Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 03. 17:32 #8521
- törölt felhasználó -    
Mi Vár Ránk Mystic Fallsban?

A romantika fellángol: Damon, Stefan és Elena nem az egyetlenek a városban akik szív problémákkal küzködnek. A TVD vezető producere Julie Plec elárulja: "Érdekes lesz látni, hogy Tyler hiánya mit jelent Caroline és Klaus számára."

Gyilkossági rejtély: Folytatódni fog a bizonytalanság, hogy ki (vagy mi) felelős a gyilkosságokért a tanács tagok ellen beleértve Alaricot is, és a gyanú az új barátnőjére Dr.Fell-re terelődik.

Vissza az ismerős azcokhoz: Jeremy és a hibrid Tyler gyors távozása után számítsatok arra, hogy még az évad vége előtt mind a ketten visszatérnek Mystic Fallsba.
De Julie azt kérdezi: "Nemtúl késő már, hogy visszatérjenek abban az életbe amit itt hagytak?"

Az elsők megmutatják az igazi arcukat: Noha az első boszorkány Esther azt mondta, hogy békét akar a gyermekeinek, az akciójából más sül majd ki.
"Ha azt hiszitek, hogy az apjuk utálta őket, akkor még nem ismeritek az anyjukat."

Damon múltja: Jegyezzétek fel magatoknak a naptárban a március 15.dátumot. Ez az epizód megmutatja nekünk, hogy Damonból hogyan lett kaszanova akit (szeretünk és utálunk) mi már így ismerünk.
"A szemünk láttára születik meg ez a csodálatos és szégyenletes karakter." -áruljta el Julie Plec.

forrás/:http://www.vampirnaplok-sorozat.eoldal.hu/
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, Bütyi92, pink_bunny, Nina1122
2012. március 03. 17:35 #8522
- törölt felhasználó -    
Tv Line Spoiler



A TV Line-com szerkesztője Michael Ausiello egy sokkoló spoilert tett közzé egy népszerű sorozattal kapcsolatban.Ebben a spoilerben egy intim jelenetről beszél ami két karakter között fog történni májusban.Éppen májusban a TVD 3.évadának finálé epizódja,ezért az összes dolog amit nemsokára felsorolok éppen Damonra és Elenéra illik..

Jelenlegi twitter információ szerint Julie Plec most nézi át a 3x22 forgatókönyvét. Ami azt jelenti, hogy Michael ezeket az információkat egyenesen a producerektől kapta, akik hajlandóak nyilvánosságra hozni ilyen fontos információkat, ezt már tapasztalhattuk korábban is. De ez a jelenet sok sorozatban megtörténhet, mint peldául a TSC-ben, szóval nem biztos, hogy a TVD-ben fog. Az esély nagyon kevés rá, de azért megéri elolvasni, hogy miért lehet benne a pakliban:

- Ez a pár egy népszerü tv sorozatból van
- Az ágy jelenetükre nem egy álomban kerül sor, valóságos lesz
- A rajongóik nagyon boldogak lesznek
- A legtöbb rajongójuk örülni fog. Néhányuk viszont érezheti úgy, hogy ez túl gyors volt, és hogy a sorozat így kihagy sok szép pillanatot, az eddigi szerencsétlen szerelmi kapcsolatuk után.
- Az intim pillanatra májusban az évadzáró epizódban kerül sor.

Szerintetek mennyi esély van rá hogy Delenáról van szó?

forrás/:http://www.vampirnaplok-sorozat.eoldal.hu/
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, Misao, Bütyi92, pink_bunny, Nina1122
2012. március 03. 17:41 #8523
- törölt felhasználó -    
MegaCon 2012

Ezen a hétvégén Orlandóban egy rajongói eseményt tartottak - MegaCon 2012. A meghívottak között sok sztár van, és ugyebár nem hiányozhatnak a Vámpírnaplók sorozat szereplői sem. A TVD-ből jelen voltak: Lauren Cohan (Rose), Joseph Morgan (Klaus) a David Anders (John). Szombaton ők hárman válaszolgattak a rajongók kérdéseire. Itt van egy pár:

Mit gondoltok a Twilight Sagáról?
Joseph: Amikor ott a vámpírok ki mennek a napra,tündökölnek.Amikor mi megyünk ki,felgyulladunk..

A helyiségben valakinek megszólalt a telefonja erre David: "Mond meg, hogy hívjanak vissza később, most elfoglaltak vagyunk."

Kedvenc tv sorozat?
Joseph: The Walking Dead.
David: Breaking Bad.

Hogyan készültél fel arra, hogy vámpír leszel és híres?
Joseph: Egy héttel előtte szakítottam a barátnőmmel.

Ha játszhatnátok valaki mást a Vámpírnaplókból,ki lenne az?
"Damont!" - válaszoltak egyszerre mind a hárman. (még Lauren is)

Klaroline valaha valóság lesz?
Joseph: Természetellenes lenne nem gondolkodni erről. Akar egy kis szerelmet, de nem én írom a sorozatot.
Josephnek néha változtatnia kell a párbeszédén, hogy egy kicsit britesen hangzon, mert ő brit, és a forgatókönyv írók néha amerikai angolosan írnak.
Joseph: Ti még nem hallottátok Klaust tüsszenteni? Nos, lehet hogy csak háromszor tüsszentett ,de ez volt a legaranyosabb dolog.

Kivel forgattok szivesen jelenetet?
Azonnali és egyszeri válasz: "Ian."

forrás/:http://www.vampirnaplok-sorozat.eoldal.hu/
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, Misao, Bütyi92, pink_bunny, Nina1122
2012. március 03. 18:23 #8524
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.03. 17:35)

- Ez a pár egy népszerü tv sorozatból van
- Az ágy jelenetükre nem egy álomban kerül sor, valóságos lesz
- A rajongóik nagyon boldogak lesznek
- A legtöbb rajongójuk örülni fog. Néhányuk viszont érezheti úgy, hogy ez túl gyors volt, és hogy a sorozat így kihagy sok szép pillanatot, az eddigi szerencsétlen szerelmi kapcsolatuk után.
- Az intim pillanatra májusban az évadzáró epizódban kerül sor.
Szerintetek mennyi esély van rá hogy Delenáról van szó?

Úúúristen. wub2.gif Most nem is tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek.
Mert egyrészt: Delena. heart.gif Mit meg nem adnék egy ágyjelenetért köztük már mióta. wub3.gif
Másrészt: ezt még én is túl korainak gondolnám. unsure.gif Nincs mivel megtölteni az évadzárót, erre Delena szexjelenetet tesznek bele? think.gif Hát, nem is tudom... inkább akkor nem kell, csak ne csapják össze azt a szép pillanatot. rolleyes.gif Meg nemrég volt az első csókjuk, hé! Még nem vagyok lelkileg többre felkészülve. rohog.gif

Viszont tegnap Ian ezt írta ki Twitterre:
"Shooting a scene people are going to really love- or really hate.."
Ez lehet, hogy kapcsolatban áll az említett jelenettel. think.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Pandus, Bütyi92, pink_bunny, Nina1122
2012. március 03. 18:26 #8525
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.03. 17:35)
Tv Line Spoiler
- A rajongóik nagyon boldogak lesznek
- A legtöbb rajongójuk örülni fog. Néhányuk viszont érezheti úgy, hogy ez túl gyors volt, és hogy a sorozat így kihagy sok szép pillanatot, az eddigi szerencsétlen szerelmi kapcsolatuk után.
- Az intim pillanatra májusban az évadzáró epizódban kerül sor.
Szerintetek mennyi esély van rá hogy Delenáról van szó?


ez tényleg Delenásan hangzik...remélem igaz rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny
2012. március 03. 18:26 #8526
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.03. 17:35)


- A legtöbb rajongójuk örülni fog. Néhányuk viszont érezheti úgy, hogy ez túl gyors volt, és hogy a sorozat így kihagy sok szép pillanatot, az eddigi szerencsétlen szerelmi kapcsolatuk után

Én reménykedem benne,hogy tényleg ők lesznek,mivel erre várok már mióta,de az egyik legfőbb ok az Stefan képe,mikor megtudná _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. március 03. 18:29 #8527
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.03.03. 18:23)
Úúúristen. wub2.gif Most nem is tudom, hogy sírjak-e vagy nevessek.
Mert egyrészt: Delena. heart.gif Mit meg nem adnék egy ágyjelenetért köztük már mióta. wub3.gif
Másrészt: ezt még én is túl korainak gondolnám.


Korainak?? Én egy ilyen jelenetre várok mióta Elenának volt az a fake álma,a két Salvatore tesóval egy ágyban. (asszem a 1x03 részben) - szóval,tőlem jöhet rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny
2012. március 03. 18:35 #8528
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.03.03. 18:29)
Korainak?? Én egy ilyen jelenetre várok mióta Elenának volt az a fake álma,a két Salvatore tesóval egy ágyban. (asszem a 1x03 részben) - szóval,tőlem jöhet  rohog.gif

De Elena csak azért álmodta azt, mert Damon befolyásolta az álmait. Meg akkoriban még szinte semmilyen kapcsolata nem is volt Elenának Damonnel (se baráti, se semmilyen... sőt, kb. utálta). unsure.gif
De én azért gondolom korainak, mert még csak most volt az első csók, pár részre rá meg "hopp az ágyba"? think.gif Nem Elena stílusa. Legalábbis Damonnel szemben biztos nem. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: pink_bunny
2012. március 03. 18:40 #8529
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2012.03.03. 18:23)
Másrészt: ezt még én is túl korainak gondolnám.  unsure.gif Nincs mivel megtölteni az évadzárót, erre Delena szexjelenetet tesznek bele? think.gif Hát, nem is tudom... inkább akkor nem kell, csak ne csapják össze azt a szép pillanatot. rolleyes.gif Meg nemrég volt az első csókjuk, hé! Még nem vagyok lelkileg többre felkészülve. rohog.gif

Én se. Ha már egy Delena-csóktól tapsolva futkorásztam a szobámban, akkor egy ágyjelenet valószínűleg a sírba fog vinni engem. Erre nem vagyok felkészülve. Meg akarják öletni a rajongókat, vagy mi van? fear.gif
http://media.tumblr.com/tumblr_m061i223pT1qcvzfq.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, Pandus, pink_bunny
2012. március 03. 18:44 #8530
- törölt felhasználó -    
azt gondolom h minden esély meg van rá h a végén Elena és Damon eddgi még soha ennyire közelii kapcsolatba kerüljenek wub.gif, hiszen azt nyilatkozta Julie Plec hogy az évad végén megint felforrósodik a levegő kettejük között wub.gif wub.gif thumbsup.gif
én nagyon remélem h így lesz, és nem fogunk csalódni
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny
2012. március 03. 18:44 #8531
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.03.03. 18:35)
De Elena csak azért álmodta azt, mert Damon befolyásolta az álmait. Meg akkoriban még szinte semmilyen kapcsolata nem is volt Elenának Damonnel (se baráti, se semmilyen... sőt, kb. utálta). unsure.gif
De én azért gondolom korainak, mert még csak most volt az első csók, pár részre rá meg "hopp az ágyba"? think.gif Nem Elena stílusa. Legalábbis Damonnel szemben biztos nem. biggrin.gif


tudom miért álmodta azt Elena,csak azért írtam,mert én már akkor nem bántam volna,ha megtörténik rohog.gif szerintem a csókot is eléggé eltolták az írók,tehát...khm...ideje felgyorsítani egy kicsit D/E kapcsolatát blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 03. 19:14 #8532
- törölt felhasználó -    
Spoilerek

Nem tudjátok, hogy Jeremy mikor tér vissza? Annyira hiányzik!
Nem tudunk semmi pontosat mondani, de annyit elárulhatunk, hogy Julie Plec azt mondta, “Jeremy-t még látni fogjuk az évad vége előtt.”

TVD?
.
1.) Számíthattok arra, hogy sokkal többször fogjuk látni Meredith. “Nagyon valószínű. Még mindig ezen gondolkozunk, hogy mi legyen. És igen, látni fogjátok Meredith pszichopata oldalát is, azt az oldalát, amiről a halott expasija figyelmeztette Alaric-ot.”
2.) Amikor Tyler visszatér (tavasszal), nem lesz Klaroline fan. “Nincs annál rosszabb, mint amikor elmész, hogy megváltozz a lány miatt, akit szeretsz és amikor visszajössz, már más iránt is érdeklődik.

először is ezer bocsi ha már vki írta előttem ezeket

másfelől pedig sztem már biztosra lehet venni h Caroline nem lesz olyan hűséges Tyler-höz mint amilyen most, lesznek még igen komoly jelenetek Caroline és Klaus között, legalábbis nagyon remélem, de hogy ebből valaha is lehet-e komoly kapcsolat az kétséges, hiszen már beígérték Klaus nem fog elpuhulni
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 03. 21:21 #8533
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Nem tudom,ki,milyen gyakran látogatja Nina twitterjét,aki gyakran az valószínűleg,látta Miss. Dobrev (kivételesen) visszaszólt egy szemtelen rajongónak;

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lrlaoeFRwI1qc66cno1_500.png

Én személyszerint elég viccesnek találtam,azon viszont meglepődtem,hogy Nina egyaltalán reagált rá rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny
2012. március 03. 21:26 #8534
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.03.03. 21:21)
Nem tudom,ki,milyen gyakran látogatja Nina twitterjét,aki gyakran az valószínűleg,látta Miss. Dobrev (kivételesen) visszaszólt egy szemtelen rajongónak;
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lrlaoeFRwI1qc66cno1_500.png
Én személyszerint elég viccesnek találtam,azon viszont meglepődtem,hogy Nina egyaltalán reagált rá  rohog.gif

egy kis fordítást?Nem biztos,hogy jól értelmezem rohog.gif
2012. március 03. 21:29 #8535
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.03.03. 21:21)
Nem tudom,ki,milyen gyakran látogatja Nina twitterjét,aki gyakran az valószínűleg,látta Miss. Dobrev (kivételesen) visszaszólt egy szemtelen rajongónak;
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lrlaoeFRwI1qc66cno1_500.png
Én személyszerint elég viccesnek találtam,azon viszont meglepődtem,hogy Nina egyaltalán reagált rá  rohog.gif

Erre emlékszem. laugh.gif De ez már régebben volt... talán még ősszel. think.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 03. 21:31 #8536
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.03.03. 21:26)
egy kis fordítást?Nem biztos,hogy jól értelmezem  rohog.gif

Rajongó: "Nem is tudtam, hogy Nina Dobrev-nek vannak mellei."
Nina: "De vannak... Egyszerűen csak nem jönnek elő olyan gyakran. Kizárólag különleges alkalmakkor." rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Nina1122
2012. március 03. 21:32 #8537
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.03.03. 21:31)
Rajongó: "Nem is tudtam, hogy Nina Dobrev-nek vannak mellei.
Nina: "De vannak... Egyszerűen csak nem jönnek elő olyan gyakran. Kizárólag különleges alkalmakkor."  rohog.gif

akkor mégis letudtam fordítani rohog.gif
Ez azért eléggé kínos lehetett rolleyes.gif
2012. március 03. 21:38 #8538
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8513
Csatolások: 350243
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (zsofeeh @ 2012.03.02. 21:15)
2 HQ beer.gif  wub.gif

+4 heart.gif
8 felhasználónak tetszik: Misao, allyangel, Vampiregirl1, Bütyi92, zsofeeh, House Of Wax, pink_bunny, standoffan
2012. március 03. 21:52 #8539
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.03.03. 21:29)
Erre emlékszem. laugh.gif De ez már régebben volt... talán még ősszel. think.gif


igen,ősszel,csak most megakadt a szemem ezen a tumblr-n rohog.gif Nina hogy berágott már,asszem ez az első üzenet amit egy rajongónak ír a twitteren? mindenesetre amit én láttam tőle _nevet.gif Hát igen,mindenkinek van egy gyenge pontja rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny
2012. március 04. 16:30 #8540
- törölt felhasználó -    
Ian Somerhalder TV Guide Interjú

Bár ezen a héten sem láthattunk még új TVD epizódot, de a TV Guide -tól kaptunk egy interjút Ian Somerhalderrel (Damon), amiben elárul valamit Damon és Stefan kapcsolatáról, és arról is, hogy mit várhatunk a következő epizódban amit március 15-én láthatunk (mi 16-án).

Amikor a sorozat utoljára az 1900-as évekbe vitt minket, hogy megmutassa nekünk Stefan történetét ripperként, Damon hiányzott a bátyja életéből. Amikor visszamegyünk ebbe az időbe újra, a nézők pontosan láthatják majd hogyan keletkezett a nézeteltérés a két testvér között.
"Láthatjuk Damon Salvatore újjászületését, és hogy hol volt 1912-ben." -mondja Ian. "Sokat megtudhatunk majd Stefan és Damon kapcsolatáról, és arról hogyan változott ez meg."
Mégha évszázadon keresztül volt jó és rossz időszakuk is, Ian biztos benne, hogy a testvériségük ereje még mindig erősebb mint az összes vita.- mégha Elenáról is van szó.
"Ezek a srácok már százszor megölhették volna egymást, de nem tették. Egyszerüen nem tudják ezt lezárni. Mind a ketten ismerik, és megértik egymást... és végül is szeretik egymást, és törődnek a másikkal." - teszi hozzá Ian.


TV Line Spoiler Klaus&Caroline-ról

TV Line: Nem tetszett nekem ahogy vége lett Caroline és Klaus között a dolgoknak. Kérem, mondjátok, hogy kibékülnek és megcsókolják egymást?

Túl könnyü lenne pontosan azt mondani, amit hallani akartok. Helyette a TVD vezető producere Julie Plec ezt a választ adta:
"Klaus, Caroline számára határozottan csábító csali, de ő azt állítja, hogy a szíve Tylerhez tartozik. A 20.epizódban egy iskolai bálon ez az állítása próbára lesz téve."

forrás//:http://www.vampirnaplok-sorozat.eoldal.hu/
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Nina1122, Bütyi92, pillecukor3, pink_bunny, Adrianna
596 oldal 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!