Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 15. 11:42 #8601
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.15. 10:48)
thumbsup.gif MÁR CSAK EGY NAP AZ ÚJ RÉSZIG thumbsup.gif


Jajaja (: Nekem nem is tűnt olyan hosszúnak ez a szünet think.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa, Adrianna
2012. március 15. 11:43 #8602
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.03.15. 11:42)
Jajaja (: Nekem nem is tűnt olyan hosszúnak ez a szünet think.gif

én ezekben a hetekben teljesen rá voltam kattanva a fanvideókra és crack-ekre rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. március 15. 12:43 #8603
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Spoiler veszély!
Drága The Vampire Diaries rajongók, ha most ezt olvassátok, akkor figyeljetek erre is: tegyetek meg mindent annak érdekében, hogy NE LŐJE LE NEKTEK BÁRKI A HATALMAS FORDULATOT A MAI RÉSZ VÉGÉRŐL, mert elképesztően durva lesz. Volt lehetőségünk megnézni a részt szombaton a PaleyFest-en, úgyhogy adunk nektek egy kis ízelítőt, de minden nagy spoilertől mentesen. Nem akarjuk lerombolni a mókát.

Ahogy már tudjátok, a rész visszavisz minket az időben egészen 1912-ig, ahol Damon és Stefan egy temetés alkalmával visszatérnek Mystic Falls-ba majdnem fél évszázadnyi távollét után. És mit tudhatunk még a részről?

1. Alaric a börtönben ébred, miután Meredith "lelövi". (Ugyan már, nem hittétek azt, hogy meghalt, ugye? Az évadzáró körül megértenénk az aggodalmat, de most?) Meggyógyult, miután egy lyukat lőttek a mellkasába, és Forbes serrifnek lesz hozzá egy-két kérdése.

2. Matt és Elena detektívesdit játszanak, és beragadnak egy szekrénybe. Igazából, az epizód tele van tök jó Matt és Elena jelenetekkel. Matt rá is kérdez végre Elenánál, hogy Stefan mit csinált jobban nála az első évadban, és a lány válasza erre a kérdésre teljesen váratlan és felfrissítő.

3. Találkozunk Sage-dzsel, a vámpírral, aki konkrétan Damon "Lexije", és megtanítja a vámpírélet minden fortélyára pár évtizeddel korábban. De ezt már tudjuk. Azonban azt nem, hogy milyen meglepő kapcsolata van az Elsőkkel, ami a jelenkori Mystic Falls sztorivonalnak ad egy ütös kis csavart. (Na és rögtön elgondolkozunk, hogy mit takarhat az a sírós still kép igazából...)

4. Damon és Stefan szinte az egész epizódot együtt töltik - a jelenkori és a régi Mystic Falls-ban is. Jelenleg a tesók próbálnak közelebb kerülni egymáshoz (magyarán: együtt vedelnek), de a móka véget ér, mikor Stefan kiborul az elvonási tünetei miatt. (Emlékeztek, újfent megtagadja az embervért.) Ha pedig mindez nem lenne elég, Elena egy elég alkalmatlan pillanatban jelenik meg harmadikként, ami mindannyiuk kapcsolatát egy picit előrébb lendítheti. Eközben 1912-ből megtudhatjuk, hogy Stefan és Damon miért nem voltak túlzottan jó viszonyban a 20-as években.

5. Kiderül, hogy ki az a sorozatgyilkos, aki a Tanács tagjait halomra gyilkolta az egész évadban.

És hogy kiket nem látunk? Bonnie-t, Caroline-t és Klaust. (És persze sem Jeremy-t, sem Tylert.) Bonnie és Caroline Abby-nek segítenek az átváltozásban, míg Klaus valószínűleg háziállatokat rajzolgat a noteszébe.

Azt megígérhetjük, hogy imádni fogjátok ezt a részt. Nagyon. Ez volt eddig az egyik legjobb rész a sorozat történelmében, úgyhogy van mire várnotok! De már nincs sok, ez vigasztaljon mindenkit!
Forrás:Diaries Online
1 felhasználónak tetszik: Adrianna
2012. március 15. 12:49 #8604
- törölt felhasználó -    
Spoilerek

Sage újra találkozik a régi barátjával, Damonnel, de eközben Rebekah is képbe kerül.

"Van köztük egy bizonyos feszültség, és van közös történelmük," árulta el Claire Holt a TVGuide.com-nak Atlantában. "Sage igazából Finn-t keresi, Rebekah bátyját, így határozottan ott lesz az a gyűlölködés köztük a levegőben."

Kérlek mondjátok, hogy Torrey DeVitto még szerepelni fog a TVD-ben! Szeretem nézni, ahogy olyan, mint Nanny Carrie a One Tree Hillből.

Azt elmondhatjuk, hogy Torrey még mindig Atlantában van (ami jó jel), de nem lehettek olyan biztosak benne, hogy tényleg olyan szociopata, mint amilyennek az utolsó epizódban láthattuk. A csütörtöki epizód lehet az örök kedvenc epizódunk, szóval senki se hagyja ki!

Bármi a TVD-ről?
Nem meglepő, ha azt mondjuk, hogy Alaric életben van és a csütörtöki epizódban is szerepelni fog, de Meredith még nem végzett vele. A titokzatos doki egy igen fura helyzetet állít fel Elena számára, aki ezek után megkérdőjelezi, hogy tényleg az-e a gyámja, akinek eddig ismerte.
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, Adrianna
2012. március 15. 18:05 #8605
- törölt felhasználó -    
tudna nekem valaki egy nagyon jó Kathrine-es vidit?? nagyon megköszönném smileeee.gif smileeee.gif
2012. március 15. 20:32 #8606
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Most már megtudtuk a pontos időpontokat a 3.évad maradék részéhez laugh.gif
16. RÉSZ: 1912 - március 15.
17. RÉSZ: BREAK ON THROUGH - március 22.
18. RÉSZ: THE MURDER OF ONE - március 29.
19. RÉSZ: HEART OF DARKNESS - április 19.
20. RÉSZ: DO NOT GO GENTLE - április 26.
21. RÉSZ: cím ismeretlen - május 3.
22. RÉSZ: cím ismeretlen (finálé) - május 10.
5 felhasználónak tetszik: Nina1122, LadyAlexa, Adrianna, allyangel, pink_bunny
2012. március 15. 20:50 #8607
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.15. 18:05)
tudna nekem valaki egy nagyon jó Kathrine-es vidit?? nagyon megköszönném smileeee.gif  smileeee.gif


Nekem ez a kedvenc videóm heart.gif Katherinehez a Ke$ha - Cannibal szerintem nagyon illik smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny
2012. március 15. 21:23 #8608
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.15. 18:05)
tudna nekem valaki egy nagyon jó Kathrine-es vidit?? nagyon megköszönném smileeee.gif  smileeee.gif



beer.gif
8 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Nina1122, Vampiregirl1, Adrianna, Catherine, allyangel, pink_bunny, An_d_a
2012. március 16. 11:39 #8609
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Break on through előzetes

Mi van Alarickkel?Dr.House kezelésbe vette? rohog.gif De utána úgy tűnik,úgy meggyógyította,hogy tud fogócskázni Rick Meredithel laugh.gif
6 felhasználónak tetszik: Katttah, Adrianna, allyangel, LadyAlexa, pink_bunny, BunnyGirl
2012. március 16. 13:42 #8610
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Előzetes magyar felirattal
3 felhasználónak tetszik: allyangel, LadyAlexa, pink_bunny
2012. március 16. 13:53 #8611
Zsozsi13
Zsozsi13
maybe I'm the side of angel...
 
StátuszLondon sept. 29!*-* COMEEEEE!!!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.21.
Hozzászólás: 1197
Csatolások: 32
Azonosító: 153514
Offline offline
Egy két részt láttam belőle és tetszett!de a könyv még jobban!smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 16. 15:10 #8612
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Na,ez is egy jó rész volt.Azt gondoltam,több lesz benne a visszaemlékezés,szinte csak arról fog szólni,de nekem így is tetszett.Matt most nem volt olyan ellenszenves,kivételes eset.Aranyos volt a Salvatore bratyózás,és hogy Rebekah ott volt mellettük.Ez jó kis csattanó volt,hogy Alaric a gyilkos,rendesen megdöbbentem.Szóval nekem tetszett ez a rész. cool.gif Amúgy csak szerintem hasonlított Samantha Gilbert Demi Lovatóra? rohog.gif De nézzétek már meg! blink.gif
http://www.kephost.com/images4/2012/3/16/eihzl8oo078omnmca2mf.bmp
6 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, allyangel, Misao, benyaw93, pink_bunny, Lady Suzy
2012. március 16. 15:51 #8613
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.03.16. 15:10)
Amúgy csak szerintem hasonlított Samantha Gilbert Demi Lovatóra?  rohog.gif De nézzétek már meg! blink.gif 
http://www.kephost.com/images4/2012/3/16/eihzl8oo078omnmca2mf.bmp

A bal oldali tisztára a Glee-ből Emma. biggrin.gif (Jayma Mays)
3 felhasználónak tetszik: Lady Suzy, Vampiregirl1, Pandus
2012. március 16. 16:41 #8614
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Hát 4 hét várakozást nem ért meg, de tény, hogy jó rész volt beer.gif
Elena : hát most annyira nem idegesített, de még mindig nem szívlelem dry.gif Itt pattog Damon-nel, hogy ha ilyen bunkó akkor nem marad senkije, de az nem zavarja, hogy miatta ilyen omg.gif Penge logika dry.gif
Damon : heart.gif Nem csoda, hogy ő a kedvencem blush.gif Azok a szarkasztikus beszólások _nevet.gif Hiányoltam egy kis közös jelenetet Rebekah-val, de ahogy elnézem megkapom a következő részben rohog.gif A testvéri kapcsolat nagyon jó volt ebben a részben w00t.gif Ahogy Damon bevallotta, hogy nincs senki más az életében wub3.gif Teljesen igaza van, itt lenne az ideje, hogy átlépjenek Elena-n és végre testvérek legyenek smileeee.gif Hiányzott Klaus cray.gif És még a következőben sem lesz benne mad.gif Rick a gyilkos ohmy.gif Azért ez rendesen odavágott unsure.gif Van egy olyan erős érzésem , hogy az az évad végi tragédia Rick-hez is kapcsolódik majd sad.gif Pedig én nagyon kedvelem, hiányozna a sorozatból sad.gif

A következő részt viszont már elképesztően várom w00t.gif dance.gif
6 felhasználónak tetszik: allyangel, Vampiregirl1, Misao, Adrianna, pink_bunny, BunnyGirl
2012. március 16. 17:04 #8615
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Olyan sok nagy dolog nem volt ebben a részben, de azért voltak ütős jelenetek. Azt nagyon bírtam, amikor Stefan próbálta visszatenni a helyére Samantha fejét, komolyan mondom, hogy szétröhögtem magam. nevet2.gif (Vagy nem tépte le és rosszul láttam?) Ez a Sage nekem nagyon nem szimpatikus, nem tudom, miért... De Rebekah egyre szebb és szebb, lány létemre is kezdek kicsit belezúgni. blush.gif Delena: lépjünk túl rajta, kész. dry.gif Meredith kezd nagyon szimpatikus lenni, mert jelenleg fogalmam sincs arról, hogy ki is ő valójában. És ott van Alaric... Hát én mondom szinte felsikítottam, amikor kiderült, hogy ő a lö killer. ohmy.gif Egyébként én vagyok az egyetlen, aki szerint Elena és Alaricardo ölelése nagyon hot volt? rolleyes.gif cool.gif
Na alig várom már a következő részt. biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, pink_bunny
2012. március 16. 17:13 #8616
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Ezt a részt annyira beharangozták, hogy eleve úgy álltam neki, hogy "húúú, ez biztos baromi ütős lesz"! Mert az előző pár napban csak ezt kaptuk. Hogy a kedvenc epizódunk lesz, meg hogy milyen izgi, bla bla bla. Szerintem túl nagy elvárásokkal kezdtem neki a résznek, és ezért csalódtam egy picit.
A rész kb. 80%-ában semmi különös nem történt, csak azok, amiket már promókban/interjúkban láttunk vagy spoilerekben olvastunk. Egyedül az utolsó 5 perc tartogatott meglepetést. Az viszont ütött. ohmy.gif Most komolyan Alaric a gyilkos!??? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif Jól elterelték a gyanút róla azzal, hogy ő is le lett szúrva... unsure.gif De mostmár az is tiszta, hogy ezért tették Ricket mostanában ennyiszer életveszélyes helyzetbe, hogy ezt a sztoriszálat kialakíthassák számára. A kövi rész előzeteséből ítélve nagyon durván fogja nyomni ezt az őrült szerepet. ohmy.gif
De amúgy ezekután nekem rögtön Jeremy ugrott be... Rá is ez a sors fog várni? blink.gif Nála is van egy olyan gyűrű... unsure.gif Lehet, hogy éppen ezért fog visszatérni Mystic Falls-ba. rolleyes.gif
A Matt/Elena gardróbos jelenetnél úgy kellett röhögnöm. _nevet.gif Amikor Elena Matt szájára tette az ujját, mondom most mi a retek van??? nevet2.gif Eléggé erotikus húzás volt Elenától. _nevet.gif Viszont amikor beszélgettek Damonról, ajj. heart.gif Matt még jobban ráébresztette arra, hogy szerelmes Damonbe. wub3.gif Köszi Matt, ez okos húzás volt. blush.gif rohog.gif
Amikor Elena meglátta Stefant a sikátorban, nem is értettem a reakcióját... rolleyes.gif Hiszen már vagy ezerszer látta Stefant ilyen állapotban, pl. a 3x05-ben is. Akkor most min csodálozott annyira? Azt hitte, hogy majd minden visszaáll a régi kerékvágásba? rolleyes.gif Mondjuk igaz, hogy ebben most Damon is ludas volt...
Az nagyon tetszett, amikor Stef&Damon folyton le akarták koptatni Rebekah-t, de ő mindig megjelent. nevet2.gif Mekkora beszólásai voltak Damonnek. _nevet.gif _nevet.gif A másik vicces pillanat számomra az volt, amikor a visszaemlékezésben Stefan nem bírt leállni a vérivással és leesett a nő feje, ő meg megpróbálta visszarakni. nevet2.gif nevet2.gif Na, az kész volt. rohog.gif Akkor kezdődött a rippersége. cool.gif
Különben észrevette valaki, hogy az 1912-es temetős jelenetnél Damon először varjú alakban jelent meg, mint az 1x01-ben? unsure.gif Nem értem, hogy ezt minek kellett megint belekeverni. rolleyes.gif Nem hinném, hogy ezzel a szállal bármit is akarnának kezdeni, szóval tök fölösleges nyomatni ezt a varjú-dolgot...
És utoljára csak egy kérdés... Meredith akkor végülis hol lőtte meg Alaric-ot? unsure.gif Mert én nem láttam rajta semmilyen lövésnyomot. rolleyes.gif

Várom a következő részt, de leginkább az Alaric-os szál miatt. Igen izginek ígérkezik. spiteful.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, House Of Wax, Misao, Adrianna, pink_bunny
2012. március 16. 17:17 #8617
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Catherine @ 2012.03.16. 17:04)
Olyan sok nagy dolog nem volt ebben a részben, de azért voltak ütős jelenetek. Azt nagyon bírtam, amikor Stefan próbálta visszatenni a helyére Samantha fejét, komolyan mondom, hogy szétröhögtem magam. nevet2.gif (Vagy nem tépte le és rosszul láttam?) Ez a Sage nekem nagyon nem szimpatikus, nem tudom, miért... De Rebekah egyre szebb és szebb, lány létemre is kezdek kicsit belezúgni. blush.gif Delena: lépjünk túl rajta, kész. dry.gif Meredith kezd nagyon szimpatikus lenni, mert jelenleg fogalmam sincs arról, hogy ki is ő valójában. És ott van Alaric... Hát én mondom szinte felsikítottam, amikor kiderült, hogy ő a lö killer. ohmy.gif Egyébként én vagyok az egyetlen, aki szerint Elena és Alaricardo ölelése nagyon hot volt? rolleyes.gif  cool.gif
Na alig várom már a következő részt. biggrin.gif

Stefan nem Samanthát ölte meg, hanem azt a másikat, Marianna Lockwood-ot... rohog.gif Damoné volt Samantha. wink.gif
Jaaaj, az az ölelés tényleg nagyon HOT volt. drool.gif Hogy megfogta Elena derekát. wub3.gif Lassan elkezdem shippelni őket. _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, Adrianna, pink_bunny
2012. március 16. 17:31 #8618
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Fúúú...nem volt rossz rész,de három hét után..öhm...Alaric? Most ő a gyilkos vagy mi? Annyira zavarosan jött le az egész,lehet én vagyok nehézfelfogású,de akkorsem tiszta,hogy mi köze van Ricnek a gyűrűhöz annak meg Samanthahoz (akit még annyira sem mutattak,hogy legalább az arcát megjegyezem) - most nem akarom Julie Plec munkáját fikázni,de néha úgy felbonyolítja az eseményket,nem tudom ki hogy van vele,de nekem jobban tetszett mikor az 1. évadban a jó öreg Kevin találtaki a föcselekményszál nagya-részét...pardon.gif Elenát illetően,szeretném én szeretni a karakterét,de úgy tűnik az írók nem szeretnék...rohog.gif Istenem,de ellenszenves még mindig...már nem azért,de mi az,hogy ha Damon továbbra is visszautasító az emberekkel,akkor mindenkit elfog veszíteni... reklamalo.gif Mennyen már a jó...** oké végeztem! biggrin.gif Stefant is jobban bírtam a szokásosnál...de hát DAMON heart.gif Annyira aranyos,meg humoros volt ebben a részben,Rebekahval meg nagyon jók voltak,ahogy hangosan felolvasták szegény Stefike Dájöríjét _nevet.gif Azon jót nevettem,én mostmár azt mondom legyen csak Debekah (a következő rész promoja alapán lesz is) - Bekah még mindig nagyszerű...ha néha nem vágna olyan fejet mint egy durcás-második csoportos - jobban bírnám mint Kathet meghajolo.gif Meredith...hát Mrs. Wesley továbbra sem kedvenc...vagyis a rész végén már bírtam,meg tetszett az ellenszenve Elena iránt,üzenem,osztozok benne thumbsup.gif A Brother-bonding részek is nagyon tetszettek...OMG...milyen aranyos volt már,ahogy azt mondja Damon Stefanak,hogy már csak ő van neki...meg a végén mikor Damon zongorázott... blush.gif Nem tudom Ian hogy csinálja,de még a piano mögött is annyira szexi... wub.gif rohog.gif Sage-ről nem sokat tudni eddig...nekem jellenleg semmi bajom a karakterével,csak azt nem értem,hogy miért áradozik mindenki a kinézetéről..? Nem azért de láttam már szebb nőt is mint Cassidy F. rohog.gif Matt továbbra is semleges,ami engem illet én untam az Elenával való közös részeiket...Mindent összevetve jó rész volt,nem robbantam ki a székből,de jó volt...tűkön ülve várom a kövit beer.gif
U.I: csal KOl hiányzott heart.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, pink_bunny
2012. március 16. 17:37 #8619
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.03.16. 17:31)
Fúúú...nem volt rossz rész,de három hét után..öhm...Alaric? Most ő a gyilkos vagy mi? Annyira zavarosan jött le az egész,lehet én vagyok nehézfelfogású,de akkorsem tiszta,hogy mi köze van Ricnek a gyűrűhöz annak meg Samanthahoz (akit még annyira sem mutattak,hogy legalább az arcát megjegyezem) 

Itt van Samantha,tessik rohog.gif
http://www.kephost.com/images4/2012/3/16/dtmrd3h805rpfugnxwat.bmp
És szerintem direkt azért tették ilyen rejtélyessé, mivel ezzel is fog foglalkozni a kövi rész rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Misao
2012. március 16. 18:01 #8620
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.03.16. 13:42)
Előzetes magyar felirattal 

Amúgy most úgy vettem ki ebből az előzetesből,hogy lesz egy rebekah-damon-sage édeshármas (Ezt neked,Elena! tongue.gif )
4 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Minimanó94, pink_bunny, Catherine
596 oldal 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!