Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 30. 17:20 #4621
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
SPOILEREK A 2.ÉVAD VÉGÉRŐL w00t.gif w00t.gif

Jenna is becoming a vampire: Yes, Klaus has taken the life of what may be the only pure person left in Mystic Falls. Shortly after finding out that vampires exist, Jenna has become an integral part in the long-awaited ritual. "The next episode takes place over the rest of the night," Plec says. "It is Klaus' attempt in executing the sacrifice ritual to break the curse and the part Jenna is meant to play in that, and what everyone else has to do to try to keep her from being the vampire that Klaus sacrifices."

Damon was fatally bitten by a werewolf: Remember Rose (Lauren Cohan)? The ancient, yet sweet vampire that formed a bond with Damon only to be bitten by a werewolf and slowly die in his arms? Yeah, there is no cure for a werewolf bite! "The finale is basically the end of the road of Damon's journey for the year," Plec says. "He's done so many things and made so many choices that have been so screwed up and now he's at the end of his life, so he believes, and he needs to come to terms with all the decisions he's made in the year. Not just in the year, but since Katherine seduced him 145 years ago. [He'll be] reliving those mistakes that he made with Katherine [and] trying to get Elena's forgiveness."

Stefan will try to save Damon: Stefan (Paul Wesley) is "determined to do anything he can possible to save his brother," Plec says. "Stefan's whole cross to bear is, 'Wait a second, my brother is finally showing his humanity? The humanity that I took away from him 145 years ago? I can't let him die now!' But there's no cure, so what the hell is he going to do? That's the finale."

Elena does not want to be a vampire: With only slight hope that the elixir Elijah (Daniel Gillies) procured would save Elena, Damon took matters into his own hands and force-fed his blood to her, essentially ensuring she would turn into a vampire if Klaus succeeds in the ritual. "When we started the show, the similarities to Twilight were so extreme," Plec says. "This was our way of closing the book on that chapter of similarities. For Elena to say, 'I've never even wanted this for a minute because I'm still a kid and I still have choices to make in my life, choices that I wanted to make'; I was happy to let her have this introspection when the choice has already been made for her."

Damon will try to get Elena's forgiveness: Damon will have to deal with the aftermath of damning Elena to an eternity of being a vampire. "This is [Damon's] biggest lesson to learn," Plec says, "You can love someone with all the power in your soul, but you still have to remember who they are and what they want. In the final episode, Damon needs to seek her forgiveness for what he did and he desperately wants it. He now has the extra reason with the werewolf bite. 'I can't die with you hating me,' that's his point."

The producers wouldn't really kill Damon, right? Right? While Plec playfully joked, "Anybody can die!" and "Who needs Ian Somerhalder?" the producers are not afraid to make some tough choices. "There will be severe and tragic consequences, and loss of life [will] be extreme over the last several episodes," Plec says. "It's a vampire show, and in a vampire show, the stakes are high and the death count has to match that. If you guys don't believe the consequences aren't life and death, then we're not doing our job. Unfortunately we've set into motion this ritual that needs a lot of sacrificial elements. We hope that the audience trusts our decision as storytellers to make those right decisions. There will be decisions that are not popular, always."

Even if characters die, it may not be the last we see of them: Case in point, Lexi (Arielle Kebbel) was killed in her first episode on the show, but the producers were able to bring her back in flashbacks. "There will be characters that you think are gone, so we do have ways of letting our audience see their fan favorites again over time," Plec says.
7 felhasználónak tetszik: liltoria, House Of Wax, funny18, Adrianna, katie993, allyangel, vilcs
2011. április 30. 17:23 #4622
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát..erős spoiler-ek ohmy.gif
Ha megölik Ian-t a sorozatban ,akkor nagy problémák elé néz a sorozat dry.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, allyangel, vilcs
2011. április 30. 17:29 #4623
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.04.30. 17:23)
Hát..erős spoiler-ek  ohmy.gif 
Ha megölik Ian-t a sorozatban  ,akkor nagy problémák elé néz a sorozat  dry.gif

Szerintem csak poénkodott vagyis merem remélni dry.gif Nem merik megcsinálni, hogy megölik Damont. Milyen lenne már a sorozat nélküle. Hiába vagyok Team Stefan, de azért én sem szeretném, hogy meghaljon. A szarkazmusa nélkül unalmas lenne a sorozat. smileeee.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, liltoria, vilcs
2011. április 30. 17:31 #4624
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.04.30. 17:29)
Szerintem csak poénkodott vagyis merem remélni dry.gif  Nem merik megcsinálni, hogy megölik Damont. Milyen lenne már a sorozat nélküle. Hiába vagyok Team Stefan, de azért én sem szeretném, hogy meghaljon. A szarkazmusa nélkül unalmas lenne a sorozat. smileeee.gif


Hát csak nem annyira "buták" , hogy kiírják azt a szereplőt aki miatt a nézők 70%-ka nézi a sorozatot blush.gif
5 felhasználónak tetszik: liltoria, anonymka, Adrianna, allyangel, vilcs
2011. április 30. 18:10 #4625
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Nem fogják kinyírni Damont.
Amúgy h*lyeség, hogy Rose-t hozzák fel példának a farkasharapásnál. Már nem azért, de Rose-t Damon ölte meg, nem a harapás. rolleyes.gif
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, anonymka, liltoria, Adrianna, allyangel, vilcs
2011. április 30. 19:27 #4626
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
és akkor magyarul is itt a spoiler... ha valaki nem értené...

Jenna vámpírrá válása: Igen, Klaus vámpírrá változtatta azt az egy embert Mystic Falls-ból, akinek még tiszta volt a lelke. Kicsivel azután, hogy Jenna felfedezte, hogy vámpírok léteznek, máris részese lett egy régóta várt rituálénak. Klaus azt akarja, hogy sikerüljön átkának megtörése, viszont a többiek azon dolgoznak, hogy Jenna ne legyen a rituálé áldozata.

Damon súlyos vérfarkas harapása: Emlékeztek Rose-ra? A bájos, aranyos vámpírra, akit megharapott egy vérfarkas, majd Damon kezei közt halt meg? Vérfarkas harapásra nincs ellenszer! Julie Plec azt mondta, ez az év Damon utazásának a végét jelenti. Sok mindent tett már Damon, hozott rossz döntéseket, s készen áll arra, hogy ha meg kell halnia, akkor meg is fog. Visszaemlékszik arra, 145 évvel ezelőtt mit tett vele Katherine, s közben Elena megbocsátásáért küzd.

Stefan próbálja megmenteni Damon-t: Julie Plec szerint Stefan-nek eltökélt szándéka, hogy bármi áron is, de megmentse bátyját. És ezzel szembesül; a testvérem végre megmutatja emberi oldalát is, 145 év után? Most nem engedhetem őt meghalni. De erre nincs gyógymód, akkor meg mit fog tenni? Ez a finálé.

Elena nem akar vámpír lenni: Egyetlen kiút lett volna, mégpedig Elijah elixírje, ám Damon mégis saját kezébe vette az irányítást, s megitatta vérével Elena-t. Így ha Klaus rituáléja sikerrel jár, a lány vámpírként fog visszatérni. Julie Plec elmondása szerint az elején hihettük azt, hogy ez sorozat teljesen Twilight. Hiszen itt is vámpír lesz a főszereplőből, pedig nem is akart az lenni (Bella pedig az akart): még sok mindent szeretett volna kipróbálni, átélni, mégis meghozták már mások ezt a döntést.

Damon Elena megbocsátásáért küzd: Lesz annak utóhatása Damon számára, hogy vámpírrá tette Elena-t: egy örökkévalóságig is várhat rá, ha túléli a vérfarkas harapását. Szerethetsz valakit tiszta szívedből, de lehet, hogy mégsem érted, a másik mit akar valójában. Damon úgy érzi, muszáj bocsánatot kérnie Elena-tól, s erre okot ad az is, hogy ott a karján a vérfarkas harapás. Sietnie kell, addig kell megtennie, amíg van ideje. Damon azt akarja, hogy ne úgy haljon meg, ha meghal, hogy Elena utálja őt.

A producerek nem akarják kiírni Damon-t, ugye? Ugye?: Julie Plec játékos válasza erre az volt, hogy: "Bárki meghalhat! Kinek van szüksége Ian Somerhalder-re?Nem félünk a nehéz döntések meghozatalától. Súlyos és tragikus gyászok következnek a hátralevő két epizódban. Ez egy vámpíros sorozat, és egy vámpíros sorozatban sok a karó, meg persze a halálok száma, amit evvel össze kell egyeztetni. Az élet és halál következményei alapján fog mindegyik szereplő meghalni, akit készültünk kiírni a sorozatból. Aki rossz döntést hozott élet vagy halál után, annak sajnos vállalnia kell a következményeket. A rituálé megköveteli az áldozatokat. Lesznek olyan döntések, amik felett talán át tudunk siklani, viszont olyan döntések is, melyek biztosan nem lesznek népszerűek.

Ha egy karakter meghal, nem jelenti azt, hogy utoljára láttuk a képernyőn: Julie felhozta Lexi példáját, aki egyetlen részben szerepelt az első évadban, de már abban meg is ölték. Mégis a visszatekintés jóvoltából láthattuk őt megint, a második évadban.

Thanx: vampire-d.net
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Adrianna, pillajunior, allyangel, vilcs, Sixy
2011. április 30. 19:50 #4627
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (Brittany @ 2011.04.30. 19:27)
Ha egy karakter meghal, nem jelenti azt, hogy utoljára láttuk a képernyőn: Julie felhozta Lexi példáját, aki egyetlen részben szerepelt az első évadban, de már abban meg is ölték. Mégis a visszatekintés jóvoltából láthattuk őt megint, a második évadban.
[/size]
Thanx: vampire-d.net


Ezzel csak az a baj , hogy ha tegyük fel kiírják Damon-t akkor nekem r*hadtul nem lesz elég , hogy ha egy részben láthatom majd a 3. évadban dry.gif mad.gif

( Köszi Brittany a fordítást , volt egy két mondat amit homály fedett blush.gif )
5 felhasználónak tetszik: Adrianna, Brittany, allyangel, vilcs, katie993
2011. április 30. 20:08 #4628
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (House Of Wax @ 2011.04.30. 19:50)
Ezzel csak az a baj , hogy ha tegyük fel kiírják Damon-t akkor nekem r*hadtul nem lesz elég , hogy ha egy részben láthatom majd a 3. évadban  dry.gif  mad.gif 
( Köszi Brittany a fordítást , volt egy két mondat amit homály fedett  blush.gif  )


Egyetértek... na meg, én talán a sorozatot is abbahagynám, hiába nagyon jó. Damon sokat, nagyon sokat dob rajta. Illetve, hogy pontosabban fogalmazzak, inkább Ian. Zseniális színész, kár lenne megválni tőle. (Na meg Damontől is.) unsure.gif mellow.gif

És ezt nem csak azért írom, mert Delena fan vagyok, de nyilván benne van ez is egy kicsit...
De szerintem csak ijesztgetnek minket, ez túl nagy kockázat lenne. Vagyis nagyon remélem. sad.gif
5 felhasználónak tetszik: Brittany, allyangel, vilcs, katie993, Domcicc
2011. április 30. 20:36 #4629
- törölt felhasználó -    
Idézet (Adrianna @ 2011.04.30. 20:08)
Egyetértek... na meg, én talán a sorozatot is abbahagynám, hiába nagyon jó. Damon sokat, nagyon sokat dob rajta. Illetve, hogy pontosabban fogalmazzak, inkább Ian. Zseniális színész, kár lenne megválni tőle. (Na meg Damontől is.) unsure.gif  mellow.gif 
És ezt nem csak azért írom, mert Delena fan vagyok, de nyilván benne van ez is egy kicsit... 
De szerintem csak ijesztgetnek minket, ez túl nagy kockázat lenne. Vagyis nagyon remélem.  sad.gif

Akkor letekerem a bimbójukat aggressive.gif
5 felhasználónak tetszik: allyangel, vilcs, Adrianna, xxxddd, yxcv90
2011. április 30. 21:53 #4630
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Ha Damon eltűnik én se leszek függő az már biztos. Ő a leglényegesebb karakter az egész sorozatban... úgy már nem lenne ugyanaz. Könyörgöm, a könyvekben is ő az egyik alappillér. Az ő karaktere mindennek a mozgatórugója.
5 felhasználónak tetszik: allyangel, vilcs, Adrianna, House Of Wax, yxcv90
2011. április 30. 22:16 #4631
wannascream
wannascream
-
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 1866
Csatolások: 3203
Azonosító: 126443
Offline offline
Az írók sem h*lyék, tudják, hogy ha meghal, azzal kinyírják az egész sorozatot. Damon.Nem.Hal.Meg.
4 felhasználónak tetszik: allyangel, vilcs, Adrianna, Domcicc
2011. április 30. 23:07 #4632
- törölt felhasználó -    
Elvileg Plec csak viccelni akart azzal, hogy "Kinek kell Ian Somerhalder?" szerintem elég rosszul sült el, én nem nagyon szeretem, ha poénkodik. Zseni a nő, hogy ilyen jól összehozta a sorozatot, de egy ilyen fontos karakter kinyikkantásával ne viccelőgjön, már csak azért se, mert ha jól tudom a fél VD rajongói tábor letámadta Twitteren pardon.gif
Plusz tegnap olvastam 3. évados spoilert, amir teljesen nem emlékszem most meg nem találom, de az volt benne, hogy a 3. évad főként az eredetiekről fog szólni. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem nincs sok kedvem az ők kalandozásait nézni mondjuk Delena vagy Stelena, vagy úgy bárki helyett unsure.gif
2011. április 30. 23:09 #4633
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.04.30. 20:36)
Akkor letekerem a bimbójukat aggressive.gif

Csébécsé? cool.gif
2 felhasználónak tetszik: vilcs, katie993
2011. április 30. 23:10 #4634
ditke26
ditke26
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.20.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 149646
Offline offline
Damon halála a sorozat halálát jelentené!A nézők 70% várja hogy Damon és Elena végre összejöjenek! Ezért teljesen kizárt szerintem hogy Damont elveszítjük!
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. május 01. 07:33 #4635
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (vilcs @ 2011.04.30. 23:07)
[...] Plusz tegnap olvastam 3. évados spoilert, amir teljesen nem emlékszem most meg nem találom, de az volt benne, hogy a 3. évad főként az eredetiekről fog szólni. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem nincs sok kedvem az ők kalandozásait nézni mondjuk Delena vagy Stelena, vagy úgy bárki helyett  unsure.gif


Plec nagyasszony nem valami szimpatikus nekem, és nem csak a viccelődései miatt. rohog.gif
Amúgy meg a 3. évad remélem nem erről fog szólni, mert felrúgom a készítőket. Nem mondom, hogy rossz szál, de engem ezek az originalok annyira nem érdekelnek. tongue.gif Pont ezt beszéltem egyik barátommal, aki fiú létére mániákus, és ő is mondta, hogy neki sem jön be ez a "mentsünk meg a lányt a világ legnagyobb erőitől" téma.

Inkább bontakozna már kifele a Delena páros is, elvégre ígérgetik már egy ideje. laugh.gif
2011. május 01. 09:30 #4636
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Na én is megnéztem a 20.-at.Ennyit arról, hogy "ugyan, téves az a spoiler, hogy Damon-t megharapja egy vérfarkas" dry.gif Bár én is őszintén remélem, hogy a "nincs ellenszer a vérfarkas harapásra" dolognál Damon lesz az a kivétel, aki erősíti a szabályt rolleyes.gif Máskülönben aggressive.gif
Amúgy meg teljesen felesleges szerintem szidni Damon-t vagy Stefan-t, hogy hogyan viselkedik, mindkettő máshogy kezeli a vámpír létét.Hiszen Stafan most is elmondta Elena-nak, hogy milyen érzés vámpírnak lenni, az érzéseid felfokozódnak.Damon azért bunkó, mert nem akarja magát átadni a szerelemnek, amit Elena iránt érez (meg semmilyen más érzelemnek), Stefan meg azért "puhányabb", mert próbálja az agresszívebb oldalát elfojtani.Azért , ha belegondoltok, nem lehet egyszerű vámpírnak lenni... unsure.gif
Ez a Jenna-s dolog meg nagyon nem kellett volna, szerintem már túlzás.. dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. május 01. 09:30 #4637
- törölt felhasználó -    
Ez csak duma! wink.gif Damon nem hal meg!
2011. május 01. 09:35 #4638
- törölt felhasználó -    
Idézet (Adrianna @ 2011.05.01. 07:33)
Plec nagyasszony nem valami szimpatikus nekem, és nem csak a viccelődései miatt.  rohog.gif 
Amúgy meg a 3. évad remélem nem erről fog szólni, mert felrúgom a készítőket. Nem mondom, hogy rossz szál, de engem ezek az originalok annyira nem érdekelnek. tongue.gif Pont ezt beszéltem egyik barátommal, aki fiú létére mániákus, és ő is mondta, hogy neki sem jön be ez a "mentsünk meg a lányt a világ legnagyobb erőitől" téma. 
Inkább bontakozna már kifele a Delena páros is, elvégre ígérgetik már egy ideje. laugh.gif

Sok sorozatot csesznek el az alkotók. Merem remélni, hogy ezzel nem történik meg ugyanaz. Mikor a 24 című sorozat 8. évada futott Amerikában akkor is felmerültek olyan spoilernek minősíthető ferde pletykák, hogy a főhős, Jack Bauer meghal az utolsó részben. Nem így történt. Pedig a rendezők többször finoman utaltak erre.
2011. május 01. 09:38 #4639
- törölt felhasználó -    
Idézet (vilcs @ 2011.04.30. 23:07)
Elvileg Plec csak viccelni akart azzal, hogy "Kinek kell Ian Somerhalder?" szerintem elég rosszul sült el, én nem nagyon szeretem, ha poénkodik. Zseni a nő, hogy ilyen jól összehozta a sorozatot, de egy ilyen fontos karakter kinyikkantásával ne viccelőgjön, már csak azért se, mert ha jól tudom a fél VD rajongói tábor letámadta Twitteren pardon.gif
Plusz tegnap olvastam 3. évados spoilert, amir teljesen nem emlékszem most meg nem találom, de az volt benne, hogy a 3. évad főként az eredetiekről fog szólni. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nekem nincs sok kedvem az ők kalandozásait nézni mondjuk Delena vagy Stelena, vagy úgy bárki helyett  unsure.gif

Miért ne? Hát, ők a főszereplők: Damon, Elena, Stefan. Melléjük társulhatnak új mellékszereplők. Olvastam egy külföldi communityben, hogy a 3. évadban Joseph és Daniel állandó szerepet kaphatnak.
2011. május 01. 09:42 #4640
- törölt felhasználó -    
Idézet (Brittany @ 2011.04.30. 21:53)
Ha Damon eltűnik én se leszek függő az már biztos. Ő a leglényegesebb karakter az egész sorozatban... úgy már nem lenne ugyanaz. Könyörgöm, a könyvekben is ő az egyik alappillér. Az ő karaktere mindennek a mozgatórugója.


Szerintem tuti, hogy az író is beleszól a rendezésbe, jó, biztosan nem úgy mint George R. R. Martin a Trónok Harca sorozat megrendezésébe. Tényleg, van olyan topik ezen a fórumon? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
596 oldal 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!