Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 09. 22:14 #1841
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Holnap korán reggel de addig is... wub.gif
1 felhasználónak tetszik: amira17
2010. szeptember 09. 22:20 #1842
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Áááá én nem nézem meg ezeket. Szeretnék minden egyes másodpercet kiélvezni a premierből! tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: zsofeeh
2010. szeptember 10. 02:31 #1843
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
biggrin.gif Már fent van az első rész. thumbsup.gif Most nincs erőm megnézni, de reggel első dolgom lesz megnézni. meghajolo.gif
2010. szeptember 10. 05:51 #1844
- törölt felhasználó -    
kinn van pár órája az új rész...
2010. szeptember 10. 08:53 #1845
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Na Brit, megnézted már? biggrin.gif
2010. szeptember 10. 10:28 #1846
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Dolgozom sajnos, de rajta vagyok hogy megnézzem smileeee.gif

Brave New World 2x02 TRAILER


Újabb 3 MQ promo kép! A közös nagyon ott van
2 felhasználónak tetszik: funny18, amira17
2010. szeptember 10. 11:23 #1847
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
ooo.gif w00t.gif Nagyon ütős volt az első rész! meghajolo.gif Pont ilyet vártam. biggrin.gif Nem is tudom hirtelen mit emeljek ki belőle. Nagyon nagy volt az a jelenet, amikor Damon rájött, hogy nem Elenat csókolta meg. Az is tetszett, hogy Stefan rögtön tudta, hogy Katherine-el beszél. biggrin.gif Viszont az nagyon durva volt, amikor Damon kitörte Jeremy nyakát. Hiába jött vissza vámpírként, de akkor is.
És imádtam Katherine utolsó mondatát. biggrin.gif

Ja és tetszett Mason Lockwood. Helyes mikor mosolyog. Nagyon várom a jövőhetet. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: zsofeeh
2010. szeptember 10. 11:29 #1848
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.09.10. 11:23)
ooo.gif  w00t.gif Nagyon ütős volt az első rész!  meghajolo.gif Pont ilyet vártam. biggrin.gif Nem is tudom hirtelen mit emeljek ki belőle. Nagyon nagy volt az a jelenet, amikor Damon rájött, hogy nem Elenat csókolta meg. Az is tetszett, hogy Stefan rögtön tudta, hogy Katherine-el beszél. biggrin.gif Viszont az nagyon durva volt, amikor Damon kitörte Jeremy nyakát. Hiába jött vissza vámpírként, de akkor is.
És imádtam Katherine utolsó mondatát. biggrin.gif
Ja és tetszett Mason Lockwood. Helyes mikor mosolyog. Nagyon várom a jövőhetet. biggrin.gif


Nekem nem tetszik ez a Mason. Külsőleg sem, meg amúgy se nagyon, de lehet, hogy lesz ez még így sem!
Damonnál nem tudtam eldönteni - már a végén - hogy sajnáljam, vagy haragudjak rá!
Katherine egy BITCH thumbsup.gif de azért imádom!
Bár remélem nem ölte meg Caroline-t, szerintem csak elájult, mert azt mondta, ha jól értettem, hogy valami üzenete van Elenának??? De lehet, hogy rosszul értettem, néha beszélhetnének érthetőbben w00t.gif
2010. szeptember 10. 12:06 #1849
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.09.10. 11:23)
ooo.gif  w00t.gif Nagyon ütős volt az első rész!  meghajolo.gif Pont ilyet vártam. biggrin.gif Nem is tudom hirtelen mit emeljek ki belőle. Nagyon nagy volt az a jelenet, amikor Damon rájött, hogy nem Elenat csókolta meg. Az is tetszett, hogy Stefan rögtön tudta, hogy Katherine-el beszél. biggrin.gif Viszont az nagyon durva volt, amikor Damon kitörte Jeremy nyakát. Hiába jött vissza vámpírként, de akkor is.
És imádtam Katherine utolsó mondatát. biggrin.gif
Ja és tetszett Mason Lockwood. Helyes mikor mosolyog. Nagyon várom a jövőhetet. biggrin.gif

Teljesen egyetértek veled! Imádtam ezt a részt!! Mason nagyon helyes!! Damon kicsit elszállt a méregtől de a végére megsajnáltam szegényt. Stefant ha lehet még jobban szeretem mint eddig! Katherine hatalmas nagy arc! De ha jól emlékszem akkor Jeremy nem lett vámpír, mert John bácsi gyűrűje megvédte de lehet, hogy én tévedek!
Tűkön ülök, hogy mit tartogatnak még nekünk! biggrin.gif
2010. szeptember 10. 12:27 #1850
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Jajj nagyon jó volt. biggrin.gif Még reggel néztem meg suli előtt. Nem bírtam volna délutánig várni... 5-kor keltem miatta. Szegény Damont úgy sajnáltam. sad.gif Még akkor se tudtam rá haragudni, amikor kitörte Jeremy nyakát. Katherine továbbra se szimpatikus, de tény, hogy sokkal izgalmasabb és érdekesebb tőle a sorozat. Már alig várom a következő részt. biggrin.gif
2010. szeptember 10. 12:37 #1851
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Végem van. Ez kegyetlen jóóóóó rész volt. Most sikerült feldolgoznom biggrin.gif

Katherinet imádom. Tudom ez hülyén hangzik, de iszonyatosan jó a karakter. Szerintem Nina hatalmasat alakít ebben a szerepben. Damonért megszakadt a szívem. Két nő van akit szeretett, és mind a kettő a képébe vágta, hogy Stefant szereti. Szegénykém... egyébként nekem is rögtön az jutott eszembe hogy látta a gyűrűt és utána törte ki Jeremy nyakát. De Ő nem lett vámpír... ellenben a vége nagyon durva volt, hogy Caroline-t megölte Katherine. Ezen agyaltam, hogy ugye mondták, hogy olyan válik vámpírrá akiről nem is gondolnánk... hát igen. Caroline vérében vámpírvér volt... Katherine megölte... ez van. Talán így kicsit érdekesebb lesz a karaktere.

A Damon & Elena részeket imádtam. A végén viszont, ahogy Elena mondta hogy utálja Damont. Jaj... viszont John bácsi így visszatérhet. Mármint, jó hogy nem halt meg. Nekem az új Locwood pasi nagyon szimpi, bár Damont nem kőrözheti le senki smileeee.gif Kíváncsian várom a vérfarkas szálat.

Én Bonnie-t is szeressem. Szerintem tök jó, hogy növekszik az ereje egyre jobban.


Felülmúlták már megint az elvárásaimat, és a képzeletemet. Ezért lépett elő ez a soroazt ekkora kedvenccé. IMÁDOM!!
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. szeptember 10. 12:45 #1852
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
+ 1 nyereményjátékos kép! Látni akarom külön ezeket a képeket!! wub.gif wub.gif wub.gif
5 felhasználónak tetszik: funny18, amira17, BunnyGirl, Domcicc, Fuller
2010. szeptember 10. 12:48 #1853
- törölt felhasználó -    
5-kor keltem és az álmosságom el is múlt biggrin.gif Az a második évad sokkal jobb lesz mint az első biggrin.gif

Spoiler
Jaj Damon!! Már olyan jól kijöttek Elena-val, most meg csinál megint egy hülyeséget és megint rosszban vannak. Ezt már kicsit kezdem uni. Örülök, hogy John életben maradt biggrin.gif Lesz mit helyrehoznia Elena-val és Jeremyvel. Kíváncsian várom mi lesz Caroline sorsa.
Spoiler
Nina pedig egyszerűen nagyon jó színésznő. Nem hittem volna a sorozat elején, hogy ilyen tehetséges biggrin.gif
2010. szeptember 10. 13:00 #1854
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Ez a második rész se lesz semmi biggrin.gif biggrin.gif
Én még az elsőt sem láttam mert most töltődik de már nem bírom sokáig smileeee.gif

MQ behind on the set
1 felhasználónak tetszik: amira17
2010. szeptember 10. 13:14 #1855
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Huuh, milyen jó ébredés után ezt nézni. thumbsup.gif Kb 6x le kellett állítani, mert persze, hogy akkor fúrnak a fejünk felett, amikor épp az egyik legfontosabbat nézem! mad.gif
Örülök, hogy John bácsi életben van. Teljesen arra számítottam, hogy Katherine megöli. Jeremy-n azért végülis jó, hogy volt gyűrű. Elena nem tudott volna mit kezdeni egy újszülött vámpírral. laugh.gif Damon heart.gif Megszakadt érte a szívem a végén. Nagyon durva volt, amit Jeremyvel tett. blink.gif Katherine-t imádom. biggrin.gif Hihetetlen egy csaj. Nina nagyon jól játszik, érezni lehet, hogy mikor épp ki, pont Stefannel együtt jöttem rá, hogy az nem Elena. biggrin.gif Akin csodálkoztam, az Stefan volt. A John bácsis jelenetnél leginkább. Ettől most jobban kedvelem a karaktert, tudom, fura, de nem bírom, ha szimplán jófiút játszik. blush.gif Mason is jól néz ki, várom már ezt a szálat. Tyler és Jeremy lehetnek esetleg haverok ebben az évadban? unsure.gif Bonnie jó volt, keménykezű kis boszi. biggrin.gif És végül Caroline... bírtam Kat mondatait. tongue.gif Érdekes lesz Caroline még, mindenesetre remélem. smileeee.gif Fejet hajtok Kevin W. és Julie P. előtt, nagyon jó premiert raktak össze. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Brittany20
2010. szeptember 10. 13:33 #1856
ZOZO1983
ZOZO1983
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.05.21.
Hozzászólás: 164
Csatolások: 1
Azonosító: 96583
Offline offline
thumbsup.gif Nagyon jó volt az évadkezdés! Remélem Caroline nem hal meg, vagy vámpírként esetleg visszatér!
2010. szeptember 10. 14:00 #1857
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (ZOZO1983 @ 2010.09.10. 13:33)
thumbsup.gif Nagyon jó volt az évadkezdés! Remélem Caroline nem hal meg, vagy vámpírként esetleg visszatér!


Ha logikusan gondolkozunk... akkor vámpír lesz. Főleg ha megnézitek a második évad trailerét.
2010. szeptember 10. 14:10 #1858
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Brittany20 @ 2010.09.10. 12:37)
Végem van. Ez kegyetlen jóóóóó rész volt. Most sikerült feldolgoznom biggrin.gif 
Katherinet imádom. Tudom ez hülyén hangzik, de iszonyatosan jó a karakter. Szerintem Nina hatalmasat alakít ebben a szerepben. Damonért megszakadt a szívem. Két nő van akit szeretett, és mind a kettő a képébe vágta, hogy Stefant szereti. Szegénykém... egyébként nekem is rögtön az jutott eszembe hogy látta a gyűrűt és utána törte ki Jeremy nyakát. De Ő nem lett vámpír... ellenben a vége nagyon durva volt, hogy Caroline-t megölte Katherine. Ezen agyaltam, hogy ugye mondták, hogy olyan válik vámpírrá akiről nem is gondolnánk... hát igen. Caroline vérében vámpírvér volt... Katherine megölte... ez van. Talán így kicsit érdekesebb lesz a karaktere.
A Damon & Elena részeket imádtam. A végén viszont, ahogy Elena mondta hogy utálja Damont. Jaj... viszont John bácsi így visszatérhet. Mármint, jó hogy nem halt meg. Nekem az új Locwood pasi nagyon szimpi, bár Damont nem kőrözheti le senki smileeee.gif Kíváncsian várom a vérfarkas szálat. 
Én Bonnie-t is szeressem. Szerintem tök jó, hogy növekszik az ereje egyre jobban.

Felülmúlták már megint az elvárásaimat, és a képzeletemet. Ezért lépett elő ez a soroazt ekkora kedvenccé. IMÁDOM!!


_nevet.gif _nevet.gif Én úgy eldobtam az agyam, hogy még most is keresem! Iszonyat jó rész volt ez! Pedig tartottam tőle, hogy a nagyon jó 10/10-es évadzáró után, majd jön egy kicsivel gyengébb évadnyitó! De hála Istennek nem lett igazam!
Damon most aztán duplán megkapja, mind a két lány a testvérét szereti, pedig Katherinért harcolt majdnem 150 éven át. Nekem igazi áldás volt ez a rész, mert végre láttam igazi érzelmeket is Damonon! Amikor vigasztalta Forbes seriffet, hát én ott olyan jót mosolyogtam!
Jeremy nem lett vámpír, bár nem értettem, hogy miért is nem, viszont Caroline-on én meglepődtem.. Vajon ki adott neki vért??

meghajolo.gif meghajolo.gif Nagy dicséret Nina és Ian előtt! Nina a kettős szerepben isteni! És nem csak azért mondom, mert elfogult lennék. Talán kicsit az vagyok cool.gif De így érzem. Komolyan, olyan mintha Katherine-t és Elenát nem is egy színésznő játszaná.
Ian meg.. hát amúgy is imádom!! De ahogy végre "megengedi", hogy - nem a szó szoros értelmében - többet lássunk Damonból, és ahogy ezt teszi az WooW beer.gif beer.gif
És hát a kémia közte és Nina közt még mindig csillagos ötös. Basszus!! Mikor letépték egymásról a ruhát, fülig ért a szám thumbsup.gif thumbsup.gif
Alig várom a jövő hetet!! beer.gif
2010. szeptember 10. 14:24 #1859
BunnyGirl
BunnyGirl
Ultraviolence
 
Státuszεїз Shine bright like a diamond εїз
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.26.
Hozzászólás: 2262
Csatolások: 850
Azonosító: 115648
Offline offline
Wáááá, iszonyatosan jó rész volt, megérte ennyit várni. wub.gif
Imádom Katherine-t, nagyon jó a karaktere, mikor pont ő szerepelt, mindig visszapörgettem és megnéztem újra. blush.gif
Nagyon sajnáltam Damon-t, szegény mindig megszívja a nőkkel, de szerintem, úgyis kibékül Elenával, mert amikor Isobel után mennek kutatni kénytelenek lesznek együttműködni. Stefan karakterét egyre jobban bírom, végre nem olyan sótlan. wink.gif Örülök, hogy John bácsi nem halt meg, bírom a karakterét, bár néha letudnám ütni. Mason-ról még nincs igazán véleményem, maga a színész szimpi, de a karakterétől még nem vagyok eldobódva. Caroline-t emberként se bírtam, kétlem, hogy vámpírként szeretni fogom, csak azon imádkozok, hogy vámpírként ne legyen, olyan naiv, nyávogós liba, mint eddig.
Összességében a TVD a legtutibb sorozat, ezzel a második évaddal még nagyobb függővé fogok válni. Team Katherine. wub.gif wub.gif wub.gif
[i]
[/i]
2010. szeptember 10. 14:27 #1860
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (BunnyGirl @ 2010.09.10. 14:24)
Stefan karakterét egyre jobban bírom, végre nem olyan sótlan. wink.gif

Na igen, Stefanon meglepődtem, de hál Istennek, hogy van benne egy kis rossz is. meghajolo.gif meghajolo.gif
596 oldal 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!