Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 15. 17:08 #4001
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Én ismét elkezdtem nézni az 1. évadot aztán most hétvégén maratont tartok első második évad egyszerre... (már ami megvan eddig belőle...!!!) biggrin.gif
2011. április 15. 18:55 #4002
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
fúúúúha, szerintem nagyon jó volt az új rész! wub.gif

*SPOILER {2x18}!!!*
Előszöris, szerintem Matt Davisből egy igazán szuper Klaus lenne, és ezt ebben az új részben is bebizonyította... iszonyatosan beleszerettem Klausként (mondjuk eddig is szerettem Alaric tanárbácsiként, de most mégjobban wub3.gif ). Bonnie halálával úgy voltam a mai részig, hogy nem sajnálnám, ha meghalna.. a mai rész nézése közben azonban megcáfoltam saját magamat biggrin.gif ugyanis bár tudtam, hogy nem fog meghalni (szerepelt későbbi stillképeken), mégis akkora sajnálatot éreztem, mikor Bonnie "meghalt", meg amikor láttam, hogy Elena hogy szenved, hogy kicsit mégis bevettem hogy tényleg meghalt (mert ugye a TVD-ben bármi megtörténhet) sad.gif úgy sajgott a szívem érte.. szóval ez a fake halál ráébresztett arra, hogy Bonnie igenis kell, és hiányozna, ha meghalna sad.gif nem is beszélve szegény Jeremyről.. abba bele se merek gondolni, hogy vele mi lett volna blink.gif
A Damon/Elena jeleneteket pedig imádtam!!! wub.gif a báli táncolás, jajj wub.gif és a végén *-* az a kis "vallomás" Damontől wub.gif leolvadtam a székről: "I'll always choose you!" wub3.gif *-* istenem wub.gif abban a jelenetben, annyira éreztem, hogy Elena mondani akar neki még valamit, dehát nem mondott semmit.. olyan romantikus jelenet volt, hogy ajj, egy csókot elviseltem volna biggrin.gif de ez sajna MÉG nem történhetett meg.. és az a pofon biggrin.gif Elena keze már harmadszorra csattant Damon arcán xD biggrin.gif rohog.gif Stefanén még egyszer sem rolleyes.gif
Azt is bírtam, amikor Damon jól beolvasott Stefannak a végefelé, az meg köpni-nyelni nem tudott _nevet.gif és szerintem mond ezzel valamit Damon: "..but at the end of the day, I'll be the one who'll keep her alive" heart.gif wink.gif a köv. rész előzeteséből ítélve meg elszabadulnak köztük az indulatok rohog.gif Salvatore fight.. állok elébe w00t.gif hajrá Damon! blush.gif
Az előzetessel kapcsolatban: Elijah: "OMFG!" xDDD na, ezen a ponton haltam meg a mai napon _nevet.gif am. nem értem, minek kell Elenának állandóan szartkavarnia, neki az sem jó, ha minden rendben van -.-" most felélszeti Elijah-t... (mondjuk én örülök, de akkoris...) szó szerint ő vonzza a bajt biggrin.gif
*SPOILER VÉGE!!!*

huh, szép kis regény lett biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: liltoria, zsuzsye, Domcicc, Catherine, xxxddd, Adrianna
2011. április 15. 20:02 #4003
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Végre megnéztem az új részt és csak úgy ámulok-bámulok, hogy huu! ohmy.gif

SPOILER
Matt Davis olyan fantasztikusan játszotta el Klaust, hogy az már hihetetlen. A Delenás jeleneteket nagyon élveztem. Damon nagyon szexi volt ebben a részben, főleg abban a naciban... blush.gif wub3.gif Örülök, hogy Klausba szorult humorérzék, de az nem volt szép húzás tőle, amit Kathyvel művelt. dry.gif Pontosabban, amit mondott neki, hogy tegye meg. Amikor Bonnie jött a magánszámával és megpróbálta Klaust legyőzni, már akkor sírtam, mert valahogy sejtettem, hogy ő lesz a halott. És beigazolódott. Amikor meg Elena sírt, akkor én már bőgtem. cray.gif Ezen a ponton nagyon megutáltam Klaust, de szerencsére később sikerült a kedvenc boszimat visszahozni, szóval visszaléptem a Team Klaus-osok közé. laugh.gif Végén Elena viszont eléggé meglepett azzal az Elijah dologgal. Először azt hittem, hogy Katherine az, de hát őt ugye fogságban tartja Klaus. (Ezt viszont nem bocsájtom meg neki. Mármint Klausnak.) dry.gif
SPOILER vége

Lényeg az, hogy (és most időrendben mondom) nevettem, dühös voltam, sírtam, bőgtem, megkönnyebbültem, majd ledöbbentem. Ilyen talán még egyik résznél sem fordult elő velem. Azt hiszem, egy darabig fel sem fogom tudni dolgozni. blink.gif Vagy ezt csak azért gondolom így, mert alig tíz perce néztem meg ezt a részt? biggrin.gif
Mindegy, attól még IMÁDTAM! thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: allyangel, Domcicc, Adrianna
2011. április 15. 20:44 #4004
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
2x21 - The Sun Also Rises - MQ. (Spoiler, ha még nem láttad a mostani részt!)
(Vajon kisebben nem tudták őket felrakni? dry.gif Mindegy, azt mondták, hogy ezek a legnagyobbak, amik találhatóak. Cáfolja meg valaki!)

Amúgy Bonnie és John mit csináltak, hogy Jeremy így néz rájuk? rohog.gif
6 felhasználónak tetszik: Catherine, allyangel, funny18, Adrianna, katie993, Rékakroki72
2011. április 15. 20:49 #4005
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (wannascream @ 2011.04.15. 20:44)
2x21 - The Sun Also Rises - MQ. (Spoiler, ha még nem láttad a mostani részt!) 
(Vajon kisebben nem tudták őket felrakni?  dry.gif Mindegy, azt mondták, hogy ezek a legnagyobbak, amik találhatóak. Cáfolja meg valaki!)
Amúgy Bonnie és John mit csináltak, hogy Jeremy így néz rájuk? rohog.gif

Jó képek thumbsup.gif
Egyébként nagyon nem tetszik, hogy Jeremy mindenbe így beleüti az orrát... dry.gif Egyrészt elég idegesítő rohog.gif , másrészt meg félek, hogy a végén pont emiatt fog kinyúlni. fear.gif
1 felhasználónak tetszik: allyangel
2011. április 15. 21:04 #4006
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2011.04.15. 20:49)
Jó képek thumbsup.gif 
Egyébként nagyon nem tetszik, hogy Jeremy mindenbe így beleüti az orrát...  dry.gif Egyrészt elég idegesítő rohog.gif , másrészt meg félek, hogy a végén pont emiatt fog kinyúlni. fear.gif

Nekem az nem tetszik, hogy Bonnie karaktere elnyomja Jeremy-ét... dry.gif
2011. április 15. 21:05 #4007
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2011.04.15. 18:55)
fúúúúha, szerintem nagyon jó volt az új rész!  wub.gif
*SPOILER {2x18}!!!* 
Először is, szerintem Matt Davisből egy igazán szuper Klaus lenne, és ezt ebben az új részben is bebizonyította... iszonyatosan beleszerettem Klausként (mondjuk eddig is szerettem Alaric tanárbácsiként, de most mégjobban wub3.gif ). Bonnie halálával úgy voltam a mai részig, hogy nem sajnálnám, ha meghalna.. a mai rész nézése közben azonban megcáfoltam saját magamat biggrin.gif ugyanis bár tudtam, hogy nem fog meghalni (szerepelt későbbi stillképeken), mégis akkora sajnálatot éreztem, mikor Bonnie "meghalt", meg amikor láttam, hogy Elena hogy szenved, hogy kicsit mégis bevettem hogy tényleg meghalt (mert ugye a TVD-ben bármi megtörténhet) sad.gif úgy sajgott a szívem érte.. szóval ez a fake halál ráébresztett arra, hogy Bonnie igenis kell, és hiányozna, ha meghalna  sad.gif nem is beszélve szegény Jeremyről.. abba bele se merek gondolni, hogy vele mi lett volna  blink.gif 
A Damon/Elena jeleneteket pedig imádtam!!!  wub.gif a báli táncolás, jajj  wub.gif és a végén *-* az a kis "vallomás" Damontől  wub.gif leolvadtam a székről: "I'll always choose you!" wub3.gif *-* istenem  wub.gif abban a jelenetben, annyira éreztem, hogy Elena mondani akar neki még valamit, dehát nem mondott semmit.. olyan romantikus jelenet volt, hogy ajj, egy csókot elviseltem volna  biggrin.gif de ez sajna MÉG nem történhetett meg.. és az a pofon  biggrin.gif Elena keze már harmadszorra csattant Damon arcán xD  biggrin.gif rohog.gif Stefanén még egyszer sem  rolleyes.gif 
Azt is bírtam, amikor Damon jól beolvasott Stefannak a végefelé, az meg köpni-nyelni nem tudott  _nevet.gif és szerintem mond ezzel valamit Damon: "..but at the end of the day, I'll be the one who'll keep her alive" heart.gif wink.gif a köv. rész előzeteséből ítélve meg elszabadulnak köztük az indulatok  rohog.gif Salvatore fight.. állok elébe  w00t.gif hajrá Damon!  blush.gif 
Az előzetessel kapcsolatban: Elijah: "OMFG!" xDDD na, ezen a ponton haltam meg a mai napon  _nevet.gif am. nem értem, minek kell Elenának állandóan szartkavarnia, neki az sem jó, ha minden rendben van -.-" most felélszeti Elijah-t... (mondjuk én örülök, de akkoris...) szó szerint ő vonzza a bajt  biggrin.gif 
*SPOILER VÉGE!!!*
huh, szép kis regény lett  biggrin.gif


SPOILER:
Én őrültem annak, hogy Elena feltámasztotta Elijaht. Végre használja az eszét. De hát, hogy lehetett így befejezni ezt az epizódot??? biggrin.gif Lefejeltem az asztalt az izgalomtól! rohog.gif Matt Davis szuperül alakítaná Klaust! Ezzel egyetértek! w00t.gif Bonnie "halála" nekem sokkoló volt. Aztán pár perccel rá megkönnyebbültem. smileeee.gif Nagyon erős boszorkány lett, és őrültem a hihetetlen fordulatnak! Elena nem vonzza a bajt! Nem akarja elveszíteni Bonniet, és ezért döntött úgy, hogy feltámasztja Elijaht! Megértem! Ráadásul a következő rész promójából világos, hogy az Ős vámpír összefog Elenával!
2011. április 15. 21:12 #4008
- törölt felhasználó -    
Idézet (Catherine @ 2011.04.15. 20:02)
Végre megnéztem az új részt és csak úgy ámulok-bámulok, hogy huu! ohmy.gif 
SPOILER
Matt Davis olyan fantasztikusan játszotta el Klaust, hogy az már hihetetlen. A Delenás jeleneteket nagyon élveztem. Damon nagyon szexi volt ebben a részben, főleg abban a naciban...  blush.gif  wub3.gif Örülök, hogy Klausba szorult humorérzék, de az nem volt szép húzás tőle, amit Kathyvel művelt. dry.gif Pontosabban, amit mondott neki, hogy tegye meg. Amikor Bonnie jött a magánszámával és megpróbálta Klaust legyőzni, már akkor sírtam, mert valahogy sejtettem, hogy ő lesz a halott. És beigazolódott. Amikor meg Elena sírt, akkor én már bőgtem. cray.gif Ezen a ponton nagyon megutáltam Klaust, de szerencsére később sikerült a kedvenc boszimat visszahozni, szóval visszaléptem a Team Klaus-osok közé. laugh.gif Végén Elena viszont eléggé meglepett azzal az Elijah dologgal. Először azt hittem, hogy Katherine az, de hát őt ugye fogságban tartja Klaus. (Ezt viszont nem bocsájtom meg neki. Mármint Klausnak.) dry.gif
SPOILER vége
Lényeg az, hogy (és most időrendben mondom) nevettem, dühös voltam, sírtam, bőgtem, megkönnyebbültem, majd ledöbbentem. Ilyen talán még egyik résznél sem fordult elő velem. Azt hiszem, egy darabig fel sem fogom tudni dolgozni. blink.gif Vagy ezt csak azért gondolom így, mert alig tíz perce néztem meg ezt a részt? biggrin.gif 
Mindegy, attól még IMÁDTAM! thumbsup.gif


Úgy vélem, hogy a sorozat eddigi legjobb epizódját láthattuk. biggrin.gif Kiváló! A fordulatok mesterien lettek elkészítve! A táncjelenetek aranyosak voltak! A zenei aláfestés szintén tetszett! A színészek megint nagyot alakítottak! thumbsup.gif Ja, és persze nem feledkezem meg a csábító Nina dekoltázsokról. wub.gif wub.gif wub.gif
2011. április 15. 21:30 #4009
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2011.04.15. 20:49)
Jó képek thumbsup.gif 
Egyébként nagyon nem tetszik, hogy Jeremy mindenbe így beleüti az orrát...  dry.gif Egyrészt elég idegesítő rohog.gif , másrészt meg félek, hogy a végén pont emiatt fog kinyúlni. fear.gif

abban egyetértek, hogy lehet, hogy pont ez miatt fog kipurcanni, hogy így benne van a dolgokban (mármint Jeremy) unsure.gif de engem nem idegesít.. tipikus kis cuki tinédzserfiú wub.gif én lájkolom biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: xxxddd
2011. április 15. 21:36 #4010
- törölt felhasználó -    
Na, megnéztem az új részt, de csak röviden tudom leírni a véleményem: Delena wub.gif Katherine cray.gif Elijah cool.gif
4 felhasználónak tetszik: allyangel, Domcicc, Catherine, Adrianna
2011. április 15. 21:42 #4011
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2011.04.15. 21:36)
Na, megnéztem az új részt, de csak röviden tudom leírni a véleményem: Delena wub.gif Katherine cray.gif Elijah cool.gif

megkérdezhetem nOmiee, hogy milyen progival csináltad az ikonod? cool.gif
2011. április 15. 22:11 #4012
- törölt felhasználó -    
Idézet (wannascream @ 2011.04.15. 20:44)
2x21 - The Sun Also Rises - MQ. (Spoiler, ha még nem láttad a mostani részt!) 
(Vajon kisebben nem tudták őket felrakni?  dry.gif Mindegy, azt mondták, hogy ezek a legnagyobbak, amik találhatóak. Cáfolja meg valaki!)
Amúgy Bonnie és John mit csináltak, hogy Jeremy így néz rájuk? rohog.gif

Reméljük hamarosan kijönnek HQ-ban! cool.gif
2011. április 15. 22:15 #4013
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (wannascream @ 2011.04.15. 20:44)
2x21 - The Sun Also Rises - MQ. (Spoiler, ha még nem láttad a mostani részt!) 
(Vajon kisebben nem tudták őket felrakni?  dry.gif Mindegy, azt mondták, hogy ezek a legnagyobbak, amik találhatóak. Cáfolja meg valaki!)
Amúgy Bonnie és John mit csináltak, hogy Jeremy így néz rájuk? rohog.gif

Taggal HQ-ban meghajolo.gif meghajolo.gif
6 felhasználónak tetszik: allyangel, Domcicc, xxxddd, Adrianna, katie993, zsofeeh
2011. április 15. 22:25 #4014
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.04.15. 22:15)
Taggal HQ-ban meghajolo.gif  meghajolo.gif


Te mindig megtalálod a HQ-t. laugh.gif Köszi! meghajolo.gif
2011. április 15. 22:28 #4015
- törölt felhasználó -    
biggrin.gif biggrin.gif 18. rész screencapek!!! blush.gif
2 felhasználónak tetszik: Daxy, Adrianna
2011. április 15. 22:45 #4016
- törölt felhasználó -    
Idézet (petimbo @ 2011.04.15. 22:28)
biggrin.gif  biggrin.gif 18. rész screencapek!!! blush.gif


További képek beer.gif beer.gif beer.gif
2 felhasználónak tetszik: Daxy, Adrianna
2011. április 15. 23:13 #4017
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
csináltam egy új, rövidke Damonos vidit (bár nincs köze a mai részhez, mert ezt már régebben kezdtem el csinálni), de örülnék, ha meglesnétek! wink.gif
8 felhasználónak tetszik: Domcicc, xxxddd, funny18, zsuzsye, liltoria, Adrianna, wannascream, yxcv90
2011. április 15. 23:23 #4018
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2011.04.15. 23:13)
csináltam egy új, rövidke Damonos vidit (bár nincs köze a mai részhez, mert ezt már régebben kezdtem el csinálni), de örülnék, ha meglesnétek!  wink.gif

Pont attól a Rose-os meghalós résztől nézem most újra a részeket. thumbsup.gif (aminek hatására rájöttem, hogy végül is kedveltem Rose-t és mennyire iszonyat módon utáltam Julest!)
Jó a videó, kár, hogy rövid, mégmégmég több Damont drool.gif biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: allyangel, Dóríthá, Adrianna
2011. április 15. 23:31 #4019
xxxddd
xxxddd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.02.
Hozzászólás: 947
Csatolások: 561
Azonosító: 128694
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.04.15. 22:15)
Taggal HQ-ban meghajolo.gif  meghajolo.gif

Köszi! thumbsup.gif
Jéé John bácsi w00t.gif
Már hiányzott a mostani részből O.o biggrin.gif
2011. április 16. 02:02 #4020
- törölt felhasználó -    
Idézet (petimbo @ 2011.04.16. 01:59)
Idézet (petimbo @ 2011.04.16. 01:52)

thumbsup.gif


Utolsó adag cool.gif
2 felhasználónak tetszik: Daxy, Adrianna
596 oldal 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!