Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 26. 08:28 #1441
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Mi lesz, ha Stefan újra találkozik Katherine-nel? Mi van a Lockwood család átka mögött?

"Igen, emberek fognak meghalni." - mondta a Vampire Diaries producere, Kevin Williamson a második évadról. Ez lehetet egyszerre jó és rossz hír is a tegnapi Comic Con-on azoknak a VD rajongóknak, akik bár szeretik a halált, utálják azt látni, hogy a kedvenc szereplőjük "kihal" a sorozatból. Williamson azzal folytatta, hogy a második évad fogja megmutatja "a történet másik oldalát". Nos, az IGN TV rákérdezett, hogy pontosan mit is jelent ez...

"Nem akarok túl sokat elmondani, de annyit igen, hogy a negyedik részben vissza fogunk menni 1864-be és újra fogjuk vizsgálni a bűnös jelenetet, vagy más szóval Katherine, Damon és Stefan kapcsolatához, és ott fogjuk folyatatni, ahol abbahagytuk és látni fogjuk a történet további részét. Szerintem csak annyit mutattunk nektek, amikor a két testvér átváltozik. És most kicsit vissza fogunk menni és megmutatjuk majd nektek, amikor Katherine először jött Mystic Falls-ba. Hogy miért jött. Van egy másik része is a történetnek, aminek még a felét sem tudják. Fel sincsenek készülve rá. Mert kezdetben csak két ártatlan emberek voltak, akik vámpírrá változtak és Katherine kéjencei voltak. Katherine nem volt jó. Szóval meg fogjuk ismerni a teljes történetet és látni fogjuk, hogy mit tett Katherine abban az időben."
3 felhasználónak tetszik: Fuller, BunnyGirl, szöszke03
2010. július 26. 08:35 #1442
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Bloopers _nevet.gif

http://i28.tinypic.com/9sxmqg.gifhttp://i30.tinypic.com/sd1c38.gifhttp://i30.tinypic.com/2dujsdz.gifhttp://i30.tinypic.com/frllh.gifhttp://i26.tinypic.com/5l8nbr.gifhttp://i31.tinypic.com/3588ocg.gifhttp://i30.tinypic.com/35c1ovl.gifhttp://i29.tinypic.com/28w1enl.gifhttp://i25.tinypic.com/sbh350.gifhttp://i32.tinypic.com/2rzrl8j.gifhttp://i29.tinypic.com/2vxgm4h.gifhttp://i29.tinypic.com/28wjz4g.gif
2 felhasználónak tetszik: Fuller, Bessie
2010. július 26. 11:34 #1443
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Christo @ 2010.07.26. 01:02)
Nemrég olvastam, hogy Nina volt a Glee meghallgatásán, de már az elején kiesett a jelentkezők közül. Ami egyébként elég érdekes, figyelembe véve, hogy egyáltalán nincs rossz hangja, sőt... Aki látta az American Mall-t tudja miről beszélek smileeee.gif


Jaj ezt én is tegnap olvastam valahol, érdekes, hogy nem felelt meg, de szerintem jobban járt a TVD-vel, így utólag. smileeee.gif Szeretem a Glee-t is, de ide tökéletes Nina. smileeee.gif

House of Wax: Köszi az interjúkat. thumbsup.gif
2010. július 26. 11:47 #1444
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Szép Nina hangja, de nem is tudom, valaki felhívta rá a figyelmemet, itt a fórumon, hogy néhány hangot nem ő énekelt hanem a filmbeli partnere Autumn Reeser... A Gleehez azért nincs elég jó hangja Ninanak. Egyébként sokkal jobb a VD-ben.

Főleg ez a második évad. Nagyon kíváncsi leszek, most hogy több szerepe lesz Katherine-nek hogyan fog Nina helytállni. Szerintem szuperul smileeee.gif
2010. július 26. 13:15 #1445
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
1x05 Halhatatlan Évek magyar előzetes



1x06 Tékozló Lányok magyar előzetes

2 felhasználónak tetszik: Fuller, laura96
2010. július 26. 15:28 #1446
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Újabb nagyszerű Delena videót találtam. Rihanna és Eminem közös számára...


wub.gif
2 felhasználónak tetszik: audrey, Fuller
2010. július 26. 18:01 #1447
- törölt felhasználó -    
Vissavonok mindent amit a TVD-ről gondoltam blush.gif 1 hónapja leszóltam, de úgy gondoltam, hogy adok neki még egy esélyt így leszedtem pár részt, és igaz, hogy még csak a negyedik részig jutottam, de tetszik blush.gif pláne Damon wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. július 26. 21:22 #1448
Christo
Christo
 
StátuszQuot libros, quam breve tempus.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.11.23.
Hozzászólás: 7844
Csatolások: 21645
Azonosító: 77830
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.07.26. 11:47)
Szép Nina hangja, de nem is tudom, valaki felhívta rá a figyelmemet, itt a fórumon, hogy néhány hangot nem ő énekelt hanem a filmbeli partnere Autumn Reeser... A Gleehez azért nincs elég jó hangja Ninanak. 


Nah, hát ezt nem tudtam. Akkor érthető smileeee.gif
2010. július 26. 21:29 #1449
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
jaj szeptemberig még olyan sokat kell várni sad.gif
de végre megszereztem a Bravo vámpírkülönkiadást, amiben óriásposzter van róluk, legalább addig is gyönyörködhettek Ian-ben cool.gif blush.gif
2010. július 26. 21:55 #1450
- törölt felhasználó -    
Damon és Stefan blush.gif blush.gif
2010. július 26. 22:43 #1451
Dóríthá
Dóríthá
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.29.
Hozzászólás: 734
Csatolások: 22
Azonosító: 130234
Offline offline
Damon. Kell magyarázni? wub.gif
2010. július 26. 23:03 #1452
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.07.26. 15:28)
Újabb nagyszerű Delena videót találtam. Rihanna és Eminem közös számára...
wub.gif

Először azt hittem, hogy Stefan rappel az elején. rohog.gif
Jó videó, köszi. thumbsup.gif
Amúgy a Stefan & Elena párosnak mi a neve? Selena? laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 26. 23:47 #1453
- törölt felhasználó -    
Kedvencem nincs, de Stefant bírom.
2010. július 26. 23:52 #1454
- törölt felhasználó -    
Damon, Alaric wub.gif
2010. július 26. 23:54 #1455
jacksonrathbone
jacksonrathbone
 
Státusz"Nem a képességeink mondják meg, hogy kik vagyunk, hanem a döntéseink" - HP2
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.04.
Hozzászólás: 501
Csatolások: 17
Azonosító: 124222
Offline offline
Steven R. McQueen(Jeremy Gilbert azaz Elena tesója)de Ian Somerhalder(Damon Salvatore) se rossz tongue.gif
2010. július 26. 23:55 #1456
Luna05
Luna05
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.04.
Hozzászólás: 17
Csatolások: 0
Azonosító: 31535
Offline offline
Damon wub.gif biggrin.gif biggrin.gif
2010. július 27. 02:01 #1457
- törölt felhasználó -    
Damon wub.gif thumbsup.gif
2010. július 27. 02:05 #1458
- törölt felhasználó -    
DAMON wub.gif wub.gif
2010. július 27. 07:55 #1459
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
NEM Selena... hanem hivatalosan Stelena smileeee.gif

A TV Guide-nak alkalma volt egy exkluzív interjút készíteni Kevin Williamsonnal és Julie Pleccel a hétvégi Comic Con-on, a téma természetesen a második évad volt.

Az első évadotokban több, egy-egy témával foglalkozó epizód is volt - például a véres Halloween parti és a Miss Mystic Falls-i ünnepség. Számíthatunk még több ilyen eseményre?

Williamson: A CW nagyon esemény-orientált, de kezdetben én nagyon kerültem a dolgot. Az egész előző évad a Founder's Day (Alapítók Napja) köré volt felépítve. És ebben az évben három nagy esemény lesz a nagy felvezető az évadzáróhoz.
Plec: A második részben lesz egy farsang, és a harmadik epizódban Elena, Damon és Alaric elutaznak együtt a Duke Egyetemre, ahol Isobel, Alaric felesége és Elena édesanyja találkoztak és együtt éltek. Isobel paranormális dolgokat tanulmányozott és az antropológiai szak szakértője volt - így álcázta a vámpírok felé végzett kutatásait. Mystic Falls megszállottja lett és mélyen beleásta magát a város történelmébe. Ezért a kis kiruccanásukon beleássák magukat Isobel megporosodott irataiba, hogy lássák, hogy mi lehet az, amit ő tudott, de ők nem.

Lesz egy nagy gyilkosság?

Plec: Igen. Legalább egy.
Williamson: Egyre nehezebb és nehezebb a halálfalunkra nézni, ahol már olyan emberek fotói vannak, mint például Annáé vagy Bonnie nagymamájáé.
Plec: Vagy Lexié...

Nagyon dühös voltam, hogy Bonnie elveszítette a Nagyiját. Fogunk találkozni a szüleivel?

Plec: Az emberek meg szokták kérdezni, hogy 'Miért nincsenek Bonnienak szülei?'. Nos, Bonnienak vannak szülei. Az apjával él, akivel még nem találkoztunk a képernyőn, de az anyukájával nincsen kapcsolatban. Ezek azok a szerepek, amiket talán ebben az évadban felfedezhetünk. Bonnie a Bennett boszorkányok messe nyúló vonalából származik és az édesanyja valahol kint él a világban...
Williamson: Éppenséggel a True Blood csinálta azt LaFayette édesanyjával, amit mi akartunk Bonnie-éval, csak éppen mi egy évvel ezelőtt hoztuk fel az ötletet.
Plec: Ez többször is előfordulhat.
Williamson: Fogunk írni párbeszédeket és Nina Dobrev majd azt fogja mondani, hogy 'Tudod, hogy pont ezt mondják a Twilightban is, igaz?', én pedig majd azt fogom felelni, hogy 'Nem, fogalmam sem volt'. Évszázadok óta mondanak vámpíros történeteket, ezért a történetek átfedésbe kerülnek. Én csak nem akarom ugyanúgy vagy szinte ugyanúgy csinálni, mint a többiek.

Jut eszembe, a Twilight és a True Blood is méllyen belemerült a vérfarkasos sztoriba, amire ti is készültök az új évadban.

Plec: Sokat beszéltünk erről, mert nem akarunk a harmadikak lenni abban, hogy valamit az asztalra tegyünk. De benne van a Vampire Diaries könyvekben és Tyler karaktere nem tud (és nem is kellene) a vérfarkasos rész nélkül létezni. Az egész évadra elkezdtük lerakni az alapjait ennek a történetnek, szóval tagadni ezt a dolgot annyi lenne, mint letagadni Tyler szerepét.
Williamson: Minden vámpíros történetnek van egy vérfarkasos megközelítése. Ez mindig így van.

Hogy fognak kinézni a farkasaitok?

Williamson: Farkasoknak és meg is fogjuk mutatni az átváltozást. De nem rögtön. És a True Blood farkasainak átváltozása akarattal működik, míg Tyler a teliholdhoz fog kötődni. Egy hónapban egyszer nem fogja tudni kontrolálni a dolgot.

Elena még egy dolgot nem gondolt át: hogy fel kell áldoznia az anyaságot, ha örökké él az egyik Salvatore testvérrel, mert ugye a ti vámpírjaitok nem eshetnek teherbe.

Plec: Nem, nem eshetnek.
Williamson: A halandósághoz fűződő dolog az egyike azoknak, amikkel Elena ebben az évadban foglalkozni fog. Olyan sráccal randizik, aki nem öregszik meg és sosem lehetnek majd gyermekei.

A True Bloodban sok b*uziság megy. Meglep, hogy egyik Kevin Williamson sorozatban sincs semmi indítvány homoszexualitásra.

Williamson: Örömmel hozok be a sorozatba egy meleg szereplő, ha illik a történetbe. Caroline apja *b*uzi*. Barátja van. Már fel is tüntettük őt, mint az egyik Alapító Család tagja.
Plec: És elég valószínű, hogy ebben az évben fogunk találkozni Caroline apjával. Nagy évad lesz ez Caroline édesanyjával való kapcsolatára nézve.
9 felhasználónak tetszik: Domcicc, Hailey^^, szöszke03, Sixy, Fuller, BunnyGirl, Bessie, amy92, Borbély Miranda
2010. július 27. 11:08 #1460
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.07.27. 07:55)
NEM Selena... hanem hivatalosan Stelena  smileeee.gif 
A TV Guide-nak alkalma volt egy exkluzív interjút készíteni Kevin Williamsonnal és Julie Pleccel a hétvégi Comic Con-on, a téma természetesen a második évad volt.
Az első évadotokban több, egy-egy témával foglalkozó epizód is volt - például a véres Halloween parti és a Miss Mystic Falls-i ünnepség. Számíthatunk még több ilyen eseményre?
Williamson: A CW nagyon esemény-orientált, de kezdetben én nagyon kerültem a dolgot. Az egész előző évad a Founder's Day (Alapítók Napja) köré volt felépítve. És ebben az évben három nagy esemény lesz a nagy felvezető az évadzáróhoz. 
Plec: A második részben lesz egy farsang, és a harmadik epizódban Elena, Damon és Alaric elutaznak együtt a Duke Egyetemre, ahol Isobel, Alaric felesége és Elena édesanyja találkoztak és együtt éltek. Isobel paranormális dolgokat tanulmányozott és az antropológiai szak szakértője volt - így álcázta a vámpírok felé végzett kutatásait. Mystic Falls megszállottja lett és mélyen beleásta magát a város történelmébe. Ezért a kis kiruccanásukon beleássák magukat Isobel megporosodott irataiba, hogy lássák, hogy mi lehet az, amit ő tudott, de ők nem.
Lesz egy nagy gyilkosság?
Plec: Igen. Legalább egy.
Williamson: Egyre nehezebb és nehezebb a halálfalunkra nézni, ahol már olyan emberek fotói vannak, mint például Annáé vagy Bonnie nagymamájáé. 
Plec: Vagy Lexié...
Nagyon dühös voltam, hogy Bonnie elveszítette a Nagyiját. Fogunk találkozni a szüleivel?
Plec: Az emberek meg szokták kérdezni, hogy 'Miért nincsenek Bonnienak szülei?'. Nos, Bonnienak vannak szülei. Az apjával él, akivel még nem találkoztunk a képernyőn, de az anyukájával nincsen kapcsolatban. Ezek azok a szerepek, amiket talán ebben az évadban felfedezhetünk. Bonnie a Bennett boszorkányok messe nyúló vonalából származik és az édesanyja valahol kint él a világban...
Williamson: Éppenséggel a True Blood csinálta azt LaFayette édesanyjával, amit mi akartunk Bonnie-éval, csak éppen mi egy évvel ezelőtt hoztuk fel az ötletet. 
Plec: Ez többször is előfordulhat.
Williamson: Fogunk írni párbeszédeket és Nina Dobrev majd azt fogja mondani, hogy 'Tudod, hogy pont ezt mondják a Twilightban is, igaz?', én pedig majd azt fogom felelni, hogy 'Nem, fogalmam sem volt'. Évszázadok óta mondanak vámpíros történeteket, ezért a történetek átfedésbe kerülnek. Én csak nem akarom ugyanúgy vagy szinte ugyanúgy csinálni, mint a többiek.
Jut eszembe, a Twilight és a True Blood is méllyen belemerült a vérfarkasos sztoriba, amire ti is készültök az új évadban.
Plec: Sokat beszéltünk erről, mert nem akarunk a harmadikak lenni abban, hogy valamit az asztalra tegyünk. De benne van a Vampire Diaries könyvekben és Tyler karaktere nem tud (és nem is kellene) a vérfarkasos rész nélkül létezni. Az egész évadra elkezdtük lerakni az alapjait ennek a történetnek, szóval tagadni ezt a dolgot annyi lenne, mint letagadni Tyler szerepét. 
Williamson: Minden vámpíros történetnek van egy vérfarkasos megközelítése. Ez mindig így van.
Hogy fognak kinézni a farkasaitok?
Williamson: Farkasoknak és meg is fogjuk mutatni az átváltozást. De nem rögtön. És a True Blood farkasainak átváltozása akarattal működik, míg Tyler a teliholdhoz fog kötődni. Egy hónapban egyszer  nem fogja tudni kontrolálni a dolgot.
Elena még egy dolgot nem gondolt át: hogy fel kell áldoznia az anyaságot, ha örökké él az egyik Salvatore testvérrel, mert ugye a ti vámpírjaitok nem eshetnek teherbe.
Plec: Nem, nem eshetnek.
Williamson: A halandósághoz fűződő dolog az egyike azoknak, amikkel Elena ebben az évadban foglalkozni fog. Olyan sráccal randizik, aki nem öregszik meg és sosem lehetnek majd gyermekei.
A True Bloodban sok b*uziság megy. Meglep, hogy egyik Kevin Williamson sorozatban sincs semmi indítvány homoszexualitásra.
Williamson: Örömmel hozok be a sorozatba egy meleg szereplő, ha illik a történetbe. Caroline apja *b*uzi*. Barátja van. Már fel is tüntettük őt, mint az egyik Alapító Család tagja. 
Plec: És elég valószínű, hogy ebben az évben fogunk találkozni Caroline apjával. Nagy évad lesz ez Caroline édesanyjával való kapcsolatára nézve.



Ejha. Köszi az interjút. Klassz lett. thumbsup.gif
596 oldal 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!