Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. szeptember 23. 16:42 #7441
Camila
Camila
visszatérő vendég
 
StátuszSexy Lips, Dirty Hips, Nice Ass, High Class, Sexy Smile, Liam's Style <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 141170
Offline offline
Idézet (Katttah @ 2011.09.23. 14:45)
valaki letudná írni hogy hol nézhetem meg a 3.évad 2.részét ?
előre is köszi smileeee.gif


Találtam egy linket : http://indavideo.hu/video/The_Vampire_Diaries_-_3x02_-_The_Hybrid smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: DisneyFans
2011. szeptember 23. 16:42 #7442
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (Bütyi92 @ 2011.09.23. 16:13)
Megnéztem az új részt...
 
És persze kíváncsi leszek arra is, hogy miért mondta Vicki Jeremy-nek, hogy visszajöhet, ha segít neki...

smileeee.gif


Én meg arra, hogy miért mondta Anna, hogy ne bízz Vickiben...?
13 felhasználónak tetszik: Bütyi92, liltoria, zsuzsye, Adrianna, Twilight6, pillecukor3, fanni1998, allyangel, pink_bunny, xxxddd, Daxy, Pandus, Beba13
2011. szeptember 23. 17:04 #7443
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Most néztem meg biggrin.gif Nagyon tetszett az új rész smileeee.gif Nem tudok rá mit mondani egyszerűen w00t.gif thumbsup.gif Elég nagyot néztem amikor kiderült ki is az a Bill ohmy.gif valahogy eszembe sem jutott hogy Jack Coleman lesz Caroline apja, meg az nekem is tetszett amikor Damon belelökte Elena-t a a vízbe smileeee.gif Örülök hogy Elena végre kimondta hogy mit érez wub.gif Delena wub.gif De azért Stefan-t is birtam már az évad nyító részben is láttam hogy nem teljesen lett belőle ripper azért annak is örülök biggrin.gif Már nagyon várom a kövi részt meg kiváncsi leszek Claire Holtra is biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: katie993, pink_bunny
2011. szeptember 23. 17:15 #7444
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
Köszönöm Camila wub.gif
2011. szeptember 23. 17:44 #7445
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Hűűű. Nagyon jó volt az új rész, alig várom a következőt. Delena. heart.gif w00t.gif Gondolom nem én voltam az egyetlen akinek az egyik kedvenc része ez... rohog.gif és ez. wub.gif De a köteles rész se volt rossz. "I said Rick". Bár a kocsis jobban tetszett._nevet.gif

Eddig nekem egész elviselhető még Stefan is, pedig őt ki nem állhatom - nem csak azért, mert Delena párti vagyok, mielőtt valaki lehurrogna... Mindegy. Úgyhogy kijelenthetem, hogy nem okoztak most sem csalódást az új évaddal. Remélem így is marad. rolleyes.gif
14 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Twilight6, pillecukor3, Brittany, fanni1998, allyangel, katie993, benyaw93, pink_bunny, xxxddd, Lolla, Pandus, An_d_a, DisneyFans
2011. szeptember 23. 18:16 #7446
- törölt felhasználó -    
Megnéztem az új részt, és nagyon tetszettek a Delenás jelenetek. Kedvencem, amikor Damon beüti Elenát a tóba. Az olyan hirtelen jött, hogy pislogni nem tudtam, és meg kellett állítanom a lejátszást, annyira nevettem rajta. rofl.gif A másik természetesen az epizód végén volt, amikor Damon és Elena beszélgettek.
Viszont azt kell, hogy mondjam, a harmadik évad eddig nem hozott annyira lázba, mint amennyire az előző tette. Ez a szellemes és hibrides dolog teljesen hidegen hagy. Ha nem lenne Delena és Forwood, akkor talán nem is nézném. Most nyugodtan meg lehet dobálni kővel, de nem érzem azt, amit az első vagy második évadnál. help.gif Remélem, ez csak egy kezdeti állapot, és hamar be fog indulni végre a sorozat, mert ennél azért többre számítottam.
5 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Twilight6, allyangel, An_d_a, DisneyFans
2011. szeptember 23. 18:24 #7447
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Ez már jobb rész volt mint az évadnyitó. biggrin.gif
Hatalmas volt amikor Damon belökte Elenát a vízbe. _nevet.gif Szegény Caroline. Remélem az apja meggondolja magát úgy ahogyan Tyler anyja. Nem szimpi a nő egy kicsit sem. rolleyes.gif
Stefan heart.gif Annyira helyes volt ebben a részben, hogy csak néztem nagyokat. Klaus még mindig hatalmas, de nem jött be a terve. rohog.gif Hibrid hadsereg nem mostanában lesz. A végén kicsit bírtam Damont, hogy ő is meg akarja menteni a testvérét, de ezzel csak azt akarta, hogy Elena bevallja, hogy mi érez. Elérte a célját. Aranyos volt az a pillanat, de nem szálltam el tőle. rolleyes.gif
Meglepett, hogy a The Secret Circle pilot egyik zenéje is felcsendült ebben a részben. biggrin.gif

Összességében jó rész volt és várom a következőt beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Twilight6
2011. szeptember 23. 18:36 #7448
LittleVampire
LittleVampire
MissMagic™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.04.23.
Hozzászólás: 1548
Csatolások: 554
Azonosító: 149870
Offline offline
Lehet, hogy sokaknak nem fog tetszeni az, amit most írok, de őszinte leszek. Ez a 3. évad számomra olyan semleges. És teljes mértékben igaza van nOmiee-nak abban, hogy a sorozatot én is már csak az érzelmi szálak miatt nézem, nem az izgalom miatt. Most gondoljatok vissza az 1. és a 2. évadra. Viszont lehet, hogy tényleg ez csak egy ilyen kezdeti dolog, és majd beindul a sorozat. Nem akarok más sorozatot idekeverni, de a Supernatural 6. évadánál is ez volt. A végére belendült a történet. Igazából ezt a vérfarkas dolgot is érdekesen oldották meg, nem mondom, hogy rosszul, mert biztosan valakinek tetszik meg minden, de ezt a szálat is csak a Klefan páros miatt kedvelem. Akkor ott van a "szellemes" szál, amit szintén a cuki Jeremy miatt tudok végignézni. Delena szál az számomra mindig a legérdekesebb, és legjobb, és az epizód végén az a párbeszéd közöttük nagyon tetszett, de, hogy keressük meg Stefan-t, nos, nem igazán jön be. Semmi bajom Stefannal, ebben az évadban már igazán szeretem, de számomra jobb lenne, ha ott maradna Klaus mellett.. Semmi izgalom. És ne értse félre senki, én nem a sorozat ellen vagyok, számomra a VD az egyik kedvenc, de eddig nem éreztem olyan hatást, amikor a torkodban érzed a szíved dobogását, mert annyira izgulsz. Nem pártolok el a sorozattól, bizakodom, hogy beindul a történet. beer.gif
4 felhasználónak tetszik: allyangel, Pandus, xxxddd, An_d_a
2011. szeptember 23. 19:17 #7449
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Nekem annyira nem olyan nagy "húdeleestemaszékről" hanem inkább csak "naerrecsakegykicsitszámítottam" érzés volt ez a rész. Valamiért kifogytak a jó fordulatokból. Oké, így is volt pár jó része, mert engem is elgondolkoztatott az, hogy Vicki azt mondta, segítséggel vissza tud jönni. Mondom WTF? ohmy.gif Persze ha ez az, aminek gondoltam, akkor ennél boldogabb nem is lehetnék. w00t.gif
Azt viszont valahogy sejtettem már az elejétől, hogy Bill Caroline apja. Nem tudom, de valahogy megéreztem. Így a vége nem volt akkora meglepetés. Viszont ami érzelmileg volt rám nagy hatással, az az, hogy Klausnak is vannak érzései. Ha ez csak a csalódottságban merül ki, akkor is vannak. Meg hogy még úgy teljesen kiborultan is segített Stefanon, bár lehet, hogy azt csak önző célból tette, nem tudom.
Mindenesetre valamivel jobb volt ez a rész, mint az évadnyitó és kíváncsi leszek Carolinera és a papájára. Végre egy jó családi szál.
6 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Adrianna, allyangel, House Of Wax, xxxddd, An_d_a
2011. szeptember 23. 19:45 #7450
Camila
Camila
visszatérő vendég
 
StátuszSexy Lips, Dirty Hips, Nice Ass, High Class, Sexy Smile, Liam's Style <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 264
Csatolások: 0
Azonosító: 141170
Offline offline
Idézet (Katttah @ 2011.09.23. 17:15)
Köszönöm Camila  wub.gif

Semmi smileeee.gif
2011. szeptember 23. 20:11 #7451
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Valahol egyetértek veletek olyan téren hogy valamilyen szinten eltűnt az izgalom. De azért nem teljesen. A Damon VS. Hibrid Fight nagyon jó volt biggrin.gif Az mondjuk talán adott némi izgalmat rohog.gif Nagyon tetszik hogy Rick & Damon ennyire jóban vannak w00t.gif végre Damon mellett is áll egy igazi barát smileeee.gif A Delena-s részek tökéletesek voltak heart.gif Én Nina helyében ráugrottam volna Ian-re ott a patakban _nevet.gif Örülök hogy alakul köztük valami , legalábbis én nagyon úgy veszem észre. Mostanában Tyler egyre szimpatikusabb lesz a számomra blush.gif Matt & Jeremy bohóckodása viszont nem tetszik unsure.gif Pont ők hogyan akarják visszahozni Vickie-t ? blink.gif Badasss Stefan spiteful.gif Az első részben jobban látszódtak a kemény Stefan tulajdonságok , itt annyira nem jött át , de nem volt rossz rohog.gif Szegény Klaus sad.gif Nem jött össze az ördögi terve _nevet.gif
10 felhasználónak tetszik: Twilight6, allyangel, anonymka, pink_bunny, Lolla, liltoria, xxxddd, An_d_a, DisneyFans, Adrianna
2011. szeptember 24. 16:59 #7452
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Megmondom őszintén, picit csalódtam. Már nagyon vártam a 3. évadot, de az első rész után picit lankadt az érdeklődésem. Persze jó, tudom, első rész, még bele kell rázódni, de hát. A legjobban Caroline és Tyler szerelmi története tetszik, nagyon örülök, hogy végre összehozták őket, szerintem kifejezetten jó páros lesznek majd, számomra most ők a legszimpatikusabbak az egész sorozatban. (Bár Caroline nem sokat szerepelt sajnos eddig) Aki viszont kifejezetten idegesít az Elena. Normális, hogy teliholdkor egy csapat vérfarkassal teli erődben mászkál, csak hogy megtalálja Stefant?! Értem én, hogy szereti, meg minden, de Stefan legalább megtudja védeni magát, nem úgy, mint Elena, arról nem is beszélve, hogy szerencsétlen Rick-et is belerángatta a dologba...Imádtam azt a jelenetet ahol Damon belelökte a vízbe _nevet.gif És habár Elenától feláll a szőr a karomon, de Team Delena abszolút. heart.gif Egyébként egyre jobban kezd érdekelni Klaus, és habár egy igazi őrült, elmebeteg gyilkológép én nagyon csípem őt. blush.gif Érdekes karakter, bár eléggé meglepődtem mikor nem jött rá arra, hogy Elena életben van...pedig azért Stefan nézése elég árulkodó volt. unsure.gif Jeremy része igazán érdekes, na de hol van Bonnie?! És mikor jön vissza??? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogy értette Anna, hogy ne bízzon Vickiben. Ja, és szegény Matt igazán elhagyhatná ezt a bárgyú nézését. rohog.gif
Összességében várom már a következő részt Klaus és Caroline & Tyler miatt, de nem vagyok eddig lenyűgözve.
8 felhasználónak tetszik: Domcicc, House Of Wax, audrey, xxxddd, An_d_a, allyangel, Adrianna, pink_bunny
2011. szeptember 24. 18:09 #7453
audrey
audrey
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.24.
Hozzászólás: 1762
Csatolások: 26526
Azonosító: 121080
Offline offline
A második rész után a következőket gondolom:

Maga a rész nem volt rossz. Nekem tetszett a sok akció jelenet. Talán az egyik legjobb momentuma az epizódnak az volt, mikor Klaus csalódottan néz maga elé, majd jön a monológja arról, hogy miért is nem sikerült hibrideket csinálnia. Akkor jöttem rá arra, hogy Klaus karakterében iszonyat sok lehetőség rejlik. Joseph Morgan eszméletlen színész! smileeee.gif
Számomra a DELENA részek felejtősre sikeredtek, bár az tényleg vicces volt, ahogy Damon belökte Elenát a tóba.
Ami a leginkább hidegen hagy, az Jeremy és a szellemei, ez egy iszonyat nagy baromságnak néz ki eddig, főleg ahogy Mattel próbálkozik ezt a kérdést megoldani. Talán ha Bonnie is belekeveredik ebbe, akkor felpörög ez a szál, de ez az excsajok szellemei egymás ellen konspirálnak... kösz, de inkább nem.

Viszont egy kicsit csalódott vagyok, mert egyenlőre nekem nem tetszik, amerre az eseményeket viszik. Úgy gondolom, hogy Klaus hamarosan rájön, hogy azért nem tud hibrideket csinálni, mert a hasonmás nem halott, ezért az lesz a célja hogy kinyírja azt, Elenát meg természetesen mindenki meg akarja majd óvni, de ő inkább megöletné magát... Jelenleg a látottak alapján hasonló forgatókönyvet tudok elképzelni a következő részekre... és ez számomra nem nagyon tetszik. Persze remélem hogy csalódni fogok. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: Pandus, House Of Wax, Catherine, pink_bunny
2011. szeptember 24. 18:15 #7454
Pandus
Pandus
 
StátuszI'm so ugly, but that's okay, 'cause so are you ...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.05.
Hozzászólás: 629
Csatolások: 399
Azonosító: 134321
Offline offline
Idézet (audrey @ 2011.09.24. 18:09)

Maga a rész nem volt rossz. Nekem tetszett a sok akció jelenet. Talán az egyik legjobb momentuma az epizódnak az volt, mikor Klaus csalódottan néz maga elé, majd jön a monológja arról, hogy miért is nem sikerült hibrideket csinálnia. Akkor jöttem rá arra, hogy Klaus karakterében iszonyat sok lehetőség rejlik. Joseph Morgan eszméletlen színész! smileeee.gif

beer.gif meghajolo.gif

Idézet (audrey @ 2011.09.24. 18:09)

Viszont egy kicsit csalódott vagyok, mert egyenlőre nekem nem tetszik, amerre az eseményeket viszik. Úgy gondolom, hogy Klaus hamarosan rájön, hogy azért nem tud hibrideket csinálni, mert a hasonmás nem halott, ezért az lesz a célja hogy kinyírja azt, Elenát meg természetesen mindenki meg akarja majd óvni, de ő inkább megöletné magát... Jelenleg a látottak alapján hasonló forgatókönyvet tudok elképzelni a következő részekre... és ez számomra nem nagyon tetszik. Persze remélem hogy csalódni fogok. smileeee.gif

Pontosan ettől félek én is...Hogy elviszik erre az irányba a történetet. Hogy megint minden Elena körül forogjon, mindenki őt akarja megmenteni, aki persze hősiesen feladná magát, hogy megmentsen mindenkit. dry.gif

Ja, egyébként remélem Katherine még visszafog térni, mert ő volt az egyik kedvenc karakterem, vajon visszahozzák? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Katttah
2011. szeptember 24. 19:03 #7455
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Pandus @ 2011.09.24. 18:15)
Pontosan ettől félek én is...Hogy elviszik erre az irányba a történetet. Hogy megint minden Elena körül forogjon, mindenki őt akarja megmenteni, aki persze hősiesen feladná magát, hogy megmentsen mindenkit.  dry.gif 
Ja, egyébként remélem Katherine még visszafog térni, mert ő volt az egyik kedvenc karakterem, vajon visszahozzák?  unsure.gif

Remélhetőleg a készítők tudják, hogy mindenki erre fog gondolni és csavarnak egyet. blush.gif Ami a Kat dolgot illeti: vissza fog térni később, fontos információkkal.
4 felhasználónak tetszik: Pandus, Adrianna, Katttah, pink_bunny
2011. szeptember 24. 20:06 #7456
An_d_a
An_d_a
inebriant
 
Státuszwe accept the love we think we deserve
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.03.07.
Hozzászólás: 4176
Csatolások: 4784
Azonosító: 146789
Offline offline
egyetértek az előttem szólók többségével.
lehet bennem van a hiba,de engem valahogy nagyon kikészít,amikor elena az,akit mindenki meg akar menteni,ő pedig hősiesen megpróbálja ˝feladni˝ magát,amiből megint az sül ki,hogy újra védelemre szorul. mellow.gif
nekem nagyon tetszik az alaptörténet,és nagy team delena párti vagyok,de elenának szerintem lehetne találni jobb szituációkat és olyan jeleneteket felvenni vele,amiben nem arról van szó,hogy ő az áldozat.
egyébként nekem nagyon tetszik a TVD harmadik évada,mármint amit eddig láttam belőle.biztos vagyok benne,hogy hamarosan jobban beindul a történet.remélem a damon-elena párosításból hamarosan végre tényleg Delena lesz.mármint összejönnek.biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: allyangel, Pandus, House Of Wax
2011. szeptember 25. 10:19 #7457
- törölt felhasználó -    
Látom sokaknak nem jött be, nekem viszont tetszett unsure.gif csak olyan rövidnek tűnt rohog.gif a szellemes dolog szerintem is hülyeség, főleg hogy Matt is segédkezik (rofl.gif) de legalább Jeremy addig sem Bonnie-val foglalkozik rolleyes.gif (Janna heart.gif ) amúgy eddig jó évadnak tűnik cool.gif Klefan jelenetek túlságosan is romantikusra sikeredtek, de azért a Delenát nem verte _nevet.gif Forbes papi nekem szimpatikus, nem tudom miért lol2.gif valószínűleg hamar el fog múlni, ha bántja Caroline-t biggrin.gif Ja, és persze Kat nagyon hiányzik sad.gif
8 felhasználónak tetszik: Katttah, Catherine, liltoria, anonymka, allyangel, katie993, Beba13, pink_bunny
2011. szeptember 25. 10:59 #7458
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Még mindig hatással van rám az, hogy Klausnak vannak érzései... cray.gif ( rohog.gif ) Ez meg is ihletett és összehoztam belőle egy kicsit depis videót. tongue.gif
Candies: Katicát én is nagyon hiányolom... Szerintem készül valamire és akkor megint örülhet a nép. banana_moonwalk.gif pompom.gif
8 felhasználónak tetszik: Pandus, LittleVampire, Domcicc, katie993, Katttah, xxxddd, pink_bunny, Miley-fan09
2011. szeptember 25. 12:37 #7459
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Kíváncsi vagyok, hogy Klausnak mikor fog leesni, hogy a hasonmás mégis életben maradt? rohog.gif

Plusz: miért akar Klaus valójában hibrid sereget toborozni?

Mert biztos vagyok, hogy komoly oka van ennek.

Szerintem jó volt ez a rész is. Nekem ugyanúgy tetszett, mint az eddigiek. Azért annyit még elmondanék a sorozat mellet, hogy nem lehet minden egyes rész olyan eseménydús és izgalmas, mint az év végi epizódzáró részek. Egy idő után megunnátok azt is, vagy soknak tartanátok. Szerintem igenis kellenek ilyen fontos esemény előtti bevezető részek. Érdekes kérdéseket vetnek fel. Lásd Jeremy viszonya az exeivel, Delena páros, Klaus terve, Tyler és Caroline.
És igen,nem szabad elfelejtkezni Bonnie-ról és Katherine-ről sem! Szerintem lesz még miért izgulni ebben az évadban is. rohog.gif
7 felhasználónak tetszik: Domcicc, allyangel, katie993, Catherine, Katttah, An_d_a, pink_bunny
2011. szeptember 25. 18:59 #7460
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Candies @ 2011.09.25. 10:19)
Látom sokaknak nem jött be, nekem viszont tetszett unsure.gif csak olyan rövidnek tűnt rohog.gif a szellemes dolog szerintem is hülyeség, főleg hogy Matt is segédkezik (rofl.gif) de legalább Jeremy addig sem Bonnie-val foglalkozik rolleyes.gif (Janna heart.gif ) amúgy eddig jó évadnak tűnik cool.gif Klefan jelenetek túlságosan is romantikusra sikeredtek, de azért a Delenát nem verte _nevet.gif Forbes papi nekem szimpatikus, nem tudom miért lol2.gif valószínűleg hamar el fog múlni, ha bántja Caroline-t  biggrin.gif  Ja, és persze Kat nagyon hiányzik sad.gif

Candies, a szívemből szóltál. meghajolo.gif Mindent elmondtál helyettem is, én is ugyanezeket gondolom. smileeee.gif Nekem mondjuk már Bonnie is kezd hiányozni a sorozatból! laugh.gif
2 felhasználónak tetszik: Katttah, pink_bunny
596 oldal 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!