Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. február 12. 11:38 #241
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
1x14 Fool Me Once

Na ez ütött. Az eleje, a vége, a közepe, az egész.

Istenem. Elena és Damon néhány jelenete. Amikor leveszi a nyakláncát, és Damon meg visszateszi a nyakába, és megbízik benne, és jhaaj... esküszöm vigyorognék ha történne köztük valami smileeee.gif

Stefan ebben a részben tetszett. Férfi volt a talpán. Szerelmes férfi. Bement Elena után nem érdekelte, hogy nem tud kijönni. Végre kezd egy kicsit többet mutatni a karaktere, mint az állandó mélabús vámpírfiút.

Caroline és Matt nem dobtak sokat az epizódon. Jeremy sem... mindegy kipótolták a köztes részeket.

Bonniet annyira sajnáltam a végén. Áh. Még meg is könnyeztem egy picikét a dolgot. Szegény, bár most biztos történik valami az erejével. Gondolom én. De az tetszett, ahogy meggyújtotta azt a kis tetüt. Hihi.

Damon... hát igen, Damon. Szegénykém most jól átdobták a palánkon. Katherine ezek szerint nagyon nincs odalent, és nagyon nem érdekli, hogy mi van a pasival aki fülig szerelmes belé. De annyira aranyos. Ilyenkor úgy tudom sajnálni. Nem mindig gonosz õ. Vannak érzelmei. Vagy csak bemagyarázom? biggrin.gif Én mindenesetre lennék az õ Katherinje. wub.gif

A vége nagyon durva. Pff. Tisztára a rész hatása alatt vagyok. És Március 25-ig várni kell a folytatást. Hát biztos meg fogok zakkani.

Anna viszont ebben a részben szimpatikus lett. Na jó, nekem eddig is az volt, de látszik hogy õ se teljesen gonosz, mint ahogy az elején gondolta volna az ember. Csak az anyukáját akarta. Hát igen, hiszen még "kislány".
2010. február 12. 15:47 #242
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
meghajolo.gif

Egy twitter kép. Ian & Malese

who do you think would win? wink.gif
1 felhasználónak tetszik: TVD12
2010. február 12. 19:33 #243
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
te jóó éééég!!!!!! ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif

elõször is: mi a franc van??? ennyire nem lehet már megkeverve abbahagyni?!

Bonnie: MINEK KELLETT GRAMS-NEK MEGHALNIA??!!!!! ez nem ééér!!!! cry.gif cry.gif cry.gif pedig milyen jó páros voltak Bonnie-val!

Damon: mekkorát koppant szegény, hogy Katherine bagózik rá blink.gif egyrejobban gyûlölöm Katherine-t reklamalo.gif

Anna: remélem ezután már rendes lesz, Pearl jófejnek tûnt, reméljük hat majd Anna-ra.

BTW:Katherine mikor változtatta át a fiúkat, ha egyszer a "csapdába ejtéskor" (ami nem jött össze) még emberek voltak a testvérek. utána meg nem tudták, hogy nem halt meg. szóval ez egy kicsit nekem homályos

jó rész volt nagyon, ez igazán izgalmas lett!!!! eddigi egyik legjobb!!!

ja és Caroline meg Matt: olyan édesek!!! biggrin.gif Caroline tök bárgyú, de nagyon aranyos. biggrin.gif Matt meg észhez térhetne.
2010. február 12. 20:24 #244
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2010. February 12. - 19:33)
te jóó éééég!!!!!! ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif

elõször is: mi a franc van??? ennyire nem lehet már megkeverve abbahagyni?!

Bonnie: MINEK KELLETT GRAMS-NEK MEGHALNIA??!!!!! ez nem ééér!!!! cry.gif  cry.gif  cry.gif pedig milyen jó páros voltak Bonnie-val!

Damon: mekkorát koppant szegény, hogy Katherine bagózik rá  blink.gif egyrejobban gyûlölöm Katherine-t reklamalo.gif

Anna: remélem ezután már rendes lesz, Pearl jófejnek tûnt, reméljük hat majd Anna-ra.

BTW:Katherine mikor változtatta át a fiúkat, ha egyszer a "csapdába ejtéskor" (ami nem jött össze) még emberek voltak a testvérek. utána meg nem tudták, hogy nem halt meg. szóval ez egy kicsit nekem homályos

jó rész volt nagyon, ez igazán izgalmas lett!!!! eddigi egyik legjobb!!!

ja és Caroline meg Matt: olyan édesek!!! biggrin.gif Caroline tök bárgyú, de nagyon aranyos. biggrin.gif Matt meg észhez térhetne.


Mégis megtették a megkeverve abbahagyást. Mindig ezt csinálják. Megbolondulok smileeee.gif

Grams halálán nagyon meglepõdtem. Teljes sokk. Gondolom valami az energiáival kapcsolatos dolog miatt lehet. Csak nehogy Bonnie besokkoljon és "gonosz" boszi legyen.

Damon esküszöm sajnálatra méltó már. Mennyire szereti azt az álszent Katherinet. Tiszta durva. Milyen mély érzelmek lehetnek benne... istenem édesem smileeee.gif Elena viszont ahogy átölelte. Oh... wub.gif

Anna szerintem nem fog többet szerepelni. Bár én örülnék ha még benne lenne Pearl-el együtt. Egyébként Anna alapvetõen szerintem nem volt gonosz, egyszerûen az anyukáját akarta, és ezért cselekedett úgy ahogy. Jó, nem mondom, hogy egy szent, hiszen vámpír, de akkor se az az igazi ROSSZ fajta.

BTW: EZT NEM ÉRTEM ÉN SE! Valami nagyon homály. Katherine változtatta át õket elméletileg eddig úgy tudtuk. Ellenben ha már akkor át lettek volna változtatva mikor elhurcolták Katherinet akkor rájuk is mutatott volna az "iránytû". Stefan meg meg is halt volna a verbénával a szervezetében, úgyhogy akkor biztos, hogy nem volt még vámpír. Itt valami nagyon homály és logikátlan.

Szerintem is a legizgalmasabb rész eddig. Felpörögtek az események rendesen. Alig tudtam követni. Otthon megnézem még egyszer smileeee.gif
2010. február 12. 20:49 #245
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 12. - 20:24)
BTW: EZT NEM ÉRTEM ÉN SE! Valami nagyon homály. Katherine változtatta át õket elméletileg eddig úgy tudtuk. Ellenben ha már akkor át lettek volna változtatva mikor elhurcolták Katherinet akkor rájuk is mutatott volna az "iránytû". Stefan meg meg is halt volna a verbénával a szervezetében, úgyhogy akkor biztos, hogy nem volt még vámpír. Itt valami nagyon homály és logikátlan.

és ha már itt tartunk, Anna-t ki változtatta át? mert gondolom elõbb született, minthogy Pearl vámpír lett. de akkor átváltoztatta a saját lányát? blink.gif mennyire morbid ohmy.gif
2010. február 12. 22:36 #246
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2010. February 12. - 20:49)
és ha már itt tartunk, Anna-t ki változtatta át? mert gondolom elõbb született, minthogy Pearl vámpír lett. de akkor átváltoztatta a saját lányát? blink.gif mennyire morbid  ohmy.gif


Ez is jó kérdés... de legalább Anna már akkor is vámpír volt mikor elhurcolták a többieket (Pearl, Katherine) úgyhogy nála nincs ez a homály. De hogy ebbõl hogy másznak ki az írók, azt nem tudom... Kicsit kusza lett a dolog. smileeee.gif
2010. február 13. 01:38 #247
Jay_Grl
Jay_Grl
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.27.
Hozzászólás: 455
Csatolások: 491
Azonosító: 67438
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 12. - 15:47)
meghajolo.gif

Egy twitter kép. Ian & Malese

who do you think would win? wink.gif


They're soooooooooo cute!!! meghajolo.gif
2010. február 13. 17:48 #248
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
tényleg aranyosak laugh.gif
2010. február 13. 17:48 #249
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Remek rész volt w00t.gif

Damon szörnyen sajnáltam szegényt ! amikor kiderült hogy KATHERINE-t nem is érdekelte hogy õ hol van az a rész szívet tépõ volt , meg a végén amikor a tûz elõtt ül és oda ül mellé Stefan , az is egy igen érzelmes pillanat volt smileeee.gif
Meg az is amikor Elena megölelte Damon-t .


Nagyon várom a következõ rész , nem tudom hogy bírok ki hat hetet reklamalo.gif sad.gif
2010. február 13. 20:53 #250
LucafromHungary
LucafromHungary
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.02.25.
Hozzászólás: 778
Csatolások: 202
Azonosító: 53312
Offline offline
ilyen belépõt szeretnék, mint Stefan-é laugh.gif laugh.gif amikor kimenti Bonnie-t és Elena-t
2010. február 14. 14:48 #251
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet(LucafromHungary @ 2010. February 13. - 20:53)
ilyen belépõt szeretnék, mint Stefan-é  laugh.gif  laugh.gif amikor kimenti Bonnie-t és Elena-t


Szerintem mindenki ilyet szeretne ( csak mondjuk én Damon szereplésével wub.gif , de Stefan is jöhet blush.gif biggrin.gif )
2010. február 15. 09:51 #252
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(House Of Wax @ 2010. February 14. - 14:48)
Szerintem mindenki ilyet szeretne ( csak mondjuk én Damon szereplésével  wub.gif  , de Stefan is jöhet  blush.gif  biggrin.gif  )


Egyetértek. Én is azt szeretném, hogy Damon mentsen meg biggrin.gif
2010. február 15. 13:06 #253
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
SPOILERES INFO TYLER karakterérõl smileeee.gif

If you didn't already know, in The Vampire Diaries books, Tyler's character is a werewolf. Given the unbelievable success of Taylor Lautner in Twilight, this is a double-edged sword for The Vampire Diaries. On the one hand, the "vampires vs. werewolves" formula is a surefire hit. On the other hand, the show wants to avoid just revisiting the same storylines as Twilight.

At this point, it seems fairly obvious that the show will eventually reveal Tyler's secret. His extended absence combined with his constant self-medicating shows he's leading a very strange and difficult secret life while all the other characters are obsessed with vampires.

The real test will be whether The Vampire Diaries can have a story where Tyler is a werewolf that doesn't feel like something we've seen before. But if any show can do it, it's The Vampire Diaries.

Aki esetleg nem értené az angolt, a lényeg az, hogy vérfarkas biggrin.gif


+ érdekességként egy Bad Romance cover (Lady Gaga) Malese Jow elõadásában smileeee.gif
http://www.youtube.com/watch?v=fMA8Kw-0qyA
2010. február 15. 13:18 #254
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ne csináljátok ezt velem! biggrin.gif Várni akartam az évad végéig, hogy az egészet egyben megnézzem, de olyan jókat írtok, hogy nem bírok várni laugh.gif laugh.gif
Ma nekikezdem bepótolni a lemaradott részeket smileeee.gif
2010. február 15. 13:24 #255
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 15. - 13:18)
Ne csináljátok ezt velem!  biggrin.gif Várni akartam az évad végéig, hogy az egészet egyben megnézzem, de olyan jókat írtok, hogy nem bírok várni laugh.gif  laugh.gif
Ma nekikezdem bepótolni a lemaradott részeket  smileeee.gif


NEM LEHET VÁRNI! Én is gondolkoztam már rajta, hogy valahogy húzom halasztom és akkor legalább egybe meg tudom nézni, de hát pénteken is bírtam délig kb, és rákerestem az új részre, és megnéztem. Ezt nem lehet, csak úgy hanyagolni biggrin.gif
2010. február 15. 13:30 #256
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 15. - 13:24)
NEM LEHET VÁRNI! Én is gondolkoztam már rajta, hogy valahogy húzom halasztom és akkor legalább egybe meg tudom nézni, de hát pénteken is bírtam délig kb, és rákerestem az új részre, és megnéztem. Ezt nem lehet, csak úgy hanyagolni biggrin.gif

Én azért bírtam jól, mert csak az elsõ részt néztem meg smileeee.gif De nagyon izgat, hogy mi történt azóta biggrin.gif
2010. február 15. 13:31 #257
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 15. - 13:30)
Én azért bírtam jól, mert csak az elsõ részt néztem meg smileeee.gif De nagyon izgat, hogy mi történt azóta  biggrin.gif


Ezt meg se hallottam smileeee.gif Tessék végignézni. Lemaradtál 13 részrõl? hajaj, gyorsan pótolni kell. Hidd el, le se fogsz tudni szállni a sorozatról. Én is régen voltam ilyen fanatikus. blush.gif
2010. február 15. 13:51 #258
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 15. - 13:31)
Ezt meg se hallottam smileeee.gif Tessék végignézni. Lemaradtál 13 részrõl? hajaj, gyorsan pótolni kell. Hidd el, le se fogsz tudni szállni a sorozatról. Én is régen voltam ilyen fanatikus.  blush.gif

Ajaj! Akkor nekem is annyi lesz laugh.gif
Egyébként 10 rész le van töltve, csak még nem néztem meg ... blush.gif Az a 3 hamar lejön ... Aztán meg rághatom a körmöm a következõ részig biggrin.gif
2010. február 15. 14:02 #259
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet(Bessie @ 2010. February 15. - 13:51)
Ajaj! Akkor nekem is annyi lesz  laugh.gif
Egyébként 10 rész le van töltve, csak még nem néztem meg ...  blush.gif Az a 3 hamar lejön ... Aztán meg rághatom a körmöm a következõ részig  biggrin.gif


Ami ugye Március 25.
Próbáld meg beosztani napokra a 13 részt, (én beszélek pfff) smileeee.gif
Hidd el, én is tiszta "ideg" vagyok hogy mi a folytatás. Fõleg ahogy abba tudnak hagyni egy - egy részt.
2010. február 15. 14:09 #260
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet(Brittany20 @ 2010. February 15. - 14:02)
Ami ugye Március 25.
Próbáld meg beosztani napokra a 13 részt, (én beszélek pfff) smileeee.gif
Hidd el, én is tiszta "ideg" vagyok hogy mi a folytatás. Fõleg ahogy abba tudnak hagyni egy - egy részt.

Á, az kizárt. biggrin.gif Az supernatural 4-ik évadját is egyhuzamban néztem meg 2 napon keresztül. Este már idegeskedtem, mi lesz a következõ rész rohog.gif
Szerintem ezt a pár részt ma megnézem smileeee.gif
596 oldal 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!