Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. november 09. 21:37 #7841
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Torrey a OTH-ben nagyon jól játszotta a pszichopata csajt. biggrin.gif Damonnel majd jól kijönnek. rofl.gif
8 felhasználónak tetszik: pink_bunny, Domcicc, allyangel, SmileyZ, House Of Wax, pillecukor3, tothbianka, An_d_a
2011. november 09. 23:18 #7842
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Újabb webclip! w00t.gif

7 felhasználónak tetszik: mikieger, Bütyi92, Twilight6, Rékakroki72, pink_bunny, pillecukor3, An_d_a
2011. november 10. 01:00 #7843
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Joseph Morgan a csütörtöki részről

Szex, vér és rock n' roll. Erről szól a The Vampire Diaries, baby.

Oké, nem igazán vagyunk benne biztosak, hogy a szex része garantálva lesz a dolognak a félévadzáró epizódban most csütörtökön, de az tuti, hogy lesz rock (hála a My Morning Jacketnek). És mi van a vérrel? Ó, igen... Nos, említettük már, hogy Klaus visszatér? Ez már magában válasz.

Beszélgettünk Joseph Morgannel az új filmjének, az Immortalsnak a premierjén, ahol a CW akciódús drámájáról is szó esett, többek közt pedig arról a bizonyos félévadzáró Klaus/Rebekah harcról...

"Az évad során drámaian megnőttek a tétek, sokkal több az akció, a visszatekintés, tényleg nagyon törnek előre," árulta el Morgan. "A félévadzáró mindent egy egészen új szintre emel majd. Lesz egy hatalmas összecsapás, és vér is fog folyni rendesen. Sok lesz az akció."

Szerintünk Rebekah garantálja majd az összecsapásokat, amikre Klausnak szüksége van a visszatérésekor; tekintve, hogy megtudta az igazat róla, hogy ki ölte meg az anyját, érthető is a dolog. Ismeritek a közmondást: ne piszkáld a nyűgös oroszlánt vámpírt.

"Ez a kapcsolat egy hazugságon alapult az elmúlt ezer évben," mondta Joseph. "Nem fogják kerülgetni a forró kását. Ez egy nagy dolog. Valószínűleg Rebekah dühös lesz Klausra."

És nem Rebekah az egyetlen testvér, akitől Klausnak tartania kell, árulta el Morgan. "A jó Isten segítse Klaust, mikor kihúzzák Elijah-ból a tőrt!" (Megjegyzés Kevinnek és Julie-nak: légyszi légyszi, húzzátok ki azt a tőrt! Nagyon szépen kérjük!)

Míg Klaus a közeljövőben kénytelen lesz megfizetni a tetteiért az apjának, a húgának (és a jelenleg fizetett szabadságon pihenő öccsének), Morgan reméli, hogy némi románc is van a láthatáron a karaktere számára. "Az írókat már régóta fűzögetem, hogy menjenek ebbe az irányba. Szeretem, hogy hogyan mutatnak fokozatosan egyre több emberséget Klausban," magyarázza. "Úgy érzem, hogy ezzel egy olyan esélyt kapna, amivel még egy újabb oldalát mutathatná be, amilyet eddig még nem láttunk."

Szóval, ki lenne a szerencsés, ha Morgannek kéne választani? "Jó a kémiám minden lánnyal a forgatáson," válaszolt. "Nyitott vagyok mindenre."

Forrás: Diaries Online

thumbsup.gif ki lenne a legjobb Klausnak? _nevet.gif
6 felhasználónak tetszik: pink_bunny, allyangel, Bütyi92, Catherine, pillecukor3, Bessie
2011. november 10. 01:06 #7844
- törölt felhasználó -    
Idézet (mikieger @ 2011.11.10. 01:00)
"A jó Isten segítse Klaust, mikor kihúzzák Elijah-ból a tőrt!"
thumbsup.gif ki lenne a legjobb Klausnak?  _nevet.gif

ezen mekkorát röhögtem rofl.gif ez nagyon jó volt _nevet.gif
Klausnak ki lenne a legjobb? biggrin.gif Katherine...,de most tényleg minden viccet félretéve,nálam ők összeillenek. heart.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2011. november 10. 11:21 #7845
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Perssia White - Bonnie édesanyjának az adatlapja
2 felhasználónak tetszik: pink_bunny, allyangel
2011. november 10. 14:44 #7846
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.11.10. 01:06)
ezen mekkorát röhögtem rofl.gif ez nagyon jó volt  _nevet.gif 
Klausnak ki lenne a legjobb?  biggrin.gif Katherine...,de most tényleg minden viccet félretéve,nálam ők összeillenek. heart.gif  biggrin.gif

Bonnie nevet2.gif vagy visszajönne az első petrova csaj spiteful.gif
4 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, pink_bunny, allyangel, tothbianka
2011. november 10. 14:51 #7847
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.11.10. 14:44)
Bonnie nevet2.gif vagy visszajönne az első petrova csaj spiteful.gif

b*sszus,mikor olvastam,hogy Bonnie akkorát szakadtam rofl.gif röhögőgörcsöt kaptam _nevet.gif
az első Petrovára én kíváncsi lennék,főleg Klaussal spiteful.gif
2011. november 10. 15:09 #7848
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.11.10. 14:51)
b*sszus,mikor olvastam,hogy Bonnie akkorát szakadtam rofl.gif röhögőgörcsöt kaptam  _nevet.gif 
az első Petrovára én kíváncsi lennék,főleg Klaussal spiteful.gif

Most miért? nevet2.gif mondjuk majdnem megölték egymást, de nem nagy ügy cool.gif
Jó lenne ha megjelenne (igaz szegény Ninának elég lenne eljátszania ezt a sok jányt rohog.gif )
de Klauszkának nem lesz nője, ha kinyírják most fear.gif
3 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, allyangel, tothbianka
2011. november 10. 15:13 #7849
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.11.10. 15:09)
Most miért? nevet2.gif mondjuk majdnem megölték egymást, de nem nagy ügy cool.gif 
Jó lenne ha megjelenne (igaz szegény Ninának elég lenne eljátszania ezt a sok jányt rohog.gif
de Klauszkának nem lesz nője, ha kinyírják most fear.gif

hát mert Bonnie és Klaus olyan mint a tűz és víz,ég és föld rohog.gif nem illenek össze rohog.gif
Örülnék,ha jönne az első Petrova,Nina pedig bizonyíthatná a tökéletes tehetségét. wub.gif
Klaust nem nyírják ki,se most,se máskor. beee.gif Ilyet még viccnek se mondj. beee.gif Ha valaki bántja Klaust ,azt beperelem. _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Catherine, tothbianka
2011. november 10. 15:18 #7850
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.11.10. 15:13)
hát mert Bonnie és Klaus olyan mint a tűz és víz,ég és föld  rohog.gif nem illenek össze  rohog.gif 
Örülnék,ha jönne az első Petrova,Nina pedig bizonyíthatná a tökéletes tehetségét. wub.gif 
Klaust nem nyírják ki,se most,se máskor. beee.gif Ilyet még viccnek se mondj. beee.gif Ha valaki bántja Klaust ,azt beperelem.  _nevet.gif

Tudom én, Bonnie-t még Mattnek se adnám, nem hogy Klausnak reklamalo.gif (elnézést a Bonnie rajongóktól _nevet.gif )
Így van, meg amúgy is három a magyar igazság rofl.gif
Nem fog meghalni, mert párkereső műsort kell szervezni neki yes.gif
3 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Barbus87, tothbianka
2011. november 10. 15:22 #7851
- törölt felhasználó -    
Idézet (Candies @ 2011.11.10. 15:18)
Tudom én, Bonnie-t még Mattnek se adnám, nem hogy Klausnak reklamalo.gif (elnézést a Bonnie rajongóktól _nevet.gif )
Így van, meg amúgy is három a magyar igazság rofl.gif 
Nem fog meghalni, mert párkereső műsort kell szervezni neki yes.gif

az az első mondat rofl.gif Ne röhögtess jobban,fáj a hasam a nevetéstől. _nevet.gif De van benne valami igazság. rohog.gif
Három a magyar igazság.(plusz 1 a ráadás) _nevet.gif
Ha meglesz a párja,akkor se dobhatja fel a talpát,mert különben bajok lesznek köztem és az írók között. cool.gif
3 felhasználónak tetszik: zsuzsye, mikieger, Barbus87
2011. november 10. 17:58 #7852
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (Miley-fan09 @ 2011.11.10. 15:22)
az az első mondat rofl.gif Ne röhögtess jobban,fáj a hasam a nevetéstől. _nevet.gif De van benne valami igazság. rohog.gif 
Három a magyar igazság.(plusz 1 a ráadás) _nevet.gif 
Ha meglesz a párja,akkor se dobhatja fel a talpát,mert különben bajok lesznek köztem és az írók között. cool.gif


Egyetértek mindenben! smileeee.gif Klaus csak maradjon, azért találhatna magának valakit már biggrin.gif pl. Klaus - Elena párosítás _nevet.gif Szerintem is Katherine illik hozzá, nem tudom miért, de valahogy összeillenek. + mindkettőt bírom szóval biggrin.gif tongue.gif
1 felhasználónak tetszik: Miley-fan09
2011. november 10. 18:03 #7853
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
TVLine interjú Joseph Morgannal a mai részről (érdekes lesz az tuti biggrin.gif):

TVLINE: Egy ideje már, hogy láthattuk Klaust. Mire készül most?
Morgan: Nyilvánvalóan, van valami amiért hihetetlenül fél Mikaeltől. Mint azt az utóbbi epizódban megtudhattuk, Mikael Klaus mostoha apja, és kettejük közt van ez a hosszú idő óta húzódó viszály. Szóval tekintve arra, hogy mit csinált Klaus, felhalmozott némi védelmet, így készen áll az amúgy is elkerülhetetlen konfrontációra a vámpírral, aki vámpírokból táplálkozik. Többek között emiatt is fog Klaus visszatérni Mystic Fallsba. De ha visszajön, akkor felszerelkezve. Szóval igen, kész a visszatérésre.

TVLINE: Klaus ezen a héten tér vissza, mi késztette erre?
Morgan: Van egy terv, amit Mystic Falls oszlopos tagjai fundáltak ki, hogy rávegyék Klaust a visszatérésre, és ezúttal végleg elpusztítsák. De amúgy, mindig is tervezte a visszatérést. Lesz ez a hatalmas, óriási Szalagavató parti - ezért öltözik ki mindenki - amit valójában Klaus szervezett.

TVLINE: Klaus szervezte a Szalagavató táncot?
Morgan: Valami gond történik majd az eredeti partival, szóval Klaus tesz pár lépést barátja, Tyler kedvéért. Szervez egy hatalmas partit, ezzel Tylert még népszerűbbé teszi, na meg persze a saját egoja miatt is teszi, és hogy ismét nagy közönség előtt szerepelhessen.

TVLINE: Szóval szeretne befutni, mint partiszervező?
Morgan: [nevet] Én nem hiszem, hogy így fogalmaznék. Bár, ha megférne amellett, hogy szíveket tép ki és nyakakat tör el, talán szervezne pár esküvői partit vagy hasonlót. Klaus esetében minden más. Mármint, képzeld el, hogy ha egy ilyen pasi rendez egy partit, akkor nyilván nem fog spórolni. Gondolj csak bele, meghívta a My Morning Jacket-et, ilyen rövid idő alatt. Nyilván van pár kapcsolata.

TVLINE: Múlt héten Rebekah megtudta, hogy Klaus ölte meg az anyjukat. Hogy fog ez hatni a kapcsolatukra? Rebekah a bátyja ellen fog fordulni?
Morgan: El tudom képzelni, hogy most mennyire dühös Klausra. Ez talán a legpusztítóbb információ, amit az általa megformált karakter valaha is kapott. Biztos lesz némi drámai hatása Klausra. És Isten irgalmazzon neki, mikor majd valaki kihúzza Elijah-ból a tőrt, és ő is rájön az igazságra.

TVLINE: Légyszi igyekezzetek kihúzni azt a tőrt!
Morgan: Igen, tudom. Remélem, hogy hamarosan bekövetkezik. Esedezem, hogy valaki húzza ki azt a tőrt belőle. Mondtam is, hogy "Megcsinálom én magam, ha senki más nem képes rá."

TVLINE: Hogyan írnád le a feszültséget Klaus és Mikael között az eheti epizódban?
Morgan: Ez már 1000 éve húzódik, szóval hatalmas lesz. Az eddigi részek arra épültek, hogy megalapozzák ezt a helyzetet és próbálják minél drámaibbá és epikusabbá tenni a dolgokat. A fél-évad záró nem fog csalódást okozni. Lesz egy hatalmas, óriási összecsapás. Ez magáért beszél. Rengeteg más ember is befog csatlakozni. Véres lesz. És végzetes.

TVLINE: Mindketten nagyon erősek. Klaus képes lenne megölni a mostoha apját?
Morgan: Mind a ketten képesek lennének megölni a másikat. Szerintem ez csak azon áll, hogy kinek van jobb terve, fegyvere és eszköze a dologhoz. Mind a kettőt hihetetlenül nehéz megölni, de mind a két végkifejlet esélyes. De úgysem tudhatjuk soha, hogy mi fog történni a sorozatban.

TVLINE: Van Klausban érzelmi viszontagság, hogy esetleg nem akarja megölni a megmaradt családja egyik tagját, a történtek ellenére?
Morgan: Abszolút. Van rá lehetőség, hogy egyszerre gyűlöljünk és szeressünk valakit. Ez egy bonyolult kapcsolat. Klaus kétségbeesetten vágyott az apja figyelmére és elismerésére. Hihetetlenül nehéz volt vele felnőni, folyton utálva érezte magát, kiközösítve, de van ez az érthetetlen kötődés az apja iránt, ami újra és újra elfogja, ha találkozik vele. Bármi is fog történni, az érzelmek összecsapása sokkal érdekesebb lesz.

TVLINE: Hogy jön Tyler Klaus tervébe? És mindez tényleg csak azért történt, mert magányos?
Morgan: Két dolog van. Az egyik, hogy hihetetlenül magányos. Családot akar. Nem érti még, hogy a barátság nem a félelemre épül, így a hibridekkel akarja helyettesíteni a családot. A másik dolog, hogy megvédje magát. Hadsereget állít fel, mert tudja, hogy Mikael közeleg. Ezért menekült el az 5. részben. Próbál katonákból húzni maga köré egy falat, megvédve magát mindenkitől, aki jön vagy megy. Szóval kicsit mind a kettő.

TVLINE: Ez nem hangzik túl jól Tyler számára.
Morgan: [nevet] semmi nem hangzik jól senki számára, akit Klaus belevon, nemde? Ez mindig kicsit bonyolult. Tényleg nem értékeli sokra a barátait, az egyik épp olyan jó, mint a másik, érted?

Forrás:Diaries Online

Várjátok már a mai részt? Szerintem biztos nem _nevet.gif
3 felhasználónak tetszik: allyangel, Bütyi92, An_d_a
2011. november 10. 18:38 #7854
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Könyörgöm, fehérítsétek az ilyen spoilereket, még ha egy interjú is! Nem véletlenül kértük ezt már több alkalommal. És a státuszom se poénból az, ami. rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: LittleVampire, Bessie, katie993, Adrianna
2011. november 10. 18:47 #7855
mikieger
mikieger
visszatérő vendég
 
Státusz♥Tom Holland, Dylan O'Brien♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 340
Csatolások: 457
Azonosító: 124537
Offline offline
Idézet (Domcicc @ 2011.11.10. 18:38)
Könyörgöm, fehérítsétek az ilyen spoilereket, még ha egy interjú is! Nem véletlenül kértük ezt már több alkalommal. És a státuszom se poénból az, ami. rolleyes.gif


bocsi, az ember elfelejtheti! bocsi sad.gif
2011. november 10. 19:20 #7856
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (mikieger @ 2011.11.10. 01:00)

thumbsup.gif ki lenne a legjobb Klausnak?  _nevet.gif

Természetesen én... cool.gif
Amúgy szerintem Kath wub.gif
3 felhasználónak tetszik: mikieger, pink_bunny, tothbianka
2011. november 11. 03:22 #7857
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
OMG! ohmy.gif Ez volt az eddigi legjobb rész számomra. Nem ér, hogy ennyit kell várni a következő részre reklamalo.gif
Még mindig nem térek magamhoz. Iszonyatosan fordulatos rész volt. Stefan heart.gif Ilyenkor még nem ér spoilerezni, így nem is fogok. tongue.gif
6 felhasználónak tetszik: Daxy, Domcicc, liltoria, pink_bunny, tothbianka, allyangel
2011. november 11. 03:43 #7858
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
hát eza utolso pár perc wub2.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2011. november 11. 09:25 #7859
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Nem tudom, hogy tudjátok-e, de a VD összes soundtrackje letölthető. (Hivatalos számok + az összes évad, összes részének száma) meghajolo.gif
2011. november 11. 09:45 #7860
- törölt felhasználó -    
3x10 promo w00t.gif ááá,nem bírok addig várni cry.gif

17 felhasználónak tetszik: funny18, Domcicc, House Of Wax, fanni1998, Sammy9, Adrianna, pillecukor3, pink_bunny, tothbianka, An_d_a, allyangel, BunnyGirl, Bütyi92, chelseagirl18, DisneyFans, wannascream, Nita09
596 oldal 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!