Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. augusztus 10. 11:37 #7081
Dancsyy97
Dancsyy97
ha u clown
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.14.
Hozzászólás: 1919
Csatolások: 196
Azonosító: 143272
Offline offline
Idősebb Salvatore tesó hozzászólása mindent visz. cool.gif
Katt.
14 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, Twilight6, pillecukor3, anonymka, Adrianna, House Of Wax, allyangel, xxxddd, Domcicc, Pandus, DisneyFans, Beba13, Catherine, fanni1998
2011. augusztus 10. 12:00 #7082
- törölt felhasználó -    
Idézet (benyaw93 @ 2011.08.09. 22:41)
3x03 Casting hírek thumbsup.gif 
Claire Holt (H2O: Just Add Water) szerepet kapott a TVD-ben, mint Stefan ex-vámpír barátnője. Claire karakterét Bex-nek hívják, aki soha nem tette igazán túl magát Stefan-on és akit először egy visszatekintésben láthatunk majd, ami nem fog sokáig tartani és te is meglepődsz, majd azon, hogy Bex miért is tért vissza Stefan életébe a jelenbe.

A sellők elárasztják a SzíDáböljút. rohog.gif
9 felhasználónak tetszik: allyangel, benyaw93, Pandus, wannascream, pink_bunny, Adrianna, Beba13, Dancsyy97, fanni1998
2011. augusztus 10. 12:37 #7083
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Rengeteg SPOILER a 3. évadhoz! Nem tudni, hogy kitalációk-e vagy sem, de érdemes elolvasni őket, mert akár még igazak is lehetnek! wink.gif

♔ A 3. évad premierjében várható Caroline/Tyler csók, Bonnie/Jeremy csók, Andie/Damon csók, és egy Elena/Stefan csók is (csak hogy hódoljon egy bizonyos Buffy 2. évados jelenetnek).
♔ Andie csak addig lesz képben, amíg Jack Coleman meg nem érkezik a sorozatba (szóval az ötödik részig nagyjából), és el nem kezdődik a Caroline-apukája szálba való elmélyedés.
♔ Elena az első részben remekül vezeti le a féltékenységét, mikor Damon elhozza a szülinapi partira Andie-t. Véletlenszerűen a nő ruhájára lép, rácsap Caroline-ra amikor az bármi jót mondana Damonről, vagy éppen verbénát tesz a férfi whiskyjébe... Elena arca Damon láttán, míg a vámpír fuldokol, felbecsülhetetlen.
♔ Egy sokkal Katherine-szerűbb oldalát látjuk majd Elenának ebben az évadban, míg Damonnek inkább az első évados énje tér vissza - aki többet szórakozik, és kevesebbet sír. Mivel Elena leginkább ahhoz az énjéhez tér vissza, aki a szülei halála előtt volt, ezért a barátai már ismerik valamennyire ezt az oldalát, és elfogadóbbak vele, de Damont meglepetésként éri, és nem igazán érti a dolgot.
♔ A Damon/Elena kapcsolatban sokkal több lesz a feszültség, mint eddig. Damon próbálja játszani a hőst és megvédeni Elenát azoktól a fenyegetésektől, amik az útjába kerülnek. A lány határozottan össze van zavarodva a csóktól, de ő és Stefan (aki próbál küzdeni a vér utáni vágyával) nem távolodnak el nagyon egymástól. Ez egy nagyon tragikus és szomorú történet lesz.
♔ A rajongók reakciója miatt pár részt a 3. évad első részéből átírtak, így az első igazi előzetest augusztus közepétől várhatjuk.
♔ A bizonyos fürdőszobás-meztelen jelenetnél Damon után nem sokkal Andie is megjelenik majd ruhátlanul, Elena pedig konkrétan kiakad, majd kirohan a házból.
♔ Klaus és Stefan már rögtön az első részben visszatérnek. (Miért nem lep meg...)
♔ Elijah-t viszontlátjuk az első 5 epizód alatt.
♔ Az első szünetig nem jönnek más Elsők.
♔ Anna és Vicki nem igazán érdekeltek a szerelemben, és talán nem is ők az igazi Anna és Vicki. Megvannak a saját terveik és céljaik.
♔ Bonnie már az első részben rájön a szellemekre, és megkérdezi Jeremy-t, de úgy döntenek, hogy addig titokban tartják, amíg ki nem derül, mit is akarnak pontosan.
♔ Valószínű, hogy a Vicki/Anna visszatérés teljes ellentéte annak, amit Klaus tervez.
♔ Még több boszorkány várható.
♔ Rebecca Laughley (vagy ahogy most nevezi magát, Becky) háttere nagyban kapcsolódik Stefanhoz. Ő a fiú régi szerelme, akit nem tudott megmenteni a vérszomja miatt.
♔ Carol ráerőltet egy lányt Tylerre, hogy vigye el a szülinapi partira, és ezzel dühítse Caroline-t. Carol és Liz ilyen dolgokkal próbálkoznak, hogy szétválasszák őket egymástól.
♔ Elena és Stefan hiába állnak két külön oldalon, nem tudják nem szeretni egymást.
♔ Elena szenved a Damon iránti érzelmeitől, valamint attól, hogy Stefan nincs a városban.
♔ Stefant kínozza a tudat, amit Klaus-szal tettek, és sokat fog sírni. Vissza akar térni a régi életéhez.
♔ Alaric Damont hibáztatja az áldozati rituálén történtekért.
♔ Lesznek visszatekintések abból a két hónapból, míg Stefan és Klaus úton voltak.
♔ Szóba kerül egy karkötő, aminek rendeltetése van; az első három epizódban kerül elő.


Köszönet a fordításért:
Diaries-Online cool.gif
20 felhasználónak tetszik: House Of Wax, DreamerGirl, Domcicc, liltoria, Daxy, benyaw93, Bütyi92, elena21, Pandus, Twilight6, pink_bunny, xxxddd, Adrianna, anonymka, Beba13, csicsi20, Dancsyy97, An_d_a, fanni1998, zsuzsye
2011. augusztus 10. 12:42 #7084
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
3. évados E!Online SPOILEREK:
Bármilyen Damon/Elena hír, amit megoszthatsz velünk?
Csak mert Stefan nincs a képben jelenleg, az nem azt jelenti, hogy Elena egyenesen Damon karjaiba omlik, vagy épp az ágyába. Azonban, Damon és Elena más módot találnak a szövetkezésre. "Egyesítik erőiket annak érdekében, hogy megbizonyosodjanak róla, Stefan jól van," mondta el Dobrev. Vajon a távol töltött idő megfakítja Stefan és Elena kapcsolatát? Csak az idő, és még több epizód árulhatja el. "Ez egyike lesz azoknak a szituációknak, ahol a hiány még inkább sóvárogtathatja a szívet, vagy megfakíthatja. Érdekes lesz látni."

Valamit Tylerről és Caroline-ról, légyszi!

Hallottátok, amikor Kevin Williamson Tylert és Caroline-t Rómeóhoz és Júliához hasonlította? Mostanában megjegyeztük ezt Candice Accolának, akinek csak ennyi mondandója volt: "Ez egy kicsit felhúz! De még mindig elég korán van, nagyon sok karakter jön-megy közben, és remélem hogy jobb véget érünk majd, mint Rómeó és Júlia." Igen, reméljük, hogy egyikőtök sem végzi holtan.


A fordításért a köszönet szintén a Diaries-Online-t illeti! smileeee.gif
18 felhasználónak tetszik: House Of Wax, DreamerGirl, Domcicc, liltoria, Daxy, Bütyi92, elena21, Pandus, Twilight6, pink_bunny, xxxddd, Adrianna, anonymka, Beba13, csicsi20, An_d_a, fanni1998, zsuzsye
2011. augusztus 10. 18:21 #7085
- törölt felhasználó -    
Köszi a spoilereket!
Egyébként úgy éreztem, hogy vissza fogják hozni Andikát az évad elejére. Várható volt, hogy Elena féltékenykedni fog, de még így is meglepődtem a dolgokon, amik le voltak írva. Még hogy verbénát tesz az italába. wtf.gif De kárpótolt annak a képnek a látványa, ahol Damon Elena nyakába teszi a nyakláncot. wub2.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, DreamerGirl
2011. augusztus 10. 20:55 #7086
- törölt felhasználó -    
SPOILER! Ez lesz Damon születésnapi ajándéka. ohmy.gif
13 felhasználónak tetszik: xxxddd, allyangel, niiikiii, Adrianna, anonymka, DreamerGirl, pillecukor3, Dancsyy97, House Of Wax, yxcv90, Catherine, fanni1998, pink_bunny
2011. augusztus 10. 21:06 #7087
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Season 03 - Episode 01 BTS képek MQ! Válogattam közülük aki kíváncsi a többire az oldalon elérheti. meghajolo.gif meghajolo.gif
23 felhasználónak tetszik: DisneyFans, wannascream, allyangel, Domcicc, Alexis_0504, DreamerGirl, pillecukor3, benyaw93, katie993, niiikiii, xxxddd, csicsi20, Bütyi92, Adrianna, House Of Wax, Lolla, yxcv90, An_d_a, Alex 1992, Catherine, pink_bunny, zsuzsye, Bessie
2011. augusztus 10. 21:17 #7088
- törölt felhasználó -    
Damon/Ian + kék + hosszú haj = wub2.gif
10 felhasználónak tetszik: allyangel, Domcicc, DreamerGirl, pillecukor3, xxxddd, Dancsyy97, Adrianna, Lolla, An_d_a, pink_bunny
2011. augusztus 10. 21:28 #7089
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Végre valami kézzelfogható heart.gif meghajolo.gif Az a kép, mikor a nekünk háttal lévő Julie magyaráz Ninának és Iannek, ők meg nem vágják miről van szó, nagyon jó rohog.gif Ian, you sexy b*tch wub.gif
(Amúgy azt nem értem, hogy minek a tag, ha ott a vízjel vagy minek a vízjel, ha ott a tag? dry.gif )
2 felhasználónak tetszik: Dancsyy97, pink_bunny
2011. augusztus 10. 21:46 #7090
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.08.10. 21:28)
Végre valami kézzelfogható heart.gif meghajolo.gif Az a kép, mikor a nekünk háttal lévő Julie magyaráz Ninának és Iannek, ők meg nem vágják miről van szó, nagyon jó rohog.gif Ian, you sexy b*tch wub.gif 
(Amúgy azt nem értem, hogy minek a tag, ha ott a vízjel vagy minek a vízjel, ha ott a tag? dry.gif )

A vízjel alapból ott van mindegyik képen legyen az kicsi vagy nagyobb. A tag meg azért van ott, gondolom én mert ezek nagyobbak, (majdnem HQ-k) mint amiket fellehet lelni. smileeee.gif
2011. augusztus 10. 22:34 #7091
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.08.10. 21:46)
A vízjel alapból ott van mindegyik képen legyen az kicsi vagy nagyobb. A tag meg azért van ott, gondolom én mert ezek nagyobbak, (majdnem HQ-k) mint amiket fellehet lelni.  smileeee.gif

Igen, gondoltam, hogy a vízjel volt az alap, csak nem értettem, minek még pluszba a tag is, de így okés, jó indok.
Paulról amúgy semmi új kép nincs így BTS-ek közt? Az utóbbi hétben nem néztem TVD-s oldalakat, híreket unsure.gif
2011. augusztus 10. 23:31 #7092
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.08.10. 22:34)
Igen, gondoltam, hogy a vízjel volt az alap, csak nem értettem, minek még pluszba a tag is, de így okés, jó indok.
Paulról amúgy semmi új kép nincs így BTS-ek közt? Az utóbbi hétben nem néztem TVD-s oldalakat, híreket unsure.gif

Nagy bánatomra még nincs sad.gif pedig már kíváncsian várom róla is a képeket. Szerintem majd a következő körben kapunk Stefan és Klaus képeket.
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2011. augusztus 11. 08:05 #7093
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Úr_is_ten, számomra ez az év casting híre:
Sebastian Roché, aki a Supernaturalban Balthazart alakítja, szerepet kapott a TVDben yahoo.gif Egy vámpírvadászt fog alakítani, aki főleg Klausra pályázik, és valamilyen okból kifolyólag nagyjából ő az egyetélen ember, akitől tart kicsit. Valamikor az első 9 részben tűnik majd fel.
(funfact: a karaktert eredetileg Ericnek hívták volna, de aztán Jack Coleman megkapta a másik vámpírvadászt, Billt, és így túl sok egyezés lett véletlenül a True Blood-os nevekkel, úgyhogy Ericet újranevezik rohog.gif
funfact #2: Seb elment a a jelmezesekhez próbálni, megmutatta magát, utána mindegyik ájuldozva hívta fel Julie-t, mivel hát Seb nem kispályás a csábításban tongue.gif )
Így hirtelen nem tudok, írtam-e erről, mindegy. Be fognak mutatni egy Klausnál is hatalmasabb rosszat, amcsik Big Badként emlegetik, és lehetséges, hogy Seb Roché karaktere lesz az, mivel Klaus fél tőle, dehát ugye ezt nem árulják el. rolleyes.gif
13 felhasználónak tetszik: wannascream, Dancsyy97, Adrianna, DreamerGirl, anonymka, xxxddd, DisneyFans, funny18, allyangel, fanni1998, katie993, pink_bunny, zsuzsye
2011. augusztus 11. 09:43 #7094
- törölt felhasználó -    
Idézet (Domcicc @ 2011.08.11. 08:05)
Úr_is_ten, számomra ez az év casting híre:
Sebastian Roché, aki a Supernaturalban Balthazart alakítja, szerepet kapott a TVDben yahoo.gif Egy vámpírvadászt fog alakítani, aki főleg Klausra pályázik, és valamilyen okból kifolyólag nagyjából ő az egyetélen ember, akitől tart kicsit. Valamikor az első 9 részben tűnik majd fel.
(funfact: a karaktert eredetileg Ericnek hívták volna, de aztán Jack Coleman megkapta a másik vámpírvadászt, Billt, és így túl sok egyezés lett véletlenül a True Blood-os nevekkel, úgyhogy Ericet újranevezik rohog.gif
funfact #2: Seb elment a a jelmezesekhez próbálni, megmutatta magát, utána mindegyik ájuldozva hívta fel Julie-t, mivel hát Seb nem kispályás a csábításban tongue.gif )
Így hirtelen nem tudok, írtam-e erről, mindegy. Be fognak mutatni egy Klausnál is hatalmasabb rosszat, amcsik Big Badként emlegetik, és lehetséges, hogy Seb Roché karaktere lesz az, mivel Klaus fél tőle, dehát ugye ezt nem árulják el. rolleyes.gif

Ez most nem igazán tetszik. Úgy értem, miért kell Klaust felülmúlni? Ő egy Eredeti, ráadásul az egyetlen vampwolf. Egy vámpírvadász mit tud kezdeni vele? wtf.gif
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, allyangel, katie993, pink_bunny
2011. augusztus 11. 09:51 #7095
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.08.11. 09:43)
Ez most nem igazán tetszik. Úgy értem, miért kell Klaust felülmúlni? Ő egy Eredeti, ráadásul az egyetlen vampwolf. Egy vámpírvadász mit tud kezdeni vele? wtf.gif

Döntsék már el ki a leggonoszabb, meg a legerősebb reklamalo.gif
4 felhasználónak tetszik: Adrianna, Domcicc, allyangel, pink_bunny
2011. augusztus 11. 09:55 #7096
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.08.11. 09:51)
Döntsék már el ki a leggonoszabb, meg a legerősebb reklamalo.gif

Katre is azt mondták, hogy mekkora egy gonosz biccs, mégis az évad végére milyen kis kedves leányzó lett. think.gif
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, allyangel, pink_bunny
2011. augusztus 11. 09:59 #7097
- törölt felhasználó -    
Idézet (nOmiee @ 2011.08.11. 09:55)
Katre is azt mondták, hogy mekkora egy gonosz biccs, mégis az évad végére milyen kis kedves leányzó lett. think.gif

A visszaemlékezésekben milyen kis kedves jány volt wub3.gif mondjuk nekem a gonosz Kat jobban tetszik. cool.gif
11 felhasználónak tetszik: Adrianna, xxxddd, An_d_a, DisneyFans, DreamerGirl, allyangel, pillecukor3, Beba13, fanni1998, katie993, pink_bunny
2011. augusztus 11. 12:10 #7098
Paul_Wesley
Paul_Wesley
visszatérő vendég
 
Státusz- Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
  Csoport: Megerősítés alatt
Csatlakozott: 11.07.26.
Hozzászólás: 460
Csatolások: 0
Azonosító: 156594
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.08.10. 22:34)
Igen, gondoltam, hogy a vízjel volt az alap, csak nem értettem, minek még pluszba a tag is, de így okés, jó indok.
Paulról amúgy semmi új kép nincs így BTS-ek közt? Az utóbbi hétben nem néztem TVD-s oldalakat, híreket unsure.gif


Lehet hogy nem sokára lesznek róla is hírek biggrin.gif
2011. augusztus 11. 12:14 #7099
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
nem tudom,mennyire oszlik meg a vélemény ezzel kapcsolatban,de ki mit szól ahhoz,hogy claire holt is benne lesz a sorozatban?nekem a legutóbbi ismertebb sorozatában,amikor sellőt alakított,egy részig bírtam nézni,mert az idegeimre ment a folytonos okoskodása.nem igazán tudom,hogy mit várjak tőle a sorozatban,a vámprok között,remélem jó szerepe lesz,nem megint valami olyasmi,mint emma karaktere.
2011. augusztus 11. 12:17 #7100
- törölt felhasználó -    
Idézet (An_d_a @ 2011.08.11. 12:14)
nem tudom,mennyire oszlik meg a vélemény ezzel kapcsolatban,de ki mit szól ahhoz,hogy claire holt is benne lesz a sorozatban?nekem a legutóbbi ismertebb sorozatában,amikor sellőt alakított,egy részig bírtam nézni,mert az idegeimre ment a folytonos okoskodása.nem igazán tudom,hogy mit várjak tőle a sorozatban,a vámprok között,remélem  jó szerepe lesz,nem megint valami olyasmi,mint emma karaktere.

Nagyon remélem nem olyan lesz mint Emma volt. Van tehetsége, de remélem nem rontja el a sorozatot, és olyan karkatert találtak ki neki, aki kicsit gonoszabb, szeretném már úgy látni!
596 oldal 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!