Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. március 16. 18:02 #8621
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.03.16. 17:31)
Sage-ről nem sokat tudni eddig...nekem jellenleg semmi bajom a karakterével,csak azt nem értem,hogy miért áradozik mindenki a kinézetéről..? Nem azért de láttam már szebb nőt is mint Cassidy F.  rohog.gif

Miért, ki az a mindenki, aki áradozik róla? blink.gif Nekem inkább az jött le, hogy sok embernek unszimpatikus (köztük nekem is). A kinézetéről pedig... Hát nem egy szépség, az biztos. rohog.gif Nekem egyáltalán nem tetszik, mint nő. rolleyes.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, House Of Wax, Misao, Adrianna, katie993
2012. március 16. 18:14 #8622
- törölt felhasználó -    
"Különben észrevette valaki, hogy az 1912-es temetős jelenetnél Damon először varjú alakban jelent meg, mint az 1x01-ben? unsure.gif Nem értem, hogy ezt minek kellett megint belekeverni. rolleyes.gif Nem hinném, hogy ezzel a szállal bármit is akarnának kezdeni, szóval tök fölösleges nyomatni ezt a varjú-dolgot..."

Én úgy tudtam h ő csak irányítja a varjúkat és nem változik át, hanem csak a könyvben van úgy akkor ezt most hogy is van?

Jah és a rész nekem teljesen bejött, de ami a legjobban megmaradt még ha jelentéktelen is, az Alaric és Elena ölelése

amióta azt nyilatkozta hogy idézem “Rengeteg szexuális feszültség van Alaric és Elena közt, hiába tagadjátok.” – mondta Matt Davis a TV Guide-nak. “Csodálkozom, hogy eddig még nem mászott be az ágyába.” már én is úgy néztem h basszus igaza van, simán kilehetne alakítani ebből is egy Eleric szálat, thumbsup.gif laugh.gif
én már nem is úgy tekintek rájuk mint Elena pótapukája, bár ebből már úgyse lesz semmi biggrin.gif mindenesetre vicces lennne
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. március 16. 18:20 #8623
- törölt felhasználó -    
Spoiler

jah és érti valaki ezt a gyűrűs dolgot?
az h becsapja a halált, és mindig újra éled miért ok arra hogy megőrüljön, és gyilkolásszon?
2012. március 16. 18:43 #8624
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.03.16. 18:02)
Miért, ki az a mindenki, aki áradozik róla? blink.gif


Áhhh itt megint Julie Plecre gondoltam,abból az epizód-betekintésből elmondta vagy 10x mennyire sexy meg beautiful lesz Sage... biggrin.gif ha jól emléxem a Paley-n is megemlítette...én ez alapján meg egy dívát képzeltem el rohog.gif Mibd1...felejtős rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel
2012. március 16. 18:48 #8625
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (VampireDiares4ever @ 2012.03.16. 18:14)
"Különben észrevette valaki, hogy az 1912-es temetős jelenetnél Damon először varjú alakban jelent meg, mint az 1x01-ben? unsure.gif Nem értem, hogy ezt minek kellett megint belekeverni. rolleyes.gif Nem hinném, hogy ezzel a szállal bármit is akarnának kezdeni, szóval tök fölösleges nyomatni ezt a varjú-dolgot..."
Én úgy tudtam h ő csak irányítja a varjúkat és nem változik át, hanem csak a könyvben van úgy akkor ezt most hogy is van?


Csak iránítja őket,meg úgy "együtt jellenek meg" (bocs,jellentek,ha jól emlékszem az 1x05 részben Damon kinyírta a madárkát)...szerintem azért tették bele,hogy olyan könyves feelingje legyen... unsure.gif Bár azon a szegény madaron annyira látszott,hogy elég CGI... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel
2012. március 16. 19:37 #8626
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Jó rész volt szerintem, bár én nem élveztem túlságosan, mert az egész akadozott. Furcsa az a gyilkossági ügy... ha Alaric a gyilkos? ohmy.gif Nem gondoltam volna. Nem tudom, hogy ti, hogy vagytok vele, de nekem bejön Sage, mint szereplő. biggrin.gif Kíváncsi vagyok, hogy mit fognak kihozni a karakteréből smileeee.gif Az a Elena Alaric ölelés télleg kicsit 'túlfűtött' lett. rohog.gif
Én már nagyon várom a következő részt. Főleg az előzetesből nézve úgy néz ki, hogy lesz egy kis Sage x Rebekah x Damon édeshármas. w00t.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny, Misao
2012. március 16. 20:39 #8627
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
De jó volt újra TVD-t nézni! laugh.gif Egyébként nekem teljes mértékben tetszett az új rész. Szerintem jó visszatérés volt a hosszú, egy hónapos szünet után. Számomra kellően izgalmas és ütős volt, főleg a gyilkos kiléte. Sosem gondoltam volna, hogy Alaric lesz az. ohmy.gif Pont Alaric, aki mindig a gonosz ellen harcolt? Ez nekem eddig teljesen elképzelhetetlen volt. Sokkal inkább tippeltem Meredith-re, vagy akár még Katherine-re is... de Alaric... unsure.gif Mindegy, kíváncsi leszek mit hoznak ki ebből.
A visszaemlékezős jelenetek is jók voltak. Sage karakteréről még nem tudok nyilatkozni, egyelőre olyan semleges...
A Stefan és Damon jeleneteket imádtam. Damon beszólásai nagyon klasszak voltak! heart.gif rohog.gif És látszott, hogy mindkét fiú törődik a másikkal, hiszen mégiscsak testvérek.
Matt pedig... én nem tudom, mi történt vele, de kezdem úgy érezni, hogy részről részre egyre normálisabb lesz. rohog.gif
Elena-val aranyosak voltak, amikor betörtek Meredith lakásába nyomozni.

Most már csak azt nem értem, hogy Samantha Gilbert és Alaric tulajdonképpen a gyűrűtől őrültek meg? Mert John bácsinak is volt ilyen gyűrűje és vele mégsem történt ilyesmi. Illetve Jeremy is elég régóta viseli, ha jól emlékszem... unsure.gif
Az előzetes alapján a következő rész is nagyon jónak ígérkezik, és már alig várom! biggrin.gif
5 felhasználónak tetszik: Misao, allyangel, House Of Wax, Vampiregirl1, pink_bunny
2012. március 16. 21:35 #8628
- törölt felhasználó -    
nem lehet ha Alariccal az a baj h már rengetegszer meghalt? és nem rég volt h már nem olyan jól működő a gyűrű mint régen, azt hiszem ez akkor volt amikor jeremy helyett őt ütötték el
2012. március 16. 21:49 #8629
- törölt felhasználó -    
Megérte 1 hónapot várni.
Először is sosem hittem volna, hogy Alaric lesz a gyilkos ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif , Julie és Kevin zsenik. Tényleg jól megtervezték a szálakat, mert gyakorlatilag elterelték Róla a figyelmet, hogy úgy tűnjön, hogy Meredith a bűnbak, szóval ez a húzás eléggé ledöbbentett. Másodszor is Damon az egész rész alatt bebizonyította, hogy nem hiába szeretem. blush.gif Voltak olyan jelenetek, ahol látszott, hogy Damonnek még mindig fontos Stephan. wub3.gif De egyébként hozta a formáját, néhány mondatán szakadtam. _nevet.gif Meg azon is röhögtem, ahogy Stephan próbálta visszatenni azt a fejet. XD Sage nekem elég semleges karakter, de valahogy inkább a szimpatikus felé hajlik, kíváncsi vagyok, hogy mit hoznak ki a karakteréből. Egyébként nagyon felkeltette az érdeklődésemet ez az édes-hármas szitu. biggrin.gif De Matt és Elena... inkább ne. De elismerem, hogy voltak aranyos jeleneteik. heart.gif Összességében az egész rész tetszett, úgy ahogy van. heart.gif
A következő részt már nagyon várom! heart.gif biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Vampiregirl1, Nina1122, pink_bunny
2012. március 16. 22:19 #8630
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Magyarázat a gyűrű és a gyilkolászás kapcsolatára (csak hogy mindenkinek tiszta legyen):
Ha a gyűrűt viselő személy (jelen esetben Alaric, vagy éppen Samantha) túl sokszor hal meg, majd jön vissza az életbe, azaz "kijátssza a halált", annak egy idő után kiesnek időszakok az életéből, amikre később nem emlékszik. Na és ekkor jön a képbe a gyilkolászás. Samantha Gilbert is leírta a naplójába, hogy egy idő után kezdett beleőrülni. Arról viszont fogalmam sincs, hogy miért pont tanácstagokat gyilkoltak a múltban, és most a jelenben is. blink.gif
Hát, úgylátszik a gyűrűnek mégiscsak van (a jó mellett) rossz mellékhatása. unsure.gif
8 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Misao, Vampiregirl1, Nina1122, Adrianna, Bütyi92, pink_bunny, Pandus
2012. március 17. 09:49 #8631
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Kanadai promó
9 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, allyangel, Bütyi92, pink_bunny, Adrianna, Daxy, House Of Wax, Pandus
2012. március 17. 11:24 #8632
- törölt felhasználó -    
a következő rész nagyon durva lesz
Ric egy kicsit durva lesz amikor leszúrja majd(ugyanis a képekből itélve lefogja)
én pedig azt hittem úgyis megússza az előzetesből látva
2012. március 17. 14:48 #8633
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
E-online spoiler
BÁRMILYEN SPOILER A KÖVETKEZŐ BÁLRÓL A THE VAMPIRE DIARIES-BAN? - Casey
Mi illik jobban egy bálhoz, mint a halál? "Ezek a mulatságok nagyon szórakoztatóak. Csak táncolnak, de valamilyen gyilkosság mindig történik," árulta el Paul Wesley. "Olyan, mintha azt mondanák a diákoknak: öltözzetek fel olyan ruhákba, amikbe máskor soha, és ölessétek meg magatokat benne." Míg néhányan elég sokkolónak tarthatják az újabb haláleset közeledését, Wesley már hozzászokott a dologhoz. "Mindig OTT LEBEG EZ A LÉGKÖR AZ ILYEN ALKALMAKON. Nem tanultuk már meg a leckét? Tudni fogod, mi történik," magyarázta. "Olyan mint bármelyik horrorfilm. Egy bizonyos ponton az egész nevetséges lesz." Imádjuk Wesley humorát, ez most már hivatalos.

Spoiler a Caroline/Klaus/Tyler háromszögről
A Klaus/Caroline rajongók kicsit kiábrándultak voltak múlt héten, mikor szemmel láthatólag AZT HITTÉK, HOGY NEM KÉRDEZŐSKÖDTEM EGY KICSIT A PÁROSUKRÓL a PaleyFesten. Személyes sértésnek veszem! Nem elég, hogy hatalmas rajongója vagyok bármilyen párosnak, ahol az egyik fél pónikat rajzol, de a panel után biztos voltam benne, hogy a kedvenc hibridünké is lehet még az utolsó szó.

Megkérdeklődtem Julie Plec-től, hogy mi várható a szezon végéig a párosunk számára, és biztosított affelől, hogy ennyivel nem fejeződtek be a dolgaik - habár lesznek nagy akadályok még előttük. Attól eltekintve, hogy CAROLINE FOLYTON PRÓBÁLJA LEHÚZNI KLAUS IGYEKVÉSÉT, hamarosan nem csak ennyi lesz a gondjuk, ugyanis visszatér Tyler, akivel meg kell birkózni. "Amikor visszatér, pont azt fogja látni, ahogy ez a hibrid az ő szíve hölgyére pályázik, és nem fog különösebben örülni neki," árulta el a producer. “A kérdés csak az, hogy hogyan állhat csak úgy elé és közölheti hogy tartsa magát távol a barátnőjétől anélkül, hogy felfedné: épp a köztük lévő kötést próbálja megtörni. Húzós menet lesz!"

Eközben Accola sokkal inkább arra kíván rámutatni, hogy EZ A HELYZET MENNYIRE "PIROS LAPOS". Hiszen tudjátok... Klaus egy gyilkos. "Észben kell tartanunk, még ha mindenki ilyen baromi izgatott is miattuk. De én itt vagyok és mindenkit emlékeztetek: emberek, ez egy sorozatgyilkos! Ő nem egy jó személy, és mindennek a tetejébe még egy hadserege is van, amivel embereket ölhet!"

Ian Somerhalder interjú a Zap2it-tel
A The Vampire Diaries már MÁSODJÁRA KAPOTT HELYET A PALEYFESTEN, de mielőtt a panel elkezdődött volna, a Zap2it rögtön kisajátította Ian Somerhaldert, és alaposan kifaggatta, hogy mi várható Damon fronton - na meg persze Damon és Elena fronton.

A csütörtöki részben visszamentünk 1912-be, ahol találkoztunk a több mint 900 éves Sage-dzsel. Nem kellett sokat küzdenie azért, hogy Damont a szárnyai alá vegye, és hogy MEGMUTASSA NEKI A VÁMPÍRLÉT SZÉPSÉGEIT. "Lexi olyasmi volt Stefannak, mint Sage Damonnek," árulta el Somerhalder. "Fontos ez az egész. Fontos, hogy ezt lássuk, hogy megértsük, hogy mi is részesei legyünk a karakterfejlődésnek.""Sage határozottan király csaj," teszi hozzá a színész. "Az őt alakító Cassidy Freeman jó barátom, és elképesztő személy." Damon akkor emlékszik rá vissza igazán, amikor a legsötétebb pillanatait éli. Így mikor a vámpír visszatér Mystic Falls-ba, a kapcsolata Damonnel úgymond... elmélyül (anatómiai értelemben). És habár ő egy igazi szirénhangú leányzó, akinek már évtizedek óta hatása van Damonön, ez sem lesz elég, hogy Damon elfelejtse Elenát. Damon talán kielégíti a vágyait Sage-dzsel, de még mindig Elenába szerelmes.

Az gondolatai viszont határozottan az öccsére fókuszálnak. Az elkövetkezendő epizódok igazán jó fényben tüntetik fel Damont, ahogy próbálja az öccsét megfékezni a ripperségtől, de távol tartani a mókusevéstől is.

"Nagyon érdekes dolgok várhatóak Damon/Elena téren," árulta el Somerhalder. "Elég elb*szott egy helyzet. Ugyanabba a lányba vagytok szerelmesek a testvéreddel, ez pedig egy igazán kényelmetlen szitu. Azonban fontos is, mert hányszor megölhették volna egymást ennyi idő alatt ezért a lányért? És mégsem tették."

A sorozat producere, Julie Plec azonban elmondta, hogy látjuk Stefan és Damon kapcsolatát még inkább megerősödni, még az Elena-ügy ellenére is. "Testvérek. Szeretik és támogatják egymást," magyarázta. "Jelenleg nagyon tetszik ez a helyzet, hogy a közös szerelmük tényét sikerült félretenniük, és tudnak hősködni egy kicsit a másikért. A legutolsó epizód megmutatta, hogy Damon mennyire is törődik Stefannal, és hogy Stefannak erre mennyire szüksége van."

Somerhalder alig várja, hogy a rajongók láthassák, merre visz az út a szezon fináléjához közeledve. "Épp beszéltem a 21. résznek a producerével, ami összességében a 65. része a sorozatnak... És megtudtam, hogy mi lesz az évadzáróban. Elképesztő lesz. Annyi minden fog történni..."

És hogy kell-e magunknál tartanunk zsebkendőt május 10-én? "Igen," válaszolta egyszerűen.
Forrás: Diaries Online
2012. március 17. 17:29 #8634
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline
Cassidy Freeman interjú
Cassidy Freeman, aki Lionel Luthor lányaként szerepelt A CW SZUPERHŐSÖS DRÁMÁJÁBAN, A SMALLVILLE-BEN, először ezen a héten csütörtökön tűnt fel a The Vampire Diaries-ban, ahol egy dögös, elragadó vámpírt alakít, aki a szárnyai alá vette a fiatal vámpírként kesergő Damont. Mielőtt a Delena rajongók aggódni kezdenének, megnyugtatásul közöljük: Sage valaki sokkal idősebbet és erősebbet szemelt ki magának. A TVGuide.com elcsípte Freemant, aki kész volt beszélni a TVD-s debütálásáról.

MILYEN SZEMÉLYISÉG SAGE?
Cassidy Freeman: Sage már elég régen él vámpírként ahhoz, hogy rögtön meg tudja találni a létének az összes előnyét. Ő mindig a mának él, és minden lehetőséget kihasznál. Élvezi a vámpírlétet, pont amennyire csak lehet. Hajlandó a szárnyai alá venni olyanokat, mint Damon, és megtanítani őket, hogy milyen igazán menő vámpírnak lenni. Olyan mint egy kígyó, van benne valami vonzó, valami ami megkísért.

HOGYAN VÁLTOZTATTA MEG SAGE DAMONT A MÚLTBAN, ÉS MOST A JELENBEN?
Freeman: A múltban hatalmas hatással volt rá. Damon bizonytalan volt kezdetben, és nem úgy csinált dolgokat, ahogy akár élvezhette is volna. Sage múltbéli szerepe az volt, hogy megmutassa Damonnek a vámpírlét igazi szépségét, hogy Damon is lássa, talán ez a sors az, ami rá vár. Olyan számára, mint egy mentor. A jelenben inkább csak kihasználják egymás előnyeit, mivel Damon már megélte azt, amit Sage mindig is tanított neki, Sage viszont azért jött vissza, hogy megkapja azt amit akar.

VAN RÁ ESÉLY, HOGY ÖSSZEJÖJJENEK?
Freeman: Határozottan van köztük szexuális feszültség, de semmi régi szerelem vagy ilyesmi. Damonnek mindennel van szexuális feszültsége. *nevet* Szerintem Sage hasonló karakter, mint Damon, aki Elenába szerelmes, Sage vágyainak a tárgya pedig Finn.

PRÓBÁLJA HELYREHOZNI A DOLGOKAT MAJD FINN-NEL?
Freeman: Mikor valakibe nagyon régen beleszerettél, tudni akarod, hogy ez még tart-e. Nem tudom, hogy Sage-ben megvan-e ez a fajta türelem, de határozottan reménykedik. Kimondottan azért tér vissza, hogy őt megtalálja.

HOGY REAGÁL MAJD REBEKAH SAGE VISSZATÉRÉSÉRE?
Freeman: Nem jöttek ki túl jól a múltban, és lenézik egymást. Amikor akarsz valamit, bárkinek a segítségét elfogadod. Ők inkább csak kóstolgatják egymást. Határozottan lesznek közös élményeik a jelenben, több elképzelhető módon is.

MILYEN A KAPCSOLATA SAGE-NEK A TÖBBI ELSŐVEL?
Freeman: Olyan, mint amilyen az első gimis barátodé / barátnődé a te családoddal. Mind tudják, hogy ki ő, és nem tartják túl nagyra, sosem tartották. Magukat felsőbbrendűnek érzik, és Sage hozzájuk képest egy senki az ő véleményük szerint.
Forrás: Diaries Online
2 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Catherine
2012. március 17. 18:16 #8635
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Olyan aranyosak :3

http://i1202.photobucket.com/albums/bb379/MissMisao/CLAIREANDNINA.jpg
11 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, katie993, allyangel, Daxy, LadyAlexa, Bütyi92, pink_bunny, Pandus, Catherine, ssszzzandy, Minimanó94
2012. március 17. 19:17 #8636
- törölt felhasználó -    
Nina Dobrev Interjú

A The Vampire Diaries minden évben megünnepli azokat a karaktereket, akik kihúzták az évadot élve, és ez az ünnepség nem más, mint az éves táncmulatság - ebből pedig a 3. évad sem marad ki. A 20. részben visszatérünk a táncparkettre, hogy egy kis ízelítőt kapjunk a 20-as évekből, ami valószínűleg igencsak nosztalgikus estét ígér Stefannak, Rebekah-nak és Klausnak egyaránt.

Persze ennek ellenére mind tudjuk, hogy az ilyen eseményeknek mindig Elena áll a középpontjában. Amikor elcsíptük Nina Dobrevet a PaleyFest-en, egy deka spoilert nem tudtunk kiszedni belőle - ahogy máskor sem. "Elena az egyik Salvatore testvérrel fog táncolni," árulta el nagy nehezen. "De csak ennyit mondok."

Vajon Damon és Elena közt véget ér a mosolyszünet és ledobják a problémáikat hogy táncoljanak egyet? Vagy Stefan végül beadja a derekát és bevallja Elenának, hogy még vannak érzései iránta? "Majd meglátjátok," válaszolta a színésznő titokzatosan.

És találjátok ki, hogy ki lesz még ott a bálon? Bizony ám, Jeremy! A fiú épp csak visszaér Denverből, de már öltözhet is és indulhat a partira. Igazán jól áll neki az a szerkó azzal a nyakkendővel. Abban nem vagyunk biztosak, hogy Bonnie fogja kísérni, de abban igen, hogy ő is ott lesz a parketten.

Graham annyit elárult a rajongóknak, hogy Bonnie-nak lesz egy "alkalmas" potenciális pasijelöltje előbb vagy utóbb. Mivel még nem beszélt senki a 4. évadról, úgy tűnik, ez a szerelmi szál hamarosan beindul.

Reménykedjünk, hogy Bonnie és Jeremy végre kibékülnek - talán Denver segített legyőzni a szellemes problémákat? -, de az is érdekelne minket, hogy mi hozza vissza a képernyőre Abby fogadott fiát, Jamie-t a 17. részben.
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, LadyAlexa, Bütyi92
2012. március 18. 09:47 #8637
Peti_1992
Peti_1992
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.30.
Hozzászólás: 1530
Csatolások: 11272
Azonosító: 70422
Offline offline
Feliratos jelenet
8 felhasználónak tetszik: zsuzsye, LadyAlexa, chelseagirl18, Bütyi92, Vampiregirl1, pink_bunny, Misao, allyangel
2012. március 18. 09:57 #8638
- törölt felhasználó -    
Megnéztem az új jelenetet, és muszáj megkérdeznem: én vagyok az egyetlen, akit ennyire idegesít, hogy Elena így ki van akadva, amiért Stefan embervért iszik? Most komolyan, a csütörtöki részben is hogy nézte már őt, amikor véres volt a szája. Mégis mit gondolt, mit fog inni Stefan, ha egyszer ismét a "jó útra tér"? Tündérport? És ebben a jelenetben is, hogy elítélte már. omg.gif
11 felhasználónak tetszik: House Of Wax, zsuzsye, LadyAlexa, chelseagirl18, Vampiregirl1, pink_bunny, Pandus, allyangel, Beba13, liltoria, Brittany
2012. március 18. 10:37 #8639
LadyAlexa
LadyAlexa
#protectTonyStark
 
Státusz#girls don't want boys, girls want Tony Stark to be happy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.01.04.
Hozzászólás: 2008
Csatolások: 435
Azonosító: 166600
Offline offline
Idézet (nOmiee @ 2012.03.18. 09:57)
Megnéztem az új jelenetet, és muszáj megkérdeznem: én vagyok az egyetlen, akit ennyire idegesít, hogy Elena így ki van akadva, amiért Stefan embervért iszik? Most komolyan, a csütörtöki részben is hogy nézte már őt, amikor véres volt a szája. Mégis mit gondolt, mit fog inni Stefan, ha egyszer ismét a "jó útra tér"? Tündérport? És ebben a jelenetben is, hogy elítélte már. omg.gif

Spoiler. rolleyes.gif Amúgy az előző kommentekben is jónéhányan megjegyezték (közöttük én is) ezt a dolgot. Úgyhogy nem vagy egyedül. biggrin.gif
2012. március 18. 11:02 #8640
- törölt felhasználó -    
Idézet
Megnéztem az új jelenetet, és muszáj megkérdeznem: én vagyok az egyetlen, akit ennyire idegesít, hogy Elena így ki van akadva, amiért Stefan embervért iszik? Most komolyan, a csütörtöki részben is hogy nézte már őt, amikor véres volt a szája. Mégis mit gondolt, mit fog inni Stefan, ha egyszer ismét a "jó útra tér"? Tündérport? És ebben a jelenetben is, hogy elítélte már. omg.gif

engem igazából már annyira nem idegesített ez a dolog
ez alatt a négy hét alatt bőven volt alkalmam visszanézni kisvidiket, összevágott vidiket, ahol elena és stefan azért tényleg nagyon jól megvoltak, de persze továbbra is Delena párit vagyok
a harmadik évad csak arról szólt h elena döntés képtelen damont megbántja, stefan meg keménykedk stb...
de azért amikor az ember úgy komolyabban vissza gondol az első évadra v másodikra akkor annyira már nem idegesítő elena mostani viselkedése, vagy a megjegyzései, mert tény és való h szuperül megvoltak, úgyhogy azért meglehet érteni Elenát is , még ha szegény Damont bántja állandóan ( de ezzel nem értek egyet )
de például így vagyok Klaussal is, imádom a karakterét, de a második évadban azért jócskán megszívatta őket, egymás után gyilkolászta le őket, én pedig még is szeretem, szóval elég furcsa
néha néha hiányoznak azért a régebbi évadok, mert akkor nem sajnáltam meg pl Stefant se, mostanában meg elég gyakran megesik, az viszont tetszik h most a testvéri viszony erősítése áll a középpontban
2 felhasználónak tetszik: LadyAlexa, Vampiregirl1
596 oldal 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!