Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 13. 15:30 #8081
- törölt felhasználó -    
a 11.részhez van már felirat valahol? mert én nem találok,de már nagyon érdekelne ez a rész feliratosan biggrin.gif máskülönben egy szót se értek belőle rohog.gif
2012. január 13. 15:31 #8082
- törölt felhasználó -    
Úgy látszik, csak nekem nem tetszik ez a Klaroline dolog _nevet.gif
7 felhasználónak tetszik: saii, Catherine, Adrianna, House Of Wax, vivi0403, katie993, fanni1998
2012. január 13. 15:34 #8083
- törölt felhasználó -    
Alkottam a Klaus-Caroline párosról 4 animációt,remélem megnézi valaki. blush.gif

01, 02, 03, 04

Megvan az új kedvenc párosom. heart.gif pompom.gif
6 felhasználónak tetszik: Catherine, House Of Wax, vivi0403, Lady Suzy, Pandus, fanni1998
2012. január 13. 15:41 #8084
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
A következő rész promója felirattal + kanadai promó (feliratmentes)


Idézet (Miley-fan09 @ 2012.01.13. 15:30)
a 11.részhez van már felirat valahol? mert én nem találok,de már nagyon érdekelne ez a rész feliratosan  biggrin.gif máskülönben egy szót se értek belőle  rohog.gif

Ezen azoldalon az első bejegyzésben.
10 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Bütyi92, BunnyGirl, Adrianna, Lady Suzy, allyangel, pillecukor3, Pandus, DisneyFans, Cintii
2012. január 13. 15:45 #8085
- törölt felhasználó -    
Idézet (Peti_1992 @ 2012.01.13. 15:41)

Ezen azoldalon az első bejegyzésben.

Nagyon köszi! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Peti_1992
2012. január 13. 16:23 #8086
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Nagyon jó volt az új rész! biggrin.gif
Klaus és Caroline? ohmy.gif Te jó ég! Erre a párosításra sosem gondoltam volna... Mindenesetre érdekes, és kíváncsi leszek, hogyan alakulnak majd köztük a dolgok, mert hát gondolom ennek a "megmentő akciónak" azért lesz még folytatása...
Stefan pedig... fear.gif már komolyan kezdek félni tőle! rohog.gif Kicsit úgy viselkedik, mint aki teljesen megkattant. Most már lassan gonoszabb lesz, mint Klaus... rohog.gif Szegény Elena-ra elég komolyan ráhozta a frászt, amikor elhitette vele, hogy lehajt vele a hídról. Ráadásul pont arról, ahol a szülei is meghaltak. Ez kicsit sem volt szép húzás tőle! reklamalo.gif
Jeremy elment... cray.gif Azért én még mindig reménykedek, hogy vissza fog jönni ebben az évadban.
Egyébként azt a fickót a végén, akit Damon és a seriff talált meg, ki szúrta le? Mert én azonnal Meredith-re gondoltam... mivel a férfi még figyelmeztette is Alaric-et, hogy jobb lesz vigyázni Meredith-el.
5 felhasználónak tetszik: Catherine, Adrianna, allyangel, pink_bunny, Pandus
2012. január 13. 16:32 #8087
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Istenem, ez a rész! *.*
Az egészből nem maradt meg olyan sok, mert leragadtam a Klaus & Caroline párosnál. Elképesztően cukik együtt, én végigsírtam a jelenetet meghatódottságomban... cray.gif Újabb bizonyíték, hogy Klausnak vannak érzései. rohog.gif Nagyon összezavart az, hogy először arra kéri Tyler-t, hogy harapja meg Caroline-t, aztán meg ilyen kis aranyos Caroval. rolleyes.gif De nem bánom, mert megint csak azt tudom hajtogatni, hogy nagyon cukik együtt. *.*
Jeremy elment. Oké, ezt ennyiben le is rendeztem. rohog.gif Most már nagyon érdekel, hogy ki lehet abban a koporsóban, halok meg a kíváncsiságtól. unsure.gif
Ez a Meredith meg szeszélyes egy nőszemély lehet, de azért elnézném Ric mellett. tongue.gif


Az a Klaus & Caroline jelenet elvitte a hátán az egész részt. tongue.gif
5 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, allyangel, pink_bunny, Bütyi92, Pandus
2012. január 13. 16:33 #8088
Cyrano73
Cyrano73
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 2
Azonosító: 35511
Offline offline
Az előzetesben, ki kapta el hátulról Damont? Először Katherine-re gondoltam, de ha jobban nézem azt a villanásnyi képkockát, akkor lehet, h Meredith volt az. A következő rész ismertetőjében volt, hogy Damon elkezd nyomozni a nő után, ezért is gondolok erre. Valaki erősítsen meg, h jól láttam/gondolom-e?
2012. január 13. 17:04 #8089
pink_bunny
pink_bunny
never be good enough
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.01.
Hozzászólás: 4332
Csatolások: 11814
Azonosító: 142298
Offline offline
Idézet (Cyrano73 @ 2012.01.13. 16:33)
Az előzetesben, ki kapta el hátulról Damont? Először Katherine-re gondoltam, de ha jobban nézem azt a villanásnyi képkockát, akkor lehet, h Meredith volt az. A következő rész ismertetőjében volt, hogy Damon elkezd nyomozni a nő után, ezért is gondolok erre. Valaki erősítsen meg, h jól láttam/gondolom-e?


Igen. Egyértelműen látszik, hogy ő Meredith
3 felhasználónak tetszik: Adrianna, allyangel, Catherine
2012. január 13. 17:14 #8090
Adrianna
Adrianna
ღ music lover ღ
 
StátuszWish you were my first love... :) <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.06.17.
Hozzászólás: 1582
Csatolások: 5393
Azonosító: 63884
Offline offline
Idézet (Candies @ 2012.01.13. 15:31)
Úgy látszik, csak nekem nem tetszik ez a Klaroline dolog _nevet.gif

Egyik barátom mondta délelőtt, hogy nagyon tetszett a jelenetük és reméli, hogy összejönnek. Én meg csak lestem, mert még nem láttam akkor a részt. Nekem nem igazán jön be, szóval nem vagy egyedül. Bár elég vegyesek az érzelmeim...
Stefan viszont továbbra is sokkal izgalmasabb így, szóval remélem az a szál marad ilyen örökre. Régen nekem túl unalmas volt, mondjuk lehet már túl vad lett. Egy kicsit visszavehetne azért magából, csak ne legyen újra a régi, mert halálra unom magam szegényen. Valamiért velem nem tudták még megkedveltetni a készítők. mellow.gif laugh.gif
2012. január 13. 18:20 #8091
- törölt felhasználó -    
Nekem ez az epizód annyira nem jött be.Volt már jobb TVD rész is szerintem. Ami tetszett, mint mindenki másnak is az Klaus&Caroline szál. Abszolút nem számítottam rá, érdekes lesz, hogyan fogják tovább vinni ezt az egészet. De a képeket látva jön az újabb szerelem. Ha valaki nekem azt mondja a második évad végén, hogy ezek ketten összejönnek, akkor simán kinevettem őt. De kíváncsian várom. Stefan tényleg bad lett. Sejtettem, hogy nem öli meg Elenat, de sikeresen megutáltatta magát vele. Elenat meg végre tényleg felpofozom. Ott van egy olyan jó pasi, mint Damon és azt mondja neki, hogy nem csókolhatja meg. Ember az ilyen?? Meddig húzzák még ezt az egészet? Kezd idegesítő lenni. Kedvenc jelenetem Klausékon kívül egyértelműen az a nyitó jelenet. biggrin.gif wub.gif Oh Damon wub.gif

Ja és megoldodott a Klaus családjának a rejtélye. Damon megfejtette nekünk biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: allyangel
2012. január 13. 18:37 #8092
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Nagyon bejövős volt ez a rész rohog.gif Stefan-t egyre jobban nem birom már nagyon túlzásba viszi a gonoszkodást mad.gif
Klaroline wub.gif ez tetszik, meg sem fordult a fejemben eddig hogy ezt hozzák ki belőle elég érdekes lesz főként h az előző évadban Caroline is Klaus áldozatai közt volt unsure.gif Delena wub.gif aranyosak voltak a végén. Remélem Elena végre teljesen elfelejti már Stefan-t és végre teljes lesz a Delena szál biggrin.gif
Erre a Meredith-re kiváncsi leszek mit hoznak ki belőle, nekem is az volt az érzésem a végén h Meredith ölte meg azt a csávót.
Olyan fura volt most ebben a részben h már mindenki tud a vámpírokról, vérfarkasokról... 110.gif az elejéhez képest elég nagy fordulat, egy kicsit viccesnek is találtam rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny, Bütyi92, Pandus
2012. január 13. 19:33 #8093
- törölt felhasználó -    
Húú..nekem nagyon tetszett ez a rész happy.gif
Istenem Damon az elején http://i42.tinypic.com/o74wsk.gifImádtam azt a jelenetet.A másik kedvencem pedig a Klaroline páros. blush.gif Ezt sosem gondoltam volna,de nagyon jól ki lett találva.Olyan aranyosak együtt.Remélem ennek a dolognak közöttük lesz még folytatása,mindenesetre én várom heart.gif Hát Stefan ohmy.gif Jó alaposan ráijesztett Elenára,megmondom őszintén abban a pillanatban én is azt hittem hogy tényleg belehajt. Kicsit sajnáltam Elenát is. unsure.gif Szegény Jeremy,nagyon szomorú voltam hogy elment.Remélem hamarosan újra feltűnik.És a Delena páros wub.gif Reménykedtem benne,hogy újra lesz csók,de hát nem. sad.gif Nem tudom,hogy egy ilyen jó pasinak mint Damon hogy lehet ellenállni.Én biztosan megcsókoltam volna. rohog.gif Nekem Meredith szimpatikus,de ki tudja meddig.Arra viszont kíváncsi vagyok hogy a végén lévő fickót ki ölte meg.Én egyből Meredith-re gondoltam,de minden megtörténhet. rolleyes.gif

Az előzetes alapján a következő rész is elég izgalmas lesz.Türelmetlenül várom. smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny, Bütyi92, Pandus
2012. január 13. 20:22 #8094
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Lehidaltam ettől a résztől ohmy.gif IMÁDTAM thumbsup.gif
Ez a Damon&Stefan együtt működés nagyon tetszett nekem az elején. Bár Bonniet nem bírom most megértettem hogy miért volt úgy kiakadva Elenára. Elena - nem tehetek róla - az agyamra megy.A jelenet ahol Tyler odaadta Carolinenak a karkötőt...a szívem szakadt meg. sad.gif Ahol Stefan lefejezte Klaus hibridjét csak pupilláztam, elég vicces már amit művelnek laugh.gif Furcsamódon Matt egész jó fej volt ebben a részben, még bírtam is. Dr Fell elég gyanús, valami nagyon bűzlik nála. Alaric változatlanul kedvenc, nagyon szeretem wub.gif Abban biztos voltam hogy Tyler meg fogja harapni Carolinet. Én sajnálom szegény srácot. Szerettem Tylert. Amit Stefan művelt a hídon nekem már nagyon sok volt. Viszont ott látszott hogy még mindig szereti Elenát. Na és ami nekem a legnagyobb meglepetés volt, amit álmomban nem gondoltam volna az Klaus és Caroline. Soha nem jutott eszembe hogy bármi közük lehet egymáshoz, ennek ellenére minden percét imádtam a közös jelenetüknek. Amiket Klaus mondott Caroline-nak. ohmy.gif wub.gif Amikor pedig Caroline másnap kibontotta az ajándékot... hát én nagyon sok Klaus/Caroline jelenetet szeretnék még. Kíváncsi vagyok mi lesz velük. Jeremy nagyon hiányozni fog nekem, remélem nem örökre ment el sad.gif Összességében szuper rész volt, nagyon várom a következőt wub.gif
3 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny, Bütyi92
2012. január 13. 22:12 #8095
- törölt felhasználó -    
ÚÚ, micsoda rész volt w00t.gif w00t.gif Csak ámulok, tele vagyok izgalommal.
Először is, Matt baromi jó fej volt ebben a részben, amikor álltak a hídon Elenával, arra gondoltam, bárcsak nekem lenne egy ilyen barátom, aki annak ellenére, mennyire eltávolodtunk egymástól az évek során, kitart mellettem és felvidít. Az nagyon szép jelenet volt.
A másik hidas, a dilis Stefan jelenetnél csak bámultam, meg voltam könnyebbülve, amiért ennyire lesz*rja Elenát, csak vérre menő párbajt akar, de aztán jött a pofán csapás, igazán elfelejthetné azt a nőt. Mindenesetre van még egy kis remény Delenának, istenem, az a jelenet, azt vártam, mikor ugranak egymásnak w00t.gif Olyan szép volt az a képzeletbeli csók, amit ezerszer lejátszottak a fejükben felvételkor rohog.gif Most megint várhatunk évszázadokat egy újabb csókra.
Mindenesetre Klaus nagyon rendes volt Caroline-nal, amikor az ágyánál feküdt, már-már meg is kedveltem egy pöppet, amikor pedig kibontotta az ajándékot, csak lestem w00t.gif Én is örülnék a Klauline párosnak wub.gif

Egyszóval; baromi jó rész volt! biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny, Nina1122, Bütyi92, Pandus
2012. január 14. 00:12 #8096
- törölt felhasználó -    
Nem tudja valaki esetleg,hogy a Klaus-Caroline jelenetnél a zenének mi a címe? blush.gif
2012. január 14. 02:29 #8097
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
amugy furi és vicces egyben hogy lesz 1 crackship-bol "igazi" és ejj mennyi másodálásu klaroline shipper van tumblr-n rohog.gif
Stefan és Elena jelenete Wickery Bridge-nél cray.gif igy vagy ugy ezt kétlem hogy bármikor is elfogja felejteni/megbocsájtani
Elena még akkor se ha Klaus igy vélekedik
és a végén
Idézet
Elena:I’ve been holding on to the girl that was supposed to die here with her parents.
The girl that had a normal life and… didn’t fall in love with vampires.

csak nekem tünik ugy hogy gyakorlatilag beismeri wub.gif -ja mindkét Salvatore bratyot
még azta másikat is szive mélyén még akkor is amilyen ** volt megelözö éjjel vele unsure.gif *sigh*
Klaroline jelentrol nincs sok mit mondanom, de sztem az már tuti hogy nem fogják kinyirni Klaus karakterét
és Delenánk meg blush.gif kitartás emberek wink.gif
és hiányolom Katherine-t dry.gif
érdekes vélemény postok 1 2 nem gondoltam volna hogy ilyen hosszu lesz ._. ez post
2 felhasználónak tetszik: allyangel, Lady Suzy
2012. január 14. 09:12 #8098
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Nah, én is végeztem, de be kell valljam, vegyes érzéseim vannak unsure.gif
Elena nagyon felhúzott a végén, mi az hogy nem csókolhatja meg újra omg.gif Könyörgöm, ez a szenvedés amit ilyen téren levág nagyon bosszantó. Az előző észben végre megkaptuk a csókot, habár még ez sem volt olyan őszinte csók, és most meg semmi dry.gif Nem hiszem el, hogy nem lehet végre valamivel határozottabb karaktert csinálni Elena-ból omg.gif
Klaus heart.gif Imádtam ezt az érzelmesebb oldalát w00t.gif A gonosz oldala zseniális, de ez a gyengédebb wub3.gif Remélem látjuk még párszor blush.gif De ez a Car&Klaus páros unsure.gif Hát nem tudom, engem annyira nem győzött meg, de majd látjuk mi lesz belőle.
Stefan rohadt nagy szemét volt mad.gif Aláírom, hogy Damon is hatalmas barom volt, de azért mindig volt benne valami kis emberség, na de Stef-ben, semmi unsure.gif
Én nem vagyok biztos benne, hogy Meredith ölte meg az orvosszakértőt wink.gif Ez tényleg túl kézenfekvőnek tűnik blush.gif
Matt most nagyon kedves volt, csodálom, hogy hogy bírja Elena nyávogását rohog.gif
Jeremy távozását kicsit megkönnyeztem smileeee.gif Hiányozni fog sad.gif
6 felhasználónak tetszik: Bütyi92, allyangel, BunnyGirl, Pandus, pink_bunny, SmileyZ
2012. január 14. 09:27 #8099
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2012.01.14. 09:12)

Jeremy távozását kicsit megkönnyeztem  smileeee.gif  Hiányozni fog  sad.gif

Ja, én is elérzékenyültem, bár már nem tudom, mikor, olyan 4-5 percig biztos könnyes volt a szemem laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2012. január 14. 13:26 #8100
chelseagirl18
chelseagirl18
White Wave™
 
StátuszThe man on the bridge... I knew him.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.21.
Hozzászólás: 3016
Csatolások: 311
Azonosító: 123303
Offline offline
Amúgy jól látom hogy a Caroline & Klaus táncolós képen Caroline azt a karkötőt viseli amit Klaustól kapott? wub.gif
4 felhasználónak tetszik: Pandus, pink_bunny, Lady Suzy, csicsi20
596 oldal 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!