Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 12. 16:22 #2501
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Adrianna @ 2010.11.12. 15:58)
A Bloodlines Revealed most már hivatalosan is felkerült a CW TV honlapjára, ahol egy online játék vár a rajongókra. Csak be kell jelentkezni a Facebook-os felhasználóddal és játszhatsz is. A játékban Jeremy kalauzol és rejtett dolgokat kell megkeresni a Salvatore könyvtárban. Amikor megtalálod a tárgyakat, akkor jutalmul megnézhetsz egy-egy jelenetet a The Sacrifice-ból, ami december 2-án kerül majd képernyőkre smileeee.gif Mindenkinek jó játékot kívánunk smileeee.gif
http://bloodlines.cwtv.com/att/
credit: vampired.org thumbsup.gif
megjegyzés: Valaki nem tudja, mi van azután, ha megoldotta az első részt és kiírja, hogy "launches 12/2"? Már úgy csinálnám tovább, de csak ennyit mutat. Ma van 12-dike, ezzel van szerintem összefüggésben, de nem tudom hogy jön ez ide… Pls help me! xD biggrin.gif


December 2-án tudod folytatni. (12 hó 2 nap)
2010. november 12. 16:28 #2502
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Jaja, másodikán lehet továbbvinni, viszont ha még egyszer megcsinálod, akkor másik jelenetet ad. wink.gif
Jeremy tök jó itt. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2010. november 12. 16:48 #2503
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2010.11.12. 16:28)
Jaja, másodikán lehet továbbvinni, viszont ha még egyszer megcsinálod, akkor másik jelenetet ad. wink.gif 
Jeremy tök jó itt. thumbsup.gif


Hát én nem tudom. Megcsináltam 3x, mindháromszor az Elenás jelenet jött ki... velem van a gond?
2010. november 12. 18:31 #2504
Csaszi
Csaszi
visszatérő vendég
 
Státusz"Fordítsd az arcodat a nap felé, és minden árnyék mögéd kerül." - Helen Keller
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.22.
Hozzászólás: 395
Csatolások: 70
Azonosító: 129727
Offline offline
Nagyon jó volt ez a rész még csak angolul láttam felirat nélkül, de a fele már tiszta xD
És persze, hogy most jön a "nagy szünet" amikor jönnek az új szereplők...meg persze az sem világos most, hogy Elena mit is akar csinálni, melyik Salvatore tetszik neki "jobban"?
Biztos, hogy lesz vmi Damon és Elena között wub.gif wub.gif ... Delena wub.gif wub.gif
Biztos, hogy a pici akit megszült Katherine a rész elején biztos ő lesz majd Elena ükük valakije, és innen a száll Elenától Katig. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Sourire
2010. november 12. 20:32 #2505
xxxddd
xxxddd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 947
Csatolások: 561
Azonosító: 128694
Offline offline
Nem hiszem el ohmy.gif ohmy.gif
Damon és Rose ohmy.gif aztán Luka apja hogy van kapcsolatba Elijah-val ez ohmy.gif megdöbbentő rész volt. Szegény Elena a végén : (( és Kath is könnybe lábadt egy kicsit blush.gif iszonyat jó rész volt. Damon és Rose-nál azthittem összetöröm a monitorom _nevet.gif laugh.gif. Jeremy meg kis cuki wub.gif És Nina huu nagyon odatette laugh.gif nagyszerűűűűűű színésznő. grat neki.
2010. november 12. 20:40 #2506
LalaLola
LalaLola
visszatérő vendég
 
StátuszAz avatarom ne vidd el,én csináltam,vagy kérd el,nem harapom le érte a fejed =)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.28.
Hozzászólás: 482
Csatolások: 94
Azonosító: 80745
Offline offline
Még nem láttam a részt,holnap reggel fogom megnézni.De a still képen ahol Kat emberi Kat ott olyan ártatlannak látszik mint Elena =)
2010. november 12. 20:40 #2507
- törölt felhasználó -    
Most értem haza, barátnőmnél néztem meg a részt, és azt kell, hogy mondjam, Nina egy csodás színésznő!
A szülős jelenet nagyon ott volt. És OMG! Ki hitte volna, hogy Kath felakasztotta magát anno. A végén viszont én is megkönnyeztem, amikor Kath elkezdett sírni... Ő se olyan gonosz. Teljesen megértem őt, hiszen ha ilyen történne velem, én is megutálnék mindenkit és mindent. Azonban az a mondat, hogy "Inkább te, mint én." nagyon Kath-es volt. rohog.gif És Rose... Nagyon szeretem, de a végén Damonnel olyan fura volt. Második epizódja, és már a legjobb pasit kapja. laugh.gif Mázlista!
Team Katherine! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: xxxddd
2010. november 12. 20:48 #2508
LalaLola
LalaLola
visszatérő vendég
 
StátuszAz avatarom ne vidd el,én csináltam,vagy kérd el,nem harapom le érte a fejed =)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.12.28.
Hozzászólás: 482
Csatolások: 94
Azonosító: 80745
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2010.11.12. 20:40)
Most értem haza, barátnőmnél néztem meg a részt, és azt kell, hogy mondjam, Nina egy csodás színésznő!
A szülős jelenet nagyon ott volt. És OMG! Ki hitte volna, hogy Kath felakasztotta magát anno. A végén viszont én is megkönnyeztem, amikor Kath elkezdett sírni... Ő se olyan gonosz. Teljesen megértem őt, hiszen ha ilyen történne velem, én is megutálnék mindenkit és mindent. Azonban az a mondat, hogy "Inkább te, mint én." nagyon Kath-es volt. rohog.gif És Rose... Nagyon szeretem, de a végén Damonnel olyan fura volt. Második epizódja, és már a legjobb pasit kapja. laugh.gif Mázlista!
Team Katherine! thumbsup.gif



De hh. inkább Elena,mint Kat? Elenávla lehet már csak megtörni az átkot.Katet miért ölnék meg? vagy lehet h. hülyéket bezsélek mer még nem vagyok képbe biggrin.gif
2010. november 12. 21:08 #2509
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
beer.gif
    7 felhasználónak tetszik: Sourire, Domcicc, Adrianna, Minimanó94, marti27, Butterfly, Eszty Morgan
    2010. november 12. 22:17 #2510
    - törölt felhasználó -    
    Idézet (LalaLola @ 2010.11.12. 20:48)
    De hh. inkább Elena,mint Kat? Elenávla lehet már csak megtörni az átkot.Katet miért ölnék meg? vagy lehet h. hülyéket bezsélek mer még nem vagyok képbe biggrin.gif

    (Spoiler) Gondolom Klaus még mindig pipa Kath-re, ezért ő azt találta ki, hogy előkészíti az átok megtöréséhez szükséges "hozzávalókat":(1 boszorkány, 1 vámpír, 1 vérfarkas, a holdkő és maga Elena). Szerintem ezért mondta, hogy inkább Elena, mint ő... Legalábbis gondolom én. laugh.gif
    2010. november 13. 09:32 #2511
    Adrianna
    Adrianna
    ღ music lover ღ
     
    StátuszWish you were my first love... :) <3
      Csoport: Tag
    Csatlakozott: 08.06.17.
    Hozzászólás: 1582
    Csatolások: 5393
    Azonosító: 63884
    Offline offline
    Idézet (Brittany @ 2010.11.12. 16:48)
    Hát én nem tudom. Megcsináltam 3x, mindháromszor az Elenás jelenet jött ki... velem van a gond?


    Nekem is ez volt, de aztán amikor később rámentem behozta a másikat is. wink.gif

    Elena jelenete:


    Caroline és Tyler jelenete:


    Köszi a választ, csak akkor egyet nem értek. Ha dec. 2-án tudom folytatni, akkor a 3. és 4. részben mi lesz vajon a jutalom? Másik részből vagy a következőből több jelenet? Meg akkor azt megolhatom majd egymás után vagy akkor is várni kellessz? unsure.gif rolleyes.gif Érdekes lesz. laugh.gif
    1 felhasználónak tetszik: laura96
    2010. november 13. 09:38 #2512
    zsofeeh
    zsofeeh
    shadowhunter
     
    Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
      Csoport: Tag
    Csatlakozott: 10.04.25.
    Hozzászólás: 4835
    Csatolások: 33773
    Azonosító: 125792
    Offline offline
    Nem tudom, hogy volt-e már a videó, de ha nem, akkor enjoy! beer.gif
    3 felhasználónak tetszik: Adrianna, Butterfly, laura96
    2010. november 13. 10:15 #2513
    - törölt felhasználó -    
    Hát, nemtom! Egyre durvulnak a dolgok! Sajnos, nem fogadnék Elená-ék sikerére! sad.gif sad.gif sad.gif Elijah egy pszichopata, öltönyös, eredeti vámpír, akinek Rose szerintem simán az unokája lehetne, aki mellesleg sírva fakadt ebben az epizódban! Daemon-nak már kicsit kijár a boldogság! Fokozódnak a drámai elemek! Bonnie vigyázhatna, hiszen mint kiderült nem minden boszorkány jóságos! Az a baj, hogy Elijah egy maga kinyírhatná a főszereplőket, és akkor ott van még Klaus, akit eddig csak emlegetnek! Ha Elijah Húsvéti Nyuszi hozzá képest, akkor ő mi? rohog.gif
    2010. november 13. 10:19 #2514
    - törölt felhasználó -    
    Katherine végre igazat mondott! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Az viszont látszik, hogy teli van a bugyija! Elena most okosabb volt mint szokott! Bár úgy érzem, hogy ostoba marad! Mindegy! Nina remek színésznő! Amikor Elena Kathrine-nel dumált, olyan volt mintha két különböző nőci társalgott volna! biggrin.gif
    2010. november 13. 10:22 #2515
    - törölt felhasználó -    
    Idézet (nOmiee @ 2010.11.12. 22:17)
    (Spoiler) Gondolom Klaus még mindig pipa Kath-re, ezért ő azt találta ki, hogy előkészíti az átok megtöréséhez szükséges "hozzávalókat":(1 boszorkány, 1 vámpír, 1 vérfarkas, a holdkő és maga Elena). Szerintem ezért mondta, hogy inkább Elena, mint ő... Legalábbis gondolom én. laugh.gif


    KLAUS a vámpírok president-je!!! rohog.gif rohog.gif rohog.gif
    Kiváncsi vagyok ki alakítja majd! Valaki nem olvasott róla valami infót, hogy mikor bukkan fel a sorozatban? blink.gif
    2010. november 13. 11:23 #2516
    - törölt felhasználó -    
    Én csalódott vagyok. mellow.gif Azt hittem, hogy a 9. részben Kath és Elena egy picit össze fog barátkozni, de nem egészen ez történt. unsure.gif
    1 felhasználónak tetszik: xxxddd
    2010. november 13. 14:31 #2517
    House Of Wax
    House Of Wax
        Csoport: Tag
    Csatlakozott: 08.04.11.
    Hozzászólás: 14672
    Csatolások: 120245
    Azonosító: 57759
    Offline offline
    Hát..én is túlestem az e heti részen és szerintem is óriási rész volt w00t.gif

    SPOILER

    Damon & Rose párosnak örülök , mert most már időszerű volt Damon-nak is beszerezni valakit akivel kicsit szórakozhat , és nem csak Elena vágyódás legyen már neki folyton biggrin.gif
    Nina remek színésznő. Tökéletesen eljátssza mind Katherine , mind Elena szerepét. Én is vártam Kat & Elena között egy pici barátkozást , de hát ez is valami smileeee.gif Bár nem örülök a Jeremy & Bonnie szállnak , de a végén sajnáltam Jeremy-t sad.gif
    Na és ez a Klaus-os dolog w00t.gif
    Kíváncsi vagyok már rá biggrin.gif biggrin.gif
    Egyszóval ez is egy tökéletes rész volt , és ez az egyetlen olyan sorozat amiben még nem csalódtam és van egy olyan érzésem hogy nem is fogok laugh.gif
    2010. november 13. 15:09 #2518
    Domcicc
    Domcicc
    Dekker's bitch
     
    StátuszAnglia :3
      Csoport: Tag
    Csatlakozott: 10.03.23.
    Hozzászólás: 3553
    Csatolások: 5834
    Azonosító: 123419
    Offline offline
    Idézet (Adrianna @ 2010.11.13. 09:32)
    Nekem is ez volt, de aztán amikor később rámentem behozta a másikat is.  wink.gif 
    Köszi a választ, csak akkor egyet nem értek. Ha dec. 2-án tudom folytatni, akkor a 3. és 4. részben mi lesz vajon a jutalom? Másik részből vagy a következőből több jelenet? Meg akkor azt megolhatom majd egymás után vagy akkor is várni kellessz? unsure.gif  rolleyes.gif Érdekes lesz.  laugh.gif


    Örülök, hogy sikerült wink.gif
    Szerintem az lesz, hogy dec. 2-án ugye lemegy a kövi rész és az azt követőből kerülnek fel jelenetek. A többinél meg ugyanígy, valószínű, hogy a következő félévadból raknak majd fel valamit. smileeee.gif Szerintem legalábbis.
    2010. november 13. 15:47 #2519
    Adrianna
    Adrianna
    ღ music lover ღ
     
    StátuszWish you were my first love... :) <3
      Csoport: Tag
    Csatlakozott: 08.06.17.
    Hozzászólás: 1582
    Csatolások: 5393
    Azonosító: 63884
    Offline offline
    Idézet (Domcicc @ 2010.11.13. 15:09)
    Örülök, hogy sikerült wink.gif 
    Szerintem az lesz, hogy dec. 2-án ugye lemegy a kövi rész és az azt követőből kerülnek fel jelenetek. A többinél meg ugyanígy, valószínű, hogy a következő félévadból raknak majd fel valamit. smileeee.gif Szerintem legalábbis.


    Hát még én, hogy örültem. laugh.gif
    Igen, lehetséges. De olyan boldogan kezdtem bele a játékba, mondom de jó, nézhetek pár jelenetet és könnyebb lesz várni. Aztán jött a csattanó, hogy egy napon jön a játék 2. része meg maga az új rész. Ne tudjátok meg mit éreztem... blush.gif laugh.gif Azért jobb lett volna, ha mondjuk egy hét után mehetek tovább és kapok valami kis pluszt, de még így is jobb, mint a semmi. wink.gif
    2010. november 13. 17:09 #2520
    zsofeeh
    zsofeeh
    shadowhunter
     
    Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
      Csoport: Tag
    Csatlakozott: 10.04.25.
    Hozzászólás: 4835
    Csatolások: 33773
    Azonosító: 125792
    Offline offline
    Mit mond Alaric a 10. rész promójában? I make it vagy I'm naked? Mert láttam kétféle változatát, vagyis egy fordításban az I make it fordítása van, egy gif képen pedig az I'm naked felirat díszeleg. Nos, mi a véleményetek? biggrin.gif
    596 oldal 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131
    Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!