Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 21. 00:16 #9061
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Na én most jutottam el odáig, hogy egy normális mondatokból álló hozzászólást összehozzak, merthát fogalmazzunk úgy, hogy délután eléggé kikeltem önmagamból. rofl.gif Igen, igen, a Delena dologra gondolok. SZENTSÉGESATYAÚRISTEN! ohmy.gif Hát, hát én... röhögéssel kevert sikítozást produkáltam a laptopom előtt, miközben néztem a részt. nevet2.gif Annyi szenvedély volt abban az egész jelenetben, hogy még a motel fényei is pislákoltak. rofl.gif Daxy és nOmiee hozzászólása tökéletesen leírja a véleményemet és az érzéseimet. Már az a jelenet is nagyon ottvolt, amikor Elena szótlanul nézte őt a szobában. Érezni lehetett a szexuális feszültséget. wub2.gif És amikor kimentek... ohmy.gif Hát, kaptuk ezerrel. Damon Elena nyakát is csókolgatta volna, de Elena valamiért felhúzta onnét a fejét, azon csodálkoztam is. biggrin.gif Azon gondolkodtam amúgy, hogy vajon ha Jeremy nem lép közbe, meddig mennek el? acute.gif
Rose-t egyszerűen imádtam. Annyi okos dolgot mondott, hogy ááá, egyszerűen a szívemből szólt, főleg a végén a kocsiban, amikor Jeremynek beszélt. wub3.gif heart.gif De Jer milyen kis szemét, hogy nem mondta meg nekik, hogy Rose szurkol nekik. rohog.gif
A többi eseményhez nincs különösebb hozzászólnivalóm, esetleg csak egy valami. Csak engem idegesít, hogy Caroline és Tyler egyfolytában szeretkezik? blink.gif Én már nagyon unom. Szinte csak ilyen jeleneteik vannak mindig. dry.gif Most is mi volt az első dolguk?! Lementek a pincébe és khm... rolleyes.gif Már rég lekörözték Stefant és Elenát. Nekik konkrét szexjelenetük csak egyszer volt, az 1x10-ben. Na mindegy, ez lehet, hogy csak engem zavar. rolleyes.gif
Ja, és még valami. Matt és Rebekah nagyon aranyosak voltak együtt. Talán még el is tudnám képzelni őket egy párként, legalább Matt se lenne olyan magányos. rohog.gif
Azt amúgy észrevettétek, hogy amikor Damon leszúrja Kolt a baseball pályánál, akkor a baseball ütőt a fenekére dobja?! _nevet.gif Hát én azon akkorát dőltem. rofl.gif

Egy szó mint száz, jelenleg úgy érzem, hogy ez a kedvenc epizódom ebből az évadból. blush.gif heart.gif
Készítettem is egy Delena videót az új rész tiszteletére, remélem meglesitek néhányan, nagyon sokat jelentene! smileeee.gif


14 felhasználónak tetszik: Daxy, Vampiregirl1, Nina1122, Adrianna, LadyAlexa, Misao, An_d_a, pink_bunny, Kyra99, Beba13, Bütyi92, Cintii, liltoria, pillecukor3
2012. április 21. 08:09 #9062
- törölt felhasználó -    
Idézet (allyangel @ 2012.04.21. 00:16)
A többi eseményhez nincs különösebb hozzászólnivalóm, esetleg csak egy valami. Csak engem idegesít, hogy Caroline és Tyler egyfolytában szeretkezik? blink.gif Én már nagyon unom. Szinte csak ilyen jeleneteik vannak mindig. dry.gif Most is mi volt az első dolguk?! Lementek a pincébe és khm... rolleyes.gif Már rég lekörözték Stefant és Elenát. Nekik konkrét szexjelenetük csak egyszer volt, az 1x10-ben. Na mindegy, ez lehet, hogy csak engem zavar. rolleyes.gif

Nem csak téged zavar. Szeretem Forwoodot, annyira tetszett, ahogy jött a zene, majd egymás felé futottak. Aztán szinte bekapták egymás fejét, mondom jól van már, értem én, hogy hiányzott, de elég lesz. De kellett nekem erre gondolnom, mert mentek a pincébe egy kis légyottra. De még a végén ilyen pokrócok voltak. Mondom oké, ezmiez. rofl.gif Egyébként Klaroline sem jobb, mivel ott meg túl kedves hozzá Klaus. És ő a főgonosz, neki nem szabadna kedvesnek lennie. Komolyan mondom, Kol már durvábban nyomja, mint ő. unsure.gif Ja, és nagyon jó lett a videód, mint általában. wub2.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa, allyangel, pink_bunny, Cintii
2012. április 21. 10:21 #9063
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.04.21. 00:16)
Csak engem idegesít, hogy Caroline és Tyler egyfolytában szeretkezik? blink.gif Én már nagyon unom. Szinte csak ilyen jeleneteik vannak mindig. dry.gif Most is mi volt az első dolguk?! Lementek a pincébe és khm... rolleyes.gif 


Készítettem is egy Delena videót az új rész tiszteletére, remélem meglesitek néhányan, nagyon sokat jelentene! smileeee.gif



Nekem is már kezd az agyamra menni,hogy ezek állandóan hemperegnek,szószerint bárhol. unsure.gif
u.i: a videód csodálatos,a youtube-n is már kiöntöttem a lelkem,hogy miért (az a retkes 500 karakter)rohog.gif Csak így tovább! heart.gif
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel
2012. április 21. 10:49 #9064
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
3.21 Before Sunset still képek HQ
19 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, allyangel, An_d_a, Lolla, Bütyi92, pink_bunny, benyaw93, House Of Wax, Cintii, chelseagirl18, Lady Suzy, pillecukor3, Nita09, DiscoDiva, Catherine, BunnyGirl, Pandus, standoffan
2012. április 21. 11:18 #9065
- törölt felhasználó -    
Örömmel látom hogy Ian előre lépett a 8.helyre, a 11 ről
tudom h ez annyira nem fontos most, de én örólök neki még több rajongója lett
csak nem lettek a stelenások is delenások wub.gif biggrin.gif
6 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1, allyangel, Lolla, Kyra99, Vampire Lady
2012. április 21. 14:23 #9066
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
A Vámpírnaplók egyik director (Kate Gruetzmacher) jóvoltából kaptunk egy Behind the Scene képet az előző epizódból. cool.gif
Azok a fejek wub2.gif
13 felhasználónak tetszik: Lolla, Adrianna, allyangel, pink_bunny, Vampiregirl1, Kyra99, benyaw93, Lady Suzy, Vampire Lady, katie993, pillecukor3, An_d_a, DiscoDiva
2012. április 21. 15:12 #9067
allyangel
allyangel
chicken-y.™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 2143
Csatolások: 97
Azonosító: 133609
Offline offline
Jeremy, the cockblocker. nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif

13 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa, Adrianna, Lolla, pink_bunny, Misao, Beba13, Cintii, Lady Suzy, Catherine, pillecukor3, An_d_a, Pandus
2012. április 21. 15:20 #9068
boglarkabogi
boglarkabogi
*Borsószem*
 
StátuszThe best way to pay for a lovely moment is to enjoy it.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.09.08.
Hozzászólás: 4183
Csatolások: 784
Azonosító: 160245
Offline offline
Én ia láttam az új részt!Hát eszeveszettűl jó volt.
Tetszett az ahogy Caroline és Matt elterelték a Rebekah figyelmét.Örülök annak,hogy Tyler visszajött,csak sajnálom,hoyg észrevette azt a rajzot amit Caroline Klaustól kapott,igy minden elromlott,se baj majd csak megoldódik.Aztán a Delena csókról ne is beszéljünk.Hát azt hittem majd elsikitom magam örömömben,már azt hittem végre kiteljesedik a szerelmük,csak Jeremy is mért kellett megjelenjen.A piszok mindent elrontott. mad.gif Aztán Esther,hogy milyen fordulatok nem történnek,remélem kiderül hogy ő van a Rebekah testében.De vajon mi lehet Rebekahval?Biztos majd kiderül.
Egy szóval ez a rész nagyon jó volt.Már alig várom a következőt biggrin.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny, Vampire Lady
2012. április 21. 15:31 #9069
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (allyangel @ 2012.04.21. 15:12)
Jeremy, the cockblocker. nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif



Ez nagy!_nevet.gif Jeremy is olyan mint az a szegény Matt; mindig rosszkor van rossz helyen. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, allyangel, Adrianna
2012. április 21. 16:20 #9070
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Végre én is megnéztem az új részt, és nagyon tetszett!
A Delena csók eszméletlen volt... heart.gif heart.gif Egy kis okot adott arra, hogy újra reménykedjek, hogy egyszer ők azért még egy pár lesznek. blush.gif biggrin.gif Viszont, arra kíváncsi leszek, hogy Elena meddig fog még gondolkodni azon, hogy kit szeret jobban, Stefan-t vagy Damon-t... Nem igaz, hogy ennyi idő után még mindig képtelen eldönteni. dry.gif
Örülök, hogy Jeremy visszatért, és jó volt újra látni Rose-t is. Tyler most valahogy semlegesnek tűnt (igaz, nem is szerepelt sokat), remélem kezdenek majd vele valamit a továbbiakban.
És, jelenleg nem tudom eldönteni, hogy a Caroline-Klaus vagy a Caroline-Tyler párosnak szurkoljak-e... rohog.gif
Egyébként kíváncsi leszek még arra is, hogy Esther-nek milyen tervei vannak (főleg így, hogy megszállta Rebekah-t). A végén még Alaric-el szövetkezve fogják kinyírni az ősöket. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, allyangel, Kyra99, Adrianna
2012. április 21. 16:21 #9071
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
A filmes, sorozatos topikokba HQ képeket kell feltölteni. 1-2 kis kép még elmegy, de az utóbbi időben rengeteg kis kép került ide. Ezeket törölni fogják! Úgyhogy ha lehet kíméljétek meg a moderátorokat a szétválogatástól. THX. beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Brittany
2012. április 21. 16:51 #9072
- törölt felhasználó -    


milyen jól összeillenek
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Kyra99
2012. április 21. 17:03 #9073
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline

ez a videó nagyon tetszik nekem,szerintem tényleg hasonlítanak egymásra,bár Damon azért helyesebb szörny blush.gif
10 felhasználónak tetszik: Misao, lilla0007, Kyra99, Bütyi92, pink_bunny, LadyAlexa, Daxy, Adrianna, pillecukor3, katie993
2012. április 21. 17:05 #9074
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (Vampiregirl1 @ 2012.04.21. 17:03)

ez a videó nagyon tetszik nekem,szerintem tényleg hasonlítanak egymásra,bár Damon azért helyesebb szörny  blush.gif


Ez tényleg jó,már láttam többx de megunhatattlan (:
2 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, LadyAlexa
2012. április 21. 18:39 #9075
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline

Itt van az új videóm,ez sem lett valami jó,meg eleve nincs is sony vegasom,így nem tudok színezni,szóval ilyen lett,nincs is túl sok értelme,csak olyan,mintha Elena megálmodta volna ezt még régebben rolleyes.gif De a zenét viszont szeretem laugh.gif Szerintem érdemes meghallgatni,mivel ugyan azok az előadók,mint akik a csókjelenet alatti dalt készítették,a Never let me go című számot heart.gif
2012. április 21. 19:19 #9076
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.04.20. 21:52)
Lehet,hogy kezdek k*csög lenni Elenával,de akkoris nem bántam,hogy megálítottak,mikor a kis rühes menekült volna.Puff neki...rohog.gif
http://29.media.tumblr.com/tumblr_m2rcwvWRe01qgh970o2_250.gif

Bitchslap cool.gif
6 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, LadyAlexa, allyangel, Adrianna, Pandus
2012. április 22. 09:21 #9077
- törölt felhasználó -    
Végre én is eljutottam odáig, hogy megnézzem az új részt. Igaz egy kicsit későn, de sikerült.pompom.gif
Talán nem meglepő, ha azt mondom, ez volt az eddigi legjobb epizód, természetesen a Delena miatt is.heart.gif Hallottam hogy lesznek közös részek, meg csók, de erre nem számítottam. w00t.gif A gép előtt ülve meg se tudtam szólalni. Na ez aztán csók volt a javából. blush.gif Erre vártam már az eleje óta. Én többet is el tudtam volna képzelni vagy nézni, de egyelőre ez is megteszi… wub3.gif
Jeremy-nek nagyon örültem, nekem már nagyon hiányzott a sorozatból. wink.gif Elég sokat változott azóta mióta elment. Természetesen jó irányban. És Rose-t is jó volt újra látni, mindig is kedveltem őt. Elég komoly és bölcs dolgokat mondott. happy.gif Engem valahogy ezek a Tyler-Caroline részek nem nagyon fogtak meg.pardon.gif Eddig sem voltam nagy rajongójuk, és ezek után nem is leszek. Sokkal jobban örültem volna egy kis Klaroline-nak. air_kiss.gif Azok mindig olyan izgalmas és romantikus jelenetek. De azért reménykedek hogy hamarosan abból is kapunk egy kicsit. blush.gif Én bírtam a Stefan-Alaric részeket is. smileeee.gif Egyre jobban kezdem megkedvelni őket. Alaric-nak pedig ez a rossz énje nagyon bejön. Sokkal több izgalmat hoz az egészbe. És kíváncsi leszek, mit terveznek ki Esther-rel, így hogy most megszállta Rebekah testét. blink.gif

Nagyon várom már az új részt,az előzetesek alapján ott is lesz bőven izgalom. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, Misao, allyangel, pink_bunny
2012. április 22. 11:14 #9078
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Habár túl sok izgalom nem volt ebben a részben, mégis élvezetes volt. Rose-nak örültem. Annak is, hogy felbukkant a gonosz Alaric. A Alarick és Stefan párbeszéd is nagyon lájkos volt. Delena pillanatok, párbeszédeket is imádtam. meghajolo.gif
Kol-on jót nevettem. Azért Damon nem tudta megállni, hogy le ne szúrja. _nevet.gif Azért sajnálom, hogy Rebecca meghalt. Azért nem piskóta, hogy az anyuci a lánya testében van. Félhetnek az eredetiek. _nevet.gif Annak azért örülök, hogy bármi is történjen a fináléban, Klaus életben fog maradni. wub.gif
2 felhasználónak tetszik: Misao, Vampiregirl1
2012. április 22. 12:19 #9079
- törölt felhasználó -    
2012 Visits Compton High School
a kis mázlisták wub.gif wub.gif én megőrültem volna ha ott ül mellettem
remélem nem nagy baj h ezt az egy képet ide felraktam
3 felhasználónak tetszik: Nina1122, Vampiregirl1, Cintii
2012. április 22. 12:35 #9080
- törölt felhasználó -    
Szívesen lefordítanám de az angol nem az erősségem, viszont ha majd magyarul is megtalálom akkor majd bemásolom

Holy hot Vampire Diaries kiss! Our girl Elena locked lips with a Salvatore brother in Thursday’s episode, and it wasn’t ex-boyfriend Stefan who was on the receiving end of her affections. Below, executive producer Julie Plec weighs in on what the bold move means for Elena’s relationship with Damon and whether she’ll finally figure out which sibling she truly wants (hint: a decision is coming soon).

Season Finale Guide: Get Exclusive Spoilers on 54 Big Finishes — Including Vampire Diaries!

TVLINE | How will the kiss change Damon and Elena’s relationship in the upcoming episodes?
What’s going on now with Elena and Damon [and] Elena and Stefan is a lot of exploration and a lot of thinking. As we’ve seen [with] Damon and Elena’s relationship in the past, they keep being drawn to each other, but obviously there’s something holding her back, rightfully so in a lot of ways because they’ve been through a lot together and not necessarily all good. As we get closer to the end of the season, really the key word is “confusion” for Elena. The brothers have to decide if they’re going to be OK with allowing her to think this through or if they’re going to reach a point where the confusion becomes frustrating for them.

TVLINE | So for Damon and Stefan, is there a peace treaty? Like, “Whatever she decides, we’ll be fine with it”?
The conversation of what will it be like when she does choose is something that happens in the second to last episode of the season. It’s actually a really introspective, nice and emotional moment between the brothers. It’s a scene I really like, and I think other people might like it too.

TVLINE | Will Elena make a definitive decision by the end of the season?
Yes.

Vampire Diaries Hot Shots: Who’s Taking Whom to the 1920s Dance? And Why Is [Spoiler] Crying?

TVLINE | Can you rule out a Kelly Taylor “I choose me” ending?
[Laughs] No, I can’t rule it out. That would be giving too much away to rule out one of the three options. I guess there’s a fourth option, which is, “I choose both of you.” [Laughs] The big thing with her choice is she’s not the one in complete control of it. These two men really deeply care about her, and she deeply cares about both of them. It’s really a decision about what does love mean to me and to us and where are we supposed to be in our lives with each other. It’s pretty poignant.

Vampire Diaries Damon and ElenaTVLINE | I have to imagine it’s pretty hard to go back once you’ve gotten a little taste of Damon. Is she able to restrain herself? Or are there some more heated make-out sessions on the horizon?
[Laughs] Well, look, after that hot and heavy make-out session, I [have to] imagine it’d be a little distracting. Unfortunately, the chaos hits Defcon 11 in the next episode, so she’s not going to have a lot of time to think about it before things start going terribly wrong in Mystic Falls, once again.

TVLINE | Right now, the only person who knows about the kiss is Jeremy. Is she going to confide in anybody else? Will Stefan find out?
Yeah. Put it is this way, she’s not going to be deceitful or lie about it or keep it secret. So we’ll see what happens in the next episode.
596 oldal 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!