Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 02. 19:24 #2061
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline


A kedvenc jelenetem!! wub.gif wub.gif
8 felhasználónak tetszik: BunnyGirl, tothbianka, katiegirl15, Hailey^^, Sixy, marti27, funny18, laura96
2010. október 02. 19:46 #2062
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Najó, én most nm írok hosszabb véleményt, legyen elég annyi, hogy mindenkivel egyetértek. laugh.gif
2010. október 02. 21:10 #2063
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (yxcv90 @ 2010.10.02. 12:08)
Új promó képek!
HQ

Elhoztam keret nélkül de sajna tagos de így is szuper! biggrin.gif Nekem tetszik mind a két variáció!! wub.gif wub.gif
7 felhasználónak tetszik: katiegirl15, Adrianna, katie993, Hailey^^, Csaszi, Bessie, laura96
2010. október 02. 22:51 #2064
DyaBaby92
DyaBaby92
új tag
 
StátuszA day without you is like a year without rain *___*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.11.
Hozzászólás: 4
Csatolások: 0
Azonosító: 24431
Offline offline
Én csak most jutottam el addig, hogy megnézhessem az új részt, de IMÁDTAM! Magáért a sorozatért is odavagyok, na meg, amint az látszik az avataromról is, alapvetően Team Damon vagyok. biggrin.gif
Nagyon jó volt az új rész, már alig várom a következőt. Persze nem csak az Elena/Damon "páros" miatt nézem a sorozatot... Annak speciel nagyon örülök, hogy Caroline is vámpír lett! Az meg egyszerűen fantasztikus, ahogy Nina Katherine-t (is) alakítja!
Egyszerűen IMÁDOM. Nem tudok még többet hozzáfűzni. XD <333
2010. október 02. 23:02 #2065
- törölt felhasználó -    
Sikerült nekem is megnéznem:) Na szóval:
A return óta talán ez a legjobb második évados epizód. Én egy percig sem hittem, hogy azért jött vissza Katherine, mert szerelmes Stefanba. Mert sok kérdést felvett. Miért nem volt vele az elmúlt 145 vagy hány évig? Miért játszadozott Damonnal és miért változtatta őt át, ha csak Stefant szerette? De a mostani epizód után, kicsit elhiszem, hogy Stefan miatt is visszajött. De kíváncsian várom, hogy mit találnak ki az írok, mi a fő célja Katherine-nek. Meg persze, hogy miért akarta, hogy mindenki halottnak higgye? Damon, hát az Damon. Aki nem bízik senkiben. Bár hiányzik az első évados lazasága. Jaj és milyen édesek voltak Elena-val az elején, amit Stefan álmodott. Néztem volna még őket ilyen szerelmesen:) A farkas szálnál már kíváncsi vagyok, hogy mégis minek van az a kő? De milyen durva már, hogy embert kell ölniük, hogy farkassá váljanak. Vajon lesz ilyen visszaemlékező rész, amiben Manson átváltozik miután megölt egy embert? Katherine&Elena jelenetből többet vártam volna, de reméljük lesz ez még jobb is.

Összegzésében: jöhetnek még ilyen epizodók
1 felhasználónak tetszik: katiegirl15
2010. október 03. 01:00 #2066
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Nekem tetszik, hogy lassan bontakozik ki ez a vérfarkas szál.. Még csak négy rész ment le, nem is kell még mindent tudnunk. Plusz mivel ugye most már tudjuk, hogy hogyan kaphatják meg az átkot a drága Lockwood fiúk, szerintem biztos kapunk legalább egy posztot Mason múltjáról. Legalábbis én nem bánnám! yahoo.gif
3 felhasználónak tetszik: katie993, Domcicc, Bessie
2010. október 03. 13:17 #2067
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Megint egy jó rész volt.Kevin megint meg tudott lepni thumbsup.gif
2010. október 03. 14:41 #2068
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Ebben az új ajánlóban ( 2X05 ) felfigyeltem valamire , Damon megint emberi vért fog inni unsure.gif
Legalábbis nekem úgy tűnt , vagy csak ez egy régebbi jelenet amit belevágtak ?
Nem tudja valaki , hátha valaki más szemfülesebb mint én blush.gif
2010. október 03. 15:46 #2069
lilith77
lilith77
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.02.
Hozzászólás: 32
Csatolások: 0
Azonosító: 62556
Offline offline
Idézet (yxcv90 @ 2010.10.02. 12:08)
Új promó képek!
HQ



Tags were cut from the photos... sad.gif Is credit too hard to ask for these days? Now every fansite on the web will have them and it will no longer be exclusive to the one who posted them
2010. október 03. 16:25 #2070
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2010.10.03. 14:41)
Ebben az új ajánlóban ( 2X05 ) felfigyeltem valamire , Damon megint emberi vért fog inni  unsure.gif 
Legalábbis nekem úgy tűnt , vagy csak ez egy régebbi jelenet amit belevágtak ?
Nem tudja valaki , hátha valaki más szemfülesebb mint én  blush.gif

Én is úgy láttam.. Mondjuk nekem már kicsit hiányzik a vérszomjas Damon yahoo.gif yahoo.gif
De szerintem Masonnel is lesz valami, mert mintha sárga lenne a szeme, de pont ennél a jelenetnél fekete-fehéren mutatják, szóval egyelőre passz.
2010. október 03. 18:50 #2071
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.03. 16:25)
Én is úgy láttam.. Mondjuk nekem már kicsit hiányzik a vérszomjas Damon yahoo.gif yahoo.gif 
De szerintem Masonnel is lesz valami, mert mintha sárga lenne a szeme, de pont ennél a jelenetnél fekete-fehéren mutatják, szóval egyelőre passz.


Akkor jó hogy nem csak én imádom a vérszomjas Damon-t biggrin.gif biggrin.gif
Nekem már kezd túl jó fiú lenni , leszámítva hogy leszúrta Mason-t meg kitörte Jeremy nyakát rohog.gif
Az a rossz hogy tényleg akkor fekete-fehér és nem látni sad.gif de legkésőbb pénteken kiderül a dolog biggrin.gif biggrin.gif
2010. október 03. 19:15 #2072
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2010.10.03. 18:50)
Akkor jó hogy nem csak én imádom a vérszomjas Damon-t  biggrin.gif  biggrin.gif 
Nekem már kezd túl jó fiú lenni , leszámítva hogy leszúrta Mason-t meg kitörte Jeremy nyakát  rohog.gif 
Az a rossz hogy tényleg akkor fekete-fehér és nem látni  sad.gif  de legkésőbb pénteken kiderül a dolog  biggrin.gif  biggrin.gif


Azért Damon az Damon, én így és azért szerettem meg, mert nem jófiú.. wub.gif wub.gif
Bár igazából nem értem minek méregeti ő meg Ric Masont úgy mintha egy darab hús lenne. Hogy én méregetném, az csak egy dolog _nevet.gif _nevet.gif Szegény nem csinált semmit, mármint.. oké Caroline-t megtámadta, meg egy kicsit Stefant is.. de pont Stefan ítélné el? Hiszen ő aztán tudja, hogy milyen az ösztön, amit utál..
Meg hát Damon nem is lenne Damon, ha nem kötözködik wub.gif wub.gif _nevet.gif
2010. október 03. 19:18 #2073
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.03. 19:15)
Azért Damon az Damon, én így és azért szerettem meg, mert nem jófiú..  wub.gif  wub.gif 
Bár igazából nem értem minek méregeti ő meg Ric Masont úgy mintha egy darab hús lenne. Hogy én méregetném, az csak egy dolog _nevet.gif  _nevet.gif  Szegény nem csinált semmit, mármint.. oké Caroline-t megtámadta, meg egy kicsit Stefant is.. de pont Stefan ítélné el? Hiszen ő aztán tudja, hogy milyen az ösztön, amit utál.. 
Meg hát Damon nem is lenne Damon, ha nem kötözködik wub.gif  wub.gif  _nevet.gif


Mondasz valamit biggrin.gif
Én sem tudom mit piszkálják mármint tudom hogy vérfarkas meg minden , de a harapásától meghalnak a vámpírok szóval így pláne nem kéne szekálni meg megszúrni unsure.gif
Azon nagyon röhögtem amikor Damon meg Mason beszólogattak egymásnak _nevet.gif
Azok a kutya viccek , hát mindig egyre erősebb lesz a Damon iránti imádatom wub.gif
2010. október 03. 19:22 #2074
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2010.10.03. 19:18)
Mondasz valamit  biggrin.gif 
Én sem tudom mit piszkálják mármint tudom hogy vérfarkas meg minden , de a harapásától meghalnak a vámpírok szóval így pláne nem kéne szekálni meg megszúrni  unsure.gif 
Azon nagyon röhögtem amikor Damon meg Mason beszólogattak egymásnak  _nevet.gif 
Azok a kutya viccek , hát mindig egyre erősebb lesz a Damon iránti imádatom  wub.gif


Hát az az Activity visz mindent.. Caroline a tipikus szőkét bemutatta egy pillanatra (Kutya tütüben!!!), de azért szeretjük wub.gif wub.gif
De én kíváncsi vagyok Mason múltjára, hogy kit is ölt meg, ha már megkapta az átkot. Plusz azért szerintem annyira ne legyenek benne biztosak, hogy csak teliholdkor kell félni tőlük.
Mármint a génjükben ott van ez a vérfarkas hajlam, amiből kiindulva az összes Lockwood kicsit idegbajos.
A polgármester majdnem összeverette a saját fiát Jeremyvel. Mondjuk szerintem max. csak esténként nagyobb az erejük.. bár nem tudom. Én nem bánnám, ha Damon még azért jó párszor borsot törne Mason orra alá, simán kinézem belőle, hogy úgysem bír meglenni azon a szép popóján!! yahoo.gif yahoo.gif dance.gif
2010. október 03. 19:32 #2075
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.03. 19:22)
Hát az az Activity visz mindent.. Caroline a tipikus szőkét bemutatta egy pillanatra (Kutya tütüben!!!), de azért szeretjük wub.gif  wub.gif 
De én kíváncsi vagyok Mason múltjára, hogy kit is ölt meg, ha már megkapta az átkot. Plusz azért szerintem annyira ne legyenek benne biztosak, hogy csak teliholdkor kell félni tőlük. 
Mármint a génjükben ott van ez a vérfarkas hajlam, amiből kiindulva az összes Lockwood kicsit idegbajos. 
A polgármester majdnem összeverette a saját fiát Jeremyvel. Mondjuk szerintem max. csak esténként nagyobb az erejük.. bár nem tudom. Én nem bánnám, ha Damon még azért jó párszor borsot törne Mason orra alá, simán kinézem belőle, hogy úgysem bír meglenni azon a szép popóján!! yahoo.gif yahoo.gif dance.gif


Hát igen , Caroline _nevet.gif most mondjam azt hogy tipikus szőke biggrin.gif
Én biztosra veszem hogy még kapunk jó pár DAMON VS. MASON jelenetet , aminek én nagyon örülök biggrin.gif
Engem is csábít Mason múltja hoy vajon hogyan jött az átok unsure.gif
És az erejük , hát nem tudom , mondjuk szerintem is csak este jön meg a nagyobb erejük , de attól hogy csak teliholdkor változnak át attól még jól mondtad lehetnek nagyon veszélyesek smileeee.gif
Damon popója , hát..igen wub.gif wub.gif
2010. október 03. 19:43 #2076
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2010.10.03. 19:32)
Hát igen , Caroline  _nevet.gif  most mondjam azt hogy tipikus szőke  biggrin.gif 
Én biztosra veszem hogy még kapunk jó pár DAMON VS. MASON jelenetet , aminek én nagyon örülök  biggrin.gif 
Engem is csábít Mason múltja hoy vajon hogyan jött az átok  unsure.gif 
És az erejük , hát nem tudom , mondjuk szerintem is csak este jön meg a nagyobb erejük , de attól hogy csak teliholdkor változnak át attól még jól mondtad lehetnek nagyon veszélyesek  smileeee.gif 
Damon popója , hát..igen  wub.gif  wub.gif


Damon popója?? Úgy kipróbálnám, hogy vajon visszapattanna e róla a szőlőszem.. wub.gif wub.gif

De szerintem a vérfarkasoknál tuti lesz még valami csavar. Legalábbis egy kicsit bízom benne. Önmagában az a vámpíroknak már elég volt, hogy a harapásuk halálos.. bár én még azt is kinézem Katherineből, hogy jó alaposan felszítja a viszályt újra. Ő alapból ki tud belőle maradni, 150 évig is simán el tudott bújni.
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2010. október 03. 19:49 #2077
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.03. 19:43)
Damon popója?? Úgy kipróbálnám, hogy vajon visszapattanna e róla a szőlőszem.. wub.gif wub.gif
De szerintem a vérfarkasoknál tuti lesz még valami csavar. Legalábbis egy kicsit bízom benne. Önmagában az a vámpíroknak már elég volt, hogy a harapásuk halálos.. bár én még azt is kinézem Katherineből, hogy jó alaposan felszítja a viszályt újra. Ő alapból ki tud belőle maradni, 150 évig is simán el tudott bújni.


_nevet.gif _nevet.gif szőlőszem _nevet.gif ez jó biggrin.gif

Szerintem Katherine nem csak úgy halhatatlan hogy Vámpír hanem alapból is az biggrin.gif nem lehet kinyírni biggrin.gif
2010. október 03. 20:00 #2078
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2010.10.03. 19:49)
_nevet.gif  _nevet.gif szőlőszem  _nevet.gif  ez jó  biggrin.gif 
Szerintem Katherine nem csak úgy halhatatlan hogy Vámpír hanem alapból is az  biggrin.gif  nem lehet kinyírni  biggrin.gif

Hát igen.. A verbéna sem nagyon ütötte ki, inkább még jól is jött neki.
Bár én szeretem Katherinet a maga szociopata módján, de ez a nagy szerelme Stefan iránt eléggé beteges.
2010. október 03. 20:15 #2079
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.03. 20:00)
Hát igen.. A verbéna sem nagyon ütötte ki, inkább még jól is jött neki. 
Bár én szeretem Katherinet a maga szociopata módján, de ez a nagy szerelme Stefan iránt eléggé beteges.


Eléggé , inkább nagyon blink.gif
Damon is be volt kattanva Katherine iránt de azért ott is volt szerintem határ , bár elég vékony , de volt rolleyes.gif

Azt is bírtam amikor Damon beszólt Katherine-nak hogy mikor szólt neki hogy vigyázzon a vérfakasokkal mert hogy könnyen meghalhat , akkor Damon bevágja hogy most legalább lesz értelme rohog.gif
Pufff Katherine _nevet.gif
2010. október 03. 20:29 #2080
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2010.10.03. 20:15)
Eléggé , inkább nagyon  blink.gif 
Damon is be volt kattanva Katherine iránt de azért ott is volt szerintem határ , bár elég vékony , de volt  rolleyes.gif 
Azt is bírtam amikor Damon beszólt Katherine-nak hogy mikor szólt neki hogy vigyázzon a vérfakasokkal mert hogy könnyen meghalhat , akkor Damon bevágja hogy most legalább lesz értelme  rohog.gif 
Pufff Katherine  _nevet.gif


Meg is érdemelte!
De szerintem Damon valahol még szereti Katet.. Mert ha úgy adná a sors, hogy Mason egy hajszálnyira legyen attól, hogy átharapja a r..i..b..i.. torkát, Damon tuti próbálná őt menteni. És nem hiszem, hogy csak azért, mert ismerősök, vagy mert volt közük egymáshoz. Igazából azt hiszem Katherinenek az lenne a jó lecke - szerintem - ha a Salvatore fiúk olyan szituba keverednének, ahol ott van mindenki, aki kell ebbe a körbe. Ők, Kat és Elena.. és abban meg biztos vagyok, hogy Damon ebben az esetben meg inkább mentené Elenát először. Stefan meg alap, hogy őt mentené.. Bár nem kívánom Katherine halálát, mert ő legalább érdekes karakter. Bonnie meg nagyon eltűnt, de nekem nem hiányzik, azért meg pláne nem, hogy ossza az észt.
596 oldal 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!