Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 22. 13:25 #4261
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.04.22. 13:16)
Na, megnéztem az új részt.
Valahogy éreztem, hogy Eli szerelmes volt Katbe. Ez olyan jó. Tényleg összejöhetnének. wub3.gif Klaus meg egyszerűen és nagyszerűen menő. És ez a csavarás az átkon. ohmy.gif Én lefagytam, amikor elmesélte Eli. És örülök, hogy a két "E" betűs újra szövetséget kötött. cool.gif Stefant meg eddig sem szerettem, de amikor elkezdett keménykedni Damonnek, akkor betelt a pohár. dry.gif Aztán, amikor cukkolta szegényt Elena miatt, legszívesebben megfojtottam volna. Menjen a fenébe! reklamalo.gif A bocsánatkérésnél pedig bebizonyította, hogy egy papucs. Én nem kértem volna bocsánatot, annál büszkébb lettem volna. Meg ez a duma is... Majd' elcsöppent a kis Pinokkió. omg.gif Aztán itt van ez az utolsó Damon-jelenet. Azt hittem, hogy megöli Andie-t (mondjuk nem bántam volna), de szerencse, hogy elengedte. Azt vártam volna, hogy Elena lássa, hogy Damon össze van törve. De nem... cray.gif Nem baj, lesz itt még Delena. acute.gif Sztefönt meg ki fogom gyilkoltatni, mert egyre szánalmasabb a szememben. beee.gif

SPOILER!
Mit véditek már Damont? Egy pöcs volt ebben a részben! Csak nekem egyértelmű?? Elena elvárta, hogy tisztelje a döntését, erre mit csinált Damon, elküldte őket a pokolba, azt a lányt is akit szeret. Nem Stefanra kell haragudni. Igaza volt. Damon nem tiszteli Elenát, ő akar irányítani. Elijah megölése is az ő ostoba terve volt. Most kiderült, hogy mennyi mindent tud Klausról amire ők álmukban sem gondoltak volna.
2 felhasználónak tetszik: funny18, Lindsay019
2011. április 22. 13:28 #4262
- törölt felhasználó -    
Idézet (petimbo @ 2011.04.22. 13:25)
Mit véditek már Damont? Egy pöcs volt ebben a részben! Csak nekem egyértelmű?? Elena elvárta, hogy tisztelje a döntését, erre mit csinált Damon, elküldte őket a pokolba, azt a lányt is akit szeret. Nem Stefanra kell haragudni. Igaza volt. Damon nem tiszteli Elenát, ő akar irányítani. Elijah megölése is az ő ostoba terve volt. Most kiderült, hogy mennyi mindent tud Klausról amire ők álmukban sem gondoltak volna.

Csak nekem rémlik, hogy Damon meg akarta menteni azzal Elenát, hogy megöli Elit? think.gif Ha Stinokkió nem hergeli fel Damont, akkor ez nem történt volna meg. pardon.gif De azért is cukkolta, hogy törjem le az orrát. reklamalo.gif
3 felhasználónak tetszik: Beba13, Adrianna, allyangel
2011. április 22. 13:29 #4263
- törölt felhasználó -    
Most én jövök cool.gif

Klaus nem jött be hosszú hajjal (ez lényegtelen, csak elmondtam rohog.gif ) amúgy nem volt félelmetes, inkább hibbant. Katherine nagyon dögös volt, mint mindig wub.gif bár a visszaemlékezésekben olyan fogyatékosan viselkedett blink.gif Klauska vámpír és farkas is egyben heart.gif én azért sajnálom szeginyt. rolleyes.gif Elijah olyan édes volt, hogy majd megzabáltam wub3.gif Stefan és Damon bunyó vicces volt kicsit rofl.gif Damon-ka drága meg.. sad.gif Greta nekem szimpi banana_moonwalk.gif a végén Klaus meg tökre menő volt acute.gif csodálkoztam is, de rövid hajjal már jobban tetszett. biggrin.gif
2011. április 22. 13:33 #4264
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.04.22. 13:29)
Most én jövök cool.gif 
Klaus nem jött be hosszú hajjal (ez lényegtelen, csak elmondtam rohog.gif ) amúgy nem volt félelmetes, inkább hibbant. Katherine nagyon dögös volt, mint mindig wub.gif bár a visszaemlékezésekben olyan fogyatékosan viselkedett blink.gif Klauska vámpír és farkas is egyben heart.gif én azért sajnálom szeginyt. rolleyes.gif Elijah olyan édes volt, hogy majd megzabáltam wub3.gif Stefan és Damon bunyó vicces volt kicsit rofl.gif Damon-ka drága meg..  sad.gif Greta nekem szimpi banana_moonwalk.gif a végén Klaus meg tökre menő volt acute.gif csodálkoztam is, de rövid hajjal már jobban tetszett. biggrin.gif


Így van, Damonka visszafoghatná magát, mert lebontom az arcát, ha baromságot csinál. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: liltoria
2011. április 22. 13:33 #4265
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.04.22. 13:28)
Csak nekem rémlik, hogy Damon meg akarta menteni azzal Elenát, hogy megöli Elit? think.gif Ha Stinokkió nem hergeli fel Damont, akkor ez nem történt volna meg. pardon.gif De azért is cukkolta, hogy törjem le az orrát. reklamalo.gif

Így van. Damon ilyen kis idegbeteg (Klaus is rohog.gif ) és így kell szeretni reklamalo.gif
ő sem örül neki, hogy ilyen cray.gif de ez van beee.gif
2011. április 22. 13:35 #4266
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.04.22. 13:28)
Csak nekem rémlik, hogy Damon meg akarta menteni azzal Elenát, hogy megöli Elit? think.gif Ha Stinokkió nem hergeli fel Damont, akkor ez nem történt volna meg. pardon.gif De azért is cukkolta, hogy törjem le az orrát. reklamalo.gif


Akkor maguk alatt vágták a fát. Elijah soha nem jelentett veszélyt Elenára. Őrülök, hogy Elena kezdi használni az eszét. Elijah értékes szövetséges, és ezt Damonka nem képes elismerni.
2011. április 22. 13:39 #4267
- törölt felhasználó -    
Idézet (petimbo @ 2011.04.22. 13:35)
Nem védte meg, mert nem ő ölte meg, hanem Elena. Akkor maguk alatt vágták a fát. Elijah soha nem jelentett veszélyt Elenára. Őrülök, hogy Elena kezdi használni az eszét.

Utólag könnyű okos lenni, igaz? pardon.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna, allyangel
2011. április 22. 13:39 #4268
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2011.04.22. 13:35)
Nem védte meg, mert nem ő ölte meg, hanem Elena. Akkor maguk alatt vágták a fát. Elijah soha nem jelentett veszélyt Elenára. Őrülök, hogy Elena kezdi használni az eszét.


De azért lássuk be , hogy ezt elsőre ők sem tudták. Nem lehetett benne megbízni , nem is ismerték , csak tudták , hogy gonosz és ennyi elég volt blush.gif
Damon pedig olyan amilyen , hiszen így szeretjük wub.gif
Ő is tudja , hogy rossz amit tesz , de ez a természete és ez ellen nagyon nehéz küzdeni unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: Domcicc, pillajunior, Beba13, funny18, Adrianna, Coco Selly, allyangel, BunnyGirl
2011. április 22. 13:40 #4269
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2011.04.22. 13:14)
www.vampirnaplok.hu
Innen mindig letölthető megauploadról, az gyorsabb mint a torrent. biggrin.gif

Nem szeretek úgy letölteni, ott nem tudom befolyásolni a letöltést. pardon.gif És persze nem mindig azt szedi le az ember, ami a felirathoz is kell.
2011. április 22. 13:40 #4270
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.04.22. 13:39)
Utólag könnyű okos lenni, igaz? pardon.gif


Nem okoskodok, csak leírom a tényeket, ami benne volt azokban az epizódokban ahol Elijah elmondta mik a szándékai.
2011. április 22. 13:41 #4271
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2011.04.22. 13:39)
De azért lássuk be , hogy ezt elsőre ők sem tudták. Nem lehetett benne megbízni , nem is ismerték , csak tudták , hogy gonosz és ennyi elég volt  blush.gif

Így van. cool.gif Utólag már könnyű mondani, hogy nem kellett volna. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. április 22. 13:41 #4272
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2011.04.22. 13:40)
Nem szeretek úgy letölteni, ott nem tudom befolyásolni a letöltést. pardon.gif És persze nem mindig azt szedi le az ember, ami a felirathoz is kell.


Ne viccelj már! dry.gif A megaupload megbízhatóbb mint egy torrent. Ingyenesen letöltheted, és nem kell torrentel szarakodni. Ráadásul az a rajongói honlap nagyszerű, én mindig onnan töltöm le a részeket, és a felirat mindig passzol.
2011. április 22. 13:44 #4273
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.04.22. 13:41)
Így van. cool.gif Utólag már könnyű mondani, hogy nem kellett volna. pardon.gif


Meg lehetett benne bízni, és ha ezt nem látjátok az nagy baj. Ha rossz szándékai lettek volna, akkor mindenkit megöl, és nem kezd el jó pofizni Jennával. Pont az az a szomorú, hogy Elena nem bízott benne a legelején, amikor elmondta Elijah, hogy meg akarja ölni Klaust. Elenát akarta biztonságban tartani.
2011. április 22. 13:44 #4274
- törölt felhasználó -    
Idézet (petimbo @ 2011.04.22. 13:41)
Ne viccelj már! dry.gif  A megaupload megbízhatóbb mint egy torrent. Ingyenesen letöltheted, és nem kell torrentel szarakodni.

Bár a részeket Megáról szedem, én is jobban szeretem a Torrentet. cool.gif
2011. április 22. 13:46 #4275
- törölt felhasználó -    
Idézet (petimbo @ 2011.04.22. 13:44)
Meg lehetett benne bízni, és ha ezt nem látjátok az nagy baj. Ha rossz szándékai lettek volna, akkor mindenkit megöl, és nem kezd el jó pofizni Jennával. Pont az az a szomorú, hogy Elena nem bízott benne a legelején, amit elmondta Elijah, hogy meg akarja ölni és Klaust, és hogy biztonságba vinni Elenát.

Szerintem, ha megjelenne egy férfi, aki miatt elrabolták a szerelmed, aztán pedig olyanokat hallasz róla, hogy üldözte azt a nőt, aki úgy néz ki, mint a szerelmed, te sem bízál benne annyira. pardon.gif
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Beba13, Adrianna, allyangel, Em31
2011. április 22. 13:48 #4276
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2011.04.22. 13:44)
Meg lehetett benne bízni, és ha ezt nem látjátok az nagy baj. Ha rossz szándékai lettek volna, akkor mindenkit megöl, és nem kezd el jó pofizni Jennával. Pont az az a szomorú, hogy Elena nem bízott benne a legelején, amit elmondta Elijah, hogy meg akarja ölni és Klaust, és hogy biztonságba vinni Elenát.


Én nem láttam benne a jó szándékot unsure.gif
Egyébként lehet hogy Damon néha "pöcs" , de az csak azért van mert egyszer már elvesztette az akit szeretett és mivel Elena-t úgy szereti mint régen Katherine-t ezért fél hogy elveszti és olyan dolgokat tesz amit talán először nem is gondol át.
3 felhasználónak tetszik: Beba13, Adrianna, allyangel
2011. április 22. 13:49 #4277
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.04.22. 13:44)
Bár a részeket Megáról szedem, én is jobban szeretem a Torrentet. cool.gif


Én már régóta nem töltök torrentről. Úgy gondolom, egy nagy szar, megbízhatatlan, sokszor lassú, mint a csiga, és a 15 Megabites netemmel a megaupload szédületesen gyors. cool.gif De még a lassabb netcsomagokkal rendelkező emberektől is azt hallottam, hogy a torrentek között sok a fake, és miért várjak egy órát, ha 5 perc alatt leszedem az epizódokat megauploadról???
2011. április 22. 13:50 #4278
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2011.04.22. 13:48)
Én nem láttam benne a jó szándékot  unsure.gif 
Egyébként lehet hogy Damon néha "pöcs" , de az csak azért van mert egyszer már elvesztette az akit szeretett és mivel Elena-t úgy szereti mint régen Katherine-t ezért fél hogy elveszti és olyan dolgokat tesz amit talán először nem is gondol át.


Én veled ellentétben láttam benne, és hittem, hogy amikor alkut ajánlott Elenának az igaz, és őszinte! És nekem volt igazam, úgyhogy hagyjuk ezt!
2011. április 22. 13:50 #4279
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2011.04.22. 13:40)
Nem okoskodok, csak leírom a tényeket, ami benne volt azokban az epizódokban ahol Elijah elmondta mik a szándékai.

Azt is elmondta, hogy célja feláldozni Elenát, hogy megölje Klaust, addig pedig biztonságban tartani. pardon.gif Az más kérdés, hogy most kiderült, hogy meg is tudja védeni Elenát. Amúgy persze, Damon se mindig a legjobb módszereket választja (ilyen attitűddel nem is lehet), de ahogy mondta: ő fogja a nap végén megmenteni Elenát, mert Stefan befuccsol majd.
Idézet (petimbo @ 2011.04.22. 13:41)
Ne viccelj már! dry.gif  A megaupload megbízhatóbb mint egy torrent. Ingyenesen letöltheted, és nem kell torrentel szarakodni.

Nekem így jobb, számomra könnyebb, főleg, hogy ha most kezdeném el tölteni, az eredetileg tervezett ébredésem után, 5 perc alatt lejönne. A torrent is ingyenes. Megauploadról sokszor másfél órákba telik míg lejön, mert én laptopról vagyok és ha túlmelegszik, a hűtő ellenére is, akkor beszívom. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Beba13, Adrianna, allyangel
2011. április 22. 13:52 #4280
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (petimbo @ 2011.04.22. 13:50)
Én veled ellentétben láttam benne, és hittem, hogy amikor alkut ajánlott Elenának az igaz, és őszinte! És nekem volt igazam, úgyhogy hagyjuk ezt!



Bocsi hogy van saját véleményem unsure.gif
596 oldal 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!