Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. február 09. 23:55 #8341
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Ez Videot láttátok már? Nina beszél 1 peppet a mai részröl Természetesen Erösen Spoileres
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny, pillecukor3
2012. február 10. 00:59 #8342
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Nem tudom, mi értelme volt kiadni ezt az új rész előtt másfél órával, de itt van. biggrin.gif Újabb betekintés a 3x14-be! ohmy.gif heart.gif

4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Adrianna, pink_bunny, pillecukor3
2012. február 10. 04:01 #8343
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
OMG! A végétől még mindig nem tértem magamhoz ohmy.gif Stelena tánc heart.gif Szegény Damon-t már kezdtem megsajnálni, de kapott egy kis kárpótlást rohog.gif Kol aranyos volt és az akcentusa nagyon bejövős. Caroline jól megmondta a magáét Klausnak, de érezni lehet a feszültséget közöttük.
Az a rajz w00t.gif Elijah micsoda lovag. Talán igaz lehet az Elenás spoiler, valamit éreztem, de majd meglátjuk mi lesz belőle. Jó rész volt, de én még mindig várok egy kis pluszt.
6 felhasználónak tetszik: Domcicc, Vampiregirl1, katie993, DiscoDiva, pink_bunny, lirose
2012. február 10. 07:20 #8344
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Roviden tomoren es spoilermentesen - menj a francba Elena... Sorry. Ez a velemenyem.
12 felhasználónak tetszik: allyangel, House Of Wax, Vampiregirl1, Adrianna, csicsi20, Lady Suzy, BunnyGirl, Pandus, pink_bunny, pillecukor3, lirose, Misao
2012. február 10. 12:34 #8345
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
3x15 promó... Mi a franc van most!? ohmy.gif Úgylátszik Elijah mégsem olyan szerelmes Elenába... rohog.gif

8 felhasználónak tetszik: House Of Wax, mikieger, Bütyi92, Vampiregirl1, Adrianna, BunnyGirl, pink_bunny, pillecukor3
2012. február 10. 13:28 #8346
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Komolyan mondom, nem is tudom, hogy ezekután mit írhatnék...
ELENA MI A F*SZT KÉPZEL MAGÁRÓL, KI Ő??? DAMON NEM EGY JÁTÉKSZER! Nem csak akkor kell elővenni, amikor szükség van rá! Egész eddig azt papolta neki, hogy legyen jobb ember, változzon meg... Állandóan azt a szöveget nyomta neki, hogy TÖRŐDJÖN. És most!? Amikor Damon végre teljesen elért erre a pontra, Elena meghazudtolja saját magát... Normális ez a nőszemély, most komolyan!??? Szinte HALLOTTAM, ahogy Damon szíve darabokra tört... Ahogy az enyém is. Ezek után kétszer meggondolom, hogy Damont és Elenát shippeljem-e továbbra is. Mert most értem el arra a pontra, hogy Elena és Stefan megérdemlik egymást. Mindketten szívtelenek. Ha Elena tényleg nem látja, hogy Damon mindenben ott volt neki az elmúlt hónapokban, akkor azt ajánlom menjen el egy szemorvoshoz. Damon nyíltan kimondja neki a bálon, hogy szereti, erre ő lekoptatja egy ilyen szöveggel, hogy "Maybe that's the problem."??? Ekkora hülye tényleg nem lehet valaki!!! És még ez kapaszkodik Stefan után, mikor Stefannak kéne utána... Megáll az ész! De legalább Stefan elutasította őt ott a verandán.
Nah, most, hogy kidühöngtem magam, próbálok a többi eseményről beszélni, lehetőség szerint kihagyva belőle Elenát és Stefant. mellow.gif
Klaus egyszerűen fantasztikus volt ebben a részben. Sokat tett annak érdekében, hogy megszeressem. smileeee.gif A Caroline-al közös jelenetei valami fantasztikusak voltak. wub.gif Komolyan, csak olvadoztam. blush.gif Klaus végig olyan tisztelettudó volt... áhh, egyszerűen imádom. heart.gif
Kol elég érdekes hangszintet üt meg, így sajnos igen csak elgondolkodtam azon, hogy nem-e meleg. _nevet.gif Klaus beszólásán az elején akkorát szakadtam: "Go back to staring at yourself!" nevet2.gif nevet2.gif Finnek végre volt valami szerepe, bár így sem sikerült megkedvelnem. rohog.gif Elijah nagyon szimpatikus volt ebben a részben, az egyértelmű, hogy ő a legerkölcsösebb a családban smileeee.gif Rebekah... hát ő csak szimplán Rebekah volt. biggrin.gif Tetszett, hogy próbált közeledni Matthez, és hogy végül meggondolta magát Matt megölését illetően. smileeee.gif Esther... hát, benne csalódtam. Az előző rész végén levágott szövegétől mindenki hogy olvadozott ("I'm here to forgive you."), aztán kiderült, hogy csali az egész. rohog.gif Jó álszent egy nő, az biztos! Ajánlom neki, hogy ne essen baja semelyik tesónak sem! mad.gif
És a végére hagytam az epizód végét... Most komolyan? mellow.gif Rebekah és Damon!? Nee. Azért egy kis 2x01-es beütést láthattunk, amikor Rebekah széttépte elöl Damon ingét. _nevet.gif Talán ezt az egy alkalmat még meg tudom nekik bocsátani... rolleyes.gif
Ui.: Mekkora gáz már, hogy Bonnie-t nem hívták meg a bálra. nevet2.gif Klausnak igen a bögyében lehet. rohog.gif Bár azok után nem csodálom, hogy a 2x21-ben végülis Bonnie miatt halt meg majdnem. rohog.gif

A következő rész promója elég hülyeségnek tűnik... Most valahogy nem érzem azt, hogy annyira várnám a következő részt.
10 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Brittany, Vampiregirl1, Misao, Adrianna, Bütyi92, BunnyGirl, Pandus, pink_bunny, pillecukor3
2012. február 10. 14:19 #8347
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Én most értem el arra a pontra, hogy átértékeltem a részt és tudok róla bármit is írni...

Elena elmehet a fenébe. Törődj, te jobb vagy, szeretem azt amilyen most vagy bla bla bla... aztán meg így leoltja? Eskü fejbe kéne vágni valamivel a nőt, na meg Julieékat is. Hát hogy lehet ilyet kitalálni?!? De legalább nem omlasztották vissza Stefan karjaiba. Számomra ez is egy pozitív dolog volt.

Kövezzetek meg. Nekem fülig ért a szám a Damon & Rebekah páros láttán. Végre egy kicsi a vad, szenvedélyes és állati Damonból, aki részemről hiányzott egy kissé. Elena meg megérdemli. Ezek után ki nem sz@ja le magasról, hogy mi tetszik neki meg mi nem, és köze nincs hozzá Damon ki mellett ébred. Egyszer majd meghozzák az eszét. tongue.gif

Még egy kövezést kérek, de nekem Kol karaktere annyira nem üt. Rosszfiús próbál lenni, de nekem nem jött át. Az Ősi családból Elijah az abszolút kedvenc. Kegyetlenül jól hozza a karakterét. biggrin.gif

Anyun meglepődtem. Nem gondolatm, hoyg ilyen tervvel áll elő. Kemény azért...

Részemről ez a rész ott volt, és átértékelve nem is baj, hogy Elena egy kicsit most hoppon maradt mindkettő részéről. Stefan meg elmehet a francba hogy még uszítja is Damont és bebeszéli neki, hogy mennyire szar, hogy törődik. Hagyjuk már... és ő mit csinált? Igazi kis romantikus nyálgép volt. Elnézést a kifejezésért. Semmi bajom Stefannal amúgy, csak egyszerűen dühít néhány dolog.



A kövi rész várós. Gondolom valahogy meg akarják bontani ezt az egyesítést, azért kell Elena nekik. Én maradok Delena Shipper mindenesetre, de azért Damon kis "félrecsúszásai" jöhetnek, nem leszek morcos érte. beer.gif wub.gif beer.gif Megérdemel egy kis élvezetet smileeee.gif
11 felhasználónak tetszik: House Of Wax, allyangel, Vampiregirl1, mikieger, Katttah, Adrianna, Bütyi92, BunnyGirl, Pandus, pink_bunny, pillecukor3
2012. február 10. 17:29 #8348
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
SPOILER!!
Áhh kész vagyok! Kész vagyok,kész vagyok,és még mindig egy helyben pattogok! Lol xDDD Ez a rész isteni volt!! Klaus meg a lovak...végre egy közös pont :] De ez vicces,ha nem hibrideket gyárt meg városokat tesz tönkre festeget,igazi művész-gyerek! Kol; könyörgöm,ugye nem halt meg?Ugye nem? Én bírom a karakterét... blush.gif Az a félszeg mosoly...*-*
Stefan; unalmas mikor jó,unalmas mikor rossz,unalmas mikor a kettő között! ;P Erről ennyit...Elena; kinem álhatom! Sose volt szimpatikus,most rühellem! Hogy lehet valakinek így a lelkébe taposni? Őszintén? Akkora egy r*banc volt,annál a jelenetnél...esküszöm,most már tőlem addig csapolja Klaus a vérét ameddig...na jó befejeztem,maradjunk annyiban,hogy kissé megingott a Delena mániám...Rebekah; kedvenc! Imádom ezt a csajt! Vámpír,de a szíve mélyén még egy kislány,ugyanakkor igazi kemény-csaj is tud lenni...Claire meg bámulatos! Le a kalappal előtte! Damon...nem uncsi mindig őt isteníteni? De könyörgöm,nem tudom megállni; az az arckifejezés mikor Elena beolvas neki...a Rebekahs jelenete meg: BOOMM! - Jobb szó nincs erre...! Istenem...még mindig a varázsa alatt vagyok.A Caroline meg Klaus jelenetek is nagyon tetszettek. Ó,és még egy részt adok Delenáéknak,és ha Elena nem pukkadmeg a féltékenységtől mikor a füléhez jut,Damon&Rebekah kalandja akkor esküszöm Team Stelena leszek,mert összeillenek ezek,mind ketten unalmasan-hülyék! xDDD LOL^^
Kétségtelen; ez volt az eddigi legjobb epizód!
Kérem a következőt!! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. február 10. 18:08 #8349
- törölt felhasználó -    
Én nem tudom ki hogy van vele, de már nagyon elegem van.
Elhiszem hogy a készítők próbálják úgy alakítani a szálakat hogy Team Delena, és Team Stelena egyaránt elégedett legyen, de most már döntsék el végre. Nem bírom hogy egyszer Stefan, aztán Damon kell neki, felváltva,.
Túlvan komplikálva az egész.
A legegyszerűbb az lenne ha maradna Stefankával , és ezt úgy mondom hogy Delena fan vagyok. Nagyon idegesít hogy mindig belerondít valaki Delenába, és megint össze vissza van minden.
Elena már rosszabb lesz mint Kathrine komolyan, ha így folytatják még a végén megutálom Elena karakterét.

Nagyon remélem hogy lesz már vmi r*hadt nagy forduló pont, ami teljesen másként fogja alakítani a dolgokat, mert ez már nekem nem tetszik.
Jah és akkor még Elijah-val is összehozzák a végén. Hát most mit akarnak ebből kihozni? Vagy csak én vagyok így ezzel?
Most nézem majd a 14.részt, csak remélni tudom, hogy nem fogják már megint felváltva pátyolgatni Elenát, hogy összezavarják a dolgokat.
Az Elena Damon csók után is, az ember azt hinné végre alakul a dolog, erre meg semmi.
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. február 10. 18:40 #8350
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
én most inkább csak ennyit füznék hozzá hogy meg ezt unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny
2012. február 10. 20:32 #8351
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2012.02.10. 13:28)
Komolyan mondom, nem is tudom, hogy ezekután mit írhatnék...

Tökéletesen egyetértek minden egyes szavaddal, főleg a legelső pár mondatoddal. Elena nekem is a bögyömben van, most már én is azon a szinten vagyok, hogy ő nem érdemli meg Damont, nem pedig fordítva. Valaki adhatna neki egy kis Cavintont, mert ahogy látom, rohadtul nem emlékszik arra, hogy miket művelt Stefan, ahogy arra sem, hogy miket tett érte Damon. Nagyanyám jobban emlékszik, hogy mi történt egy évvel ezelőtt, mint ő, hogy mit evett reggelire. Tiszta szégyen, hogy ilyen a női főszereplő. Pedig már megszerettem, hogy ilyen kis harcias lett. Erre... reklamalo.gif
Nagyon vártam ezt a részt, de számomra egy nagy csalódás volt az egész. pardon.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel
2012. február 10. 20:55 #8352
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, DiscoDiva, Adrianna, Bütyi92, ssszzzandy, pillecukor3
2012. február 10. 21:11 #8353
- törölt felhasználó -    
oké most már hivatalosan kijelentem hogy Elena és Damon ne jöjjön össze, mert már legszívesebben én magam gyújtanám fel Elenát, kár h a kövi részben nem fog sikerülni, pedig oltári lenne w00t.gif
h lehet vki ennyire érzéketlen, most arra gyúrnak a készítők hogy megutáljuk v mi
folyton teper stefan után mint vmi nem normális, damont meg lese sz**ja, hát akkor már ne is, inkább látom mással, pedig nem hittem volna hogy így fogom gondolni, de úgy tűnik nagyon hajlok efelé, már csak azt szeretném ha Damon megint olyan lenne mint régen, az lenne az igazi, hülyeséget hülyeségre halmozni, nem Elenával foglalkozni, komolyan hihetetlen, eddig annyira imádtam a Delena párost, hogy fordulhatot ekkorát?
hát nem túloztak amikor azt írták elég durva fordulópontra számíthatunk delena téren, ezt még én se gondoltam volna
2012. február 10. 21:22 #8354
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline

Egy jó emlék,és Damon mindig írtóra király,és az is lesz örökkön örökké,míg meg nem hal! rock.gif
Amúgy mi a szám címe?
Ui: Azok a kockák *.*
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. február 10. 21:45 #8355
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Na már van néhány órája hogy láttam az új részt és akartam is véleményt írni, de aztán a Secret Circle-t is megnéztem szóval most annak a sokkja alatt vagyok, szóval a VD részletezését rövidre fogom. rohog.gif
Egyszerűen imádtam ezt a részt, de összefoglalom pár szóban: Klaroline, Stelena, Kol, Rebekah (és a beszólása Elenának rohog.gif ), Esther. tongue.gif Ezek nagy hatással voltak rám, főleg Esther. Most komolyan kezdem félteni a femilit. fear.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. február 11. 00:01 #8356
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Tudjátok min gondolkozom? Azon,hogy nem-e lehetséges az,hogy Damon és Rebekah között kialakulna egy olyan kapcsolat,mint a könyvekben Damon és Bonnie között? Mármint,nem véletlenül van ennyi közös jelenetük,gondolom...szerintetek? (:

U.I: ennek örömére,összecsaptam egy nagyon szar videót,de azért remélem ti jobb véleményen lesztek róla,mint én ;P
6 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, Adrianna, Bütyi92, pink_bunny, pillecukor3
2012. február 11. 01:05 #8357
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Készítettem egy Klaus + Caroline videót a 3x14-beli csodás jeleneteik tiszteletére. blush.gif heart.gif

12 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Vampiregirl1, Adrianna, Misao, csicsi20, Bütyi92, katie993, BunnyGirl, Pandus, Nina1122, pink_bunny, pillecukor3
2012. február 11. 01:46 #8358
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
ááááh eza Dabekah csak egy 1éjszakás kaland volt
gyakorlatilag mindekettejüket kikosarazták szal...
amugy Klaroline szál továbbra se izgat én max Klaust Klausal shippelném, Delena-t meg nem adom fel smileeee.gif és Elena-t se utálom igaz iroktol ez cinkes huzás volt de kicsit máshogy látom én a dolgokat smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: digirl
2012. február 11. 09:21 #8359
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Na hát ez végleg betette a kiskaput:
Mindaddig szép és jó volt ameddig Damon és Elena táncoltak, de aztán számomra minden tönkrement. Először is Elena omg.gif Abban a pillanatban amikor kimondta Damon-nek azt, hogy probléma az iránta érzett szerelem, bekönnyeztem cray.gif Abban a percben lemondtam a Delena-ról, nem Elena miatt, Damon miatt. Sokkal jobbat érdemel, olyat aki megbecsüli, nem csak tologatja mint egy játékszert! mad.gif
Aztán még képes visszamenni Stefan-höz és ott nyalni neki omg.gif Nagyon örülök, hogy visszautasította, megérdemelte már , hogy érezze, hogy nem kaphatja meg mindig amit akar. De ha ezek után Damon megváltozik, olyan lesz mint régen ( Amiben én borzalmasan reménykedem) nagyon ajánlom neki, hogy ne szólogasson be megint, hogy érezzen, meg törődjön! Csak Elena miatt tett mindent sad.gif !!! Én Damon helyében abban a pillanatban kitörném Elena drága nyakát dry.gif
Teljesen összeillenek Stefan-nel, mindkettő kőszívű, érzéketlen .. dry.gif
Aztán ott volt még a drága anyuci terve omg.gif Nem értem miért akarja megölni őket, az ég szerelmére, most döntöttek úgy, hogy békében élnek az emberekkel omg.gif Mire jó ez az egész ?? Meg miért kell mindenkinek megölni Klaust, én komolyan szörnyen sajnálom, mert annyira próbálja visszakapni a régi családját, de mindenki csak elfordul tőle sad.gif
Eddig nem rajongtam a Caroline & Klaus szálért, de mikor elkezdtek együtt nevetni az olyan édes volt wub3.gif Meg végén a rajz w00t.gif Azt hiszem megvan kiknek fogok szurkolni, elvégre Delena már nem lesz és tudjátok mit, már nem is akarom hogy legyen ! dry.gif
Damon & Rebekah w00t.gif WTF w00t.gif Lehet, hogy egyszeri alkalom volt, de jó volt nézni smileeee.gif Ez a Damon hiányzik nekem, a vad, túlfűtött, szabad Damon heart.gif Remélem még sok egy éjszakás kalandja lesz, mert ezt szívesen nézem spiteful.gif

Hát röviden, tömören ennyi laugh.gif Várom már a következő részt, de csak is Damon valamint a Klaus & Caroline szál miatt wink.gif Hogy őszinték legyünk, részemről Stefan és Elena elmehetnek a búsba beer.gif
10 felhasználónak tetszik: Miley-fan09, Misao, Vampiregirl1, Bütyi92, Alexis_0504, BunnyGirl, Pandus, allyangel, pink_bunny, pillecukor3
2012. február 11. 09:50 #8360
- törölt felhasználó -    
Fúú ez a rész smileeee.gif
Eddig iszonyatosan imádtam a Vámpírnaplókat (mármint az előző részig), de már kezdtem kicsit ráunni és nem is vártam igazán az új részt. Na de ez wub.gif
Elena: Úgy indult számomra hogy nem volt szimpi, néha olyan értelmetlenek és érthetetlenek a döntései. Viszont ebben az évadban már kezdtem megszeretni. Most pedig újra leírta magát nálam.. Ez elég kegyetlen húzás volt, főleg hogy semmi rosszat nem tett Damon.. Úgy kell neki a legjobb lenne ha végül egyikőjükkel sem jönne össze smileeee.gif
Stefan: A karaktere nekem mindig uncsi volt, viszont mikor elkezdett gyilkológépet játszani megimádtam. Hát ez az imádat mostanra már teljesen alábbhagy szinte..
Damon: Óóó igen, végre visszatért az izgi, rossz Damon. Imádom wub.gif Legjobb lenne ha egyáltalán nem foglalkozna Elenával.
Az ősi család: Szörnyen sajnálnám ha sikerülne az anyjuk terve. Imádom mindegyiküket, nagyon mérges lennék a készítőkre ha kiírnák őket (bár ilyen szerintem nem fog megtörténni)
Klaus&Caroline: Ez az a páros ami miatt újra rajongok a sorozatért. Kicsit elűzte az unalmat, borzasztóan szeretném ha összejönnének. Annyira cukik, főleg Klaus, olyan jó ezt az udvarlósabb oldalát is látni, és a kis csomagok amiket küldözget smileeee.gif smileeee.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: allyangel, pink_bunny
596 oldal 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!