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, Zsuzsy93, Jessy, katie993, aníítaaa, Nita09, Bessie
2013. február 08. 20:51 #10566
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Régebben szóltam már párszor, de úgy látom megint ideje egy kis közleménynek:

A filmes, sorozatos topikokba hivatalos HQ képeket (nagyfelbontású) és videókat lehet csak feltölteni.

Egyszer-egyszer fel lehet tölteni kisebb, esetleg fanart képet. Candid (paparazzi) képeket ne ide töltsétek, annak is meg van a helye. Köszöntem a figyelmet. beer.gif
7 felhasználónak tetszik: funny18, Jessy, Adrianna, Vampiregirl1, zsofeeh, Évike12, Domcicc
2013. február 08. 21:45 #10567
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
HQ rolleyes.gif
14 felhasználónak tetszik: Misao, Vampire Lady, Daxy, lostgirl, mikieger, Adrianna, Vampiregirl1, Toxic, Bessie, BunnyGirl, Nita09, Lolla, zsofeeh, standoffan
2013. február 09. 15:08 #10568
- törölt felhasználó -    
Hát szerintem ez a rész még element,de Komolyan,hogy képzelik ez a gyógyíros-dolgot?Már majdnem minden vámpír a sorozatban ember szeretne lenni mega_shok.gif
Klaus és Caroline,ők aranyosak voltak,de velük is kezdetnének már valamit unalmas már ez,hogy Klaus szereti Car-t és ezt lépten-nyomon kihasználják,mert csak Caroline tudja lefoglani Klaust.
Amikor Elena beadta az "örgedjünk meg együtt" dumát Damon-nek,akkor legszívesebben ezt tettem volna vele. 1000 köszönet Rebecah-nak,hogy ő tényleg megtette

Remélem,hogy a 17.részben tényleg visszatér Kat,ideje lenne már.
4 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, rolllllleee, Adrianna, An_d_a
2013. február 09. 15:29 #10569
- törölt felhasználó -    
Én akkor hagytam abba a sorozatot, amikor Elena összejött Damonnal és Stefan meg beállt Klaus mellé.. biggrin.gif Azóta rá se pillantottam, mert már akkor unalmas volt. Lehet hogy egy kicsit belenézek, de már más természetfeletti sorozatok után a szinte mindennapos vámpirsorozatok és filmek kezdenek unalmasak lenni.. unsure.gif Lehet hogy ez csak az én véleményem egyébként. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: lostgirl
2013. február 09. 16:04 #10570
- törölt felhasználó -    
Idézet (FashionGirl @ 2013.02.09. 15:08)
Hát szerintem ez a rész még element,de  
Amikor Elena beadta az "örgedjünk meg együtt" dumát Damon-nek,akkor legszívesebben ezt tettem volna vele. 1000 köszönet Rebecah-nak,hogy ő tényleg megtette

Remélem,hogy a 17.részben tényleg visszatér Kat,ideje lenne már.

Hát én már az előző részben is erre vártam, kár h bonnie közbe lépett...Kat vissza térésében meg már biztos vagyok, hiszen Klaus lelép ha igaz, ő pedig újra vissza térhet MF-ba... biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: katie993, Vampire Lady
2013. február 09. 17:26 #10571
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
4x14 webclip #1 Screencap-k mivel a vidi még nem online, kiváncsian várom véleményeteket rohog.gif
én véleményt ugyse fogok irni mert ugyebár nem fogom magam kiröhögtettni mégegyszer de ez már mellékes
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.09. 16:04)
Hát én már az előző részben is erre vártam

ez már csak családi szokás... glare.gif és aztán itt van ez box2.gif
1 felhasználónak tetszik: lostgirl
2013. február 09. 17:41 #10572
lostgirl
lostgirl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.10.
Hozzászólás: 318
Csatolások: 2972
Azonosító: 16333
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2013.02.09. 17:26)
4x14 webclip #1 Screencap-k mivel a vidi még nem online, kiváncsian várom véleményeteket rohog.gif
én véleményt ugyse fogok irni mert ugyebár nem fogom magam kiröhögtettni mégegyszer de ez már mellékes
ez már csak családi szokás...  glare.gif és aztán itt van ez box2.gif

Újabb Rebekah vs Elena fight?biggrin.gif Nem tűnt túl boldognak, hogy Elena fogdossa Stefant w00t.gif De gondolom csak a szokásos Elena-rinya lesz, Stefan meg előadja a szent beszédet, hogy Damon majd lenyugszik és visszajön. De várjuk a vidit és majd kiderül!!! smileeee.gif smileeee.gif
2013. február 09. 17:53 #10573
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Csinálhatnak egyszer már egy dupla részt, mert már a sírba visznek! reklamalo.gif Elena nem tudom miért, nagyon idegesít. Játsza a kis megbántottat, meg hogy mindenki szeresse. Rebekaht meg egyre jobban kedvelem. Imádtam mikor felsorolta kire van szükség és mikor Damonhözért oda mondta hogy te jól nézel ki hátulról, hát ezen szakadtam _nevet.gif Na meg ez a gyógyír dolog kicsit kezd el húzodni.. De én örülök hogy Rebekah meg Stefan így össze melegedtek.. spiteful.gif Meg Caroline és Klaus, imádom Tylert, de annyira édesek Kalussal.. Lehetnének hármasba.. rohog.gif Remélem hamar megtalálják már Silast mert már tele van a tököm vele.. Bár ha ezért Jeremy még párszor lesz fél pucér egy ideig még szenvedhetnek vele... rohog.gif De én akkor is mondjuk Tylert vagy Klaust nézném meg.. wub.gif Ez jó rész volt, bár most megint eszembe jutott miért hagytam abba, annyira sötét az egész... reklamalo.gif De nem baj, kezd izgivé válni.. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampire Lady, Zsuzsy93
2013. február 09. 18:53 #10574
- törölt felhasználó -    
Idézet (Daxy @ 2013.02.09. 17:26)

ez már csak családi szokás...  glare.gif és aztán itt van ez box2.gif

azt csodálom hogy ennyi pofon után is még jócskán kijárna neki aggressive.gif utálom h már zsínórban 3 rész végén van egy idegesítő féltékeny stelena pillantása, vagy egy mért nem lehet damon olyan mint stefan pillantása ... dry.gif A gyógyíros dolog meg ha létezik egyáltalán... Rebekah dilemmája érthető hisz élete nagy részét koporsóban egy tőrrel a szívében töltötte, vagy ha sikerült kijutnia onnan, még párszor leszúrták hogy el ne felejtse. Nincs nagyon senkije, a nagy calád kicsikét tesz arra hogy vele mi van. Elijah szépen a háttérben marad, és amikor itt van, akk is elárulja őket. Klaus meg azokon ereszti ki a gőzt akik közel állnak hozzá szval..ráadásul még Stefi is ott van, aki úgy szintén csinált már belőle hülyét. Ezek után nem sok érv marad a vámpírság mellett, anélkül is kitudja tépni Elena minden egyes hajszálát.
2013. február 09. 19:13 #10575
kisbaba
kisbaba
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.11.27.
Hozzászólás: 58
Csatolások: 14
Azonosító: 20780
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.02. 23:25)
GYÖNYÖRŰ :  )

Ez fantasztikus! thumbsup.gif
2013. február 09. 21:00 #10576
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2013.02.09. 18:53)
azt csodálom hogy ennyi pofon után is még jócskán kijárna neki aggressive.gif utálom h már zsínórban 3 rész végén van egy idegesítő féltékeny stelena pillantása, vagy egy mért nem lehet damon olyan mint stefan pillantása ...  dry.gif A gyógyíros dolog meg ha létezik egyáltalán... Rebekah dilemmája érthető hisz élete nagy részét koporsóban egy tőrrel a szívében töltötte, vagy ha sikerült kijutnia onnan, még párszor leszúrták hogy el ne felejtse. Nincs nagyon senkije, a nagy calád kicsikét tesz arra hogy vele mi van. Elijah szépen a háttérben marad, és amikor itt van, akk is elárulja őket. Klaus meg azokon ereszti ki a gőzt akik közel állnak hozzá szval..ráadásul még Stefi is ott van, aki úgy szintén csinált már belőle hülyét. Ezek után nem sok érv marad a vámpírság mellett, anélkül is kitudja tépni Elena minden egyes hajszálát.

inkább nem folynék bele abba mennyire helyeslik egyesek azt hogy ugy álbántak az original-k Elena-val, de az hogy Elena féltékeny lenne Stefan(Stelena)-ra enyhén mondva is viccesnek tartom, kétlem hogy féltékeny lenne inkább tullépne azon hogy aza vallomás 4x10-ben gyakorlatilag ki lett kényszeritve hogy Stefan-t szarul érezze magát amiért ö elárulta Rebekaht, de mivelcsak képeket láttunk a weblicpbol igy nem tudjuk miröl is beszélgetnek gyakorlatilag (bár spoilerekböl tudjuk hogy Stefan arrol rebesget hogy milyen lenne ismét embernek lenni meg stb, stb, stb, gyakorlatilag vissza akarja magát édesgetni Elenahoz [x]) Rebekah és Elena közül Rebekah az aki féltékeny lehetne hisz ö tudja hogy még akkoris ha most együtt vannak Stefan-l ö gondolkozás nélkül futna vissza Elenahoz ha ö megint öt választaná (de ez nem fog megtörténni szal...) és amit koporsoban töltött idöt illeti Rebekah töltötte a legkevesebbett ott...(vagy Elijah) mellesleg ö volt az aki a legközelebb ált szerintem Klaus-hoz ö volt az mindig mellette ált és mégis Klaus ugy bánt/bánik vele mint egy rossz ronggyal...
1 felhasználónak tetszik: lostgirl
2013. február 09. 21:24 #10577
- törölt felhasználó -    
A legidegesítőbb dolog az egészben, hogy szinte az egész éved a gyógyír megtalálásáról szól. glare.gif Már kezd unalmassá válni. Elena megint hozta a formáját, persze, hogy minden körülötte forog.
-
A vége ennek a résznek legalább jó volt, de még így sem az igazi. Oké, eltörte egy vadász Damon nyakát. Könyörgöm, volt már ennél nagyobb vészhelyzetben is! Ezt az egyetemi tanárt meg igazán kiszipolyozhatná valaki.
3 felhasználónak tetszik: lostgirl, Jessy, Vampire Lady
2013. február 09. 22:04 #10578
- törölt felhasználó -    
Hm ,érdekes rész volt.Rebekah vitte az egészet ,Damon egyre kezd ellaposodni ,de ezt már megszoktam. pardon.gif Volt egy kedvenc részem ,ami már régóta nem fordult elő ,mégpedig amikor Reb felsorolta ,hogy kire van szükség.Szegény Elena ,kár ,hogy nem tudom sajnálni spiteful.gif Még mindig úgy érzem ,hogy megérdemelte azokat a "híres" ütéseket.Én el tudom képzelni ,hogy féltékeny Rebre.Stefennal ,most jól elvannak és helyesek úgyhogy ez maradhatna egy ideig. smileeee.gif A Jeremy-Bonnie párost hozzák visszak ,Kat-el és Elijah-val együtt ,mert annyira hiányoznak ,de ahogy láttam erre már van esély thumbsup.gif Engem még mindig nem tud meghatni ez a Silaj-dolog ,nem kezdek tőle félni ,de nagyon egyik szereplő sem ,egyszerűen ,mennyi főgonoszunk is volt?Damon ,Klaus(Elijah 1-2 epizódig),Konnor(nem biztos ,hogy jól írtam),aki nem bírta sokáig,most Silaj ,valahogy nem tudok már félni...
Ééés Jeremy,hogy kivakarodott ,össze sem tudom vetni az 1.évados Jeremyvel. rolleyes.gif
Most valahogy nem érzem ,hogy kiváncsi lennék a következő részre.Ja ,a Klroline páros ,nem hiszem el ,hogy Tyler hagyta volna meghalni ,mert ,ha nem kap Klaus-vért kampec. sad.gif Viszon Tylernek igaza volt ,bár mindkettőjükében ,mert mind a kettem sokat veszítettek ,Car volt az aki egy kicsit túlzott.Gondolom Klaus arra számított ,amikor megharapta ,hogy majd felhívják Bonniet és szabadulhat.Nekem ez lett volna logikus. blink.gif
Elenácskáról szó se ,igaza volt Rebnek B_tch.Nagyon sok "gyilkosság" miatta történt(nem azokra értem ,amiket Damon vagy Klaus tett unalomból).Na ,ömlengés befejezve biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Jessy, Évike12
2013. február 09. 22:40 #10579
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Daxy @ 2013.02.09. 21:00)
inkább nem folynék bele abba mennyire helyeslik egyesek azt hogy ugy álbántak az original-k Elena-val


Mi van? Hát nem Elena volt az aki nem egyszer kézre játszott Rebekah eldobozalásában, Elijah átverésében,Klaus ideiglenes illetve Kol végleges halálában? blink.gif
6 felhasználónak tetszik: Jessy, lostgirl, Vampiregirl1, Nita09, Vampire Lady, Miley-fan09
2013. február 09. 23:24 #10580
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Misao @ 2013.02.09. 22:40)
Mi van? Hát nem Elena volt az aki nem egyszer kézre játszott Rebekah eldobozalásában, Elijah átverésében,Klaus ideiglenes illetve Kol végleges halálában? blink.gif

lol persze fogjunk rá mindent Elena-ra, vajon akkor elfelejtettétek miért kellet Rebekah-t "eldobozolni" 3x09-ben...
Elijah átverése?!, és most komolyan Klaus fogjátok itt védeni?, Kol is magának kereste problémát, még 1 picit se sajnáltam ami lett vele... wow eza forum kezd egyre furább és furább lesz... blink.gif
596 oldal 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!