Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 05. 22:07 #2421
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (tothbianka @ 2010.11.05. 21:54)
nekem most ez a rész lett a kedvencem. biggrin.gif mondjuk mindegyik új rész végén ezt mondom, de nem tehetek róla, hogy egyre jobb és izgalmasabb a sorozat.
nekem is hatalmas kedvencem lett az "Elena leütése" jelenet és az is, amikor Caroline beleröhög Tyler képébe. _nevet.gif 
a Damonos részt megkönnyeztem sad.gif sajnálom szegényt, megérdemelt volna min. egy ölelést ha már megmentette Elena életét. dry.gif

Én kellettem volna oda.. Úgy megöleltem volna, mint a sicc _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 05. 22:09 #2422
Beba13
Beba13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.02.
Hozzászólás: 1828
Csatolások: 11194
Azonosító: 119256
Offline offline
Lányok, mit pipiskedtek? Csókot, csókot! laugh.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: katie993
2010. november 05. 22:30 #2423
- törölt felhasználó -    
Az tényleg nagy volt, amikor Caroline kinevette Tylert... Én is elkezdtem vele együtt kacarászni... laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Beba13, xxxddd
2010. november 05. 23:39 #2424
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
Én nem tudom, hogy mire készülnek a készítők, de én már az elmúlt 3-4 rész óta folyamatosan sokk hatás alá kerülök, mint ahogy most is! ohmy.gif

Nagyon tetszett a rész meg egyre jobban felpörögnek a dolgok, de már megöl a kíváncsiság, hogy kik a fenék ezek az Originalok. Rose karaktere egyszerűen fantasztikus és nagyon remélem, hogy velünk marad még egy jó ideig és nem jut a halott vámpírok sorsára. A Tyler és Caroline száll nagyon tetszik és remélem, hogy lesz majd közöttük valami, Matt olyan felesleges karakter szerintem, sőt szerintem mindig is az volt. Nagyon érdekel még ez is, hogy miért az Elena féle hasonmással lehet csak megtöri a Nap és a Hold átkát. Mivel még Katherine életben vagyis holtában van xD akk vele is meglehetne törni az átkot, vagy nem? Azért nem mert ő már vámpír? Nah majd kiderül még ez. Ez az Elijah nagyon jó fej karakter és ahogy ott az epizód végén felébredt/meggyógyult v mi a fene egyszerűen, na jó nagyon WTF!? jelent volt. Komolyan mondom, hogy még csak az évad elején vagyunk és már most így sokkolják a nézőket. Basszus bele sem merek gondolni, hogy mi lesz még itt a végén bár vannak elképzeléseim. Jah és az új epizód előzetes is nagyon odabassz, nyilvánosan robban be egy étterem/kávézó vagy mi a fene és ott van Elijah meg Rose meg Damon meg ááhhh. Egyszerűen WTF az egész. Imádom ezt a sorozatot!
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Adrianna
2010. november 05. 23:40 #2425
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Én is megnéztem... hát egyre jobb és jobb a történet. Ebben a részben nagyon sajnáltam Damon-t... ahogyan a végén megmondta Elenának, hogy szereti és hogy felejtse el az egészet és már folyt is a könnye sad.gif és amikor jött le a lépcsőn Elena olyan vágyakozóan nézett rá, és azt hittem hogy őt fogja megölelni... de nem így történt.
Nagyon tetszik nekem, hogy Caroline támaszként ott van Tyler mellett.. imádtam őket wub.gif
Bonnie és Jeremy olyan közel kerültek, hogy azt hittem hogy elcsattan az első csók... Bonnie kezd megjavulni. Tetszett az a trükje, ahogyan Elenának üzent thumbsup.gif
És az új szereplőkről: Elijah-tól a hideg is kiráz, hát ő aztán vérbeli vámpír és még a karó sem árt neki blink.gif Akkor hogyan lehet megölni? unsure.gif És még többen fognak jönni belőle, mi lesz így Mystic Fallsban? ohmy.gif
Hát Rose... ő benne pozitívan csalódtam. Amikor megpofozta Elenát azt hittem, hogy úgy mint az Odaátban itt sem fogom szeretni a karakterét. De aztán a rész végére egész szimpatikus lett... szal még meglátjuk. De eddig úgy tűnik, hogy kedvelni fogom. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. november 06. 11:04 #2426
- törölt felhasználó -    
Magyarországon a következő rész (01x20 - Blood Brothers) címe: Vámpírnaplók. Ebben az a fura, hogy minden rész elején a sorozat címe után bemondják az epizód címét. Most akkor hogy lesz? Bemondják, hogy Vámpírnaplók, majd megint Vámpírnaplók?
_nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: Beba13, Butterfly, katie993, Lindsay019, Eszty Morgan, Adrianna
2010. november 06. 11:12 #2427
- törölt felhasználó -    
Jaj, még tegnap megnéztem a részt, csak akkor most le is írom biggrin.gif :

Elenán az előző résznél csodálkoztam, hogy pontosan mitől félti a rokonjait, és miért nem akar újra Stefannal lenni. Erre meg őt rabolják el! Az egyik legszívszorítóbb rész persze Damon volt, amikor szerelmet vall, én is elpityeredtem! De amikor várta, hogy Elena a karjaiba szaladjon és Stefanéba szaladt akkor még nagyon megsajnáltam, elvégre ő "ölte" meg azt a vámpírt és nem is kapott semmi köszönömöt érte! De ezt a részt is imádtam mint a többit eddig biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. november 06. 11:15 #2428
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Idézet (Becca @ 2010.11.06. 11:12)
De amikor várta, hogy Elena a karjaiba szaladjon és Stefanéba szaladt akkor még nagyon megsajnáltam, elvégre ő "ölte" meg azt a vámpírt és nem is kapott semmi köszönömöt érte!

De megköszönte, miközben ölelte Stefant, odasúgta! wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. november 06. 16:01 #2429
Mister
Mister
 
StátuszAlszom
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.05.16.
Hozzászólás: 694
Csatolások: 0
Azonosító: 6221
Offline offline
s02e08

De értitek... Két 150 éves vámpír ( + egy 500 éves is ott volt ), akik nem kezdők, úgy "ölnek meg", és hagynak ott egy brutális erejű ezeréves ősvámpírt, hogy NEM VÁGJÁK LE A FEJÉT?!
Ez nagyon amatőr húzás...
Szét kellett volna cincálni, elégetni, stb, nagyon jól tudják, hogy így lehet csak végezni végleg egy vámpírral, pláne, ha az ilyen erős.
Lúzerek.
ohmy.gif reklamalo.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, Bessie
2010. november 06. 16:34 #2430
- törölt felhasználó -    
Egyvalamit nem értek ezzel az átok meg holdkő dologgal kapcsolatban.
Szóval ha egy áldozat segítségével sikerülne megtörni az átkot, akkor annak az lenne az eredménye hogy a vámpíroknak nem jelentene többé gondot a napon való járkálás, vagy ez az átoktörés valami másra is kiterjed?
2010. november 06. 17:43 #2431
Csaszi
Csaszi
visszatérő vendég
 
Státusz"Fordítsd az arcodat a nap felé, és minden árnyék mögéd kerül." - Helen Keller
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.22.
Hozzászólás: 395
Csatolások: 70
Azonosító: 129727
Offline offline
Mindegyik rész után azt mondom ez a kedvencem, és ez most is így van wub.gif
Imádtam Elena kíváncsiságát, azt ahogy Caroline kezelte Tylert, és persze a nagy kedvenc a vége volt,amikor Damon bevalotta érzéseit Elena iránt.. Áhhh.. még mindig a hatása alatt vagyok!!
Jahh és szerintem vegyétek meg az új Bravot Elena és Ian a címlapsztori wub.gif wub.gif wub.gif
A cikk lényege a kialakuló valódi szerelmük!!!
Team Delena
2010. november 06. 18:12 #2432
Lindsay019
Lindsay019
Disney princess♔
 
Státusz"Some people are worth melting for." Olaf ♥
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.04.22.
Hozzászólás: 4957
Csatolások: 54911
Azonosító: 58811
Offline offline
Nem írtam még ide le a véleményemet egyik részről sem, de az rész már nekem is meglepetés volt. w00t.gif (Ha nem olvastad a könyvet, viszont láttad a sorozatot, attól még lehet, hogy spoileres, amit írtam.)
Az elején elég furcsa volt, hogy csak így Jeremy észreveszi, hogy "ja tényleg amúgy hol van Elena?", holott eddig meg felé sem nézett nagyon, talán az előző részig. Ez a Bonnie+Jeremy ötlet annyira nekem sem jön be, oké, hogy kell nekik csaj/pasi, de ne egymással. Tyler és Caroline is tök aranyos lennne, de szerintem Caroline még mindig sokkal jobban illik Matthez (akivel amúgy ilyenkor mi van?). Hát eléggé meglepődtem azon, hogy tudnak még a könyvből ötleteket meríteni, mint az első vámpírok is, bár nem tudom, mit fognak kihozni belőle. Rose nekem is szimpatikus, eléggé sajnáltam, hogy Elijah kinyírta a csávóját. Ja és amúgy meg Elijah megölésénél szó szerint leesett az állam, aztán amikor kiderült, hogy mégsem halt meg, akkor azt gondoltam "na azért mondom." Amikor felmerült Klaus neve, csak lestem, hiszen ha majd ő is előkerül, akkor lehetne még úgy vége, mint a könyveknek, viszont ahhoz elég sok dolognak máshogy kéne lennie (mondjuk Elena már rég halott vámpír lenne, Katherine is alulról szagolná az ibolyát, stb.). De azért arra én is kiváncsi leszek, hogy vajon sikerül-e majd olyan szőke hajú, kék szemű ördögképűnek lennie, mint a könyvben. Végülis az évad végére még egy hasonlót össze tudnának hozni (mint a könyvben), viszont akkor meg ugye utána hogyan folytatnák? Damon szerelmet vallása tényleg eszméletlenül szomorú és aranyos volt, meg az is, ahogy elfeledtette Elenával. Szóval mindenesetre jó volt az új rész, és már nagyon várom a következőt! biggrin.gif beer.gif
2010. november 06. 18:46 #2433
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Én éppen néhány perce néztem meg a részt, így persze még teljesen a hatása alatt vagyok. De nem is baj. Szerintem ebben a részben volt eddig a legtöbb meglepetés. Komolyan mondom, teljesen lehidaltam. Csak egyetlen szó jut eszembe: HÚHA!

SPOILER! Azt nem értem, hogy minek kell belerakni a Jeremy-Bonnie szálat? Szerintem nem igazán illenek össze, de nem is ez a baj. Fölöslegesnek tartom ezt a szálat, bár nagyon ötletes. És még valami: Nagyon meghatódtam, amikor Damon szerelmet vallott Elenának. Komolyan, még sírtam is. xd SPOILER VÉGE!

@Mister: Teljesen egyetértek. Tényleg eléggé amatőr húzás volt. Engem egyébként megrémiszt az a pasi. Nagyon ijesztő fazon. xd
2010. november 06. 18:55 #2434
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (yxcv90 @ 2010.11.06. 16:34)
Egyvalamit nem értek ezzel az átok meg holdkő dologgal kapcsolatban.
Szóval ha egy áldozat segítségével sikerülne megtörni az átkot, akkor annak az lenne az eredménye hogy a vámpíroknak nem jelentene többé gondot a napon való járkálás, vagy ez az átoktörés valami másra is kiterjed?

Szerintem ilyesmi lenne a lényeg. Nem lennének a vámpírok érzékenyek a napfényre, és szó szerint azt csinálhatnának, amit akarnának. Legalábbis persze normális keretek között, lebukni gondolom nem szeretnének. De hogy minek kell vérfarkas ehhez a bizniszhez, még mindig nem értem..
2010. november 06. 19:03 #2435
Dóríthá
Dóríthá
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.29.
Hozzászólás: 734
Csatolások: 22
Azonosító: 130234
Offline offline
fuhhh... nem is tudok mit mondani ohmy.gif kijárt volna Damonnak egy ölelés Elena megmentéséért. amikor Caroline kiröhögte Ty-t én is röhögtem vele, és mikor Damon szerelmet vallott Elenanak én is könnyeztem. Elijah pedig ohmy.gif nem hittem volna.. na meg az utolsó képsorok... szerintem az egyik legjobb rész volt smileeee.gif
2010. november 06. 19:03 #2436
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.11.06. 18:55)
Szerintem ilyesmi lenne a lényeg. Nem lennének a vámpírok érzékenyek a napfényre, és szó szerint azt csinálhatnának, amit akarnának. Legalábbis persze normális keretek között, lebukni gondolom nem szeretnének. De hogy minek kell vérfarkas ehhez a bizniszhez, még mindig nem értem..


Lehetséges, hogy csak azért kell neki vérfarkas, mert csak egy vérfarkas feláldozásával lehet elérni, hogy az átok megtörjön. (egyszere kell megtörni az átkot mindkét faj felett) Mivel az átok nem csak a vámpírokat, de a vérfarkasokat is érinti... és ehhez lehet hogy a hasonmás és vérfarkas vérre is szükséges. Én így gondolom unsure.gif
2010. november 06. 19:28 #2437
- törölt felhasználó -    
Uhh, nagyon várom már a 9. részt, mert szerintem Kath és Elena össze fognak barátkozni... w00t.gif Bár nem tudhatom, így előre, de nagyon remélem, hogy nem lesz végig Kath ennyire gonosz. Bár nekem végülis mindegy, hiszen bármit csinál, ő a legjobb... laugh.gif
2010. november 06. 21:37 #2438
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Bahh, na végre van időm leírni a véleményem. laugh.gif Fogalmam sincs mit írtatok, elég lassú a netem most, így nem tudok visszaolvasni rendesen, plusz most egerem sincs. Nade térjünk rá Rose-ra w00t.gif
úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúriisssteen!! Ezek ki akarnak készíteni! Kevin W. és Julie P. ketten együtt olyan zseniálisan fantasztikusak, hogy az leírhatatlan!! meghajolo.gif Az utóbbi részek nagyot ütöttek. Rose... Lauren Cohen-t imádom itt! Nagyon bejön a karaktere. És Elijah vagy ki... w00t.gif Brutális fazon. Semmi nem fog rajta. Csak szegény Trevort sajnáltam, hogy meghalt, nagyon kis édes volt. rolleyes.gif
Ez a hasonmásos dolog. Most így perpill nem tiszta, még megnézem párszor a részt, idő híján csak egyszer láttam még, szóval még rá fogok jönni 60x mi van itt, csak jussak haza biggrin.gif
Damon!! OMG! wub2.gif meg már nem is tudom milyen jeleket rakjak be, szanaszét zuhantam az egész rész alatt.
Stefan is annyira kedvelhető lett, az a jelenet a kocsiban, amikor együtt ittak, hát hatalmas. thumbsup.gif
Összehoznék valami értelmes véleményt is a részről később, most még sokkhatás, és kevésszer láttam blush.gif
Ja és Caroline és Tyler jó páros, tök cukik biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 06. 21:43 #2439
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Mister @ 2010.11.06. 16:01)
s02e08
De értitek... Két 150 éves vámpír ( + egy 500 éves is ott volt ), akik nem kezdők, úgy "ölnek meg", és  hagynak ott egy brutális erejű ezeréves ősvámpírt, hogy NEM VÁGJÁK LE A FEJÉT?!
Ez nagyon amatőr húzás...
Szét kellett volna cincálni, elégetni, stb, nagyon jól tudják, hogy így lehet csak végezni végleg egy vámpírral, pláne, ha az ilyen erős.
Lúzerek.
  ohmy.gif  reklamalo.gif  biggrin.gif


Ez tetszik laugh.gif Egyetértek. Tökre elfelejtettem mennyire nem tetszett ez a húzás, mert a végén olyan csúnyán nézett a tag, hogy sokkot kaptam. laugh.gif
2010. november 07. 09:36 #2440
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Én még csak tegnap tudtam megnézni ezt az epizódot. cray.gif Húúú, hát ez egy nagyon OMFG rész volt. ooo.gif
Az egész rész úgy tetszett, ahogy van. Rose és Trevor az elején, Damon és Caroline beszélgetése Tyler-ről, Caroline és Tyler beszélgetések, Jeremy és Bonnie szál, Elena-Rose-Trevor beszélgetés, illetve Stefan és Damon párbeszédek. omg.gif És persze az Elijah szál is. Eszelős rész volt! meghajolo.gif Le a kalappal. Részről részre egyre jobb. Ezt az átokmegtörést per pillanat én se igazán értem, de megnézem én is párszor hátha feldereng valami halvány szikra. laugh.gif
Az viszont nekem is feltűnt, hogy Elijah-val nagyon felületesek voltak a Salvatore testvérek. Hogy nem jutott eszükbe "rendesen" elpusztítani? Na de sebaj, ez egy újabb szál a történetben. Alaric-ot picit hiányoltam, de hát ez van. pardon.gif
Damon viszont mindig kárpótol mindenért. rohog.gif Milyen fejet vágott, mikor Stefan közölte, hogy minden nap Elena vérét issza.
Komolyan mondom, azt hittem, hogy nem nagyon lehet űberelni a maszkabálos részt - Katherine terve megint zseniális volt, hiába csúszott egy kis hiba a tervébe. rohog.gif
Előzeteseket nem merek nézni, szeretem, ha meglepi lesz a kövi rész. blush.gif
Nagyon érdekel mi is ez a Katherine-Elena-Holdkő dolog.
Aztán az örök kérdés: Katherine-nek hogy lehet ember hasonmása? Nyilván nem klónoztatta. _nevet.gif Lehet, hogy van egy rokon, akiről nem tudunk? think.gif Na de hamarosan ez is kiderül még ebben az évadban.


w00t.gif Egyszerűen hihetetlen, hogy még "csak" a 8-ik rész ment le, de már ennyi mindent megtudtunk. És ki tudja mi vár még ránk? rohog.gif
(Elnézést, hogy a lényeget csak röviden írtam le, de előttem már jónéhányan leírták, így azt hiszem ez most felesleges lett volna. Úgy is tudja már mindenki miről szólt a rész. biggrin.gif wub.gif wub.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sourire
596 oldal 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!