Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 04. 13:39 #7801
Katttah
Katttah
A Talk™
 
Státusz"They don't teach French in jail!" - Robert Downey Jr.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.12.
Hozzászólás: 1849
Csatolások: 686
Azonosító: 145297
Offline offline
Idézet (Alex 1992 @ 2011.11.04. 13:27)
Linkelt szöveg
Ezen
Ott vaz aljára menj le és ott lesz


nagyon köszönöm smileeee.gif
2011. november 04. 13:40 #7802
- törölt felhasználó -    
Idézet (Katttah @ 2011.11.04. 13:39)
nagyon köszönöm smileeee.gif

nm
2011. november 04. 13:40 #7803
- törölt felhasználó -    
TVD-s játék FB-n smileeee.gif
2011. november 04. 15:35 #7804
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát ez baromi ütős rész volt w00t.gif
Delena heart.gif Milyen édesek voltak ott a végén az ágyban heart.gif Meg úgy az egész rész alatt smileeee.gif Az elején is az a kis harcolás wub3.gif Látok igazságot abban amit Elena mondott, hogy Stefan meg fogja magát gondolni mert szereti Damon-t smileeee.gif Hiszen mikor Klaus ráuszította Stefan-t Elena-ra akkor Stef megtette unsure.gif De mikor hagynia kellett volna hogy Damon meghaljon, nem tette smileeee.gif Imádom a gonosz Stefan-t, de annak örülök hogy fontos neki Damon smileeee.gif Ismét kaptunk Damon dance-t dance.gif Egyszerűen imádom a csávót _nevet.gif heart.gif Nagyon megsajnáltam Rebekah-t sad.gif szörnyű érzés lehet ez neki sad.gif Azért én nem hiszek benne hogy átállt volna Elena-ékhoz, hiszen Klaus a testvére, és annak ellenére amit tett, nem fogja végig nézni a halálát ölbe tett kézzel unsure.gif Nagyon jók voltak a visszaemlékezések. A legjobban az tetszett mikor Rebekah-Klaus és Elijah megfogták egymás kezét és ott álltak körben smileeee.gif Rick nagyon ott volt ebben a részben, baromi okos ohmy.gif biggrin.gif
A következő részben meg mi az a Damon & Tyler harc ohmy.gif Remélem nem lesz megint az hogy Tyler megharapja Damon-t unsure.gif
Mivel azt mondták hogy nagyon nagy sokk fog minket érni a szünet előtti részben ohmy.gif Remélem nem ez lesz a sokk hanem inkább egy Delena csók heart.gif Annak nagyon örülnék blush.gif
7 felhasználónak tetszik: liltoria, Catherine, Domcicc, Alex 1992, Bütyi92, allyangel, pink_bunny
2011. november 04. 17:05 #7805
- törölt felhasználó -    
Az eddigiek közül ez volt a legjobb. thumbsup.gif
Az elején nagyon tetszett amikor Damon megijesztette Elenát,olyan aranyosak voltak. heart.gif De hát Alaric...nagyon jól rájött a dolgokra. w00t.gif Imádtam a visszaemlékezős részeket! Nagyon jó volt visszanézni,amikor vámpírrá változtak. rolleyes.gif És amikor a három testvér körbeállt és megfogta a kezét heart.gif ...Rebekah meg mindent elmondott Elenának ohmy.gif ..Én nagyon sajnáltam őt,tényleg nagyon rossz lehet neki hogy ennyi ideig azt hitte hogy az apja ölte meg az anyját és most derül ki hogy Klaus volt. unsure.gif Meglepődtem amikor Damon kiszabadította Stefan-t.De szerintem jól tette. thumbsup.gif Mikael meg amikor felbukkant a bárban,kicsit megijedtem mellow.gif Stefan pedig nem hagyta meghalni a testvérét,nagyon örültem neki.És hát a Damon tánc nagyon tetszett. wub.gif A végén Elena és Damon nagyon aranyosak voltak. heart.gif Azt hittem végre megcsókolják egymást,de nem.Remélem majd a következő részben összejön. Katherina-t pedig nagyon hiányoltam,pedig azt hittem hogy benne lesz mad.gif
Már nagyon várom a következő részt,megjön majd Klaus is..kíváncsi vagyok rá.
heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Alex 1992, Bütyi92, allyangel, pink_bunny
2011. november 04. 17:15 #7806
- törölt felhasználó -    
Hú, nagyon jó rész volt, az egyik legjobb heart.gif
Volt benne egy kis zene is a végén meg a közepe felé és ha valamelyikőtök tudja a címét akkor leírná?
2011. november 04. 17:20 #7807
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Alex 1992 @ 2011.11.04. 17:15)
Volt benne egy kis zene is a végén meg a közepe felé és ha valamelyikőtök tudja a címét akkor leírná?

Ha konkrétabban körülírtad volna, tudnám, melyik kell pontosan, de itt egy összesítés, keresd ki. wink.gif
Foster The People - "Don't Stop (Color On The Walls)"
Nadine Coyle - "Put Your Hands Up"
The Cadillac Black - "I'm Rockin"
The Cadillac Black - "Get Your Buzz On"
The Cadillac Black - "Turn It On"
Trent Dabbs - "Losing Ground"
The Kicks - "Shake It Loose"
James Vincent McMorrow - "We Don't Eat"
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Catherine, pink_bunny, Pandus
2011. november 04. 17:53 #7808
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Megnéztem én is mai részt és áhhh nagyon jó volt:) Nagyon tetszettek a visszaemlékezős jelentek, végre megtudhattunk hogy lett belőlük vámpír. smileeee.gif Már nagyon érdekelt hogy hogy is volt ez de teljesen nem erre számítottam jó kis meglepi lett w00t.gif Jó volt látni újra Eli-t thumbsup.gif És Klaus kiakadtam hogy ő ölte meg a saját anyját mad.gif szegény Rebekah-t sajnáltam, főleg hogy ennyi ideig hazugságban élt ;( Na de és nem utolsó sorban Delena wub.gif olyan aranyosak voltak az ágyon smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Bütyi92, pink_bunny
2011. november 04. 18:05 #7809
benyaw93
benyaw93
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.08.
Hozzászólás: 3470
Csatolások: 49067
Azonosító: 126652
Offline offline
2x20 magyar előzetes, ha valakit érdekel. Már csak azért is, mert Klaus is beszél benne, így aki nem látta a részeket, belehallgathat, milyen magyarhangja lett! wink.gif

2 felhasználónak tetszik: zsuzsye, katie993
2011. november 04. 18:47 #7810
- törölt felhasználó -    
Idézet (benyaw93 @ 2011.11.04. 18:05)
2x20 magyar előzetes, ha valakit érdekel. Már csak azért is, mert Klaus is beszél benne, így aki nem látta a részeket, belehallgathat, milyen magyarhangja lett! wink.gif

Te jó ég!!! blink.gif Ez a hang teljesen elrontsa Klaus-t.Szerintem egyáltalán nem illik hozzá.Én ezért is nézem feliratosan a sorozatot,mert az igazi hangjukkal sokkal izgalmasabb az egész. Eleve Joseph Morgan hangja teljesen egyedi,amit nem lehet utánozni. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2011. november 04. 19:20 #7811
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Egyszerűen fantasztikus volt az új rész! thumbsup.gif
Nagyon tetszettek a visszaemlékezős jelenetek, jó volt látni az elsőket emberként is. Azon nagyon meglepődtem, hogy az ősi boszorkány az elsők anyja volt. ohmy.gif Erre nem is számítottam...
Mikael pedig...fear.gif Nem csodálom, hogy még a saját gyerekei is rettegnek tőle!
Rebekah-t mindig is szimpatikus karakternek tartottam, és ez most sincs másképp. Annyira sajnáltam, amikor Elena közölte vele, hogy valójában Klaus ölte meg az anyját. Mennyire sírt szegény... cray.gif Tényleg rossz lehet ennyi év után megtudni, hogy a testvére, akit még mindig szeret, megölte a saját anyját aztán persze utána szépen ráfogta az apjára. unsure.gif
Örültem, hogy Damon kiszabadította Stefan-t, mert imádom ezt a gonosz énjét, és így legalább Elena nem tudja visszahozni a jó oldalát... legalábbis most még.
És amikor megjelent Mikael a bárban és elkezdte szorongatni Damon szívét... reklamalo.gif grrr.gif Hát ezek után már biztos, hogy Mikael nem fog a kedvenc karaktereim közé tartozni. dry.gif
És persze imádtam az összes Delena jelenetet, de a legjobban a vége tetszett, amikor egymás mellett feküdtek az ágyban. Olyan aranyosan beszélgettek. heart.gif heart.gif wub.gif Team Delena! biggrin.gif

Ja tényleg, most akkor mi is a helyzet Katherine-el? think.gif
Annyira várom már a jövő heti részt is, főleg most, hogy olvastam, sokkoló dolgok fognak történni benne. blink.gif
6 felhasználónak tetszik: House Of Wax, allyangel, zsuzsye, Nina1122, Adrianna, pink_bunny
2011. november 04. 20:27 #7812
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Megnéztem az új részt. Hát hol is kezdjem ... smileeee.gif
Az elején a Klaus Rebekah jelenet nagyon aranyos volt thumbsup.gif Az viszont hogy Mikael az apjuk eléggé meglepett blink.gif
Damon nagyon aranyos volt mikor edzett Elenával laugh.gif Elijah-t jó volt látni, hiányzik sad.gif Mikael viszont már az első visszatekintős jeleneténél úgy felbosszantott hogy csak na.
Én még mindig jobban szeretem a régi Stefant, de be kell vallanom így is szórakoztató laugh.gif És jól játsza a gonosz Stefant thumbsup.gif Viszont meglepődtem mikor Damon elengedte. De hát az a jelenet mikor "meghívta Stefant egy italra" laugh.gif laugh.gif Rebekah egyre szimpatikusabb, Elena viszont nagyon az agyamra megy már az erőszakosságával mad.gif . Szegény Rebekah hogy sírt sad.gif Klaus hiába ölte meg a saját anyját én akkor is sajnálom őt sad.gif Eddig is szerettem a karakterét, mostmeg már pláne wub.gif Azt nem értem hogy Mikael hogy lehet ilyen idióta. Az ő hülye ötlete volt hogy teremtsenek vámpírokat, erre utána elkezdi levadászni őket... Amit Damonnal csinált azt meg...fúú de mérges voltam. Az utolsó Stefan Damon jelenet viszont nagyon tetszett thumbsup.gif Elgondolkodtam hogy vajon milyen lesz majd a sorozat vége... Gondolom (sajnos) Klaus biztos meghalt majd sad.gif De vajon Rebekah is? Meg "kié lesz a lány" ? Ha Stefané akkor mi lesz Damonnal? Ha Damoné akkor mi lesz Stefannal? Csak én gondolkodtam ilyeneken? unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Bütyi92, allyangel, House Of Wax, pink_bunny
2011. november 04. 22:39 #7813
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Teúristen. ohmy.gif Nekem nagyon tetszett ez a rész. smileeee.gif
Jól gondoltuk, hogy Mikael az Elsők apja, vagyis Klaus mostohaapja. Ezen nem lepődtem meg túlságosan. biggrin.gif Mint ahogy azon sem, hogy Esther, vagyis az anyjuk az ősi boszorkány. rolleyes.gif Valahogy sejthető volt, hiszen többször is volt utalás Rebekah boszorkány képességeire. Tetszett, ahogy Rebekah elmesélte a dolgokat Elenának, és nagyon jó volt újra látni Elijah-t. blush.gif Annyira szexi volt abban a bőr, ujjatlan "izompólóban", meg azzal a hosszú hajjal. wub2.gif heart.gif De amikor kiderült, hogy Klaus ölte meg Esthert... ohmy.gif Igen meglepődtem. rolleyes.gif Eddig sem kedveltem túlságosan Klaust, de most mégúgyse. dry.gif (Mondjuk az is igaz, hogy Stefan meg az apját ölte meg, ő sem különb Klausnál. rohog.gif ) Amúgy megtudtuk egy újabb Első nevét: Henrik. biggrin.gif Igaz nem volt sok szerepe a gyereknek, csak annyi, hogy meghaljon ( rofl.gif ), de akkoris. tongue.gif Ennyivel okosabbak lettünk.
A Delena jeleneteknél szinte haldokoltam a gyönyörtől. wub2.gif blush.gif A rész végén az ágyon annyira aranyosak voltak. heart.gif Meg amikor a kis harcuk közben Damon megharapta a nyakát. rohog.gif heart.gif
A többiről csak röviden: a Damon tánc a bárpulton elég lightos volt, de nem is vártam mást Ian fájós lába miatt. unsure.gif Mikael egy szadista állat, és ha mégegyszer bántani meri Damont, akkor... grrr.gif Nagyon tetszett, ahogy Damont elbánt Stefannal. rohog.gif Hogy belerugdosott már!? _nevet.gif Jah és egy újabb párost shippelek az új rész-beli jelenetük után: Alaric és Bonnie, avagy Alanie. rofl.gif Tanár-diák kapcsolat a láthatáron. _nevet.gif Na jó, ezt viccnek szántam. rohog.gif De nem elképzelhetetlen a dolog! tongue.gif

Várom a kövi részt, bár egy dolog miatt mégsem: félévadzáró lesz, és utána 2 hónapig nélkülöznünk kell a TVD-t. sad.gif Hogy fogjuk kibírni!?

Szerk.: Jah és még valami... Katherinnel mi a búbánat van??? Mostmár igazán adhatnának róla valami hírt... Kezdek aggódni. unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: Bütyi92, House Of Wax, Adrianna, pink_bunny
2011. november 04. 23:20 #7814
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Ez a rész nagyon tetszett! smileeee.gif

Klausról pedig az a véleményem, hogy:
Ő úgy érzi senki nem szereti őt, az anyjánál is ezt érezte és Mikael se volt épp minta mostohaapa. Szegény nem tehet róla, hogy vérfarkas az apja. Azért gondolom rosszul eshetett neki hogy az anyja úgy szerette őt, hogy elátkozta és elzárta a vérfarkas énjét. Oké, ettől még nem kelett volna megölni az anyját. De biztos, hogy Ő volt? Ki rajzolta azt a barlangi rajzot? Mi van, ha Mikael, hogy az egészet Klausra kenje? biggrin.gif - na jó tudom nem igy van, de ugye ki tudja. smileeee.gif
Azért valahol őt is megértem, a gyilkolását viszont nem és szomorú lennék, ha távozna a jövő heti részben vagy akár évad végén, mert jó karakter lett és persze külsőleg se semmi wub.gif + az akcentusa. biggrin.gif


Interjúból Klausról
+ „Mélyen csak azt akarja, hogy szeressék. A barátok és a család már hiányzott neki az elmúlt 1000 évben.
Ezért kényszerítette Stefant ilyen hosszú ideig a maradásra.
„Ez nagyon fontos Klaus-nak, hogy Stefan randalírozzon a saját otthonában, a szabad akaratából. Tényleg hitt abban, hogy lehetnek barátok, mint az 1920-as években.”
De ott volt egy kis probléma, Stefan szerelme Elena iránt, persze tény, és Morgan is bevallja, hogy ő nem igazán érti a barátság fogalmát. Azt mondja, hogy Klaus mindig is igyekezett irányítani azokat, akik közel állnak hozzá:”félelemből”. Vissza is ütött a dolog! "

Nektek mi a véleményetek róla? (Klausról)
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2011. november 04. 23:24 #7815
- törölt felhasználó -    
Idézet (mikieger @ 2011.11.04. 23:20)

Nektek mi a véleményetek róla? (Klausról)

röviden és tömören:
Ki ne nyírja senki,mert kicsinálom az írókat! biggrin.gif
7 felhasználónak tetszik: katie993, mikieger, chelseagirl18, House Of Wax, pink_bunny, Sammy9, Pandus
2011. november 05. 07:22 #7816
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.11.04. 23:24)
röviden és tömören:
Ki ne nyírja senki,mert kicsinálom az írókat! biggrin.gif



Hasonlóképp laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2011. november 05. 08:09 #7817
- törölt felhasználó -    
a 3x08.részből a 2 kedvenc jelenetem animációba: heart.gif
(remélem nem baj,hogy feltettem)
9 felhasználónak tetszik: chelseagirl18, House Of Wax, pillecukor3, Bütyi92, pink_bunny, katie993, Sammy9, Pandus, Lolla
2011. november 05. 08:22 #7818
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Új képek az előző részből: HQ + tag
13 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Nina1122, House Of Wax, pillecukor3, Bütyi92, SmileyZ, zsuzsye, Adrianna, allyangel, katie993, Catherine, Sammy9, Pandus
2011. november 05. 08:24 #7819
- törölt felhasználó -    
Idézet (pink_bunny @ 2011.11.05. 08:22)
Új képek az előző részből: HQ + tag

hosszú hajú Elijah heart.gif
komolyan mondom így sokkal jobban néz ki wub.gif
Köszi a képeket. meghajolo.gif
7 felhasználónak tetszik: House Of Wax, SmileyZ, pink_bunny, pillecukor3, allyangel, Sammy9, Pandus
2011. november 05. 11:19 #7820
- törölt felhasználó -    
Na, végre megnéztem én is.
Az egészről a véleményem: ez a Mikael akkora egy szemét, hogy fffuu, ffuuu reklamalo.gif felidegesített teljesen rohog.gif
szegény Rebekah meg Klaus sad.gif olyan jó volt, hogy Klauska nem volt gonosz, meg minden, erre kiderül, hogy ő ölte meg az anyját omg.gif
most ezt miért kellett? reklamalo.gif olyan cukik voltak, mikor hárman meg fogták egymás kezét cray.gif Klauska, miért kell gonosznak lenned? cry.gif mindegy, azért remélem hogy nem fogják tudni megölni a drágát, mert akkor mérges leszek aggressive.gif Elijah nagyon szexuális volt azzal a hajjal, és a vége.. blush.gif Delena heart.gif
10 felhasználónak tetszik: House Of Wax, allyangel, chelseagirl18, pink_bunny, katie993, Katttah, Bütyi92, zsuzsye, Catherine, Pandus
596 oldal 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!