Starity

The Vampire Diaries / Vámpírnaplók (2009-2017)

596 oldal 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. április 26. 15:42 #9121
Catherine
Catherine
boobtana
 
StátuszCas, buddy, I need you.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.29.
Hozzászólás: 1306
Csatolások: 30
Azonosító: 137378
Offline offline
Egyébként milyen filmet forgat? Mert hallottam róla, hogy esetleg a Die Hardot de nem tudom minek higyjek.
Én ma hazafele a 72-es troli Hermina útnál levő megállója mellett a Városligetben láttam valami fogatásos kocsikat de nem volt annyira elkerítve szal lehet, hogy nem ő forgat ott. De mi van ha mégis? Valaki tud erről valamit? unsure.gif
2012. április 26. 15:45 #9122
- törölt felhasználó -    
Idézet (Catherine @ 2012.04.26. 15:42)
Egyébként milyen filmet forgat? Mert hallottam róla, hogy esetleg a Die Hardot de nem tudom minek higyjek.
Én ma hazafele a 72-es troli Hermina útnál levő megállója mellett a Városligetben láttam valami fogatásos kocsikat de nem volt annyira elkerítve szal lehet, hogy nem ő forgat ott.  De mi van ha mégis? Valaki tud erről valamit? unsure.gif

5 hétig tarózkodik itt, és az Open Grave című horror filmet fogja forgatni
3 felhasználónak tetszik: Catherine, Vampiregirl1, An_d_a
2012. április 26. 16:01 #9123
- törölt felhasználó -    
Am én nem tudom hogy ki hogy van vele de egyre jobban unom már Bonnie-t
régen pedig szerettem
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. április 26. 16:33 #9124
- törölt felhasználó -    
3x22 The Departed
egy kép amin Nina Dobrev búvárkodik thumbsup.gif
16 felhasználónak tetszik: Catherine, Misao, Vampiregirl1, ssszzzandy, allyangel, Adrianna, An_d_a, Lady Suzy, Daxy, katie993, Kyra99, Lolla, pillecukor3, Nina1122, Pandus, DiscoDiva
2012. április 26. 16:44 #9125
- törölt felhasználó -    
KIMONDHATATLANUL VÁROM MÁR AZ UTOLSÓ RÉSZT!!! smileeee.gif biggrin.gif
mennyire fura lesz majd látni a régi Elenát,
sokkal több vissza emlékezést kellett volna az évadban, azokat úgyis imádom biggrin.gif
am ha minden igaz lesz egy megdöbbentő haláleset igaz? Kathrine ugye nem valószínű? Csak mert annyira hallgatnak vele kapcsolatban, vagy már csak a negyedik évadban láthatjuk újra? igazán mondhatnának róla is valamit
9 felhasználónak tetszik: allyangel, An_d_a, Daxy, Katttah, katie993, Kyra99, Lolla, pillecukor3, Nina1122
2012. április 26. 18:43 #9126
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2012.04.25. 23:02)
HQ beer.gif

a kép címe ha minden igaz a jővő virágzik
ez utalhat Delenára? vagy semmi értelme, csak mert nekem rögtön ez ugrott be hiszen ugye az uccsó részhez tartozik a kép, bár lehet hogy teljesen mást takar
2012. április 26. 18:52 #9127
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Idézet (zsuzsye @ 2012.04.25. 19:16)
Sziasztok! Valaki megtudná mondani hogy az előző részben milyen zenék voltak?  smileeee.gif
2012. április 26. 19:06 #9128
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Idézet (zsuzsye @ 2012.04.26. 18:52)


Mississippi Twilight “Starting Now”
Civil Twilight “Dying To Be Born”
The Strange Familiar “Redemption”
Florence + the Machine “Never Let Me Go”
Christel Alsos “When The Light Dies Out”
2 felhasználónak tetszik: Kyra99, zsuzsye
2012. április 26. 19:42 #9129
Vampiregirl1
Vampiregirl1
Angel.
 
Státusz"Girls don’t like boys, girls like fanfiction, food and middle aged celebrities"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.30.
Hozzászólás: 2451
Csatolások: 318
Azonosító: 166234
Offline offline

Itt van egy újabb bénácska crack videóm,aminek egyedül a vége tetszik rolleyes.gif Még van mit fejlődnöm,főképp,hogy még most is változik néha ide-oda a videó méret,pedig direkt olyanokat kerestem mellow.gif Áhh,mindegy,a múltból tanul a jelen wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Kyra99
2012. április 27. 09:44 #9130
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Ilyen nincs ...

Mostmár biztos vagyok benne, hog Alarictól hamarosan búcsút kell vennünk. Nem akarom. Nem akartom elveszíteni az egyik legjobb karaktert. Matt Davis nagyon jól hozza a gonosz karaktert. Erre egy szavam sincs. De ALARIC! Istenem. Először azt hittem hiányozni fog a részből számomra a Delena folytatás, és a közös jelenetek. De eszembe se jutnak. Csak Alaric. Pfff. Sokkos állapotba kerültem. És relativ Elenának igaza van. Miatta maradt, miatta folytatta. Annyira nem tudom szeretni ilyenkor Elenát. Mikor egyik részben az egyik Salvatore fiút hülyíti, a másikban meg a másikat. Esküszöm Damon nem is érdemli meg őt.

Damon. Szegénykém. Elvesztette az egyetlen igazi barátját, aki - hiába ölte meg kétszer - mindig kiállt mellette és igazi spanok voltak. Imádtam őket együtt. A legjobb páros. Valószínűleg ezért sem ölte meg időben. Mert neki is idő kellett volna még, hogy meg tudja tenni.

Bonnie karaktere egyre inkább idegesítő. Tudom, hogy nem ő tette, hanem manipulálta Esther és hasonlók. De akkor is idegesítő a lány. Őszintén remélem ő lesz az akitől búcsúzunk a szezon végén. Mi szükség van rá... pfff...

RIP emberi, szeretetteljes Alaric. HIÁNYOZNI FOGSZ! Nagyon!
14 felhasználónak tetszik: mikieger, Daxy, Kyra99, chelseagirl18, Misao, Adrianna, Vampiregirl1, pink_bunny, Lady Suzy, allyangel, pillecukor3, Nita09, Nina1122, Pandus
2012. április 27. 15:19 #9131
Kyra99
Kyra99
 
StátuszJó ideje inaktív; csak szemlélődő tag vagyok.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.03.
Hozzászólás: 3653
Csatolások: 603
Azonosító: 150526
Offline offline
Nagyon szeretem a sorozatot, és a mostani részek is hihetetlenül jók... Sajnálom, hogy Alaric meghal -szerintem is tőle kell majd elbúcsúzni- (cray.gif), és nagyon érdekel az utolsó rész, meg persze az is, hogy végül is Delena, vagy Stelena lesz-e, de ami a legfőképp érdekel:
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. április 27. 15:23 #9132
Vampire Lady
Vampire Lady
kiss me or kill me.
 
Státuszfootball.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 2397
Csatolások: 151
Azonosító: 156029
Offline offline
Előzetes:
Kanadai promó:
1 felhasználónak tetszik: Daxy
2012. április 27. 16:09 #9133
zsuzsye
zsuzsye
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.14.
Hozzászólás: 401
Csatolások: 72
Azonosító: 36969
Offline offline
Idézet (Misao @ 2012.04.26. 19:06)
Idézet (zsuzsye @ 2012.04.26. 18:52)


Mississippi Twilight “Starting Now”
Civil Twilight “Dying To Be Born”
The Strange Familiar “Redemption”
Florence + the Machine “Never Let Me Go”
Christel Alsos “When The Light Dies Out”


köszi smileeee.gif
2012. április 27. 16:10 #9134
Daxy
Daxy
 
StátuszWe can plant a memory garden, Say a solemn prayer, place a poppy in my hair
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.19.
Hozzászólás: 879
Csatolások: 20
Azonosító: 37310
Offline offline
Idézet (Vampire Lady @ 2012.04.27. 15:23)
Előzetes:

Kanadai promó:

igy már jobb beer.gif kicsit szenzitiv a forum youtube linkekre smileeee.gif
mert ezta verziot preferálja http://www.youtube.com/watch?v=videoid-je többit vagy sikerül vagy nem smileeee.gif
csak segitség képpen mondom smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Kyra99, Vampiregirl1
2012. április 27. 16:58 #9135
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Nem hiszem,hogy ez az epizód lesz a kedvencem,végülis izgalmakkal teli volt...Stelena fronton meg nem történt semmi komoly,rosszabbra számítottam rohog.gif Szegény Alaric...szerintem is az igazi,jó Rictól búcsúztunkel,a gonoszénjétől még nem...Eshert egyre jobban utálom...kitartó azt megkell hagyni...most akkor Bonnie testét szálta meg? Damonnak nem volt olyan sok szerepe,de azért a végén látszott rajta mennyire megviseli Ric halála... unsure.gif Elena még mindig ellenszenves (fogom én valaha is újra kedveln?) ha Damont választja esetleg... rohog.gif Viszont Nina vagy Elena nagyon bénán mozog,az tuti.Lehet kicsit gonosz vagyok,de végig röhögtem,mikor táncolni próbált... rohog.gif Klaus egy úriember,amit meg mondott Carolinennak az elgondolkodtató,nem értem,hogy tudott nemet mondani egy ilyen csábító ajánlatra,de megkell hagyni Tylerrel is aranyosak voltak (: Bonniet nem bírom,Jamie még mindig nyomi - komolyan olyan feje van mintha felfújták volna _nevet.gif
Így összeségében ennyi,annyira nem ütött az epizód de nagyon várós a kövi heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. április 27. 18:39 #9136
- törölt felhasználó -    
Számomra ez a rész vitt mindent ebben az évadban, ami azért is különös leginkább mert nem volt benne Delena.
A stelena valóban nem volt vészes, én is így gondolom, bár megkell hogy mondjam nem sokat tudtak denszezni a bálon, hamar közbe jöttek az események. laugh.gif
Elenát sajnáltam, meg tudom érteni a dolgokat vele kapcsolatban, és nem idegesített hogy Stefannal volt. Most inkább a szegény Alaric számított.
Azt hiszem bőven volt ebben a részben érzelmes pillanat, talán amikor felsorakoztak és érdekes búcsút vettek Rictől, és persze amikor Damon és Ric ott ültek egymás mellett, komolyan borzalmas volt, nem is tudtam hogy ennyire szeretem Alaricot. De én am odarohantam volna hozzá wub.gif wub.gif , nem is értem miért csak álltak. Azt viszont tutira veszem hogy nem sokáig fogja már húzni, hiszen Elenát is bántani fogja, innentől kezdve pedig nincs sok esélye. Lássuk be, aki eddig bántotta Elenát koporsóban végezte így vagy úgy néhány kivétellel persze. biggrin.gif A lényeg hogy az az uccsó karó tuti benne fog végül otthont találni. És én akkor szívrohamot kapok, úgyhogy találjanak ki vmit amivel vissza varázsolhatják őt, mert kiakadok ha végleg meghal. 110.gif
Jeremyt is bírtam, ellentétben Bonnikával aki rohadtul irritál már. Egyszerűen nem tud már lekötni csak idegesít.
Jó lesz látni hogy Damon egy kicsit megrángatja, még ha erről nem is tehetett. De a lényeg hogy igazán kiírhatnák vagy kezdhetnének vele valamit.
wub.gif Klaus ismét csodálatos volt. wub.gif A világot ígérte neki, és képes volt Caroline így le reagálni. Hát komolyan. Szívesen venném ha holnap után itt teremne az ajtó előtt és ugyanezt mondaná nekem is. Ha már egyszer csak pár kilométer a távolság… wub.gif wub.gif
Tyler pedig szimplán nem érdekel egyáltalán nem akarom hogy Caroline-al együtt maradjanak, és nem zavarna ha esetleg ő is meghalna. A féltékeny nézésétől pedig a falra mászom, mintha csak az első évadban látnám ahol egy idióta volt szó szerint.
Jah és ami a Delenát Stelenát érinti... én már nem tudom hogy mivan, ha Damonnel vannak akkor olyan édesek meg minden ezt nem kell megmagyarázni,... viszont most Stefannal is összepasszoltak, vagy hát nem tom de Elena valamilyen szinten meg hozzá illik...szóval nem tudom mi lenne a legjobb.
Talán ha jönne egy újabb szereplő, és az egyik Salvatore vele jönne össze, ahelyett hogy így cserélgetik egymást közt Elenát..
am sztem Stefannal jön újra össze a végén, Damon pedig meghal mint a könyvben és szellem lesz ... és megpróbálják vissza hozni, és az évad erről fog szólni biggrin.gif vagy nem
de ezt am azért is gondolom mert az első évad ugye Stelena teljes mértékben, a második is Stelena volt mondjuk, bár már Delena is egyre több, de a harmadik évad Stelena mentes olyan értelemben hogy Stefan őrólt korzsaka távol tartotta Elenától, kivéve az uccsó 3 rész,és ezért most újra stelena lesz a negyedik évad elején
1 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1
2012. április 27. 19:12 #9137
- törölt felhasználó -    
ez egy igen érdekes vidi egy lehetséges finálé, ami azért elgondolkodtató
csak mert vagy stefan v damon fog a végén elsétálni , és én már előre rettegek komolyan mondom
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=I5eW2ciC0EQ
2012. április 27. 19:15 #9138
Bütyi92
Bütyi92
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 263
Csatolások: 0
Azonosító: 132181
Offline offline
Egyszerűen fantasztikus volt az új rész! w00t.gif
Egy ilyen izgalmas rész már nagyon kellett, régen volt ilyen eseménydús epizód a 3. évadban.
Tyler még mindig semleges számomra, sőt, kifejezetten örültem, hogy Klaus felbukkant a bálon és elhívta Caroline-t egy táncra. Szerintem nagyon aranyosak voltak együtt, és amiket mondott neki... wub.gif Ezután a rész után inkább Klaroline párti lettem. biggrin.gif
Nem lepődtem meg, hogy Elena végül Stefan-t hívta el a bálba. És úgy általában a Stelena jelenetekkel sem volt semmi bajom, már úgyis elkönyveltem, hogy Elena teljesen döntésképtelen, ha a Salvatore fiúkról van szó... dry.gif Egyszerűen nem is értem, hogyan fog így határozott döntést hozni a fináléban? think.gif
Ami viszont szíven ütött, az mindenképpen Alaric vámpírrá válása volt. De most komolyan, miért csinálta ezt Esther? reklamalo.gif Így most már tényleg búcsút kell mondanunk a régi Alaric-nek. Sőt, ha fináléban lesz haláleset, akkor ezek után már rá tippelnék. unsure.gif
És nagyon megható jelenet volt szerintem, amikor Alaric barátai összegyűltek a temetőben gyertyákkal... cray.gif És persze az is, amikor Damon és Alaric beszélgettek.
Amúgy meg kíváncsi leszek, hogy Bonnie kit fog majd hibáztatni Ric halála miatt, amikor ő adott neki a véréből. Jó, szegény nem tehetett mást, de van egy olyan tippem, hogy ezt is a Salvatore testvérekre fogja majd kenni. dry.gif

Ezután az epizód után már nagyon-nagyon várom a jövő heti részt! laugh.gif
3 felhasználónak tetszik: Vampiregirl1, pink_bunny, Nina1122
2012. április 27. 19:28 #9139
- törölt felhasználó -    
http://www.youtube.com/watch?v=BK7v6sStyWw&feature=related
2012. április 27. 19:40 #9140
Misao
Misao
dracarys™
 
StátuszSassy,classy & a bit smart assy
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.10.11.
Hozzászólás: 2123
Csatolások: 689
Azonosító: 161943
Offline offline
Drága Alaric emlékére;

A videó magáért beszél (mellesleg a világ legszebb számja hangzik el benne) - ami tökéletesen passzol minden képkockához.Nézzétek meg! ='(
11 felhasználónak tetszik: An_d_a, Vampiregirl1, pink_bunny, Lady Suzy, Adrianna, chelseagirl18, allyangel, Mirjána, Cintii, Lolla, Pandus
596 oldal 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!